Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bucuresti > Autogara Filaret

Autogara Filaret

Bucuresti, Romania

Adresă: Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4
Tel: +4-021-336.06.92
Mobil: +4-0723-671.011; +4-0733-452.738
E-mail: office@acfilaret.ro
Web: www.acfilaret.ro

Plecări
Ora Către
02:00
02:10 Passau 13:00 Paris 01:00 Linz 06:00 Heilbronn 12:30 Reims 06:10 Stuttgart 12:00 Vitry-le-Francois 04:00 Nurnberg 11:00 Nancy 07:00 Strasbourg 22:00 Viena 11:10 Metz 06:40 Karlsruhe 13:00 Paris 06:00 Heilbronn 02:10 Passau 06:10 Stuttgart 01:00 Linz 12:00 Vitry-le-Francois 12:30 Reims 11:00 Nancy 22:00 Viena 04:00 Nurnberg 06:40 Karlsruhe 07:00 Strasbourg 11:10 Metz
02:00
07:10 Barlad 03:30 Slobozia 06:25 Tecuci 05:15 Galati 04:50 Braila
02:00
10:00 Suceava 08:30 Bacau 04:00 Buzau 09:00 Falticeni 07:00 Adjud 03:00 Urziceni 11:20 Botosani 09:20 Motca 06:30 Focsani 11:00 Dumbraveni 09:00 Roman 04:45 Ramnicu Sarat
02:00
10:30 Cluj Napoca 00:00 Turda 00:00 Predeal 00:00 Comarnic 07:35 Sighisoara 00:00 Campia Turzii 00:00 Azuga 08:45 Targu Mures 00:00 Ludus 00:00 Busteni 05:40 Brasov 03:30 Ploiesti 00:00 Iernut 00:00 Sinaia
02:00
09:00 Roman 04:45 Ramnicu Sarat 03:00 Urziceni 08:30 Bacau 04:00 Buzau 10:00 Iasi 07:00 Adjud 09:30 Targu Frumos 06:30 Focsani
02:00
10:45 Cluj Napoca
02:00
08:00 Bacau 10:00 Iasi 10:00 Suceava 07:00 Adjud 11:00 Botosani
02:00
10:00 Chisinau
03:00
05:30 Ansbach 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 05:30 Ansbach 06:15 Crailsheim 01:30 Passau 07:15 Ohringen 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 06:15 Crailsheim 07:15 Ohringen 11:45 Heidelberg 03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 11:45 Heidelberg 08:00 Heilbronn 04:30 Nurnberg 10:00 Giessen 14:15 Essen 08:00 Heilbronn
03:00
11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 11:00 Rottweil 11:30 Schwenningen 11:00 Rottweil 11:30 Schwenningen 05:00 Munchen 10:45 Karlsruhe 05:30 Sinaia 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 09:45 Reutlingen 09:45 Reutlingen 12:00 Buhl 09:45 Reutlingen 12:00 Tuttlingen 09:45 Reutlingen 12:00 Tuttlingen 06:00 Augsburg 11:45 Heidelberg 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg 10:00 Tubingen 10:00 Tubingen 12:30 Offenburg 04:00 Muhldorf 10:00 Tubingen 12:30 Singen 10:00 Tubingen 02:30 Deggendorf 12:30 Singen 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 04:00 Muhldorf 09:45 Reutlingen 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 04:30 Waldkraiburg 10:30 Balingen 13:00 Konstanz 10:30 Balingen 03:30 Landshut 13:00 Konstanz 10:15 Pforzheim 07:30 Ulm 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:30 Waldkraiburg 10:00 Tubingen
03:00
05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau 03:00 Freilassing 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt 04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg
03:00
06:30 Brasov
03:00
