Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Eindhoven, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:10
18:30 Mangalia 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti
07:40
14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca
08:35
18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi
11:50
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 21:10 Buhusi 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 20:55 Roznov 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos
14:00 Danytur
09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures
14:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

20:25 Giurgiu 20:25 Constanta 20:25 Giurgiu 20:25 Giurgiu 20:25 Constanta 20:25 Constanta 20:25 Giurgiu 20:25 Giurgiu
00:00

16:29 Constanta
00:05

20:40 Braila
00:10

16:29 Mangalia
00:10

20:25 Turnu Magurele 20:25 Turnu Magurele 20:25 Turnu Magurele 20:25 Turnu Magurele 20:25 Turnu Magurele
00:10

16:29 Medgidia
00:15

20:25 Corabia 20:25 Corabia 20:25 Corabia 20:25 Corabia 20:25 Corabia
00:20

20:25 Craiova 20:25 Craiova 20:25 Craiova 20:25 Craiova 20:25 Craiova
00:25

20:40 Galati
00:30

16:29 Cernavoda
00:30

20:25 Mangalia 20:25 Alexandria 20:25 Mangalia 20:25 Alexandria 20:25 Mangalia 20:25 Alexandria 20:25 Alexandria 20:25 Alexandria
00:30

20:25 Medgidia 20:25 Filiasi 20:25 Medgidia 20:25 Filiasi 20:25 Filiasi 20:25 Filiasi 20:25 Medgidia 20:25 Filiasi
00:40

20:25 Slatina (Olt) 20:25 Slatina (Olt) 20:25 Slatina (Olt) 20:25 Hirsova 20:25 Slatina (Olt) 20:25 Hirsova 20:25 Slatina (Olt) 20:25 Hirsova
00:50

20:40 Buzau
01:00

16:29 Giurgiu
01:00

20:25 Tandarei 20:25 Tandarei 20:25 Tandarei
01:00

16:29 Alexandria
01:05

16:29 Fetesti
01:10

20:25 Filiasi 20:25 Filiasi 20:25 Filiasi 20:25 Filiasi 20:25 Filiasi
01:10

15:20 Tulcea
01:15

15:35 Tulcea 15:35 Tulcea
01:15

16:29 Braila
01:20

20:25 Rovinari 20:25 Rovinari 20:25 Rovinari 20:25 Rovinari 20:25 Rovinari
01:20

15:20 Braila
01:20

15:35 Braila 15:35 Braila
01:20

20:40 Ramnicu Sarat
01:30

16:29 Tulcea
01:30

20:25 Isalnita 20:25 Isalnita 20:25 Isalnita 20:25 Isalnita 20:25 Isalnita
01:30

20:25 Targu Carbunesti 20:25 Targu Carbunesti 20:25 Targu Carbunesti 20:25 Targu Carbunesti 20:25 Targu Carbunesti
01:40

20:25 Motru 20:25 Motru 20:25 Motru 20:25 Motru 20:25 Motru
01:45

20:40 Tecuci
01:50

20:25 Resita 20:25 Resita 20:25 Resita 20:25 Resita 20:25 Resita
01:50

20:25 Caransebes 20:25 Caransebes 20:25 Caransebes 20:25 Caransebes 20:25 Caransebes
01:55

16:29 Calarasi
02:00

20:25 Slobozia 20:25 Lugoj 20:25 Lugoj 20:25 Slobozia 20:25 Slobozia 20:25 Lugoj 20:25 Lugoj 20:25 Lugoj
02:00

20:25 Timisoara 20:25 Timisoara 20:25 Timisoara 20:25 Timisoara 20:25 Timisoara
02:05

16:29 Galati
02:10

20:25 Bucuresti 20:25 Arad 20:25 Bucuresti 20:25 Arad 20:25 Arad 20:25 Arad 20:25 Bucuresti 20:25 Arad
02:10

20:40 Focsani
02:15

20:25 Targu Jiu 20:25 Targu Jiu 20:25 Targu Jiu 20:25 Targu Jiu 20:25 Targu Jiu
02:20

20:25 Petrosani 20:25 Petrosani 20:25 Petrosani 20:25 Petrosani 20:25 Petrosani
02:25

