Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Alba Iulia > Gara CFR Alba Iulia

Gara CFR Alba Iulia

Alba Iulia, Romania

Plecări
Ora Către
08:15
13:00 Targu Secuiesc 09:00 Sibiu International Airport 17:00 Braila 14:50 Marasesti 12:00 Brasov 16:30 Galati 14:30 Adjud 10:30 Fagaras 15:30 Focsani 14:00 Onesti 09:30 Sibiu 15:00 Tisita
09:30
04:40 Venetia 14:30 Andria 04:00 Ljubljana 14:20 Foggia 13:45 Chieti 12:45 Ancona 05:00 Padova 12:10 Campozillone 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 07:45 Lodi 04:40 Venetia 08:30 Modena 14:30 Andria 09:00 Rozzano 04:00 Ljubljana 09:40 Voghera 14:20 Foggia 10:10 Torino 13:45 Chieti 10:35 Ferrara 12:45 Ancona 10:58 Arezzo 05:00 Padova 11:30 Orte 12:10 Campozillone 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 12:25 Afragola 12:25 Afragola 05:10 Verona 05:10 Verona 06:00 Montichiari 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 08:30 Modena 09:00 Rozzano 09:40 Voghera 10:10 Torino 10:35 Ferrara 10:58 Arezzo 11:30 Orte 12:30 Rimini 14:25 Barletta 03:00 Maribor 14:10 Termoli 13:00 Pescara 12:40 Senegalia 15:00 Lecce 12:00 Cassino 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 08:00 Monza 12:30 Rimini 08:40 Brescia 14:25 Barletta 09:10 Pavia 03:00 Maribor 09:50 Tortona 14:10 Termoli 10:15 Abano Terme 13:00 Pescara 10:50 Sasso Marconi 12:40 Senegalia 11:01 Chiusi 15:00 Lecce 11:35 Fiano Romano 12:00 Cassino 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 05:20 Vicenza 07:00 Piacenza 07:00 Piacenza 08:00 Monza 08:40 Brescia 09:10 Pavia 09:50 Tortona 10:15 Abano Terme 10:50 Sasso Marconi 11:01 Chiusi 11:35 Fiano Romano 11:25 Cesena 14:15 San Severo 01:00 Pince 14:05 San Salvo 12:55 San Benedetto del Tronto 12:35 Pesaro 14:45 Brindisi 11:50 Colleferro 16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 07:30 Crema 08:10 Rozzano 11:25 Cesena 08:50 Bergamo 14:15 San Severo 09:20 Cremona 01:00 Pince 10:00 Alessandria 14:05 San Salvo 10:20 Monselice 12:55 San Benedetto del Tronto 10:45 Prato 12:35 Pesaro 11:05 Fabro 14:45 Brindisi 11:40 Roma 11:50 Colleferro 16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 13:10 San Giorgio a Cremano 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 12:15 Caianello 05:30 Arzignano 05:30 Arzignano 07:30 Crema 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 09:20 Cremona 10:00 Alessandria 10:20 Monselice 10:45 Prato 11:05 Fabro 11:40 Roma 11:20 Ravenna 14:50 Tricase 04:50 Mirano 14:35 Bari 13:55 Vasto 12:50 Civitanova Marche 10:40 Bologna 14:40 Taranto 11:55 Frosinone 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 07:40 Rovato 11:20 Ravenna 08:20 Mantova 14:50 Tricase 08:55 Milano 04:50 Mirano 09:30 Novara 14:35 Bari 10:05 Asti 13:55 Vasto 10:30 Rovigo 12:50 Civitanova Marche 10:55 Firenze 10:40 Bologna 11:10 Orvieto 14:40 Taranto 11:45 Passerano 11:55 Frosinone 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 13:05 Napoli 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 04:35 Pordenone 05:40 San Bonifacio 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 08:20 Mantova 08:55 Milano 09:30 Novara 10:05 Asti 10:30 Rovigo 10:55 Firenze 11:10 Orvieto 11:45 Passerano
09:30
12:00 Cluj Napoca
09:30
03:20 Newport 03:55 Worcester 04:30 Winchester 04:55 Bedford 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 01:50 Bournemouth 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 10:20 Coburg 06:00 Amberg 05:30 Passau 23:00 Viena 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 11:15 Genk 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 10:45 Erlangen 03:30 Swansea 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 03:00 Linz 05:00 Kettering 01:20 Brighton 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 06:10 Wolverhampton 03:30 Swansea 04:00 Oxford 04:40 Southampton 05:00 Kettering 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 06:20 Derby 10:45 Erlangen 10:15 Hof 05:55 Regensburg 03:00 Linz 01:20 Brighton 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 11:05 Liege 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 00:30 Londra 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 02:00 Wels 05:10 Corby 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 03:00 Weston-super-Mare 03:40 Gloucester 04:10 Reading 00:10 Folkestone 05:10 Corby 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 01:40 Portsmouth 00:30 Londra 10:10 Kulmbach 05:50 Straubing 02:00 Wels 10:00 Stuttgart 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 