Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa - Autocare din Haga Olanda

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Haga > La adresa

La adresa

Haga, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:20
14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:30 Craiova 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:30 Bumbesti Jiu 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean
06:50 Romfour Romania
16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
07:30
12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:20 Gherla 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita
09:20
21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova
12:40 Danytur
11:30 Sebes 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 10:00 Deva 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 13:30 Avrig 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 13:00 Sibiu 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti
12:40 Danytur
02:30 Viena
12:40 Romfour Romania
19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 12:15 Simeria 15:00 Motru 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

18:40 Constanta
00:05

22:35 Braila
00:10

18:40 Mangalia
00:10

18:40 Medgidia
00:15

22:35 Galati
00:30

18:40 Cernavoda
00:30

22:35 Buzau
01:00

18:40 Giurgiu
01:00

18:40 Alexandria
01:05

18:40 Fetesti
01:10

16:00 Tulcea
01:15

16:50 Tulcea 16:50 Tulcea
01:15

18:40 Braila
01:20

16:00 Braila
01:20

16:50 Braila 16:50 Braila
01:20

22:35 Ramnicu Sarat
01:30

18:40 Tulcea
01:30

22:35 Tecuci
01:50

18:40 Calarasi
02:00

18:40 Galati
02:10

22:35 Focsani
02:15

22:35 Adjud
02:45

22:35 Barlad
03:00

18:40 Slobozia
03:00

16:00 Galati
03:00

16:50 Galati 16:50 Galati
03:00

18:40 Tecuci
03:10

18:40 Ramnicu Sarat
03:20

22:35 Husi
03:30

18:40 Barlad
03:30

16:00 Ianca
03:30

16:50 Ianca 16:50 Ianca
03:30

22:35 Dorohoi
03:35

22:35 Onesti
03:45
Danytur
16:20 Schwechat 16:20 Schwechat
03:50

18:40 Husi
03:50

22:35 Vaslui
04:00
Danytur
16:20 Viena
04:00

18:40 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
20:50 Tulcea
04:00

22:35 Comanesti
04:10

18:40 Buzau
04:10

16:50 Mangalia
04:10

22:35 Bucuresti
04:15

22:35 Moinesti
04:20

18:40 Focsani
04:20

16:50 Constanta
04:20

22:35 Botosani
04:30

18:40 Vaslui
04:30
Romfour Romania
20:50 Braila
04:30

16:00 Faurei
04:30

16:50 Medgidia 16:50 Faurei 16:50 Faurei
04:30

22:35 Craiova
04:35

18:40 Harlau
04:40

16:00 Tecuci
04:40

16:50 Tecuci 16:50 Tecuci 16:50 Calarasi
04:40

22:35 Iasi
04:45

16:00 Barlad
04:50

16:50 Barlad 16:50 Barlad 16:50 Cernavoda
04:50

16:50 Slobozia
04:55

22:35 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:20 Braila 16:20 Braila 16:20 Focsani
05:00

18:40 Roman
05:00
Romfour Romania
20:50 Galati
05:00

16:00 Mangalia
05:00

16:50 Harsova
05:00

22:35 Filiasi
05:05

22:35 Ploiesti
05:10

18:40 Adjud
05:10

16:00 Constanta
05:10

16:50 Lehliu
05:10

18:40 Bacau
05:15

22:35 Suceava
05:20
Danytur
16:20 Tecuci
05:20

18:40 Slatina (Olt)
05:20

16:00 Medgidia
05:20

16:50 Tandarei
05:20

18:40 Radauti
05:25

22:35 Bacau
05:30
Danytur
16:20 Galati 16:20 Galati
05:30

18:40 Iasi
05:30

16:00 Calarasi 16:00 Husi
05:30

16:50 Bucuresti 16:50 Husi 16:50 Husi
05:30

18:40 Dorohoi
05:35

22:35 Negresti
05:40
Danytur
16:20 Marasesti
05:40

18:40 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
12:50 Tulcea
05:40

16:00 Vaslui 16:00 Cernavoda
05:40

16:50 Pitesti 16:50 Vaslui 16:50 Vaslui
05:40

22:35 Harlau
05:45

18:40 Targoviste
05:45
Romfour Romania
12:50 Braila
05:45

18:40 Urziceni
05:47

22:35 Constanta
05:50

18:40 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
12:50 Galati
05:50

16:00 Slobozia
05:50

16:50 Ramnicu Valcea
05:50

18:40 Targu Neamt
05:55

18:40 Buhusi
05:57

18:40 Roznov
05:58

22:35 Campina
06:00
Danytur
16:20 Barlad 16:20 Saveni 16:20 Adjud 16:20 Barlad
06:00

