Statie Tandarei Tandarei, Romania Adresă: necunoscuta Plecări Ora Către 04:30 05:00 Slobozia 05:30 Drajna Noua 07:15 Bucuresti 06:00 Silomaf08:18 Buzau 06:20 Comtrans Slobozia07:24 Slobozia 06:30 09:15 Bucuresti 07:30 Drajna Noua 07:00 Slobozia 06:30 Geotour Ialomita09:39 Bucuresti 06:30 G&S Tours06:55 Giurgeni 07:00 Bob Trans SRL (Ialomita)07:40 Scinteia 08:30 09:30 Drajna Noua 11:15 Bucuresti 09:00 Slobozia 09:20 Grup Atyc09:55 Harsova 11:10 Ovidiu 11:30 Constanta 10:40 Nicolae Balcescu 09:40 Giurgeni 10:25 Crucea 11:25 Mamaia 09:40 Giurgeni 10:50 Mihail Kogalniceanu 09:55 Harsova 11:30 Constanta 10:40 Nicolae Balcescu 09:40 Giurgeni 09:55 Harsova 11:10 Ovidiu 09:40 Giurgeni 10:50 Mihail Kogalniceanu 09:55 Harsova 10:25 Crucea 11:25 Mamaia 09:30 10:10 Saraiu 11:43 Tulcea 10:00 Harsova 10:15 Geotour Ialomita13:24 Bucuresti 10:15 Comtrans Slobozia11:19 Slobozia 10:30 11:00 Slobozia 13:15 Bucuresti 11:30 Drajna Noua 10:30 Bob Trans SRL (Ialomita)11:10 Scinteia 10:45 Ligstef Trans SRL11:16 Luciu 11:30 12:10 Saraiu 12:00 Harsova 13:43 Tulcea 12:00 Comtrans Slobozia13:04 Slobozia 13:30 14:30 Drajna Noua 14:00 Slobozia 16:15 Bucuresti 13:30 Ligstef Trans SRL14:01 Luciu 13:30 14:10 Saraiu 14:00 Harsova 15:43 Tulcea 13:40 Comtrans Slobozia14:44 Slobozia 14:00 Silomaf16:18 Buzau 14:00 G&S Tours14:25 Giurgeni 15:00 15:40 Saraiu 15:30 Harsova 17:13 Tulcea 15:30 16:30 Drajna Noua 16:00 Slobozia 18:15 Bucuresti 16:00 Comtrans Slobozia17:04 Slobozia 16:30 17:10 Saraiu 17:00 Harsova 18:43 Tulcea 17:00 18:00 Drajna Noua 17:30 Slobozia 19:45 Bucuresti 17:00 G&S Tours17:25 Giurgeni 17:10 Grup Atyc17:25 Bucu 18:15 Ion Roata 18:00 Cazanesti 17:40 Slobozia 18:40 Jilavele 19:30 Ploiesti 17:50 Andrasesti 18:50 Ciorani 18:30 Urziceni 18:00 Cazanesti 19:10 Albesti Paleologu 17:50 Comtrans Slobozia18:54 Slobozia 18:30 19:00 Slobozia 19:30 Drajna Noua 21:15 Bucuresti 18:30 Ligstef Trans SRL19:01 Luciu 18:30 20:43 Tulcea 19:10 Saraiu 19:00 Harsova 19:00 Bob Trans SRL (Ialomita)19:40 Scinteia 20:00 20:30 Harsova 22:13 Tulcea 20:40 Saraiu 21:30 22:10 Saraiu 22:00 Harsova 23:43 Tulcea Sosiri De la Ora 04:30 Tulcea 03:00 04:30 Saraiu 03:50 04:30 Harsova 04:00 06:30 Tulcea 05:00 06:30 Saraiu 05:50 06:30 Harsova 06:00 Bob Trans SRL (Ialomita)06:40 Scinteia 06:00 Comtrans Slobozia07:34 Slobozia 06:30 Ligstef Trans SRL07:21 Luciu 06:50 08:30 Tulcea 07:00 G&S Tours07:25 Giurgeni 07:00 09:30 Bucuresti 07:00 Grup