Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Luxembourg, Luxembourg

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:50 Danytur
10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 18:00 Adjud 20:00 Saveni 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Campulung Moldovenesc 10:30 Alba Iulia 07:00 Beclean 08:00 Arad 18:40 Tecuci 16:00 Targu Neamt 16:00 Comanesti 08:00 Oradea 12:00 Blaj 17:00 Gura Humorului 09:30 Abrud 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 19:00 Focsani 12:00 Dej 17:00 Targu Ocna 19:00 Botosani 13:00 Medias 14:00 Vatra Dornei 10:00 Zlatna 05:00 Gherla 19:00 Iasi 18:20 Marasesti 14:00 Reghin 15:00 Miercurea Ciuc 20:00 Saveni 11:00 Teius 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Brad 07:00 Beclean 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 18:40 Tecuci 10:00 Zalau 16:00 Comanesti 18:00 Suceava 12:00 Blaj 12:00 Bistrita 09:30 Abrud 04:00 Oradea 18:30 Targu Frumos 18:00 Adjud 12:00 Dej 14:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Botosani 10:30 Alba Iulia 14:00 Vatra Dornei 08:00 Arad 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 18:20 Marasesti 08:00 Oradea 15:00 Miercurea Ciuc 17:00 Gura Humorului 11:00 Teius 09:00 Nasaud 09:00 Brad 19:00 Focsani 18:00 Pascani 17:00 Targu Ocna 10:00 Zalau 13:00 Medias 18:00 Suceava 10:00 Zlatna 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
07:00 Romfour Romania
12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 11:15 Vestem 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 11:30 Fagaras 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 10:50 Sibiu 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Ramnicu Valcea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
10:30
12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta
11:00 Romfour Romania
15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe
12:05
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
12:20 Romfour Romania
15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc
12:20
12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:20 Campina 16:25 Ianca 16:55 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 17:40 Lehliu 15:45 Harlau 18:20 Calarasi 15:30 Saveni 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Bacau 14:40 Piatra Neamt 15:40 Ramnicu Sarat 16:40 Tulcea 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 16:30 Predeal 16:20 Faurei 17:10 Pitesti 16:05 Husi 17:50 Harsova 15:40 Flamanzi 18:30 Medgidia 12:05 Turda 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 13:30 Onesti 14:30 Pascani 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Adjud 14:50 Bicaz 15:50 Buzau 16:30 Galati 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 16:40 Sinaia 15:50 Podu Iloaiei 17:20 Bucuresti 16:10 Barlad 18:00 Slobozia 15:20 Dorohoi 18:40 Constanta 12:10 Targu Mures 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 13:40 Reghin 14:50 Targu Frumos 14:20 Sovata 15:20 Marasesti 15:00 Poiana Largului 16:00 Ploiesti 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 16:15 Tecuci 16:50 Targoviste 15:55 Iasi 17:30 Tandarei 15:35 Botosani 18:10 Cernavoda 15:25 Darabani 19:00 Mangalia 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 13:50 Toplita 14:55 Roman 14:30 Gheorgheni 15:30 Focsani 15:10 Vanatori 16:10 Urziceni
14:00
10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 22:00 Barlad 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 21:30 Husi 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 21:00 Vaslui 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi
14:00
19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 16:00 Ploiesti 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 16:30 Bucuresti 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 22:00 Barlad 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Piatra Neamt 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 21:30 Husi 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 21:00 Vaslui
19:00 Danytur
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 11:50 Sighisoara 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 11:40 Targu Mures
19:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

12:40 Constanta
00:05

12:40 Mangalia
00:10

12:40 Medgidia
00:15

12:40 Cernavoda
00:30

12:40 Giurgiu
01:00
Romfour Romania
19:00 Tulcea
01:00

12:40 Alexandria
01:05

12:40 Fetesti
01:10

11:50 Tulcea 11:50 Tulcea 11:50 Tulcea
01:15

08:40 Tulcea 08:40 Tulcea 08:40 Tulcea 08:40 Tulcea
01:15

12:40 Braila
01:20

11:50 Braila 11:50 Braila 11:50 Braila
01:20

08:40 Braila 08:40 Braila 08:40 Braila 08:40 Braila
01:20

12:40 Tulcea
01:30

12:40 Calarasi
02:00
Romfour Romania
19:00 Braila
02:00

12:40 Galati
02:10
Romfour Romania
19:00 Galati
02:30

08:40 Mangalia
02:30

12:40 Slobozia
03:00
Romfour Romania
19:00 Tecuci
03:00

11:50 Galati 11:50 Galati 11:50 Galati
03:00

08:40 Galati 08:40 Galati 08:40 Galati 08:40 Galati
03:00

12:40 Tecuci
03:10

12:40 Ramnicu Sarat
03:20

12:40 Barlad
03:30

11:50 Ianca 11:50 Ianca 11:50 Ianca
03:30

08:40 Ianca 08:40 Ianca 08:40 Ianca 08:40 Ianca
03:30
Danytur
15:30 Schwechat
03:50
Danytur
10:00 Schwechat 10:00 Schwechat
03:50

12:40 Husi
03:50
Danytur
10:00 Viena
04:00

12:40 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
17:10 Tulcea
04:00
Romfour Romania
19:00 Barlad
04:00

08:40 Constanta
04:00

12:40 Buzau
04:10

12:40 Focsani
04:20

08:40 Medgidia
04:20

12:40 Vaslui
04:30
Romfour Romania
17:10 Braila
04:30

11:50 Faurei 11:50 Faurei 11:50 Faurei
04:30

08:40 Calarasi 08:40 Faurei 08:40 Faurei 08:40 Faurei 08:40 Faurei
04:30

12:40 Harlau
04:40

11:50 Tecuci 11:50 Tecuci 11:50 Tecuci
04:40

08:40 Tecuci 08:40 Tecuci 08:40 Tecuci 08:40 Tecuci
04:40

11:50 Barlad 11:50 Barlad 11:50 Barlad
04:50

08:40 Barlad 08:40 Barlad 08:40 Barlad 08:40 Barlad
04:50

19:00 Barlad
05:00
Danytur
15:30 Focsani 15:30 Braila 15:30 Focsani
05:00
Danytur
10:00 Braila 10:00 Braila 10:00 Focsani
05:00