11:00 Darmstadt 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 10:30 Suhl 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 03:10 Cardiff 03:50 Hereford 04:20 Basingstoke 04:50 Luton 05:20 Peterborough 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 02:50 Swindon 06:15 Nottingham 10:30 Suhl 10:05 Bayreuth 05:40 Deggendorf 01:10 Amstetten 19:15 Newcastle upon Tyne 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 11:20 Hasselt 10:55 Wertheim 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 11:15 Genk 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 03:20 Newport 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 04:30 Winchester 05:30 Passau 04:55 Bedford 23:00 Viena 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster
09:30
16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 13:55 Trier 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 15:38 Koln 13:55 Trier 02:00 Melk 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 05:00 Passau 01:00 Viena 18:25 Almere-Haven 18:05 Groningen 17:40 Deventer 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 05:00 Passau 14:00 Koblenz 01:00 Viena 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 04:00 Wels 18:40 Amsterdam 18:20 Utrecht 17:55 Emmen 17:35 Almelo 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 03:00 Amstetten 18:35 Hoorn 18:15 Drachten 17:50 Zwolle 17:30 Hengelo 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 15:38 Koln 02:00 Melk 18:30 Leiden 18:10 Leeuwarden 17:45 Apeldoorn 17:25 Venlo
09:30
09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 23:00 Wolfsberg 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 12:10 Lyon 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom
09:30
16:05 Skive 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 00:30 Gyor 15:40 Herning 04:00 Praga 16:00 Holstebro 05:10 Cottbus 00:30 Gyor 12:00 Lubeck 04:00 Praga 14:00 Flensburg 05:10 Cottbus 14:25 Haderslev 12:00 Lubeck 14:50 Odense 14:00 Flensburg 15:25 Roskilde 14:25 Haderslev 15:45 Silkeborg 14:50 Odense 16:05 Skive 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:10 Randers 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 00:40 Bratislava 15:45 Silkeborg 04:05 Teplice 16:05 Skive 05:30 Vetschau 00:40 Bratislava 13:00 Rostock 04:05 Teplice 14:10 Sonderborg 05:30 Vetschau 14:30 Esbjerg 13:00 Rostock 15:00 Svendborg 14:10 Sonderborg 15:30 Copenhagen 14:30 Esbjerg 15:50 Arhus 15:00 Svendborg 16:10 Randers 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:20 Aalborg 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 00:50 Brno 15:50 Arhus 05:00 Pirna 16:10 Randers 06:00 Berlin 00:50 Brno 13:30 Neumunster 05:00 Pirna 14:15 Abenra 06:00 Berlin 14:35 Kolding 13:30 Neumunster 15:10 Nyborg 14:15 Abenra 15:35 Vejle 14:35 Kolding 15:55 Viborg 15:10 Nyborg 16:20 Aalborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:00 Holstebro 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 01:00 Jihlava 15:55 Viborg 05:05 Dresda 16:20 Aalborg 11:00 Hamburg 01:00 Jihlava 13:40 Rendsburg 05:05 Dresda 14:20 Tonder 11:00 Hamburg 14:40 Fredericia 13:40 Rendsburg 15:20 Slagelse 14:20 Tonder 15:40 Herning 14:40 Fredericia 16:00 Holstebro 15:20 Slagelse 15:40 Herning
09:30
09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 07:00 Riesa 11:55 Rotterdam 07:30 Vetschau 11:35 Lingen 13:45 Luxembourg 11:15 Norden 13:10 Genk 00:20 Altenburg 12:45 Charleroi 10:20 Neumunster 12:25 Kortrijk 10:00 Hamburg 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 12:15 Brugge 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 07:05 Torgau 11:50 Haga 07:40 Eisenhuttenstadt 11:30 Meppen 13:40 Arlon 11:10 Leer 13:00 Hasselt 11:00 Flensburg 12:40 Mons 10:15 Lubeck 12:20 Ostende 09:55 Stade 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 12:10 Sint-Niklaas 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 07:10 Magdeburg 11:45 Amsterdam 07:50 Potsdam 11:25 Papenburg 13:30 Namur 11:05 Oldenburg 12:55 Bruxelles 10:30 Cuxhaven 12:35 Gent 10:10 Elmshorn 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 09:50 Bremerhaven 10:00 Hamburg 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 12:00 Turnhout 07:20 Cottbus 11:40 Emmen 08:00 Berlin 11:20 Emden 13:20 Liege 09:20 Bremen 12:50 Wavre 10:25 Rendsburg 12:30 Tournai 10:05 Norderstedt 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:45 Luneburg 09:55 Stade 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 12:20 Ostende 06:50 Dessau
Sosiri
De la Ora

