Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Arad > Gara Mare (langa locomotiva)

Gara Mare (langa locomotiva)

Arad, Romania

Plecări
Ora Către
03:30 Europa Buss
19:00 Bolton 17:00 Doncaster 05:50 Praga 01:30 Koln 05:30 Gent 10:30 Dover 12:15 Londra 15:00 Milton Keynes 19:15 Bolton 05:30 Budapesta 20:30 Nurnberg 03:00 Aachen 06:00 Ostende 11:00 Canterbury 13:00 Londra 17:00 Birmingham 18:20 Manchester 09:50 Bratislava 22:30 Wurzburg 04:00 Liege 07:50 Calais 11:30 Maidstone 13:30 Londra 16:45 Coventry 19:30 Liverpool 17:30 Leicester 06:50 Brno 23:30 Frankfurt 05:00 Bruxelles 07:30 Dunkerque 12:00 Londra 14:30 Luton 16:00 Northampton
03:35
11:00 Wurzburg 18:34 Liege 22:40 Dunkerque 09:45 Regensburg 03:44 Londra 06:34 Londra 10:04 Birmingham 08:04 Northampton 13:30 Frankfurt 19:34 Bruxelles 06:34 Viena 02:04 Dover 04:04 Londra 07:04 Luton 11:34 Manchester 14:00 Warrington 15:04 Koln 20:34 Lille 07:34 Linz 02:34 Folkestone 04:54 Londra 07:34 Milton Keynes 13:04 Liverpool 14:50 Crewe 10:30 Nurnberg 16:34 Aachen 21:34 Calais 08:34 Passau 03:14 Maidstone 05:54 Londra 09:04 Coventry 05:35 Budapesta 15:40 Stoke on Trent
07:00
18:00 Wurzburg 02:30 Bruxelles 13:30 Linz 09:30 Folkestone 11:50 Londra 14:30 Milton Keynes 20:00 Liverpool 22:00 Crewe 23:30 Aachen 17:00 Nurnberg 03:30 Lille 14:30 Passau 10:10 Maidstone 12:50 Londra 16:00 Coventry 10:30 Budapesta 23:00 Stoke on Trent 22:00 Koln 01:30 Liege 06:30 Dunkerque 16:00 Regensburg 10:40 Londra 13:30 Londra 17:00 Birmingham 15:00 Northampton 20:30 Frankfurt 05:30 Calais 12:30 Viena 09:00 Dover 11:00 Londra 14:00 Luton 18:30 Manchester 21:00 Warrington
08:00
23:30 Frankfurt 15:50 Leicester 18:50 Liverpool 19:00 Newquay 11:00 Ilford 16:50 Manchester 12:45 Northampton 07:30 Dunkerque 05:00 Bruxelles 22:30 Wurzburg 14:00 Bratislava 20:30 Nurnberg 09:30 Maidstone 10:30 Barking 15:50 Doncaster 12:15 Milton Keynes 07:50 Calais 04:00 Liege 12:00 Budapesta 17:30 Praga 10:00 Londra 11:30 Wembley 17:20 Bolton 13:50 Birmingham 12:00 Luton 06:00 Ostende 03:00 Aachen 09:00 Canterbury 15:30 Brno 18:30 Plzen 11:00 Tottenham 17:20 Bolton 13:30 Coventry 08:30 Dover 05:30 Gent 01:30 Koln
09:00
08:30 Dunkerque 19:00 Nurnberg 01:30 Aachen 14:50 Londra 16:30 Milton Keynes 14:30 Viena 20:30 Manchester 04:30 Bruxelles 23:55 Stoke on Trent 18:00 Regensburg 12:40 Londra 20:00 Wurzburg 15:30 Londra 12:30 Budapesta 18:00 Coventry 16:00 Luton 22:00 Liverpool 07:30 Calais 11:30 Folkestone 22:30 Frankfurt 13:00 Londra 19:00 Birmingham 16:30 Passau 03:30 Liege 22:30 Warrington 11:00 Dover 12:10 Maidstone 00:00 Koln 13:50 Londra 17:00 Northampton 15:30 Linz 05:30 Lille 23:10 Crewe
10:00
