Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Ramnicu Valcea > Autogara Dacos

Autogara Dacos

Ramnicu Valcea, Romania

Adresă: B-dul Nicolae Balcescu nr.38
Tel: +4-0250-747.411
Mobil: +4-0744-551.906
Fax: +4-0350-405.995
Web: www.dacos.com.ro

Plecări
Ora Către
00:00
08:20 Praga 03:44 Bratislava 05:40 Brno
02:00
08:59 Eforie Nord 03:03 Pitesti 09:26 Mangalia 08:40 Constanta
04:30 Dacos
04:54 Calimanesti 08:19 Alba Iulia 06:18 Talmaciu 08:45 Aiud 06:43 Sibiu 09:47 Turda 10:28 Cluj Napoca 07:59 Sebes
04:30
05:20 Galicea
04:35
06:30 Sibiu
05:30
06:20 Galicea
05:30
06:22 Daesti 05:35 Ramnicu Valcea 06:03 Slavitesti 05:46 Stuparei 06:28 Popesti 06:19 Curtea 06:30 Popesti 05:58 Babeni 05:45 Stolniceni 06:26 Meieni 06:13 Ciorasti 06:12 Sirineasa 05:57 Babeni 05:42 Raureni 06:24 Meieni 05:37 Ramnicu Valcea 06:09 Sirineasa 05:54 Tatarani
05:45
07:05 Dragasani
06:00
06:50 Galicea
06:10
07:30 Dragasani
06:30
07:50 Dragasani
06:30
07:20 Galicea
06:55
07:43 Brezoi 09:08 Sibiu
07:00
08:20 Dragasani
07:00 Dacos
10:49 Alba Iulia 07:24 Calimanesti 11:15 Aiud 08:48 Talmaciu 12:17 Turda 09:13 Sibiu 12:58 Cluj Napoca 10:29 Sebes
07:00 Silva Crisflor
08:16 Barbatesti
07:00
07:50 Galicea
07:00
07:50 Stoenesti
07:00
15:00 Dortmund 06:15 Crailsheim 07:15 Ohringen 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 11:45 Heidelberg 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 13:30 Dusseldorf 08:00 Heilbronn 03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 14:15 Essen 05:30 Ansbach 04:30 Nurnberg 10:00 Giessen
07:00
06:00 Augsburg 10:45 Karlsruhe 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 02:30 Deggendorf 07:30 Ulm 11:45 Heidelberg 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:00 Muhldorf 03:30 Landshut 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 04:30 Waldkraiburg 05:00 Munchen 10:15 Pforzheim 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg
07:00
09:00 Sibiu
07:02
07:52 Galicea
07:30 Dacos
17:13 Timisoara
07:30
09:02 Cernisoara
07:30
09:35 Glavile
07:40
09:00 Dragasani
08:00
09:20 Dragasani
08:00
08:50 Galicea
08:15
09:35 Dragasani
08:30
09:50 Dragasani
08:30 Dacos
08:54 Calimanesti 12:19 Alba Iulia 10:18 Talmaciu 12:45 Aiud 10:43 Sibiu 13:47 Turda 14:28 Cluj Napoca 11:59 Sebes
08:30
09:20 Galicea
08:45
10:05 Dragasani
09:00
10:20 Dragasani
09:00
09:50 Galicea
09:04
08:00 Aschaffenburg 08:01 Heilbronn 07:30 Ulm 03:31 Landshut 02:30 Deggendorf 06:00 Augsburg 07:15 Ohringen 12:04 Buhl 12:50 Lahr 13:20 Freiburg 10:45 Karlsruhe 10:00 Giessen 04:00 Muhldorf 03:30 Regensburg 01:30 Passau 05:00 Munchen 11:44 Heidelberg 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 15:00 Dortmund 09:30 Stuttgart 11:00 Siegen 13:30 Dusseldorf 21:30 Viena 22:30 Sankt Polten 04:30 Nurnberg 06:01 Wurzburg 11:45 Baden-Baden 12:35 Frankenthal 13:30 Homburg 10:15 Pforzheim 11:15 Rastatt 09:00 Frankfurt 00:20 Wels 00:00 Linz 05:30 Ansbach 06:15 Crailsheim 12:00 Mannheim 12:45 Koln 14:15 Essen
09:15
10:35 Dragasani
09:30
10:50 Dragasani
09:30
10:20 Galicea
09:45
11:05 Dragasani
10:00 Amal Tour
10:30 Baile Govora
10:00
11:20 Dragasani
10:00 Silva Crisflor
11:16 Barbatesti
10:00
10:50 Galicea
10:20
11:40 Dragasani
10:30 Dacos
20:13 Timisoara
10:30
11:20 Galicea
10:43
12:00 Dragasani
11:00
12:20 Dragasani
11:00
11:50 Galicea
11:20
12:40 Dragasani
11:30 Silva Crisflor
12:46 Barbatesti
11:30
13:02 Cernisoara
11:30
12:20 Galicea
11:40
13:00 Dragasani
11:45 Amal Tour
14:45 Bucuresti 13:05 Pitesti
