Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bucuresti > Autogara Militari

Autogara Militari

Bucuresti, Romania

Adresă: Str. Valea Cascadelor nr.1
Tel: 0725.939.939
E-mail: office@autogaramilitari.ro
Web: www.autogaramilitari.ro

Plecări
Ora Către
00:00
00:00 Vatasi 00:00 Sirbeni 00:00 Sarbenii de Jos 00:00 Puranii de Sus 00:00 Corbii Mari 00:00 Poeni 00:00 Corbii Mari 00:00 Vatasi 00:00 Ciurari Deal 00:00 Butesti 00:00 Ciurari Deal 00:00 Poeni 00:00 Udeni 00:00 Puranii de Sus 00:00 Udeni 00:00 Butesti 00:00 Sirbeni 00:00 Sarbenii de Jos
03:00
10:00 Nice 14:00 Figueras 00:00 Calatayud 12:30 Montpellier 17:00 Tarragona 01:30 Guadalajara 22:00 Zaragoza 16:00 Barcelona 17:30 Reus 03:00 Madrid 02:00 Padova 03:30 Verona 15:00 Gerona 20:00 Alcaniz
05:00 OBADA TRANS SRL
08:13 Ramnicu Valcea 06:52 Pitesti 09:00 Horezu
05:00
05:26 Bolintin Vale 05:13 Ciorogarla 05:20 Bolintin Deal
05:30
05:43 Ciorogarla 05:50 Bolintin Deal 05:56 Bolintin Vale
06:00
06:13 Ciorogarla 06:20 Bolintin Deal 06:26 Bolintin Vale
06:00
06:50 Ogrezeni
06:00 C&I Grup International
06:33 Ciorogarla 06:46 Bolintin Vale 06:57 Ogrezeni 06:39 Bolintin Deal
06:30 Sirbu SRL
07:43 Vadu Lat
06:30 Euroady Maxi-Taxi SRL
12:35 Alba Iulia
06:30
09:36 Ramnicu Valcea 10:17 Calimanesti 08:16 Pitesti 12:06 Sibiu
06:30
07:23 Crevedia Mare 08:52 Clejani 08:35 Bila 09:30 Giurgiu 07:45 Vadu Lat 07:11 Malu Spart 08:12 Letca Noua 08:36 Schitu 08:04 Milcovatu 07:38 Bucsani 07:04 Bolintin Vale 08:24 Ghimpati 09:04 Fratesti 07:31 Dealu 06:55 Bolintin Deal 08:30 Camineasca 09:19 Balanoaia
06:30
06:50 Bolintin Deal 06:56 Bolintin Vale 06:43 Ciorogarla
06:30
07:16 Ogrezeni 06:55 Bolintin Deal 07:19 Balasoeni 07:04 Bolintin Vale 07:30 Podisoru 07:09 Malu Spart
06:30 Amic Transport
07:43 Vadu Lat
06:30 Alpin Star SRL
09:04 Negrasi
06:30 Drimo Inter Trans SRL
09:30 Giurgiu
06:30
12:06 Sibiu 10:17 Calimanesti 09:36 Ramnicu Valcea 08:16 Pitesti
06:45 Anabella Rol SRL
08:05 Cartojani
07:00 Amal Tour
10:00 Ramnicu Valcea 08:45 Pitesti 10:30 Baile Govora
07:00 Gym Transcom
09:22 Visina
07:20 C&I Grup International
07:53 Ciorogarla 08:06 Bolintin Vale 08:17 Ogrezeni 07:59 Bolintin Deal
07:30
17:30 Gherla 15:15 Turda 08:45 Pitesti 20:40 Apa 15:00 Unirea 10:55 Talmaciu 16:30 Cluj Napoca 14:00 Alba Iulia 18:10 Gilgau 20:50 Livada 14:40 Aiud 10:30 Calimanesti 20:00 Baia Mare 20:30 Seini 12:30 Sibiu 20:10 Tautii Magheraus 18:55 Somcuta Mare 14:25 Teius 17:45 Dej 21:30 Satu Mare 10:00 Ramnicu Valcea 20:25 Cicirlau 18:30 Ileanda 13:30 Sebes
07:30
04:25 Benicarlo 17:50 Castell de Ferro 13:30 Argamasilla de Alba 21:50 Cartaya 17:00 La Carolina 16:00 Valdepenas 20:40 Rociana 16:15 Almeria 06:50 Torreblanca 21:55 Lepe 14:55 Huercal Overa 10:15 Benidorm 19:45 Loja 08:30 La Almunia 20:35 Bollullos de la Mitacion 12:15 Elche 11:15 Guadalajara 13:00 Talavera de la Reina 19:00 Almendralejo 15:55 Alcazar de San Juan 13:30 Tarancon 11:35 Villarrobledo 04:45 Tarragona 07:30 Zaragoza 14:20 Daimiel 19:15 Andujar 19:55 Carmona 09:25 Oliva 20:50 Lucena del Puerto 11:45 Coslada 07:50 Sagunto 17:30 Bailen 16:00 Nijar 17:25 Adra 21:05 Malaga 19:30 Cordoba 15:20 Vera 12:00 Alicante 12:15 Arganda 16:00 Navalmoral de la Mata 19:30 Badajoz 14:25 Quintanar de la Orden 09:30 Almansa 12:50 Socuellamos 03:30 Barcelona 05:30 Lerida 16:20 Santa Cruz de Mudela 01:45 Figueras 20:15 Pilas 07:15 Castellon de la Plana 21:05 Moguer 10:30 Calatayud 09:40 Denia 14:00 Manzanares 17:40 La Rabita 16:50 Roquetas de Mar 15:00 Mota del Cuervo 19:45 Ecija 14:30 Las Lumbreras 12:00 Madrid 13:30 Toledo 17:00 Trujillo 15:30 Pedro Munoz 14:00 Corral de Almaguer 10:30 Albacete 13:15 Tomelloso 22:30 Ayamonte 18:10 Motril 21:10 Palos de la Frontera 16:30 Almuradiel 15:00 Ciudad Real 20:30 Almonte 17:05 El Ejido 04:25 Vendrell 21:30 Huelva 13:50 Lorca 08:15 Valencia 19:00 Granada 11:30 Alcala de Henares 20:00 Sevilla 13:00 Murcia 06:00 Fraga 14:00 Torrijos 18:30 Merida 15:45 Campo de Criptana 13:45 Horcajo de Santiago 11:40 La Roda