19:00 Barlad
05:00

12:40 Roman
05:00
Romfour Romania
17:10 Galati
05:00
Romfour Romania
19:00 Husi
05:00

11:50 Mangalia
05:00

08:40 Cernavoda
05:00

12:40 Adjud
05:10
Romfour Romania
19:00 Buzau
05:10

11:50 Constanta
05:10

08:40 Slobozia
05:10

12:40 Bacau
05:15
Danytur
15:30 Tecuci 15:30 Tecuci
05:20
Danytur
10:00 Tecuci
05:20

12:40 Slatina (Olt)
05:20
Romfour Romania
19:00 Focsani
05:20

11:50 Medgidia
05:20

12:40 Radauti
05:25

19:00 Husi
05:30
Danytur
15:30 Galati
05:30
Danytur
10:00 Galati 10:00 Galati
05:30

19:00 Husi
05:30

12:40 Iasi
05:30
Romfour Romania
19:00 Marasesti
05:30

11:50 Husi 11:50 Husi 11:50 Husi 11:50 Calarasi
05:30

08:40 Husi 08:40 Husi 08:40 Husi 08:40 Husi
05:30

12:40 Dorohoi
05:35
Danytur
15:30 Marasesti 15:30 Marasesti
05:40
Danytur
10:00 Marasesti
05:40

12:40 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
14:45 Tulcea
05:40

11:50 Cernavoda 11:50 Vaslui 11:50 Vaslui 11:50 Vaslui
05:40

08:40 Vaslui 08:40 Vaslui 08:40 Vaslui 08:40 Vaslui
05:40

12:40 Targoviste
05:45
Romfour Romania
14:45 Braila
05:45

12:40 Urziceni
05:47

12:40 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
14:45 Galati
05:50

11:50 Slobozia
05:50

12:40 Targu Neamt
05:55

12:40 Buhusi
05:57

12:40 Roznov
05:58
Danytur
15:30 Adjud 15:30 Barlad 15:30 Saveni 15:30 Adjud 15:30 Saveni
06:00
Danytur
10:00 Adjud 10:00 Barlad 10:00 Barlad 10:00 Saveni
06:00

12:40 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
14:45 Tecuci 14:45 Constanta 14:45 Giurgiu 14:45 Constanta 14:45 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
17:10 Giurgiu 17:10 Constanta 17:10 Constanta 17:10 Tecuci 17:10 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
19:00 Giurgiu 19:00 Giurgiu 19:00 Constanta 19:00 Constanta 19:00 Adjud
06:00

11:50 Iasi 11:50 Iasi 11:50 Giurgiu 11:50 Iasi 11:50 Giurgiu 11:50 Giurgiu 11:50 Harsova
06:00

08:40 Giurgiu 08:40 Iasi 08:40 Iasi 08:40 Giurgiu 08:40 Giurgiu 08:40 Iasi 08:40 Giurgiu 08:40 Iasi 08:40 Harsova
06:00
Romfour Romania
14:45 Barlad
06:05
Danytur
15:30 Husi
06:10
Danytur
10:00 Husi 10:00 Husi
06:10

12:40 Onesti
06:10
Romfour Romania
14:45 Turnu Magurele 14:45 Husi 14:45 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
17:10 Turnu Magurele 17:10 Barlad 17:10 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
19:00 Turnu Magurele 19:00 Turnu Magurele
06:10

11:50 Podu Iloaiei 11:50 Podu Iloaiei 11:50 Podu Iloaiei 11:50 Alexandria 11:50 Alexandria 11:50 Alexandria 11:50 Lehliu
06:10

08:40 Podu Iloaiei 08:40 Podu Iloaiei 08:40 Podu Iloaiei 08:40 Podu Iloaiei 08:40 Alexandria 08:40 Alexandria 08:40 Alexandria 08:40 Alexandria
06:10

11:50 Turnu Magurele 11:50 Turnu Magurele 11:50 Turnu Magurele
06:15

08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele
06:15

12:40 Botosani
06:20
Romfour Romania
14:45 Corabia 14:45 Corabia
06:20
Romfour Romania
17:10 Husi 17:10 Corabia 17:10 Corabia
06:20
Romfour Romania
19:00 Corabia 19:00 Corabia
06:20

11:50 Caracal 11:50 Caracal 11:50 Caracal 11:50 Harlau 11:50 Harlau 11:50 Harlau 11:50 Tandarei
06:20

08:40 Caracal 08:40 Caracal 08:40 Caracal 08:40 Caracal 08:40 Harlau 08:40 Harlau 08:40 Harlau 08:40 Harlau
06:20
Danytur
15:30 Botosani 15:30 Botosani
06:30
Danytur
10:00 Botosani
06:30

12:40 Pascani
06:30
Romfour Romania
14:45 Mangalia 14:45 Alexandria 14:45 Mangalia 14:45 Buzau 14:45 Alexandria
06:30
Romfour Romania
17:10 Mangalia 17:10 Mangalia 17:10 Alexandria 17:10 Buzau 17:10 Alexandria
06:30
Romfour Romania
19:00 Mangalia 19:00 Mangalia 19:00 Alexandria 19:00 Alexandria 19:00 Sascut
06:30

11:50 Slatina (Olt) 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Bucuresti 11:50 Flamanzi 11:50 Flamanzi 11:50 Flamanzi
06:30

08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Flamanzi 08:40 Flamanzi 08:40 Flamanzi 08:40 Flamanzi
06:30

12:40 Craiova
06:40
Romfour Romania
14:45 Focsani 14:45 Filiasi 14:45 Medgidia 14:45 Filiasi 14:45 Medgidia
06:40
Romfour Romania
17:10 Filiasi 17:10 Focsani 17:10 Filiasi 17:10 Medgidia 17:10 Medgidia
06:40
Romfour Romania
19:00 Filiasi 19:00 Filiasi 19:00 Bacau 19:00 Medgidia 19:00 Medgidia
06:40

