Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Targu Mures > Autogara Voiajor

Autogara Voiajor

Targu Mures, Romania

Adresă: Str. Gheorghe Doja nr.143
Tel: +4-0265-237.774

Plecări
Ora Către
00:00
08:45 Targu Mures 04:22 Valeni
00:00
00:00 Zau De Campie
00:00
00:00 Targu Mures
04:00
04:40 Somostelnic
04:55
05:30 Chirileu
05:10
05:50 Somostelnic 05:30 Recea
05:30
05:55 Cristesti Sat
05:45
06:20 Band 06:55 Madaras
05:45 Tar SA
06:45 Tarnaveni
06:00
06:50 Band 07:45 Zau De Campie 07:55 Valea Larga
06:00
07:45 Zau De Campie
06:00
06:50 Riciu
06:00
06:40 Somostelnic
06:15
06:50 Chirileu
06:20
07:50 Dimbu
06:30
10:00 Deva 12:00 Lugoj 07:30 Turda 13:10 Timisoara 08:45 Alba Iulia
06:30
06:55 Cristesti Sat
06:30
06:55 Vidrasau
06:30 Tar SA
07:30 Tarnaveni
06:45
07:55 Madaras 07:20 Band
06:45
08:45 Targu Mures
07:00 Trans Seb
10:30 Sibiu 08:30 Tarnaveni 07:40 Iernut 09:20 Medias
07:00
08:05 Craiesti
07:00
10:22 Cluj Napoca
07:15 MyBus
10:30 Sibiu
07:15 MyBus
11:30 Padova 19:00 Roma 12:45 Ferrara 21:00 Napoli 13:30 Bologna 15:00 Firenze
07:15 MyBus
08:00 Nurnberg 20:30 Budapesta 13:30 Kassel 17:00 Munster 04:30 Deggendorf 06:00 Regensburg 16:30 Hannover 18:00 Osnabruck 03:30 Passau 15:45 Hildesheim 14:45 Paderborn 19:30 Oldenburg 11:30 Fulda 00:05 Viena 14:30 Gottingen 15:45 Bielefeld
07:15 MyBus
04:00 Praga 15:30 Hannover 06:30 Dresda 17:00 Bremen 23:30 Bratislava 08:30 Leipzig 18:30 Hamburg 01:30 Brno 11:30 Berlin
07:15 MyBus
17:30 Nice 07:15 Padova 14:00 Torino 02:00 Carcassonne 19:30 Toulon 08:45 Verona 22:15 Avignon 03:15 Toulouse 01:40 Maribor 20:45 Marseille 10:00 Brescia 23:15 Nimes 04:45 Agen 03:30 Ljubljana 06:30 Mestre 11:30 Milano 00:15 Montpellier 06:15 Bordeaux
07:15 MyBus
04:30 Salzburg 14:15 Lausanne 07:00 Innsbruck 19:30 Grenoble 13:00 Berna 02:30 Linz 17:30 Lyon 11:30 Zurich 15:30 Geneva 10:30 Sankt Gallen
07:15 MyBus
15:45 Antwerp 10:30 Koln 17:00 Rotterdam 11:45 Aachen 18:15 Amsterdam 13:00 Liege 14:45 Bruxelles 19:00 Utrecht 08:00 Frankfurt
07:20
08:00 Chirileu
07:30 Auto Confort
10:50 Grinties 09:30 Toplita 08:40 Rastolita 12:12 Targu Neamt 12:20 Cristesti 14:00 Iasi
07:30
07:55 Cristesti Sat
07:30
07:55 Vidrasau
07:40 Tar SA
08:40 Tarnaveni
08:00
09:45 Medias 09:00 Tarnaveni 12:30 Ramnicu Valcea 08:30 Iernut 10:40 Sibiu
08:00 Transervice
17:00 Budapesta
08:00
08:35 Chirileu
08:30
08:55 Cristesti Sat
08:30
08:55 Vidrasau
08:45
11:00 Nancy 22:00 Viena 06:10 Stuttgart 12:30 Reims 02:10 Passau 01:00 Linz 03:00 Munchen 11:10 Metz 04:00 Nurnberg 07:00 Strasbourg 07:00 Koblenz 12:00 Vitry-le-Francois 13:00 Paris 06:00 Heilbronn 06:00 Frankfurt 06:40 Karlsruhe
08:45
