Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Arad > CDI - vis-a-vis de Gara la (Pizzeria "5 Colturi")

CDI - vis-a-vis de Gara la (Pizzeria "5 Colturi")

Arad, Romania

Adresă: Piata Garii nr. 2
Tel: 0259471690
Mobil: 0740377212

Plecări
Ora Către
01:55 Moldtrans
03:55 Budapesta 03:50 Budapesta
04:25 Moldtrans
06:20 Budapesta 06:25 Budapesta
06:30
09:45 Ciucea 12:50 Ludus 10:45 Capusu Mare 13:51 Targu Mures 10:46 Botiz 08:40 Rosiori 09:35 Piscolt 11:55 Baia Mare 09:40 Carei 09:30 Curtuiuseni 11:16 Seini 08:20 Oradea 07:20 Zerind 10:10 Huedin 13:05 Iernut 09:50 Valea Draganului 09:00 Sacuieni 08:45 Diosig 10:05 Moftinu Mic 10:35 Satu Mare 10:46 Botiz 08:40 Rosiori 09:35 Piscolt 11:55 Baia Mare 07:10 Chisineu Cris 07:30 Avram Iancu 11:30 Cluj Napoca 12:00 Turda 10:30 Dumbrava 09:20 Borod 09:20 Valea Lui Mihai 09:10 Targusor 10:56 Livada 09:00 Sacuieni 08:45 Diosig 10:05 Moftinu Mic 10:35 Satu Mare 07:45 Salonta 07:35 Ciumeghiu 09:00 Alesd 12:15 Campia Turzii 10:20 Izvoru Crisului 09:40 Bucea 09:40 Carei 09:30 Curtuiuseni 11:16 Seini 09:20 Valea Lui Mihai 09:10 Targusor 10:56 Livada 06:50 Simand 07:55 Inand
07:25 Moldtrans
09:25 Budapesta 09:20 Budapesta
07:45
08:00 Sagu 08:10 Vinga 08:15 Ortisoara 08:45 Timisoara
08:00
10:50 Targusor 12:40 Botiz 12:30 Satu Mare 11:30 Carei 11:10 Curtuiuseni 12:50 Livada 11:00 Valea Lui Mihai 10:00 Oradea 08:50 Zerind 11:10 Curtuiuseni 12:50 Livada 10:20 Rosiori 11:15 Piscolt 13:10 Seini 11:30 Carei 08:40 Chisineu Cris 09:00 Avram Iancu 11:15 Piscolt 13:10 Seini 10:40 Sacuieni 10:25 Diosig 11:45 Moftinu Mic 13:45 Baia Mare 10:20 Rosiori 09:15 Salonta 09:05 Ciumeghiu 10:25 Diosig 11:45 Moftinu Mic 13:45 Baia Mare 11:00 Valea Lui Mihai 10:50 Targusor 12:40 Botiz 12:30 Satu Mare 10:40 Sacuieni 08:20 Simand 09:25 Inand
08:30
08:45 Sagu 08:55 Vinga 09:05 Ortisoara 09:30 Timisoara
09:15
09:30 Sagu 09:40 Vinga 09:45 Ortisoara 10:15 Timisoara
09:30
15:10 Seini 12:20 Rosiori 13:15 Piscolt 13:30 Carei 13:10 Curtuiuseni 14:50 Livada 12:00 Oradea 10:20 Zerind 15:45 Baia Mare 12:40 Sacuieni 12:25 Diosig 13:45 Moftinu Mic 12:20 Rosiori 13:15 Piscolt 15:10 Seini 10:10 Chisineu Cris 10:30 Avram Iancu 14:30 Satu Mare 13:00 Valea Lui Mihai 12:50 Targusor 14:40 Botiz 12:40 Sacuieni 12:25 Diosig 13:45 Moftinu Mic 15:45 Baia Mare 10:45 Salonta 10:35 Ciumeghiu 13:30 Carei 13:10 Curtuiuseni 14:50 Livada 13:00 Valea Lui Mihai 12:50 Targusor 14:40 Botiz 14:30 Satu Mare 09:50 Simand 10:55 Inand
