Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Adjud > Parcare OMV

Parcare OMV

Adjud, Romania

Adresă: Bulevardul Republicii 2B

Plecări
Ora Către
07:10
15:30 Floresti 13:30 Alba Iulia 10:00 Brasov 15:00 Cluj Napoca 13:00 Sebes 09:00 Targu Secuiesc 14:30 Turda 12:15 Sibiu 07:50 Onesti 14:00 Aiud 11:00 Fagaras
07:50
15:00 Cluj Napoca 13:00 Targu Mures 10:30 Brasov
08:00
09:00 Tecuci 08:30 Focsani 10:00 Galati 08:00 Tisita 09:30 Braila
09:00
02:00 Budapesta 13:00 Fagaras 19:30 Timisoara 09:30 Onesti 15:30 Sibiu 20:30 Arad 11:00 Targu Secuiesc 17:00 Deva 08:00 Viena 12:00 Brasov 18:30 Lugoj
11:00
14:00 Brasov 17:00 Sibiu 19:15 Lugoj 01:00 Budapesta 13:00 Targu Secuiesc 17:30 Sebes 20:00 Timisoara 04:00 Viena 11:30 Onesti 18:15 Orastie 20:15 Giarmata 15:00 Fagaras 18:30 Deva 20:30 Arad
12:50
13:30 Onesti 18:30 Sibiu 21:30 Lugoj 14:30 Targu Secuiesc 18:45 Sebes 22:30 Timisoara 15:30 Brasov 19:45 Orastie 23:00 Giarmata 16:30 Fagaras 20:00 Deva 23:50 Arad
14:30
16:30 Galati 15:30 Focsani 15:00 Tisita 17:00 Braila 14:50 Marasesti
15:00
00:30 Timisoara 19:00 Fagaras 01:30 Arad 23:30 Lugoj 18:00 Brasov 14:00 Viena 22:00 Deva 17:00 Targu Secuiesc 08:00 Budapesta 20:30 Sibiu 15:30 Onesti
15:45
19:00 Brasov 23:30 Orastie 02:45 Giarmata 20:00 Fagaras 23:45 Deva 03:30 Arad 16:45 Onesti 22:00 Sibiu 01:30 Lugoj 17:45 Targu Secuiesc 22:30 Sebes 02:30 Timisoara
16:50
19:40 Brasov 22:00 Targu Mures 23:30 Cluj Napoca
19:00
20:00 Nanesti 19:20 Tisita 20:10 Hanu Conache 21:00 Braila 20:30 Sendreni 20:45 Galati 19:40 Focsani
19:30
23:30 Fagaras 02:30 Deva 18:30 Viena 22:30 Brasov 04:00 Lugoj 12:30 Budapesta 21:30 Targu Secuiesc 05:00 Timisoara 01:00 Sibiu 20:30 Onesti 06:00 Arad
19:30
20:00 Focsani 20:00 Galati 19:45 Tisita 21:30 Braila 20:30 Tecuci
20:00
22:30 Galati 20:15 Tisita 22:00 Braila 21:00 Tecuci 20:30 Focsani
20:50
04:30 Cluj Napoca 01:30 Sighisoara 03:00 Iernut 04:45 Floresti 01:50 Balauseri 03:30 Ludus 22:30 Targu Secuiesc 02:30 Targu Mures 03:45 Campia Turzii 21:30 Onesti 23:40 Brasov 02:45 Aeroport Targu Mures 04:00 Turda
21:00
23:00 Braila 21:40 Focsani 22:45 Galati 21:20 Tisita 22:10 Hanu Conache 22:00 Nanesti 22:30 Sendreni
Sosiri
De la Ora

08:00 Deva
01:30

08:00 Orastie
01:45

08:00 Sebes
02:45

08:00 Sibiu
03:00

08:00 Fagaras
04:30

07:10 Braila
05:00

07:10 Galati
05:30

11:00 Tulcea
05:30

08:00 Brasov 19:30 Oradea
05:30

09:00 Galati
06:00

14:30 Floresti
06:00

09:00 Braila
06:30

08:00 Targu Secuiesc
06:30

07:10 Focsani
06:40

07:10 Tisita
06:50

13:30 Cluj Napoca
07:00

14:30 Cluj Napoca
07:00

07:10 Marasesti
07:00

09:00 Tecuci
07:30

14:30 Turda
07:30

19:30 Arad 08:00 Onesti
07:30

09:00 Focsani
08:00

14:30 Aiud
08:00

11:00 Galati
08:00

14:30 Alba Iulia
08:30

11:00 Braila
08:30

19:30 Giarmata
08:30

13:30 Targu Mures
08:40

14:30 Sebes
08:45

19:30 Timisoara
09:00

14:30 Sibiu
09:30

11:00 Tecuci
09:30

11:00 Focsani 12:50 Galati
10:00

20:00 Arad 19:30 Lugoj
10:00

11:00 Tisita
10:15

14:30 Fagaras
10:30

12:50 Braila
10:30

20:00 Giarmata
10:30

13:30 Brasov
11:00

20:00 Timisoara
11:00

19:00 Floresti
11:10

12:50 Tecuci
11:30

19:30 Deva
11:30

13:30 Targu Secuiesc
11:40

15:00 Galati
12:00

14:30 Brasov
12:00

12:50 Focsani
12:00

19:30 Orastie
12:00

19:00 Cluj Napoca
12:00

12:50 Tisita
12:15

20:00 Lugoj
12:15

15:00 Braila
12:30

19:30 Sebes
12:30

19:00 Turda
12:30

19:00 Campia Turzii
12:45

14:30 Targu Secuiesc
13:00

15:45 Galati
13:00

21:00 Floresti
13:00

19:00 Ludus
13:15

15:00 Tecuci
13:30

15:45 Braila
13:30

19:30 Sibiu
13:30

19:00 Iernut
13:30

20:00 Deva
13:45

14:30 Onesti
14:00

20:00 Orastie
14:00

21:00 Cluj Napoca 19:00 Targu Mures
14:00

19:00 Balauseri
14:20

15:00 Focsani
14:30

15:45 Tecuci
14:30

21:00 Turda
14:30

21:00 Campia Turzii
14:45

15:45 Focsani
15:00

20:00 Sebes
15:00

19:00 Sighisoara
15:00

15:45 Tisita
15:15

21:00 Ludus
15:15

20:00 Sibiu 19:30 Fagaras
15:30

21:00 Iernut 19:00 Rupea Gara
15:30

23:00 Cluj Napoca
16:00

21:00 Targu Mures
16:00

21:00 Balauseri
16:20

20:00 Fagaras 19:30 Brasov
16:30

19:00 Brasov
16:30

19:30 Galati
17:00

21:00 Sighisoara
17:00

19:30 Braila
17:30

20:00 Brasov 19:30 Targu Secuiesc
17:30

19:00 Targu Secuiesc 21:00 Rupea Gara
17:30

23:00 Targu Mures
17:40

20:50 Braila
18:20

19:30 Tecuci
18:30

20:00 Targu Secuiesc
18:30

19:00 Onesti 21:00 Brasov
18:30

19:30 Focsani
19:00

19:30 Onesti
19:00

20:50 Galati
19:00

20:00 Onesti
19:30

21:00 Targu Secuiesc
19:30

20:50 Hanu Conache
19:30

20:50 Nanesti
19:40

20:50 Focsani
20:10

23:00 Brasov
20:30

21:00 Onesti
20:30

20:50 Tisita
20:30

23:00 Targu Secuiesc
21:30

08:00 Arad
22:00

08:00 Giarmata
22:30

08:00 Timisoara
23:00

08:00 Lugoj
23:50