11:50 Botosani 11:50 Botosani 11:50 Botosani 11:50 Pitesti
06:40

08:40 Botosani 08:40 Botosani 08:40 Botosani 08:40 Botosani
06:40

19:00 Vaslui
06:45

19:00 Vaslui
06:45
Romfour Romania
19:00 Roman
06:45

11:50 Saveni 11:50 Saveni 11:50 Saveni
06:45

08:40 Saveni 08:40 Saveni 08:40 Saveni 08:40 Saveni
06:45

12:40 Suceava
06:50
Romfour Romania
14:45 Slatina (Olt) 14:45 Hirsova 14:45 Slatina (Olt) 14:45 Hirsova
06:50
Romfour Romania
17:10 Slatina (Olt) 17:10 Marasesti 17:10 Slatina (Olt) 17:10 Hirsova 17:10 Hirsova
06:50
Romfour Romania
19:00 Slatina (Olt) 19:00 Hirsova 19:00 Hirsova 19:00 Slatina (Olt)
06:50

11:50 Darabani 11:50 Darabani 11:50 Darabani 11:50 Ramnicu Valcea
06:50

08:40 Darabani 08:40 Darabani 08:40 Darabani 08:40 Darabani
06:50
Romfour Romania
17:10 Adjud
06:55
Romfour Romania
19:00 Vaslui
06:55
Danytur
15:30 Vaslui 15:30 Harlau 15:30 Iasi 15:30 Iasi 15:30 Harlau
07:00
Danytur
10:00 Iasi 10:00 Vaslui 10:00 Vaslui 10:00 Harlau
07:00

12:40 Filiasi
07:00
Romfour Romania
14:45 Tandarei 14:45 Craiova 14:45 Tandarei 14:45 Marasesti 14:45 Craiova
07:00
Romfour Romania
17:10 Craiova 17:10 Tandarei 17:10 Tandarei 17:10 Sascut 17:10 Craiova
07:00
Romfour Romania
19:00 Tandarei 19:00 Tandarei 19:00 Negresti 19:00 Craiova 19:00 Craiova
07:00

11:50 Targoviste 11:50 Dorohoi 11:50 Craiova 11:50 Dorohoi 11:50 Craiova 11:50 Dorohoi 11:50 Craiova
07:00

08:40 Lehliu 08:40 Craiova 08:40 Dorohoi 08:40 Dorohoi 08:40 Craiova 08:40 Dorohoi 08:40 Craiova 08:40 Craiova 08:40 Dorohoi
07:00
Romfour Romania
14:45 Adjud
07:05
Romfour Romania
17:10 Bacau
07:05
Romfour Romania
19:00 Iasi
07:05
Romfour Romania
14:45 Filiasi 14:45 Sascut 14:45 Filiasi
07:10
Romfour Romania
17:10 Roman 17:10 Filiasi 17:10 Filiasi
07:10
Romfour Romania
19:00 Podu Iloaiei 19:00 Filiasi 19:00 Filiasi
07:10

11:50 Vanatori 11:50 Vanatori 11:50 Vanatori 11:50 Sinaia 11:50 Filiasi 11:50 Filiasi 11:50 Filiasi
07:10

08:40 Vanatori 08:40 Vanatori 08:40 Vanatori 08:40 Vanatori 08:40 Tandarei 08:40 Filiasi 08:40 Filiasi 08:40 Filiasi 08:40 Filiasi
07:10
Danytur
15:30 Cotnari 15:30 Cotnari
07:15
Danytur
10:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
17:10 Vaslui
07:15
Romfour Romania
19:00 Deleni
07:15

12:40 Pitesti
07:20
Romfour Romania
14:45 Rovinari 14:45 Rovinari
07:20
Romfour Romania
17:10 Rovinari 17:10 Rovinari 17:10 Negresti
07:20
Romfour Romania
19:00 Rovinari 19:00 Rovinari
07:20

11:50 Predeal 11:50 Drobeta Turnu Severin 11:50 Drobeta Turnu Severin 11:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:40 Drobeta Turnu Severin 08:40 Drobeta Turnu Severin 08:40 Drobeta Turnu Severin 08:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:00 Botosani
07:30
Danytur
15:30 Targu Frumos 15:30 Suceava 15:30 Targu Frumos 15:30 Suceava
07:30
Danytur
10:00 Suceava 10:00 Targu Frumos
07:30

19:00 Botosani
07:30

12:40 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
14:45 Isalnita 14:45 Isalnita
07:30
Romfour Romania
17:10 Isalnita 17:10 Isalnita 17:10 Iasi
07:30
Romfour Romania
19:00 Isalnita 19:00 Hirlau 19:00 Isalnita
07:30

11:50 Rovinari 11:50 Rovinari 11:50 Rovinari 11:50 Campina
07:30

08:40 Rovinari 08:40 Rovinari 08:40 Rovinari 08:40 Rovinari
07:30
Romfour Romania
17:10 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
14:45 Targu Carbunesti 14:45 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
17:10 Deleni 17:10 Targu Carbunesti 17:10 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
19:00 Targu Carbunesti 19:00 Targu Carbunesti
07:40

11:50 Urziceni 11:50 Resita 11:50 Resita 11:50 Resita
07:40

08:40 Resita 08:40 Resita 08:40 Resita 08:40 Resita
07:40
Romfour Romania
14:45 Bacau 14:45 Motru 14:45 Motru
07:45
Romfour Romania
17:10 Motru 17:10 Harlau 17:10 Motru
07:45
Romfour Romania
19:00 Targu Frumos 19:00 Motru 19:00 Motru
07:45
Romfour Romania
14:45 Resita 14:45 Resita
07:50
Romfour Romania
17:10 Resita 17:10 Targu Frumos 17:10 Resita
07:50
Romfour Romania
19:00 Pascani 19:00 Resita 19:00 Resita
07:50

11:50 Ploiesti 11:50 Caransebes 11:50 Caransebes 11:50 Caransebes
07:50

08:40 Caransebes 08:40 Caransebes 08:40 Caransebes 08:40 Caransebes
07:50
Romfour Romania
14:45 Caransebes 14:45 Caransebes
07:55
Romfour Romania
17:10 Caransebes 17:10 Pascani 17:10 Caransebes
07:55
Romfour Romania
19:00 Caransebes 19:00 Caransebes
07:55