02:55 Regensburg 07:10 Ohringen 10:25 Darmstadt 13:25 Siegen 16:25 Essen 04:25 Nurnberg 07:55 Heilbronn 10:55 Frankfurt 14:10 Gummersbach 16:55 Dortmund 01:10 Passau 05:25 Ansbach 08:55 Heidelberg 11:25 Offenbach 14:55 Koln 02:10 Deggendorf 06:10 Crailsheim 09:25 Mannheim 12:25 Giessen 15:55 Dusseldorf
05:20 C&I Grup International
06:20 Budeni
05:30
06:02 Frumusani
05:55 Smaranda
07:36 Prundu
06:00
06:32 Frumusani
06:00
08:15 Cernavoda 07:50 Fetesti 09:15 Constanta 07:25 Drajna Noua 10:00 Mangalia
06:00 Filaret
07:41 Potlogi
06:00
11:00 Varna 12:00 Balchik 11:10 Sf. Constantin si Elena 11:45 Albena 11:30 Nisipurile de Aur
06:25 C&I Grup International
07:25 Budeni
06:30
07:02 Frumusani
06:30 Filaret
10:47 Nehoiu
06:30
13:30 Sofia
07:00 Rocevi Impex
08:13 Vizuresti 08:13 Vizuresti 08:13 Vizuresti
07:00
03:30 Linkoping 21:50 Halmstad 19:35 Copenhagen 01:00 Boras 02:00 Jonkoping 21:00 Helsingborg 01:30 Bratislava 05:30 Sodertalje 23:50 Goteborg 05:30 Praga 23:00 Budapesta 22:50 Varberg 20:10 Malmo 06:00 Stockholm 04:00 Norrkoping
07:00 Smaranda
08:41 Prundu
07:00 Global Development Solutions SRL
08:00 Branistari
07:25 C&I Grup International
08:25 Budeni
07:30
08:02 Frumusani
07:30 Start Taxi Trans SRL
09:43 Crivat
07:30 Filaret
15:40 Calafat
07:30 Mototolea
08:46 Baneasa
08:00
08:32 Frumusani
08:00
11:15 Galati 10:50 Braila 13:10 Barlad 09:30 Slobozia 12:25 Tecuci
08:00
17:00 Suceava 14:30 Bacau 10:00 Buzau 16:00 Falticeni 13:00 Adjud 09:00 Urziceni 18:20 Botosani 15:20 Motca 12:30 Focsani 18:00 Dumbraveni 15:00 Roman 10:45 Ramnicu Sarat
08:00
15:30 Targu Frumos 12:30 Focsani 15:00 Roman 10:45 Ramnicu Sarat 09:00 Urziceni 14:30 Bacau 10:00 Buzau 16:00 Iasi 13:00 Adjud
08:00 C&I Grup International
10:03 Radovanu
08:00 Filaret
09:34 Poiana De Jos
08:00 Filaret
09:41 Potlogi
08:00 Transcom 94
12:17 Nehoiu
08:00
16:30 Chisinau
08:30
09:02 Frumusani
08:45 Trans SO-MI Impex
12:00 Fantanele
08:45 Eden SRL
10:03 Ciurari
09:00 Iurtrans Confort
09:30 Otopeni Aeroport 17:00 Chisinau
09:30
10:02 Frumusani
09:30 Smaranda
11:11 Prundu
10:00
10:32 Frumusani
10:00 Vlaciu
11:30 Nana
10:00 Smaranda
11:41 Prundu
10:00 Filaret
18:59 Suceava
10:00
19:00 Chisinau
10:25 C&I Grup International
11:25 Budeni
10:30
11:02 Frumusani
10:30
13:00 Calarasi
11:00 Smaranda
12:41 Prundu
11:00 Filaret
12:41 Potlogi
11:00 Iurtrans Confort
19:30 Chisinau 11:30 Otopeni Aeroport
11:25 C&I Grup International
12:25 Budeni
11:30
12:02 Frumusani
11:30 Filaret
13:04 Stanesti
12:00
12:31 Frumusani
12:00
20:30 Chisinau
12:30
13:02 Frumusani
12:30 Transcom 94
16:21 Bisca Chiojd
13:00 Transcom 94
17:44 Varlaam
13:00
20:55 Chisinau
13:15 Draghia CM SNC
16:32 Blajani
13:30
14:02 Frumusani
13:30 Vlaciu
16:23 Odaia Vladichii
13:30 Smaranda
15:11 Prundu
13:45 Nikarom Group
15:00 Vasilati 15:00 Vasilati 15:00 Vasilati
14:00
14:32 Frumusani
14:00