10:25 Moldtrans
12:20 Budapesta 12:25 Budapesta
10:45
11:00 Sagu 11:10 Vinga 11:15 Ortisoara 11:45 Timisoara
11:00
14:20 Rosiori 15:15 Piscolt 17:10 Seini 11:20 Simand 12:25 Inand 15:45 Moftinu Mic 17:45 Baia Mare 15:20 Targusor 16:00 Carei 17:25 Livada 18:32 Piatra 19:03 Sarasau 14:40 Sacuieni 14:25 Diosig 14:40 Sacuieni 14:25 Diosig 15:45 Moftinu Mic 17:45 Baia Mare 13:20 Oradea 11:50 Zerind 14:50 Targusor 16:40 Botiz 16:30 Satu Mare 14:50 Rosiori 15:30 Valea Lui Mihai 16:15 Moftinu Mic 17:50 Orasu Nou 18:44 Remeti 19:16 Sighetu Marmatiei 15:00 Valea Lui Mihai 15:00 Valea Lui Mihai 14:50 Targusor 16:40 Botiz 16:30 Satu Mare 11:40 Chisineu Cris 12:00 Avram Iancu 15:10 Curtuiuseni 16:50 Livada 15:00 Diosig 15:40 Curtuiuseni 17:00 Satu Mare 18:05 Negresti Oas 18:50 Sapanta 15:30 Carei 15:30 Carei 15:10 Curtuiuseni 16:50 Livada 12:15 Salonta 12:05 Ciumeghiu 15:15 Piscolt 17:10 Seini 15:10 Sacuieni 15:45 Piscolt 17:10 Botiz 18:10 Certeze 18:57 Campulung la Tisa 14:20 Rosiori
12:15
12:30 Sagu 12:40 Vinga 12:45 Ortisoara 13:15 Timisoara
12:30
17:10 Huedin 17:30 Dumbrava 17:20 Izvoru Crisului 16:40 Bucea 17:00 Valea Lui Mihai 16:50 Targusor 18:40 Botiz 18:30 Satu Mare 12:50 Simand 13:55 Inand 16:40 Sacuieni 16:25 Diosig 17:45 Moftinu Mic 19:45 Baia Mare 16:45 Ciucea 19:15 Campia Turzii 17:45 Capusu Mare 20:51 Targu Mures 17:30 Carei 17:10 Curtuiuseni 18:50 Livada 14:30 Oradea 13:20 Zerind 17:00 Valea Lui Mihai 16:50 Targusor 18:40 Botiz 18:30 Satu Mare 16:00 Alesd 19:50 Ludus 16:50 Valea Draganului 16:20 Rosiori 17:15 Piscolt 19:10 Seini 13:10 Chisineu Cris 13:30 Avram Iancu 17:30 Carei 17:10 Curtuiuseni 18:50 Livada 19:00 Turda 18:30 Cluj Napoca 20:05 Iernut 16:20 Borod 16:40 Sacuieni 16:25 Diosig 17:45 Moftinu Mic 19:45 Baia Mare 13:45 Salonta 13:35 Ciumeghiu 16:20 Rosiori 17:15 Piscolt 19:10 Seini
13:30
14:20 Soimos 13:45 Vladimirescu 15:40 Ilia 15:05 Savarsin 14:10 Lipova 14:38 Barzava 15:20 Zam 14:50 Nicolae Balcescu 13:55 Paulis 15:35 Gothatea 15:15 Ilteu 14:40 Capruta 14:35 Conop 14:10 Radna 15:30 Burjuc 16:00 Deva 15:00 Varadia de Mures
13:45