18:40 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
12:50 Constanta 12:50 Tecuci 12:50 Giurgiu 12:50 Constanta 12:50 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
20:50 Tecuci 20:50 Constanta 20:50 Giurgiu 20:50 Giurgiu 20:50 Constanta
06:00

16:00 Iasi 16:00 Giurgiu 16:00 Harsova
06:00

16:50 Giurgiu 16:50 Iasi 16:50 Giurgiu 16:50 Iasi 16:50 Targoviste
06:00

22:35 Buhusi
06:05
Romfour Romania
12:50 Barlad
06:05

22:35 Roznov
06:10
Danytur
16:20 Husi 16:20 Husi
06:10

18:40 Onesti
06:10
Romfour Romania
12:50 Husi 12:50 Turnu Magurele 12:50 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele 20:50 Barlad
06:10

16:00 Alexandria 16:00 Lehliu 16:00 Podu Iloaiei
06:10

16:50 Sinaia 16:50 Podu Iloaiei 16:50 Podu Iloaiei 16:50 Alexandria 16:50 Alexandria
06:10

22:35 Targu Frumos
06:15

16:00 Turnu Magurele
06:15

16:50 Turnu Magurele 16:50 Turnu Magurele
06:15

22:35 Gura Humorului
06:20

18:40 Botosani
06:20
Romfour Romania
12:50 Corabia 12:50 Corabia
06:20
Romfour Romania
20:50 Corabia 20:50 Husi 20:50 Corabia
06:20

16:00 Tandarei 16:00 Caracal 16:00 Harlau
06:20

16:50 Predeal 16:50 Caracal 16:50 Caracal 16:50 Harlau 16:50 Harlau
06:20

22:35 Falticeni
06:30
Danytur
16:20 Botosani
06:30

18:40 Pascani
06:30
Romfour Romania
12:50 Alexandria 12:50 Mangalia 12:50 Mangalia 12:50 Buzau 12:50 Alexandria
06:30
Romfour Romania
20:50 Alexandria 20:50 Buzau 20:50 Alexandria 20:50 Mangalia 20:50 Mangalia
06:30

16:00 Bucuresti 16:00 Flamanzi 16:00 Slatina (Olt)
06:30

16:50 Slatina (Olt) 16:50 Slatina (Olt) 16:50 Campina 16:50 Flamanzi 16:50 Flamanzi
06:30

22:35 Rovinari
06:35

22:35 Pascani
06:40

18:40 Craiova
06:40
Romfour Romania
12:50 Medgidia 12:50 Medgidia 12:50 Focsani 12:50 Filiasi 12:50 Filiasi
06:40
Romfour Romania
20:50 Focsani 20:50 Filiasi 20:50 Medgidia 20:50 Medgidia 20:50 Filiasi
06:40

16:00 Botosani 16:00 Pitesti
06:40

16:50 Botosani 16:50 Botosani 16:50 Urziceni
06:40

22:35 Motca
06:45

16:00 Saveni
06:45

16:50 Saveni 16:50 Saveni
06:45

22:35 Piatra Neamt
06:50

18:40 Suceava
06:50
Romfour Romania
12:50 Hirsova 12:50 Hirsova 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Slatina (Olt)
06:50
Romfour Romania
20:50 Slatina (Olt) 20:50 Hirsova 20:50 Hirsova 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Marasesti
06:50

16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Darabani
06:50

16:50 Ploiesti 16:50 Darabani 16:50 Darabani
06:50

22:35 Roman
06:55
Romfour Romania
20:50 Adjud
06:55

22:35 Cristesti
07:00
Danytur
16:20 Vaslui 16:20 Harlau 16:20 Iasi 16:20 Vaslui
07:00

