Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bucuresti > Autogara Filaret

Autogara Filaret

Bucuresti, Romania

Adresă: Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4
Tel: +4-021-336.06.92
Mobil: +4-0723-671.011; +4-0733-452.738
E-mail: office@acfilaret.ro
Web: www.acfilaret.ro

Plecări
Ora Către
02:00
13:00 Paris 06:00 Heilbronn 06:00 Frankfurt am Main 06:40 Karlsruhe 11:00 Nancy 22:00 Viena 05:00 Stuttgart 02:10 Passau 01:00 Linz 03:00 Munchen 04:00 Nurnberg 07:00 Strasbourg 07:00 Koblenz
02:00
06:25 Tecuci 05:15 Galati 04:50 Braila 07:10 Barlad 03:30 Slobozia
02:00
11:00 Dumbraveni 09:00 Roman 04:45 Ramnicu Sarat 10:00 Suceava 08:30 Bacau 04:00 Buzau 09:00 Falticeni 07:00 Adjud 03:00 Urziceni 11:20 Botosani 09:20 Motca 06:30 Focsani
02:00
08:45 Targu Mures 00:00 Campia Turzii 00:00 Azuga 05:40 Brasov 03:30 Ploiesti 00:00 Ludus 00:00 Busteni 10:30 Cluj Napoca 14:00 Baia Mare 00:00 Iernut 00:00 Sinaia 07:35 Sighisoara 00:00 Turda 00:00 Predeal 00:00 Comarnic
02:00
10:00 Iasi 07:00 Adjud 04:45 Ramnicu Sarat 09:30 Targu Frumos 06:30 Focsani 04:00 Buzau 09:00 Roman 03:00 Urziceni 08:30 Bacau
02:00
10:45 Cluj Napoca
02:00
08:00 Bacau 10:00 Iasi 10:00 Suceava 07:00 Adjud 11:00 Botosani
03:00
10:00 Giessen 14:15 Essen 08:00 Heilbronn 04:30 Nurnberg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 05:30 Ansbach 06:00 Wurzburg 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 06:15 Crailsheim 07:15 Ohringen 01:30 Passau 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 11:45 Heidelberg 03:30 Regensburg
03:00
06:00 Augsburg 10:45 Karlsruhe 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 04:00 Muhldorf 02:30 Deggendorf 07:30 Ulm 11:45 Heidelberg 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 03:30 Landshut 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 05:00 Munchen 10:15 Pforzheim 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg
03:00
05:00 Munchen 03:05 Freilassing 03:30 Traunstein 04:10 Rosenheim
04:00
23:30 Oslo
04:00
13:45 Copenhagen 14:30 Hillerod 18:00 Frederiksværk 14:00 Helsingor
04:00
14:00 Malmo 16:50 Kristianstad 19:30 Goteborg 20:15 Jonkoping 14:30 Landskrona 18:00 Solvesborg 17:15 Ljungby 15:15 Helsingborg 17:00 Halmstad 18:30 Vaxjo 16:50 Hassleholm 17:30 Varberg 19:30 Varnamo
04:00
16:50 Hassleholm 17:30 Varberg 14:00 Malmo 17:30 Kristianstad 19:30 Goteborg 14:30 Landskrona 18:00 Solvesborg 15:15 Helsingborg 17:00 Halmstad
05:20
06:20 Budeni
05:30
06:02 Frumusani
05:55 Smaranda
07:36 Prundu
06:00
06:32 Frumusani
06:00
09:15 Constanta 07:25 Drajna Noua 10:00 Mangalia 08:15 Cernavoda 07:50 Fetesti
06:00 Autotrans Calatori Filaret
07:41 Potlogi
06:25
07:25 Budeni
06:30
07:02 Frumusani
06:30 Autotrans Calatori Filaret
10:47 Nehoiu
07:00 Rocevi Impex
08:13 Vizuresti
