Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Arad > Benzinaria Lukoil

Benzinaria Lukoil

Arad, Romania

Adresă: Calea Timisorii nr.145

Plecări
Ora Către
09:20
13:30 Cluj Napoca
09:20
08:50 Milano 09:20 Parma 04:50 Ravensburg 05:50 Udine 06:25 Treviso 03:20 Bad Reichenhall 18:00 Pinkafeld 10:10 Torino 09:55 Asti 07:10 Mestre 05:45 Gemona del Friuli 03:50 Rosenheim 02:20 Wels 00:50 Klagenfurt 23:00 Zwettl Stadt 22:20 Sankt Polten 18:20 Oberwart 07:20 Verona 07:55 Bolzano 08:15 Bergamo 01:00 Spittal an der Drau 23:55 Mariazell 21:50 Vorau 21:10 Voitsberg 19:00 Furstenfeld 17:40 Neukirchen 17:00 Parndorf 03:55 Tegernsee 01:40 Tauplitz 05:05 Konstanz 21:30 Gratkorn 21:00 Graz 10:50 Genova 20:00 Bad Gleichenberg 10:30 Aosta 17:20 Klosterneuburg 04:20 Kempten 18:30 Hattelberg 07:40 Rovereto 15:20 Gyor 03:05 Bad Griesbach 08:05 Brescia 03:10 Burghausen 05:10 Villingen-Schwenningen 08:30 Lecco 01:20 Murau 10:20 Cuneo 09:00 Modena 00:20 Leibnitz 09:40 Tortona 04:40 Friedrichshafen 23:30 Amstein 06:45 Padova 05:05 Konstanz 21:30 Gratkorn 05:30 Freiburg im Breisgau 10:50 Genova 20:00 Bad Gleichenberg 02:40 Linz 04:20 Kempten 02:00 Salzburg 03:05 Bad Griesbach 23:20 Freistadt 05:10 Villingen-Schwenningen 22:40 Hollabrunn 10:20 Cuneo 21:00 Graz 09:40 Tortona 10:30 Aosta 17:20 Klosterneuburg 06:45 Padova 07:40 Rovereto 15:20 Gyor 05:30 Freiburg im Breisgau 08:05 Brescia 03:10 Burghausen 02:40 Linz 08:30 Lecco 01:20 Murau 02:00 Salzburg 09:00 Modena 00:20 Leibnitz 23:20 Freistadt 04:40 Friedrichshafen 23:30 Amstein 22:40 Hollabrunn 18:30 Hattelberg 08:55 Pavia 04:30 Lindau 05:00 Singen 06:00 Trieste 06:30 Venetia 02:50 Freistadt 06:40 Chioggia 18:10 Viena 09:50 Alessandria 06:50 Castelfranco Veneto 05:40 Tarvisio 03:00 Villach 02:10 Gmunden 00:40 Wolfsberg 22:50 Horn 22:05 Leoben 07:00 Vicenza 07:30 Mantova 08:00 Merano 08:20 Monza 01:30 Lienz 00:30 Bad Radkersburg 23:50 Waidhofen an der Ybbs 21:40 Weiz 20:10 Leibnitz 18:40 Stegersbach 17:30 Mattersburg 16:00 Bratislava 03:30 Prien am Chiemsee 22:30 Melk 17:10 Baden 21:20 Stainz 18:50 Gussing 06:20 Conegliano 19:10 Feldbach 10:40 Pinerolo 17:05 Wiener Neustadt 04:00 Garmisch-Partenkirchen 17:50 Krumbach 07:50 Trento 15:00 Budapesta 22:10 Kapfenberg 08:10 Cremona 01:50 Bad Aussee 10:05 Biella 08:40 Como 01:10 Treffen 10:00 Novara 09:10 Reggio nell'Emilia 00:10 Spielberg 09:30 Piacenza 04:55 Ravensburg 22:00 Frohnleiten 06:10 Portogruaro 17:10 Baden 21:20 Stainz 04:10 Oberstdorf 06:20 Conegliano 19:10 Feldbach 02:30 Braunau am Inn 04:00 Garmisch-Partenkirchen 01:55 Bad Ischl 22:10 Kapfenberg 23:10 Gmunden 10:05 Biella 22:30 Melk 10:00 Novara 18:50 Gussing 09:30 Piacenza 10:40 Pinerolo 17:05 Wiener Neustadt 06:10 Portogruaro 07:50 Trento 15:00 Budapesta 04:10 Oberstdorf 08:10 Cremona 01:50 Bad Aussee 02:30 Braunau am Inn 08:40 Como 01:10 Treffen 01:55 Bad Ischl 09:10 Reggio nell'Emilia 00:10 Spielberg 23:10 Gmunden 04:55 Ravensburg 22:00 Frohnleiten 17:50 Krumbach 09:00 Modena 04:40 Friedrichshafen 05:05 Konstanz 10:50 Genova 04:20 Kempten 03:05 Bad Griesbach 05:10 Villingen-Schwenningen 10:20 Cuneo 09:40 Tortona 06:45 Padova 05:30 Freiburg im Breisgau 02:40 Linz 02:00 Salzburg 23:20 Freistadt 22:40 Hollabrunn 21:00 Graz 10:30 Aosta 07:40 Rovereto 08:05 Brescia 08:30 Lecco 01:20 Murau 00:20 Leibnitz 23:30 Amstein 21:30 Gratkorn 20:00 Bad Gleichenberg 18:30 Hattelberg 17:20 Klosterneuburg 15:20 Gyor 03:10 Burghausen 21:50 Vorau 22:20 Sankt Polten 05:50 Udine 21:10 Voitsberg 18:20 Oberwart 06:25 Treviso 19:00 Furstenfeld 07:20 Verona 17:00 Parndorf 03:20 Bad Reichenhall 17:40 Neukirchen 07:55 Bolzano 03:55 Tegernsee 18:00 Pinkafeld 08:15 Bergamo 01:40 Tauplitz 10:10 Torino 08:50 Milano 01:00 Spittal an der Drau 09:55 Asti 09:20 Parma 23:55 Mariazell 07:10 Mestre 04:50 Ravensburg 21:50 Vorau 05:45 Gemona del Friuli 05:50 Udine 21:10 Voitsberg 03:50 Rosenheim 06:25 Treviso 19:00 Furstenfeld 02:20 Wels 03:20 Bad Reichenhall 00:50 Klagenfurt 18:00 Pinkafeld 23:00 Zwettl Stadt 10:10 Torino 22:20 Sankt Polten 09:55 Asti 18:20 Oberwart 07:10 Mestre 07:20 Verona 17:00 Parndorf 05:45 Gemona del Friuli 07:55 Bolzano 03:55 Tegernsee 03:50 Rosenheim 08:15 Bergamo 01:40 Tauplitz 02:20 Wels 08:50 Milano 01:00 Spittal an der Drau 00:50 Klagenfurt 09:20 Parma 23:55 Mariazell 23:00 Zwettl Stadt 04:50 Ravensburg 17:40 Neukirchen 08:40 Como 09:10 Reggio nell'Emilia 04:55 Ravensburg 17:10 Baden 06:20 Conegliano 04:00 Garmisch-Partenkirchen 22:10 Kapfenberg 10:05 Biella 10:00 Novara 09:30 Piacenza 06:10 Portogruaro 04:10 Oberstdorf 02:30 Braunau am Inn 01:55 Bad Ischl 23:10 Gmunden 22:30 Melk 18:50 Gussing 10:40 Pinerolo 07:50 Trento 08:10 Cremona 01:10 Treffen 00:10 Spielberg 22:00 Frohnleiten 21:20 Stainz 19:10 Feldbach 17:50 Krumbach 17:05 Wiener Neustadt 15:00 Budapesta 01:50 Bad Aussee 21:40 Weiz 22:05 Leoben 06:00 Trieste 20:10 Leibnitz 07:00 Vicenza 17:30 Mattersburg 06:30 Venetia 18:40 Stegersbach 07:30 Mantova 16:00 Bratislava 02:50 Freistadt 08:00 Merano 03:30 Prien am Chiemsee 06:40 Chioggia 08:20 Monza 01:30 Lienz 18:10 Viena 08:55 Pavia 00:30 Bad Radkersburg 09:50 Alessandria 04:30 Lindau 23:50 Waidhofen an der Ybbs 06:50 Castelfranco Veneto 05:00 Singen 21:40 Weiz 05:40 Tarvisio 06:00 Trieste 20:10 Leibnitz 03:00 Villach 06:30 Venetia 18:40 Stegersbach 02:10 Gmunden 02:50 Freistadt 00:40 Wolfsberg 06:40 Chioggia 22:50 Horn 18:10 Viena 22:05 Leoben 09:50 Alessandria 07:00 Vicenza 17:30 Mattersburg 06:50 Castelfranco Veneto 07:30 Mantova 16:00 Bratislava 05:40 Tarvisio 08:00 Merano 03:30 Prien am Chiemsee 03:00 Villach 08:20 Monza 01:30 Lienz 02:10 Gmunden 08:55 Pavia 00:30 Bad Radkersburg 00:40 Wolfsberg 04:30 Lindau 23:50 Waidhofen an der Ybbs 22:50 Horn 05:00 Singen
09:20
02:10 Magdeburg 03:30 Waren 04:20 Hannover 05:20 Heide 01:45 Cottbus 11:00 Fredericia 12:20 Arhus 13:00 Skive 14:00 Aalborg 10:20 Slagelse 09:10 Middelfart 08:20 Ribe 07:20 Abenra 01:40 Jena 01:10 Bautzen 19:00 Budapesta 04:10 Schwerin 05:40 Lubeck 11:20 Horsens 12:00 Herning 12:40 Viborg 08:10 Haderslev 03:10 Berlin 03:50 Stralsund 05:00 Hamburg 05:40 Lubeck 11:20 Horsens 12:00 Herning 08:10 Haderslev 03:10 Berlin 03:50 Stralsund 05:00 Hamburg 13:30 Farso 13:20 Hadsund 10:40 Roskilde 10:00 Svendborg 08:40 Varde 06:00 Husum 07:00 Sonderborg 01:30 Zwickau 12:40 Viborg 20:00 Praga 13:20 Hadsund 13:30 Farso 10:40 Roskilde 10:00 Svendborg 08:40 Varde 06:00 Husum 07:00 Sonderborg 01:30 Zwickau 20:00 Praga 03:00 Potsdam 03:40 Greifswald 04:30 Bremen 05:30 Neumunster 11:30 Billund 11:40 Skanderborg 12:30 Holstebro 13:10 Hobro 10:50 Copenhagen 10:10 Nyborg 09:00 Kolding 04:00 Rostock 07:10 Tonder 06:30 Flensburg 01:00 Dresda 13:50 Hals 05:10 Norderstedt 05:50 Kiel 11:10 Vejle 12:10 Silkeborg 12:50 Randers 02:00 Halle 03:20 Neubrandenburg 04:15 Luneburg 05:10 Norderstedt 05:50 Kiel 11:10 Vejle 12:10 Silkeborg 02:00 Halle 03:20 Neubrandenburg 04:15 Luneburg 11:50 Ikast 13:40 Nibe 10:30 Naestved 09:20 Odense 08:30 Esbjerg 08:00 Vojens 01:50 Leipzig 01:20 Chemnitz 12:50 Randers 19:30 Brno 13:40 Nibe 11:50 Ikast 10:30 Naestved 09:20 Odense 08:30 Esbjerg 08:00 Vojens 01:50 Leipzig 01:20 Chemnitz 19:30 Brno 03:10 Berlin 03:50 Stralsund 05:00 Hamburg 05:40 Lubeck 11:20 Horsens 12:00 Herning 12:40 Viborg 13:20 Hadsund 10:40 Roskilde 10:00 Svendborg 08:40 Varde 06:00 Husum 07:00 Sonderborg 01:30 Zwickau 20:00 Praga 13:30 Farso 08:10 Haderslev 05:20 Heide 01:45 Cottbus 11:00 Fredericia 12:20 Arhus 13:00 Skive 02:10 Magdeburg 03:30 Waren 04:20 Hannover 05:20 Heide 01:45 Cottbus 11:00 Fredericia 12:20 Arhus 02:10 Magdeburg 03:30 Waren 04:20 Hannover 19:00 Budapesta 04:10 Schwerin 14:00 Aalborg 10:20 Slagelse 09:10 Middelfart 08:20 Ribe 07:20 Abenra 01:40 Jena 01:10 Bautzen 13:00 Skive 19:00 Budapesta 14:00 Aalborg 04:10 Schwerin 10:20 Slagelse 09:10 Middelfart 08:20 Ribe 07:20 Abenra 01:40 Jena 01:10 Bautzen 03:20 Neubrandenburg 04:15 Luneburg 05:10 Norderstedt 05:50 Kiel 11:10 Vejle 12:10 Silkeborg 12:50 Randers 13:40 Nibe 10:30 Naestved 09:20 Odense 08:30 Esbjerg 08:00 Vojens 01:50 Leipzig 01:20 Chemnitz 19:30 Brno 11:50 Ikast 02:00 Halle 05:30 Neumunster 11:30 Billund 11:40 Skanderborg 12:30 Holstebro 13:10 Hobro 03:00 Potsdam 03:40 Greifswald 04:30 Bremen 05:30 Neumunster 11:30 Billund 11:40 Skanderborg 03:00 Potsdam 03:40 Greifswald 04:30 Bremen 13:50 Hals 10:50 Copenhagen 10:10 Nyborg 09:00 Kolding 04:00 Rostock 07:10 Tonder 06:30 Flensburg 12:30 Holstebro 01:00 Dresda 13:10 Hobro 13:50 Hals 10:50 Copenhagen 10:10 Nyborg 09:00 Kolding 04:00 Rostock 07:10 Tonder 06:30 Flensburg 01:00 Dresda
09:20