18:40 Filiasi
07:00
Romfour Romania
12:50 Tandarei 12:50 Craiova 12:50 Marasesti 12:50 Craiova 12:50 Tandarei
07:00
Romfour Romania
20:50 Sascut 20:50 Craiova 20:50 Tandarei 20:50 Craiova 20:50 Tandarei
07:00

16:00 Dorohoi 16:00 Craiova 16:00 Targoviste
07:00

16:50 Buzau 16:50 Craiova 16:50 Dorohoi 16:50 Craiova 16:50 Dorohoi
07:00

22:35 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
12:50 Adjud
07:05
Romfour Romania
20:50 Bacau
07:05

22:35 Brasov
07:10
Romfour Romania
12:50 Filiasi 12:50 Sascut 12:50 Filiasi
07:10
Romfour Romania
20:50 Filiasi 20:50 Filiasi 20:50 Roman
07:10

16:00 Sinaia 16:00 Vanatori 16:00 Filiasi
07:10

16:50 Vanatori 16:50 Vanatori 16:50 Filiasi 16:50 Filiasi 16:50 Ramnicu Sarat
07:10
Danytur
16:20 Cotnari
07:15
Romfour Romania
20:50 Vaslui
07:15

18:40 Pitesti
07:20
Romfour Romania
12:50 Rovinari 12:50 Rovinari
07:20
Romfour Romania
20:50 Negresti 20:50 Rovinari 20:50 Rovinari
07:20

16:00 Drobeta Turnu Severin 16:00 Predeal
07:20

16:50 Drobeta Turnu Severin 16:50 Drobeta Turnu Severin 16:50 Focsani
07:20

22:35 Fetesti
07:30
Danytur
16:20 Targu Frumos 16:20 Suceava
07:30

18:40 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
12:50 Isalnita 12:50 Isalnita
07:30
Romfour Romania
20:50 Iasi 20:50 Isalnita 20:50 Isalnita
07:30

16:00 Rovinari 16:00 Campina
07:30

16:50 Rovinari 16:50 Rovinari 16:50 Marasesti
07:30
Romfour Romania
20:50 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
12:50 Targu Carbunesti 12:50 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
20:50 Targu Carbunesti 20:50 Deleni 20:50 Targu Carbunesti
07:40

16:00 Resita 16:00 Urziceni
07:40

16:50 Adjud 16:50 Resita 16:50 Resita
07:40
Romfour Romania
12:50 Motru 12:50 Bacau 12:50 Motru
07:45
Romfour Romania
20:50 Motru 20:50 Harlau 20:50 Motru
07:45
Romfour Romania
12:50 Resita 12:50 Resita
07:50
Romfour Romania
20:50 Targu Frumos 20:50 Resita 20:50 Resita
07:50

16:00 Ploiesti 16:00 Caransebes
07:50

16:50 Caransebes 16:50 Caransebes 16:50 Bacau
07:50
Romfour Romania
12:50 Caransebes 12:50 Caransebes
07:55
Romfour Romania
20:50 Caransebes 20:50 Caransebes 20:50 Pascani
07:55

22:35 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:20 Negresti 16:20 Negresti 16:20 Pascani 16:20 Targu Ocna
08:00

18:40 Brasov
08:00
Romfour Romania
12:50 Lugoj 12:50 Roman 12:50 Lugoj 12:50 Slobozia 12:50 Slobozia
08:00
Romfour Romania
20:50 Lugoj 20:50 Slobozia 20:50 Motca 20:50 Slobozia 20:50 Lugoj
08:00

16:00 Targu Jiu 16:00 Buzau
08:00

16:50 Targu Jiu 16:50 Targu Jiu 16:50 Roman
08:00
Romfour Romania
12:50 Vaslui 12:50 Timisoara 12:50 Timisoara
08:05
Romfour Romania
20:50 Timisoara 20:50 Timisoara
08:05