10:00 Brno 10:00 Brno
00:05

10:00 Bratislava 10:00 Bratislava
00:10

10:00 Calais 10:00 Calais
00:30

10:00 Hegyeshalom 10:00 Hegyeshalom
00:30

10:00 Dunkerque 10:00 Dunkerque
00:40

10:00 Gyor 10:00 Gyor
00:40

10:00 Tatabanya 10:00 Tatabanya
00:50

10:00 Bratislava 10:00 Bratislava
01:00

10:00 Maribor 10:00 Maribor
01:05

10:00 Pince 10:00 Pince
01:20

10:00 Gyor 10:00 Gyor
02:00

10:00 Reggio di Calabria 10:00 Reggio di Calabria
04:00

10:00 Scilla 10:00 Scilla
04:10

10:00 Bagnara Calabra 10:00 Bagnara Calabra
04:15

10:00 Palmi 10:00 Palmi
04:20

10:00 Rosarno 10:00 Rosarno
04:25

10:00 Pizzo 10:00 Pizzo
04:30

10:00 Case Mortille 10:00 Case Mortille
04:35

10:00 Martirano Lombardo 10:00 Martirano Lombardo
04:40

10:00 Rogliano 10:00 Rogliano
04:45

10:00 Cerchiara di Calabria 10:00 Cerchiara di Calabria
04:50

10:00 Cosenza 10:00 Cosenza
04:55

10:00 Quattromiglio 10:00 Quattromiglio
05:00

10:00 Ostende 10:00 Ostende
05:00

10:00 Viena 10:00 Viena
05:00

10:00 Aalborg 10:00 Aalborg
05:00

10:00 Luxembourg 10:00 Luxembourg
05:00

10:00 Settimo 10:00 Settimo
05:05

10:00 Waregem 10:00 Waregem
05:05

10:00 Frascineto 10:00 Frascineto
05:10

10:00 Tournai 10:00 Tournai
05:10

10:00 Randers 10:00 Randers
05:10

10:00 Arlon 10:00 Arlon
05:10

10:00 Mormanno 10:00 Mormanno
05:15

10:00 Wavre 10:00 Wavre
05:15

10:00 Lagonegro 10:00 Lagonegro
05:20

10:00 Kortrijk 10:00 Kortrijk
05:20

10:00 Skive 10:00 Holstebro 10:00 Skive 10:00 Holstebro
05:20

10:00 Casalbuono 10:00 Casalbuono
05:25

10:00 Sala Consilina 10:00 Sala Consilina
05:30

10:00 Namur 10:00 Namur
05:30

10:00 Viborg 10:00 Viborg
05:30

10:00 Namur 10:00 Namur
05:30

10:00 Lecce 10:00 Lecce
05:35

10:00 Tricase 10:00 Tricase
05:40

10:00 Arhus 10:00 Arhus
05:40

10:00 Liege 10:00 Liege
05:40

10:00 Brindisi 10:00 Brindisi
05:45

10:00 Taranto 10:00 Taranto
05:50

10:00 Silkeborg 10:00 Silkeborg
05:50

10:00 Genk 10:00 Genk
05:50

10:00 Bari 10:00 Bari
05:55

10:00 Hasselt 10:00 Hasselt
05:55

10:00 Andria 10:00 Andria
06:00

10:00 Viena 10:00 Viena
06:00

10:00 Herning 10:00 Herning
06:00

10:00 Bruxelles 10:00 Bruxelles
06:00

10:00 Barletta 10:00 Barletta
06:05

10:00 Foggia 10:00 Foggia
06:10

10:00 Vejle 10:00 Vejle
06:10

10:00 Wavre 10:00 Wavre
06:10

10:00 San Severo 10:00 San Severo
06:15

10:00 Termoli 10:00 Termoli
06:20

10:00 Mons 10:00 Mons
06:20

10:00 Charleroi 10:00 Charleroi
06:20

10:00 San Salvo 10:00 San Salvo
06:30

10:00 Charleroi 10:00 Charleroi
06:30

10:00 Mons 10:00 Mons
06:30

10:00 Vasto 10:00 Vasto
06:35

10:00 Lanciano 10:00 Lanciano
06:40

10:00 Bruxelles 10:00 Bruxelles
06:40

10:00 Gent 10:00 Gent
06:40

10:00 Chieti 10:00 Chieti
06:45

10:00 Brugge 10:00 Brugge
06:45

10:00 Atena Lucana 10:00 Atena Lucana
06:50

10:00 Gent 10:00 Gent
06:50

10:00 Tournai 10:00 Tournai
06:50

10:00 Battipaglia 10:00 Battipaglia
06:55

10:00 Sint-Niklaas 10:00 Sint-Niklaas
06:55

10:00 Amsterdam 10:00 Amsterdam
06:55

10:00 Salerno 10:00 Salerno
06:58

10:00 Antwerp 10:00 Antwerp
07:00

10:00 Hoorn 10:00 Hoorn
07:00

10:00 Copenhagen 10:00 Copenhagen
07:00

10:00 Kortrijk 10:00 Kortrijk
07:00