12:10 Argos 18:45 Mesinon 18:10 Asopos 06:00 Atalanti 03:10 Larisa 06:30 Kastro 16:00 Kato Glikovrisi 13:45 Sparta 09:00 Pireas 18:50 Elika 11:00 Akrata 14:50 Lechaina 15:30 Amalias 15:30 Vlakhiotis 16:40 Kiparissia 10:00 Arkhaia Korinthos 19:00 Asprokhoma 18:25 Pappadhianika 00:30 Promakhon 02:30 Katerini 06:50 Thiva 15:40 Elos 12:45 Tripolis 16:30 Molaoi 19:30 Neapolis 13:50 Araxos 15:00 Loutra Killinis 15:40 Pirgos 14:15 Skala 17:10 Filiatra 17:40 Gargalianoi 09:00 Pireas 19:15 Kalamata 18:50 Elika 05:00 Lamia 02:00 Salonic 08:00 Atena 15:30 Vlakhiotis 12:10 Argos 18:10 Asopos 09:00 Pireas 14:10 Lapas 15:10 Andravida 16:00 Kato Glikovrisi 16:10 Zakharo 13:45 Sparta 18:30 Kazarma 16:30 Molaoi 19:30 Neapolis 04:00 Volos 01:00 Seres 09:00 Pireas 14:15 Skala 10:00 Arkhaia Korinthos 18:25 Pappadhianika 12:30 Patra 14:30 Varda 15:20 Gastouni 15:40 Elos 16:30 Kalon Neron 12:45 Tripolis
14:00
18:30 Sibiu
14:00 Smaranda
15:41 Prundu
14:00 Filaret
15:34 Poiana De Jos
14:00 Transcom 94
18:17 Nehoiu
14:00
23:20 Napoli 14:45 Ferrara 20:30 Roma 13:45 Padova 17:00 Firenze 13:00 Mestre 00:30 Salerno 15:30 Bologna 11:00 Udine
14:00
16:30 Calarasi
15:00
21:30 Babadag 18:30 Fetesti 20:30 Constanta 18:00 Calarasi 19:15 Medgidia 22:00 Tulcea 18:45 Cernavoda
15:00
19:00 Ramnicu Valcea 17:30 Pitesti 21:30 Craiova 20:10 Dragasani
15:00
19:25 Tecuci 18:15 Galati 17:50 Braila 20:10 Barlad 16:30 Slobozia
15:00
23:00 Suceava 21:30 Bacau 17:00 Buzau 22:00 Falticeni 20:00 Adjud 16:00 Urziceni 00:20 Botosani 22:20 Motca 19:30 Focsani 00:00 Dumbraveni 22:00 Roman 17:45 Ramnicu Sarat
15:00
18:30 Campina 22:00 Sibiu 16:30 Ploiesti 21:00 Fagaras 20:00 Brasov
15:00
16:00 Urziceni 21:30 Bacau 17:00 Buzau 23:00 Iasi 20:00 Adjud 22:30 Targu Frumos 19:30 Focsani 22:00 Roman 17:45 Ramnicu Sarat
15:00
23:30 Chisinau
15:15 Trans SO-MI Impex
18:22 Fantanele
15:30
16:02 Frumusani
15:30 Eden SRL
16:48 Ciurari
15:30 Start Taxi Trans SRL
17:43 Crivat
15:30 Smaranda
17:11 Prundu
15:30 C&I Grup International
16:45 Crivat
15:30 Filaret
17:11 Potlogi
15:45 Global Development Solutions SRL
16:45 Branistari
16:00
16:32 Frumusani
16:00 Transmuntenia
20:06 Valea Muscelului 20:06 Valea Muscelului 20:06 Valea Muscelului
16:00 Buffalo SRL
18:03 Curatesti
16:00
23:55 Chisinau
16:00
23:59 Sofia
16:25 C&I Grup International
17:25 Budeni
16:30 Eden SRL
17:48 Ciurari
16:30 C&I Grup International
18:33 Radovanu
16:30
04:00 Istanbul
17:00 Vlaciu
18:30 Nana 18:30 Nana
17:00
01:45 Chisinau
17:25 C&I Grup International
18:25 Budeni
17:30 Nick Trans Com
18:28 Gostinari
17:30
18:02 Frumusani
17:30 Smaranda
19:11 Prundu
17:30 Nikarom Group
18:30 Vasilati 18:30 Vasilati 18:30 Vasilati
18:00
18:32 Frumusani
18:00 Eden SRL
19:18 Ciurari
18:00 Iurtrans Confort
03:20 Chisinau
18:20 Vlaciu
21:33 Odaia Vladichii
18:20
20:50 Calarasi
18:45 Filaret
20:19 Poiana De Jos
19:00 Smaranda
20:41 Prundu
19:00 Mototolea
20:16 Baneasa
19:30
20:02 Frumusani
19:30 Smaranda
21:11 Prundu
19:30 Iurtrans Confort
05:55 Balti 05:30 Falesti
20:00
20:32 Frumusani
20:00
05:00 Chisinau
20:25 C&I Grup International
21:25 Budeni
20:30
21:02 Frumusani
22:00
22:32 Frumusani
22:00 RUTA PRIM
05:50 Chisinau
22:00
05:55 Chisinau
22:00
10:00 Odesa
23:58
07:55 Chisinau
23:59 RUTA PRIM
07:49 Chisinau
Sosiri
De la Ora