19:35 Brad 19:15 Fornadia 14:00 Sagu 18:27 Vetel 18:09 Dobra 17:40 Margina 16:37 Costeiu 16:19 Sustra 19:27 Luncoiu de Sus 19:13 Cainelu de Jos 18:23 Lesnic 18:00 Lapugiu de Jos 17:20 Faget 16:32 Belint 16:15 Recas 19:27 Luncoiu de Sus 19:13 Cainelu de Jos 14:10 Vinga 18:23 Lesnic 18:00 Lapugiu de Jos 17:20 Faget 16:32 Belint 16:15 Recas 19:22 Valisoara 19:09 Soimus 18:18 Sacamas 17:58 Ohaba 17:20 Traian Vuia 16:26 Iosifalau 16:03 Remetea Mare 19:22 Valisoara 19:09 Soimus 14:15 Ortisoara 18:18 Sacamas 17:58 Ohaba 17:20 Traian Vuia 16:26 Iosifalau 16:03 Remetea Mare 19:18 Salistioara 18:30 Deva 18:13 Lapusnic 17:43 Cosava 16:45 Lugoj 16:22 Topolovatu Mare 16:00 Ghiroda 19:18 Salistioara 14:45 Timisoara 18:30 Deva 18:13 Lapusnic 17:43 Cosava 16:45 Lugoj 16:22 Topolovatu Mare 16:00 Ghiroda 19:35 Brad 19:15 Fornadia 18:27 Vetel 18:09 Dobra 17:40 Margina 16:37 Costeiu 16:19 Sustra
14:00
14:20 Simand 15:25 Inand 16:20 Rosiori 17:15 Piscolt 19:10 Seini 17:30 Carei 17:10 Curtuiuseni 18:50 Livada 16:00 Oradea 14:50 Zerind 16:40 Sacuieni 16:25 Diosig 17:45 Moftinu Mic 19:45 Baia Mare 16:20 Rosiori 17:15 Piscolt 19:10 Seini 14:40 Chisineu Cris 15:00 Avram Iancu 17:00 Valea Lui Mihai 16:50 Targusor 18:40 Botiz 18:30 Satu Mare 16:40 Sacuieni 16:25 Diosig 17:45 Moftinu Mic 19:45 Baia Mare 15:15 Salonta 15:05 Ciumeghiu 17:30 Carei 17:10 Curtuiuseni 18:50 Livada 17:00 Valea Lui Mihai 16:50 Targusor 18:40 Botiz 18:30 Satu Mare
14:25 Moldtrans
16:25 Budapesta 16:20 Budapesta
15:15
15:30 Sagu 15:40 Vinga 15:45 Ortisoara 16:15 Timisoara
15:30
15:50 Simand 16:55 Inand 19:00 Valea Lui Mihai 18:50 Targusor 20:40 Botiz 19:30 Carei 19:10 Curtuiuseni 20:50 Livada 20:30 Satu Mare 18:00 Oradea 16:20 Zerind 19:30 Carei 19:10 Curtuiuseni 20:50 Livada 18:20 Rosiori 19:15 Piscolt 21:10 Seini 16:10 Chisineu Cris 16:30 Avram Iancu 18:20 Rosiori 19:15 Piscolt 18:40 Sacuieni 18:25 Diosig 19:45 Moftinu Mic 21:45 Baia Mare 21:10 Seini 16:45 Salonta 16:35 Ciumeghiu 18:40 Sacuieni 18:25 Diosig 19:45 Moftinu Mic 19:00 Valea Lui Mihai 18:50 Targusor 20:40 Botiz 20:30 Satu Mare 21:45 Baia Mare
16:45
17:00 Sagu 17:10 Vinga 17:15 Ortisoara 17:45 Timisoara
17:00
17:20 Simand 18:25 Inand 19:20 Oradea 17:50 Zerind 17:40 Chisineu Cris 18:00 Avram Iancu 18:15 Salonta 18:05 Ciumeghiu
17:25 Moldtrans
19:20 Budapesta 19:25 Budapesta
18:15
18:30 Sagu 18:40 Vinga 18:45 Ortisoara 19:15 Timisoara
18:30
18:50 Simand 19:55 Inand 20:50 Oradea 19:20 Zerind 19:10 Chisineu Cris 19:30 Avram Iancu 19:45 Salonta 19:35 Ciumeghiu
19:45
20:00 Sagu 20:10 Vinga 20:15 Ortisoara 20:45 Timisoara
20:00
20:20 Simand 21:25 Inand 22:20 Oradea 20:50 Zerind 20:40 Chisineu Cris 21:00 Avram Iancu 21:15 Salonta 21:05 Ciumeghiu
21:15
21:30 Sagu 21:40 Vinga 21:45 Ortisoara 22:15 Timisoara
Sosiri
De la Ora