00:40 Bournemouth 02:30 Croydon 01:20 Winchester 02:55 Oxford 02:00 Southend-on-Sea 02:30 Croydon 02:55 Oxford 05:10 Leamington 04:00 Norwich 20:00 Brno 04:40 Grantham 03:00 Regensburg 05:30 Worcester 05:10 Leamington 08:00 Frankfurt 06:10 Bath 20:00 Brno 10:10 Wuppertal 06:50 Weymouth 03:00 Regensburg 12:00 Dortmund 07:30 Cardiff 08:00 Frankfurt 13:30 Aachen 08:10 Wolverhampton 10:10 Wuppertal 14:30 Liege 09:00 Liverpool 12:00 Dortmund 16:00 Bruxelles 10:50 Grimsby 13:30 Aachen 17:30 Ostende 11:30 Preston 14:30 Liege 22:10 Margate 12:00 Lancaster 16:00 Bruxelles 23:20 Eastbourne 12:40 Durham 17:30 Ostende 00:40 Bournemouth 22:10 Margate 01:20 Winchester 23:20 Eastbourne 02:00 Southend-on-Sea 03:30 Bury Saint Edmunds 22:00 Plzen 03:10 Nurnberg 04:00 Norwich 08:30 Koblenz 04:40 Grantham 11:00 Dusseldorf 05:30 Worcester 12:30 Munster 06:10 Bath 13:40 Maastricht 06:50 Weymouth 15:00 Louvain-la-Neuve 07:30 Cardiff 16:30 Antwerp 08:10 Wolverhampton 17:40 Dunkerque 09:00 Liverpool 22:20 Canterbury 10:50 Grimsby 00:10 Brighton 11:30 Preston 12:00 Lancaster 12:40 Durham 07:10 Barnstaple 11:10 Bradford 07:10 Barnstaple 11:10 Bradford 05:40 Cheltenham 06:20 Yeovil 06:55 Exeter 07:40 Swansea 08:40 Derby 09:20 Manchester 10:55 Kingston upon Hull 11:40 Blackpool 12:05 Kendal 12:45 Carlisle 08:20 Shrewsbury 12:10 Stockton-on-Tees 00:50 Poole 01:30 Basingstoke 02:10 Chelmsford 02:35 Londra 03:00 Milton Keynes 04:10 Peterborough 04:50 Leicester 00:10 Brighton 02:10 Chelmsford 00:50 Poole 02:35 Londra 01:30 Basingstoke 03:00 Milton Keynes 02:10 Chelmsford 02:35 Londra 03:00 Milton Keynes 03:30 Bury Saint Edmunds 04:10 Peterborough 22:00 Plzen 04:50 Leicester 03:10 Nurnberg 05:40 Cheltenham 03:30 Bury Saint Edmunds 08:30 Koblenz 06:20 Yeovil 22:00 Plzen 11:00 Dusseldorf 06:55 Exeter 03:10 Nurnberg 12:30 Munster 07:40 Swansea 08:30 Koblenz 13:40 Maastricht 08:40 Derby 11:00 Dusseldorf 15:00 Louvain-la-Neuve 09:20 Manchester 12:30 Munster 16:30 Antwerp 10:55 Kingston upon Hull 13:40 Maastricht 17:40 Dunkerque 11:40 Blackpool 15:00 Louvain-la-Neuve 22:20 Canterbury 12:05 Kendal 16:30 Antwerp 00:10 Brighton 12:45 Carlisle 17:40 Dunkerque 00:50 Poole 22:20 Canterbury 01:30 Basingstoke 19:00 Bratislava 01:00 Passau 04:00 Wurzburg 04:10 Peterborough 09:00 Bonn 04:50 Leicester 11:30 Duisburg 05:40 Cheltenham 12:50 Bielefeld 06:20 Yeovil 13:50 Hasselt 06:55 Exeter 15:30 Namur 07:40 Swansea 16:40 Gent 08:40 Derby 18:00 Calais 09:20 Manchester 23:00 Folkestone 10:55 Kingston upon Hull 00:20 Worthing 11:40 Blackpool 12:05 Kendal 12:45 Carlisle 08:20 Shrewsbury 12:10 Stockton-on-Tees 08:20 Shrewsbury 12:10 Stockton-on-Tees 05:50 Gloucester 06:30 Weston-super-Mare 07:00 Plymouth 07:50 Llanelli 08:50 Nottingham 09:30 Sheffield 11:00 Leeds 11:45 Harrogate 12:20 Middlesbrough 12:50 Newcastle upon Tyne 08:30 Wrentham 01:00 Southampton 01:40 Reading 02:20 Colchester 02:40 Londra 03:10 Bedford 04:20 Boston 05:00 Coventry 00:20 Worthing 02:20 Colchester 01:00 Southampton 02:40 Londra 01:40 Reading 03:10 Bedford 02:20 Colchester 02:40 Londra 03:10 Bedford 19:00 Bratislava 04:20 Boston 01:00 Passau 05:00 Coventry 04:00 Wurzburg 05:50 Gloucester 19:00 Bratislava 09:00 Bonn 06:30 Weston-super-Mare 01:00 Passau 11:30 Duisburg 07:00 Plymouth 04:00 Wurzburg 12:50 Bielefeld 07:50 Llanelli 09:00 Bonn 13:50 Hasselt 08:50 Nottingham 11:30 Duisburg 15:30 Namur 09:30 Sheffield 12:50 Bielefeld 16:40 Gent 11:00 Leeds 13:50 Hasselt 18:00 Calais 11:45 Harrogate 15:30 Namur 23:00 Folkestone 12:20 Middlesbrough 16:40 Gent 00:20 Worthing 12:50 Newcastle upon Tyne 18:00 Calais 01:00 Southampton 23:00 Folkestone 01:40 Reading 03:35 Loveston 19:30 Viena 02:00 Deggendorf 07:00 Hanau am Main 04:20 Boston 10:00 Koln 05:00 Coventry 11:50 Essen 05:50 Gloucester 13:00 Duren 06:30 Weston-super-Mare 14:00 Genk 07:00 Plymouth 15:40 Mons 07:50 Llanelli 17:00 Brugge 08:50 Nottingham 22:00 Dover 09:30 Sheffield 23:10 Hastings 11:00 Leeds 11:45 Harrogate 12:20 Middlesbrough 12:50 Newcastle upon Tyne 08:30 Wrentham 08:30 Wrentham 06:10 Bristol 06:40 Taunton 07:20 Newport 08:00 Hereford 08:55 Stoke on Trent 10:40 Doncaster 11:20 Huddersfield 11:55 York 12:30 Hartlepool 06:00 Chippenham 09:10 Wardington 00:30 Portsmouth 01:10 Salisbury 01:50 Maidstone 02:25 Ipswich 02:50 Luton 03:20 Cambridge 04:30 Lincoln 05:20 Birmingham 00:30 Portsmouth 02:25 Ipswich 01:10 Salisbury 02:50 Luton 01:50 Maidstone 02:25 Ipswich 02:50 Luton 03:35 Loveston 03:20 Cambridge 19:30 Viena 04:30 Lincoln 02:00 Deggendorf 05:20 Birmingham 03:35 Loveston 07:00 Hanau am Main 06:10 Bristol 19:30 Viena 10:00 Koln 06:40 Taunton 02:00 Deggendorf 11:50 Essen 07:20 Newport 07:00 Hanau am Main 13:00 Duren 08:00 Hereford 10:00 Koln 14:00 Genk 08:55 Stoke on Trent 11:50 Essen 15:40 Mons 10:40 Doncaster 13:00 Duren 17:00 Brugge 11:20 Huddersfield 14:00 Genk 22:00 Dover 11:55 York 15:40 Mons 23:10 Hastings 12:30 Hartlepool 17:00 Brugge 00:30 Portsmouth 06:00 Chippenham 22:00 Dover 01:10 Salisbury 23:10 Hastings 01:50 Maidstone 05:10 Leamington 20:00 Brno 03:00 Regensburg 03:20 Cambridge 08:00 Frankfurt 04:30 Lincoln 10:10 Wuppertal 05:20 Birmingham 12:00 Dortmund 06:10 Bristol 13:30 Aachen 06:40 Taunton 14:30 Liege 07:20 Newport 16:00 Bruxelles 08:00 Hereford 17:30 Ostende 08:55 Stoke on Trent 22:10 Margate 10:40 Doncaster 23:20 Eastbourne 11:20 Huddersfield 11:55 York 12:30 Hartlepool 06:00 Chippenham 09:10 Wardington 09:10 Wardington 06:10 Bath 06:50 Weymouth 07:30 Cardiff 08:10 Wolverhampton 09:00 Liverpool 10:50 Grimsby 11:30 Preston 12:00 Lancaster 12:40 Durham 07:10 Barnstaple 11:10 Bradford 00:40 Bournemouth 01:20 Winchester 02:00 Southend-on-Sea 02:30 Croydon 02:55 Oxford 04:00 Norwich 04:40 Grantham 05:30 Worcester
09:20
10:10 Rheinfelden 02:00 Gaschurn 01:30 Mayrhofen 23:40 Steyregg 01:10 Zell am Ziller 01:20 Innsbruck 09:10 Lucerne 22:20 Arbesbach 23:00 Ansfelden 00:10 Vocklabruck 21:50 Stockerau 18:30 Gyor 09:30 Neuchatel 01:55 Lech 01:20 Fugen 23:20 Leonding 01:00 Ellmau 08:30 Sankt Gallen 08:40 Basel 10:00 Lorrach 22:40 Wieselburg 23:30 Freistadt 09:50 Baden 21:40 Tulln 18:10 Budapesta 09:20 Biel 01:50 Sankt Anton am Arlberg 00:50 Leogang 23:10 Aschach an der Donau 00:30 Liezen 08:55 Zug 09:00 Zurich 10:40 Freiburg im Breisgau 22:45 Amstetten 23:50 Linz 22:10 Melk 21:30 Viena 10:30 Feldberg 10:20 Waldshut-Tiengen 02:10 Feldkirch 01:40 Wenns 00:20 Mattighofen 22:30 Perg 02:20 Dornbirn 08:50 Berna 09:40 Winterthur 00:40 Salzburg 22:50 Sankt Valentin 23:55 Wels 22:00 Sankt Polten 21:00 Tatabanya
09:20
14:50 Delmenhorst 09:55 Rostock 15:20 Emden 15:55 Bremerhaven 08:00 Weiden in der Oberpfalz 16:30 Hildesheim 09:15 Eisenhuttenstadt 17:30 Schwerin 10:00 Gustow 18:20 Elmshorn 11:55 Ilmenau 18:55 Neumunster 09:35 Neubrandenburg 19:40 Husum 05:55 Ravensburg 04:20 Germering 10:35 Brandenburg 08:45 Bautzen 08:25 Zwickau 08:05 Bayreuth 17:20 Gustrow 04:10 Dachau 10:30 Gardelegen 17:10 Gardelegen 14:10 Vechta 07:20 Goppingen 03:50 Regensburg 23:00 Praga 21:40 Viena 11:30 Weimar 11:10 Grimma 12:05 Coburg 12:25 Frankfurt 12:45 Koln 13:10 Essen 13:30 Paderborn 13:50 Minden 14:20 Meppen 14:55 Oldenburg 15:30 Aurich 07:40 Schwabisch Gmund 16:00 Bremen 06:10 Friedrichshafen 16:40 Salzgitter 10:40 Magdeburg 17:40 Luneburg 07:15 Ettlingen 18:30 Lubeck 06:50 Offenburg 19:00 Kiel 05:40 Kempten 19:50 Schleswig 11:20 Gera 11:00 Leipzig 12:15 Nurnberg 12:35 Bonn 12:55 Wuppertal 13:20 Dortmund 08:50 Dresda 13:40 Bielefeld 09:30 Berlin 14:05 Lingen 08:35 Freiberg 14:40 Walsrode 08:15 Hof 15:10 Leer 07:50 Neumarkt in der Oberpfalz 15:50 Wilhelmshaven 06:30 Freiburg im Breisgau 16:20 Hannover 10:55 Halle 17:00 Uelzen 05:50 Leutkirch im Allgau 18:10 Norderstedt 07:00 Rastatt 18:50 Itzehoe 10:25 Stendal 19:30 Heide 05:00 Munchen 03:10 Passau 21:30 Bratislava 11:45 Gotha 08:25 Zwickau 08:05 Bayreuth 07:40 Schwabisch Gmund 06:10 Friedrichshafen 10:40 Magdeburg 07:15 Ettlingen 06:50 Offenburg 05:40 Kempten 03:50 Regensburg 23:00 Praga 21:40 Viena 08:00 Weiden in der Oberpfalz 11:30 Weimar 09:15 Eisenhuttenstadt 11:10 Grimma 10:00 Gustow 12:05 Coburg 11:55 Ilmenau 12:25 Frankfurt 09:35 Neubrandenburg 12:45 Koln 05:55 Ravensburg 13:10 Essen 04:20 Germering 13:30 Paderborn 10:35 Brandenburg 13:50 Minden 08:45 Bautzen 07:30 Ulm 14:55 Oldenburg 10:10 Schwerin 15:30 Aurich 16:00 Bremen 08:55 Meißen 16:40 Salzgitter 09:10 Cottbus 17:40 Luneburg 10:20 Ludwigslust 18:30 Lubeck 14:00 Nordhorn 19:00 Kiel 07:25 Ludwigsburg 19:50 Schleswig 10:50 Bernburg 09:00 Torgau 09:40 Greifswald 08:40 Gorlitz 08:20 Plauen 03:00 Weiden in der Oberpfalz 04:00 Freising 09:50 Ribnitz-Damgarten 11:40 Bad Langensalza 18:00 Ahrensburg 14:20 Meppen 03:40 Degendorf 22:00 Brno 11:50 Eisenach 11:25 Jena 11:05 Naumburg 12:10 Erlangen 12:30 Koblenz 12:50 Dusseldorf 13:15 Bochum 13:35 Munster 13:55 Osnabruck 14:30 Cloppenburg 15:00 Papenburg 07:55 Amberg 15:40 Norden 07:35 Heidenheim an der Brenz 16:10 Soltau 06:00 Lindau 16:50 Wolfsburg 