15:00 Volos
00:00

02:00 Fetesti
00:15

06:00 Sighisoara
00:30

08:00 Sofia
00:30

15:00 Larisa
00:40

02:00 Drajna Noua
00:40

15:00 Katerini
01:30

09:45 Chisinau
02:00

06:00 Brasov
02:30

06:00 Predeal
02:55

15:00 Salonic
03:00

17:00 Dortmund
03:00

06:00 Azuga
03:05

06:00 Busteni
03:10

06:00 Sinaia
03:15

06:00 Comarnic
03:30

18:00 Salerno
03:30

17:00 Essen
03:30
Smaranda
05:41 Prundu
04:00

17:00 Dusseldorf
04:00
Transcom 94
08:59 Varlaam
04:15
C&I Grup International
05:20 Budeni
04:20
Nick Trans Com
05:28 Gostinari
04:30
Trans SO-MI Impex
07:37 Fantanele
04:30
Start Taxi Trans SRL
06:43 Crivat
04:30
Eden SRL
05:48 Ciurari
04:30

06:00 Ploiesti
04:30
Smaranda
06:11 Prundu
04:30
C&I Grup International
05:45 Crivat
04:30
C&I Grup International
06:33 Radovanu
04:30
Transcom 94
08:21 Bisca Chiojd
04:30

18:00 Napoli
04:30

19:00 Dortmund
04:30

14:00 Botosani
04:40

15:00 Seres
04:40
Vlaciu
06:30 Nana
05:00

14:00 Dumbraveni
05:00
Global Development Solutions SRL
06:00 Branistari
05:00
Buffalo SRL
07:03 Curatesti
05:00

14:00 Botosani
05:00

17:00 Koln
05:00

13:00 Chisinau
05:00
Vlaciu
08:08 Odaia Vladichii
05:15

19:00 Essen
05:15

15:00 Promakhon
05:25
Filaret
07:04 Poiana De Jos
05:30
Mototolea
06:46 Baneasa
05:30