20:00 Frankfurt 02:00 Bruxelles 12:00 Viena 08:30 Dover 10:30 Londra 13:30 Luton 18:02 Manchester 21:30 Koln 03:00 Lille 13:00 Linz 09:00 Folkestone 11:20 Londra 14:00 Milton Keynes 19:30 Liverpool 16:30 Nurnberg 23:00 Aachen 05:00 Calais 14:00 Passau 09:40 Maidstone 12:20 Londra 15:30 Coventry 11:00 Budapesta 17:30 Wurzburg 01:00 Liege 06:00 Dunkerque 15:30 Regensburg 10:10 Londra 13:00 Londra 16:30 Birmingham 14:30 Northampton
11:30
23:30 Birmingham 19:10 Londra 18:00 Maidstone 22:30 Coventry 21:00 Linz 01:30 Liverpool 20:20 Londra 20:30 Londra 15:00 Calais 00:30 Manchester 20:45 Londra 21:00 Luton 15:00 Budapesta 18:30 Londra 17:30 Dover 21:30 Northampton 19:00 Viena
11:30
16:30 Sarpsborg 17:30 Brno 02:30 Hamburg 12:00 Helsingborg 12:30 Halmstad 17:40 Moss 14:00 Budapesta 19:30 Praga 08:00 Copenhagen 14:00 Varberg 18:30 Oslo 14:40 Gyor 21:30 Dresda 10:00 Malmo 15:00 Goteborg 16:00 Bratislava 23:30 Berlin 11:00 Landskrona
12:30
03:30 Koln 09:00 Lille 00:01 Birmingham 18:20 Londra 19:00 Linz 15:00 Folkestone 17:20 Londra 03:00 Crewe 22:30 Nurnberg 05:00 Aachen 11:00 Calais 20:00 Milton Keynes 01:45 Liverpool 20:00 Passau 15:40 Maidstone 16:00 Budapesta 03:50 Stoke on Trent 23:30 Wurzburg 07:00 Liege 12:00 Dunkerque 19:30 Luton 01:00 Manchester 21:30 Regensburg 16:10 Londra 20:30 Northampton 02:00 Frankfurt 08:00 Bruxelles 21:30 Coventry 19:00 Londra 18:00 Viena 14:30 Dover 16:30 Londra 02:15 Warrington
13:00
17:00 Helsingborg 20:00 Goteborg 07:00 Rostock 20:30 Brno 23:00 Oslo 19:00 Varberg 04:30 Berlin 19:00 Bratislava 15:00 Malmo 22:00 Moss 18:00 Halmstad 23:30 Dresda 17:00 Gyor 16:00 Landskrona 21:30 Sarpsborg 13:00 Copenhagen 22:00 Praga 16:00 Budapesta
13:00
02:00 Udine 11:00 Bologna 18:00 Roma 20:30 Graz 03:30 Mestre 13:00 Firenze 19:00 Aprilia 05:30 Padova 15:20 Arezzo 20:00 Latina 07:30 Ferrara 16:50 Perugia 16:00 Budapesta
13:46
05:30 Stoke on Trent 23:46 Nurnberg 06:16 Aachen 12:16 Calais 21:16 Passau 16:56 Maidstone 19:36 Londra 22:46 Coventry 17:16 Budapesta 00:46 Wurzburg 08:16 Liege 13:16 Dunkerque 22:46 Regensburg 17:26 Londra 20:16 Londra 23:46 Birmingham 21:46 Northampton 03:16 Frankfurt 09:16 Bruxelles 19:16 Viena 15:46 Dover 17:46 Londra 20:46 Luton 01:16 Manchester 03:30 Warrington 04:40 Crewe 04:46 Koln 10:16 Lille 20:16 Linz 16:16 Folkestone 18:36 Londra 21:16 Milton Keynes 02:46 Liverpool
15:00
15:45 Lipova 18:00 Orastie 20:10 Aiud 21:10 Dej 16:00 Savarsin 18:30 Sebes 20:30 Turda 21:20 Beclean 16:40 Deva 19:00 Alba Iulia 20:50 Cluj Napoca 21:30 Bistrita 17:30 Simeria 19:30 Teius 21:00 Gherla
15:00
18:00 Simeria 21:00 Avrig 15:45 Lipova 18:20 Orastie 21:50 Fagaras 16:20 Savarsin 18:40 Sebes 22:59 Brasov 17:00 Deva 20:00 Sibiu
15:00
03:00 Slatina (Olt) 05:30 Buzau 19:00 Orsova 21:30 Rovinari 00:10 Filiasi 04:00 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 16:00 Timisoara 19:30 Drobeta Turnu Severin 22:00 Balteni 01:00 Craiova 04:30 Bucuresti 06:30 Focsani 17:00 Lugoj 20:00 Motru 22:30 Pesteana Jiu 02:00 Bals 02:40 Ganeasa 05:00 Ploiesti 17:30 Caransebes 21:00 Targu Jiu 23:01 Turceni