03:55 Landshut 17:50 Hamburg 07:10 Baden-Baden 18:40 Neustadt in Holstein 06:45 Villingen 19:20 Rendsburg 05:20 Starnberg 19:55 Flensburg 11:15 Altenburg 12:00 Suhl 12:20 Hanau am Main 12:40 Duren 13:00 Duisburg 13:25 Lippstadt 06:40 Villingen-Schwenningen 13:45 Detmold 09:20 Potsdam 14:10 Vechta 08:30 Chemnitz 14:50 Delmenhorst 08:10 Kulmbach 15:20 Emden 07:45 Ingolstadt 15:55 Bremerhaven 06:20 Tuttlingen 16:30 Hildesheim 10:45 Dessau 17:30 Schwerin 05:30 Memmingen 18:20 Elmshorn 06:55 Freudenstadt 18:55 Neumunster 09:45 Stralsund 19:40 Husum 05:10 Rosenheim 23:10 Plzen 21:00 Budapesta 11:35 Erfurt 08:20 Plauen 07:55 Amberg 07:35 Heidenheim an der Brenz 06:00 Lindau 03:55 Landshut 07:10 Baden-Baden 06:45 Villingen 05:20 Starnberg 03:40 Degendorf 22:00 Brno 11:50 Eisenach 08:55 Meißen 11:25 Jena 09:10 Cottbus 11:05 Naumburg 10:20 Ludwigslust 12:10 Erlangen 14:00 Nordhorn 12:30 Koblenz 07:25 Ludwigsburg 12:50 Dusseldorf 10:50 Bernburg 13:15 Bochum 09:00 Torgau 13:35 Munster 09:40 Greifswald 13:55 Osnabruck 08:40 Gorlitz 14:30 Cloppenburg 05:55 Ravensburg 15:00 Papenburg 04:20 Germering 15:40 Norden 16:10 Soltau 17:20 Gustrow 16:50 Wolfsburg 04:10 Dachau 17:50 Hamburg 10:30 Gardelegen 18:40 Neustadt in Holstein 17:10 Gardelegen 19:20 Rendsburg 07:20 Goppingen 19:55 Flensburg 09:55 Rostock 08:50 Dresda 09:30 Berlin 08:35 Freiberg 08:15 Hof 08:00 Weiden in der Oberpfalz 09:15 Eisenhuttenstadt 10:00 Gustow 11:55 Ilmenau 09:35 Neubrandenburg 03:10 Passau 21:30 Bratislava 11:45 Gotha 11:20 Gera 11:00 Leipzig 12:15 Nurnberg 12:35 Bonn 12:55 Wuppertal 13:20 Dortmund 13:40 Bielefeld 14:05 Lingen 14:40 Walsrode 15:10 Leer 07:50 Neumarkt in der Oberpfalz 15:50 Wilhelmshaven 06:30 Freiburg im Breisgau 16:20 Hannover 10:55 Halle 17:00 Uelzen 05:50 Leutkirch im Allgau 18:10 Norderstedt 07:00 Rastatt 18:50 Itzehoe 10:25 Stendal 19:30 Heide 05:00 Munchen 11:30 Weimar 11:10 Grimma 12:05 Coburg 12:25 Frankfurt 12:45 Koln 13:10 Essen 13:30 Paderborn 10:35 Brandenburg 13:50 Minden 08:45 Bautzen 14:20 Meppen 08:25 Zwickau 14:55 Oldenburg 08:05 Bayreuth 15:30 Aurich 07:40 Schwabisch Gmund 16:00 Bremen 06:10 Friedrichshafen 16:40 Salzgitter 10:40 Magdeburg 17:40 Luneburg 07:15 Ettlingen 18:30 Lubeck 06:50 Offenburg 19:00 Kiel 05:40 Kempten 19:50 Schleswig 03:50 Regensburg 23:00 Praga 21:40 Viena 08:15 Hof 07:50 Neumarkt in der Oberpfalz 06:30 Freiburg im Breisgau 10:55 Halle 05:50 Leutkirch im Allgau 07:00 Rastatt 10:25 Stendal 05:00 Munchen 03:10 Passau 21:30 Bratislava 11:45 Gotha 17:20 Gustrow 11:20 Gera 04:10 Dachau 11:00 Leipzig 10:30 Gardelegen 12:15 Nurnberg 17:10 Gardelegen 12:35 Bonn 07:20 Goppingen 12:55 Wuppertal 09:55 Rostock 13:20 Dortmund 08:50 Dresda 13:40 Bielefeld 09:30 Berlin 08:35 Freiberg 14:40 Walsrode 10:50 Bernburg 15:10 Leer 15:50 Wilhelmshaven 03:00 Weiden in der Oberpfalz 16:20 Hannover 04:00 Freising 17:00 Uelzen 09:50 Ribnitz-Damgarten 18:10 Norderstedt 11:40 Bad Langensalza 18:50 Itzehoe 18:00 Ahrensburg 19:30 Heide 07:30 Ulm 10:10 Schwerin 06:40 Villingen-Schwenningen 09:20 Potsdam 08:30 Chemnitz 08:10 Kulmbach 08:55 Meißen 09:10 Cottbus 10:20 Ludwigslust 14:00 Nordhorn 14:05 Lingen 07:25 Ludwigsburg 05:10 Rosenheim 23:10 Plzen 21:00 Budapesta 11:35 Erfurt 11:15 Altenburg 12:00 Suhl 12:20 Hanau am Main 12:40 Duren 13:00 Duisburg 13:25 Lippstadt 13:45 Detmold 14:10 Vechta 14:50 Delmenhorst 15:20 Emden 07:45 Ingolstadt 15:55 Bremerhaven 06:20 Tuttlingen 16:30 Hildesheim 10:45 Dessau 17:30 Schwerin 05:30 Memmingen 18:20 Elmshorn 06:55 Freudenstadt 18:55 Neumunster 09:45 Stralsund 19:40 Husum 11:25 Jena 11:05 Naumburg 12:10 Erlangen 12:30 Koblenz 12:50 Dusseldorf 13:15 Bochum 09:00 Torgau 13:35 Munster 09:40 Greifswald 13:55 Osnabruck 08:40 Gorlitz 14:30 Cloppenburg 08:20 Plauen 15:00 Papenburg 07:55 Amberg 15:40 Norden 07:35 Heidenheim an der Brenz 16:10 Soltau 06:00 Lindau 16:50 Wolfsburg 03:55 Landshut 17:50 Hamburg 07:10 Baden-Baden 18:40 Neustadt in Holstein 06:45 Villingen 19:20 Rendsburg 05:20 Starnberg 19:55 Flensburg 03:40 Degendorf 22:00 Brno 11:50 Eisenach 08:30 Chemnitz 08:10 Kulmbach 07:45 Ingolstadt 06:20 Tuttlingen 10:45 Dessau 05:30 Memmingen 06:55 Freudenstadt 09:45 Stralsund 05:10 Rosenheim 23:10 Plzen 21:00 Budapesta 03:00 Weiden in der Oberpfalz 11:35 Erfurt 04:00 Freising 11:15 Altenburg 09:50 Ribnitz-Damgarten 12:00 Suhl 11:40 Bad Langensalza 12:20 Hanau am Main 18:00 Ahrensburg 12:40 Duren 07:30 Ulm 13:00 Duisburg 10:10 Schwerin 13:25 Lippstadt 06:40 Villingen-Schwenningen 13:45 Detmold 09:20 Potsdam
09:20
11:20 Saarlouis 04:10 Erlangen 10:40 Wiesbaden 03:10 Kulmbach 10:00 Hanau am Main 23:00 Praga 09:20 Darmstadt 04:20 Herzogenaurach 08:40 Baden-Baden 15:50 Rotterdam 12:20 Malmedy 08:00 Stuttgart 15:10 Venlo 07:20 Albstadt 15:30 Middelburg 06:30 Crailsheim 14:55 Ostende 04:10 Erlangen 14:20 Louvain-la-Neuve 03:10 Kulmbach 13:30 Tournai 23:00 Praga 12:50 Huy 16:20 Amsterdam 04:20 Herzogenaurach 11:55 Arlon 15:50 Rotterdam 12:20 Malmedy 11:20 Saarlouis 15:10 Venlo 10:40 Wiesbaden 15:30 Middelburg 10:00 Hanau am Main 14:55 Ostende 09:20 Darmstadt 14:20 Louvain-la-Neuve 08:40 Baden-Baden 13:30 Tournai 08:00 Stuttgart 12:50 Huy 07:20 Albstadt 11:55 Arlon 06:30 Crailsheim 08:10 Ludwigsburg 07:30 Balingen 06:50 Heidenheim an der Brenz 06:00 Bad Mergentheim 03:20 Bayreuth 23:30 Teplice 03:50 Staffelstein 15:55 Delft 11:00 Zweibrucken 15:20 Eindhoven 14:45 Bergen op Zoom 15:00 Brugge 14:30 Hasselt 13:40 Lille 13:00 Namur 12:00 Bastogne 11:30 Bitburg 10:50 Kaiserslautern 10:10 Offenbach am Main 09:30 Aschaffenburg 08:50 Karlsruhe 16:10 Leiden 11:10 Saarbrucken 04:00 Bamberg 10:30 Mainz 03:00 Plauen 09:50 Schweinfurt 22:00 Jihlava 09:10 Worms 04:30 Kitzingen 08:30 Pforzheim 15:40 Dordrecht 12:30 Spa 07:50 Tubingen 15:00 Roermond 07:10 Biberach an der Riß 15:20 Turnhout 06:20 Ansbach 14:50 Gent 04:00 Bamberg 14:10 Bruxelles 03:00 Plauen 13:20 Mons 22:00 Jihlava 12:40 Liege 16:10 Leiden 04:30 Kitzingen 11:50 Luxembourg 15:40 Dordrecht 12:30 Spa 11:10 Saarbrucken 15:00 Roermond 10:30 Mainz 15:20 Turnhout 09:50 Schweinfurt 14:50 Gent 09:10 Worms 14:10 Bruxelles 08:30 Pforzheim 13:20 Mons 07:50 Tubingen 12:40 Liege 07:10 Biberach an der Riß 11:50 Luxembourg 06:20 Ansbach 08:00 Stuttgart 07:20 Albstadt 06:30 Crailsheim 04:10 Erlangen 03:10 Kulmbach 23:00 Praga 16:20 Amsterdam 04:20 Herzogenaurach 15:50 Rotterdam 12:20 Malmedy 15:10 Venlo 15:30 Middelburg 14:55 Ostende 14:20 Louvain-la-Neuve 13:30 Tournai 12:50 Huy 11:55 Arlon 11:20 Saarlouis 10:40 Wiesbaden 10:00 Hanau am Main 09:20 Darmstadt 08:40 Baden-Baden 06:10 Rothenburg ob der Tauber 10:55 Pirmasens 03:40 Coburg 10:20 Frankfurt 02:00 Plzen 09:40 Bad Kissingen 21:00 Brno 09:00 Mannheim 16:00 Haga 06:40 Alheim 08:20 Heilbronn 15:30 Tilburg 15:40 Goes 07:40 Reutlingen 14:50 Maastricht 07:00 Ulm 15:10 Antwerp 06:10 Rothenburg ob der Tauber 14:40 Genk 03:40 Coburg 14:00 Kortrijk 02:00 Plzen 13:10 Charleroi 21:00 Brno 12:10 Rochefort 16:00 Haga 06:40 Alheim 11:40 Trier 15:30 Tilburg 15:40 Goes 10:55 Pirmasens 14:50 Maastricht 10:20 Frankfurt 15:10 Antwerp 09:40 Bad Kissingen 14:40 Genk 09:00 Mannheim 14:00 Kortrijk 08:20 Heilbronn 13:10 Charleroi 07:40 Reutlingen 12:10 Rochefort 07:00 Ulm 11:40 Trier 07:50 Tubingen 07:10 Biberach an der Riß 06:20 Ansbach 04:00 Bamberg 03:00 Plauen 22:00 Jihlava 16:10 Leiden 04:30 Kitzingen 15:40 Dordrecht 12:30 Spa 15:00 Roermond 15:20 Turnhout 14:50 Gent 14:10 Bruxelles 13:20 Mons 12:40 Liege 11:50 Luxembourg 11:10 Saarbrucken 10:30 Mainz 09:50 Schweinfurt 09:10 Worms 08:30 Pforzheim 06:00 Bad Mergentheim 10:50 Kaiserslautern 03:20 Bayreuth 10:10 Offenbach am Main 23:30 Teplice 09:30 Aschaffenburg 03:50 Staffelstein 08:50 Karlsruhe 15:55 Delft 11:00 Zweibrucken 08:10 Ludwigsburg 15:20 Eindhoven 07:30 Balingen 14:45 Bergen op Zoom 06:50 Heidenheim an der Brenz 15:00 Brugge 06:00 Bad Mergentheim 14:30 Hasselt 03:20 Bayreuth 13:40 Lille 23:30 Teplice 13:00 Namur 03:50 Staffelstein 12:00 Bastogne 15:55 Delft 11:00 Zweibrucken 11:30 Bitburg 15:20 Eindhoven 10:50 Kaiserslautern 14:45 Bergen op Zoom 10:10 Offenbach am Main 15:00 Brugge 09:30 Aschaffenburg 14:30 Hasselt 08:50 Karlsruhe 13:40 Lille 08:10 Ludwigsburg 13:00 Namur 07:30 Balingen 12:00 Bastogne 06:50 Heidenheim an der Brenz 11:30 Bitburg 07:40 Reutlingen 07:00 Ulm 06:10 Rothenburg ob der Tauber 03:40 Coburg 02:00 Plzen 21:00 Brno 16:00 Haga 06:40 Alheim 15:30 Tilburg 15:40 Goes 14:50 Maastricht 15:10 Antwerp 14:40 Genk 14:00 Kortrijk 13:10 Charleroi 12:10 Rochefort 11:40 Trier 10:55 Pirmasens 10:20 Frankfurt 09:40 Bad Kissingen 09:00 Mannheim 08:20 Heilbronn 16:20 Amsterdam
09:20