07:30 Alpin Star SRL
10:38 Rica
07:35
11:30 Horezu 16:26 Otelu Rosu 10:37 Ramnicu Valcea 12:05 Bumbesti Pitic 09:59 Cotmeana 12:55 Targu Jiu 16:50 Caransebes 11:41 Slatioara 12:19 Bengesti 14:09 Petrosani 17:47 Lugoj 11:53 Polovragi 12:35 Scoarta 09:13 Bascov 15:13 Hateg 18:55 Timisoara 12:00 Poienari 13:20 Bumbesti Jiu
07:40 Amic Transport
08:38 Vadu Lat
08:00
09:46 Pitesti 10:58 Ramnicu Valcea
08:00 Gym Transcom
10:08 Silistea
08:30
12:45 Horezu 14:20 Targu Jiu 17:50 Otelu Rosu 15:05 Lainici 11:30 Ramnicu Valcea 14:45 Bumbesti Jiu 19:00 Lugoj 18:10 Caransebes 10:15 Pitesti 15:45 Petrosani 13:05 Milostea 13:20 Poienari 20:00 Timisoara 17:00 Hateg 13:10 Polovragi
08:30
08:56 Bolintin Vale 08:43 Ciorogarla 08:50 Bolintin Deal
08:30
09:20 Ogrezeni
08:30 C&I Grup International
09:03 Ciorogarla 09:16 Bolintin Vale 09:27 Ogrezeni 09:09 Bolintin Deal
08:45 Nykolo Perfect SRL
11:04 Costesti
08:45
11:08 Campulung Muscel 10:15 Mioveni 11:10 Campulung Muscel 09:50 Pitesti 11:12 Campulung Muscel
09:00
09:13 Ciorogarla 09:20 Bolintin Deal 09:26 Bolintin Vale
09:00 Alpin Star SRL
12:17 Rica
09:00 Gym Transcom
10:34 Obedeni 10:34 Obedeni
09:00 Dacos
13:03 Baile Olanesti
09:00 Dacos
18:03 Cluj Napoca
09:00
10:10 Pitesti 11:05 Curtea De Arges
09:30
09:43 Ciorogarla 09:50 Bolintin Deal 09:56 Bolintin Vale
09:30 C&I Grup International
10:03 Ciorogarla 10:16 Bolintin Vale 10:27 Ogrezeni 10:09 Bolintin Deal
09:30 Montana S.A. - Atlassib
11:53 Livezeni 13:24 Rucar 12:24 Schitu Golesti 12:06 Mihaesti 11:12 Pitesti 13:13 Dragoslavele 12:03 Valea Popii 12:15 Furnicosi 11:39 Piscani 12:53 Valea Mare 12:00 Radesti 12:18 Lazaresti 11:49 Bajesti 11:44 Clucereasa 12:42 Campulung Muscel 11:56 Stalpeni
09:40
12:43 Ramnicu Valcea 11:26 Pitesti
09:40
11:26 Pitesti 12:43 Ramnicu Valcea 13:38 Baile Govora
10:00 Intern Trans B.M.M.
12:08 Mioveni
10:00 Amal Tour
13:00 Ramnicu Valcea 11:45 Pitesti 13:50 Baile Govora
10:00
10:20 Bolintin Deal 10:26 Bolintin Vale 10:13 Ciorogarla
10:00 Gym Transcom
11:41 Poeni
10:15
10:49 Bolintin Vale 11:15 Podisoru 10:54 Malu Spart 11:01 Ogrezeni 10:40 Bolintin Deal 11:04 Balasoeni
10:25
16:30 Alba Iulia 13:00 Ramnicu Valcea 13:15 Calimanesti 18:30 Campeni 15:00 Sibiu 16:00 Sebes 12:00 Pitesti
10:30
13:31 Ramnicu Valcea 14:39 Slatioara 15:07 Baia De Fier 15:38 Bengesti 16:16 Targu Jiu 14:06 Pietrari 14:45 Rugetu 15:13 Cernadia 15:55 Scoarta 13:52 Govora 14:18 Costesti 14:53 Racovita 15:18 Novaci 14:50 Cerna 12:16 Pitesti 14:26 Horezu 14:57 Polovragi 15:31 Ciocadia
10:30
10:56 Bolintin Vale 10:43 Ciorogarla 10:50 Bolintin Deal
11:00
14:58 Baile Govora 12:46 Pitesti 14:03 Ramnicu Valcea
11:00
11:13 Ciorogarla 11:20 Bolintin Deal 11:26 Bolintin Vale
11:00 Floris Trans 08 SRL
13:04 Petresti
11:15
12:40 Dobrogostea 12:51 Valcelele 12:45 Merisani 13:03 Baiculesti 13:15 Curtea De Arges 12:30 Pitesti
11:30
13:16 Pitesti 14:28 Ramnicu Valcea
11:30 Sirbu SRL
13:04 Petresti
11:30