11:00 Viena
00:00
Moldtrans
03:10 Budapesta
00:05
Moldtrans
03:10 Budapesta
00:10

07:45 Oradea
05:30

06:30 Timisoara
05:30

08:30 Deva
05:45

07:45 Inand
05:55

12:15 Baia Mare
06:00
Tesan Prest SRL
10:45 Ineu De Arad 12:15 Ineu De Arad 12:15 Ineu De Arad 12:15 Ineu De Arad 10:45 Ineu De Arad 10:45 Ineu De Arad
06:00

06:30 Ortisoara
06:00

08:30 Ilia
06:05

07:45 Salonta
06:10

06:30 Vinga
06:10

07:45 Ciumeghiu
06:15

06:30 Sagu
06:15

12:15 Seini
06:20

07:45 Avram Iancu
06:20

08:30 Burjuc
06:20

07:45 Zerind
06:25

08:30 Zam
06:25

13:45 Sighetu Marmatiei 13:45 Sighetu Marmatiei 13:45 Sighetu Marmatiei
06:30

08:30 Ilteu
06:35

13:45 Sarasau 13:45 Sarasau 13:45 Sarasau
06:39

12:15 Livada
06:40

07:45 Chisineu Cris
06:40

08:30 Savarsin
06:45

13:45 Campulung la Tisa 13:45 Campulung la Tisa 13:45 Campulung la Tisa
06:45

12:15 Botiz
06:50

07:45 Simand
06:50

08:30 Varadia de Mures
06:50

13:45 Sapanta 13:45 Sapanta 13:45 Sapanta
06:52

08:30 Nicolae Balcescu
06:55

13:45 Remeti 13:45 Remeti 13:45 Remeti
06:58

09:15 Oradea
07:00

11:00 Paris
07:00

08:00 Timisoara
07:00

11:00 Oradea
07:00

08:30 Capruta
07:05

07:45 Zimandu Nou
07:10

08:30 Barzava
07:10

13:45 Piatra 13:45 Piatra 13:45 Piatra
07:10

08:30 Conop
07:20

09:15 Inand
07:25

12:15 Satu Mare
07:30
Tesan Prest SRL
10:45 Tinca 10:45 Tinca 10:45 Tinca 12:15 Tinca 12:15 Tinca 12:15 Tinca
07:30

