Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Arad > Autogara Transdara

Autogara Transdara

Arad, Romania

Adresă: Calea 6 Vanatori nr.5-7
Tel: +4-0257-270.097
Fax: +4-0257-256.306

Plecări
Ora Către
04:00
05:00 Timisoara
05:00 ETA Targu Jiu
06:45 Manerau 06:25 Ineu 06:55 Birsa 07:25 Almas 07:48 Gura Vaii 08:18 Virfurile 09:15 Brad 12:13 Petrosani 05:19 Horia 06:40 Bocsig 07:01 Sebis 07:31 Cil 07:52 Plescuta 08:21 Leasa 10:10 Deva 05:46 Galsa 05:42 Siria 06:52 Aldesti 07:10 Buteni 07:37 Bontesti 07:57 Aciuta 08:30 Halmagiu 10:21 Simeria 05:49 Masca 13:23 Targu Jiu 06:06 Seleus 06:49 Voivodeni 07:18 Joia Mare 07:40 Gurahont 08:09 Avram Iancu 08:37 Ionesti 11:11 Hateg 05:52 Pancota
10:30
16:45 Zalau 14:47 Marghita 15:45 Nusfalau 10:45 Zimandu Nou 12:10 Inand 13:40 Oradea 14:00 Biharea 14:25 Sarcau 14:38 Sanlazar 15:00 Marghita 11:20 Chisineu Cris 15:20 Suplacu De Barcau 16:00 Simleu Silvaniei 10:55 Simand 12:20 Les 13:45 Oradea 14:08 Cauaceu 14:27 Sarsig 14:42 Chiraleu 15:40 Zauan 11:50 Salonta 15:30 Porti 16:10 Pericei 11:40 Avram Iancu 14:15 Salard 13:50 Episcopia Bihorului 14:20 Sfarnas 14:30 Poclusa de Barcau 14:45 Chiribis 13:30 Oradea 15:35 Ipu 16:15 Varsolt 11:45 Ciumeghiu 16:20 Hereclean 13:55 Biharea 14:22 Fegernicu Nou 14:35 Chislaz 14:26 Ciulesti
10:30
14:47 Calnic 14:06 Berzovia 11:02 Vinga 14:43 Moniom 13:57 Ghertenis 10:45 Sagu 14:33 Bocsa 13:43 Maureni 15:06 Resita 14:23 Bocsa 11:59 Timisoara
13:30
18:00 Porti 18:40 Pericei 14:40 Avram Iancu 16:55 Salard 16:30 Episcopia Bihorului 14:50 Salonta 17:07 Sarsig 17:22 Chiraleu 18:10 Zauan 18:05 Ipu 18:45 Varsolt 14:45 Ciumeghiu 18:50 Hereclean 16:35 Biharea 16:10 Oradea 17:00 Sfarnas 17:10 Poclusa de Barcau 17:25 Chiribis 18:15 Nusfalau 13:45 Zimandu Nou 15:10 Inand 16:20 Oradea 16:40 Biharea 19:10 Zalau 17:27 Marghita 17:02 Fegernicu Nou 17:15 Chislaz 17:06 Ciulesti 18:30 Simleu Silvaniei 13:55 Simand 15:20 Les 16:25 Oradea 16:48 Cauaceu 14:20 Chisineu Cris 17:50 Suplacu De Barcau 17:05 Sarcau 17:18 Sanlazar 17:30 Marghita
13:30