12:00
13:20 Dragasani
12:00
14:05 Glavile
12:00
12:50 Galicea
12:00
12:56 Meieni 12:43 Ciorasti 12:28 Babeni 12:15 Stolniceni 13:00 Popesti 12:54 Meieni 12:42 Sirineasa 12:27 Babeni 12:12 Raureni 12:52 Daesti 12:39 Sirineasa 12:24 Tatarani 12:07 Ramnicu Valcea 12:58 Popesti 12:49 Curtea 12:33 Slavitesti 12:16 Stuparei 12:05 Ramnicu Valcea
12:03 Dacos
12:51 Calimanesti 15:54 Alba Iulia 13:57 Talmaciu 16:22 Aiud 14:18 Sibiu 17:22 Turda 18:03 Cluj Napoca 15:34 Sebes
12:20
13:40 Dragasani
12:30
13:20 Galicea
12:40
14:00 Dragasani
13:00 Amal Tour
13:50 Baile Govora
13:00
14:20 Dragasani
13:00
13:50 Galicea
13:20
14:40 Dragasani
13:30 Silva Crisflor
14:46 Barbatesti
13:30
14:20 Galicea
13:40
15:00 Dragasani
14:00
18:53 Deva 14:37 Calimanesti 18:37 Simeria 14:48 Brezoi 18:17 Orastie 14:42 Cozia 17:29 Sebes 16:13 Sibiu 14:40 Caciulata
14:00
15:20 Dragasani
14:00
14:50 Galicea
14:20
15:40 Dragasani
14:30
15:20 Galicea
14:40
16:00 Dragasani
15:00
16:20 Dragasani
15:00 Silva Crisflor
16:16 Barbatesti
15:00
15:50 Galicea
15:00
15:52 Daesti 15:39 Sirineasa 15:24 Tatarani 15:07 Ramnicu Valcea 15:58 Popesti 15:49 Curtea 15:33 Slavitesti 15:16 Stuparei 15:05 Ramnicu Valcea 15:56 Meieni 15:43 Ciorasti 15:28 Babeni 15:15 Stolniceni 16:00 Popesti 15:54 Meieni 15:42 Sirineasa 15:27 Babeni 15:12 Raureni
15:02
15:52 Galicea
15:03 Dacos
15:51 Calimanesti 18:54 Alba Iulia 16:57 Talmaciu 19:22 Aiud 17:18 Sibiu 20:22 Turda 21:03 Cluj Napoca 18:34 Sebes
15:15
16:05 Stoenesti
15:20
16:40 Dragasani
15:30 Silva Crisflor
16:46 Barbatesti
15:40
17:00 Dragasani
15:45 Amal Tour
17:05 Pitesti 18:45 Bucuresti
16:00
17:20 Dragasani
16:00
16:50 Galicea
16:00 Rocar Transport SRL
19:00 Perisani
16:20
17:40 Dragasani
16:30
17:20 Galicea
16:40
18:00 Dragasani
16:45 Amal Tour
18:05 Pitesti 19:45 Bucuresti
17:00
18:20 Dragasani
17:00 Dacos
17:24 Calimanesti 20:49 Alba Iulia 18:48 Talmaciu 21:15 Aiud 19:13 Sibiu 22:17 Turda 22:12 Cluj Napoca 20:29 Sebes
17:00
19:05 Glavile
17:00
17:50 Galicea
17:20
18:40 Dragasani
17:30 Silva Crisflor
18:46 Barbatesti
17:30
19:35 Glavile
17:30
18:20 Galicea
17:40
19:00 Dragasani
18:00
19:20 Dragasani
18:00
19:32 Cernisoara
18:00
18:50 Galicea
18:00
18:56 Meieni 18:43 Ciorasti 18:28 Babeni 18:15 Stolniceni 19:00 Popesti 18:54 Meieni 18:42 Sirineasa 18:27 Babeni 18:12 Raureni 18:52 Daesti 18:39 Sirineasa 18:24 Tatarani 18:07 Ramnicu Valcea 18:58 Popesti 18:49 Curtea 18:33 Slavitesti 18:16 Stuparei 18:05 Ramnicu Valcea
18:03 Dacos
18:49 Calimanesti
18:20
19:40 Dragasani
18:30
19:20 Galicea
18:40
20:00 Dragasani
19:00
20:20 Dragasani
19:00 Dacos
21:33 Craiova
19:20
20:40 Dragasani
19:30
20:20 Galicea
19:40
21:00 Dragasani
19:45 Silva Crisflor
21:01 Barbatesti
20:00
21:20 Dragasani
20:13
22:08 Slatina (Olt) 21:18 Dragasani
20:13
22:08 Slatina (Olt) 21:17 Dragasani
20:16 Silva Crisflor
21:32 Barbatesti
20:30
21:50 Dragasani
20:30
21:20 Galicea
20:33 Dacos
21:19 Calimanesti
21:00 Amal Tour
21:30 Baile Govora
21:00
22:20 Dragasani
21:30
22:20 Galicea
22:00
23:20 Dragasani
22:30
23:20 Galicea
23:00 Silva Crisflor
00:16 Barbatesti
23:00
23:24 Tatarani 23:07 Ramnicu Valcea 23:52 Daesti 23:39 Sirineasa 23:16 Stuparei 23:05 Ramnicu Valcea 23:58 Popesti 23:49 Curtea 23:33 Slavitesti 23:15 Stolniceni 00:00 Popesti 23:56 Meieni 23:43 Ciorasti 23:28 Babeni 23:12 Raureni 23:54 Meieni 23:42 Sirineasa 23:27 Babeni
23:00
23:50 Stoenesti
23:02
23:52 Galicea
23:55
07:30 Mangalia 03:00 Bucuresti 06:30 Constanta
Sosiri
De la Ora