19:00 Harlau 19:00 Iasi
08:00
Danytur
15:30 Pascani 15:30 Targu Ocna 15:30 Negresti 15:30 Targu Ocna 15:30 Pascani
08:00
Danytur
10:00 Targu Ocna 10:00 Pascani 10:00 Negresti 10:00 Negresti
08:00

19:00 Iasi 19:00 Harlau
08:00

12:40 Brasov
08:00
Romfour Romania
14:45 Slobozia 14:45 Slobozia 14:45 Lugoj 14:45 Roman 14:45 Lugoj
08:00
Romfour Romania
17:10 Slobozia 17:10 Motca 17:10 Lugoj 17:10 Slobozia 17:10 Lugoj
08:00
Romfour Romania
19:00 Slobozia 19:00 Slobozia 19:00 Lugoj 19:00 Lugoj 19:00 Motca
08:00

11:50 Buzau 11:50 Targu Jiu 11:50 Targu Jiu 11:50 Targu Jiu
08:00

08:40 Bucuresti 08:40 Targu Jiu 08:40 Targu Jiu 08:40 Targu Jiu 08:40 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
14:45 Timisoara 14:45 Vaslui 14:45 Timisoara
08:05
Romfour Romania
17:10 Timisoara 17:10 Timisoara
08:05
Romfour Romania
19:00 Timisoara 19:00 Timisoara 19:00 Cristesti
08:05

12:40 Bicaz
08:10
Romfour Romania
14:45 Negresti 14:45 Arad 14:45 Bucuresti 14:45 Arad 14:45 Bucuresti
08:10
Romfour Romania
17:10 Arad 17:10 Arad 17:10 Bucuresti 17:10 Cristesti 17:10 Bucuresti
08:10
Romfour Romania
19:00 Arad 19:00 Arad 19:00 Timisesti 19:00 Bucuresti 19:00 Bucuresti
08:10

11:50 Bumbesti Jiu 11:50 Bumbesti Jiu 11:50 Bumbesti Jiu 11:50 Ramnicu Sarat
08:10

08:40 Bumbesti Jiu 08:40 Bumbesti Jiu 08:40 Bumbesti Jiu 08:40 Bumbesti Jiu
08:10

12:40 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
14:45 Iasi
08:15
Romfour Romania
17:10 Timisesti
08:15
Romfour Romania
19:00 Dumbrava
08:15

12:40 Falticeni
08:20
Romfour Romania
14:45 Targu Jiu 14:45 Targu Jiu 14:45 Podu Iloaiei
08:20
Romfour Romania
17:10 Targu Jiu 17:10 Dumbrava 17:10 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
19:00 Targu Jiu 19:00 Targu Jiu
08:20

11:50 Petrosani 11:50 Petrosani 11:50 Petrosani 11:50 Focsani
08:20

08:40 Petrosani 08:40 Petrosani 08:40 Petrosani 08:40 Petrosani
08:20
Romfour Romania
14:45 Petrosani 14:45 Deleni 14:45 Petrosani
08:25
Romfour Romania
17:10 Petrosani 17:10 Petrosani
08:25
Romfour Romania
19:00 Petrosani 19:00 Petrosani
08:25

19:00 Podu Iloaiei 19:00 Braila
08:30

19:00 Braila 19:00 Podu Iloaiei
08:30

12:40 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
14:45 Hirlau 14:45 Hateg 14:45 Hateg
08:30
Romfour Romania
17:10 Targu Neamt 17:10 Hateg 17:10 Hateg
08:30
Romfour Romania
19:00 Hateg 19:00 Hateg 19:00 Targu Neamt
08:30

11:50 Poiana Largului 11:50 Poiana Largului 11:50 Poiana Largului 11:50 Marasesti 11:50 Hateg 11:50 Hateg 11:50 Hateg
08:30

08:40 Poiana Largului 08:40 Poiana Largului 08:40 Poiana Largului 08:40 Poiana Largului 08:40 Hateg 08:40 Pitesti 08:40 Hateg 08:40 Hateg 08:40 Hateg
08:30
Romfour Romania
14:45 Targu Frumos
08:35
Romfour Romania
17:10 Piatra Neamt
08:35

11:50 Bicaz 11:50 Bicaz 11:50 Bicaz
08:35

08:40 Bicaz 08:40 Bicaz 08:40 Bicaz 08:40 Bicaz
08:35

12:40 Moinesti
08:40
Romfour Romania
14:45 Calan 14:45 Calan 14:45 Pascani
08:40
Romfour Romania
17:10 Bicaz 17:10 Calan 17:10 Calan
08:40
Romfour Romania
19:00 Calan 19:00 Calan
08:40

11:50 Adjud 11:50 Piatra Neamt 11:50 Hunedoara 11:50 Piatra Neamt 11:50 Hunedoara 11:50 Piatra Neamt 11:50 Hunedoara
08:40

08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Piatra Neamt 08:40 Hunedoara 08:40 Piatra Neamt 08:40 Hunedoara 08:40 Piatra Neamt 08:40 Hunedoara 08:40 Hunedoara 08:40 Piatra Neamt
08:40

19:00 Targu Frumos
08:45

19:00 Targu Frumos
08:45

12:40 Fagaras
08:45
Romfour Romania
14:45 Motca
08:45
Romfour Romania
17:10 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
19:00 Piatra Neamt
08:45
Romfour Romania
14:45 Hunedoara 14:45 Cristesti 14:45 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
17:10 Durau 17:10 Hunedoara 17:10 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
19:00 Hunedoara 19:00 Bicaz 19:00 Hunedoara
08:50

11:50 Deva 11:50 Deva 11:50 Deva 11:50 Bacau
08:50

08:40 Targoviste 08:40 Deva 08:40 Deva 08:40 Deva 08:40 Deva
08:50
Romfour Romania
14:45 Timisesti
08:55
Romfour Romania
17:10 Borsec
08:55

19:00 Piatra Neamt 19:00 Galati
09:00
Danytur
15:30 Comanesti 15:30 Roman 15:30 Comanesti
09:00
Danytur
10:00 Roman 10:00 Roman 10:00 Comanesti
09:00