15:00 Timisoara 14:00 Ortisoara 13:50 Vinga
14:00
15:15 Ineu 20:10 Cluj Napoca 17:55 Alesd 19:00 Huedin 14:35 Siria 16:10 Tinca 14:45 Pancota 17:20 Oradea 15:35 Beliu 15:48 Craiva 17:30 Ineu
15:00
04:45 Harlau 01:30 Onesti 21:00 Avrig 18:10 Deva 04:30 Targu Frumos 00:30 Targu Secuiesc 20:15 Sibiu 15:30 Lipova 03:30 Roman 23:00 Brasov 19:20 Sebes 05:30 Botosani 05:00 Flamanzi 02:15 Bacau 21:30 Fagaras 18:30 Orastie
15:30
19:30 Holstebro 14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 19:30 Holstebro 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 14:45 Padborg 18:30 Arhus 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 17:45 Varde 02:45 Praga 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 17:45 Varde 18:45 Herning 12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 18:45 Herning
15:30
22:45 Uddevalla 17:30 Helsingborg 16:30 Malmo 00:00 Norrkoping 02:45 Praga 19:15 Halmstad 02:00 Oslo 21:45 Goteborg 01:00 Moss 19:00 Ljungby 17:00 Landskrona 01:00 Nykoping 04:45 Dresda 21:45 Goteborg 22:45 Uddevalla 00:30 Sarpsborg 15:15 Copenhagen 20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 01:00 Moss 20:00 Varberg 02:00 Oslo 14:15 Tapernoje 19:15 Halmstad 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 20:00 Varberg 00:30 Sarpsborg 19:15 Halmstad
17:30
20:00 Oradea 21:50 Ipu 22:30 Varsolt 18:45 Ciumeghiu 22:35 Hereclean 20:25 Biharea 20:52 Fegernicu Nou 21:05 Chislaz 20:56 Ciulesti 23:00 Zalau 21:17 Marghita 22:00 Nusfalau 17:45 Zimandu Nou 19:10 Inand 20:10 Oradea 20:30 Biharea 20:55 Sarcau 21:08 Sanlazar 21:20 Marghita 18:20 Chisineu Cris 21:40 Suplacu De Barcau 22:15 Simleu Silvaniei 17:55 Simand 19:20 Les 20:15 Oradea 20:38 Cauaceu 20:57 Sarsig 21:12 Chiraleu 21:55 Zauan 18:50 Salonta 21:45 Porti 22:25 Pericei 18:40 Avram Iancu 20:45 Salard 20:20 Episcopia Bihorului 20:50 Sfarnas 21:00 Poclusa de Barcau 21:15 Chiribis
18:00 Niko Transexpress
09:00 Chisinau
18:30
18:50 Vinga 20:00 Timisoara 19:00 Ortisoara
22:45
23:30 Ortisoara 23:05 Vinga 23:59 Timisoara
Sosiri
De la Ora