15:00
20:30 Motru 22:10 Pesteana Jiu 00:30 Bals 02:45 Ramnicu Valcea 17:30 Caransebes 21:30 Targu Jiu 22:25 Turceni 01:15 Ganeasa 03:00 Calimanesti 19:00 Orsova 21:40 Rovinari 22:45 Filiasi 01:45 Dragasani 16:30 Timisoara 19:45 Drobeta Turnu Severin 22:00 Balteni 23:01 Craiova 02:15 Babeni 17:00 Lugoj
15:00
17:45 Hunedoara 15:45 Lipova 18:30 Calan 16:45 Savarsin 19:00 Hateg 17:30 Deva 20:00 Petrosani
15:00
19:00 Londra 22:00 Luton 02:30 Manchester 04:30 Warrington 04:30 Frankfurt 10:30 Bruxelles 20:30 Viena 17:00 Dover 19:50 Londra 22:30 Milton Keynes 04:00 Liverpool 05:15 Crewe 06:00 Koln 11:30 Lille 21:30 Linz 17:30 Folkestone 20:50 Londra 00:01 Coventry 18:30 Budapesta 07:05 Stoke on Trent 01:00 Nurnberg 07:30 Aachen 13:30 Calais 22:30 Passau 18:10 Maidstone 21:30 Londra 01:00 Birmingham 23:00 Northampton 02:00 Wurzburg 09:30 Liege 14:30 Dunkerque 00:00 Regensburg 18:40 Londra
15:00
18:30 Budapesta 01:00 Praga 14:00 Copenhagen 18:30 Halmstad 23:00 Moss 20:30 Gyor 02:30 Dresda 16:00 Malmo 19:30 Varberg 23:59 Oslo 21:30 Bratislava 04:30 Berlin 17:00 Landskrona 20:30 Goteborg 00:00 Brno 06:00 Rostock 17:30 Helsingborg 22:30 Sarpsborg
15:00
22:00 Budapesta 06:30 Ferrara 11:00 Perugia 04:00 Udine 07:00 Bologna 13:00 Roma 02:00 Graz 05:00 Mestre 08:30 Firenze 14:00 Aprilia 00:00 Viena 06:00 Padova 09:30 Arezzo 14:45 Latina
16:00
06:00 Ramnicu Sarat 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 00:00 Turceni 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 01:30 Craiova 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 07:30 Focsani 20:00 Orsova 22:40 Rovinari 00:15 Filiasi 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 00:15 Filiasi 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 05:00 Ploiesti 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 23:00 Balteni 01:30 Craiova 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 06:30 Buzau 21:30 Motru 18:00 Lugoj 23:10 Pesteana Jiu 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt)
16:00
23:00 Beclean 21:00 Turda 19:15 Orastie 16:45 Lipova 22:35 Dej 20:30 Aiud 19:00 Simeria 20:15 Teius 22:15 Gherla 20:00 Alba Iulia 18:30 Deva 23:30 Bistrita 21:30 Cluj Napoca 19:30 Sebes 17:45 Savarsin
16:00
17:45 Savarsin 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 18:30 Deva 21:00 Sibiu 19:00 Simeria 21:30 Avrig
16:00
16:45 Lipova 19:30 Calan 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 18:30 Deva 21:00 Petrosani 18:50 Hunedoara
16:00
03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 00:00 Turceni 03:00 Babeni 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 17:30 Timisoara 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 23:00 Balteni
16:00
22:10 Dej 21:10 Aiud 19:30 Sebes 22:00 Gherla 20:30 Teius 19:00 Orastie 17:40 Deva 21:50 Cluj Napoca 20:00 Alba Iulia 18:30 Simeria 22:30 Bistrita 21:30 Turda 16:45 Lipova 17:00 Savarsin 22:20 Beclean