10:53 Caciulata
00:00

00:57 Dortmund
00:00

00:57 Essen
00:01

00:57 Dusseldorf
00:02

00:57 Homburg
00:03

00:57 Freiburg
00:04

00:57 Kaiserslautern
00:05

00:57 Lahr
00:06

00:57 Koln
00:07

00:57 Frankenthal
00:08

00:57 Offenburg
00:09

00:57 Buhl
00:10

00:57 Mannheim
00:11

00:57 Baden-Baden
00:12

00:57 Heidelberg
00:13

00:57 Rastatt
00:14

00:57 Siegen
00:15

00:57 Karlsruhe
00:16

00:57 Pforzheim
00:17

00:57 Giessen
00:18

00:57 Stuttgart
00:19

00:57 Frankfurt
00:20

00:57 Heilbronn
00:21

00:57 Aschaffenburg
00:22

00:57 Ulm
00:23

00:57 Ohringen
00:24

00:57 Crailsheim
00:25

00:57 Wurzburg
00:26

00:57 Augsburg
00:27

00:57 Ansbach
00:28

00:57 Nurnberg
00:29

00:57 Muhldorf
00:30

00:57 Landshut
00:31

00:57 Regensburg
00:32

00:57 Deggendorf
00:33

00:57 Passau
00:34

00:57 Wels
00:35

00:57 Linz
00:36

00:57 Sankt Polten
00:37

00:57 Viena
00:38

04:35 Bucuresti
01:15

06:32 Glavile 06:32 Glavile
04:30

05:30 Popesti
04:30

15:00 Dortmund
04:30

05:30 Popesti
04:32

05:30 Meieni
04:40

05:30 Meieni
04:44

05:30 Daesti
04:46

05:30 Curtea
04:50

05:30 Ciorasti
04:53

05:30 Sirineasa
04:54

05:30 Sirineasa
04:59

06:55 Slatina (Olt)
05:00

05:30 Slavitesti
05:02

05:30 Babeni
05:04

05:30 Babeni
05:06
Silva Crisflor
06:24 Barbatesti
05:08

05:30 Tatarani
05:10

05:30 Stuparei
05:14

05:30 Stolniceni
05:15

15:00 Essen
05:15

05:30 Raureni
05:18

05:30 Ramnicu Valcea
05:23

05:30 Ramnicu Valcea
05:25

06:50 Dragasani
05:30
Silva Crisflor
06:46 Barbatesti
05:30

07:02 Cernisoara
05:30

06:30 Stoenesti
05:40

15:00 Saarbrucken
05:45

06:55 Dragasani
05:50

07:10 Dragasani
05:50

10:53 Deva
06:00

07:20 Dragasani
06:00
Dacos
08:33 Craiova
06:00

15:00 Dusseldorf
06:00

07:35 Dragasani
06:15
Rocar Transport SRL
09:15 Perisani
06:15

15:00 Homburg
06:15

10:53 Simeria
06:16

07:50 Dragasani
06:30

07:30 Popesti
06:30

07:30 Popesti
06:32

10:53 Sebes
06:36

07:30 Meieni
06:40

07:30 Meieni
06:44

08:05 Dragasani
06:45
Silva Crisflor
08:01 Barbatesti
06:45

15:00 Koln
06:45

15:00 Kaiserslautern
06:45

07:30 Daesti
06:46

07:30 Curtea
06:50

07:30 Ciorasti
06:53

07:30 Sirineasa
06:54

07:30 Sirineasa
06:59
Amal Tour
10:00 Bucuresti
07:00

08:20 Dragasani
07:00

15:00 Freiburg im Breisgau
07:00

07:30 Slavitesti
07:02

07:30 Babeni
07:04

07:30 Babeni
07:06

07:30 Tatarani
07:10

07:30 Stuparei
07:14

08:35 Dragasani
07:15
Dacos
16:58 Timisoara
07:15

07:30 Stolniceni
07:15

07:30 Raureni
07:18

07:30 Ramnicu Valcea
07:23

07:30 Ramnicu Valcea
07:25

08:50 Dragasani
07:30

15:00 Lahr
07:30

09:05 Dragasani
07:45
Dacos
13:45 Cluj Napoca
07:45

15:00 Offenburg
07:50

09:20 Dragasani
08:00

15:00 Siegen
08:15

15:00 Buhl
08:15

09:40 Dragasani
08:20
Dacos
13:45 Turda
08:26

15:00 Baden-Baden
08:30

10:53 Sibiu
08:40

10:00 Dragasani
08:40
Amal Tour
10:00 Pitesti
08:45

15:00 Mannheim
08:45

10:20 Dragasani
09:00
Dacos
12:03 Bucuresti
09:00
Dacos
13:45 Aiud
09:00

15:00 Heidelberg
09:00

15:00 Rastatt 15:00 Heidelberg
09:00

15:00 Giessen
09:15

10:40 Dragasani
09:20

11:02 Cernisoara
09:30

11:00 Dragasani
09:40
Dacos
13:45 Alba Iulia
09:50
Amal Tour
13:00 Bucuresti
10:00

11:20 Dragasani
10:00

00:00 Praga
10:00

15:00 Karlsruhe
10:00

10:53 Brezoi
10:05

10:53 Cozia
10:10
Dacos
13:45 Sebes
10:14

10:53 Calimanesti
10:16

11:40 Dragasani
10:20

12:00 Dragasani
10:40

15:00 Pforzheim
10:45
Dacos
12:03 Pitesti
10:46
Amal Tour
11:45 Baile Govora
10:55

12:20 Dragasani
11:00

15:00 Frankfurt
11:00

12:40 Dragasani
11:20
Dacos
13:45 Sibiu
11:30
Silva Crisflor
12:46 Barbatesti
11:30