04:00 Sebes
00:00

10:00 Uddevalla 10:00 Uddevalla
00:45

10:00 Jonkoping
01:00

04:00 Orastie
01:00

04:00 Deva
01:30

10:00 Goteborg 10:00 Goteborg
02:30

10:00 Vaxjo
03:00

10:00 Varberg 10:00 Varberg
03:30

04:00 Lipova
03:30

10:00 Ljungby
04:00

10:00 Halmstad 10:00 Halmstad 10:00 Halmstad
04:30

10:00 Viborg 10:00 Viborg 10:00 Aalborg
05:00

10:06 Resita
05:30

10:00 Helsingborg
05:30

10:00 Holstebro 10:00 Holstebro
05:45

10:06 Calnic
05:48

10:06 Moniom
05:52

10:00 Randers
06:00

10:00 Landskrona
06:00

10:06 Bocsa
06:02

10:06 Bocsa
06:12

10:06 Berzovia
06:30

10:00 Herning 10:00 Herning
06:30

10:00 Malmo
06:30

10:06 Ghertenis
06:38

10:06 Maureni
06:52

13:30 Zalau
07:00

13:30 Cluj Napoca
07:00

10:00 Arhus
07:00

13:30 Hereclean
07:15

13:30 Varsolt
07:25

13:30 Pericei
07:30

10:00 Varde 10:00 Varde
07:40

10:00 Horsens
07:45

13:30 Simleu Silvaniei
07:50

13:30 Huedin
07:55

10:00 Copenhagen
08:00

13:30 Nusfalau
08:05

13:30 Zauan
08:10

10:00 Esbjerg 10:00 Esbjerg
08:10

13:30 Ipu
08:20

13:30 Porti
08:25

13:30 Suplacu De Barcau
08:30

10:00 Vejle
08:30

10:06 Timisoara
08:36

10:30 Timisoara
09:00

10:00 Kolding
09:00

13:30 Alesd
09:02

13:30 Marghita
09:15

13:30 Marghita
09:18

13:30 Chiribis
09:20

13:30 Chiraleu
09:23

13:30 Ineu
09:25

13:30 Sanlazar
09:27

10:30 Ortisoara
09:30

13:30 Chislaz
09:30
ETA Targu Jiu
17:53 Targu Jiu
09:30

10:00 Tapernoje
09:30

10:06 Vinga
09:33

13:30 Poclusa de Barcau
09:35

13:30 Sarsig
09:38

13:30 Ciulesti
09:39

10:30 Vinga
09:40

13:30 Sarcau
09:40

13:30 Fegernicu Nou
09:43

13:30 Sfarnas
09:45

10:00 Abenra
09:45

13:30 Salard
09:50

10:06 Sagu
09:50

13:30 Cauaceu
09:57

10:00 Padborg
10:00

13:30 Biharea
10:05

13:30 Biharea
10:10

13:30 Episcopia Bihorului
10:15

13:30 Oradea
10:20

13:30 Oradea
10:20

13:30 Oradea
10:25

13:30 Oradea
10:30
ETA Targu Jiu
17:53 Petrosani
10:40

13:30 Oradea
11:00

13:30 Tinca
11:00

10:00 Flensburg
11:00

13:30 Les
11:15

13:30 Inand
11:25

13:30 Craiva
11:30

13:30 Beliu
11:40
ETA Targu Jiu
17:53 Hateg
11:42

13:30 Salonta
11:50

13:30 Ciumeghiu
11:55

13:30 Avram Iancu
12:00

13:30 Ineu
12:10

13:30 Timisoara
12:15

18:30 Zalau
12:15

13:30 Chisineu Cris
12:20

18:30 Hereclean
12:25

13:30 Pancota
12:30
ETA Targu Jiu
17:53 Simeria
12:32

18:30 Varsolt
12:35

18:30 Pericei 13:30 Simand
12:40
ETA Targu Jiu
17:53 Deva
12:43

13:30 Ortisoara
12:45

13:30 Vinga
12:55

13:30 Zimandu Nou
13:00

18:30 Simleu Silvaniei
13:05

13:30 Siria
13:05

18:30 Nusfalau
13:20

18:30 Zauan
13:25

18:30 Ipu
13:30

10:00 Hamburg
13:30
Niko Transexpress
05:30 Chisinau
13:30

18:30 Porti
13:35
ETA Targu Jiu
17:53 Brad
13:38

18:30 Suplacu De Barcau
13:40

04:00 Botosani
14:00

15:00 Timisoara
14:00
ETA Targu Jiu
17:53 Ionesti
14:16
ETA Targu Jiu
17:53 Halmagiu
14:23

18:30 Marghita
14:30

04:00 Flamanzi
14:30
ETA Targu Jiu
17:53 Leasa
14:32

18:30 Marghita
14:33

18:30 Chiribis
14:35
ETA Targu Jiu
17:53 Virfurile
14:35

18:30 Chiraleu
14:38

18:30 Sanlazar
14:42
ETA Targu Jiu
17:53 Avram Iancu
14:44

18:30 Chislaz
14:45

18:30 Poclusa de Barcau
14:50

18:30 Sarsig
14:53

18:30 Ciulesti
14:54

18:30 Sarcau
14:55
ETA Targu Jiu
17:53 Aciuta
14:56

18:30 Fegernicu Nou
14:58

18:30 Sfarnas
15:00

04:00 Harlau
15:00
ETA Targu Jiu
17:53 Plescuta
15:01

18:30 Salard
15:05
ETA Targu Jiu
17:53 Gura Vaii
15:05

18:30 Cauaceu
15:12
ETA Targu Jiu
17:53 Gurahont
15:13
ETA Targu Jiu
17:53 Bontesti
15:16