19:00 Saarbrucken
05:45

17:00 Gummersbach
05:45

14:00 Barlad
05:50
Eden SRL
07:18 Ciurari
06:00

07:00 Stockholm
06:00

14:00 Suceava
06:00

14:00 Sibiu
06:00

14:00 Iasi
06:00
Smaranda
07:41 Prundu
06:00
Filaret
14:59 Suceava
06:00

14:00 Iasi 14:00 Suceava
06:00

19:00 Dusseldorf
06:00

14:00 Tecuci
06:15
Transcom 94
10:32 Nehoiu
06:15

19:00 Homburg
06:15

14:00 Falticeni
06:20
C&I Grup International
07:20 Budeni
06:20

07:02 Frumusani
06:30

14:00 Targu Frumos
06:30
Draghia CM SNC
09:46 Blajani
06:30

17:00 Siegen
06:30

14:00 Motca
06:40

19:00 Koln
06:45

19:00 Kaiserslautern
06:45

09:20 Calarasi
06:50

07:32 Frumusani
07:00

14:00 Tulcea
07:00

14:00 Roman
07:00

14:00 Fagaras
07:00

14:00 Roman
07:00

19:00 Freiburg im Breisgau 19:00 Freiburg im Breisgau
07:00

17:00 Freiburg im Breisgau
07:00

08:02 Frumusani
07:30

14:00 Babadag
07:30

14:00 Craiova
07:30
Filaret
15:40 Calafat
07:30

19:00 Lahr 19:00 Lahr
07:30

17:00 Giessen
07:30
Filaret
09:26 Potlogi
07:45

19:00 Konstanz 19:00 Konstanz
07:45

10:15 Calarasi
07:45

19:00 Offenburg 19:00 Offenburg
07:50

20:55 Odesa
07:50

07:00 Norrkoping
08:00
Smaranda
09:41 Prundu
08:00

18:00 Roma
08:00

14:00 Bacau
08:00

17:00 Chisinau
08:00

17:00 Offenburg
08:00

19:00 Siegen
08:15

19:00 Buhl 19:00 Singen 19:00 Singen 19:00 Buhl
08:15
C&I Grup International
09:20 Budeni
08:20
Rocevi Impex
09:43 Vizuresti 09:43 Vizuresti 09:43 Vizuresti
08:30

09:02 Frumusani
08:30

07:00 Linkoping
08:30

14:00 Constanta
08:30

14:00 Galati
08:30

14:00 Bacau
08:30

14:00 Bacau
08:30

19:00 Baden-Baden 19:00 Baden-Baden
08:30

17:00 Offenbach
08:30

19:00 Tuttlingen 19:00 Tuttlingen 19:00 Mannheim
08:45

14:00 Dragasani
08:50

09:32 Frumusani
09:00

14:00 Adjud
09:00

14:00 Brasov
09:00

14:00 Adjud
09:00
Smaranda
10:41 Prundu
09:00
Global Development Solutions SRL
10:00 Branistari
09:00

14:00 Adjud
09:00

19:00 Heidelberg 19:00 Heidelberg
09:00

19:00 Rastatt 19:00 Heidelberg 19:00 Rastatt
09:00
Iurtrans Confort
17:00 Chisinau
09:00

17:00 Rastatt
09:00

17:00 Frankfurt
09:00

19:00 Giessen
09:15

19:00 Schwenningen 19:00 Schwenningen
09:15
C&I Grup International
10:20 Budeni
09:20

10:02 Frumusani
09:30
Vlaciu
12:43 Odaia Vladichii
09:30

14:00 Braila
09:30

14:00 Focsani
09:30

14:00 Focsani
09:30

17:00 Karlsruhe
09:30

17:00 Darmstadt
09:30

15:00 Kalamata 15:00 Kalamata
09:35

14:00 Medgidia
09:45

19:00 Rottweil 19:00 Rottweil
09:45

15:00 Neapolis 15:00 Neapolis
09:50

15:00 Asprokhoma 15:00 Asprokhoma
09:55
Eden SRL
11:18 Ciurari
10:00

07:00 Jonkoping
10:00

14:00 Ramnicu Valcea
10:00
Filaret
11:41 Potlogi
10:00
Nikarom Group
11:00 Vasilati
10:00

19:00 Karlsruhe
10:00

19:00 Chisinau
10:00

15:00 Mesinon 15:00 Mesinon
10:10

14:00 Cernavoda
10:15

19:00 Balingen 19:00 Balingen
10:15

17:00 Pforzheim
10:15

15:00 Kazarma 15:00 Kazarma
10:25

11:02 Frumusani
10:30
Transmuntenia
14:36 Valea Muscelului 14:36 Valea Muscelului
10:30

