Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Verona > Stazzione FS "Porte Nuova"

Stazzione FS "Porte Nuova"

Verona, Italia

Plecări
Ora Către
13:45
08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 13:00 Sibiu 19:00 Buzau
13:45
15:45 Padova
14:00
21:45 Galati 13:15 Sibiu 18:00 Ploiesti 21:45 Galati 21:45 Galati 16:00 Brasov 18:00 Ploiesti 19:45 Tecuci 13:15 Sibiu 16:00 Brasov 18:00 Onesti
14:00
16:10 Padova
14:30
08:00 Marghita 08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Marghita 12:30 Beclean 07:30 Alesd 15:30 Gura Humorului 18:00 Botosani 15:00 Brasov 18:00 Iasi 18:45 Vaslui 16:00 Falticeni 18:45 Comanesti 18:55 Darmanesti 18:30 Targu Neamt 10:00 Baia Mare 09:30 Timisoara 10:00 Baia Mare 09:30 Timisoara 11:00 Dej 08:00 Huedin 10:30 Gherla 18:15 Darabani 13:30 Sighisoara 17:15 Targu Frumos 19:30 Barlad 17:00 Roman 18:35 Moinesti 16:30 Suceava 18:00 Falticeni 09:00 Satu Mare 09:00 Satu Mare 09:30 Zalau 07:00 Oradea 10:00 Cluj Napoca 15:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Siret 19:15 Darabani 12:30 Targu Mures 16:45 Pascani 17:30 Piatra Neamt 18:00 Bacau 19:15 Targu Ocna 17:30 Botosani 09:30 Zalau 09:00 Simleu Silvaniei 08:00 Carei 08:00 Carei 09:00 Simleu Silvaniei 13:00 Bistrita 14:00 Vatra Dornei 16:30 Radauti 17:30 Dorohoi 17:00 Vicovu de Sus 10:40 Turda 16:00 Falticeni 16:30 Targu Neamt 19:30 Onesti 19:05 Dofteana 19:30 Piatra Neamt
14:30
15:30 Bistrita 10:30 Huedin 13:00 Gherla 15:00 Beclean 10:00 Alesd 18:00 Radauti 13:30 Dej 09:15 Oradea 16:30 Vatra Dornei 12:30 Cluj Napoca 17:00 Gura Humorului
14:30
14:00 Vatra Dornei 10:00 Cluj Napoca 15:30 Gura Humorului 13:00 Bistrita 08:00 Huedin 10:30 Gherla 16:30 Radauti 12:30 Beclean 07:30 Alesd 15:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Dej 07:00 Oradea
14:30
15:00 Beclean 10:00 Alesd 18:00 Radauti 13:30 Dej 09:15 Oradea 16:30 Vatra Dornei 12:30 Cluj Napoca 17:00 Gura Humorului 15:30 Bistrita 10:30 Huedin 13:00 Gherla
20:10
20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi
Sosiri
De la Ora

