PARCARE LIDL (sens giratoriu) Floresti, Romania Plecări Ora Către 05:45 06:45 Turda 11:45 Sfantu Gheorghe 14:30 Focsani 11:15 Brasov 07:10 Aiud 08:00 Sebes 13:45 Adjud 10:00 Fagaras 07:25 Teius 16:00 Braila 13:15 Onesti 08:45 Sibiu 07:40 Alba Iulia 15:40 Galati 12:15 Targu Secuiesc 05:45 16:00 Braila 15:40 Galati 14:20 Focsani 12:00 Targu Secuiesc 07:40 Alba Iulia 09:40 Fagaras 14:15 Tisita 11:00 Brasov 12:45 Oituz (BC) 07:50 Sebes 08:30 Sibiu 13:45 Adjud 14:40 Vulturu 12:15 Bretcu 14:00 Marasesti 11:30 Sfantu Gheorghe 13:00 Onesti 15:00 Hanu Conache 11:00 13:25 Alba Iulia 19:00 Onesti 20:00 Focsani 12:00 Cluj Napoca 13:30 Sebes 21:30 Braila 17:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Turda 16:45 Brasov 15:30 Fagaras 19:45 Tisita 21:10 Galati 12:45 Aiud 18:00 Targu Secuiesc 14:15 Sibiu 19:30 Adjud 20:30 Nanesti 13:15 Teius 11:00 15:20 Fagaras 19:50 Adjud 20:20 Focsani 13:30 Alba Iulia 20:40 Vulturu 16:45 Brasov 18:45 Oituz (BC) 20:10 Tisita 13:45 Sebes 21:00 Hanu Conache 18:00 Targu Secuiesc 18:15 Bretcu 21:30 Galati 14:20 Sibiu 19:00 Onesti 17:15 Sfantu Gheorghe 22:00 Braila 20:00 Marasesti 11:30 13:00 Aiud 14:20 Sibiu 19:15 Onesti 22:00 Braila 13:15 Teius 15:30 Fagaras 19:45 Adjud 17:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Alba Iulia 16:40 Brasov 20:30 Focsani 12:30 Turda 13:45 Sebes 18:15 Targu Secuiesc 21:40 Galati Sosiri De la Ora 15:30 Braila 04:40 15:00 Braila 04:45 15:30 Braila 04:45 15:30 Galati 05:00 15:00 Galati 05:15 15:30 Galati 05:20 15:30 Hanu Conache 05:40 16:30 Braila 05:45 16:00 Braila 05:50 15:00 Hanu Conache 06:00 15:30 Vulturu 06:00 15:30 Focsani 06:10 16:00 Galati 06:20 16:30 Galati 06:20 15:00 Focsani 06:30 15:30 Focsani 06:30 16:30 Hanu Conache 15:30 Tisita 06:40 15:00 Tisita 06:45 15:30 Marasesti 06:45 15:00 Adjud 06:50 15:30 Adjud 07:00 16:30 Vulturu 15:30 Adjud 07:00 15:00 Onesti 07:30 15:30 Onesti 16:00 Focsani 07:30 16:30 Focsani 07:30 16:30 Tisita 15:30 Onesti 07:40 16:30 Marasesti 07:45 16:30 Adjud 15:30 Oituz (BC) 08:00 16:00 Adjud 08:10 15:30 Bretcu 08:30 15:30 Targu Secuiesc 08:40 16:30 Onesti 08:40 16:00 Onesti 08:45 15:30 Targu Secuiesc 16:30 Oituz (BC) 08:50 15:00 Targu Secuiesc 09:00 15:30 Sfantu Gheorghe 09:20 15:00 Sfantu Gheorghe 09:30 15:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Bretcu 09:30 15:00 Brasov 09:50 15:30 Brasov 09:50 16:30 Targu Secuiesc 09:50 16:00 Targu Secuiesc 10:00 15:30 Brasov 10:00 16:00 Sfantu Gheorghe 10:30 16:30 Sfantu Gheorghe 10:30 15:00 Fagaras 10:50 16:00 Brasov 15:30 Fagaras 11:00 15:30 Fagaras 16:30 Brasov 11:00 15:00 Sibiu 12:00 15:30 Sibiu 16:00 Fagaras 12:00 16:30 Fagaras 12:00 15:30 Sibiu 12:10 15:30 Sebes 12:50 15:00 Sebes 13:00 15:30 Alba Iulia 13:10 16:30 Sibiu 13:10 15:00 Alba Iulia 13:15 16:00 Sibiu 13:15 15:30 Sebes 13:15 15:00 Teius 13:30 15:30 Teius 13:30 15:30 Alba Iulia 13:30 15:00 Aiud 13:45 15:30 Aiud 13:50 16:00 Sebes 14:15 16:30 Sebes 14:15 15:30 Turda 16:00 Alba Iulia 14:30 16:30 Alba Iulia 14:30 16:00 Teius 14:40 16:00 Aiud 14:50 16:00 Turda 15:30 Cluj Napoca 15:00 16:00 Cluj Napoca 15:45