14:00 Fetesti
10:30

14:00 Campina
10:30

17:00 Mannheim
10:30

15:00 Elika 15:00 Elika
10:35

19:00 Pforzheim 19:00 Tubingen 19:00 Tubingen 19:00 Tubingen 19:00 Tubingen 19:00 Tubingen
10:45

11:32 Frumusani
11:00

14:00 Calarasi
11:00

14:00 Slobozia
11:00

15:00 Pappadhianika 15:00 Pappadhianika
11:00

19:00 Frankfurt
11:00

19:00 Reutlingen 19:00 Reutlingen 19:00 Reutlingen 19:00 Reutlingen 19:00 Reutlingen
11:00
Iurtrans Confort
19:30 Chisinau
11:00

17:00 Stuttgart
11:00

17:00 Heidelberg
11:00

07:00 Boras
11:15

14:00 Ramnicu Sarat
11:15

15:00 Gargalianoi 15:00 Asopos 15:00 Gargalianoi 15:00 Asopos
11:15

14:00 Ramnicu Sarat
11:15

12:02 Frumusani
11:30

14:00 Pitesti
11:30
Smaranda
13:11 Prundu
11:30

19:00 Stuttgart
11:30
Eden SRL
13:03 Ciurari
11:45

15:00 Filiatra 15:00 Filiatra
11:45

14:00 Buzau
12:00

08:00 Pireas
12:00

14:00 Buzau
12:00
Smaranda
13:41 Prundu
12:00
Filaret
13:34 Poiana De Jos
12:00

18:00 Firenze
12:00

19:00 Aschaffenburg
12:00

20:30 Chisinau
12:00

17:00 Goppingen
12:00

17:00 Heilbronn
12:00

15:00 Kiparissia 15:00 Kiparissia
12:15
C&I Grup International
13:20 Budeni
12:20

15:00 Kalon Neron 15:00 Kalon Neron
12:25

13:02 Frumusani
12:30
Vlaciu
14:00 Nana
12:30
Start Taxi Trans SRL
14:43 Crivat
12:30

07:00 Goteborg
12:30

14:00 Ploiesti
12:30
C&I Grup International
14:33 Radovanu
12:30

19:00 Heilbronn 19:00 Heilbronn
12:30

15:00 Zakharo 15:00 Zakharo
12:45

17:00 Ohringen
12:45

15:00 Molaoi 15:00 Molaoi
12:55

13:32 Frumusani
13:00

14:00 Urziceni
13:00

08:00 Atena
13:00

14:00 Urziceni
13:00
Filaret
14:41 Potlogi
13:00

19:00 Ulm
13:00

17:00 Ulm
13:00

20:55 Chisinau
13:00

15:00 Pirgos 15:00 Pirgos
13:15
Filaret
14:49 Stanesti
13:15
Transcom 94
17:32 Nehoiu
13:15

19:00 Ohringen 19:00 Ohringen
13:15
C&I Grup International
14:20 Budeni
13:20

15:00 Amalias 15:00 Kato Glikovrisi 15:00 Kato Glikovrisi 15:00 Amalias
13:25

14:02 Frumusani
13:30
Smaranda
15:11 Prundu
13:30

18:00 Bologna
13:30

19:00 Wurzburg
13:30

16:00 Calarasi
13:30

17:00 Brasov
13:30

15:00 Gastouni 15:00 Gastouni
13:35

07:00 Varberg
13:45

15:00 Andravida 15:00 Elos 15:00 Elos 15:00 Andravida
13:45

17:00 Crailsheim
13:45

15:00 Vlakhiotis 15:00 Loutra Killinis 15:00 Loutra Killinis 15:00 Vlakhiotis
13:55
Trans SO-MI Impex
17:15 Fantanele
14:00