16:00
19:20 Orastie 23:59 Brasov 17:20 Savarsin 19:40 Sebes 16:45 Lipova 21:00 Sibiu 19:00 Simeria 22:50 Fagaras 22:00 Avrig 18:00 Deva
16:00
23:30 Pesteana Jiu 01:00 Filiasi 07:00 Ramnicu Sarat 05:00 Pitesti 22:30 Rovinari 07:30 Focsani 03:40 Ganeasa 22:00 Targu Jiu 06:30 Buzau 04:00 Slatina (Olt) 18:00 Lugoj 03:00 Bals 20:00 Orsova 06:00 Ploiesti 18:30 Caransebes 23:00 Balteni 00:01 Turceni 02:00 Craiova 21:00 Motru 05:30 Bucuresti 20:30 Drobeta Turnu Severin 17:00 Timisoara
16:00
03:45 Ramnicu Valcea 18:00 Lugoj 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 23:25 Turceni 03:15 Babeni 17:30 Timisoara 20:00 Orsova 22:40 Rovinari 23:45 Filiasi 02:45 Dragasani 01:30 Bals 20:45 Drobeta Turnu Severin 23:00 Balteni 04:00 Calimanesti 02:15 Ganeasa 00:00 Craiova 21:30 Motru 23:10 Pesteana Jiu
16:00
17:45 Savarsin 21:00 Petrosani 16:45 Lipova 18:45 Hunedoara 19:30 Calan 18:30 Deva 20:00 Hateg
16:00
18:20 Londra 21:30 Coventry 17:00 Budapesta 22:30 Nurnberg 05:00 Aachen 11:00 Calais 20:00 Passau 15:40 Maidstone 19:00 Londra 22:30 Birmingham 20:30 Northampton 23:30 Wurzburg 07:00 Liege 12:00 Dunkerque 21:30 Regensburg 16:10 Londra 16:30 Londra 19:30 Luton 00:02 Manchester 02:00 Frankfurt 08:00 Bruxelles 18:00 Viena 14:30 Dover 17:20 Londra 20:00 Milton Keynes 01:30 Liverpool 03:30 Koln 09:00 Lille 19:00 Linz 15:00 Folkestone
16:00
04:30 Slatina (Olt) 01:45 Filiasi 00:10 Rovinari 20:10 Orsova 07:00 Fetesti 09:00 Constanta 04:00 Ganeasa 01:30 Turceni 23:20 Targu Jiu 19:00 Caransebes 07:30 Cernavoda 06:30 Bucuresti 03:45 Bals 00:40 Pesteana Jiu 22:20 Motru 18:30 Lugoj 08:00 Medgidia 06:00 Pitesti 03:00 Craiova 00:30 Balteni 21:15 Drobeta Turnu Severin 17:00 Timisoara 08:30 Murfatlar
17:30
19:00 Timisoara 22:15 Drobeta Turnu Severin 00:30 Balteni 03:00 Craiova 06:00 Pitesti 07:30 Ramnicu Sarat 19:30 Lugoj 23:00 Motru 00:40 Pesteana Jiu 03:45 Bals 07:00 Bucuresti 09:00 Focsani 20:00 Caransebes 23:50 Targu Jiu 01:30 Turceni 04:00 Ganeasa 06:30 Ploiesti 21:30 Orsova 00:10 Rovinari 01:45 Filiasi 04:30 Slatina (Olt) 08:00 Buzau
17:30
23:45 Gherla 21:30 Alba Iulia 20:00 Deva 01:00 Bistrita 23:00 Cluj Napoca 21:00 Sebes 19:15 Savarsin 00:30 Beclean 22:30 Turda 20:45 Orastie 18:15 Lipova 00:05 Dej 22:00 Aiud 20:30 Simeria 21:45 Teius
17:30
20:00 Deva 22:30 Sibiu 20:30 Simeria 23:00 Avrig 20:45 Orastie 00:15 Fagaras 18:15 Lipova 21:00 Sebes 01:29 Brasov 19:15 Savarsin
17:30
19:15 Savarsin 22:30 Petrosani 20:00 Deva 21:00 Calan 20:20 Hunedoara 18:15 Lipova 21:30 Hateg
17:30
21:30 Orsova 00:10 Rovinari 01:45 Filiasi 04:15 Dragasani 19:00 Timisoara 22:15 Drobeta Turnu Severin 00:30 Balteni 03:00 Craiova 05:00 Ramnicu Valcea 19:30 Lugoj 23:00 Motru 00:40 Pesteana Jiu 03:30 Bals 05:30 Calimanesti 20:00 Caransebes 00:00 Targu Jiu 01:30 Turceni 03:45 Ganeasa 04:30 Babeni
Sosiri
De la Ora