04:10 Bad Griesbach 18:30 Zwolle 07:50 Furth 05:10 Bodenmais 04:50 Deggendorf 08:40 Wurzburg 07:10 Grafenwohr 06:00 Schwandorf in Bayern 09:20 Wetzlar 07:40 Bayreuth 10:00 Brilon 08:30 Bamberg 10:40 Koblenz 09:10 Wiesbaden 11:20 Bonn 09:50 Kassel 12:00 Leverkusen 10:30 Limburg an der Lahn 12:50 Dusseldorf 11:10 Gummersbach 13:50 Paderborn 11:50 Aachen 14:30 Osnabruck 12:40 Monchengladbach 15:00 Munster 13:40 Lippstadt 15:20 Bocholt 14:20 Minden 15:50 Breda 14:55 Lingen 16:20 Nijmegen 15:15 Duisburg 16:55 Arnhem 15:40 Tilburg 17:20 Enschede 16:10 Middelburg 17:55 Amsterdam 18:20 Gyor 16:50 Haga 04:20 Dingolfing 18:40 Slagharen 22:00 Melk 17:10 Amersfoort 05:00 Regen 19:10 Sneek 01:00 Linz 17:50 Almere-Haven 06:30 Amberg 19:50 Leeuwarden 19:00 Assen 19:40 Groningen 23:20 Steyr 07:00 Weiden in der Oberpfalz 18:10 Tatabanya 20:00 Viena 21:10 Sankt Polten 22:30 Gmund 23:10 Amstetten 02:00 Wels 04:20 Dingolfing 05:00 Regen 06:30 Amberg 07:50 Furth 22:30 Gmund 11:20 Bonn 17:20 Enschede 02:00 Wels 12:00 Leverkusen 17:55 Amsterdam 04:20 Dingolfing 12:50 Dusseldorf 18:40 Slagharen 05:00 Regen 13:50 Paderborn 19:10 Sneek 06:30 Amberg 14:30 Osnabruck 19:50 Leeuwarden 07:50 Furth 15:00 Munster 05:10 Bodenmais 08:40 Wurzburg 15:20 Bocholt 07:10 Grafenwohr 09:20 Wetzlar 15:50 Breda 10:00 Brilon 16:20 Nijmegen 10:40 Koblenz 16:55 Arnhem 11:20 Bonn 17:20 Enschede 12:00 Leverkusen 17:55 Amsterdam 12:50 Dusseldorf 18:40 Slagharen 13:50 Paderborn 19:10 Sneek 14:30 Osnabruck 19:50 Leeuwarden 15:00 Munster 05:10 Bodenmais 08:40 Wurzburg 15:20 Bocholt 07:10 Grafenwohr 09:20 Wetzlar 15:50 Breda 10:00 Brilon 16:20 Nijmegen 20:00 Viena 10:40 Koblenz 16:55 Arnhem 19:55 Dokkum 04:20 Dingolfing 18:40 Slagharen 08:00 Nurnberg 05:30 Cham 05:00 Regen 08:50 Wertheim 08:20 Kitzingen 06:30 Amberg 09:30 Alsfeld 07:50 Furth 10:10 Frankfurt 08:40 Wurzburg 10:50 Neuwied 09:20 Wetzlar 11:30 Koln 10:00 Brilon 12:10 Maastricht 10:40 Koblenz 13:00 Wuppertal 11:20 Bonn 14:00 Detmold 12:00 Leverkusen 14:40 Rheine 12:50 Dusseldorf 15:05 Dortmund 13:50 Paderborn 15:30 Venlo 14:30 Osnabruck 15:55 Bergen op Zoom 15:00 Munster 16:30 Dordrecht 15:20 Bocholt 17:00 Utrecht 15:50 Breda 17:30 Hengelo 16:20 Nijmegen 18:10 Alkmaar 20:00 Viena 16:55 Arnhem 04:30 Landshut 18:50 Meppel 22:30 Gmund 17:20 Enschede 05:20 Straubing 19:20 Assen 02:00 Wels 17:55 Amsterdam 07:20 Hof 19:10 Sneek 19:50 Leeuwarden 05:10 Bodenmais 07:10 Grafenwohr 18:00 Budapesta 18:20 Gyor 21:00 Hollabrunn 22:00 Melk 23:00 Freistadt 01:00 Linz 03:00 Gmunden 04:30 Landshut 05:20 Straubing 07:20 Hof 08:00 Nurnberg 23:00 Freistadt 11:30 Koln 17:30 Hengelo 03:00 Gmunden 12:10 Maastricht 18:10 Alkmaar 04:30 Landshut 13:00 Wuppertal 18:50 Meppel 05:20 Straubing 14:00 Detmold 19:20 Assen 07:20 Hof 14:40 Rheine 19:55 Dokkum 08:00 Nurnberg 15:05 Dortmund 05:30 Cham 08:50 Wertheim 15:30 Venlo 08:20 Kitzingen 09:30 Alsfeld 15:55 Bergen op Zoom 10:10 Frankfurt 16:30 Dordrecht 10:50 Neuwied 17:00 Utrecht 11:30 Koln 17:30 Hengelo 12:10 Maastricht 18:10 Alkmaar 13:00 Wuppertal 18:50 Meppel 14:00 Detmold 19:20 Assen 14:40 Rheine 19:55 Dokkum 15:05 Dortmund 05:30 Cham 08:50 Wertheim 15:30 Venlo 08:20 Kitzingen 09:30 Alsfeld 15:55 Bergen op Zoom 18:00 Budapesta 10:10 Frankfurt 16:30 Dordrecht 21:00 Hollabrunn 10:50 Neuwied 17:00 Utrecht 18:10 Alkmaar 07:30 Kulmbach 12:30 Bruxelles 04:30 Landshut 18:50 Meppel 08:10 Bad Mergentheim 05:40 Kelheim 05:20 Straubing 09:00 Hanau am Main 07:20 Hof 09:40 Marburg an der Lahn 08:00 Nurnberg 10:20 Giesen 08:50 Wertheim 11:00 Siegen 09:30 Alsfeld 11:40 Duren 10:10 Frankfurt 12:20 Roermond 10:50 Neuwied 13:10 Iserlohn 11:30 Koln 14:10 Bad Salzuflen 12:10 Maastricht 14:50 Nordhorn 13:00 Wuppertal 15:10 Essen 14:00 Detmold 15:35 Eindhoven 14:40 Rheine 16:00 Goes 15:05 Dortmund 16:40 Rotterdam 15:30 Venlo 17:05 Leiden 15:55 Bergen op Zoom 17:40 Deventer 18:00 Budapesta 16:30 Dordrecht 04:00 Passau 18:20 Hoorn 21:00 Hollabrunn 17:00 Utrecht 04:40 Ingolstadt 18:55 Emmen 23:00 Freistadt 17:30 Hengelo 05:50 Regensburg 19:30 Drachten 03:00 Gmunden 19:20 Assen 19:55 Dokkum 05:30 Cham 08:20 Kitzingen 18:10 Tatabanya 20:00 Viena 21:10 Sankt Polten 22:30 Gmund 23:10 Amstetten 02:00 Wels 04:00 Passau 04:40 Ingolstadt 05:50 Regensburg 07:30 Kulmbach 23:10 Amstetten 11:40 Duren 17:40 Deventer 04:00 Passau 12:20 Roermond 18:20 Hoorn 04:40 Ingolstadt 13:10 Iserlohn 18:55 Emmen 05:50 Regensburg 14:10 Bad Salzuflen 19:30 Drachten 07:30 Kulmbach 14:50 Nordhorn 12:30 Bruxelles 08:10 Bad Mergentheim 15:10 Essen 05:40 Kelheim 09:00 Hanau am Main 15:35 Eindhoven 09:40 Marburg an der Lahn 16:00 Goes 10:20 Giesen 16:40 Rotterdam 11:00 Siegen 17:05 Leiden 11:40 Duren 17:40 Deventer 12:20 Roermond 18:20 Hoorn 13:10 Iserlohn 18:55 Emmen 14:10 Bad Salzuflen 19:30 Drachten 14:50 Nordhorn 12:30 Bruxelles 08:10 Bad Mergentheim 15:10 Essen 05:40 Kelheim 09:00 Hanau am Main 15:35 Eindhoven 09:40 Marburg an der Lahn 16:00 Goes 18:10 Tatabanya 10:20 Giesen 16:40 Rotterdam 21:10 Sankt Polten 11:00 Siegen 17:05 Leiden 18:20 Hoorn 07:40 Bayreuth 23:20 Steyr 04:40 Ingolstadt 18:55 Emmen 08:30 Bamberg 07:00 Weiden in der Oberpfalz 05:50 Regensburg 09:10 Wiesbaden 07:30 Kulmbach 09:50 Kassel 08:10 Bad Mergentheim 10:30 Limburg an der Lahn 09:00 Hanau am Main 11:10 Gummersbach 09:40 Marburg an der Lahn 11:50 Aachen 10:20 Giesen 12:40 Monchengladbach 11:00 Siegen 13:40 Lippstadt 11:40 Duren 14:20 Minden 12:20 Roermond 14:55 Lingen 13:10 Iserlohn 15:15 Duisburg 14:10 Bad Salzuflen 15:40 Tilburg 14:50 Nordhorn 16:10 Middelburg 15:10 Essen 16:50 Haga 15:35 Eindhoven 17:10 Amersfoort 16:00 Goes 17:50 Almere-Haven 18:10 Tatabanya 16:40 Rotterdam 04:10 Bad Griesbach 18:30 Zwolle 21:10 Sankt Polten 17:05 Leiden 04:50 Deggendorf 19:00 Assen 23:10 Amstetten 17:40 Deventer 06:00 Schwandorf in Bayern 19:40 Groningen 04:00 Passau 19:30 Drachten 12:30 Bruxelles 05:40 Kelheim 18:00 Budapesta 18:20 Gyor 21:00 Hollabrunn 22:00 Melk 23:00 Freistadt 01:00 Linz 03:00 Gmunden 04:10 Bad Griesbach 04:50 Deggendorf 06:00 Schwandorf in Bayern 07:40 Bayreuth 11:10 Gummersbach 17:10 Amersfoort 01:00 Linz 11:50 Aachen 17:50 Almere-Haven 04:10 Bad Griesbach 12:40 Monchengladbach 18:30 Zwolle 04:50 Deggendorf 13:40 Lippstadt 19:00 Assen 06:00 Schwandorf in Bayern 14:20 Minden 19:40 Groningen 07:40 Bayreuth 14:55 Lingen 23:20 Steyr 08:30 Bamberg 15:15 Duisburg 07:00 Weiden in der Oberpfalz 09:10 Wiesbaden 15:40 Tilburg 09:50 Kassel 16:10 Middelburg 10:30 Limburg an der Lahn 16:50 Haga 11:10 Gummersbach 17:10 Amersfoort 11:50 Aachen 17:50 Almere-Haven 12:40 Monchengladbach 18:30 Zwolle 13:40 Lippstadt 19:00 Assen 14:20 Minden 19:40 Groningen 14:55 Lingen 23:20 Steyr 08:30 Bamberg 15:15 Duisburg 07:00 Weiden in der Oberpfalz 09:10 Wiesbaden 15:40 Tilburg 09:50 Kassel 16:10 Middelburg 18:20 Gyor 10:30 Limburg an der Lahn 16:50 Haga 22:00 Melk
09:20
08:50 Saarlouis 14:45 Troyes 09:30 Berna 14:10 Nice 10:20 Winterthur 13:45 Dole 13:10 Le Mans 11:00 Nancy 21:30 Bratislava 12:20 Belfort 15:10 Poitiers 11:30 Paris 05:20 Frankfurt 12:55 Lyon 06:00 Mannheim 11:10 Verdun 06:40 Straubing 14:30 Brive-la-Gaillarde 07:20 Ulm 13:55 Avignon 07:55 Tubingen 13:30 Nantes 08:30 Trier 21:50 Praga 09:10 Sankt Gallen 10:00 Biel 09:50 Zurich 14:55 Orleans 10:40 Metz 05:40 Wurzburg 06:20 Nurnberg 12:50 Macon 07:00 Karlsruhe 11:55 Beauvais 07:40 Munchen 10:50 Thionville 08:10 Ravensburg 12:00 Rouen 21:50 Praga 05:40 Wurzburg 06:20 Nurnberg 07:00 Karlsruhe 07:40 Munchen 08:10 Ravensburg 08:50 Saarlouis 09:30 Berna 10:20 Winterthur 11:00 Nancy 12:20 Belfort 11:30 Paris 11:00 Nancy 12:55 Lyon 12:20 Belfort 11:10 Verdun 11:30 Paris 14:30 Brive-la-Gaillarde 12:55 Lyon 13:55 Avignon 11:10 Verdun 13:30 Nantes 14:30 Brive-la-Gaillarde 21:50 Praga 13:55 Avignon 10:00 Biel 13:30 Nantes 14:55 Orleans 10:00 Biel 14:55 Orleans 05:40 Wurzburg 06:20 Nurnberg 07:00 Karlsruhe 07:40 Munchen 08:10 Ravensburg 08:50 Saarlouis 09:30 Berna 10:20 Winterthur 09:00 Saarbrucken 14:40 Bordeaux 09:40 Zug 14:00 Marseille 10:30 Baden 13:40 Rennes 05:00 Bayreuth 11:20 Reims 10:10 Neuchatel 12:10 Mulhouse 15:00 Tours 11:25 Paris 05:30 Mainz 12:30 Besancon 06:10 Heidelberg 14:50 Sens 06:50 Ingolstadt 14:20 Clermont-Ferrand 07:30 Augsburg 13:50 Valence 08:00 Memmingen 13:20 Angers 08:40 Luxembourg 21:40 Brno 09:20 Basel 15:20 La Rochelle 09:55 Lucerne 05:10 Fulda 05:50 Bamberg 06:30 Regensburg 12:40 Dijon 07:10 Stuttgart 11:50 Compiegne 07:50 Reutlingen 13:00 Chartres 08:20 Singen 11:40 Soissons 05:50 Bamberg 06:30 Regensburg 07:10 Stuttgart 07:50 Reutlingen 08:20 Singen 09:00 Saarbrucken 09:40 Zug 10:30 Baden 11:20 Reims 12:10 Mulhouse 11:25 Paris 11:20 Reims 12:30 Besancon 12:10 Mulhouse 14:50 Sens 11:25 Paris 14:20 Clermont-Ferrand 12:30 Besancon 13:50 Valence 14:50 Sens 13:20 Angers 14:20 Clermont-Ferrand 21:40 Brno 13:50 Valence 15:20 La Rochelle 13:20 Angers 05:10 Fulda 21:40 Brno 15:20 La Rochelle 05:10 Fulda 05:50 