15:00 Lechaina 15:00 Lechaina
14:05

08:00 Thiva
14:10

19:00 Crailsheim 19:00 Crailsheim
14:15

17:00 Augsburg
14:15

15:00 Varda 15:00 Varda
14:25

15:02 Frumusani
14:30

08:00 Kastro
14:30
Filaret
18:47 Nehoiu
14:30

18:00 Sibiu
14:30

18:00 Ferrara
14:30

19:00 Augsburg
14:30

17:00 Ansbach
14:30

20:00 Nisipurile de Aur
14:30

15:00 Lapas 15:00 Lapas
14:45

20:00 Albena
14:45

15:32 Frumusani
15:00
Vlaciu
16:30 Nana
15:00

07:00 Halmstad
15:00

08:00 Atalanti
15:00

19:00 Ansbach 19:00 Ansbach
15:00

19:00 Waldkraiburg 19:00 Waldkraiburg
15:00

20:00 Balchik 20:00 Varna
15:00

15:00 Araxos 15:00 Araxos
15:05

15:00 Skala 15:00 Skala
15:10

20:00 Sf. Constantin si Elena
15:10

17:00 Munchen
15:15
Smaranda
17:11 Prundu
15:30

19:00 Nurnberg
15:30

19:00 Munchen 19:00 Muhldorf 19:00 Muhldorf
15:30

17:00 Nurnberg
15:30

22:30 Sofia
15:30

15:00 Sparta 15:00 Sparta
15:40
Nikarom Group
16:55 Vasilati
15:40

18:00 Padova
15:45

08:00 Lamia
16:00
Smaranda
17:41 Prundu
16:00
Filaret
17:34 Poiana De Jos
16:00

23:55 Chisinau
16:00

07:00 Helsingborg
16:15

18:00 Mestre
16:15

17:00 Rosenheim
16:15

15:00 Patra 15:00 Patra
16:25

17:02 Frumusani
16:30
Mototolea
17:46 Baneasa
16:30

08:30 Istanbul
16:30

15:00 Tripolis 15:00 Tripolis
16:40
Iurtrans Confort
17:00 Otopeni Aeroport
16:40

17:32 Frumusani
17:00

08:00 Volos
17:00

19:00 Regensburg
17:00

19:00 Sinaia 19:00 Landshut
17:00

01:45 Chisinau
17:00

17:00 Traunstein
17:00

17:00 Regensburg
17:00

15:00 Argos 15:00 Argos
17:15
Filaret
18:56 Potlogi
17:15

07:00 Malmo
17:30
Smaranda
19:11 Prundu
17:30

08:00 Larisa
17:40

17:00 Freilassing
17:45

17:00 Deggendorf
17:45

15:00 Akrata 15:00 Akrata
17:55

19:00 Deggendorf
18:00
Iurtrans Confort
03:15 Chisinau
18:00

19:02 Frumusani
18:30

07:00 Copenhagen
18:30

15:00 Arkhaia Korinthos 15:00 Arkhaia Korinthos 08:00 Katerini
18:30

18:00 Udine
18:30

17:00 Passau
18:45

19:32 Frumusani
19:00

15:00 Pireas 15:00 Pireas 15:00 Pireas 15:00 Pireas 15:00 Pireas
19:00

19:00 Passau
19:00
Iurtrans Confort
19:30 Otopeni Aeroport
19:00
Iurtrans Confort
05:45 Balti
19:00
C&I Grup International
20:20 Budeni
19:20
Iurtrans Confort
05:45 Falesti
19:50

08:00 Salonic 15:00 Atena
20:00

05:00 Chisinau
20:00

20:55 Otopeni Aeroport
20:00

21:02 Frumusani
20:30

21:32 Frumusani
21:00

15:00 Thiva
21:10
C&I Grup International
22:25 Budeni
21:25

22:02 Frumusani
21:30

06:00 Cluj Napoca
21:30

15:00 Kastro
21:30

08:00 Seres
21:40

15:00 Atalanti
22:00

02:00 Mangalia
22:00

06:00 Turda
22:15

06:00 Campia Turzii
22:20

08:00 Promakhon
22:25
RUTA PRIM
05:50 Chisinau
22:30

06:20 Chisinau
22:30

02:00 Constanta
22:45

06:00 Ludus
22:50

23:32 Frumusani
23:00

15:00 Lamia
23:00

06:00 Iernut
23:05

06:00 Targu Mures
23:30

02:00 Cernavoda
23:40

07:55 Chisinau
23:58
RUTA PRIM
07:49 Chisinau
23:59