21:30 Gherla 19:15 Turda 12:45 Pitesti 00:40 Apa 19:00 Unirea 14:55 Talmaciu 20:30 Cluj Napoca 18:00 Alba Iulia 22:10 Gilgau 00:50 Livada 18:40 Aiud 14:30 Calimanesti 00:00 Baia Mare 00:30 Seini 16:30 Sibiu 00:10 Tautii Magheraus 22:55 Somcuta Mare 18:25 Teius 21:45 Dej 01:30 Satu Mare 14:00 Ramnicu Valcea 00:25 Cicirlau 22:30 Ileanda 17:30 Sebes
11:30
11:43 Ciorogarla 11:50 Bolintin Deal 11:56 Bolintin Vale
11:30 Alpin Star SRL
14:47 Rica
12:00
15:19 Ramnicu Valcea 17:15 Sibiu 19:40 Deva 18:24 Sebes 14:07 Pitesti 19:07 Orastie
12:00
12:20 Bolintin Deal 12:26 Bolintin Vale 12:13 Ciorogarla
12:00
14:00 Curtea De Arges 13:15 Pitesti 13:55 Curtea De Arges 13:20 Bascov 13:45 Curtea De Arges
12:00 C&I Grup International
12:33 Ciorogarla 12:46 Bolintin Vale 12:57 Ogrezeni 12:39 Bolintin Deal
12:00 Anabella Rol SRL
13:20 Cartojani
12:00 Dacos
21:03 Cluj Napoca
12:15 Nykolo Perfect SRL
14:34 Costesti
12:30
12:56 Bolintin Vale 12:43 Ciorogarla 12:50 Bolintin Deal
12:30 Gril Impex SRL
15:58 Dragasani
12:30 Interservice Hunedoara
19:43 Hunedoara
12:45
15:08 Campulung Muscel 15:03 Campulung Muscel 14:15 Mioveni 15:05 Campulung Muscel 13:50 Pitesti
13:00
14:46 Pitesti 16:03 Ramnicu Valcea
13:00
18:00 Sibiu 15:30 Ramnicu Valcea 19:00 Sebes 16:00 Calimanesti 21:30 Cluj Napoca 19:40 Alba Iulia 14:30 Pitesti 20:00 Aiud
13:00
00:00 Poenari 00:00 Ulmi 00:00 Trestieni 13:54 Draganeasca
13:00
13:13 Ciorogarla 13:20 Bolintin Deal 13:26 Bolintin Vale
13:00
00:58 Dalboset
13:30
15:16 Pitesti 16:33 Ramnicu Valcea
13:30
13:43 Ciorogarla 13:50 Bolintin Deal 13:56 Bolintin Vale
13:45 Dacos
17:48 Baile Olanesti
14:00
15:13 Vadu Lat 14:41 Malu Spart 15:08 Bucsani 14:34 Bolintin Vale 15:01 Dealu 14:25 Bolintin Deal 15:20 Clejani 14:53 Crevedia Mare
14:00
14:20 Bolintin Deal 14:26 Bolintin Vale 14:13 Ciorogarla
14:00 C&I Grup International
14:33 Ciorogarla 14:46 Bolintin Vale 14:57 Ogrezeni 14:39 Bolintin Deal
14:00 Gym Transcom
15:41 Poeni
14:15
17:56 Negrulesti 17:15 Ramnicu Valcea 17:39 Bunesti 18:02 Costesti 16:00 Pitesti 17:24 Cazanesti 17:50 Pietrari 18:04 Tomsani 17:25 Govora 19:00 Vaideeni 17:54 Birzesti 18:15 Horezu 17:43 Stoenesti 19:00 Vaideeni
14:30 Transvib Serv
17:06 Glogoveanu
14:30
14:56 Bolintin Vale 14:43 Ciorogarla 14:50 Bolintin Deal
14:30 Astra S.A.
17:31 Boteni
14:30 Transbuz S.A.
17:57 Slatina
14:30
15:40 Pitesti 16:35 Curtea De Arges
14:30 Montana S.A. - Atlassib
16:53 Livezeni 18:24 Rucar 17:24 Schitu Golesti 17:06 Mihaesti 16:12 Pitesti 18:13 Dragoslavele 17:03 Valea Popii 17:15 Furnicosi 16:39 Piscani 17:53 Valea Mare 17:00 Radesti 17:18 Lazaresti 16:49 Bajesti 16:44 Clucereasa 17:42 Campulung Muscel 16:56 Stalpeni
15:00
15:13 Ciorogarla 15:20 Bolintin Deal 15:26 Bolintin Vale
15:00 Gym Transcom
16:30 Draghinesti
15:00 Dacos
18:49 Calimanesti
15:10
17:28 Campulung Muscel 16:10 Pitesti 17:30 Campulung Muscel 17:27 Campulung Muscel 16:35 Mioveni
15:15
21:45 Petrosani 20:15 Targu Jiu 21:20 Lainici 16:45 Pitesti 19:30 Polovragi 18:32 Govora 18:00 Ramnicu Valcea 19:50 Bumbesti Pitic 19:00 Horezu 21:00 Bumbesti Jiu
15:20
17:02 Pitesti 17:28 Mioveni 18:22 Campulung Muscel 18:54 Rucar
15:20 Montana S.A. - Atlassib
17:28 Mioveni 18:22 Campulung Muscel 18:54 Rucar 17:02 Pitesti
15:30
18:33 Ramnicu Valcea 17:16 Pitesti
15:30 Alpin Star SRL
18:38 Rica
16:00
17:46 Pitesti 19:03 Ramnicu Valcea
16:00 Intern Trans B.M.M.
18:08 Mioveni
16:00
16:41 Malu Spart 17:08 Bucsani 16:53 Crevedia Mare 16:25 Bolintin Deal 17:01 Dealu 16:34 Bolintin Vale
16:00
16:20 Bolintin Deal 16:26 Bolintin Vale 16:13 Ciorogarla
16:00 Gym Transcom
18:08 Silistea
16:15