Bamberg 06:30 Regensburg 07:10 Stuttgart 07:50 Reutlingen 08:20 Singen 09:00 Saarbrucken 09:40 Zug 10:30 Baden 09:10 Sankt Gallen 14:30 Brive-la-Gaillarde 09:50 Zurich 13:55 Avignon 10:40 Metz 13:30 Nantes 21:50 Praga 12:50 Macon 10:00 Biel 11:55 Beauvais 14:55 Orleans 10:50 Thionville 05:40 Wurzburg 12:00 Rouen 06:20 Nurnberg 14:45 Troyes 07:00 Karlsruhe 14:10 Nice 07:40 Munchen 13:45 Dole 08:10 Ravensburg 13:10 Le Mans 08:50 Saarlouis 21:30 Bratislava 09:30 Berna 15:10 Poitiers 10:20 Winterthur 05:20 Frankfurt 06:00 Mannheim 11:00 Nancy 06:40 Straubing 12:20 Belfort 07:20 Ulm 11:30 Paris 07:55 Tubingen 12:55 Lyon 08:30 Trier 11:10 Verdun 05:20 Frankfurt 06:00 Mannheim 06:40 Straubing 07:20 Ulm 07:55 Tubingen 08:30 Trier 09:10 Sankt Gallen 09:50 Zurich 10:40 Metz 12:50 Macon 11:55 Beauvais 10:50 Thionville 12:50 Macon 12:00 Rouen 11:55 Beauvais 14:45 Troyes 10:50 Thionville 14:10 Nice 12:00 Rouen 13:45 Dole 14:45 Troyes 13:10 Le Mans 14:10 Nice 21:30 Bratislava 13:45 Dole 15:10 Poitiers 13:10 Le Mans 21:30 Bratislava 15:10 Poitiers 05:20 Frankfurt 06:00 Mannheim 06:40 Straubing 07:20 Ulm 07:55 Tubingen 08:30 Trier 09:10 Sankt Gallen 09:50 Zurich 10:40 Metz 14:50 Sens 09:20 Basel 14:20 Clermont-Ferrand 09:55 Lucerne 13:50 Valence 13:20 Angers 21:40 Brno 12:40 Dijon 15:20 La Rochelle 11:50 Compiegne 05:10 Fulda 13:00 Chartres 05:50 Bamberg 11:40 Soissons 06:30 Regensburg 14:40 Bordeaux 07:10 Stuttgart 14:00 Marseille 07:50 Reutlingen 13:40 Rennes 08:20 Singen 05:00 Bayreuth 09:00 Saarbrucken 10:10 Neuchatel 09:40 Zug 15:00 Tours 10:30 Baden 05:30 Mainz 06:10 Heidelberg 11:20 Reims 06:50 Ingolstadt 12:10 Mulhouse 07:30 Augsburg 11:25 Paris 08:00 Memmingen 12:30 Besancon 08:40 Luxembourg 05:30 Mainz 06:10 Heidelberg 06:50 Ingolstadt 07:30 Augsburg 08:00 Memmingen 08:40 Luxembourg 09:20 Basel 09:55 Lucerne 12:40 Dijon 11:50 Compiegne 13:00 Chartres 12:40 Dijon 11:40 Soissons 11:50 Compiegne 14:40 Bordeaux 13:00 Chartres 14:00 Marseille 11:40 Soissons 13:40 Rennes 14:40 Bordeaux 05:00 Bayreuth 14:00 Marseille 10:10 Neuchatel 13:40 Rennes 15:00 Tours 05:00 Bayreuth 10:10 Neuchatel 15:00 Tours 05:30 Mainz 06:10 Heidelberg 06:50 Ingolstadt 07:30 Augsburg 08:00 Memmingen 08:40 Luxembourg 09:20 Basel 09:55 Lucerne
09:20
16:10 Sala Consilina 16:40 Catanzaro 17:00 Gioia Tauro 07:30 Novara 04:00 Trieste 10:10 Cattolica 23:00 Siofok 03:10 Maribor 14:10 Attigliano 09:30 Ferrara 15:00 Cassino 15:30 Torre del Greco 15:55 Polla 16:25 Lagonegro 16:50 Vibo Valentia 01:00 Pince 17:30 Reggio di Calabria 03:40 Ljubljana 09:40 Cesena 14:40 Frosinone 15:20 Napoli 15:40 Battipaglia 04:30 Palmanova 05:10 Portogruaro 05:50 Venetia 12:55 Martina Franca 13:15 Bologna 13:35 Firenze 14:15 Orte 09:25 Rovigo 13:45 Chiusi 11:15 Giulianova 11:40 Carsoli 12:10 Vasto 12:30 Cerignola 01:00 Pince 10:30 Fano 03:40 Ljubljana 10:00 Rimini 09:40 Cesena 01:00 Pince 14:40 Frosinone 03:40 Ljubljana 15:20 Napoli 09:40 Cesena 15:40 Battipaglia 04:20 Redipuglia 14:40 Frosinone 16:10 Sala Consilina 05:00 Latisana 15:20 Napoli 16:40 Catanzaro 05:40 Mirano 15:40 Battipaglia 17:00 Gioia Tauro 06:30 Verona 16:10 Sala Consilina 13:10 Lecce 16:40 Catanzaro 13:30 Prato 17:00 Gioia Tauro 14:05 Orvieto 09:20 Chioggia 11:30 Avezzano 13:40 Arezzo 12:05 Lanciano 11:10 San Benedetto del Tronto 12:25 Orta Nova 11:30 Avezzano 12:45 Molfetta 12:05 Lanciano 06:50 Bergamo 12:25 Orta Nova 10:30 Fano 12:45 Molfetta 10:00 Rimini 06:50 Bergamo 12:55 Martina Franca 13:15 Bologna 13:35 Firenze 14:15 Orte 09:25 Rovigo 13:45 Chiusi 11:15 Giulianova 04:30 Palmanova 11:40 Carsoli 05:10 Portogruaro 12:10 Vasto 05:50 Venetia 12:30 Cerignola 12:55 Martina Franca 12:50 Bari 13:15 Bologna 06:40 Brescia 13:35 Firenze 10:20 Pesaro 14:15 Orte 09:50 Bellaria 09:25 Rovigo 13:45 Chiusi 11:15 Giulianova 04:30 Palmanova 05:10 Portogruaro 05:50 Venetia 15:50 Eboli 16:20 Padula 16:45 Pizzo 17:10 Polistena 07:00 Milano 10:40 Senegalia 10:05 Riccione 00:30 Nagykanizsa 03:20 Celje 09:45 Cervia 14:30 Roma 15:10 Caserta 15:35 Salerno 16:00 Atena Lucana 16:35 Cosenza 16:55 Rosarno 02:00 Lendava 16:30 Maratea 14:20 Magliano Sabina 09:35 Ravenna 14:50 Ceprano 15:25 Nola 04:40 San Giorgio di Nogaro 05:20 Pordenone 06:00 Padova 13:00 Ostuni 13:20 Sasso Marconi 14:00 Fabro 14:25 Fiano Romano 09:00 Torino 10:55 Civitanova Marche 11:20 Pescara 11:55 Francavilla al Mare 12:15 San Salvo 12:35 Barletta 06:40 Brescia 02:00 Lendava 10:20 Pesaro 14:20 Magliano Sabina 09:50 Bellaria 09:35 Ravenna 02:00 Lendava 14:50 Ceprano 14:20 Magliano Sabina 15:25 Nola 09:35 Ravenna 15:50 Eboli 04:30 Palmanova 14:50 Ceprano 16:20 Padula 05:10 Portogruaro 15:25 Nola 16:45 Pizzo 05:50 Venetia 15:50 Eboli 17:10 Polistena 12:55 Martina Franca 16:20 Padula 13:15 Bologna 16:45 Pizzo 13:35 Firenze 17:10 Polistena 14:15 Orte 09:25 Rovigo 11:40 Carsoli 13:45 Chiusi 12:10 Vasto 11:15 Giulianova 12:30 Cerignola 11:40 Carsoli 12:50 Bari 12:10 Vasto 06:40 Brescia 12:30 Cerignola 10:20 Pesaro 12:50 Bari 09:50 Bellaria 13:00 Ostuni 13:20 Sasso Marconi 14:00 Fabro 14:25 Fiano Romano 09:00 Torino 10:55 Civitanova Marche 11:20 Pescara 04:40 San Giorgio di Nogaro 11:55 Francavilla al Mare 05:20 Pordenone 12:15 San Salvo 06:00 Padova 12:35 Barletta 13:00 Ostuni 07:30 Novara 13:20 Sasso Marconi 04:00 Trieste 14:00 Fabro 10:10 Cattolica 14:25 Fiano Romano 23:00 Siofok 09:00 Torino 10:55 Civitanova Marche 11:20 Pescara 04:40 San Giorgio di Nogaro 05:20 Pordenone 06:00 Padova 15:55 Polla 16:25 Lagonegro 16:50 Vibo Valentia 12:45 Molfetta 17:30 Reggio di Calabria 06:50 Bergamo 10:30 Fano 10:00 Rimini 01:00 Pince 03:40 Ljubljana 09:40 Cesena 14:40 Frosinone 15:20 Napoli 15:40 Battipaglia 16:10 Sala Consilina 16:40 Catanzaro 17:00 Gioia Tauro 03:10 Maribor 14:10 Attigliano 09:30 Ferrara 15:00 Cassino 15:30 Torre del Greco 04:10 Monfalcone 04:50 Pocenia 05:30 Treviso 06:10 Vicenza 13:05 Brindisi 13:25 Barberino di Mugello 10:50 Ancona 09:10 Abano Terme 03:30 Trojane 11:00 Porto San Giorgio 11:25 Chieti 12:00 Ortona 12:20 Foggia 12:40 Andria 04:00 Trieste 03:10 Maribor 10:10 Cattolica 14:10 Attigliano 23:00 Siofok 09:30 Ferrara 03:10 Maribor 15:00 Cassino 14:10 Attigliano 15:30 Torre del Greco 09:30 Ferrara 15:55 Polla 04:40 San Giorgio di Nogaro 15:00 Cassino 16:25 Lagonegro 05:20 Pordenone 15:30 Torre del Greco 16:50 Vibo Valentia 06:00 Padova 15:55 Polla 17:30 Reggio di Calabria 13:00 Ostuni 16:25 Lagonegro 13:20 Sasso Marconi 16:50 Vibo Valentia 14:00 Fabro 17:30 Reggio di Calabria 14:25 Fiano Romano 09:00 Torino 11:55 Francavilla al Mare 10:55 Civitanova Marche 12:15 San Salvo 11:20 Pescara 12:35 Barletta 11:55 Francavilla al Mare 07:30 Novara 12:15 San Salvo 04:00 Trieste 12:35 Barletta 10:10 Cattolica 07:30 Novara 23:00 Siofok 06:10 Vicenza 13:05 Brindisi 13:25 Barberino di Mugello 10:50 Ancona 09:10 Abano Terme 03:30 Trojane 11:00 Porto San Giorgio 04:10 Monfalcone 11:25 Chieti 04:50 Pocenia 12:00 Ortona 05:30 Treviso 12:20 Foggia 06:10 Vicenza 12:40 Andria 13:05 Brindisi 07:00 Milano 13:25 Barberino di Mugello 10:40 Senegalia 10:50 Ancona 10:05 Riccione 09:10 Abano Terme 00:30 Nagykanizsa 03:30 Trojane 11:00 Porto San Giorgio 04:10 Monfalcone 04:50 Pocenia 05:30 Treviso 16:00 Atena Lucana 16:35 Cosenza 16:55 Rosarno 12:50 Bari 16:30 Maratea 06:40 Brescia 10:20 Pesaro 09:50 Bellaria 02:00 Lendava 14:20 Magliano Sabina 09:35 Ravenna 14:50 Ceprano 15:25 Nola 15:50 Eboli 16:20 Padula 16:45 Pizzo 17:10 Polistena 03:20 Celje 09:45 Cervia 14:30 Roma 15:10 Caserta 15:35 Salerno 04:20 Redipuglia 05:00 Latisana 05:40 Mirano 06:30 Verona 13:10 Lecce 13:30 Prato 14:05 Orvieto 09:20 Chioggia 13:40 Arezzo 11:10 San Benedetto del Tronto 11:30 Avezzano 12:05 Lanciano 12:25 Orta Nova 10:40 Senegalia 03:20 Celje 10:05 Riccione 09:45 Cervia 00:30 Nagykanizsa 14:30 Roma 03:20 Celje 15:10 Caserta 09:45 Cervia 15:35 Salerno 04:10 Monfalcone 14:30 Roma 16:00 Atena Lucana 04:50 Pocenia 15:10 Caserta 16:35 Cosenza 05:30 Treviso 15:35 Salerno 16:55 Rosarno 06:10 Vicenza 16:00 Atena Lucana 16:30 Maratea 13:05 Brindisi 16:35 Cosenza 13:25 Barberino di Mugello 16:55 Rosarno 10:50 Ancona 16:30 Maratea 09:10 Abano Terme 11:25 Chieti 03:30 Trojane 12:00 Ortona 11:00 Porto San Giorgio 12:20 Foggia 11:25 Chieti 12:40 Andria 12:00 Ortona 07:00 Milano 12:20 Foggia 10:40 Senegalia 12:40 Andria 10:05 Riccione 07:00 Milano 00:30 Nagykanizsa 06:30 Verona 13:10 Lecce 13:30 Prato 14:05 Orvieto 09:20 Chioggia 13:40 Arezzo 11:10 San Benedetto del Tronto 04:20 Redipuglia 11:30 Avezzano 05:00 Latisana 12:05 Lanciano 05:40 Mirano 12:25 Orta Nova 06:30 Verona 12:45 Molfetta 13:10 Lecce 06:50 Bergamo 13:30 Prato 10:30 Fano 14:05 Orvieto 10:00 Rimini 09:20 Chioggia 13:40 Arezzo 11:10 San Benedetto del Tronto 04:20 Redipuglia 05:00 Latisana 05:40 Mirano
Sosiri
De la Ora