07:00
07:15 Linkoping 02:00 Halmstad 22:30 Copenhagen 06:15 Jonkoping 01:00 Helsingborg 09:00 Stockholm 04:15 Goteborg 00:30 Landskrona 05:15 Boras 08:00 Norrkoping 03:15 Varberg 23:45 Malmo
07:00 Smaranda
08:41 Prundu
07:00 Global Development Solutions SRL
08:00 Branistari
07:25
08:25 Budeni
07:30
08:02 Frumusani
07:30 Start Taxi Trans SRL
09:43 Crivat
07:30 Autotrans Calatori Filaret
15:40 Calafat
07:30 Mototolea Com Serv SNC
08:46 Baneasa
08:00
08:32 Frumusani
08:00
10:50 Braila 13:10 Barlad 09:30 Slobozia 12:25 Tecuci 11:15 Galati
08:00
18:00 Dumbraveni 15:00 Roman 10:45 Ramnicu Sarat 17:00 Suceava 14:30 Bacau 10:00 Buzau 16:00 Falticeni 13:00 Adjud 09:00 Urziceni 18:20 Botosani 15:20 Motca 12:30 Focsani
08:00
15:30 Targu Frumos 12:30 Focsani 15:00 Roman 10:45 Ramnicu Sarat 09:00 Urziceni 14:30 Bacau 10:00 Buzau 16:00 Iasi 13:00 Adjud
08:00
10:03 Radovanu
08:00 Autotrans Calatori Filaret
09:34 Poiana De Jos
08:00 Autotrans Calatori Filaret
09:41 Potlogi
08:00 Transcom 94
12:17 Nehoiu
08:30
09:02 Frumusani
08:45 Trans SO-MI Impex
12:00 Fantanele
08:45 Eden SRL
10:03 Ciurari
09:00
15:30 Aleppo
09:00 Mirtrans Express
17:30 Chisinau
09:30
10:02 Frumusani
09:30 Smaranda
11:11 Prundu
10:00
10:32 Frumusani
10:00 Vlaciu
11:30 Nana
10:00 Smaranda
11:41 Prundu
10:00 Autotrans Calatori Filaret
18:59 Suceava
10:00
19:00 Chisinau
10:15 Infotrans SRL
12:45 Ramnicu Sarat
10:25
11:25 Budeni
10:30
11:02 Frumusani
11:00 Smaranda
12:41 Prundu
11:00 Autotrans Calatori Filaret
12:41 Potlogi
11:25
12:25 Budeni
11:30
12:02 Frumusani
11:30 Autotrans Calatori Filaret
13:04 Stanesti
11:45
14:38 Odaia
12:00
12:31 Frumusani
12:30
13:02 Frumusani
12:30 Transcom 94
16:21 Bisca Chiojd
13:00 Transcom 94
17:44 Varlaam
13:15 Draghia CM SNC
16:32 Blajani
13:30
14:02 Frumusani
13:30 Vlaciu
16:23 Odaia Vladichii
13:30 Smaranda
15:11 Prundu
13:45 Nikarom Group
15:00 Vasilati
14:00
14:32 Frumusani
14:00
15:00 Loutra Killinis 15:40 Pirgos 17:10 Filiatra 19:00 Asprokhoma 16:00 Kato Glikovrisi 13:45 Sparta 09:00 Pireas 18:50 Elika 04:00 Volos 01:00 Seres 09:00 Pireas 13:50 Araxos 15:10 Andravida 16:10 Zakharo 17:40 Gargalianoi 19:15 Kalamata 15:40 Elos 12:45 Tripolis 16:30 Molaoi 19:30 Neapolis 06:00 Atalanti 03:10 Larisa 06:30 Kastro 09:00 Pireas 14:10 Lapas 15:20 Gastouni 16:30 Kalon Neron 18:30 Kazarma 15:30 Vlakhiotis 12:10 Argos 18:10 Asopos 00:30 Promakhon 02:30 Katerini 06:50 Thiva 12:30 Patra 14:30 Varda 15:30 Amalias 16:40 Kiparissia 18:45 Mesinon 14:15 Skala 10:00 Arkhaia Korinthos 18:25 Pappadhianika 05:00 Lamia 02:00 Salonic 08:00 Atena 11:00 Akrata 14:50 Lechaina
14:00