11:20 Braila
00:10

11:20 Galati
00:40

11:20 Buzau
01:00

11:20 Ramnicu Sarat
01:30

11:20 Tecuci
01:55

23:30 Sibiu 23:30 Sibiu
02:00

11:20 Focsani
02:15

08:30 Tecuci
02:30

08:30 Tecuci
02:30

11:20 Adjud
02:45

13:30 Botosani 13:30 Botosani
02:55

13:30 Galati 13:30 Galati
02:56

13:30 Braila 13:30 Braila
02:59

11:20 Barlad
03:00

08:30 Barlad
03:30

11:20 Husi
03:30

08:30 Barlad
03:30

11:20 Dorohoi
03:35

11:20 Onesti
03:45

13:30 Suceava 13:30 Suceava
03:50

13:30 Iasi 13:30 Iasi
03:55

13:30 Brasov 13:30 Brasov
03:56

08:30 Onesti
04:00

11:20 Vaslui
04:00

11:20 Comanesti
04:10

08:30 Targu Ocna 08:30 Vaslui
04:15

11:20 Bucuresti
04:15

08:30 Vaslui
04:15

11:20 Moinesti
04:20

08:30 Dofteana
04:25

11:20 Botosani
04:30

13:30 Bacau 13:30 Bacau
04:30

08:30 Darmanesti
04:35

11:20 Craiova
04:35

13:30 Bucuresti 13:30 Bucuresti
04:35

08:30 Comanesti
04:45

11:20 Iasi
04:45

08:30 Moinesti
04:55

11:20 Podu Iloaiei
05:00

11:20 Filiasi
05:05

11:20 Ploiesti
05:10

11:20 Suceava
05:20

08:30 Botosani 08:30 Suceava 08:30 Darabani 08:30 Bacau 08:30 Iasi
05:30

11:20 Bacau
05:30

08:30 Darabani 08:30 Iasi 08:30 Botosani
05:30

11:20 Negresti
05:40

11:20 Harlau
05:45

11:20 Constanta
05:50

11:20 Campina
06:00

13:30 Buzau 13:30 Buzau
06:00

11:20 Buhusi
06:05

11:20 Roznov
06:10

13:30 Piatra Neamt 13:30 Piatra Neamt
06:10

08:30 Dorohoi 08:30 Targu Frumos
06:15

11:20 Targu Frumos
06:15

08:30 Dorohoi 08:30 Targu Frumos
06:15

13:30 Chisinau 13:30 Chisinau
06:15

08:30 Vicovu de Sus
06:20

11:20 Gura Humorului
06:20

08:30 Roman 08:30 Piatra Neamt
06:30

11:20 Falticeni
06:30

08:30 Piatra Neamt
06:30

13:30 Ramnicu Sarat 13:30 Ramnicu Sarat
06:30

11:20 Rovinari
06:35

11:20 Pascani
06:40

08:30 Pascani
06:45

11:20 Motca
06:45

08:30 Pascani
06:45

11:20 Piatra Neamt
06:50

11:20 Roman
06:55

08:30 Siret 08:30 Targu Neamt
07:00

11:20 Cristesti
07:00

08:30 Siret 08:30 Targu Neamt
07:00

13:30 Tecuci 13:30 Tecuci
07:00

11:20 Targu Jiu
07:05

11:20 Brasov
07:10

08:30 Falticeni 08:30 Falticeni
07:30

11:20 Fetesti
07:30

08:30 Falticeni 08:30 Falticeni
07:30

13:30 Focsani 13:30 Focsani
07:30

08:30 Radauti
08:00

11:20 Targu Neamt
08:00

08:30 Radauti
08:00

13:30 Barlad 13:30 Barlad
08:00

08:30 Radauti
08:00

08:30 Radauti
08:00

13:30 Adjud 13:30 Adjud
08:15

08:30 Brasov 08:30 Gura Humorului
08:30

11:20 Fagaras
08:30

08:30 Gura Humorului 08:30 Brasov
08:30

13:30 Husi 13:30 Husi
08:30

08:30 Gura Humorului
08:30

08:30 Gura Humorului
08:30

11:20 Petrosani
08:35

13:30 Dorohoi 13:30 Dorohoi
08:40

13:30 Vaslui 13:30 Vaslui
09:00

11:20 Poiana Largului
09:30

11:20 Hateg
09:35

11:20 Sibiu
09:45

08:30 Hunedoara 08:30 Vatra Dornei
10:00

16:00 Galati
10:00

11:20 Hunedoara
10:00

08:30 Vatra Dornei 08:30 Hunedoara
10:00

13:30 Podu Iloaiei 13:30 Podu Iloaiei
10:00

08:30 Vatra Dornei
10:00

08:30 Vatra Dornei
10:00

13:30 Roman 13:30 Roman
10:15

08:30 Deva 08:30 Sighisoara
10:30

16:00 Braila
10:30