19:00 Piatra Neamt 19:00 Galati
09:00

12:40 Comanesti
09:00
Romfour Romania
14:45 Dumbrava 14:45 Deva 14:45 Pitesti 14:45 Pitesti 14:45 Deva
09:00
Romfour Romania
17:10 Deva 17:10 Pitesti 17:10 Toplita 17:10 Pitesti 17:10 Deva
09:00
Romfour Romania
19:00 Sovata 19:00 Pitesti 19:00 Deva 19:00 Pitesti 19:00 Deva
09:00

11:50 Lugoj 11:50 Lugoj 11:50 Lugoj 11:50 Gheorgheni 11:50 Gheorgheni 11:50 Gheorgheni 11:50 Roman
09:00

08:40 Sinaia 08:40 Lugoj 08:40 Lugoj 08:40 Lugoj 08:40 Lugoj 08:40 Gheorgheni 08:40 Gheorgheni 08:40 Gheorgheni 08:40 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
14:45 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
17:10 Miercurea Ciuc
09:05
Romfour Romania
19:00 Poiana Largului
09:05

12:40 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
14:45 Ramnicu Sarat 14:45 Ramnicu Sarat 14:45 Piatra Neamt
09:10
Romfour Romania
17:10 Sfantu Gheorghe 17:10 Ramnicu Sarat 17:10 Ramnicu Sarat
09:10
Romfour Romania
19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Durau
09:10

11:50 Targu Frumos 11:50 Sovata 11:50 Timisoara 11:50 Sovata 11:50 Timisoara 11:50 Sovata 11:50 Timisoara
09:10

08:40 Predeal 08:40 Sovata 08:40 Sovata 08:40 Timisoara 08:40 Timisoara 08:40 Sovata 08:40 Timisoara 08:40 Timisoara 08:40 Sovata
09:10

19:00 Pascani 19:00 Pascani
09:15

19:00 Pascani 19:00 Pascani
09:15
Romfour Romania
14:45 Bicaz
09:15
Romfour Romania
17:10 Morareni
09:15
Romfour Romania
19:00 Grinties
09:15
Danytur
15:30 Girov 15:30 Girov
09:20
Danytur
10:00 Girov
09:20

12:40 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
14:45 Campina 14:45 Campina
09:20
Romfour Romania
17:10 Campina 17:10 Campina 17:10 Reghin
09:20
Romfour Romania
19:00 Borsec 19:00 Campina 19:00 Campina
09:20

11:50 Pascani 11:50 Arad 11:50 Arad 11:50 Arad
09:20

08:40 Campina 08:40 Arad 08:40 Arad 08:40 Arad 08:40 Arad
09:20
Romfour Romania
17:10 Medias
09:25

12:40 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
14:45 Poiana Largului 14:45 Sinaia 14:45 Sinaia
09:30
Romfour Romania
17:10 Sighisoara 17:10 Sinaia 17:10 Sinaia
09:30
Romfour Romania
19:00 Toplita 19:00 Sinaia 19:00 Sinaia
09:30

11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Chisineu Cris 11:50 Chisineu Cris 11:50 Chisineu Cris 11:50 Motca
09:30

08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Chisineu Cris 08:40 Chisineu Cris 08:40 Chisineu Cris 08:40 Chisineu Cris 08:40 Urziceni
09:30

12:40 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
14:45 Durau
09:35
Romfour Romania
17:10 Targu Mures
09:35

12:40 Reghin
09:40
Romfour Romania
14:45 Toplita 14:45 Predeal 14:45 Predeal
09:40
Romfour Romania
17:10 Predeal 17:10 Predeal 17:10 Falticeni
09:40
Romfour Romania
19:00 Predeal 19:00 Predeal
09:40

11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Targu Neamt
09:40

08:40 Ploiesti 08:40 Odorheiu Secuiesc 08:40 Odorheiu Secuiesc 08:40 Odorheiu Secuiesc 08:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:40 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
17:10 Suceava
09:45
Romfour Romania
19:00 Miercurea Ciuc
09:45
Romfour Romania
14:45 Sfantu Gheorghe 14:45 Miercurea Ciuc 14:45 Brasov 14:45 Brasov
09:50
Romfour Romania
17:10 Brasov 17:10 Veresti 17:10 Brasov
09:50
Romfour Romania
19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Brasov 19:00 Brasov
09:50

11:50 Salonta 11:50 Salonta 11:50 Salonta 11:50 Falticeni 11:50 Toplita 11:50 Toplita 11:50 Toplita
09:50

08:40 Salonta 08:40 Salonta 08:40 Salonta 08:40 Salonta 08:40 Buzau 08:40 Toplita 08:40 Toplita 08:40 Toplita 08:40 Toplita
09:50
Romfour Romania
14:45 Morareni
09:55
Romfour Romania
17:10 Darabani
09:55
Romfour Romania
19:00 Morareni
09:55

11:50 Suceava
09:55

19:00 Tecuci 19:00 Roman 19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Ramnicu Sarat
10:00
Danytur
15:30 Bacau 15:30 Miercurea Ciuc 15:30 Gura Humorului 15:30 Piatra Neamt 15:30 Targu Neamt 15:30 Miercurea Ciuc 15:30 Gura Humorului 15:30 Targu Neamt 15:30 Piatra Neamt
10:00
Danytur
10:00 Bacau 10:00 Bacau 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt 10:00 Piatra Neamt 10:00 Miercurea Ciuc
10:00

19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Roman 19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Tecuci
10:00

12:40 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
14:45 Targu Secuiesc 14:45 Targu Secuiesc 14:45 Reghin
10:00
Romfour Romania
17:10 Targu Secuiesc 17:10 Targu Secuiesc 17:10 Botosani
10:00
Romfour Romania
19:00 Targu Secuiesc 19:00 Targu Secuiesc 19:00 Reghin
10:00

11:50 Reghin 11:50 Gilau 11:50 Reghin 11:50 Gilau 11:50 Reghin 11:50 Gilau 11:50 Radauti
10:00

08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Reghin 08:40 Reghin 08:40 Gilau 08:40 Gilau 08:40 Reghin 08:40 Gilau 08:40 Reghin 08:40 Gilau
10:00
Romfour Romania
14:45 Sighisoara 14:45 Sfantu Gheorghe 14:45 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
17:10 Gura Humorului 17:10 Sfantu Gheorghe 17:10 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
19:00 Medias 19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:50 Gura Humorului
10:05