10:00 Angri 10:00 Angri
07:01

10:00 Pompei 10:00 Pompei
07:05

10:00 Hasselt 10:00 Hasselt
07:05

10:00 Leiden 10:00 Leiden
07:05

10:00 Ercolano 10:00 Ercolano
07:10

10:00 Genk 10:00 Genk
07:10

10:00 Almere-Haven 10:00 Almere-Haven
07:10

10:00 Roskilde 10:00 Roskilde
07:10

10:00 Ostende 10:00 Ostende
07:10

10:00 San Giorgio a Cremano 10:00 San Giorgio a Cremano
07:15

10:00 Utrecht 10:00 Utrecht
07:15

10:00 Napoli 10:00 Napoli
07:20

10:00 Drachten 10:00 Drachten
07:20

10:00 Slagelse 10:00 Slagelse
07:20

10:00 Brugge 10:00 Brugge
07:20

10:00 Pescara 10:00 Pescara
07:25

10:00 Leeuwarden 10:00 Leeuwarden
07:25

10:00 San Benedetto del Tronto 10:00 San Benedetto del Tronto
07:30

10:00 Groningen 10:00 Groningen
07:30

10:00 Nyborg 10:00 Nyborg
07:30

10:00 Sint-Niklaas 10:00 Sint-Niklaas
07:30

10:00 Civitanova Marche 10:00 Civitanova Marche
07:35

10:00 Assen 10:00 Assen
07:35

10:00 Ancona 10:00 Ancona
07:40

10:00 Emmen 10:00 Emmen
07:40

10:00 Svendborg 10:00 Svendborg
07:40

10:00 Geel 10:00 Geel
07:40

10:00 Senegalia 10:00 Senegalia
07:45

10:00 Zwolle 10:00 Zwolle
07:45

10:00 Pesaro 10:00 Pesaro
07:50

10:00 Apeldoorn 10:00 Apeldoorn
07:50

10:00 Odense 10:00 Odense
07:50

10:00 Turnhout 10:00 Turnhout
07:50

10:00 Rimini 10:00 Rimini
07:55

10:00 Deventer 10:00 Deventer
07:55

10:00 Fredericia 10:00 Fredericia
07:55

10:00 Rotterdam 10:00 Rotterdam
07:55

10:00 Afragola 10:00 Afragola
08:00

10:00 Cluj Napoca
08:00

10:00 Almelo 10:00 Almelo
08:00

10:00 Nantes 10:00 Nantes
08:00

10:00 Kolding 10:00 Kolding
08:00

10:00 Haga 10:00 Haga
08:00

10:00 Caserta 10:00 Caserta
08:05

10:00 Hengelo 10:00 Hengelo
08:05

10:00 Esbjerg 10:00 Esbjerg
08:05

10:00 Amsterdam 10:00 Amsterdam
08:05

10:00 Caianello 10:00 Caianello
08:10

10:00 Venlo 10:00 Venlo
08:10

10:00 Le Mans 10:00 Le Mans
08:10

10:00 Haderslev 10:00 Haderslev
08:10

10:00 Emmen 10:00 Emmen
08:10

10:00 Campozillone 10:00 Campozillone
08:15

10:00 Enschede 10:00 Enschede
08:15

10:00 Tonder 10:00 Tonder
08:15

10:00 Cassino 10:00 Cassino
08:20

10:00 Liege 10:00 Liege
08:20

10:00 Arnhem 10:00 Arnhem
08:20

10:00 Rennes 10:00 Rennes
08:20

10:00 Abenra 10:00 Abenra
08:20

10:00 Lingen 10:00 Lingen
08:20

10:00 Frosinone 10:00 Frosinone
08:25

10:00 Darmstadt 10:00 Darmstadt
08:25

10:00 Nijmegen 10:00 Nijmegen
08:25

10:00 Sonderborg 10:00 Sonderborg
08:25

10:00 Colleferro 10:00 Colleferro
08:30

10:00 Wertheim 10:00 Southampton 10:00 Southampton 10:00 Wertheim
08:30

10:00 Haga 10:00 Haga
08:30

10:00 Dijon 10:00 Dijon
08:30

10:00 Flensburg 10:00 Flensburg
08:30

10:00 Meppen 10:00 Meppen
08:30

10:00 Passerano 10:00 Passerano
08:35

10:00 Rotterdam 10:00 Rotterdam
08:35

10:00 Rendsburg 10:00 Rendsburg
08:35

10:00 Ansbach 10:00 Ansbach
08:40

10:00 Dordrecht 10:00 Dordrecht
08:40

10:00 Neumunster 10:00 Neumunster
08:40

10:00 Roma 10:00 Roma
08:45

10:00 Breda 10:00 Breda
08:45

10:00 Fiano Romano 10:00 Fiano Romano
08:50

10:00 Erlangen 10:00 Erlangen
08:50

10:00 Tilburg 10:00 Tilburg
08:50

10:00 Rostock 10:00 Rostock
08:50

10:00 Orte 10:00 Orte
08:55

10:00 Bad Kissingen 10:00 Bad Kissingen
08:55