12:30 Londra
00:10

12:30 Londra
00:20

12:30 Brno
00:30

12:30 Croydon
00:30

12:30 Ipswich
00:40

12:30 Colchester
00:50

12:30 Chelmsford
00:55

12:30 Viena
01:00

12:30 Bratislava 12:30 Bratislava
01:00

12:30 Brno
01:00

12:30 Viena
01:00

12:30 Southend-on-Sea
01:00

12:30 Pinkafeld
01:10

12:30 Celje
01:10

12:30 Maidstone
01:10

12:30 Krumbach
01:20

12:30 Basingstoke 12:30 Reading
01:20

12:30 Neukirchen
01:30

12:30 Winchester
01:30

12:30 Mattersburg
01:35

12:30 Salisbury
01:35

12:30 Klosterneuburg
01:40

12:30 Southampton
01:40

12:30 Poole
01:45

12:30 Baden
01:50

12:30 Bournemouth
01:50

12:30 Portsmouth
01:55

12:30 Wiener Neustadt
02:00

12:30 Budapesta
02:00

12:30 Gyor
02:00

12:30 Worthing
02:00

12:30 Parndorf
02:10

12:30 Tatabanya
02:10

12:30 Brighton
02:10

12:30 Bratislava
02:20

12:30 Maribor
02:20

12:30 Eastbourne
02:20

12:30 Viena
02:30

12:30 Hastings
02:30

12:30 Tatabanya
02:40

12:30 Lendava
02:40

12:30 Folkestone
02:40

12:30 Gyor
02:50

12:30 Canterbury
02:50

12:30 Margate
02:55

12:30 Gyor
03:00

12:30 Aalborg
03:00

12:30 Budapesta
03:00

12:30 Flensburg
03:00

12:30 Pince
03:00

12:30 Dover
03:00

12:30 Hals
03:10

12:30 Schleswig
03:10

12:30 Nibe
03:20

12:30 Husum
03:20

12:30 Farso
03:30

12:30 Heide
03:30

12:30 Nagykanizsa
03:30

12:30 Hadsund
03:40

12:30 Rendsburg
03:40

12:30 Siofok
03:40

12:30 Hobro
03:50

12:30 Kiel
03:55

12:30 Budapesta
04:00

12:30 Skive
04:00

12:30 Budapesta
04:00

12:30 Dokkum
04:00

12:30 Neumunster
04:00

12:30 Reggio di Calabria
04:00

12:30 Calais 12:30 Viena
04:00

12:30 Randers
04:10

12:30 Leeuwarden
04:10

12:30 Itzehoe
04:10

12:30 Viborg
04:20

12:30 Groningen
04:20

12:30 Neustadt in Holstein
04:20

12:30 Polistena
04:20

12:30 Holstebro
04:30

12:30 Drachten
04:30

12:30 Lubeck
04:30

12:30 Gioia Tauro
04:30

12:30 Arhus
04:40

12:30 Assen
04:40

12:30 Elmshorn
04:40

12:30 Rosarno
04:40

12:30 Sneek
04:50

12:30 Norderstedt
04:50

12:30 Vibo Valentia
04:50

12:30 Ahrensburg
04:55

12:30 Genova
05:00

12:30 Silkeborg
05:00

12:30 Freiburg im Breisgau
05:00

12:30 La Rochelle 12:30 La Rochelle
05:00

12:30 Amsterdam
05:00

12:30 Assen
05:00

12:30 Hamburg 12:30 Viena
05:00

12:30 Pizzo
05:00

12:30 Dunkerque 12:30 Bratislava
05:00

12:30 Pinerolo
05:10

12:30 Herning
05:10

12:30 Feldberg
05:10

12:30 Poitiers 12:30 Poitiers
05:10

12:30 Leiden
05:10

12:30 Emmen
05:10

12:30 Luneburg
05:10

12:30 Catanzaro
05:10

12:30 Ostende
05:10

12:30 Schwerin
05:15

12:30 Aosta
05:20

12:30 Ikast
05:20

12:30 Waldshut-Tiengen
05:20

12:30 Tours 12:30 Tours
05:20

12:30 Haga
05:20

12:30 Meppel
05:20

12:30 Gustrow
05:20

12:30 Cosenza
05:20

12:30 Gardelegen
05:25

12:30 Cuneo
05:30

12:30 Skanderborg
05:30

12:30 Rheinfelden
05:30

12:30 Orleans 12:30 Orleans
05:30

12:30 Delft
05:30

12:30 Slagharen
05:30

12:30 Uelzen
05:30

12:30 Wolfsburg
05:35

12:30 Torino
05:40

12:30 Billund
05:40

12:30 Lorrach
05:40

12:30 Sens 12:30 Sens
05:40

12:30 Rotterdam
05:40

12:30 Zwolle
05:40

12:30 Salzgitter
05:40

12:30 Lagonegro
05:40

12:30 Hildesheim
05:45

12:30 Biella
05:50

12:30 Horsens
05:50

12:30 Baden
05:50

12:30 Troyes 12:30 Troyes
05:50

12:30 Dordrecht
05:50

12:30 Hoorn
05:50

12:30 Hannover
05:50

12:30 Padula
05:50

12:30 Soltau
05:55

12:30 Novara
06:00

12:30 Vejle
06:00

12:30 Winterthur
06:00

12:30 Bordeaux 12:30 Bordeaux
06:00

12:30 Tilburg
06:00

12:30 Alkmaar
06:00

12:30 Bremen 12:30 Bratislava
06:00

12:30 Sala Consilina
06:00

12:30 Brugge
06:00

12:30 Bremerhaven
06:05

12:30 Asti
06:10

12:30 Fredericia
06:10

12:30 Brive-la-Gaillarde 12:30 Brive-la-Gaillarde
06:10

12:30 Eindhoven
06:10

12:30 Amsterdam
06:10

12:30 Wilhelmshaven
06:10

12:30 Atena Lucana
06:10

12:30 Gent
06:10

12:30 Norden
06:15

12:30 Alessandria
06:20

12:30 Copenhagen
06:20

12:30 Clermont-Ferrand 12:30 Clermont-Ferrand
06:20

12:30 Venlo
06:20

12:30 Almere-Haven
06:20

12:30 Aurich
06:20

12:30 Polla
06:20

12:30 Antwerp
06:20

12:30 Emden
06:25

12:30 Tortona
06:30

12:30 Roskilde
06:30

12:30 Neuchatel
06:30

12:30 Nice 12:30 Nice
06:30

12:30 Roermond
06:30

12:30 Deventer
06:30

12:30 Budapesta 12:30 Leer
06:30

12:30 Eboli
06:30

12:30 Bruxelles
06:30

12:30 Papenburg
06:35

12:30 Piacenza
06:40

12:30 Naestved
06:40

12:30 Marseille 12:30 Marseille
06:40

12:30 Maastricht
06:40

12:30 Hengelo
06:40

12:30 Oldenburg
06:40

12:30 Battipaglia
06:40

12:30 Mons
06:40

12:30 Delmenhorst
06:45

12:30 Parma
06:50

12:30 Slagelse
06:50

12:30 Avignon 12:30 Avignon
06:50

12:30 Bergen op Zoom
06:50

12:30 Enschede
06:50

12:30 Walsrode
06:50

12:30 Salerno
06:50

12:30 Namur
06:50

12:30 Reggio nell'Emilia
06:55

12:30 Valence 12:30 Valence
06:55

12:30 Goes
06:55

12:30 Amersfoort
06:55

12:30 Cloppenburg
06:55

12:30 Torre del Greco
06:55

12:30 Louvain-la-Neuve
06:55

12:30 Modena
07:00

12:30 Nyborg
07:00

12:30 Biel
07:00

12:30 Dole 12:30 Dole
07:00

12:30 Middelburg
07:00

12:30 Leiden
07:00

12:30 Meppen
07:00

12:30 Nola
07:00

12:30 Liege
07:00

12:30 Vechta
07:05

12:30 Pavia
07:10

12:30 Svendborg
07:10

12:30 Lucerne
07:10

12:30 Rennes 12:30 Rennes
07:10

12:30 Turnhout
07:10

12:30 Utrecht
07:10

12:30 Lingen
07:10

12:30 Napoli
07:10

12:30 Genk
07:10

12:30 Nordhorn
07:15

12:30 Milano
07:20

12:30 Odense
07:20

12:30 Zurich
07:20

12:30 Nantes 12:30 Nantes
07:20

12:30 Antwerp
07:20

12:30 Arnhem
07:20

12:30 Osnabruck
07:20

12:30 Caserta
07:20

12:30 Hasselt
07:20

12:30 Minden
07:25

12:30 Como
07:30

12:30 Middelfart
07:30

12:30 Zug
07:30

12:30 Angers 12:30 Angers
07:30

12:30 Brugge
07:30

12:30 Haga
07:30

12:30 Detmold
07:30

12:30 Cassino
07:30

12:30 Maastricht
07:30

12:30 Bielefeld
07:35

12:30 Lecco
07:40

12:30 Kolding
07:40

12:30 Berna
07:40

12:30 Le Mans 12:30 Le Mans
07:40

12:30 Ostende
07:40

12:30 Rotterdam
07:40

12:30 Munster
07:40

12:30 Ceprano
07:40

12:30 Paderborn
07:45

12:30 Monza
07:50

12:30 Varde
07:50

12:30 Basel
07:50

12:30 Chartres 12:30 Chartres
07:50

12:30 Gent
07:50

12:30 Dordrecht
07:50

12:30 Lippstadt
07:50

12:30 Frosinone
07:50

12:30 Bergamo
07:55

12:30 Lyon 12:30 Lyon
07:55

12:30 Genk
07:55

12:30 Nijmegen
07:55

12:30 Roma
07:55

12:30 Cremona
08:00

12:30 Esbjerg
08:00

12:30 Sankt Gallen
08:00

12:30 Macon 12:30 Macon
08:00

12:30 Hasselt
08:00

12:30 Middelburg
08:00

12:30 Dortmund
08:00

12:30 Fiano Romano
08:00

12:30 Brescia
08:10

12:30 Ribe
08:10

12:30 Dornbirn
08:10

12:30 Dijon 12:30 Dijon
08:10

12:30 Louvain-la-Neuve
08:10

12:30 Goes
08:10

12:30 Bochum
08:10

12:30 Orte
08:15

12:30 Merano
08:20

12:30 Haderslev
08:20

12:30 Feldkirch
08:20

12:30 Besancon 12:30 Besancon
08:20

12:30 Bruxelles
08:20

12:30 Bergen op Zoom
08:20

12:30 Essen
08:20

12:30 Breda
08:25

12:30 Orvieto
08:25

12:30 Bolzano
08:30

12:30 Vojens
08:30

12:30 Belfort 12:30 Belfort
08:30

12:30 Kortrijk
08:30

12:30 Tilburg
08:30

12:30 Duisburg
08:30

12:30 Fabro