08:45 Linz 23:45 Liege 13:15 Augsburg 02:45 Gent 11:45 Northampton 16:15 Leeds 06:15 Viena 17:45 Mannheim 10:15 Salzburg 04:00 Lille 13:00 Birmingham 17:15 Manchester 15:30 Stuttgart 14:15 Ulm 19:00 Frankfurt am Main 12:15 Munchen 08:45 Londra 14:15 Nottingham 18:15 Liverpool 16:45 Karlsruhe 00:45 Bruxelles 22:30 Aachen 01:45 Antwerp 21:30 Koln 15:15 Sheffield
14:00
18:30 Sibiu
14:00 Smaranda
15:41 Prundu
14:00 Autotrans Calatori Filaret
15:34 Poiana De Jos
14:00 Infotrans SRL
16:30 Ramnicu Sarat
14:00 Transcom 94
18:17 Nehoiu
14:00
04:45 Bari 01:00 Termoli 21:00 Civitanova Marche 17:30 Cesena 23:20 Napoli 14:45 Ferrara 21:00 Torino 16:00 Verona 03:45 Andria 00:15 Vasto 20:00 Ancona 17:00 Forli 20:30 Roma 13:45 Padova 19:00 Milano 15:00 Vicenza 02:30 Foggia 23:15 Pescara 18:45 Pesaro 16:30 Imola 17:00 Firenze 13:00 Mestre 18:00 Bergamo 07:00 Policoro 06:00 Taranto 02:00 San Severo 22:00 San Benedetto del Tronto 18:00 Rimini 00:30 Salerno 15:30 Bologna 11:00 Udine 17:00 Brescia
14:00
23:30 Alexandroupolis 02:00 Drama 00:00 Komotini 04:00 Salonic 01:00 Xanthi 03:00 Seres 01:30 Kavala
14:30 MondoTrans S.A. - Atlassib
16:30 Piersinari
15:00
20:30 Constanta 18:00 Calarasi 19:15 Medgidia 22:00 Tulcea 18:45 Cernavoda 21:30 Babadag 18:30 Fetesti
15:00
17:30 Pitesti 21:30 Craiova 20:10 Dragasani 19:00 Ramnicu Valcea
15:00
18:15 Galati 17:50 Braila 20:10 Barlad 16:30 Slobozia 19:25 Tecuci
15:00
00:00 Dumbraveni 22:00 Roman 17:45 Ramnicu Sarat 23:00 Suceava 21:30 Bacau 17:00 Buzau 22:00 Falticeni 20:00 Adjud 16:00 Urziceni 00:20 Botosani 22:20 Motca 19:30 Focsani
15:00
20:00 Brasov 18:30 Campina 22:00 Sibiu 16:30 Ploiesti 21:00 Fagaras
15:00
22:30 Targu Frumos 19:30 Focsani 22:00 Roman 17:45 Ramnicu Sarat 16:00 Urziceni 21:30 Bacau 17:00 Buzau 23:00 Iasi 20:00 Adjud
15:15 Trans SO-MI Impex
18:22 Fantanele
15:30
16:02 Frumusani
15:30 Eden SRL
16:48 Ciurari
15:30 Start Taxi Trans SRL
17:43 Crivat
15:30 Smaranda
17:11 Prundu
15:30
16:45 Crivat
15:30 Autotrans Calatori Filaret
17:11 Potlogi
15:45 Global Development Solutions SRL
16:45 Branistari
16:00
16:32 Frumusani
16:00 Transmuntenia
20:06 Valea Muscelului
16:00 Buffalo SRL
18:03 Curatesti
16:25
17:25 Budeni
16:30 Eden SRL
17:48 Ciurari
16:30
18:33 Radovanu
17:00 Vlaciu
18:30 Nana 18:30 Nana
17:00 Mirtrans Express
01:45 Chisinau
17:25
18:25 Budeni
17:30 Nick Trans Com
18:28 Gostinari
17:30
18:02 Frumusani
17:30 Smaranda
19:11 Prundu
17:30 Nikarom Group
18:30 Vasilati
18:00
18:32 Frumusani
18:00 Eden SRL
19:18 Ciurari
18:20 Vlaciu
21:33 Odaia Vladichii
18:30 Infotrans SRL
21:00 Ramnicu Sarat
18:45 Autotrans Calatori Filaret
20:19 Poiana De Jos
19:00 Smaranda
20:41 Prundu
19:00 Mototolea Com Serv SNC
20:16 Baneasa
19:30
20:02 Frumusani
19:30 Smaranda
21:11 Prundu
20:00
20:32 Frumusani
20:00
05:00 Chisinau
20:25
21:25 Budeni
20:30
21:02 Frumusani
22:00
22:32 Frumusani
23:00
07:30 Chisinau
23:50 Mirtrans Express
08:00 Chisinau
Sosiri
De la Ora