10:00 Eindhoven 10:00 Eindhoven
08:55

10:00 Lubeck 10:00 Lubeck
08:55

10:00 Cesena 10:00 Cesena
09:00

10:00 Papenburg 10:00 Papenburg
09:00

10:00 Lyon 10:00 Lyon
09:00

10:00 Hamburg 10:00 Hamburg
09:00

10:00 Papenburg 10:00 Papenburg
09:00

10:00 Ravenna 10:00 Ravenna
09:05

10:00 Bocholt 10:00 Bocholt
09:05

10:00 Berlin 10:00 Berlin
09:05

10:00 Emden 10:00 Emden
09:05

10:00 Orvieto 10:00 Orvieto
09:10

10:00 Roermond 10:00 Roermond
09:10

10:00 Vetschau 10:00 Vetschau
09:10

10:00 Norden 10:00 Norden
09:10

10:00 Fabro 10:00 Fabro
09:15

10:00 Monchengladbach 10:00 Monchengladbach
09:15

10:00 Leer 10:00 Leer
09:15

10:00 Chiusi 10:00 Chiusi
09:20

10:00 Minden 10:00 Minden
09:20

10:00 Oldenburg 10:00 Oldenburg
09:20

10:00 Arezzo 10:00 Arezzo
09:25

10:00 Osnabruck 10:00 Osnabruck
09:25

10:00 Flensburg 10:00 Flensburg
09:25

10:00 Firenze 10:00 Firenze
09:30

10:00 Munster 10:00 Munster
09:30

10:00 Cuxhaven 10:00 Cuxhaven
09:30

10:00 Sasso Marconi 10:00 Sasso Marconi
09:35

10:00 Essen 10:00 Essen
09:35

10:00 Rendsburg 10:00 Rendsburg
09:35

10:00 Prato 10:00 Prato
09:40

10:00 Duisburg 10:00 Duisburg
09:40

10:00 Neumunster 10:00 Neumunster
09:40

10:00 Bologna 10:00 Bologna
09:45

10:00 Dusseldorf 10:00 Dusseldorf
09:45

10:00 Lubeck 10:00 Lubeck
09:45

10:00 Ferrara 10:00 Ferrara
09:50

10:00 Wuppertal 10:00 Wuppertal
09:50

10:00 Elmshorn 10:00 Elmshorn
09:50

10:00 Rovigo 10:00 Rovigo
09:55

10:00 Suhl 10:00 Suhl
09:55

10:00 Koln 10:00 Koln
09:55

10:00 Norderstedt 10:00 Norderstedt
09:55

10:00 Monselice 10:00 Monselice
10:00

10:00 Coburg 10:00 Coburg
10:00

10:00 Aachen 10:00 Aachen
10:00

10:00 Paris 10:00 Paris
10:00

10:00 Hamburg 10:00 Hamburg
10:00

10:00 Abano Terme 10:00 Abano Terme
10:05

10:00 Duren 10:00 Duren
10:05

10:00 Paris 10:00 Paris
10:05

10:00 Stade 10:00 Stade
10:05

10:00 Torino 10:00 Torino
10:10

10:00 Bonn 10:00 Bonn
10:10

10:00 Meaux 10:00 Meaux
10:10

10:00 Asti 10:00 Asti
10:15

10:00 Hamm 10:00 Hamm
10:15

10:00 Reims 10:00 Reims
10:15

10:00 Bremerhaven 10:00 Bremerhaven
10:15

10:00 Alessandria 10:00 Alessandria
10:20

10:00 Hof 10:00 Hof
10:20

10:00 Lippstadt 10:00 Lippstadt
10:20

10:00 Verdun 10:00 Verdun
10:20

10:00 Luneburg 10:00 Luneburg
10:20

10:00 Tortona 10:00 Tortona
10:25

10:00 Bielefeld 10:00 Bielefeld
10:25

10:00 Metz 10:00 Metz
10:25

10:00 Uelzen 10:00 Uelzen
10:25

10:00 Voghera 10:00 Voghera
10:30

10:00 Kulmbach 10:00 Kulmbach
10:30

10:00 Detmold 10:00 Detmold
10:30

10:00 Berna 10:00 Berna
10:30

10:00 Soltau 10:00 Soltau
10:30

10:00 Novara 10:00 Novara
10:35

10:00 Paderborn 10:00 Paderborn
10:35

10:00 Sankt Gallen 10:00 Sankt Gallen
10:35

10:00 Bremen 10:00 Bremen
10:35

10:00 Cremona 10:00 Cremona
10:40

10:00 Bayreuth 10:00 Bayreuth
10:40

10:00 Goslar 10:00 Goslar
10:40

10:00 Lucerne 10:00 Lucerne
10:40

10:00 Cloppenburg 10:00 Cloppenburg
10:40

10:00 Pavia 10:00 Pavia
10:45

10:00 Einbeck 10:00 Einbeck
10:45

10:00 Zug 10:00 Zug
10:45

10:00 Vechta 10:00 Vechta
10:45

10:00 Rozzano 10:00 Rozzano
10:50

10:00 Stuttgart 10:00 Stuttgart
10:50

10:00 Northeim 10:00 Northeim
10:50