20:25 Hateg 20:25 Hateg 20:25 Hateg 20:25 Hateg 20:25 Hateg
02:30

20:25 Calan 20:25 Calan 20:25 Calan 20:25 Calan 20:25 Calan
02:40

20:40 Adjud
02:45

20:25 Hunedoara 20:25 Hunedoara 20:25 Hunedoara 20:25 Hunedoara 20:25 Hunedoara
02:50

20:40 Barlad
03:00

16:29 Slobozia
03:00

20:25 Deva 20:25 Deva 20:25 Deva 20:25 Pitesti 20:25 Deva 20:25 Pitesti 20:25 Pitesti 20:25 Deva
03:00

15:20 Galati
03:00

15:35 Galati 15:35 Galati
03:00

16:29 Tecuci
03:10

20:25 Ramnicu Sarat 20:25 Ramnicu Sarat 20:25 Ramnicu Sarat
03:10

16:29 Ramnicu Sarat
03:20

20:25 Campina 20:25 Simeria 20:25 Campina 20:25 Simeria 20:25 Campina 20:25 Simeria 20:25 Simeria 20:25 Simeria
03:20

20:40 Husi
03:30

16:29 Barlad
03:30

20:25 Sinaia 20:25 Orastie 20:25 Sinaia 20:25 Orastie 20:25 Orastie 20:25 Orastie 20:25 Sinaia 20:25 Orastie
03:30

15:20 Ianca
03:30

15:35 Ianca 15:35 Ianca
03:30

20:40 Dorohoi
03:35

20:25 Sebes 20:25 Sebes 20:25 Sebes 20:25 Predeal 20:25 Sebes 20:25 Predeal 20:25 Sebes 20:25 Predeal
03:40

20:40 Onesti
03:45
Danytur
15:00 Schwechat 15:00 Schwechat
03:50

16:29 Husi
03:50

20:25 Lancram 20:25 Lancram 20:25 Brasov 20:25 Lancram 20:25 Brasov 20:25 Lancram 20:25 Brasov 20:25 Lancram
03:50

20:40 Vaslui
04:00
Danytur
15:00 Viena
04:00

16:29 Bucuresti
04:00

20:25 Targu Secuiesc 20:25 Vaslui 20:25 Alba Iulia 20:25 Tulcea 20:25 Targu Secuiesc 20:25 Alba Iulia 20:25 Targu Secuiesc 20:25 Alba Iulia 20:25 Alba Iulia 20:25 Alba Iulia
04:00

20:25 Sfantu Gheorghe 20:25 Sfantu Gheorghe 20:25 Sfantu Gheorghe
04:05

20:40 Comanesti
04:10

16:29 Buzau
04:10

20:25 Covasna 20:25 Covasna 20:25 Covasna
04:10

15:35 Mangalia
04:10

20:40 Bucuresti
04:15

20:40 Moinesti
04:20

16:29 Focsani
04:20

20:25 Targu Ocna 20:25 Targu Ocna 20:25 Targu Ocna
04:20

15:35 Constanta
04:20

20:40 Botosani
04:30

16:29 Vaslui
04:30

20:25 Onesti 20:25 Braila 20:25 Teius 20:25 Onesti 20:25 Onesti 20:25 Teius 20:25 Teius 20:25 Teius 20:25 Teius
04:30

15:20 Faurei
04:30

15:35 Faurei 15:35 Faurei 15:35 Medgidia
04:30

20:40 Craiova
04:35

16:29 Harlau
04:40

20:25 Comanesti 20:25 Comanesti 20:25 Comanesti
04:40

15:20 Tecuci
04:40

15:35 Calarasi 15:35 Tecuci 15:35 Tecuci
04:40

20:40 Iasi
04:45

20:25 Aiud 20:25 Aiud 20:25 Aiud 20:25 Aiud 20:25 Aiud
04:45

20:25 Moinesti 20:25 Moinesti 20:25 Moinesti
04:50

15:20 Barlad
04:50

15:35 Barlad 15:35 Barlad 15:35 Cernavoda
04:50

15:35 Slobozia
04:55

20:40 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
15:00 Braila 15:00 Braila 15:00 Focsani
05:00

16:29 Roman
05:00

20:25 Unirea 20:25 Unirea 20:25 Fagaras 20:25 Unirea 20:25 Fagaras 20:25 Unirea 20:25 Fagaras 20:25 Galati 20:25 Unirea
05:00