16:49 Bolintin Vale 17:15 Podisoru 16:54 Malu Spart 17:01 Ogrezeni 16:40 Bolintin Deal 17:04 Balasoeni
16:15
18:15 Curtea De Arges 17:57 Pitesti
16:15
17:25 Pitesti 18:20 Curtea De Arges
16:30
17:04 Bolintin Vale 17:11 Malu Spart 17:23 Crevedia Mare 17:24 Crevedia Mica 16:55 Bolintin Deal
16:30
18:16 Pitesti 19:56 Calimanesti 20:20 Brezoi 19:36 Ramnicu Valcea 21:45 Sibiu
16:30
16:56 Bolintin Vale 16:43 Ciorogarla 16:50 Bolintin Deal
16:30 C&I Grup International
17:03 Ciorogarla 17:16 Bolintin Vale 17:27 Ogrezeni 17:09 Bolintin Deal
16:30 Alpin Star SRL
19:47 Silistea Gumesti
16:45 IONADI PRODCOM SERV S.R.L
17:39 Hobaia
16:45
19:48 Ramnicu Valcea 21:09 Racovita 21:35 Novaci 20:43 Horezu 21:13 Polovragi 21:48 Ciocadia 22:31 Targu Jiu 20:56 Slatioara 21:24 Baia De Fier 21:55 Bengesti 18:31 Pitesti 21:01 Rugetu 21:29 Cernadia 21:07 Cerna
16:45
19:48 Leresti 19:40 Campulung Muscel 18:47 Mioveni
17:00
18:46 Pitesti 20:03 Ramnicu Valcea
17:00 Gym Transcom
18:27 Gratia
17:00
17:13 Ciorogarla 17:20 Bolintin Deal 17:26 Bolintin Vale
17:00 Alpin Star SRL
18:49 Ciuperceni
17:00 Gym Transcom
18:30 Draghinesti
17:00
18:45 Petresti 17:35 Bolintin Deal 18:00 Crevedia Mica 18:20 Corbii Mari 18:50 Puntea de Greci 17:40 Bolintin Vale 18:05 Zadariciu 18:25 Grozavesti 18:55 Ionesti 19:05 Gaesti 17:45 Malu Spart 18:10 Vanatorii Mici 18:30 Uliesti 18:35 Ragu 17:30 Ciorogarla 17:55 Crevedia Mare 18:15 Izvoru
17:30
17:55 Bolintin Deal 18:31 Dealu 18:04 Bolintin Vale 18:11 Malu Spart 18:38 Bucsani 18:23 Crevedia Mare
17:30
17:43 Ciorogarla 17:50 Bolintin Deal 17:56 Bolintin Vale
17:30 Trans Sublim 2000 SRL
19:24 Slobozia
17:30 Alpin Star SRL
20:47 Rica
17:30 Dacos
21:19 Calimanesti
17:45
18:05 Bolintin Deal 18:11 Bolintin Vale 17:58 Ciorogarla
18:00 Amal Tour
19:45 Pitesti 21:30 Baile Govora 21:00 Ramnicu Valcea
18:00
18:20 Bolintin Deal 18:26 Bolintin Vale 18:13 Ciorogarla
18:00
19:57 Curtea De Arges 19:15 Pitesti 20:00 Curtea De Arges 19:58 Curtea De Arges 19:20 Bascov
18:00 Gym Transcom
19:41 Poeni
18:15
18:41 Bolintin Vale 18:28 Ciorogarla 18:35 Bolintin Deal
18:30
21:33 Ramnicu Valcea 22:28 Baile Govora 20:16 Pitesti
18:30
18:56 Bolintin Vale 18:43 Ciorogarla 18:50 Bolintin Deal
18:30 Alpin Star SRL
21:47 Rica
18:30
19:40 Pitesti 20:35 Curtea De Arges
18:30
20:50 Campulung Muscel 20:47 Campulung Muscel 19:55 Mioveni 20:48 Campulung Muscel 19:30 Pitesti
18:30 Floris Trans 08 SRL
20:04 Petresti
18:45
18:58 Ciorogarla 19:05 Bolintin Deal 19:11 Bolintin Vale
18:55
20:25 Mioveni 20:00 Pitesti 21:15 Campulung Muscel
19:00
20:46 Pitesti 22:03 Ramnicu Valcea
19:00
20:25 Gratia
19:00
19:13 Ciorogarla 19:20 Bolintin Deal 19:26 Bolintin Vale
19:15
19:28 Ciorogarla 19:35 Bolintin Deal 19:41 Bolintin Vale
19:30
21:16 Pitesti 22:33 Ramnicu Valcea
19:30
19:43 Ciorogarla 19:50 Bolintin Deal 19:56 Bolintin Vale
19:30
20:16 Ogrezeni 19:55 Bolintin Deal 20:19 Balasoeni 20:04 Bolintin Vale 20:30 Podisoru 20:09 Malu Spart
19:30 Astra S.A.
21:58 Curtea De Arges
19:30 Gym Transcom
20:59 Ciurari Deal
20:00
20:20 Bolintin Deal 20:26 Bolintin Vale 20:13 Ciorogarla
20:00 C&I Grup International
20:33 Ciorogarla 20:46 Bolintin Vale 20:57 Ogrezeni 20:39 Bolintin Deal
20:15 Amic Transport
21:19 Vadu Lat
20:30
20:56 Bolintin Vale 20:43 Ciorogarla 20:50 Bolintin Deal
21:00
21:13 Ciorogarla 21:20 Bolintin Deal 21:26 Bolintin Vale
21:30
21:43 Ciorogarla 21:50 Bolintin Deal 21:56 Bolintin Vale
21:30
01:30 Milano 02:00 Firenze 23:30 Verona 05:30 Roma 22:30 Padova 00:00 Bologna 03:30 Torino 21:45 Mestre
Sosiri
De la Ora