12:40 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
14:45 Covasna 14:45 Covasna
10:10
Romfour Romania
17:10 Covasna 17:10 Covasna 17:10 Campulung Moldovenesc
10:10
Romfour Romania
19:00 Sighisoara 19:00 Covasna 19:00 Covasna
10:10

11:50 Onesti 11:50 Onesti 11:50 Onesti 11:50 Campulung Moldovenesc
10:10

08:40 Onesti 08:40 Onesti 08:40 Onesti 08:40 Onesti 08:40 Focsani
10:10

12:40 Orastie
10:15
Romfour Romania
14:45 Targu Mures
10:15
Romfour Romania
17:10 Iacobeni
10:15
Romfour Romania
19:00 Targu Mures
10:15

12:40 Deva
10:20
Romfour Romania
14:45 Falticeni 14:45 Targu Ocna 14:45 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
17:10 Targu Ocna 17:10 Borsa 17:10 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
19:00 Targu Ocna 19:00 Targu Ocna 19:00 Falticeni
10:20

11:50 Vatra Dornei 11:50 Moinesti 11:50 Moinesti 11:50 Moinesti
10:20

08:40 Marasesti 08:40 Moinesti 08:40 Moinesti 08:40 Moinesti 08:40 Moinesti
10:20

12:40 Caransebes
10:25
Romfour Romania
14:45 Suceava
10:25
Romfour Romania
17:10 Vatra Dornei
10:25
Romfour Romania
19:00 Suceava
10:25

19:00 Marasesti 19:00 Focsani 19:00 Bucuresti 19:00 Bucuresti 19:00 Focsani
10:30
Danytur
15:30 Bicaz 15:30 Bicaz
10:30
Danytur
10:00 Bicaz
10:30

19:00 Bucuresti 19:00 Bucuresti 19:00 Focsani 19:00 Focsani 19:00 Marasesti
10:30

12:40 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
14:45 Onesti 14:45 Onesti 14:45 Dolhasca
10:30
Romfour Romania
17:10 Onesti 17:10 Prundu Bargaului 17:10 Onesti
10:30
Romfour Romania
19:00 Onesti 19:00 Onesti
10:30

11:50 Comanesti 11:50 Comanesti 11:50 Comanesti 11:50 Prundu Bargaului
10:30

08:40 Adjud 08:40 Comanesti 08:40 Comanesti 08:40 Comanesti 08:40 Comanesti
10:30

12:40 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
14:45 Veresti
10:35
Romfour Romania
17:10 Beclean
10:35
Romfour Romania
14:45 Darabani 14:45 Comanesti 14:45 Comanesti
10:40
Romfour Romania
17:10 Comanesti 17:10 Baia Mare 17:10 Comanesti
10:40
Romfour Romania
19:00 Comanesti 19:00 Comanesti
10:40

11:50 Covasna 11:50 Covasna 11:50 Covasna 11:50 Nasaud
10:40

08:40 Covasna 08:40 Covasna 08:40 Covasna 08:40 Covasna 08:40 Bacau
10:40

19:00 Bacau
10:45

19:00 Bacau
10:45
Romfour Romania
14:45 Botosani
10:45
Romfour Romania
17:10 Dej
10:45
Romfour Romania
19:00 Stefanesti
10:45
Romfour Romania
14:45 Gura Humorului 14:45 Moinesti 14:45 Moinesti
10:50
Romfour Romania
17:10 Moinesti 17:10 Moinesti
10:50
Romfour Romania
19:00 Moinesti 19:00 Moinesti 19:00 Botosani
10:50

11:50 Bistrita 11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc
10:50

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Secuiesc 08:40 Roman
10:50
Romfour Romania
14:45 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
17:10 Cluj Napoca
10:55
Romfour Romania
19:00 Gura Humorului
10:55

08:40 Targu Frumos
10:55

19:00 Targu Neamt 19:00 Adjud
11:00
Danytur
15:30 Onesti 15:30 Odorheiu Secuiesc 15:30 Campulung Moldovenesc 15:30 Odorheiu Secuiesc 15:30 Campulung Moldovenesc
11:00
Danytur
10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Onesti 10:00 Onesti 10:00 Campulung Moldovenesc
11:00

19:00 Targu Neamt 19:00 Adjud
11:00

12:40 Resita
11:00
Romfour Romania
14:45 Iacobeni 14:45 Simeria 14:45 Fagaras 14:45 Fagaras 14:45 Simeria
11:00
Romfour Romania
17:10 Cluj Napoca 17:10 Fagaras 17:10 Fagaras 17:10 Simeria 17:10 Simeria
11:00
Romfour Romania
19:00 Fagaras 19:00 Simeria 19:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Fagaras 19:00 Simeria
11:00

11:50 Brasov 11:50 Brasov 11:50 Brasov 11:50 Beclean
11:00

08:40 Brasov 08:40 Brasov 08:40 Brasov 08:40 Brasov 08:40 Pascani
11:00

12:40 Blaj
11:10
Romfour Romania
14:45 Vestem 14:45 Vestem 14:45 Vatra Dornei
11:10
Romfour Romania
17:10 Vestem 17:10 Vestem
11:10
Romfour Romania
19:00 Vestem 19:00 Iacobeni 19:00 Vestem
11:10

11:50 Fagaras 11:50 Fagaras 11:50 Fagaras 11:50 Dej
11:10

08:40 Fagaras 08:40 Fagaras 08:40 Fagaras 08:40 Fagaras 08:40 Pascani
11:10

12:40 Sibiu
11:15
Romfour Romania
14:45 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
14:45 Bistrita 14:45 Orastie 14:45 Ramnicu Valcea 14:45 Ramnicu Valcea 14:45 Orastie
11:20
Romfour Romania
17:10 Orastie 17:10 Ramnicu Valcea 17:10 Ramnicu Valcea 17:10 Orastie
11:20
Romfour Romania
19:00 Orastie 19:00 Orastie 19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Borsa
11:20