15:00 Stuttgart
11:30

13:00 Dragasani
11:40
Amal Tour
13:00 Pitesti
11:45
Dacos
13:45 Talmaciu
11:55

13:20 Dragasani
12:00
Dacos
15:03 Bucuresti
12:00
Dacos
21:43 Timisoara
12:00

15:00 Aschaffenburg
12:00

13:40 Dragasani
12:20

15:00 Heilbronn
12:30

14:00 Dragasani
12:40
Silva Crisflor
14:01 Barbatesti
12:45

00:00 Brno
12:45

14:20 Dragasani
13:00
Dacos
19:00 Cluj Napoca
13:00

15:00 Sibiu
13:00

15:00 Ulm
13:00
Silva Crisflor
14:24 Barbatesti
13:08

15:00 Ohringen
13:15
Dacos
13:45 Calimanesti
13:19

14:40 Dragasani
13:20

15:00 Dragasani
13:40
Dacos
19:00 Turda
13:41

14:35 Stoenesti
13:45
Dacos
15:03 Pitesti
13:46

15:20 Dragasani
14:00

15:32 Cernisoara
14:00

15:00 Popesti
14:00

15:00 Wurzburg
14:00

15:00 Popesti
14:02

15:00 Meieni
14:10

15:00 Meieni
14:14
Dacos
19:00 Aiud
14:15

15:00 Crailsheim
14:15

15:00 Daesti
14:16

15:40 Dragasani
14:20

15:00 Curtea
14:20

15:00 Ciorasti
14:23

15:00 Sirineasa
14:24

16:27 Glavile
14:25

15:00 Sirineasa
14:29

15:00 Augsburg
14:30

15:00 Slavitesti
14:32

15:00 Babeni
14:34

15:00 Babeni
14:36

16:00 Dragasani
14:40

15:00 Tatarani
14:40

00:00 Bratislava
14:40

15:00 Stuparei
14:44

15:00 Stolniceni
14:45

15:00 Raureni
14:48

15:00 Ramnicu Valcea
14:53
Amal Tour
15:45 Baile Govora
14:55

15:00 Ramnicu Valcea
14:55

16:20 Dragasani
15:00
Dacos
18:03 Bucuresti
15:00

15:00 Ansbach
15:00

15:00 Waldkraiburg
15:00
Dacos
19:00 Alba Iulia
15:05

16:40 Dragasani
15:20
Dacos
19:00 Sebes
15:29

15:00 Nurnberg
15:30

15:00 Munchen 15:00 Muhldorf
15:30

17:00 Dragasani
15:40
Amal Tour
16:45 Baile Govora
15:55

17:20 Dragasani
16:00
Dacos
22:00 Cluj Napoca
16:00
Silva Crisflor
17:16 Barbatesti
16:00

17:40 Dragasani
16:20

17:30 Popesti
16:30

17:30 Popesti
16:32

18:00 Dragasani
16:40

17:30 Meieni
16:40
Dacos
22:00 Turda
16:41

17:30 Meieni
16:44
Dacos
19:00 Sibiu
16:45
Dacos
18:03 Pitesti
16:46

17:30 Daesti
16:46

17:30 Curtea