15:20 Mangalia
05:00

15:35 Harsova
05:00

20:40 Filiasi
05:05

20:40 Ploiesti
05:10

16:29 Adjud
05:10

20:25 Vestem 20:25 Vestem 20:25 Vestem
05:10

15:20 Constanta
05:10

15:35 Lehliu
05:10

16:29 Bacau
05:15

20:40 Suceava
05:20
Danytur
15:00 Tecuci
05:20

16:29 Slatina (Olt)
05:20

20:25 Ramnicu Valcea 20:25 Ramnicu Valcea 20:25 Ramnicu Valcea
05:20

15:20 Medgidia
05:20

15:35 Tandarei
05:20

16:29 Radauti
05:25

20:40 Bacau
05:30
Danytur
15:00 Galati 15:00 Galati
05:30

16:29 Iasi
05:30

20:25 Sibiu 20:25 Sibiu 20:25 Sibiu
05:30

15:20 Husi 15:20 Calarasi
05:30

15:35 Bucuresti 15:35 Husi 15:35 Husi
05:30

16:29 Dorohoi
05:35

20:40 Negresti
05:40
Danytur
15:00 Marasesti
05:40

16:29 Targu Frumos
05:40

20:25 Miercurea Sibiului 20:25 Miercurea Sibiului 20:25 Miercurea Sibiului
05:40

15:20 Vaslui 15:20 Cernavoda
05:40

15:35 Vaslui 15:35 Vaslui 15:35 Pitesti
05:40

20:40 Harlau
05:45

16:29 Targoviste
05:45

16:29 Urziceni
05:47

20:40 Constanta
05:50

16:29 Ploiesti
05:50

20:25 Sighisoara 20:25 Sighisoara 20:25 Sighisoara
05:50

15:20 Slobozia
05:50

15:35 Ramnicu Valcea
05:50

16:29 Targu Neamt
05:55

16:29 Buhusi
05:57

16:29 Roznov
05:58

20:40 Campina
06:00
Danytur
15:00 Barlad 15:00 Saveni 15:00 Adjud 15:00 Barlad
06:00

16:29 Piatra Neamt
06:00

20:25 Medias 20:25 Turda 20:25 Medias 20:25 Turda 20:25 Medias 20:25 Tecuci 20:25 Turda 20:25 Turda 20:25 Turda
06:00

15:20 Iasi 15:20 Giurgiu 15:20 Harsova
06:00

15:35 Giurgiu 15:35 Iasi 15:35 Giurgiu 15:35 Iasi 15:35 Targoviste
06:00

20:40 Buhusi
06:05

20:40 Roznov
06:10
Danytur
15:00 Husi 15:00 Husi
06:10

16:29 Onesti
06:10

20:25 Barlad
06:10

15:20 Alexandria 15:20 Lehliu 15:20 Podu Iloaiei
06:10

15:35 Alexandria 15:35 Alexandria 15:35 Sinaia 15:35 Podu Iloaiei 15:35 Podu Iloaiei
06:10

20:40 Targu Frumos
06:15

15:20 Turnu Magurele
06:15

15:35 Turnu Magurele 15:35 Turnu Magurele
06:15

20:40 Gura Humorului
06:20

16:29 Botosani
06:20

20:25 Husi
06:20

15:20 Harlau 15:20 Tandarei 15:20 Caracal
06:20

15:35 Predeal 15:35 Caracal 15:35 Caracal 15:35 Harlau 15:35 Harlau
06:20

20:40 Falticeni
06:30
Danytur
15:00 Botosani
06:30

16:29 Pascani
06:30

20:25 Buzau
06:30

15:20 Bucuresti 15:20 Flamanzi 15:20 Slatina (Olt)
06:30

15:35 Campina 15:35 Flamanzi 15:35 Flamanzi 15:35 Slatina (Olt) 15:35 Slatina (Olt)
06:30

20:40 Rovinari
06:35

20:40 Pascani
06:40

16:29 Craiova
06:40

20:25 Focsani
06:40

15:20 Botosani 15:20 Pitesti
06:40

15:35 Botosani 15:35 Botosani 15:35 Urziceni
06:40

20:40 Motca
06:45

15:20 Saveni
06:45

15:35 Saveni 15:35 Saveni
06:45

20:40 Piatra Neamt
06:50

16:29 Suceava
06:50

20:25 Marasesti
06:50

15:20 Darabani 15:20 Ramnicu Valcea
06:50

15:35 Ploiesti 15:35 Darabani 15:35 Darabani
06:50

20:40 Roman
06:55

20:25 Adjud
06:55

20:40 Cristesti
07:00
Danytur
15:00 Vaslui 15:00 Iasi 15:00 Harlau 15:00 Vaslui
07:00