08:30

12:30 Eindhoven
08:35

12:30 Wuppertal
08:35

12:30 Trento
08:40

12:30 Abenra
08:40

12:30 Mulhouse 12:30 Mulhouse
08:40

12:30 Lille
08:40

12:30 Venlo
08:40

12:30 Dusseldorf
08:40

12:30 Bocholt
08:45

12:30 Koln
08:45

12:30 Chiusi
08:45

12:30 Rovereto
08:50

12:30 Tonder
08:50

12:30 Rouen 12:30 Rouen
08:50

12:30 Tournai
08:50

12:30 Duisburg
08:50

12:30 Duren
08:50

12:30 Arezzo
08:50

12:30 Sonderborg
08:55

12:30 Mons
08:55

12:30 Essen
08:55

12:30 Bonn
08:55

12:30 Firenze
08:55

12:30 Mantova
09:00

12:30 Flensburg
09:00

12:30 Beauvais 12:30 Beauvais
09:00

12:30 Charleroi
09:00

12:30 Dortmund
09:00

12:30 Koblenz
09:00

12:30 Prato
09:00

12:30 Aachen
09:00

12:30 Frankfurt
09:05

12:30 Barberino di Mugello
09:05

12:30 Verona
09:10

12:30 Husum
09:10

12:30 Compiegne 12:30 Compiegne
09:10

12:30 Namur
09:10

12:30 Munster
09:10

12:30 Hanau am Main
09:10

12:30 Sasso Marconi
09:10

12:30 Duren
09:10

12:30 Nurnberg
09:15

12:30 Bologna
09:15

12:30 Mestre
09:20

12:30 Kiel
09:20

12:30 Soissons 12:30 Soissons
09:20

12:30 Huy
09:20

12:30 Lingen
09:20

12:30 Erlangen
09:20

12:30 Lecce
09:20

12:30 Bielefeld
09:20

12:30 Coburg
09:25

12:30 Brindisi
09:25

12:30 Vicenza
09:30

12:30 Lubeck
09:30

12:30 Paris 12:30 Paris
09:30

12:30 Liege
09:30

12:30 Nordhorn
09:30

12:30 Suhl
09:30

12:30 Ostuni
09:30

12:30 Munster
09:30

12:30 Ilmenau
09:35

12:30 Martina Franca
09:35

12:30 Castelfranco Veneto
09:40

12:30 Neumunster
09:40

12:30 Paris 12:30 Paris
09:40

12:30 Spa
09:40

12:30 Rheine
09:40

12:30 Eisenach
09:40

12:30 Bari
09:40

12:30 Dortmund
09:40

12:30 Gotha
09:45

12:30 Molfetta
09:45

12:30 Padova
09:50

12:30 Heide
09:50

12:30 Reims 12:30 Reims
09:50

12:30 Malmedy
09:50

12:30 Osnabruck
09:50

12:30 Bad Langensalza
09:50

12:30 Andria
09:50

12:30 Essen
09:50

12:30 Chioggia
09:55

12:30 Verdun 12:30 Verdun
09:55

12:30 Minden
09:55

12:30 Erfurt
09:55

12:30 Barletta
09:55

12:30 Venetia
10:00

12:30 Norderstedt
10:00

12:30 Gaschurn
10:00

12:30 Nancy 12:30 Nancy
10:00

12:30 Rochefort
10:00

12:30 Bad Salzuflen
10:00

12:30 Weimar
10:00

12:30 Duisburg
10:00

12:30 Hamburg
10:05

12:30 Jena
10:05

12:30 Treviso
10:10

12:30 Bremen
10:10

12:30 Lech
10:10

12:30 Thionville 12:30 Thionville
10:10

12:30 Bastogne
10:10

12:30 Detmold
10:10

12:30 Cerignola
10:10

12:30 Dusseldorf
10:10

12:30 Gera
10:15

12:30 Conegliano
10:20

12:30 Hannover
10:20

12:30 Sankt Anton am Arlberg
10:20

12:30 Metz 12:30 Metz
10:20

12:30 Arlon
10:20

12:30 Paderborn
10:20

12:30 Altenburg
10:20

12:30 Orta Nova
10:20

12:30 Wuppertal
10:20

12:30 Grimma
10:25

12:30 Portogruaro
10:30

12:30 Luneburg
10:30

12:30 Wenns
10:30

12:30 Baden 12:30 Baden
10:30

12:30 Luxembourg
10:30

12:30 Lippstadt
10:30

12:30 Foggia
10:30

12:30 Koln
10:30

12:30 Naumburg
10:35

12:30 Trieste
10:40

12:30 Schwerin
10:40

12:30 Mayrhofen
10:40

12:30 Winterthur 12:30 Winterthur
10:40

12:30 Trier
10:40

12:30 Iserlohn
10:40

12:30 Leipzig
10:40

12:30 San Salvo
10:40

12:30 Bonn
10:40

12:30 Vasto
10:45

12:30 Udine
10:50

12:30 Rostock
10:50

12:30 Innsbruck
10:50

12:30 Neuchatel 12:30 Neuchatel
10:50

12:30 Bitburg
10:50

12:30 Wuppertal
10:50

12:30 Halle
10:50

12:30 Lanciano
10:50

12:30 Koblenz
10:50

12:30 Saarlouis
10:55

12:30 Dusseldorf
10:55

12:30 Bernburg
10:55

12:30 Ortona
10:55

12:30 Frankfurt
10:55

12:30 Gemona del Friuli
11:00

12:30 Stralsund
11:00

12:30 Fugen
11:00

12:30 Biel 12:30 Biel
11:00

12:30 Saarbrucken
11:00

12:30 Bruxelles
11:00

12:30 Dessau
11:00

12:30 Francavilla al Mare
11:00

12:30 Hanau am Main
11:00

12:30 Tarvisio
11:10

12:30 Greifswald
11:10

12:30 Zell am Ziller
11:10

12:30 Lucerne 12:30 Lucerne
11:10

12:30 Zweibrucken
11:10

12:30 Monchengladbach
11:10

12:30 Magdeburg
11:10

12:30 Carsoli
11:10

12:30 Freiburg im Breisgau
11:20

12:30 Waren
11:20

12:30 Ellmau
11:20

12:30 Zurich 12:30 Zurich
11:20

12:30 Pirmasens
11:20

12:30 Roermond
11:20

12:30 Brandenburg
11:20

12:30 Avezzano
11:20

12:30 Wurzburg
11:20

12:30 Maastricht
11:25

12:30 Schwemlingen
11:30

12:30 Neubrandenburg
11:30

12:30 Leogang
11:30

12:30 Zug 12:30 Zug
11:30

12:30 Kaiserslautern
11:30

12:30 Leverkusen
11:30

12:30 Gardelegen
11:30

12:30 Chieti
11:30

12:30 Pescara
11:35

12:30 Villingen
11:40

12:30 Berlin
11:40

12:30 Salzburg
11:40

12:30 Berna 12:30 Berna
11:40

12:30 Wiesbaden
11:40

12:30 Aachen
11:40

12:30 Stendal
11:40

12:30 Giulianova
11:40

12:30 Basel 12:30 Basel
11:45

12:30 Duren
11:45

12:30 San Benedetto del Tronto
11:45

12:30 Konstanz
11:50

12:30 Potsdam
11:50

12:30 Liezen
11:50

12:30 Mainz
11:50

12:30 Koln
11:50

12:30 Ludwigslust
11:50

12:30 Porto San Giorgio
11:50

12:30 Singen
11:55

12:30 Sankt Gallen 12:30 Sankt Gallen
11:55

12:30 Bonn
11:55

12:30 Civitanova Marche
11:55

12:30 Cluj Napoca
12:00

12:30 Ravensburg
12:00

12:30 Magdeburg
12:00

12:30 Mattighofen
12:00

12:30 Saarbrucken 12:30 Saarbrucken
12:00

12:30 Frankfurt
12:00

12:30 Gummersbach
12:00

12:30 Schwerin
12:00

12:30 Ancona
12:00

12:30 Nurnberg
12:00

12:30 Ravensburg
12:10

12:30 Halle
12:10

12:30 Saarlouis 12:30 Saarlouis
12:10

12:30 Offenbach am Main
12:10

12:30 Siegen
12:10

12:30 Gustow
12:10

12:30 Senegalia
12:10

12:30 Friedrichshafen
12:20

12:30 Leipzig
12:20

12:30 Luxembourg 12:30 Luxembourg
12:20

12:30 Neuwied
12:20

12:30 Rostock
12:20

12:30 Fano
12:20

12:30 Lindau
12:30

12:30 Cottbus
12:30

12:30 Trier 12:30 Trier
12:30

12:30 Hanau am Main
12:30

12:30 Koblenz
12:30

12:30 Ribnitz-Damgarten
12:30

12:30 Pesaro
12:30

12:30 Kempten
12:40

12:30 Jena
12:40

12:30 Singen 12:30 Singen
12:40

12:30 Schweinfurt
12:40

12:30 Limburg an der Lahn
12:40

12:30 Stralsund
12:40

12:30 Cattolica
12:40

12:30 Oberstdorf
12:50

12:30 Zwickau
12:50

12:30 Ravensburg 12:30 Ravensburg
12:50

12:30 Bad Kissingen
12:50

12:30 Giesen
12:50

12:30 Greifswald
12:50

12:30 Riccione
12:50

12:30 Garmisch-Partenkirchen
12:55

12:30 Memmingen 12:30 Memmingen
12:55

12:30 Frankfurt
12:55

12:30 Rimini
12:55

12:30 Tegernsee
13:00

12:30 Chemnitz
13:00

12:30 Vocklabruck
13:00

12:30 Tubingen 12:30 Tubingen
13:00

12:30 Aschaffenburg
13:00

12:30 Brilon
13:00

12:30 Neubrandenburg
13:00

12:30 Bellaria
13:00

12:30 Regensburg
13:00

12:30 Rosenheim
13:10

12:30 Bautzen
13:10

12:30 Reutlingen 12:30 Reutlingen
13:10

12:30 Darmstadt
13:10

12:30 Kassel
13:10

12:30 Berlin
13:10

12:30 Cervia
13:10

12:30 Prien am Chiemsee
13:20

12:30 Dresda
13:20

12:30 Munchen 12:30 Munchen
13:20

12:30 Worms
13:20

12:30 Marburg an der Lahn
13:20

12:30 Potsdam
13:20

12:30 Cesena
13:20

12:30 Prien am Chiemsee
13:30

12:30 Augsburg 12:30 Augsburg
13:30

12:30 Mannheim
13:30

12:30 Alsfeld
13:30

12:30 Eisenhuttenstadt
13:30

12:30 Ravenna
13:30

12:30 Bad Reichenhall
13:40

12:30 Ulm 12:30 Ulm
13:40

12:30 Karlsruhe
13:40

12:30 Wetzlar
13:40

12:30 Cottbus
13:40

12:30 Ferrara