21:00 Viena
00:00

07:00 Nice
00:00

00:00 Bolintin Deal 00:00 Bolintin Vale 00:00 Malu Spart 00:00 Ogrezeni 00:00 Balasoeni 00:00 Podisoru 00:00 Bolintin Deal 00:00 Bolintin Vale 00:00 Malu Spart 00:00 Ogrezeni 00:00 Balasoeni 00:00 Podisoru 00:00 Bolintin Deal 00:00 Bolintin Vale 00:00 Malu Spart 00:00 Ogrezeni 00:00 Balasoeni 00:00 Podisoru 00:00 Bolintin Deal 00:00 Bolintin Vale 00:00 Malu Spart 00:00 Ogrezeni 00:00 Balasoeni 00:00 Podisoru
00:00

05:16 Bengesti
00:08

05:16 Ciocadia
00:14

05:00 Sibiu
00:15

05:16 Novaci
00:28

04:20 Calimanesti
00:30

07:00 Petrosani
00:30

05:16 Cernadia
00:33

05:00 Talmaciu
00:35

05:16 Baia De Fier
00:38

05:16 Polovragi
00:49

05:16 Racovita
00:53

07:00 Lainici
00:55

05:16 Cerna
00:56

05:16 Rugetu
01:01

05:16 Slatioara
01:06

05:00 Brezoi
01:15

05:16 Horezu
01:20

04:20 Ramnicu Valcea
01:25

05:16 Costesti
01:28

07:00 Bumbesti Jiu
01:30

05:00 Calimanesti
01:30

05:16 Pietrari
01:40

05:16 Govora
01:54

07:00 Targu Jiu
02:00

05:00 Ramnicu Valcea
02:15

05:16 Ramnicu Valcea
02:15

07:00 Bumbesti Pitic
02:20

04:20 Pitesti
02:40

07:00 Polovragi
02:59

07:00 Horezu
03:15

05:00 Pitesti
03:15

05:16 Pitesti
03:30

07:00 Govora
03:45

07:00 Ramnicu Valcea
04:00

07:00 Verona
04:00
Alpin Star SRL
07:08 Rica
04:00
Gym Transcom
05:55 Draghinesti
04:25
Gym Transcom
05:57 Gratia
04:30
Transvib Serv
07:06 Glogoveanu
04:30

05:24 Crevedia Mica
04:30
Alpin Star SRL
07:47 Silistea Gumesti
04:30

06:35 Gaesti
04:30

05:24 Crevedia Mare
04:31

06:35 Ionesti
04:40

05:24 Malu Spart
04:43

05:35 Ogrezeni
04:45
Gym Transcom
06:53 Silistea
04:45
C&I Grup International
05:42 Ogrezeni
04:45

06:35 Puntea de Greci
04:45

05:24 Bolintin Vale
04:50

06:35 Petresti
04:50
IONADI PRODCOM SERV S.R.L
05:49 Hobaia
04:55
C&I Grup International
05:42 Bolintin Vale
04:55

05:24 Bolintin Deal
04:59
Intern Trans B.M.M.
07:08 Mioveni
05:00

09:45 Vaideeni 09:45 Vaideeni
05:00

10:15 Sibiu
05:00

06:08 Bucsani 06:08 Bucsani
05:00

07:04 Puranii de Sus
05:00
Alpin Star SRL
08:17 Rica
05:00
Floris Trans 08 SRL
06:34 Petresti
05:00

06:35 Ragu
05:00
C&I Grup International
05:42 Bolintin Deal
05:03

07:04 Butesti
05:04

06:35 Uliesti
05:05

06:08 Dealu 06:08 Dealu
05:06

07:04 Poeni
05:09
C&I Grup International
05:42 Ciorogarla
05:09
Astra S.A.
08:11 Boteni
05:10

06:35 Grozavesti
05:10

07:00 Pitesti
05:15

09:13 Baile Govora
05:15

06:08 Crevedia Mare 06:08 Crevedia Mare
05:15
Gym Transcom
06:45 Draghinesti
05:15

06:35 Corbii Mari
05:15

07:04 Vatasi
05:18
Nykolo Perfect SRL
07:38 Costesti
05:20

06:35 Izvoru
05:20
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Rucar
05:20

06:35 Vanatorii Mici
05:25

06:08 Malu Spart 06:08 Malu Spart
05:27

07:00 Padova
05:30
Amic Transport
06:28 Vadu Lat
05:30

06:35 Zadariciu
05:30
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Dragoslavele
05:30

07:04 Sirbeni
05:33

06:08 Bolintin Vale 06:08 Bolintin Vale
05:34

06:35 Crevedia Mica
05:35

09:45 Horezu
05:36

07:04 Sarbenii de Jos
05:37

06:35 Crevedia Mare
05:40

07:04 Udeni
05:41

09:45 Tomsani
05:42

06:08 Bolintin Deal 06:08 Bolintin Deal
05:42

09:45 Costesti
05:45

08:15 Curtea De Arges
05:45

07:04 Ciurari Deal
05:49

07:00 Madrid
05:50
Gym Transcom
07:19 Ciurari Deal
05:50

06:35 Malu Spart
05:50
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Valea Mare
05:50

09:45 Negrulesti
05:51

09:45 Birzesti
05:54

06:35 Bolintin Vale
05:55

09:45 Pietrari
05:58

09:03 Ramnicu Valcea
06:00

06:26 Bolintin Vale
06:00
Trans Sublim 2000 SRL
07:54 Slobozia
06:00
Gril Impex SRL
09:28 Dragasani
06:00

08:15 Campulung Muscel
06:00

06:35 Bolintin Deal
06:00

08:15 Campulung Muscel
06:01
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Campulung Muscel
06:01

08:15 Campulung Muscel
06:02

06:35 Ciorogarla
06:05

09:45 Stoenesti
06:06

06:26 Bolintin Deal
06:06

09:45 Bunesti
06:10

09:13 Ramnicu Valcea
06:10

06:26 Ciorogarla
06:13

07:04 Corbii Mari
06:14
C&I Grup International
07:17 Ogrezeni
06:20
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Schitu Golesti
06:20

10:15 Brezoi
06:25
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Lazaresti
06:25

09:45 Cazanesti
06:27
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Furnicosi
06:28

07:55 Gratia
06:30

12:16 Targu Jiu
06:30

06:56 Bolintin Vale
06:30
Alpin Star SRL
08:19 Ciuperceni
06:30
Alpin Star SRL
09:47 Rica
06:30
Transbuz S.A.
09:57 Slatina
06:30
C&I Grup International
07:17 Bolintin Vale
06:30

06:56 Bolintin Deal
06:36
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Mihaesti
06:37
C&I Grup International
07:17 Bolintin Deal
06:38
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Valea Popii
06:40

09:45 Ramnicu Valcea
06:42

06:56 Ciorogarla
06:43
C&I Grup International
07:17 Ciorogarla
06:44
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Radesti
06:44

07:00 Guadalajara
06:45

07:11 Bolintin Vale
06:45
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Stalpeni
06:47

10:15 Calimanesti
06:49

08:15 Mioveni
06:50
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Livezeni
06:50

07:11 Bolintin Deal
06:51
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Bajesti
06:54

08:15 Pitesti
06:55
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Rucar
06:55

07:11 Ciorogarla
06:58
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Clucereasa
06:59

21:00 Paris 21:00 Paris
07:00

19:00 Timisoara
07:00

08:20 Clejani
07:00

07:26 Bolintin Vale
07:00

07:50 Ogrezeni
07:00

09:00 Curtea De Arges
07:00

09:20 Leresti
07:00
C&I Grup International
07:57 Ogrezeni
07:00
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Piscani
07:04