16:29 Filiasi
07:00

20:25 Cluj Napoca 20:25 Cluj Napoca 20:25 Cluj Napoca 20:25 Cluj Napoca 20:25 Cluj Napoca 20:25 Cluj Napoca 20:25 Sascut 20:25 Cluj Napoca 20:25 Cluj Napoca
07:00

15:20 Dorohoi 15:20 Craiova 15:20 Targoviste
07:00

15:35 Craiova 15:35 Craiova 15:35 Dorohoi 15:35 Dorohoi 15:35 Buzau
07:00

20:40 Targu Jiu
07:05

20:25 Bacau
07:05

20:40 Brasov
07:10

20:25 Roman
07:10

15:20 Filiasi 15:20 Sinaia 15:20 Vanatori
07:10

15:35 Ramnicu Sarat 15:35 Vanatori 15:35 Vanatori 15:35 Filiasi 15:35 Filiasi
07:10
Danytur
15:00 Cotnari
07:15

16:29 Pitesti
07:20

20:25 Negresti
07:20

15:20 Drobeta Turnu Severin 15:20 Predeal
07:20

15:35 Drobeta Turnu Severin 15:35 Drobeta Turnu Severin 15:35 Focsani
07:20

20:40 Fetesti
07:30
Danytur
15:00 Targu Frumos 15:00 Suceava
07:30

16:29 Targu Secuiesc
07:30

20:25 Iasi
07:30

15:20 Rovinari 15:20 Campina
07:30

15:35 Rovinari 15:35 Rovinari 15:35 Marasesti
07:30

20:25 Podu Iloaiei
07:35

20:25 Deleni
07:40

15:20 Resita 15:20 Urziceni
07:40

15:35 Resita 15:35 Resita 15:35 Adjud
07:40

20:25 Harlau
07:45

20:25 Targu Frumos
07:50

15:20 Caransebes 15:20 Ploiesti
07:50

15:35 Bacau 15:35 Caransebes 15:35 Caransebes
07:50

20:25 Pascani
07:55

20:40 Targu Neamt
08:00
Danytur
15:00 Pascani 15:00 Negresti 15:00 Negresti 15:00 Targu Ocna
08:00

16:29 Brasov
08:00

20:25 Motca
08:00

15:20 Targu Jiu 15:20 Buzau
08:00

15:35 Targu Jiu 15:35 Targu Jiu 15:35 Roman
08:00

16:29 Bicaz
08:10

20:25 Cristesti
08:10

15:20 Ramnicu Sarat 15:20 Bumbesti Jiu
08:10

15:35 Targu Frumos 15:35 Bumbesti Jiu 15:35 Bumbesti Jiu
08:10

16:29 Ramnicu Valcea
08:15

20:25 Timisesti
08:15

16:29 Falticeni
08:20

20:25 Dumbrava
08:20

15:20 Focsani 15:20 Petrosani
08:20

15:35 Pascani 15:35 Petrosani 15:35 Petrosani
08:20

20:40 Fagaras
08:30

16:29 Gura Humorului
08:30

20:25 Targu Neamt
08:30

15:20 Marasesti 15:20 Hateg 15:20 Poiana Largului
08:30

15:35 Motca 15:35 Hateg 15:35 Hateg 15:35 Poiana Largului 15:35 Poiana Largului
08:30

20:40 Petrosani
08:35

20:25 Piatra Neamt
08:35

15:20 Bicaz
08:35

15:35 Bicaz 15:35 Bicaz
08:35

16:29 Moinesti
08:40

20:25 Bicaz
08:40

15:20 Piatra Neamt 15:20 Hunedoara 15:20 Adjud
08:40

15:35 Targu Neamt 15:35 Piatra Neamt 15:35 Hunedoara 15:35 Hunedoara 15:35 Piatra Neamt
08:40