08:00 Ortisoara
07:30

08:30 Soimos
07:30

13:45 Certeze 13:45 Certeze 13:45 Certeze
07:32

13:45 Negresti Oas 13:45 Negresti Oas 13:45 Negresti Oas
07:38

09:15 Salonta
07:40

08:00 Vinga
07:40

08:30 Lipova
07:40

08:30 Radna
07:41

09:15 Ciumeghiu
07:45

08:00 Sagu
07:45

12:15 Moftinu Mic
07:50

09:15 Avram Iancu
07:50

08:30 Paulis
07:50

09:15 Zerind
07:55
Moldtrans
11:00 Budapesta
07:55

13:45 Orasu Nou 13:45 Orasu Nou 13:45 Orasu Nou
07:55

13:45 Baia Mare
08:00

08:30 Vladimirescu
08:00

16:45 Targu Mures
08:00
Moldtrans
11:00 Budapesta
08:00

12:15 Carei
08:10

09:15 Chisineu Cris
08:10

12:15 Piscolt
08:15

13:45 Seini 12:15 Curtuiuseni
08:20

09:15 Simand
08:20

13:45 Livada 13:45 Livada 13:45 Livada
08:20

12:15 Valea Lui Mihai
08:30

10:45 Oradea
08:30

09:30 Timisoara
08:30

16:45 Iernut
08:30

13:45 Botiz 13:45 Botiz 13:45 Botiz
08:30

13:45 Satu Mare 13:45 Satu Mare 13:45 Satu Mare
08:37

13:45 Livada 12:15 Targusor
08:40

09:15 Zimandu Nou
08:40

16:45 Ludus
08:45

13:45 Botiz 12:15 Sacuieni
08:50

10:45 Inand
08:55

11:00 Reims
09:00

09:30 Ortisoara
09:00

16:45 Campia Turzii
09:00

13:45 Moftinu Mic 13:45 Moftinu Mic 13:45 Moftinu Mic
09:07

12:15 Diosig
09:10

10:45 Salonta
09:10

09:30 Vinga
09:10

10:45 Ciumeghiu
09:15

09:30 Sagu
09:15

16:45 Turda
09:15

12:15 Rosiori
09:20

10:45 Avram Iancu
09:20

13:45 Carei 13:45 Carei 13:45 Carei
09:22

10:45 Zerind
09:25

13:45 Satu Mare
09:30

13:45 Piscolt 13:45 Piscolt 13:45 Piscolt
09:37

10:45 Chisineu Cris
09:40

13:45 Moftinu Mic
09:50

10:45 Simand
09:50

13:45 Curtuiuseni 13:45 Curtuiuseni 13:45 Curtuiuseni
09:55

16:45 Baia Mare
10:00

12:15 Oradea
10:00

11:00 Timisoara
10:00

13:45 Valea Lui Mihai 13:45 Valea Lui Mihai 13:45 Valea Lui Mihai
10:00

13:45 Carei
10:10

10:45 Zimandu Nou
10:10

13:45 Targusor 13:45 Targusor 13:45 Targusor
10:10

13:45 Piscolt
10:15

16:45 Seini 13:45 Curtuiuseni
10:20

16:45 Cluj Napoca
10:20

12:15 Inand
10:25

13:45 Valea Lui Mihai
10:30

11:00 Nancy
10:30

11:00 Ortisoara
10:30

15:30 Brad 15:30 Brad
10:30

13:45 Sacuieni 13:45 Sacuieni 13:45 Sacuieni
10:31

16:45 Livada 13:45 Targusor
10:40

12:15 Salonta
10:40

11:00 Vinga
10:40

13:45 Diosig 13:45 Diosig 13:45 Diosig
10:43

12:15 Ciumeghiu
10:45

11:00 Sagu
10:45

15:30 Valisoara 15:30 Valisoara
10:47

16:45 Botiz 13:45 Sacuieni
10:50

12:15 Avram Iancu
10:50

16:45 Capusu Mare
10:50
Moldtrans
13:55 Budapesta
10:50

13:45 Rosiori 13:45 Rosiori 13:45 Rosiori
10:51

12:15 Zerind
10:55
Moldtrans
13:55 Budapesta
10:55

15:30 Fornadia 15:30 Fornadia
10:56

16:45 Dumbrava
11:00

15:30 Soimus 15:30 Soimus
11:02

13:45 Diosig
11:05

13:45 Rosiori
11:10

12:15 Chisineu Cris
11:10

16:45 Izvoru Crisului
11:10

12:15 Simand
11:20

16:45 Huedin
11:20

15:30 Deva 15:30 Deva
11:20

16:45 Satu Mare
11:30

13:45 Oradea
11:30

12:30 Timisoara
11:30

15:30 Vetel 15:30 Vetel
11:30

15:30 Lesnic 15:30 Lesnic
11:34

15:30 Sacamas 15:30 Sacamas
11:39

12:15 Zimandu Nou
11:40

16:45 Ciucea
11:40

16:45 Bucea
11:45

15:30 Lapusnic 15:30 Lapusnic
11:45

16:45 Moftinu Mic
11:50

15:30 Dobra 15:30 Dobra
11:50

13:45 Inand
11:55

15:30 Lapugiu de Jos 15:30 Lapugiu de Jos
11:59

18:15 Baia Mare
12:00

11:00 Strasbourg
12:00

12:30 Ortisoara
12:00

15:30 Ohaba 15:30 Ohaba