15:00 Volos
00:00

18:00 Andria
00:05

17:30 Halmstad
00:10

02:00 Fetesti
00:15

06:00 Sighisoara
00:30

15:00 Larisa
00:40

02:00 Drajna Noua
00:40

18:00 Viena
01:00

17:30 Halmstad
01:10

18:00 Foggia
01:15

15:00 Katerini
01:30

17:30 Helsingborg
02:00

17:30 Helsingborg
02:00

18:00 San Severo
02:00

18:00 Lille
02:00

17:30 Landskrona
02:15

17:30 Landskrona
02:15

06:00 Brasov
02:30

06:00 Predeal
02:55

15:00 Salonic
03:00

18:00 Termoli
03:00

06:00 Azuga
03:05

06:00 Busteni
03:10

06:00 Sinaia
03:15

17:30 Malmo
03:15

17:30 Malmo
03:15

06:00 Comarnic
03:30

17:30 Frederiksværk
03:30

18:00 Salerno
03:30

18:00 Gent
03:30

17:30 Hillerod
04:00
Smaranda
05:41 Prundu
04:00

18:00 Vasto
04:00
Transcom 94
08:59 Varlaam
04:15

05:20 Budeni
04:20
Nick Trans Com
05:28 Gostinari
04:30
Trans SO-MI Impex
07:37 Fantanele
04:30
Start Taxi Trans SRL
06:43 Crivat
04:30
Eden SRL
05:48 Ciurari
04:30

06:00 Ploiesti
04:30

17:30 Helsingor
04:30
Smaranda
06:11 Prundu
04:30

05:45 Crivat
04:30

06:33 Radovanu
04:30
Transcom 94
08:21 Bisca Chiojd
04:30

18:00 Napoli
04:30

19:00 Dortmund
04:30

18:00 Antwerp
04:30

14:00 Botosani
04:40

15:00 Seres
04:40
Vlaciu
06:30 Nana
05:00

17:30 Copenhagen
05:00

14:00 Dumbraveni
05:00
Global Development Solutions SRL
06:00 Branistari
05:00
Buffalo SRL
07:03 Curatesti
05:00

18:00 Pescara
05:00

14:00 Botosani
05:00
Vlaciu
08:08 Odaia Vladichii
05:15

19:00 Essen
05:15

15:00 Promakhon
05:25
Autotrans Calatori Filaret
07:04 Poiana De Jos
05:30
Mototolea Com Serv SNC
06:46 Baneasa
05:30

