Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Fagaras > Peco OMV (iesirea spre Brasov)

Peco OMV (iesirea spre Brasov)

Fagaras, Romania

Adresă: Tudor Vladimirescu

Plecări
Ora Către
04:30
09:00 Tecuci 07:30 Onesti 08:30 Focsani 06:30 Targu Secuiesc 10:00 Galati 08:00 Tisita 05:30 Brasov 09:30 Braila 08:00 Adjud
07:30
15:00 Dortmund 11:45 Heidelberg 05:30 Crailsheim 06:30 Ohringen 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 05:30 Crailsheim 06:30 Ohringen 04:45 Ansbach 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 04:45 Ansbach 07:15 Heilbronn 03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 07:15 Heilbronn 11:45 Heidelberg 04:30 Nurnberg 10:00 Gisen 14:15 Essen
07:30
05:00 Munchen 10:45 Karlsruhe 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:00 Kaiserslautern 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 06:00 Augsburg 11:45 Heidelberg 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 04:00 Muhldorf 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:00 Muhldorf 02:30 Deggendorf 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:30 Waldkraiburg 12:30 Offenburg 13:30 Homburg 04:30 Waldkraiburg 03:30 Landshut 10:15 Pforzheim 07:30 Ulm 12:30 Offenburg 13:30 Homburg 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:00 Kaiserslautern
07:30 Lauer
03:00 Freilassing 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt 04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg 05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau
13:00
02:00 Budapesta 19:30 Timisoara 15:30 Sibiu 20:30 Arad 17:00 Deva 08:00 Viena 18:30 Lugoj
14:20
16:00 Sibiu 14:50 Ucea de Jos 17:15 Sibot 17:00 Sebes 15:00 Arpasu de Jos 16:40 Miercurea Sibiului 18:00 Deva 14:40 Sambata de Jos 17:45 Simeria 16:20 Saliste 15:10 Avrig 14:30 Voila 17:30 Orastie 14:45 Oltet
15:00
17:30 Sebes 20:00 Timisoara 04:00 Viena 18:15 Orastie 20:15 Giarmata 18:30 Deva 20:30 Arad 17:00 Sibiu 19:15 Lugoj 01:00 Budapesta
15:30
17:30 Targu Secuiesc 20:00 Focsani 16:30 Brasov 20:00 Galati 19:45 Tisita 21:30 Braila 19:30 Adjud 19:00 Onesti 20:30 Tecuci
16:30
18:45 Sebes 22:30 Timisoara 19:45 Orastie 23:00 Giarmata 20:00 Deva 23:50 Arad 18:30 Sibiu 21:30 Lugoj
16:30
20:00 Adjud 22:30 Galati 20:15 Tisita 19:30 Onesti 22:00 Braila 18:30 Targu Secuiesc 21:00 Tecuci 17:30 Brasov 20:30 Focsani
17:50
19:00 Avrig 18:40 Arpasu de Jos 18:10 Sambata de Jos 18:15 Oltet 18:05 Voila 19:30 Sibiu 18:20 Ucea de Jos
19:00
23:30 Lugoj 14:00 Viena 22:00 Deva 08:00 Budapesta 20:30 Sibiu 00:30 Timisoara 01:30 Arad
20:00
23:45 Deva 03:30 Arad 22:00 Sibiu 01:30 Lugoj 22:30 Sebes 02:30 Timisoara 23:30 Orastie 02:45 Giarmata
23:30
01:00 Sibiu 06:00 Arad 02:30 Deva 18:30 Viena 04:00 Lugoj 12:30 Budapesta 05:00 Timisoara
Sosiri
De la Ora

04:30 Deva
01:30

04:30 Orastie
01:45

04:30 Sebes
02:45

04:30 Sibiu
03:00

15:00 Dortmund
04:30

15:00 Essen
05:15

15:00 Tulcea
05:30

15:30 Oradea
05:30

15:00 Saarbrucken 15:00 Saarbrucken
05:45

15:00 Dusseldorf
06:00

13:00 Galati
06:00

15:00 Homburg 15:00 Homburg
06:15

13:00 Braila
06:30

15:00 Koln
06:45

15:00 Kaiserslautern 15:00 Kaiserslautern
06:45

14:20 Iasi
07:00

15:00 Freiburg im Breisgau 15:00 Freiburg im Breisgau
07:00
Lauer
12:00 Freiburg im Breisgau
07:00