12:01

16:45 Carei
12:10

13:45 Salonta
12:10

12:30 Vinga
12:10

13:30 Timisoara
12:10

16:45 Borod
12:10

16:45 Piscolt
12:15

13:45 Ciumeghiu
12:15

12:30 Sagu
12:15

18:15 Seini 16:45 Curtuiuseni
12:20

13:45 Avram Iancu
12:20

16:45 Alesd
12:20

15:30 Cosava 15:30 Cosava
12:22

13:45 Zerind
12:25

15:30 Margina 15:30 Margina
12:25

16:45 Valea Lui Mihai
12:30

16:45 Targusor 18:15 Livada
12:40

13:45 Chisineu Cris
12:40

13:30 Ortisoara
12:40

15:30 Faget 15:30 Faget
12:40

16:45 Sacuieni 18:15 Botiz
12:50

13:45 Simand
12:50

13:30 Vinga
12:50

15:30 Traian Vuia 15:30 Traian Vuia
12:57

15:15 Oradea
13:00

11:00 Karlsruhe
13:00

14:00 Timisoara
13:00

13:30 Sagu
13:00

16:45 Diosig
13:10

13:45 Zimandu Nou
13:10

15:30 Lugoj 15:30 Lugoj
13:15

16:45 Rosiori
13:20

15:15 Inand
13:25

18:15 Satu Mare
13:30

14:00 Ortisoara
13:30

15:15 Salonta
13:40

14:00 Vinga
13:40

15:30 Costeiu 15:30 Costeiu
13:40

15:15 Ciumeghiu
13:45

14:00 Sagu
13:45

15:30 Belint 15:30 Belint
13:47

18:15 Moftinu Mic
13:50

15:15 Avram Iancu
13:50
Moldtrans
16:55 Budapesta
13:50

15:30 Iosifalau 15:30 Iosifalau
13:54

15:15 Zerind
13:55
Moldtrans
16:55 Budapesta
13:55

15:30 Topolovatu Mare 15:30 Topolovatu Mare
13:58

19:45 Baia Mare
14:00

15:30 Sustra 15:30 Sustra
14:00

15:30 Recas 15:30 Recas
14:05

18:15 Carei
14:10

15:15 Chisineu Cris
14:10

18:15 Piscolt
14:15

15:30 Remetea Mare 15:30 Remetea Mare
14:17

18:15 Curtuiuseni 19:45 Seini
14:20

15:15 Simand
14:20

15:30 Ghiroda 15:30 Ghiroda
14:23

18:15 Valea Lui Mihai
14:30

16:45 Oradea
14:30

11:00 Heilbronn
14:30

15:30 Timisoara
14:30

18:15 Targusor 19:45 Livada
14:40

15:15 Zimandu Nou
14:40

18:15 Sacuieni 19:45 Botiz
14:50

16:45 Inand
14:55

15:30 Ortisoara
15:00

18:15 Diosig
15:10

16:45 Salonta
15:10

15:30 Vinga
15:10

16:45 Ciumeghiu
15:15

15:30 Sagu
15:15

18:15 Rosiori
15:20

16:45 Avram Iancu
15:20

16:45 Zerind
15:25

19:45 Satu Mare
15:30

16:45 Chisineu Cris
15:40

19:45 Moftinu Mic
15:50

16:45 Simand
15:50

18:15 Oradea
16:00

11:00 Nurnberg
16:00

17:00 Timisoara
16:00

19:45 Carei
16:10

16:45 Zimandu Nou
16:10

19:45 Piscolt
16:15

19:45 Curtuiuseni
16:20

18:15 Inand
16:25

19:45 Valea Lui Mihai
16:30

17:00 Ortisoara
16:30

19:45 Targusor
16:40

18:15 Salonta
16:40

17:00 Vinga
16:40

18:15 Ciumeghiu
16:45

17:00 Sagu
16:45

19:45 Sacuieni
16:50

18:15 Avram Iancu
16:50

18:15 Zerind
16:55

19:45 Diosig
17:05

19:45 Rosiori
17:10

18:15 Chisineu Cris
17:10

18:15 Simand
17:20

19:45 Oradea
17:30

18:30 Timisoara
17:30

18:15 Zimandu Nou
17:40
Moldtrans
20:55 Budapesta
17:50

19:45 Inand
17:55
Moldtrans
20:55 Budapesta
17:55

11:00 Passau
18:00

18:30 Ortisoara
18:00

19:45 Salonta
18:10

18:30 Vinga
18:10

19:45 Ciumeghiu
18:15

18:30 Sagu
18:15

19:45 Avram Iancu
18:20

19:45 Zerind
18:25

19:45 Chisineu Cris
18:40

19:45 Simand
18:50

21:15 Oradea
19:00

20:00 Timisoara
19:00

19:45 Zimandu Nou
19:10

21:15 Inand
19:25

20:00 Ortisoara
19:30

21:15 Salonta
19:40

20:00 Vinga
19:40

21:15 Ciumeghiu
19:45

20:00 Sagu
19:45

21:15 Avram Iancu
19:50

21:15 Zerind
19:55

21:15 Chisineu Cris
20:10

21:15 Simand
20:20

21:15 Zimandu Nou
20:40
Moldtrans
23:55 Budapesta
20:50
Moldtrans
23:55 Budapesta
20:55

11:00 Linz
22:00