08:20 Vadu Lat
07:06

07:26 Bolintin Deal
07:06

12:16 Bengesti
07:08

10:15 Ramnicu Valcea
07:10
C&I Grup International
07:57 Bolintin Vale
07:10

08:20 Bucsani
07:12

09:00 Baiculesti
07:12

07:26 Ciorogarla
07:13

12:16 Ciocadia
07:14

10:18 Ramnicu Valcea
07:15
Gym Transcom
08:56 Poeni
07:15

09:20 Campulung Muscel
07:15

08:15 Pitesti
07:15

09:03 Pitesti
07:17

08:20 Dealu
07:18
C&I Grup International
07:57 Bolintin Deal
07:18

09:00 Valcelele
07:21
C&I Grup International
07:57 Ciorogarla
07:24

09:13 Pitesti
07:27

08:20 Crevedia Mare
07:27

12:16 Novaci
07:28

09:00 Merisani
07:29

21:00 Satu Mare
07:30

07:56 Bolintin Vale
07:30

09:30 Curtea De Arges
07:30

09:30 Curtea De Arges
07:32
Montana S.A. - Atlassib
09:14 Pitesti
07:32

12:16 Cernadia
07:33

09:30 Curtea De Arges
07:34

07:56 Bolintin Deal
07:36

09:00 Dobrogostea
07:36

12:16 Baia De Fier
07:38
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Campulung Muscel
07:38

08:20 Malu Spart
07:39

07:56 Ciorogarla
07:43

09:00 Pitesti
07:45

08:20 Bolintin Vale
07:46

12:16 Polovragi
07:49

21:00 Livada
07:50

12:16 Racovita
07:53

08:20 Bolintin Deal
07:54

21:00 Apa
07:55

12:16 Cerna
07:56
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Schitu Golesti
07:57

11:03 Ramnicu Valcea
08:00

09:45 Pitesti
08:00

21:00 Seini
08:00

19:00 Lugoj
08:00

08:26 Bolintin Vale
08:00
Dacos
12:03 Baile Olanesti
08:00

09:30 Bascov
08:00

18:30 Roma
08:00

12:16 Rugetu
08:01
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Lazaresti
08:02

09:30 Pitesti
08:03

12:16 Slatioara
08:06

08:26 Bolintin Deal
08:06
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Furnicosi
08:06

09:20 Mioveni
08:10

08:26 Ciorogarla
08:13
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Mihaesti
08:14
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Valea Popii
08:18
Nykolo Perfect SRL
10:39 Costesti
08:20

12:16 Horezu
08:20
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Radesti
08:21
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Stalpeni
08:24
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Livezeni
08:28

10:15 Pitesti
08:29

16:10 Deva
08:30

21:00 Cicirlau
08:30
C&I Grup International
09:27 Ogrezeni
08:30
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Bajesti
08:31

10:18 Pitesti
08:32
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Clucereasa
08:36
C&I Grup International
09:27 Bolintin Vale
08:40
Montana S.A. - Atlassib
10:40 Piscani
08:42

11:40 Rucar
08:45
Montana S.A. - Atlassib
12:19 Rucar
08:45
C&I Grup International
09:27 Bolintin Deal
08:48

21:00 Tautii Magheraus
08:50
Anabella Rol SRL
10:10 Cartojani
08:50
C&I Grup International
09:27 Ciorogarla
08:54

11:58 Ramnicu Valcea
08:55

19:00 Caransebes
08:55

12:53 Baile Govora
08:55

21:00 Baia Mare
09:00

07:00 Calatayud
09:00

20:20 Timisoara
09:00
Dacos
18:04 Cluj Napoca
09:00

11:00 Curtea De Arges
09:00

11:20 Campulung Muscel
09:00

11:20 Campulung Muscel
09:01

11:20 Campulung Muscel
09:02

16:10 Orastie
09:03
Montana S.A. - Atlassib
12:19 Mioveni
09:10

12:16 Ramnicu Valcea
09:15

11:40 Campulung Muscel
09:15

11:03 Pitesti
09:17
Montana S.A. - Atlassib
12:19 Campulung Muscel
09:17

21:00 Somcuta Mare
09:20

19:00 Otelu Rosu
09:20

17:35 Campeni
09:30

09:56 Bolintin Vale
09:30
Dacos
13:18 Calimanesti
09:30

09:56 Bolintin Deal
09:36

09:56 Ciorogarla
09:43

21:00 Ileanda
09:45

16:10 Sebes
09:46

11:00 Pitesti
09:46

12:53 Ramnicu Valcea
09:50

11:20 Mioveni
09:50

07:00 Zaragoza
10:00

10:26 Bolintin Vale
10:00

21:00 Gilgau
10:05

10:26 Bolintin Deal
10:06

20:20 Lugoj
10:08

11:40 Mioveni
10:10

11:58 Pitesti
10:12

10:26 Ciorogarla
10:13
Gym Transcom
12:23 Silistea
10:15

19:00 Hateg
10:20

11:20 Pitesti
10:20

21:00 Nancy
10:30

21:00 Dej
10:30

12:16 Pitesti
10:30

10:56 Bolintin Vale
10:30
C&I Grup International
11:27 Ogrezeni
10:30

11:40 Pitesti
10:35

10:56 Bolintin Deal
10:36
Montana S.A. - Atlassib
12:19 Pitesti
10:37
C&I Grup International
11:27 Bolintin Vale
10:40

10:56 Ciorogarla
10:43

21:00 Gherla
10:45
C&I Grup International
11:27 Bolintin Deal
10:48
C&I Grup International
11:27 Ciorogarla
10:54