18:40 Bicaz
08:10
Romfour Romania
12:50 Bucuresti 12:50 Bucuresti 12:50 Arad 12:50 Negresti 12:50 Arad
08:10
Romfour Romania
20:50 Bucuresti 20:50 Cristesti 20:50 Arad 20:50 Bucuresti 20:50 Arad
08:10

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Bumbesti Jiu
08:10

16:50 Bumbesti Jiu 16:50 Targu Frumos 16:50 Bumbesti Jiu
08:10

18:40 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
12:50 Iasi
08:15
Romfour Romania
20:50 Timisesti
08:15

18:40 Falticeni
08:20
Romfour Romania
12:50 Podu Iloaiei 12:50 Targu Jiu 12:50 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu 20:50 Dumbrava
08:20

16:00 Focsani 16:00 Petrosani
08:20

16:50 Petrosani 16:50 Pascani 16:50 Petrosani
08:20
Romfour Romania
12:50 Deleni 12:50 Petrosani 12:50 Petrosani
08:25
Romfour Romania
20:50 Petrosani 20:50 Petrosani
08:25

22:35 Fagaras
08:30

18:40 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
12:50 Hateg 12:50 Hirlau 12:50 Hateg
08:30
Romfour Romania
20:50 Hateg 20:50 Targu Neamt 20:50 Hateg
08:30

16:00 Marasesti 16:00 Hateg 16:00 Poiana Largului
08:30

16:50 Poiana Largului 16:50 Poiana Largului 16:50 Hateg 16:50 Motca 16:50 Hateg
08:30

22:35 Petrosani
08:35
Romfour Romania
12:50 Targu Frumos
08:35
Romfour Romania
20:50 Piatra Neamt
08:35

16:00 Bicaz
08:35

16:50 Bicaz 16:50 Bicaz
08:35

18:40 Moinesti
08:40
Romfour Romania
12:50 Calan 12:50 Pascani 12:50 Calan
08:40
Romfour Romania
20:50 Bicaz 20:50 Calan 20:50 Calan
08:40

16:00 Adjud 16:00 Piatra Neamt 16:00 Hunedoara
08:40

16:50 Hunedoara 16:50 Targu Neamt 16:50 Piatra Neamt 16:50 Hunedoara 16:50 Piatra Neamt
08:40

18:40 Fagaras
08:45
Romfour Romania
12:50 Motca
08:45
Romfour Romania
20:50 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
12:50 Hunedoara 12:50 Hunedoara 12:50 Cristesti
08:50
Romfour Romania
20:50 Hunedoara 20:50 Durau 20:50 Hunedoara
08:50

16:00 Bacau 16:00 Deva
08:50

16:50 Deva 16:50 Falticeni 16:50 Deva
08:50
Romfour Romania
12:50 Timisesti
08:55
Romfour Romania
20:50 Borsec
08:55

16:50 Suceava
08:55
Danytur
16:20 Comanesti 16:20 Roman 16:20 Roman
09:00

18:40 Comanesti
09:00
Romfour Romania
12:50 Pitesti 12:50 Deva 12:50 Pitesti 12:50 Deva 12:50 Dumbrava
09:00
Romfour Romania
20:50 Pitesti 20:50 Toplita 20:50 Pitesti 20:50 Deva 20:50 Deva
09:00

16:00 Roman 16:00 Lugoj 16:00 Gheorgheni
09:00

16:50 Lugoj 16:50 Lugoj 16:50 Gheorgheni 16:50 Gheorgheni 16:50 Radauti
09:00
Romfour Romania
12:50 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
20:50 Miercurea Ciuc
09:05

18:40 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
12:50 Piatra Neamt 12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Ramnicu Sarat
09:10
Romfour Romania
20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Ramnicu Sarat 20:50 Ramnicu Sarat
09:10

16:00 Targu Frumos 16:00 Sovata 16:00 Timisoara
09:10

16:50 Gura Humorului 16:50 Timisoara 16:50 Sovata 16:50 Timisoara 16:50 Sovata
09:10
Romfour Romania
12:50 Bicaz
09:15
Romfour Romania
20:50 Morareni
09:15
Danytur
16:20 Girov
09:20

18:40 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
12:50 Campina 12:50 Campina
09:20
Romfour Romania
20:50 Reghin 20:50 Campina 20:50 Campina
09:20