14:00 Newquay 14:00 Wurzburg 14:00 Doncaster
00:00

07:00 Craiova
00:00

07:00 Targu Jiu
00:01

12:30 Bistrita
00:01

03:30 Deva
00:01

13:46 Ramnicu Valcea
00:01

14:30 Bistrita
00:01

14:30 Bucuresti
00:01

14:30 Craiova
00:01

07:45 Petrosani
00:01

15:00 Birmingham
00:01

13:20 Londra 14:00 Birmingham
00:01
Europa Buss
12:30 Doncaster
00:01
Europa Buss
12:30 Manchester
00:14

12:30 Ganeasa
00:15

13:20 Londra 13:20 Nurnberg
00:30

13:46 Babeni
00:31

14:30 Pitesti
00:40

07:00 Filiasi
00:40

07:00 Motru
01:00

12:30 Beclean
01:00

14:30 Beclean
01:00

07:45 Hateg
01:00

14:00 Birmingham 14:00 Nurnberg
01:00

15:00 Wurzburg
01:00

14:00 Coventry 14:00 Wurzburg
01:00

15:00 Roma
01:00

07:00 Viena
01:00
Europa Buss
12:30 Nurnberg
01:00

13:46 Dragasani
01:01

14:30 Slatina (Olt)
01:10

07:00 Turceni
01:10

14:30 Filiasi
01:15
Europa Buss
12:30 Leicester
01:19

07:00 Pesteana Jiu
01:20

13:20 Londra
01:30

15:00 Dresda
01:30

13:46 Ganeasa
01:31

03:30 Savarsin
01:40

12:30 Bals
01:40

14:00 Leicester
01:40

14:30 Ganeasa
01:45

07:45 Calan
01:45

07:00 Balteni
01:45

13:20 Regensburg
01:50

14:00 Liverpool
02:00

07:00 Drobeta Turnu Severin
02:00

12:30 Dej
02:00

12:30 Craiova
02:00

14:30 Dej
02:00

14:30 Turceni
02:00

15:00 Nurnberg
02:00
Europa Buss
12:30 Birmingham
02:00

14:30 Bals
02:10

07:00 Rovinari
02:10

03:30 Lipova
02:20

14:00 Berlin
02:30

14:00 Coventry
02:30

14:00 Berlin
02:30

13:20 Londra 14:00 Nurnberg
02:30

07:00 Targu Jiu
02:40

14:30 Craiova
02:55

13:46 Bals
02:56

14:00 Manchester
03:00

07:00 Orsova
03:00

15:00 Coventry
03:00

14:30 Pesteana Jiu
03:10

07:00 Motru
03:10

12:30 Filiasi
03:15

07:45 Hunedoara
03:15

13:46 Craiova
03:16

14:30 Filiasi
03:20

12:30 Gherla
03:30

14:00 Plzen
03:30

13:20 Londra
03:30

15:00 Perugia
03:30

07:00 Budapesta
03:30
Europa Buss
12:30 Praga
03:40

12:30 Turceni
03:45

07:00 Drobeta Turnu Severin
03:50
Europa Buss
12:30 Coventry
03:50

14:30 Turceni
03:55

14:00 Birmingham
04:00

12:30 Pesteana Jiu
04:00

14:30 Brasov
04:00

14:30 Balteni
04:00

14:00 Northampton
04:00

15:00 Regensburg
04:00
Europa Buss
12:30 Northampton
04:00

12:30 Balteni
04:10

07:45 Deva
04:15

13:20 Passau
04:15

12:30 Rovinari
04:20

14:30 Gherla
04:20

07:00 Orsova
04:25

14:00 Dresda
04:30

07:00 Caransebes
04:30

12:30 Cluj Napoca
04:30

14:30 Pesteana Jiu
04:30

14:00 Milton Keynes
04:30

15:00 Northampton
04:30

14:00 Dresda
04:30

14:00 Regensburg 14:00 Northampton
04:30

13:46 Filiasi
04:31
Europa Buss
12:30 Milton Keynes 12:30 Brno
04:40
Europa Buss
12:30 Luton
04:50