11:20 Sebes
10:30

08:30 Sighisoara 08:30 Deva
10:30

13:30 Buhusi 13:30 Buhusi
10:30

08:30 Simeria 08:30 Sibiu
10:45

08:30 Simeria 08:30 Sibiu
10:45

13:30 Harlau 13:30 Harlau
10:50

08:30 Orastie 08:30 Bistrita
11:00

08:30 Orastie 08:30 Bistrita
11:00

13:30 Targu Frumos 13:30 Targu Frumos
11:00

08:30 Bistrita
11:00

08:30 Bistrita
11:00

08:30 Sebes Alba
11:15

08:30 Sebes Alba
11:15

08:30 Targu Mures 08:30 Beclean
11:30

11:20 Toplita
11:30

08:30 Targu Mures 08:30 Beclean
11:30

08:30 Beclean
11:30

08:30 Beclean
11:30

08:30 Alba Iulia
11:45

08:30 Alba Iulia
11:45

13:30 Ruginoasa 13:30 Ruginoasa
11:45

11:20 Deva
12:00

13:30 Falticeni 13:30 Falticeni
12:00

13:30 Pascani 13:30 Pascani
12:10

08:30 Turda
12:30

16:00 Buzau
12:30

11:20 Reghin
12:30

08:30 Turda
12:30

08:30 Baia Mare 08:30 Baia Mare
13:00

11:20 Alba Iulia
13:00

08:30 Baia Mare 08:30 Baia Mare
13:00

13:30 Targu Neamt 13:30 Targu Neamt
13:00

13:30 Padova
13:00

08:30 Dej 08:30 Timisoara 08:30 Timisoara
13:30

11:20 Targu Mures
13:30

08:30 Timisoara 08:30 Timisoara 08:30 Dej
13:30

08:30 Dej
13:30

08:30 Dej
13:30

16:00 Ploiesti
13:45

16:00 Padova
13:45

11:20 Aiud
13:45

08:30 Gherla 08:30 Cluj Napoca
14:00

11:20 Ludus
14:00

08:30 Cluj Napoca 08:30 Gherla
14:00

13:30 Poiana Largului 13:30 Poiana Largului
14:00

08:30 Cluj Napoca 08:30 Gherla
14:00

08:30 Gherla 08:30 Cluj Napoca
14:00

13:30 Gura Humorului 13:30 Gura Humorului
14:10

08:30 Satu Mare 08:30 Satu Mare
14:30

11:20 Turda
14:30

08:30 Satu Mare 08:30 Satu Mare
14:30

08:30 Zalau 08:30 Zalau
15:00

11:20 Cluj Napoca
15:00

13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Campulung Moldovenesc
15:10

08:30 Arad 08:30 Arad 08:30 Simleu Silvaniei 08:30 Simleu Silvaniei
15:30

08:30 Arad 08:30 Arad
15:30

16:00 Brasov
15:45

13:30 Vatra Dornei 13:30 Vatra Dornei
16:10

13:30 Toplita 13:30 Toplita
16:20

08:30 Marghita 08:30 Carei 08:30 Huedin 08:30 Marghita 08:30 Carei
16:30

08:30 Huedin 08:30 Carei 08:30 Carei
16:30

08:30 Huedin
16:30

08:30 Huedin
16:30

08:30 Alesd
17:00

16:00 Fagaras
17:00

23:30 Galati 23:30 Galati 23:30 Galati
17:00

11:20 Huedin
17:00

08:30 Alesd
17:00

13:30 Bistrita 13:30 Bistrita
17:00

08:30 Alesd
17:00

08:30 Alesd
17:00

08:30 Oradea
17:30

08:30 Oradea
17:30

08:30 Oradea
17:30

08:30 Oradea
17:30

11:20 Alesd
18:00

13:30 Targu Mures 13:30 Targu Mures
18:00

13:30 Beclean 13:30 Beclean
18:10

16:00 Sibiu
18:30

11:20 Oradea
18:30

11:20 Bors
18:45

23:30 Tecuci
19:00

13:30 Dej 13:30 Dej
19:00

13:30 Ludus 13:30 Ludus
19:10

16:00 Sebes
19:30

13:30 Gherla 13:30 Gherla
19:30

13:30 Campia Turzii 13:30 Campia Turzii
20:00

23:30 Onesti
20:15

13:30 Turda 13:30 Turda
20:15

16:00 Deva
20:30

13:30 Cluj Napoca 13:30 Cluj Napoca
20:30

23:30 Ploiesti 23:30 Ploiesti
21:00

23:30 Padova
21:15

13:30 Huedin 13:30 Huedin
21:30

13:30 Alesd 13:30 Alesd
22:00

16:00 Arad
23:00

13:30 Oradea 13:30 Oradea
23:00

23:30 Brasov 23:30 Brasov
23:15