11:50 Sibiu 11:50 Sibiu 11:50 Sibiu 11:50 Gherla
11:20

08:40 Sibiu 08:40 Sibiu 08:40 Sibiu 08:40 Sibiu 08:40 Motca
11:20
Romfour Romania
14:45 Beclean
11:25

11:50 Sebes 11:50 Sebes 11:50 Sebes
11:25

08:40 Sebes 08:40 Sebes 08:40 Sebes 08:40 Sebes
11:25

19:00 Ploiesti 19:00 Ploiesti
11:30

19:00 Ploiesti 19:00 Ploiesti
11:30

12:40 Medias
11:30
Romfour Romania
14:45 Sebes 14:45 Sebes 14:45 Dej 14:45 Sibiu 14:45 Sibiu
11:30
Romfour Romania
17:10 Sebes 17:10 Sebes 17:10 Sibiu 17:10 Sibiu
11:30
Romfour Romania
19:00 Sebes 19:00 Sibiu 19:00 Sebes 19:00 Sibiu
11:30

11:50 Alba Iulia 11:50 Alba Iulia 11:50 Alba Iulia
11:30

08:40 Alba Iulia 08:40 Alba Iulia 08:40 Alba Iulia 08:40 Alba Iulia 08:40 Targu Neamt
11:30

12:40 Sebes
11:35

11:50 Teius 11:50 Teius 11:50 Teius
11:35

08:40 Teius 08:40 Teius 08:40 Teius 08:40 Teius
11:35
Romfour Romania
14:45 Lancram 14:45 Miercurea Sibiului 14:45 Miercurea Sibiului 14:45 Lancram
11:40
Romfour Romania
17:10 Lancram 17:10 Miercurea Sibiului 17:10 Miercurea Sibiului 17:10 Lancram
11:40
Romfour Romania
19:00 Miercurea Sibiului 19:00 Lancram 19:00 Miercurea Sibiului 19:00 Lancram
11:40

11:50 Aiud 11:50 Aiud 11:50 Aiud
11:40

08:40 Falticeni 08:40 Aiud 08:40 Aiud 08:40 Aiud 08:40 Aiud
11:40
Romfour Romania
14:45 Alba Iulia 14:45 Sighisoara 14:45 Sighisoara 14:45 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
17:10 Sighisoara 17:10 Sighisoara 17:10 Alba Iulia 17:10 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia 19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia
11:50

11:50 Targu Mures 11:50 Targu Mures 11:50 Targu Mures
11:50

08:40 Suceava 08:40 Targu Mures 08:40 Targu Mures 08:40 Targu Mures 08:40 Targu Mures
11:50

08:40 Radauti
11:55

19:00 Falticeni 19:00 Onesti
12:00
Danytur
15:30 Medias 15:30 Vatra Dornei 15:30 Praid 15:30 Targu Secuiesc 15:30 Medias 15:30 Vatra Dornei 15:30 Praid
12:00
Danytur
10:00 Praid 10:00 Medias 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Vatra Dornei
12:00

19:00 Onesti 19:00 Falticeni
12:00

12:40 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
14:45 Medias 14:45 Medias 14:45 Cluj Napoca
12:00
Romfour Romania
17:10 Medias 17:10 Medias 17:10 Gilau
12:00
Romfour Romania
19:00 Medias 19:00 Medias 19:00 Vatra Dornei
12:00

11:50 Turda 11:50 Turda 11:50 Turda
12:00

08:40 Turda 08:40 Turda 08:40 Turda 08:40 Turda 08:40 Gura Humorului
12:00
Romfour Romania
14:45 Gilau
12:05
Romfour Romania
19:00 Prundu Bargaului
12:05

12:40 Bistrita
12:10
Romfour Romania
14:45 Huedin 14:45 Teius 14:45 Teius
12:10
Romfour Romania
17:10 Teius 17:10 Teius
12:10
Romfour Romania
19:00 Teius 19:00 Bistrita 19:00 Teius
12:10

08:40 Campulung Moldovenesc
12:10
Romfour Romania
14:45 Negreni
12:15

19:00 Suceava
12:20

19:00 Suceava
12:20

12:40 Lugoj
12:20
Romfour Romania
14:45 Aiud 14:45 Alesd 14:45 Aiud
12:20
Romfour Romania
17:10 Aiud 17:10 Aiud
12:20
Romfour Romania
19:00 Aiud 19:00 Aiud
12:20

08:40 Vatra Dornei
12:20

08:40 Prundu Bargaului
12:25

19:00 Oituz
12:30

19:00 Oituz
12:30

12:40 Aiud
12:30
Romfour Romania
14:45 Unirea 14:45 Unirea
12:30
Romfour Romania
17:10 Unirea 17:10 Unirea
12:30
Romfour Romania
19:00 Unirea 19:00 Unirea 19:00 Beclean
12:30

08:40 Nasaud
12:30

12:40 Beclean
12:35

08:40 Bistrita
12:35
Romfour Romania
14:45 Turda 14:45 Turda
12:40
Romfour Romania
17:10 Turda 17:10 Turda
12:40
Romfour Romania
19:00 Turda 19:00 Turda 19:00 Baia Mare
12:40

08:40 Beclean
12:40
Romfour Romania
19:00 Dej
12:45

08:40 Dej
12:50
Romfour Romania
19:00 Cluj Napoca
12:55

19:00 Gura Humorului
13:00
Danytur
15:30 Blaj 15:30 Reghin 15:30 Sfantu Gheorghe 15:30 Blaj 15:30 Reghin
13:00
Danytur
10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Reghin 10:00 Blaj
13:00

19:00 Gura Humorului
13:00

12:40 Dej
13:00
Romfour Romania
17:10 Huedin
13:00
Romfour Romania
19:00 Cluj Napoca
13:00

19:00 Frasin
13:05

19:00 Frasin
13:05

08:40 Gherla
13:10

19:00 Vama
13:15

19:00 Vama
13:15

12:40 Turda
13:15

19:00 Targu Secuiesc 19:00 Campulung Moldovenesc
13:30

19:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Targu Secuiesc
13:30

12:40 Gherla
13:30

11:50 Cluj Napoca
13:30

08:40 Cluj Napoca
13:30

08:40 Bontida
13:40

08:40 Baia Mare
13:50

11:50 Bontida
13:55
Danytur
15:30 Fagaras 15:30 Brasov 15:30 Teius 15:30 Fagaras 15:30 Teius
14:00
Danytur
10:00 Brasov 10:00 Brasov 10:00 Fagaras 10:00 Teius
14:00