Atyc09:20 Ploiesti 09:20 Ploiesti 09:20 Ploiesti 09:20 Ploiesti 07:00 Grup Atyc09:20 Albesti Paleologu 09:20 Albesti Paleologu 09:20 Albesti Paleologu 09:20 Albesti Paleologu 07:20 Grup Atyc09:20 Ciorani 09:20 Ciorani 09:20 Ciorani 09:20 Ciorani 07:40 08:30 Saraiu 07:50 Grup Atyc09:20 Jilavele 09:20 Jilavele 09:20 Jilavele 09:20 Jilavele 07:50 08:30 Harsova 08:00 Grup Atyc09:20 Urziceni 09:20 Urziceni 09:20 Urziceni 09:20 Urziceni 08:00 Grup Atyc09:20 Ion Roata 09:20 Ion Roata 09:20 Ion Roata 09:20 Ion Roata 08:15 09:30 Drajna Noua 08:30 Grup Atyc09:20 Cazanesti 09:20 Cazanesti 09:20 Cazanesti 09:20 Cazanesti 08:30 Grup Atyc09:20 Andrasesti 09:20 Andrasesti 09:20 Andrasesti 09:20 Andrasesti 08:40 09:30 Slobozia 08:45 Grup Atyc09:20 Slobozia 09:20 Slobozia 09:20 Slobozia 09:20 Slobozia 08:50 10:30 Tulcea 09:00 Silomaf11:18 Buzau 09:00 Bob Trans SRL (Ialomita)09:40 Scinteia 09:00 11:30 Bucuresti 09:00 Grup Atyc09:20 Bucu 09:20 Bucu 09:20 Bucu 09:20 Bucu 09:05 10:30 Saraiu 09:50 10:30 Harsova 10:00 Comtrans Slobozia11:04 Slobozia 10:00 Geotour Ialomita13:39 Bucuresti 10:30 11:30 Drajna Noua 10:30 11:30 Slobozia 10:45 13:30 Bucuresti 11:00 Ligstef Trans SRL11:51 Luciu 11:20 Comtrans Slobozia12:34 Slobozia 11:30 13:30 Tulcea 12:00 15:00 Bucuresti 13:30 Drajna Noua 12:30 13:30 Slobozia 12:45 13:30 Saraiu 12:50 13:30 Harsova 13:00 15:30 Tulcea 14:00 15:00 Drajna Noua 16:30 Bucuresti 14:00 15:00 Slobozia 14:15 Comtrans Slobozia15:34 Slobozia 14:30 15:30 Saraiu 14:50 15:30 Harsova 15:00 Geotour Ialomita18:09 Bucuresti 15:00 G&S Tours15:25 Giurgeni 15:00 Grup Atyc17:10 Constanta 17:10 Constanta 15:00 Grup Atyc17:10 Mamaia 17:10 Mamaia 15:05 Ligstef Trans SRL15:46 Luciu 15:15 Grup Atyc17:10 Ovidiu 15:20 17:00 Tulcea 15:30 16:30 Drajna Noua 15:30 Grup Atyc17:10 Mihail Kogalniceanu 15:40 16:30 Slobozia 15:45 Grup Atyc17:10 Nicolae Balcescu 15:50 18:30 Bucuresti 16:00 Grup Atyc17:10 Crucea 17:10 Crucea 16:05 17:00 Saraiu 16:20 17:00 Harsova 16:30 Comtrans Slobozia17:34 Slobozia 16:30 Grup Atyc17:10 Harsova 16:35 Grup Atyc17:10 Giurgeni 16:50 18:30 Tulcea 17:00 Silomaf19:18 Buzau 17:00 18:30 Drajna Noua 20:00 Bucuresti 17:30 Comtrans Slobozia18:49 Slobozia 17:45 18:30 Slobozia 17:45 18:30 Saraiu 17:50 18:30 Harsova 18:00 Bob Trans SRL (Ialomita)18:40 Scinteia 18:00 G&S Tours18:25 Giurgeni 18:00 21:30 Bucuresti 20:00 Drajna Noua 19:00 20:00 Slobozia 19:15 21:30 Drajna Noua 20:30 21:30 Slobozia 20:45