16:50

17:30 Ciorasti
16:53

17:30 Sirineasa
16:54

17:30 Sirineasa
16:59

00:26 Mangalia
17:00

18:20 Dragasani
17:00

15:00 Regensburg
17:00

15:00 Landshut
17:00

17:30 Slavitesti
17:02

17:30 Babeni
17:04

17:30 Babeni
17:06
Dacos
19:00 Talmaciu
17:10

17:30 Tatarani
17:10

17:30 Stuparei
17:14
Dacos
22:00 Aiud
17:15

17:30 Stolniceni
17:15

17:30 Raureni
17:18

18:40 Dragasani
17:20

17:30 Ramnicu Valcea
17:23

17:30 Ramnicu Valcea
17:25

00:26 Eforie Nord
17:26
Dacos
20:33 Bucuresti
17:30
Dacos
23:30 Cluj Napoca
17:30
Silva Crisflor
18:46 Barbatesti
17:30

19:00 Dragasani
17:40

00:26 Constanta
17:45

20:13 Sibiu
18:00
Amal Tour
21:00 Bucuresti
18:00

19:20 Dragasani
18:00

15:00 Deggendorf
18:00

20:13 Sibiu
18:00
Dacos
22:00 Alba Iulia
18:05
Dacos
23:30 Turda
18:11

19:40 Dragasani
18:20
Dacos
22:00 Sebes
18:29
Dacos
19:00 Calimanesti
18:34

20:00 Dragasani
18:40
Dacos
23:30 Aiud
18:45

20:20 Dragasani
19:00
Silva Crisflor
20:16 Barbatesti
19:00

15:00 Passau
19:00
Dacos
20:33 Pitesti
19:16

20:13 Brezoi
19:20

20:13 Brezoi
19:25

20:50 Dragasani
19:30
Dacos
23:30 Alba Iulia
19:35
Amal Tour
21:00 Pitesti
19:45
Dacos
22:00 Sibiu
19:45
Dacos
23:30 Sebes
19:59

21:20 Dragasani
20:00
Dacos
22:00 Talmaciu
20:10

21:50 Dragasani
20:30

21:45 Popesti
20:45

21:45 Popesti
20:47

21:45 Meieni
20:55

21:45 Meieni
20:59

04:35 Mangalia
21:00

21:45 Daesti
21:01

21:45 Curtea
21:05
Silva Crisflor
22:24 Barbatesti
21:08

21:45 Ciorasti
21:08

21:45 Sirineasa
21:09

21:45 Sirineasa
21:14
Dacos
23:30 Sibiu
21:15

21:45 Slavitesti
21:17

21:45 Babeni
21:19

21:45 Babeni
21:21

21:45 Tatarani
21:25

21:45 Stuparei
21:29

21:45 Stolniceni
21:30

21:45 Raureni
21:33
Dacos
22:00 Calimanesti
21:34

21:45 Ramnicu Valcea
21:38
Dacos
23:30 Talmaciu
21:40

21:45 Ramnicu Valcea
21:40

22:35 Stoenesti
21:45

23:55 Sibiu
22:00

04:35 Constanta
22:00
Dacos
23:30 Calimanesti
23:04

00:26 Pitesti
23:15