18:00 Bruxelles
05:30
MondoTrans S.A. - Atlassib
07:45 Piersinari
05:45

19:00 Saarbrucken
05:45

14:00 Barlad
05:50
Eden SRL
07:18 Ciurari
06:00

08:30 Stockholm
06:00

14:00 Suceava
06:00

14:00 Sibiu
06:00

02:00 Pireas
06:00

14:00 Iasi
06:00
Smaranda
07:41 Prundu
06:00
Autotrans Calatori Filaret
14:59 Suceava
06:00
Infotrans SRL
08:00 Ramnicu Sarat
06:00

14:00 Suceava 14:00 Iasi
06:00

19:00 Dusseldorf
06:00

14:00 Tecuci
06:15
Transcom 94
10:32 Nehoiu
06:15

18:00 San Benedetto del Tronto
06:15

19:00 Homburg
06:15

14:00 Falticeni
06:20

07:20 Budeni
06:20

07:02 Frumusani
06:30

14:00 Targu Frumos
06:30
Draghia CM SNC
09:46 Blajani
06:30

14:00 Motca
06:40

19:00 Koln
06:45

19:00 Kaiserslautern
06:45

07:32 Frumusani
07:00

14:00 Tulcea
07:00

14:00 Roman
07:00

14:00 Fagaras
07:00

02:00 Atena
07:00

14:00 Roman
07:00

19:00 Freiburg im Breisgau
07:00

18:00 Liege
07:00

18:00 Civitanova Marche
07:15

08:02 Frumusani
07:30

14:00 Babadag
07:30

14:00 Craiova
07:30
Autotrans Calatori Filaret
15:40 Calafat
07:30

19:00 Lahr
07:30
Autotrans Calatori Filaret
09:26 Potlogi
07:45

19:00 Offenburg
07:50
Smaranda
09:41 Prundu
08:00

18:00 Roma
08:00

14:00 Bacau
08:00

02:00 Thiva
08:10

08:30 Norrkoping
08:15

18:00 Ancona
08:15

19:00 Siegen
08:15

19:00 Buhl
08:15

18:00 Aachen
08:15

09:20 Budeni
08:20
Rocevi Impex
09:43 Vizuresti
08:30

09:02 Frumusani
08:30

14:00 Constanta
08:30

14:00 Galati
08:30

14:00 Bacau
08:30

02:00 Kastro
08:30

14:00 Bacau
08:30

18:00 Torino
08:30

19:00 Baden-Baden
08:30

19:00 Mannheim
08:45

14:00 Dragasani
08:50

09:32 Frumusani
09:00

08:30 Linkoping
09:00

14:00 Adjud
09:00

14:00 Brasov
09:00

02:00 Atalanti
09:00

14:00 Adjud
09:00
Smaranda
10:41 Prundu
09:00
Global Development Solutions SRL
10:00 Branistari
09:00

14:00 Adjud
09:00

19:00 Heidelberg
09:00

19:00 Rastatt 19:00 Heidelberg
09:00

18:00 Liverpool
09:00

19:00 Giessen
09:15

18:00 Koln
09:15

10:20 Budeni
09:20

10:02 Frumusani
09:30
Vlaciu
12:43 Odaia Vladichii
09:30

14:00 Braila
09:30

14:00 Focsani
09:30

14:00 Focsani
09:30

18:00 Pesaro
09:30

15:00 Kalamata
09:35

14:00 Medgidia
09:45

15:00 Neapolis
09:50

15:00 Asprokhoma
09:55
Eden SRL
11:18 Ciurari
10:00

14:00 Ramnicu Valcea
10:00

02:00 Lamia
10:00

19:00 Chisinau
10:00
Autotrans Calatori Filaret
11:41 Potlogi
10:00
Nikarom Group
11:00 Vasilati
10:00