16:00 Pascani 16:00 Arad
09:20

16:50 Campulung Moldovenesc 16:50 Arad 16:50 Arad
09:20
Romfour Romania
20:50 Medias
09:25

22:35 Poiana Largului
09:30

18:40 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
12:50 Sinaia 12:50 Sinaia 12:50 Poiana Largului
09:30
Romfour Romania
20:50 Sinaia 20:50 Sinaia 20:50 Sighisoara
09:30

16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Motca 16:00 Chisineu Cris
09:30

16:50 Vatra Dornei 16:50 Miercurea Ciuc 16:50 Miercurea Ciuc 16:50 Chisineu Cris 16:50 Chisineu Cris
09:30

22:35 Hateg
09:35

18:40 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
12:50 Durau
09:35
Romfour Romania
20:50 Targu Mures
09:35

18:40 Reghin
09:40
Romfour Romania
12:50 Toplita 12:50 Predeal 12:50 Predeal
09:40
Romfour Romania
20:50 Predeal 20:50 Predeal 20:50 Falticeni
09:40

16:00 Targu Neamt 16:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:50 Odorheiu Secuiesc 16:50 Odorheiu Secuiesc 16:50 Prundu Bargaului
09:40

22:35 Sibiu
09:45

18:40 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
20:50 Suceava
09:45
Romfour Romania
12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Brasov 12:50 Brasov
09:50
Romfour Romania
20:50 Brasov 20:50 Veresti 20:50 Brasov
09:50

16:00 Falticeni 16:00 Salonta 16:00 Toplita
09:50

16:50 Salonta 16:50 Salonta 16:50 Nasaud 16:50 Toplita 16:50 Toplita
09:50
Romfour Romania
12:50 Morareni
09:55
Romfour Romania
20:50 Darabani
09:55

16:00 Suceava
09:55

22:35 Hunedoara
10:00
Danytur
16:20 Piatra Neamt 16:20 Miercurea Ciuc 16:20 Targu Neamt 16:20 Bacau 16:20 Bacau 16:20 Gura Humorului
10:00

05:30 Galati
10:00

18:40 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
12:50 Reghin 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
20:50 Targu Secuiesc 20:50 Targu Secuiesc 20:50 Botosani
10:00

16:00 Reghin 16:00 Gilau 16:00 Radauti
10:00

16:50 Bistrita 16:50 Gilau 16:50 Reghin 16:50 Gilau 16:50 Reghin
10:00
Romfour Romania
12:50 Sighisoara 12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
20:50 Gura Humorului 20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Sfantu Gheorghe
10:05

16:00 Gura Humorului
10:05

18:40 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
12:50 Covasna 12:50 Covasna
10:10
Romfour Romania
20:50 Covasna 20:50 Covasna 20:50 Campulung Moldovenesc
10:10

16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Onesti
10:10

16:50 Beclean 16:50 Onesti 16:50 Onesti
10:10

18:40 Orastie
10:15
Romfour Romania
12:50 Targu Mures
10:15
Romfour Romania
20:50 Iacobeni
10:15

18:40 Deva
10:20
Romfour Romania
12:50 Falticeni 12:50 Targu Ocna 12:50 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
20:50 Targu Ocna 20:50 Borsa 20:50 Targu Ocna
10:20

16:00 Moinesti 16:00 Vatra Dornei
10:20

16:50 Moinesti 16:50 Moinesti 16:50 Dej
10:20

18:40 Caransebes
10:25
Romfour Romania
12:50 Suceava
10:25
Romfour Romania
20:50 Vatra Dornei
10:25

22:35 Sebes
10:30
Danytur
16:20 Bicaz
10:30

05:30 Braila
10:30

18:40 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
12:50 Onesti 12:50 Onesti 12:50 Dolhasca
10:30
Romfour Romania
20:50 Onesti 20:50 Prundu Bargaului 20:50 Onesti
10:30