12:40 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
14:45 Cluj Napoca 14:45 Cluj Napoca 14:45 Cluj Napoca 14:45 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
17:10 Negreni 17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca 19:00 Gilau 19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca
14:00

11:50 Baia Mare
14:00

08:40 Satu Mare
14:00

12:40 Timisoara
14:10

11:50 Satu Mare
14:10

19:00 Brasov 19:00 Vatra Dornei
14:30

19:00 Vatra Dornei 19:00 Brasov
14:30

08:40 Zalau
14:40

19:00 Codlea
15:00
Danytur
15:30 Sighisoara 15:30 Alba Iulia 15:30 Avrig 15:30 Alba Iulia 15:30 Avrig
15:00
Danytur
10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Sighisoara 10:00 Avrig
15:00

19:00 Codlea
15:00

12:40 Huedin
15:00
Romfour Romania
17:10 Piatra Craiului
15:00
Romfour Romania
19:00 Huedin
15:00

11:50 Zalau
15:00

08:40 Huedin
15:00
Danytur
15:30 Sibiu 15:30 Sibiu
15:30
Danytur
10:00 Sibiu
15:30
Romfour Romania
17:10 Beius
15:30
Romfour Romania
19:00 Negreni
15:30

19:00 Fagaras
15:50

19:00 Fagaras
15:50
Danytur
15:30 Dej 15:30 Bistrita 15:30 Zlatna 15:30 Dej 15:30 Bistrita 15:30 Targu Mures 15:30 Zlatna
16:00
Danytur
10:00 Bistrita 10:00 Zlatna 10:00 Targu Mures 10:00 Targu Mures 10:00 Dej
16:00

12:40 Arad
16:00
Romfour Romania
17:10 Alesd
16:00
Romfour Romania
19:00 Piatra Craiului
16:00

11:50 Huedin
16:00

08:40 Alesd
16:00

19:00 Bistrita 19:00 Baia Mare 19:00 Baia Mare
16:30
Danytur
15:30 Sebes 15:30 Sebes 15:30 Ludus
16:30
Danytur
10:00 Ludus 10:00 Ludus 10:00 Sebes
16:30

19:00 Baia Mare 19:00 Baia Mare 19:00 Bistrita
16:30
Romfour Romania
19:00 Beius
16:30

19:00 Avrig
16:40

19:00 Avrig
16:40
Romfour Romania
19:00 Alesd
16:40

19:00 Beclean 19:00 Targu Mures 19:00 Targu Mures
17:00
Danytur
15:30 Abrud 15:30 Nasaud 15:30 Campia Turzii 15:30 Abrud 15:30 Nasaud
17:00
Danytur
10:00 Campia Turzii 10:00 Campia Turzii 10:00 Nasaud 10:00 Abrud
17:00

19:00 Targu Mures 19:00 Beclean 19:00 Targu Mures
17:00

12:40 Oradea
17:00

11:50 Alesd
17:00

12:40 Nadlac
17:10

19:00 Sibiu
17:15

19:00 Sibiu
17:15

19:00 Dej
17:20

19:00 Dej
17:20

19:00 Turda 19:00 Turda
17:30
Danytur
15:30 Beclean 15:30 Turda 15:30 Beclean
17:30
Danytur
10:00 Turda 10:00 Turda 10:00 Beclean
17:30

19:00 Turda 19:00 Turda
17:30

19:00 Gherla
17:35

19:00 Gherla
17:35

19:00 Alba Iulia 19:00 Cluj Napoca 19:00 Satu Mare 19:00 Sebes 19:00 Satu Mare 19:00 Alba Iulia
18:00
Danytur
15:30 Cluj Napoca 15:30 Gherla 15:30 Zalau 15:30 Deva 15:30 Brad 15:30 Gherla 15:30 Deva 15:30 Brad 15:30 Zalau
18:00
Danytur
10:00 Deva 10:00 Gherla 10:00 Zalau 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:00 Brad
18:00

19:00 Sebes 19:00 Alba Iulia 19:00 Satu Mare 19:00 Cluj Napoca 19:00 Alba Iulia 19:00 Satu Mare
18:00
Romfour Romania
19:00 Oradea
18:00

19:00 Orastie
18:30
Danytur
15:30 Floresti
18:30
Danytur
10:00 Floresti 10:00 Floresti
18:30

19:00 Orastie
18:30
Romfour Romania
14:45 Oradea
18:30
Romfour Romania
17:10 Oradea
18:30
Romfour Romania
17:10 Bors
18:40

19:00 Carei 19:00 Carei
18:45

19:00 Carei 19:00 Carei
18:45

19:00 Simeria 19:00 Huedin
19:00
Danytur
15:30 Gilau
19:00
Danytur
10:00 Gilau 10:00 Gilau
19:00

19:00 Simeria 19:00 Huedin
19:00
Romfour Romania
14:45 Bors
19:00
Romfour Romania
19:00 Bors
19:00

11:50 Oradea
19:00

19:00 Deva
19:30

19:00 Deva
19:30

19:00 Oradea
20:00
Danytur
15:30 Huedin
20:00
Danytur
10:00 Huedin 10:00 Huedin
20:00

19:00 Oradea
20:00

08:40 Oradea
20:00

19:00 Timisoara
21:00
Danytur
15:30 Alesd
21:00
Danytur
10:00 Alesd 10:00 Alesd
21:00

19:00 Timisoara
21:00

19:00 Arad
22:00
Danytur
15:30 Arad 15:30 Oradea 15:30 Oradea 15:30 Oradea 15:30 Arad 15:30 Oradea 15:30 Oradea
22:00
Danytur
10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea
22:00

19:00 Arad
22:00

19:00 Nadlac
23:00

19:00 Nadlac
23:00
Romfour Romania
14:45 Budapesta
23:00
Romfour Romania
17:10 Budapesta
23:00
Romfour Romania
19:00 Budapesta
23:00