16:10 Sibiu
10:55
Amal Tour
14:45 Baile Govora
10:55

21:00 Cluj Napoca
11:00

11:26 Bolintin Vale
11:00

13:20 Curtea De Arges
11:00

18:30 Torino
11:00

20:20 Caransebes
11:05

11:26 Bolintin Deal
11:06

12:53 Pitesti
11:07

11:26 Ciorogarla
11:13

14:23 Ramnicu Valcea
11:20

20:20 Otelu Rosu
11:29

17:35 Alba Iulia
11:30

11:56 Bolintin Vale
11:30
Alpin Star SRL
14:38 Rica
11:30

11:56 Bolintin Deal
11:36

19:00 Petrosani
11:40

11:56 Ciorogarla
11:43
Amal Tour
14:45 Ramnicu Valcea
11:45

17:35 Sebes
11:50

21:00 Strasbourg
12:00

07:00 Alcaniz
12:00

12:26 Bolintin Vale
12:00
Gym Transcom
14:22 Visina
12:00
Dacos
15:48 Calimanesti
12:00

14:25 Campulung Muscel
12:00

18:30 Firenze
12:00

14:25 Campulung Muscel
12:01

14:25 Campulung Muscel
12:02

13:20 Pitesti
12:05

12:26 Bolintin Deal
12:06

12:26 Ciorogarla
12:13

19:00 Lainici
12:20

12:56 Bolintin Vale
12:30
Alpin Star SRL
15:47 Rica
12:30

21:00 Cluj Napoca
12:35

19:00 Bumbesti Jiu
12:35

12:56 Bolintin Deal
12:36

14:23 Pitesti
12:37

20:20 Hateg
12:42

12:56 Ciorogarla
12:43

17:35 Sibiu
12:45

14:25 Mioveni
12:50

16:10 Ramnicu Valcea
12:51

21:00 Karlsruhe
13:00

19:00 Targu Jiu
13:00

13:26 Bolintin Vale
13:00
Gym Transcom
14:34 Obedeni
13:00
C&I Grup International
13:57 Ogrezeni
13:00

18:30 Milano
13:00
Amal Tour
14:45 Pitesti
13:05

13:26 Bolintin Deal
13:06
Intern Trans B.M.M.
15:18 Mioveni
13:10
C&I Grup International
13:57 Bolintin Vale
13:10

13:26 Ciorogarla
13:13

16:18 Ramnicu Valcea
13:15

21:00 Turda
13:15

14:25 Pitesti
13:15
C&I Grup International
13:57 Bolintin Deal
13:18
C&I Grup International
13:57 Ciorogarla
13:24

07:00 Reus
13:30

13:56 Bolintin Vale
13:30
Anabella Rol SRL
14:50 Cartojani
13:30

13:56 Bolintin Deal
13:36

13:56 Ciorogarla
13:43

16:48 Ramnicu Valcea
13:45

21:00 Unirea
13:45

20:20 Petrosani
13:45

16:05 Curtea De Arges
13:45

19:00 Poienari
13:55
Sirbu SRL
15:13 Vadu Lat
14:00

21:00 Stuttgart
14:00

21:00 Aiud
14:00

07:00 Tarragona
14:00

14:26 Bolintin Vale
14:00

17:00 Giurgiu
14:00
Amic Transport
15:13 Vadu Lat
14:00
Alpin Star SRL
16:34 Negrasi
14:00
Gym Transcom
15:41 Poeni
14:00
Drimo Inter Trans SRL
17:00 Giurgiu
14:00
Dacos
23:03 Cluj Napoca
14:00

16:20 Campulung Muscel
14:00

18:30 Bologna
14:00

16:10 Pitesti
14:03

19:00 Polovragi
14:05

14:26 Bolintin Deal
14:06

17:00 Balanoaia
14:10

14:26 Ciorogarla
14:13

21:00 Teius
14:15

19:00 Milostea
14:15
Dacos
18:18 Baile Olanesti
14:15

17:00 Fratesti
14:25

21:00 Heilbronn
14:30

14:56 Bolintin Vale
14:30

16:18 Pitesti
14:32

20:20 Bumbesti Jiu
14:34

14:56 Bolintin Deal
14:36

14:56 Ciorogarla
14:43

19:00 Horezu
14:45

21:00 Alba Iulia
14:45

17:35 Calimanesti
14:50

16:20 Mioveni
14:50

16:05 Pitesti
14:50

17:00 Schitu
14:53

17:00 Bila
14:54
Amal Tour
18:45 Baile Govora
14:55
Euroady Maxi-Taxi SRL
21:05 Alba Iulia
15:00

21:00 Sebes
15:00

07:00 Barcelona
15:00

17:35 Ramnicu Valcea
15:00

20:20 Targu Jiu
15:00

15:26 Bolintin Vale
15:00

17:00 Camineasca
15:00

15:54 Draganeasca
15:00
Alpin Star SRL
18:17 Rica
15:00
Gym Transcom
16:34 Obedeni
15:00

17:00 Curtea De Arges
15:00

18:30 Verona
15:00
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Rucar
15:00

16:48 Pitesti
15:02

17:00 Curtea De Arges
15:02

17:00 Curtea De Arges
15:04

17:00 Ghimpati
15:05

15:26 Bolintin Deal
15:06

15:54 Trestieni
15:08
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Dragoslavele
15:10

15:26 Ciorogarla
15:13

15:54 Ulmi
15:13
Sirbu SRL
16:49 Petresti
15:15
Floris Trans 08 SRL
17:19 Petresti
15:15

17:00 Letca Noua
15:17

15:54 Poenari
15:18

20:20 Scoarta
15:20

16:20 Pitesti
15:20

17:00 Milcovatu
15:25

21:06 Sibiu
15:30

15:56 Bolintin Vale
15:30
Astra S.A.
17:58 Curtea De Arges
15:30

17:00 Bascov
15:30
C&I Grup International
16:27 Ogrezeni
15:30
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Valea Mare
15:30

17:00 Pitesti
15:34

20:20 Bengesti
15:36

15:56 Bolintin Deal
15:36

17:00 Clejani
15:37
Gym Transcom
17:21 Poeni
15:40
C&I Grup International
16:27 Bolintin Vale
15:40
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Campulung Muscel
15:41

15:56 Ciorogarla
15:43

17:00 Vadu Lat
15:44

19:00 Ramnicu Valcea
15:45
Amal Tour
18:45 Ramnicu Valcea
15:45
C&I Grup International
16:27 Bolintin Deal
15:48