16:00 Prundu Bargaului 16:00 Comanesti
10:30

16:50 Comanesti 16:50 Gherla 16:50 Comanesti
10:30

18:40 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
12:50 Veresti
10:35
Romfour Romania
20:50 Beclean
10:35
Romfour Romania
12:50 Darabani 12:50 Comanesti 12:50 Comanesti
10:40
Romfour Romania
20:50 Comanesti 20:50 Baia Mare 20:50 Comanesti
10:40

16:00 Nasaud 16:00 Covasna
10:40

16:50 Covasna 16:50 Covasna
10:40
Romfour Romania
12:50 Botosani
10:45
Romfour Romania
20:50 Dej
10:45
Romfour Romania
12:50 Gura Humorului 12:50 Moinesti 12:50 Moinesti
10:50
Romfour Romania
20:50 Moinesti 20:50 Moinesti
10:50

16:00 Bistrita 16:00 Targu Secuiesc
10:50

16:50 Targu Secuiesc 16:50 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
12:50 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
20:50 Cluj Napoca
10:55
Danytur
16:20 Onesti 16:20 Campulung Moldovenesc 16:20 Odorheiu Secuiesc 16:20 Onesti
11:00

18:40 Resita
11:00
Romfour Romania
12:50 Simeria 12:50 Iacobeni 12:50 Fagaras 12:50 Simeria 12:50 Fagaras
11:00
Romfour Romania
20:50 Simeria 20:50 Cluj Napoca 20:50 Simeria 20:50 Fagaras 20:50 Fagaras
11:00

16:00 Brasov 16:00 Beclean
11:00

16:50 Brasov 16:50 Brasov
11:00

18:40 Blaj
11:10
Romfour Romania
12:50 Vatra Dornei 12:50 Vestem 12:50 Vestem
11:10
Romfour Romania
20:50 Vestem 20:50 Vestem
11:10

16:00 Dej 16:00 Fagaras
11:10

16:50 Fagaras 16:50 Fagaras
11:10

18:40 Sibiu
11:15
Romfour Romania
12:50 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Orastie 12:50 Bistrita 12:50 Orastie
11:20
Romfour Romania
20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Orastie 20:50 Orastie
11:20

16:00 Gherla 16:00 Sibiu
11:20

16:50 Sibiu 16:50 Sibiu
11:20
Romfour Romania
12:50 Beclean
11:25

16:00 Sebes
11:25

16:50 Sebes 16:50 Sebes
11:25

22:35 Toplita
11:30

18:40 Medias
11:30
Romfour Romania
12:50 Dej 12:50 Sibiu 12:50 Sebes 12:50 Sibiu 12:50 Sebes
11:30
Romfour Romania
20:50 Sebes 20:50 Sibiu 20:50 Sibiu 20:50 Sebes
11:30

16:00 Alba Iulia
11:30

16:50 Alba Iulia 16:50 Alba Iulia
11:30

18:40 Sebes
11:35

16:00 Teius
11:35

16:50 Teius 16:50 Teius
11:35
Romfour Romania
12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Lancram 12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Lancram
11:40
Romfour Romania
20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Lancram 20:50 Lancram
11:40

16:00 Aiud
11:40

16:50 Aiud 16:50 Aiud
11:40
Romfour Romania
12:50 Alba Iulia 12:50 Sighisoara 12:50 Alba Iulia 12:50 Sighisoara
11:50
Romfour Romania
20:50 Alba Iulia 20:50 Alba Iulia 20:50 Sighisoara 20:50 Sighisoara
11:50

16:00 Targu Mures
11:50

16:50 Targu Mures 16:50 Targu Mures
11:50

22:35 Deva
12:00
Danytur
16:20 Targu Secuiesc 16:20 Targu Secuiesc 16:20 Vatra Dornei 16:20 Praid 16:20 Medias
12:00

18:40 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
12:50 Cluj Napoca 12:50 Medias 12:50 Medias
12:00
Romfour Romania
20:50 Gilau 20:50 Medias 20:50 Medias
12:00

16:00 Turda
12:00

16:50 Turda 16:50 Turda
12:00
Romfour Romania
12:50 Gilau
12:05

18:40 Bistrita
12:10
Romfour Romania
12:50 Huedin 12:50 Teius 12:50 Teius
12:10
Romfour Romania
20:50 Teius 20:50 Teius
12:10
Romfour Romania
12:50 Negreni
12:15