10:00 Basel 10:00 Basel
10:50

10:00 Celle 10:00 Celle
10:50

10:00 Kassel 10:00 Kassel
10:55

10:00 Zurich 10:00 Zurich
10:55

10:00 Garbsen 10:00 Garbsen
10:55

10:00 Milano 10:00 Milano
11:00

10:00 Gottingen 10:00 Gottingen
11:00

10:00 Winterthur 10:00 Winterthur
11:00

10:00 Cottbus 10:00 Cottbus
11:00

10:00 Hannover 10:00 Hannover
11:00

10:00 Marburg an der Lahn 10:00 Marburg an der Lahn
11:05

10:00 Singen 10:00 Singen
11:05

10:00 Dresda 10:00 Dresda
11:05

10:00 Hameln 10:00 Hameln
11:05

10:00 Bergamo 10:00 Bergamo
11:10

10:00 Amberg 10:00 Amberg
11:10

10:00 Siegen 10:00 Siegen
11:10

10:00 Freiburg 10:00 Offenburg 10:00 Freiburg 10:00 Offenburg
11:10

10:00 Limburg an der Lahn 10:00 Limburg an der Lahn
11:15

10:00 Stuttgart 10:00 Stuttgart
11:15

10:00 Brescia 10:00 Brescia
11:20

10:00 Neuwied 10:00 Neuwied
11:20

10:00 Saarbrucken 10:00 Saarbrucken
11:20

10:00 Hildesheim 10:00 Hildesheim
11:20

10:00 Koblenz 10:00 Koblenz
11:25

10:00 Luxembourg 10:00 Luxembourg
11:25

10:00 Salzgitter 10:00 Salzgitter
11:25

10:00 Modena 10:00 Modena
11:30

10:00 Trier 10:00 Trier
11:30

10:00 Braunschweig 10:00 Braunschweig
11:30

10:00 Mantova 10:00 Mantova
11:35

10:00 Luxembourg 10:00 Luxembourg
11:35

10:00 Wolfsburg 10:00 Wolfsburg
11:35

10:00 Rozzano 10:00 Rozzano
11:40

10:00 Saarbrucken 10:00 Saarbrucken
11:40

10:00 Trier 10:00 Trier
11:40

10:00 Stendal 10:00 Stendal
11:40

10:00 Monza 10:00 Monza
11:45

10:00 Wetzlar 10:00 Wetzlar
11:45

10:00 Bonn 10:00 Bonn
11:45

10:00 Neuruppin 10:00 Neuruppin
11:45

10:00 Lodi 10:00 Lodi
11:50

10:00 Fulda 10:00 Fulda
11:50

10:00 Koln 10:00 Koln
11:50

10:00 Oranienburg 10:00 Oranienburg
11:50

10:00 Rovato 10:00 Rovato
11:55

10:00 Frankfurt 10:00 Frankfurt
11:55

10:00 Dusseldorf 10:00 Dusseldorf
11:55

10:00 Brandenburg 10:00 Brandenburg
11:55

10:00 Crema 10:00 Crema
12:00

10:00 Wiesbaden 10:00 Wiesbaden
12:00

10:00 Essen 10:00 Essen
12:00

10:00 Berlin 10:00 Berlin
12:00

10:00 Piacenza 10:00 Piacenza
12:05

10:00 Mainz 10:00 Mainz
12:05

10:00 Dortmund 10:00 Dortmund
12:05

10:00 Potsdam 10:00 Potsdam
12:05

10:00 Montichiari 10:00 Montichiari
12:10

10:00 Hanau am Main 10:00 Hanau am Main
12:10

10:00 Munster 10:00 Munster
12:10

10:00 Eisenhuttenstadt 10:00 Eisenhuttenstadt
12:10

10:00 San Bonifacio 10:00 San Bonifacio
12:15

10:00 Offenbach 10:00 Offenbach
12:15

10:00 Arzignano 10:00 Arzignano
12:20

10:00 Darmstadt 10:00 Darmstadt
12:20

10:00 Kiel 10:00 Kiel
12:20

10:00 Vicenza 10:00 Vicenza
12:25

10:00 Wertheim 10:00 Wertheim
12:25

10:00 Lubeck 10:00 Lubeck
12:25

10:00 Verona 10:00 Verona
12:30

10:00 Wurzburg 10:00 Wurzburg
12:30

10:00 Hamburg 10:00 Hamburg
12:30

10:00 Padova 10:00 Padova
12:35

10:00 Coburg 10:00 Coburg
12:35

10:00 Bremen 10:00 Bremen
12:35

10:00 Mirano 10:00 Mirano
12:40

10:00 Bad Hersfeld 10:00 Bad Hersfeld
12:40

10:00 Hannover 10:00 Hannover
12:40

10:00 Venetia 10:00 Venetia
12:45

10:00 Eisenach 10:00 Eisenach
12:45

10:00 Starnberg 10:00 Starnberg
12:45

10:00 Pordenone 10:00 Pordenone
12:50

10:00 Erfurt 10:00 Erfurt
12:50

10:00 Murnau am Staffelsee 10:00 Murnau am Staffelsee
12:50