20:20 Bumbesti Pitic
15:50

17:00 Bucsani
15:51
C&I Grup International
16:27 Ciorogarla
15:54
Amal Tour
19:45 Baile Govora
15:55

20:20 Poienari
15:55

17:00 Dealu
15:58

21:00 Nurnberg
16:00

07:00 Gerona
16:00

17:35 Pitesti
16:00

20:08 Baile Govora
16:00

18:04 Puranii de Sus
16:00

16:26 Bolintin Vale
16:00

18:20 Curtea De Arges
16:00

18:30 Padova
16:00
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Schitu Golesti
16:00

20:20 Polovragi
16:02

18:04 Butesti
16:04
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Lazaresti
16:05

16:26 Bolintin Deal
16:06

17:00 Crevedia Mare
16:06
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Furnicosi
16:08

18:04 Poeni
16:09

16:26 Ciorogarla
16:13

20:20 Slatioara
16:14

05:00 Satu Mare 21:00 Sibiu
16:15

16:41 Bolintin Vale
16:15
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Mihaesti
16:17

18:04 Vatasi
16:18

17:00 Malu Spart
16:18
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Valea Popii
16:20

16:41 Bolintin Deal
16:21
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Radesti
16:24

20:20 Horezu
16:25

17:00 Bolintin Vale
16:25
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Stalpeni
16:27

16:41 Ciorogarla
16:28

16:56 Bolintin Vale
16:30
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Livezeni
16:30

18:04 Sirbeni
16:33

17:00 Bolintin Deal
16:34
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Bajesti
16:34

21:00 Talmaciu 05:00 Livada
16:35

16:56 Bolintin Deal
16:36

18:04 Sarbenii de Jos
16:37
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Clucereasa
16:39

05:00 Apa
16:40

18:04 Udeni
16:41

16:56 Ciorogarla
16:43
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Piscani
16:44

05:00 Seini
16:45
Amal Tour
19:45 Ramnicu Valcea
16:45

18:30 Mestre
16:45

18:04 Ciurari Deal
16:49

07:00 Figueras
17:00

17:26 Bolintin Vale
17:00

19:00 Pitesti
17:05
Amal Tour
18:45 Pitesti
17:05

20:08 Ramnicu Valcea
17:05

20:08 Ramnicu Valcea
17:05

18:20 Pitesti
17:05

17:26 Bolintin Deal
17:06
Montana S.A. - Atlassib
18:54 Pitesti
17:12

17:26 Ciorogarla
17:13

18:04 Corbii Mari
17:14

21:00 Brezoi 05:00 Cicirlau
17:15

20:20 Ramnicu Valcea
17:18

21:06 Calimanesti
17:19

21:00 Calimanesti
17:30

05:00 Tautii Magheraus
17:35

21:06 Ramnicu Valcea
17:40

05:00 Baia Mare
17:45
Millenium Trans
21:57 Horezu
17:45
OBADA TRANS SRL
21:45 Horezu
17:45

20:20 Cotmeana
17:56

21:03 Ramnicu Valcea
18:00

21:00 Passau
18:00

18:26 Bolintin Vale
18:00

05:58 Dalboset
18:00

05:00 Somcuta Mare
18:05
Amal Tour
19:45 Pitesti
18:05

18:26 Bolintin Deal
18:06

18:26 Ciorogarla
18:13

21:00 Ramnicu Valcea
18:15

20:08 Pitesti
18:22

20:08 Pitesti
18:22

05:00 Ileanda
18:30

18:56 Bolintin Vale
18:30
Amic Transport
19:34 Vadu Lat
18:30

20:50 Campulung Muscel
18:30

20:50 Campulung Muscel
18:31

20:50 Campulung Muscel
18:32

18:56 Bolintin Deal
18:36
C&I Grup International
19:37 Ogrezeni
18:40

20:20 Bascov
18:42
OBADA TRANS SRL
21:45 Ramnicu Valcea
18:43

18:56 Ciorogarla
18:43

05:00 Gilgau
18:50
C&I Grup International
19:37 Bolintin Vale
18:50
C&I Grup International
19:37 Bolintin Deal
18:58

21:06 Pitesti
18:59

19:26 Bolintin Vale
19:00
C&I Grup International
19:37 Ciorogarla
19:04

19:26 Bolintin Deal
19:06

19:26 Ciorogarla
19:13

05:00 Dej
19:15

19:41 Bolintin Vale
19:15

21:03 Pitesti
19:17

20:50 Mioveni
19:20

19:41 Bolintin Deal
19:21

19:41 Ciorogarla
19:28

04:20 Cluj Napoca
19:30

05:00 Gherla 21:00 Pitesti
19:30

19:56 Bolintin Vale
19:30

19:56 Bolintin Deal
19:36

20:50 Pitesti
19:40

19:56 Ciorogarla
19:43

20:11 Bolintin Vale
19:45

20:11 Bolintin Deal
19:51

20:11 Ciorogarla
19:58

04:20 Turda
20:00

07:00 Montpellier
20:00

20:26 Bolintin Vale
20:00
OBADA TRANS SRL
21:45 Pitesti
20:05

20:26 Bolintin Deal
20:06

20:26 Ciorogarla
20:13

20:41 Bolintin Vale
20:15

20:41 Bolintin Deal
20:21

20:41 Ciorogarla
20:28

20:56 Bolintin Vale
20:30
Interservice Hunedoara
03:43 Hunedoara
20:30

20:56 Bolintin Deal
20:36

20:56 Ciorogarla
20:43

21:11 Bolintin Vale
20:45

21:11 Bolintin Deal
20:51

21:11 Ciorogarla
20:58

04:20 Aiud
21:00

05:00 Cluj Napoca
21:00

21:26 Bolintin Vale
21:00

21:26 Bolintin Deal
21:06

21:26 Ciorogarla
21:13

05:00 Turda
21:30

04:20 Alba Iulia
21:40

04:20 Sebes
22:00

21:00 Linz
22:00

05:00 Unirea
22:00

05:00 Aiud
22:15

05:00 Teius
22:30

04:20 Sibiu
23:00

05:00 Alba Iulia
23:00

05:00 Sebes
23:15

05:16 Targu Jiu
23:30

05:16 Scoarta
23:52