19:00 Karlsruhe
10:00

18:00 Manchester
10:00

15:00 Mesinon
10:10

08:30 Jonkoping
10:15

14:00 Cernavoda
10:15

15:00 Kazarma
10:25

11:02 Frumusani
10:30
Transmuntenia
14:36 Valea Muscelului
10:30

14:00 Fetesti
10:30

14:00 Campina
10:30
Infotrans SRL
12:30 Ramnicu Sarat
10:30

18:00 Milano 18:00 Rimini
10:30

15:00 Elika
10:35

19:00 Pforzheim
10:45

11:32 Frumusani
11:00

14:00 Calarasi
11:00

14:00 Slobozia
11:00

15:00 Pappadhianika 02:00 Volos
11:00

02:00 Salonic
11:00

19:00 Frankfurt
11:00

14:00 Ramnicu Sarat
11:15

15:00 Gargalianoi 15:00 Asopos
11:15

14:00 Ramnicu Sarat
11:15

18:00 Cesena
11:15

18:00 Leeds
11:15

12:02 Frumusani
11:30

08:30 Boras
11:30

14:00 Pitesti
11:30
Smaranda
13:11 Prundu
11:30

18:00 Bergamo
11:30

19:00 Stuttgart
11:30

02:00 Larisa
11:40
Eden SRL
13:03 Ciurari
11:45

15:00 Filiatra
11:45

18:00 Forli
11:45

14:00 Buzau
12:00

08:00 Pireas
12:00

14:00 Buzau
12:00
Smaranda
13:41 Prundu
12:00
Autotrans Calatori Filaret
13:34 Poiana De Jos
12:00

18:00 Firenze
12:00

02:00 Seres
12:00

19:00 Aschaffenburg
12:00

18:00 Frankfurt am Main
12:00

15:00 Kiparissia
12:15

18:00 Sheffield
12:15

13:20 Budeni
12:20

15:00 Kalon Neron
12:25

13:02 Frumusani
12:30
Vlaciu
14:00 Nana
12:30
Start Taxi Trans SRL
14:43 Crivat
12:30

14:00 Ploiesti
12:30

02:00 Katerini
12:30

14:33 Radovanu
12:30

18:00 Imola 18:00 Brescia
12:30

19:00 Heilbronn
12:30

15:00 Zakharo
12:45

15:00 Molaoi
12:55

13:32 Frumusani
13:00

08:30 Goteborg
13:00

14:00 Urziceni
13:00

08:00 Atena
13:00

14:00 Urziceni
13:00
Autotrans Calatori Filaret
14:41 Potlogi
13:00

02:00 Drama
13:00

19:00 Ulm
13:00

15:00 Pirgos
13:15
Autotrans Calatori Filaret
14:49 Stanesti
13:15
Transcom 94
17:32 Nehoiu
13:15

19:00 Ohringen
13:15

18:00 Nottingham 18:00 Mannheim
13:15

14:20 Budeni
13:20

15:00 Amalias 15:00 Kato Glikovrisi
13:25

14:02 Frumusani
13:30
Smaranda
15:11 Prundu
13:30

18:00 Bologna
13:30

02:00 Kavala
13:30

15:00 Gastouni
13:35

15:00 Andravida 15:00 Elos
13:45

18:00 Verona
13:45

15:00 Vlakhiotis 15:00 Loutra Killinis
13:55
Trans SO-MI Impex
17:15 Fantanele
14:00

02:00 Salonic
14:00

02:00 Xanthi
14:00

19:00 Wurzburg
14:00

15:00 Lechaina
14:05

08:00 Thiva
14:10

08:30 Varberg
14:15

19:00 Crailsheim
14:15

18:00 Karlsruhe
14:15

15:00 Varda
14:25

15:02 Frumusani
14:30

08:00 Kastro
14:30
Autotrans Calatori Filaret
18:47 Nehoiu
14:30

18:00 Sibiu
14:30

18:00 Ferrara
14:30

19:00 Augsburg
14:30

18:00 Birmingham
14:30

15:00 Lapas
14:45

18:00 Vicenza
14:45

15:32 Frumusani
15:00
Vlaciu
16:30 Nana
15:00

08:30 Halmstad
15:00

08:00 Atalanti
15:00

02:00 Komotini
15:00

19:00 Ansbach
15:00

15:00 Araxos
15:05

15:00 Skala
15:10
Infotrans SRL
17:15 Ramnicu Sarat
15:15
Smaranda
17:11 Prundu
15:30
Mirtrans Express
00:15 Chisinau
15:30