07:00 Caransebes
04:55

07:00 Lugoj
05:00

12:30 Targu Jiu
05:00

14:30 Cluj Napoca
05:00

14:30 Fagaras
05:00

14:00 Luton
05:00

15:00 Milton Keynes 15:00 Passau
05:00

14:00 Milton Keynes
05:00

15:00 Arezzo
05:00
Europa Buss
12:30 Londra
05:00

13:46 Turceni
05:01
Europa Buss
12:30 Londra
05:01

14:30 Balteni
05:10

14:00 Coventry
05:15

13:46 Pesteana Jiu
05:16

14:30 Rovinari
05:20

13:46 Balteni
05:26

07:45 Savarsin
05:30

14:00 Praga
05:30

15:00 Luton
05:30

14:00 Luton
05:30

07:00 Lugoj
05:30
Europa Buss
12:30 Londra
05:30

13:46 Rovinari
05:36
Europa Buss
12:30 Londra
05:40

12:30 Turda
05:45

13:20 Maidstone
05:45

14:30 Turda
05:50

14:30 Avrig
05:50
Europa Buss
12:30 Londra
05:50

14:30 Rovinari
05:55

14:00 Praga
06:00

07:00 Timisoara
06:00

12:30 Motru
06:00

14:30 Aiud
06:00

14:00 Londra
06:00

15:00 Linz 15:00 Londra
06:00

14:00 Praga
06:00

14:00 Londra
06:00

15:00 Praga
06:00
Europa Buss
12:30 Bratislava
06:00

07:00 Timisoara
06:10

14:00 Northampton
06:15

13:46 Targu Jiu
06:16

14:30 Targu Jiu
06:25

12:30 Aiud
06:30

14:30 Teius
06:30

14:30 Sibiu
06:30

14:30 Targu Jiu
06:30

13:20 Linz
06:30

12:30 Teius
06:45

12:30 Petrosani
06:45

14:30 Petrosani 07:45 Lipova
06:45

14:00 Passau
06:45

14:30 Motru
06:55

13:20 Folkestone
06:55

14:00 Luton
07:00

14:00 Brno 14:00 Oslo
07:00

12:30 Alba Iulia
07:00

12:30 Drobeta Turnu Severin
07:00

14:30 Alba Iulia
07:00

14:30 Sebes
07:00

14:00 Londra
07:00

15:00 Londra
07:00

14:00 Oslo 14:00 Brno
07:00

14:00 Londra
07:00

15:00 Oslo 15:00 Brno
07:00

14:00 Londra
07:15

14:00 Londra
07:15

13:46 Motru
07:16

14:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

14:00 Londra
07:30

12:30 Sebes
07:30

14:00 Brno
07:30

15:00 Firenze
07:30

12:30 Hateg
07:45

14:30 Motru
07:45

14:30 Hateg
07:45

14:30 Sebes
07:50

14:00 Londra
08:00

14:00 Moss
08:00

12:30 Calan
08:00

12:30 Orsova
08:00

14:30 Orastie
08:00

14:30 Orastie
08:00

14:30 Orsova
08:00

14:00 Londra
08:00

15:00 Londra 15:00 Viena
08:00

14:00 Moss
08:00

14:00 Londra 14:00 Londra
08:00

15:00 Moss
08:00

07:00 Latina
08:00

12:30 Orastie
08:15

12:30 Hunedoara
08:15

13:46 Drobeta Turnu Severin
08:16

14:00 Londra
08:30

14:30 Simeria
08:30

14:30 Calan
08:30

15:00 Londra
08:30

13:20 Dover 14:00 Londra
08:30
Europa Buss
12:30 Budapesta
08:30

12:30 Simeria
08:45

14:00 Londra
09:00

14:00 Bratislava
09:00

07:00 Focsani
09:00

12:30 Deva
09:00