14:20 Podu Iloaiei
07:15

14:20 Baltati
07:25

14:20 Razboieni
07:30

15:00 Lahr 15:00 Lahr
07:30

13:00 Tecuci
07:30

15:30 Arad
07:30

14:20 Targu Frumos
07:40

14:20 Strunga
07:45

14:20 Miclauseni
07:50

15:00 Offenburg 15:00 Offenburg
07:50

14:20 Sabaoani
08:00

13:00 Focsani
08:00
Lauer
12:00 Offenburg
08:00

15:00 Galati
08:00

14:20 Roman
08:10

15:00 Siegen
08:15

15:00 Buhl 15:00 Buhl
08:15

15:00 Baden-Baden 15:00 Baden-Baden
08:30

15:00 Braila
08:30

15:30 Giarmata
08:30

15:00 Mannheim
08:45

15:00 Heidelberg 15:00 Heidelberg
09:00

15:00 Heidelberg 15:00 Rastatt 15:00 Rastatt
09:00

13:00 Adjud
09:00
Lauer
12:00 Rastatt
09:00

15:30 Timisoara
09:00

14:20 Bacau
09:10

15:00 Gisen
09:15

13:00 Onesti
09:30
Lauer
12:00 Karlsruhe
09:30

15:00 Tecuci
09:30

14:20 Sanduleni
09:45

14:20 Livezi
10:00

15:00 Karlsruhe
10:00

15:00 Focsani 16:30 Galati
10:00

15:30 Lugoj 16:30 Arad
10:00

14:20 Onesti
10:10
Lauer
12:00 Pforzheim
10:15

15:00 Tisita
10:15

14:20 Oituz
10:30

17:50 Iasi
10:30

16:30 Braila
10:30

16:30 Giarmata
10:30

15:00 Pforzheim
10:45

17:50 Baltati
10:55

17:50 Razboieni
11:00

15:00 Frankfurt
11:00

13:00 Targu Secuiesc
11:00
Lauer
12:00 Stuttgart
11:00

15:00 Adjud
11:00

16:30 Timisoara
11:00

17:50 Targu Frumos
11:10

14:20 Harja
11:15

17:50 Strunga
11:20

14:20 Bretcu
11:30

17:50 Miclauseni
11:30

15:00 Stuttgart
11:30

16:30 Tecuci 15:00 Onesti
11:30

15:30 Deva
11:30

17:50 Sabaoani
11:35

14:20 Targu Secuiesc
11:45

17:50 Roman
11:45

15:00 Heilbronn 15:00 Heilbronn
11:45

15:00 Aschaffenburg
12:00

13:00 Brasov 19:00 Galati
12:00
Lauer
12:00 Goppingen
12:00

16:30 Focsani
12:00

15:30 Orastie
12:00

16:30 Tisita
12:15

16:30 Lugoj
12:15

17:50 Bacau
12:30

15:00 Ohringen 15:00 Ohringen
12:30

19:00 Braila
12:30

15:30 Sebes
12:30

14:20 Reci
12:45

16:30 Adjud
12:50

14:20 Brasov
13:00

17:50 Sanduleni
13:00

15:00 Ulm
13:00
Lauer
12:00 Ulm
13:00

20:00 Galati 15:00 Targu Secuiesc
13:00

14:20 Ghimbav
13:15

14:20 Codlea
13:30

17:50 Livezi
13:30

15:00 Crailsheim 15:00 Wurzburg 15:00 Crailsheim
13:30

19:00 Tecuci
13:30

16:30 Onesti 20:00 Braila
13:30

15:30 Sibiu
13:30

16:30 Deva
13:45

14:20 Persani
14:00

17:50 Onesti
14:00

15:00 Brasov
14:00

16:30 Orastie
14:00

15:00 Ansbach 15:00 Ansbach
14:15
Lauer
12:00 Augsburg
14:15

17:50 Oituz
14:20

15:00 Augsburg
14:30

19:00 Focsani
14:30

16:30 Targu Secuiesc 20:00 Tecuci
14:30

15:00 Waldkraiburg 15:00 Waldkraiburg
15:00

19:00 Adjud
15:00

20:00 Focsani
15:00

16:30 Sebes
15:00

17:50 Harja
15:10

17:50 Bretcu
15:15
Lauer
12:00 Munchen
15:15

20:00 Tisita
15:15

17:50 Targu Secuiesc
15:30

15:00 Nurnberg
15:30

15:00 Muhldorf 15:00 Muhldorf 15:00 Munchen
15:30

19:00 Onesti
15:30

16:30 Brasov
15:30

16:30 Sibiu
15:30

20:00 Adjud
15:45
Lauer
12:00 Rosenheim
16:15

17:50 Reci
16:30

17:50 Brasov
16:45

20:00 Onesti
16:45

17:50 Ghimbav
17:00

15:00 Regensburg
17:00

15:00 Landshut
17:00

19:00 Targu Secuiesc 23:30 Galati
17:00
Lauer
12:00 Traunstein
17:00

17:50 Codlea
17:15

17:50 Persani
17:30

23:30 Braila
17:30
Lauer
12:00 Freilassing
17:45

20:00 Targu Secuiesc
17:45

15:00 Deggendorf
18:00

19:00 Brasov
18:00

23:30 Tecuci
18:30

15:00 Passau
19:00

23:30 Focsani
19:00

20:00 Brasov
19:00

23:30 Adjud
19:30

23:30 Onesti
20:30

23:30 Targu Secuiesc
21:30

04:30 Arad
22:00

23:30 Brasov
22:30

04:30 Giarmata
22:30

04:30 Timisoara
23:00

04:30 Lugoj
23:50