13:40

12:30 Burghausen
13:50

12:30 Stuttgart 12:30 Stuttgart
13:50

12:30 Baden-Baden
13:50

12:30 Wiesbaden
13:50

12:30 Torgau
13:50

12:30 Rovigo
13:50

12:30 Karlsruhe 12:30 Karlsruhe
13:55

12:30 Hanau am Main
13:55

12:30 Chioggia
13:55

12:30 Bad Griesbach
14:00

12:30 Pforzheim
14:00

12:30 Wertheim
14:00

12:30 Meißen
14:00

12:30 Abano Terme
14:00

12:30 Deggendorf
14:00

12:30 Villach
14:10

12:30 Heilbronn
14:10

12:30 Wurzburg
14:10

12:30 Dresda
14:10

12:30 Torino
14:10

12:30 Freistadt
14:15

12:30 Linz
14:20

12:30 Ludwigsburg
14:20

12:30 Bamberg
14:20

12:30 Bautzen
14:20

12:30 Novara
14:20

12:30 Braunau am Inn
14:30

12:30 Stuttgart
14:30

12:30 Kitzingen
14:30

12:30 Gorlitz
14:30

12:30 Milano
14:30

12:30 Wels
14:40

12:30 Tubingen
14:40

12:30 Bad Mergentheim
14:40

12:30 Freiberg
14:40

12:30 Bergamo
14:40

12:30 Brescia
14:45

12:30 Gmunden
14:50

12:30 Reutlingen
14:50

12:30 Nurnberg
14:50

12:30 Chemnitz
14:50

12:30 Verona
14:50

12:30 Passau
14:50

12:30 Furth
14:55

12:30 Vicenza
14:55

12:30 Salzburg
15:00

12:30 Balingen
15:00

12:30 Bayreuth
15:00

12:30 Padova
15:00

12:30 Plzen
15:00

12:30 Bad Ischl
15:10

12:30 Albstadt
15:10

12:30 Kulmbach
15:10

12:30 Venetia
15:10

12:30 Bad Aussee
15:20

12:30 Biberach an der Riß
15:20

12:30 Hof
15:20

12:30 Mirano
15:20

12:30 Grafenwohr
15:25

12:30 Tauplitz
15:30

12:30 Praga
15:30

12:30 Ulm
15:30

12:30 Weiden in der Oberpfalz
15:30

12:30 Treviso
15:30

12:30 Amberg
15:35

12:30 Lienz
15:40

12:30 Heidenheim an der Brenz
15:40

12:30 Schwandorf in Bayern
15:40

12:30 Pordenone
15:40

12:30 Murau
15:50

12:30 Alheim
15:50

12:30 Regensburg
15:50

12:30 Portogruaro
15:50

12:30 Treffen
15:55

12:30 Crailsheim
15:55

12:30 Kelheim
15:55

12:30 Latisana
15:55

12:30 Spittal an der Drau
16:00

12:30 Brno
16:00

12:30 Wels
16:00

12:30 Ingolstadt 12:30 Ingolstadt
16:00

12:30 Ansbach
16:00

12:30 Cham
16:00

12:30 Zwickau
16:00

12:30 Pocenia
16:00

12:30 Newcastle upon Tyne
16:00

12:30 Klagenfurt
16:10

12:30 Rothenburg ob der Tauber
16:10

12:30 Straubing
16:10

12:30 Plauen
16:10

12:30 San Giorgio di Nogaro
16:10

12:30 Carlisle
16:10

12:30 Wolfsberg
16:20

12:30 Bad Mergentheim
16:20

12:30 Bodenmais
16:20

12:30 Hof
16:20

12:30 Palmanova
16:20

12:30 Durham
16:20

12:30 Bad Radkersburg
16:30

12:30 Kitzingen
16:30

12:30 Regen
16:30

12:30 Kulmbach
16:30

12:30 Redipuglia
16:30

12:30 Hartlepool
16:30

12:30 Leibnitz
16:40

12:30 Herzogenaurach
16:40

12:30 Deggendorf
16:40

12:30 Bayreuth
16:40

12:30 Monfalcone
16:40

12:30 Middlesbrough
16:40

12:30 Stockton-on-Tees
16:45

12:30 Spielberg
16:50

12:30 Erlangen
16:50

12:30 Ingolstadt
16:50

12:30 Weiden in der Oberpfalz
16:50

12:30 Trieste
16:50

12:30 Kendal
16:50

12:30 Landshut
16:55

12:30 Amberg
16:55

12:30 Lancaster
16:55

12:30 Mariazell
17:00

12:30 Straubing 12:30 Straubing
17:00

12:30 Bamberg
17:00

12:30 Dingolfing
17:00

12:30 Neumarkt in der Oberpfalz
17:00

12:30 York
17:00

12:30 Waidhofen an der Ybbs
17:10

12:30 Staffelstein
17:10

12:30 Bad Griesbach
17:10

12:30 Ingolstadt
17:10

12:30 Harrogate
17:10

12:30 Schwabisch Gmund
17:15

12:30 Blackpool
17:15

12:30 Steyr
17:20

12:30 Coburg
17:20

12:30 Passau
17:20

12:30 Heidenheim an der Brenz
17:20

12:30 Preston
17:20

12:30 Ulm
17:25

12:30 Amstein
17:30

12:30 Bayreuth
17:30

12:30 Gmunden
17:30

12:30 Ludwigsburg
17:30

12:30 Huddersfield
17:30

12:30 Goppingen
17:35

12:30 Bradford
17:35

12:30 Freistadt
17:40

12:30 Kulmbach
17:40

12:30 Wels
17:40

12:30 Ettlingen
17:40

12:30 Leeds
17:40

12:30 Baden-Baden
17:45

12:30 Kingston upon Hull
17:45

12:30 Gmunden
17:50

12:30 Plauen
17:50

12:30 Linz
17:50

12:30 Rastatt
17:50

12:30 Grimsby
17:50

12:30 Plzen
17:55

12:30 Steyr
17:55

12:30 Freudenstadt
17:55

12:30 Doncaster
17:55

12:30 Zwettl Stadt
18:00

12:30 Linz
18:00

12:30 Regensburg 12:30 Regensburg
18:00

12:30 Teplice
18:00

12:30 Amstetten
18:00

12:30 Offenburg
18:00

12:30 Sheffield
18:00

12:30 Villingen
18:05

12:30 Manchester
18:05

12:30 Horn
18:10

12:30 Steyregg
18:10

12:30 Nurnberg 12:30 Nurnberg
18:10

12:30 Villingen-Schwenningen
18:10

12:30 Wardington
18:10

12:30 Liverpool
18:15

12:30 Hollabrunn
18:20

12:30 Freistadt
18:20

12:30 Heidelberg 12:30 Heidelberg
18:20

12:30 Freiburg im Breisgau
18:20

12:30 Stoke on Trent
18:20

12:30 Nottingham
18:25

12:30 Melk
18:30

12:30 Leonding
18:30

12:30 Mannheim 12:30 Mannheim
18:30

12:30 Praga
18:30

12:30 Tuttlingen
18:30

12:30 Derby
18:30

12:30 Friedrichshafen
18:35

12:30 Wrentham
18:35

12:30 Sankt Polten
18:40

12:30 Aschach an der Donau
18:40

12:30 Bamberg 12:30 Bamberg
18:40

12:30 Lindau
18:40

12:30 Shrewsbury
18:40

12:30 Ravensburg
18:45

12:30 Wolverhampton
18:45

12:30 Kapfenberg
18:50

12:30 Ansfelden
18:50

12:30 Wurzburg 12:30 Wurzburg
18:50

12:30 Leutkirch im Allgau
18:50

12:30 Hereford
18:50

12:30 Leoben
18:55

12:30 Mainz 12:30 Mainz
18:55

12:30 Kempten
18:55

12:30 Llanelli
18:55

12:30 Frohnleiten
19:00

12:30 Sankt Valentin
19:00

12:30 Frankfurt 12:30 Frankfurt
19:00

12:30 Memmingen
19:00

12:30 Swansea
19:00

12:30 Starnberg
19:05

12:30 Vorau
19:10

12:30 Amstetten
19:10

12:30 Fulda 12:30 Fulda
19:10

12:30 Freistadt
19:10

12:30 Rosenheim
19:10

12:30 Cardiff
19:10

12:30 Munchen
19:15

12:30 Newport
19:15

12:30 Weiz
19:20

12:30 Wieselburg
19:20

12:30 Bayreuth 12:30 Bayreuth
19:20

12:30 Germering
19:20

12:30 Barnstaple
19:20

12:30 Dachau
19:25

12:30 Plymouth
19:25

12:30 Gratkorn
19:30

12:30 Perg
19:30

12:30 Praga 12:30 Praga
19:30

12:30 Freising
19:30

12:30 Exeter
19:30

12:30 Landshut
19:35

12:30 Weymouth
19:35

12:30 Stainz
19:40

12:30 Arbesbach
19:40

12:30 Brno 12:30 Brno
19:40

12:30 Regensburg
19:40

12:30 Taunton
19:40

12:30 Degendorf
19:45

12:30 Weston-super-Mare
19:45

12:30 Voitsberg
19:50

12:30 Melk
19:50

12:30 Passau
19:50

12:30 Yeovil
19:50

12:30 Weiden in der Oberpfalz
19:55

12:30 Bath
19:55

12:30 Graz
20:00

12:30 Sankt Polten
20:00

12:30 Jihlava
20:00

12:30 Plzen
20:00

12:30 Bristol
20:00

12:30 Chippenham
20:05

12:30 Leibnitz
20:10

12:30 Stockerau
20:10

12:30 Praga
20:10

12:30 Gloucester
20:10

12:30 Bad Gleichenberg
20:20

12:30 Tulln
20:20

12:30 Gmund
20:20

12:30 Cheltenham
20:20

12:30 Worcester
20:25

12:30 Feldbach
20:30

12:30 Birmingham
20:30

12:30 Leamington
20:35

12:30 Furstenfeld
20:40

12:30 Coventry
20:40

12:30 Leicester
20:45

12:30 Gussing
20:50

12:30 Grantham
20:50

12:30 Stegersbach
20:55

12:30 Lincoln
20:55

12:30 Hattelberg
21:00

12:30 Boston 12:30 Brno
21:00

12:30 Peterborough
21:05

12:30 Norwich
21:10

12:30 Loveston
21:20

12:30 Bury Saint Edmunds
21:25

12:30 Melk
21:30

12:30 Cambridge
21:30

12:30 Bedford
21:35

12:30 Milton Keynes
21:40

12:30 Oxford
21:45

12:30 Luton
21:50

12:30 Oberwart
22:00

12:30 Sankt Polten
22:40

12:30 Hollabrunn
22:50

12:30 Ljubljana
22:55

12:30 Trojane
23:00