12:30 Deva
09:00

14:30 Deva
09:00

14:30 Simeria
09:00

14:30 Drobeta Turnu Severin
09:00

15:00 Londra
09:00

13:20 Viena 14:00 Linz
09:00

15:00 Sarpsborg
09:00
Europa Buss
12:30 Maidstone
09:00

14:30 Caransebes
09:15

13:46 Orsova
09:16

14:00 Sarpsborg
09:30

07:00 Ramnicu Sarat
09:30

12:30 Caransebes
09:30

14:00 Maidstone
09:30

15:00 Maidstone
09:30

14:00 Sarpsborg
09:30

14:00 Maidstone
09:30

07:00 Aprilia
09:30

14:00 Gyor
10:00

12:30 Lugoj
10:00

14:30 Deva
10:00

14:30 Orsova
10:00

14:30 Hunedoara
10:00

14:00 Canterbury 14:00 Bratislava
10:00

15:00 Folkestone
10:00

14:00 Bratislava
10:00

14:00 Folkestone
10:00

15:00 Bratislava
10:00

15:00 Bologna
10:00
Europa Buss
12:30 Canterbury
10:00

14:00 Maidstone
10:30

14:30 Savarsin
10:30

12:30 Savarsin
10:40

12:30 Savarsin
10:40

14:00 Dover
10:45

13:46 Caransebes
10:46

14:30 Caransebes
10:50

14:30 Lugoj
10:55

14:00 Dover
11:00

14:00 Budapesta
11:00

07:00 Ploiesti
11:00

12:30 Timisoara
11:00

14:30 Savarsin
11:00

14:30 Deva
11:00

15:00 Budapesta 15:00 Dover
11:00

14:00 Gyor
11:00

14:00 Viena 14:00 Dover
11:00

15:00 Gyor
11:00

15:00 Budapesta
11:00

07:00 Roma
11:00
Europa Buss
12:30 Dover
11:00

13:46 Lugoj
11:16

12:30 Lipova
11:20

12:30 Lipova
11:20

14:00 Budapesta
11:30

14:00 Goteborg
11:30

14:00 Goteborg
11:30

13:20 Budapesta 13:20 Dunkerque
11:30

15:00 Goteborg
11:30

14:30 Lipova
11:55

07:00 Bucuresti
12:00

14:00 Calais 14:00 Budapesta
12:00

14:00 Budapesta
12:00

15:00 Budapesta
12:00

15:00 Ferrara
12:00
Europa Buss
12:30 Calais
12:00

14:30 Lugoj
12:10

14:30 Savarsin
12:15

13:46 Timisoara
12:16

14:00 Varberg
12:30

14:00 Varberg
12:30

13:20 Calais
12:30

15:00 Varberg
12:30

14:30 Lipova
12:45
Europa Buss
12:30 Dunkerque
12:50

14:00 Halmstad
13:00

07:00 Pitesti
13:00

14:00 Budapesta
13:00

14:30 Timisoara
13:10

14:30 Lipova
13:30

14:00 Halmstad
13:30

13:20 Lille
13:30

15:00 Halmstad
13:30

15:00 Padova
13:30

07:00 Perugia
13:30

14:30 Timisoara
13:35
Europa Buss
12:30 Ostende
13:40

14:00 Helsingborg
14:00

07:00 Slatina (Olt)
14:00

14:00 Dunkerque
14:00

15:00 Dunkerque
14:00

14:00 Dunkerque
14:00

07:00 Arezzo
14:00
Europa Buss
12:30 Gent
14:24

14:00 Landskrona
14:30

14:00 Helsingborg
14:30

13:20 Bruxelles
14:30

15:00 Helsingborg
14:30

14:00 Ostende
15:00

15:00 Calais
15:00

14:00 Landskrona
15:00

14:00 Calais
15:00

15:00 Landskrona
15:00

07:00 Ganeasa
15:15

15:00 Malmo