18:40 Lugoj
12:20
Romfour Romania
12:50 Alesd 12:50 Aiud 12:50 Aiud
12:20
Romfour Romania
20:50 Aiud 20:50 Aiud
12:20

22:35 Reghin
12:30

05:30 Buzau
12:30

18:40 Aiud
12:30
Romfour Romania
12:50 Unirea 12:50 Unirea
12:30
Romfour Romania
20:50 Unirea 20:50 Unirea
12:30

18:40 Beclean
12:35
Romfour Romania
12:50 Turda 12:50 Turda
12:40
Romfour Romania
20:50 Turda 20:50 Turda
12:40

22:35 Alba Iulia
13:00
Danytur
16:20 Blaj 16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Reghin
13:00

18:40 Dej
13:00
Romfour Romania
20:50 Huedin
13:00

18:40 Turda
13:15

22:35 Targu Mures
13:30

18:40 Gherla
13:30

16:00 Cluj Napoca
13:30

16:50 Cluj Napoca
13:30

22:35 Aiud
13:45

05:30 Ploiesti
13:45

16:50 Bontida
13:50

16:00 Bontida
13:55

22:35 Ludus
14:00
Danytur
16:20 Teius 16:20 Brasov 16:20 Fagaras 16:20 Brasov
14:00

18:40 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Negreni 20:50 Cluj Napoca
14:00

16:00 Baia Mare
14:00

16:50 Baia Mare
14:00

18:40 Timisoara
14:10

16:00 Satu Mare
14:10

16:50 Satu Mare
14:10

16:50 Zalau
14:20

22:35 Turda
14:30

16:50 Huedin
14:30

16:50 Alesd
14:40

22:35 Cluj Napoca
15:00
Danytur
16:20 Avrig 16:20 Sighisoara 16:20 Alba Iulia 16:20 Sighisoara
15:00

18:40 Huedin
15:00
Romfour Romania
20:50 Piatra Craiului
15:00

16:00 Zalau
15:00
Danytur
16:20 Sibiu
15:30
Romfour Romania
20:50 Beius
15:30

05:30 Brasov
15:45
Danytur
16:20 Targu Mures 16:20 Targu Mures 16:20 Dej 16:20 Bistrita 16:20 Zlatna
16:00

18:40 Arad
16:00
Romfour Romania
20:50 Alesd
16:00

16:00 Huedin
16:00
Danytur
16:20 Ludus 16:20 Sebes 16:20 Ludus
16:30

22:35 Huedin
17:00
Danytur
16:20 Abrud 16:20 Campia Turzii 16:20 Campia Turzii 16:20 Nasaud
17:00

05:30 Fagaras
17:00

18:40 Oradea
17:00

16:00 Alesd
17:00

16:50 Oradea
17:00

18:40 Nadlac
17:10
Danytur
16:20 Turda 16:20 Beclean 16:20 Turda
17:30

22:35 Alesd
18:00
Danytur
16:20 Gherla 16:20 Zalau 16:20 Cluj Napoca 16:20 Cluj Napoca 16:20 Brad 16:20 Deva
18:00

22:35 Oradea
18:30
Danytur
16:20 Floresti 16:20 Floresti
18:30

05:30 Sibiu
18:30
Romfour Romania
12:50 Oradea
18:30
Romfour Romania
20:50 Oradea
18:30
Romfour Romania
20:50 Bors
18:40

22:35 Bors
18:45
Danytur
16:20 Gilau 16:20 Gilau
19:00
Romfour Romania
12:50 Bors
19:00

16:00 Oradea
19:00

05:30 Sebes
19:30
Danytur
16:20 Huedin 16:20 Huedin
20:00

05:30 Deva
20:30
Danytur
16:20 Alesd 16:20 Alesd
21:00
Danytur
16:20 Oradea 16:20 Arad 16:20 Oradea 16:20 Oradea 16:20 Oradea
22:00

05:30 Arad
23:00
Romfour Romania
12:50 Budapesta
23:00
Romfour Romania
20:50 Budapesta
23:00