16:29 Fagaras
08:45

20:25 Poiana Largului
08:45

20:25 Durau
08:50

15:20 Bacau 15:20 Deva
08:50

15:35 Falticeni 15:35 Deva 15:35 Deva
08:50

20:25 Borsec
08:55

15:35 Suceava
08:55
Danytur
15:00 Comanesti 15:00 Roman 15:00 Roman
09:00

16:29 Comanesti
09:00

20:25 Toplita
09:00

15:20 Gheorgheni 15:20 Roman 15:20 Lugoj
09:00

15:35 Radauti 15:35 Lugoj 15:35 Lugoj 15:35 Gheorgheni 15:35 Gheorgheni
09:00

20:25 Miercurea Ciuc
09:05

16:29 Targu Jiu
09:10

20:25 Sfantu Gheorghe
09:10

15:20 Targu Frumos 15:20 Sovata 15:20 Timisoara
09:10

15:35 Sovata 15:35 Timisoara 15:35 Timisoara 15:35 Sovata 15:35 Gura Humorului
09:10

20:25 Morareni
09:15
Danytur
15:00 Girov
09:20

16:29 Campulung Moldovenesc
09:20

20:25 Reghin
09:20

15:20 Arad 15:20 Pascani
09:20

15:35 Campulung Moldovenesc 15:35 Arad 15:35 Arad
09:20

20:25 Medias
09:25

20:40 Poiana Largului
09:30

16:29 Targu Ocna
09:30

20:25 Sighisoara
09:30

15:20 Miercurea Ciuc 15:20 Motca 15:20 Chisineu Cris
09:30

15:35 Vatra Dornei 15:35 Miercurea Ciuc 15:35 Miercurea Ciuc 15:35 Chisineu Cris 15:35 Chisineu Cris
09:30

20:40 Hateg
09:35

16:29 Gheorgheni
09:35

20:25 Targu Mures
09:35

16:29 Reghin
09:40

20:25 Falticeni
09:40

15:20 Targu Neamt 15:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

15:35 Prundu Bargaului 15:35 Odorheiu Secuiesc 15:35 Odorheiu Secuiesc
09:40

20:40 Sibiu
09:45

16:29 Drobeta Turnu Severin
09:45

20:25 Suceava
09:45

20:25 Veresti
09:50

15:20 Toplita 15:20 Falticeni 15:20 Salonta
09:50

15:35 Salonta 15:35 Salonta 15:35 Toplita 15:35 Nasaud 15:35 Toplita
09:50

20:25 Darabani
09:55

15:20 Suceava
09:55

20:40 Hunedoara
10:00
Danytur
15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Piatra Neamt 15:00 Bacau 15:00 Bacau 15:00 Gura Humorului 15:00 Targu Neamt
10:00

03:30 Galati
10:00

16:29 Toplita Gara
10:00

20:25 Botosani
10:00

15:20 Reghin 15:20 Gilau 15:20 Radauti
10:00

15:35 Reghin 15:35 Gilau 15:35 Gilau 15:35 Reghin 15:35 Bistrita
10:00

20:25 Gura Humorului
10:05

15:20 Gura Humorului
10:05

16:29 Sighisoara
10:10

20:25 Campulung Moldovenesc
10:10

15:20 Campulung Moldovenesc 15:20 Onesti
10:10

15:35 Onesti 15:35 Beclean 15:35 Onesti
10:10

16:29 Orastie
10:15

20:25 Iacobeni
10:15

16:29 Deva
10:20

20:25 Borsa
10:20

15:20 Moinesti 15:20 Vatra Dornei
10:20

15:35 Dej 15:35 Moinesti 15:35 Moinesti
10:20

16:29 Caransebes
10:25

20:25 Vatra Dornei
10:25

20:40 Sebes
10:30
Danytur
15:00 Bicaz
10:30

03:30 Braila
10:30

16:29 Targu Mures
10:30

20:25 Prundu Bargaului
10:30

15:20 Comanesti 15:20 Prundu Bargaului
10:30

15:35 Comanesti 15:35 Comanesti 15:35 Gherla
10:30

16:29 Vatra Dornei
10:35

20:25 Beclean
10:35

20:25 Baia Mare
10:40

15:20 Covasna 15:20 Nasaud
10:40

15:35 Covasna 15:35 Covasna
10:40

20:25 Dej
10:45

15:20 Bistrita 15:20 Targu Secuiesc
10:50

15:35 Targu Secuiesc 15:35 Targu Secuiesc
10:50

20:25 Cluj Napoca
10:55
Danytur
15:00 Onesti 15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Onesti
11:00