10:00 Jena 10:00 Jena
12:55

10:00 Garmisch-Partenkirchen 10:00 Garmisch-Partenkirchen
12:55

10:00 Newcastle upon Tyne 10:00 Newcastle upon Tyne
13:00

10:00 Gera 10:00 Gera
13:00

10:00 Rosenheim 10:00 Rosenheim
13:00

10:00 Vetschau 10:00 Vetschau
13:00

10:00 Zwickau 10:00 Zwickau
13:05

10:00 Ruhpolding 10:00 Ruhpolding
13:05

10:00 Cottbus 10:00 Cottbus
13:05

10:00 Hof 10:00 Hof
13:10

10:00 Magdeburg 10:00 Magdeburg
13:10

10:00 Kulmbach 10:00 Kulmbach
13:15

10:00 Torgau 10:00 Torgau
13:15

10:00 Durham 10:00 Regensburg 10:00 Durham 10:00 Regensburg
13:20

10:00 Bayreuth 10:00 Bayreuth
13:20

10:00 Riesa 10:00 Riesa
13:20

10:00 Straubing 10:00 Middlesbrough 10:00 Middlesbrough 10:00 Straubing
13:30

10:00 Dessau 10:00 Dessau
13:30

10:00 Carlisle 10:00 Carlisle
13:40

10:00 Kendal 10:00 Kendal
13:50

10:00 Deggendorf 10:00 Lancaster 10:00 Deggendorf 10:00 Lancaster
14:00

10:00 Bad Reichenhall 10:00 Bad Reichenhall
14:00

10:00 Bernburg 10:00 Bernburg
14:00

10:00 Halle 10:00 Halle
14:05

10:00 Harrogate 10:00 Harrogate
14:10

10:00 Leipzig 10:00 Leipzig
14:10

10:00 York 10:00 York
14:20

10:00 Grimma 10:00 Grimma
14:20

10:00 Bamberg 10:00 Bamberg
14:25

10:00 Leeds 10:00 Leeds
14:30

10:00 Erlangen 10:00 Erlangen
14:30

10:00 Freilassing 10:00 Freilassing
14:30

10:00 Gorlitz 10:00 Gorlitz
14:30

10:00 Bradford 10:00 Bradford
14:40

10:00 Nurnberg 10:00 Nurnberg
14:40

10:00 Laufen 10:00 Laufen
14:40

10:00 Bautzen 10:00 Bautzen
14:40

10:00 Blackpool 10:00 Blackpool
14:50

10:00 Ingolstadt 10:00 Ingolstadt
14:50

10:00 Kingston upon Hull 10:00 Kingston upon Hull
14:55

10:00 Augsburg 10:00 Augsburg
14:55

10:00 Ulm 10:00 Ulm
15:00

10:00 Salzburg 10:00 Salzburg
15:00

10:00 Dresda 10:00 Dresda
15:00

10:00 Aalen 10:00 Aalen
15:05

10:00 Pirna 10:00 Pirna
15:05

10:00 Doncaster 10:00 Doncaster
15:10

10:00 Stuttgart 10:00 Stuttgart
15:10

10:00 Graz 10:00 Graz
15:10

10:00 Freiberg 10:00 Freiberg
15:10

10:00 Ludwigsburg 10:00 Ludwigsburg
15:15

10:00 Scunthorpe 10:00 Scunthorpe
15:20

10:00 Pforzheim 10:00 Pforzheim
15:20

10:00 Karlsruhe 10:00 Karlsruhe
15:25

10:00 Grimsby 10:00 Grimsby
15:30

10:00 Offenburg 10:00 Offenburg
15:30

10:00 Baden-Baden 10:00 Baden-Baden
15:35

10:00 Lincoln 10:00 Lincoln
15:40

10:00 Reutlingen 10:00 Reutlingen
15:40

10:00 Tubingen 10:00 Tubingen
15:45

10:00 Sheffield 10:00 Sheffield
15:50

10:00 Balingen 10:00 Balingen
15:50

10:00 Albstadt 10:00 Albstadt
15:55

10:00 Manchester 10:00 Manchester
16:00

10:00 Villingen-Schwenningen 10:00 Villingen-Schwenningen
16:00

10:00 Linz 10:00 Linz
16:00

10:00 Altenburg 10:00 Altenburg
16:00

10:00 Biberach an der Riß 10:00 Biberach an der Riß
16:05

10:00 Warrington 10:00 Warrington
16:10

10:00 Singen 10:00 Singen
16:10

10:00 Liverpool 10:00 Liverpool
16:20

10:00 Memmingen 10:00 Memmingen
16:20

10:00 Chester 10:00 Chester
16:30

10:00 Ravensburg 10:00 Ravensburg
16:30

10:00 Bregenz 10:00 Bregenz
16:30

10:00 Chemnitz 10:00 Chemnitz
16:30

10:00 Stoke on Trent 10:00 Stoke on Trent
16:40

10:00 Kempten 10:00 Kempten
16:40

10:00 Plauen 10:00 Plauen
16:40

10:00 Derby 10:00 Derby
16:50