19:00 Nurnberg
15:30

19:00 Munchen 19:00 Muhldorf
15:30

18:00 Stuttgart
15:30

19:00 Munchen
15:30

15:00 Sparta 02:00 Seres
15:40
Nikarom Group
16:55 Vasilati
15:40

18:00 Padova
15:45

18:00 Northampton
15:45

08:00 Lamia
16:00
Smaranda
17:41 Prundu
16:00
Autotrans Calatori Filaret
17:34 Poiana De Jos
16:00

02:00 Alexandroupolis
16:00

08:30 Helsingborg
16:15

18:00 Mestre
16:15

19:00 Rosenheim
16:20

02:00 Promakhon 15:00 Patra
16:25

17:02 Frumusani
16:30
Mototolea Com Serv SNC
17:46 Baneasa
16:30

15:00 Tripolis
16:40

08:30 Landskrona
16:45

18:00 Ulm
16:45

17:32 Frumusani
17:00

17:30 Oslo
17:00

08:00 Volos
17:00
Mirtrans Express
01:45 Chisinau
17:00

19:00 Regensburg
17:00

19:00 Landshut
17:00

19:00 Traunstein
17:00

15:00 Argos
17:15
Autotrans Calatori Filaret
18:56 Potlogi
17:15

01:00 Aleppo
17:30
Smaranda
19:11 Prundu
17:30

19:00 Freilassing
17:30

08:00 Larisa
17:40

08:30 Malmo
17:45

18:00 Augsburg
17:45

15:00 Akrata
17:55

19:00 Deggendorf
18:00

06:00 Baia Mare
18:15

19:02 Frumusani
18:30

15:00 Arkhaia Korinthos 08:00 Katerini
18:30

18:00 Udine
18:30

08:30 Copenhagen
18:45

18:00 Munchen
18:45

19:32 Frumusani
19:00

15:00 Pireas 15:00 Pireas 15:00 Pireas
19:00

19:00 Passau
19:00

18:00 Londra
19:00

20:20 Budeni
19:20

17:30 Jonkoping
20:00

08:00 Salonic 15:00 Atena
20:00

05:00 Chisinau
20:00

21:02 Frumusani
20:30

18:00 Policoro
20:30

18:00 Salzburg
20:30

21:32 Frumusani
21:00

15:00 Thiva
21:10

17:30 Varnamo
21:15

22:25 Budeni
21:25

22:02 Frumusani
21:30

06:00 Cluj Napoca
21:30

15:00 Kastro
21:30

08:00 Seres
21:40

18:00 Taranto
21:45

15:00 Atalanti
22:00

02:00 Mangalia
22:00

18:00 Linz
22:00

17:30 Solvesborg
22:10

06:00 Turda
22:15

06:00 Campia Turzii
22:20

08:00 Promakhon
22:25

17:30 Goteborg 17:30 Vaxjo
22:30

17:30 Goteborg 17:30 Solvesborg
22:30

02:00 Constanta
22:45

06:00 Ludus
22:50

23:32 Frumusani
23:00

17:30 Kristianstad
23:00

15:00 Lamia
23:00

17:30 Kristianstad
23:00

18:00 Bari
23:00

07:30 Chisinau
23:00

06:00 Iernut
23:05

06:00 Targu Mures
23:30

17:30 Hassleholm 17:30 Varberg 17:30 Ljungby
23:30

17:30 Hassleholm 17:30 Varberg
23:30

02:00 Cernavoda
23:40