15:30

15:00 Mestre
15:30

07:00 Firenze
15:30
Europa Buss
12:30 Bruxelles
15:59

14:00 Malmo
16:00

14:00 Gent
16:00

15:00 Lille
16:00

14:00 Malmo
16:00

14:00 Lille
16:00

15:00 Copenhagen
16:00

14:00 Copenhagen
16:30

13:20 Liege
16:30

07:00 Constanta
16:30

07:00 Bals
16:40

07:00 Murfatlar
16:50
Europa Buss
12:30 Liege
16:59

07:00 Craiova
17:00

14:00 Bruxelles
17:00

15:00 Bruxelles
17:00

14:00 Bruxelles
17:00

15:00 Udine
17:00

07:00 Bologna
17:00

07:00 Medgidia
17:10

13:20 Aachen
17:30

07:00 Ferrara
17:30

07:00 Cernavoda
17:35

14:00 Odense
18:00

14:30 Focsani
18:00

14:00 Liege
18:00

14:00 Copenhagen
18:00

13:20 Liverpool
18:00

07:00 Fetesti
18:00

07:00 Padova
18:00

14:30 Calimanesti
18:10

15:00 Crewe
18:10

07:00 Filiasi
18:15

13:20 Koln
18:30

07:00 Turceni
18:45
Europa Buss
12:30 Aachen
18:59

07:00 Pesteana Jiu
19:00

03:30 Brasov
19:00

14:30 Ramnicu Sarat
19:00

14:30 Ramnicu Valcea
19:00

14:00 Aachen
19:00

15:00 Stoke on Trent 15:00 Liege 15:00 Warrington
19:00

13:20 Manchester 14:00 Liege
19:00

07:00 Bucuresti
19:00

15:00 Rostock
19:00

07:00 Balteni
19:10

07:00 Rovinari
19:20

15:00 Graz
19:30

07:00 Mestre
19:30

03:30 Fagaras
20:00

14:30 Buzau
20:00

14:00 Koln
20:00

15:00 Liverpool 15:00 Aachen
20:00

14:00 Aachen 13:20 Birmingham
20:00

07:00 Pitesti
20:00
Europa Buss
12:30 Liverpool
20:00

14:30 Babeni
20:15

13:20 Frankfurt
20:30

03:30 Avrig
20:45
Europa Buss
12:30 Koln
20:59

14:00 Liverpool
21:00

15:00 Koln
21:00

13:20 Coventry 14:00 Koln
21:00

07:00 Slatina (Olt)
21:00

07:00 Udine
21:00
Europa Buss
12:30 Bolton
21:00

03:30 Sibiu
21:15

14:00 Liverpool
21:30
Europa Buss
12:30 Bolton
21:30

14:30 Dragasani
21:45

07:00 Ganeasa
21:55
Europa Buss
12:30 Frankfurt
21:59

14:00 Hamburg
22:00

14:30 Ganeasa
22:00

14:00 Frankfurt 14:00 Bolton
22:00

15:00 Manchester
22:00

13:20 Northampton
22:00

15:00 Berlin
22:00

15:00 Latina
22:00

12:30 Calimanesti
22:15

03:30 Sebes
22:30

14:00 Bolton
22:30

13:20 Wurzburg
22:30

12:30 Ramnicu Valcea
22:45

14:30 Ploiesti
22:45

14:00 Manchester
22:45

13:20 Milton Keynes
22:55

14:30 Bals
23:00

14:00 Manchester
23:00

15:00 Frankfurt
23:00

14:00 Frankfurt
23:00

07:00 Graz
23:00

07:00 Bals
23:10

03:30 Orastie
23:15

12:30 Babeni
23:15

13:20 Luton
23:15

03:30 Simeria
23:30

15:00 Aprilia
23:30

13:46 Calimanesti
23:31

12:30 Dragasani
23:45

14:00 Rostock
23:59
Europa Buss
12:30 Wurzburg
23:59