10:00 Starnberg 10:00 Starnberg
16:50

10:00 Rosenheim 10:00 Rosenheim
16:55

10:00 Nottingham 10:00 Passau 10:00 Nottingham 10:00 Passau
17:00

10:00 Munchen 10:00 Munchen
17:00

10:00 Innsbruck 10:00 Innsbruck
17:00

10:00 Dachau 10:00 Dachau
17:05

10:00 Wolverhampton 10:00 Wolverhampton
17:10

10:00 Erding 10:00 Erding
17:10

10:00 Birmingham 10:00 Birmingham
17:15

10:00 Coventry 10:00 Coventry
17:20

10:00 Freising 10:00 Freising
17:20

10:00 Boston 10:00 Boston
17:25

10:00 Grantham 10:00 Grantham
17:30

10:00 Landshut 10:00 Landshut
17:30

10:00 Leicester 10:00 Leicester
17:40

10:00 Degendorf 10:00 Degendorf
17:40

10:00 Trieste 10:00 Trieste
17:55

10:00 Peterborough 10:00 Peterborough
17:55

10:00 Corby 10:00 Corby
18:00

10:00 Passau 10:00 Passau
18:00

10:00 Kufstein 10:00 Kufstein
18:00

10:00 Pirna 10:00 Pirna
18:00

10:00 Teplice 10:00 Teplice
18:05

10:00 Kettering 10:00 Kettering
18:10

10:00 Praga 10:00 Praga
18:10

10:00 Bedford 10:00 Bedford
18:20

10:00 Luton 10:00 Luton
18:25

10:00 Winchester 10:00 Winchester
18:40

10:00 Basingstoke 10:00 Basingstoke
18:50

10:00 Reading 10:00 Reading
18:55

10:00 Oxford 10:00 Oxford
19:00

10:00 Wels 10:00 Wels
19:00

10:00 Jihlava 10:00 Jihlava
19:00

10:00 Newport 10:00 Newport
19:10

10:00 Cardiff 10:00 Cardiff
19:20

10:00 Bath 10:00 Bath
19:30

10:00 Plymouth 10:00 Plymouth
19:40

10:00 Brighton 10:00 Brighton
19:50

10:00 Worcester 10:00 Worcester
19:55

10:00 Hereford 10:00 Hereford 10:00 Linz 10:00 Linz
20:00

10:00 Melk 10:00 Melk
20:00

10:00 Praga 10:00 Praga
20:00

10:00 Gloucester 10:00 Gloucester
20:10

10:00 Sankt Polten 10:00 Sankt Polten
20:10

10:00 Swansea 10:00 Swansea
20:20

10:00 Braunau am Inn 10:00 Braunau am Inn
20:20

10:00 Weston-super-Mare 10:00 Weston-super-Mare
20:30

10:00 Wolfsberg 10:00 Wolfsberg
20:30

10:00 Swindon 10:00 Swindon
20:35

10:00 Bristol 10:00 Bristol
20:40

10:00 Amstetten 10:00 Amstetten
20:40

10:00 Torquay 10:00 Torquay
20:45

10:00 Exeter 10:00 Exeter
20:50

10:00 Neustadt 10:00 Neustadt
20:50

10:00 Bournemouth 10:00 Bournemouth
20:55

10:00 Ljubljana 10:00 Ljubljana
21:00

10:00 Portsmouth 10:00 Portsmouth
21:00

10:00 Wels 10:00 Wels
21:00

10:00 Weitra 10:00 Weitra
21:00

10:00 Jihlava 10:00 Jihlava
21:00

10:00 Worthing 10:00 Worthing
21:10

10:00 Gmunden 10:00 Gmunden
21:10

10:00 Eastbourne 10:00 Eastbourne
21:20

10:00 Waidhofen an der Thaya 10:00 Waidhofen an der Thaya
21:20

10:00 Norwich 10:00 Norwich
21:25

10:00 Cambridge 10:00 Cambridge
21:30

10:00 Langau 10:00 Langau
21:30

10:00 Ipswich 10:00 Ipswich
21:35

10:00 Colchester 10:00 Colchester
21:40

10:00 Zwettl Stadt 10:00 Zwettl Stadt
21:40

10:00 Chelmsford 10:00 Chelmsford
21:45

10:00 Canterbury 10:00 Canterbury
21:50

10:00 Krems an der Donau 10:00 Krems an der Donau
21:50

10:00 Londra 10:00 Londra
21:55

10:00 Wels 10:00 Wels
22:00

10:00 Amstetten 10:00 Amstetten
22:00

10:00 Stockerau 10:00 Stockerau
22:00

10:00 Brno 10:00 Brno
22:00

10:00 Folkestone 10:00 Folkestone
22:10

10:00 Amstetten 10:00 Dover 10:00 Amstetten 10:00 Dover
22:20

10:00 Melk 10:00 Melk
23:00

10:00 Viena 10:00 Viena
23:00