18:30 Biharea
15:20

04:00 Targu Frumos
15:20
ETA Targu Jiu
17:53 Cil
15:22

18:30 Biharea
15:25
ETA Targu Jiu
17:53 Almas
15:28

18:30 Episcopia Bihorului
15:30

18:30 Oradea
15:35
ETA Targu Jiu
17:53 Joia Mare
15:35

18:30 Oradea
15:40
ETA Targu Jiu
17:53 Buteni
15:43

18:30 Oradea
15:45
ETA Targu Jiu
17:53 Sebis
15:52
ETA Targu Jiu
17:53 Birsa
15:58

17:30 Timisoara
16:00

18:30 Oradea
16:00

04:00 Roman
16:00
ETA Targu Jiu
17:53 Aldesti
16:01
ETA Targu Jiu
17:53 Voivodeni
16:04
ETA Targu Jiu
17:53 Manerau
16:08
ETA Targu Jiu
17:53 Bocsig
16:13

18:30 Les
16:15

18:30 Inand
16:25
ETA Targu Jiu
17:53 Ineu
16:28

17:30 Ortisoara
16:30

17:30 Vinga
16:40
ETA Targu Jiu
17:53 Seleus
16:47

18:30 Salonta
16:50

18:30 Ciumeghiu
16:55

22:45 Zalau
17:00

10:00 Berlin
17:00
ETA Targu Jiu
17:53 Pancota
17:01
ETA Targu Jiu
17:53 Masca
17:04
ETA Targu Jiu
17:53 Galsa
17:07

18:30 Avram Iancu 22:45 Hereclean
17:10
ETA Targu Jiu
17:53 Siria
17:11

04:00 Bacau
17:15

22:45 Varsolt
17:25

22:45 Pericei 18:30 Chisineu Cris
17:30
ETA Targu Jiu
17:53 Horia
17:34

22:45 Simleu Silvaniei
17:40

18:30 Simand 22:45 Nusfalau
17:50

22:45 Zauan
17:55

22:45 Ipu
18:00

04:00 Onesti
18:00

22:45 Porti
18:10

22:45 Suplacu De Barcau 18:30 Zimandu Nou
18:15

22:45 Marghita
19:00

22:45 Marghita
19:03

22:45 Chiribis
19:05

22:45 Chiraleu
19:08

22:45 Sanlazar
19:12

22:45 Chislaz
19:15

22:45 Poclusa de Barcau
19:20

22:45 Sarsig
19:23

22:45 Ciulesti
19:24

22:45 Sarcau
19:25

22:45 Fegernicu Nou
19:28

22:45 Sfarnas
19:30

10:00 Dresda
19:30

22:45 Salard
19:35

22:45 Cauaceu
19:42

22:45 Biharea
19:50

22:45 Biharea
19:55

22:45 Episcopia Bihorului
20:00

04:00 Targu Secuiesc
20:00

22:45 Oradea
20:05

22:45 Oradea
20:10

22:45 Oradea
20:15

22:45 Oradea
20:25

22:45 Les
20:40

22:45 Inand
20:50

10:00 Stockholm
21:00

04:00 Brasov
21:00

22:45 Salonta
21:15

22:45 Ciumeghiu
21:20

22:45 Avram Iancu
21:25

10:00 Sodertalje
21:30

22:45 Chisineu Cris
21:45

10:00 Oslo 10:00 Oslo
22:00

22:45 Simand
22:05

10:00 Nykoping
22:15

22:45 Zimandu Nou
22:25

10:00 Praga
22:30

10:00 Praga
22:30

04:00 Fagaras
22:30

10:00 Moss 10:00 Moss
22:45

04:00 Avrig
22:52

04:00 Sibiu
22:55

10:00 Norrkoping
23:00

10:00 Sarpsborg 10:00 Sarpsborg
23:15

10:00 Linkoping
23:30