16:29 Resita
11:00

20:25 Cluj Napoca
11:00

15:20 Brasov 15:20 Beclean
11:00

15:35 Brasov 15:35 Brasov
11:00

16:29 Blaj
11:10

15:20 Dej 15:20 Fagaras
11:10

15:35 Fagaras 15:35 Fagaras
11:10

16:29 Sibiu
11:15

15:20 Sibiu 15:20 Gherla
11:20

15:35 Sibiu 15:35 Sibiu
11:20

15:20 Sebes
11:25

15:35 Sebes 15:35 Sebes
11:25

20:40 Toplita
11:30

16:29 Medias
11:30

15:20 Alba Iulia
11:30

15:35 Alba Iulia 15:35 Alba Iulia
11:30

16:29 Sebes
11:35

15:20 Teius
11:35

15:35 Teius 15:35 Teius
11:35

15:20 Aiud
11:40

15:35 Aiud 15:35 Aiud
11:40

15:20 Targu Mures
11:50

15:35 Targu Mures 15:35 Targu Mures
11:50

20:40 Deva
12:00
Danytur
15:00 Targu Secuiesc 15:00 Targu Secuiesc 15:00 Vatra Dornei 15:00 Medias 15:00 Praid
12:00

16:29 Alba Iulia
12:00

20:25 Gilau
12:00

15:20 Turda
12:00

15:35 Turda 15:35 Turda
12:00

16:29 Bistrita
12:10

16:29 Lugoj
12:20

20:40 Reghin
12:30

03:30 Buzau
12:30

16:29 Aiud
12:30

16:29 Beclean
12:35

20:40 Alba Iulia
13:00
Danytur
15:00 Blaj 15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Reghin
13:00

16:29 Dej
13:00

20:25 Huedin
13:00

16:29 Turda
13:15

20:40 Targu Mures
13:30

16:29 Gherla
13:30

15:20 Cluj Napoca
13:30

15:35 Cluj Napoca
13:30

20:40 Aiud
13:45

03:30 Ploiesti
13:45

15:35 Bontida
13:50

15:20 Bontida
13:55

20:40 Ludus
14:00
Danytur
15:00 Fagaras 15:00 Teius 15:00 Brasov 15:00 Brasov
14:00

16:29 Cluj Napoca
14:00

20:25 Negreni
14:00

15:20 Baia Mare
14:00

15:35 Baia Mare
14:00

16:29 Timisoara
14:10

15:20 Satu Mare
14:10

15:35 Satu Mare
14:10

15:35 Zalau
14:20

20:40 Turda
14:30

15:35 Huedin
14:30

15:35 Alesd
14:40

20:40 Cluj Napoca
15:00
Danytur
15:00 Sighisoara 15:00 Avrig 15:00 Alba Iulia 15:00 Sighisoara
15:00

16:29 Huedin
15:00

20:25 Piatra Craiului
15:00

15:20 Zalau
15:00
Danytur
15:00 Sibiu
15:30

20:25 Beius
15:30

03:30 Brasov
15:45
Danytur
15:00 Targu Mures 15:00 Targu Mures 15:00 Dej 15:00 Bistrita 15:00 Zlatna
16:00

16:29 Arad
16:00

20:25 Alesd
16:00

15:20 Huedin
16:00
Danytur
15:00 Ludus 15:00 Ludus 15:00 Sebes
16:30

20:40 Huedin
17:00
Danytur
15:00 Abrud 15:00 Campia Turzii 15:00 Campia Turzii 15:00 Nasaud
17:00

03:30 Fagaras
17:00

16:29 Oradea
17:00

15:20 Alesd
17:00

15:35 Oradea
17:00

16:29 Nadlac
17:10
Danytur
15:00 Turda 15:00 Beclean 15:00 Turda
17:30

20:40 Alesd
18:00
Danytur
15:00 Gherla 15:00 Zalau 15:00 Deva 15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca 15:00 Brad
18:00

20:40 Oradea
18:30
Danytur
15:00 Floresti 15:00 Floresti
18:30

03:30 Sibiu
18:30

20:25 Oradea
18:30

20:25 Bors
18:40

20:40 Bors
18:45
Danytur
15:00 Gilau 15:00 Gilau
19:00

15:20 Oradea
19:00

03:30 Sebes
19:30
Danytur
15:00 Huedin 15:00 Huedin
20:00

03:30 Deva
20:30
Danytur
15:00 Alesd 15:00 Alesd
21:00
Danytur
15:00 Oradea 15:00 Arad 15:00 Oradea 15:00 Oradea 15:00 Oradea
22:00

03:30 Arad
23:00

20:25 Budapesta
23:00