00:00 Ludus 10:30 Cluj Napoca 00:00 Iernut 00:00 Turda 00:00 Campia Turzii
08:45
10:45 Cluj Napoca
09:00
13:15 Hamburg 17:30 Vejle 19:15 Herning 20:30 Aalborg 16:30 Kolding 20:00 Holstebro 19:00 Arhus 15:00 Flensburg 17:30 Esbjerg 21:00 Viborg 15:30 Padborg 18:00 Horsens 04:00 Praga 18:00 Varde
09:00
21:30 Ljungby 20:00 Helsingborg 02:00 Norrkoping 04:00 Praga 01:30 Sarpsborg 23:00 Goteborg 22:30 Vaxjo 18:00 Copenhagen 03:00 Nykoping 06:30 Dresda 03:00 Oslo 02:30 Moss 19:00 Malmo 21:30 Halmstad 00:00 Jonkoping 04:00 Sodertalje 09:00 Berlin 22:00 Varberg 17:00 Tapernoje 19:30 Landskrona 01:30 Linkoping 04:30 Stockholm 21:30 Halmstad
09:30
09:55 Cristesti Sat
09:30
10:10 Somostelnic
10:00
11:30 Dimbu
10:15 Tar SA
11:15 Tarnaveni
10:30
10:55 Cristesti Sat
11:00
11:35 Band 12:10 Madaras
11:00
11:50 Riciu
11:15
19:40 Budapesta 16:35 Debrecen 20:00 Budapesta
11:19
15:00 Bicaz 12:10 Sovata 18:03 Iasi 14:07 Lacu Rosu 16:15 Roman 13:33 Gheorgheni 15:30 Piatra Neamt 12:45 Praid
11:19
14:07 Lacu Rosu 14:38 Tasca 13:33 Gheorgheni 12:02 Sangeorgiu de Padure 18:03 Iasi 16:16 Horia 14:27 Bicaz 15:30 Turturesti
11:30
12:20 Band 13:15 Zau De Campie 13:25 Valea Larga
11:30
13:15 Zau De Campie
11:30
11:55 Cristesti Sat
11:35
17:00 Oradea 16:00 Alesd 12:45 Campia Turzii 14:00 Cluj Napoca 12:10 Ludus 12:00 Iernut 17:15 Baile Felix 15:00 Huedin 13:00 Turda
11:50
13:45 Medias 15:15 Sibiu 13:00 Tarnaveni
12:00
13:45 Zau De Campie
12:00
12:35 Chirileu
12:00
12:40 Somostelnic
12:00 Tar SA
13:00 Tarnaveni
12:10
12:35 Vidrasau
12:15
13:05 Band 14:00 Zau De Campie 14:10 Valea Larga
12:30 Gas Tours SRL
16:20 Odorheiu Secuiesc
12:30
12:55 Cristesti Sat
12:44
18:00 Oradea 14:00 Turda 17:30 Alesd 15:03 Cluj Napoca 13:25 Ludus 16:00 Huedin
12:44
18:03 Oradea 17:19 Alesd 15:03 Cluj Napoca 16:02 Huedin
12:45 Tar SA
13:45 Tarnaveni
12:52
13:31 Iernut 14:41 Turda 13:40 Ludus 15:24 Cluj Napoca
13:00
17:50 Calimanesti 13:35 Iernut 16:25 Brezoi 14:10 Tarnaveni 16:00 Sibiu 18:20 Ramnicu Valcea 14:50 Medias
13:00
13:50 Riciu
13:15
15:30 Toplita 19:00 Falticeni 16:30 Tulghes 16:10 Borsec 20:06 Suceava 17:20 Poiana Largului 14:00 Reghin 18:30 Targu Neamt
13:20 Autotrans Calatori Filaret
07:10 Khersonisos 08:50 Ierapetra 07:30 Malia 09:45 Sitia 08:30 Salonic 07:50 Neapolis 06:00 Irakleion 16:00 Atena 08:10 Agios Nikolaos
13:20 Autotrans Calatori Filaret
16:00 Atena 08:15 Rethymnon 09:30 Chania 08:30 Salonic 06:00 Irakleion
13:30
15:00 Dimbu
13:30
13:55 Cristesti Sat
13:32
19:24 Piatra Neamt 15:00 Deda 18:23 Bicazu Ardelean 18:15 Bicaz Chei 14:23 Reghin 17:57 Lacu Rosu 16:27 Sarmas 18:47 Bicaz Centru 17:00 Gheorgheni 16:08 Toplita 15:30 Lunca Bradului
13:35
15:00 Lunca Bradului 17:15 Bicaz 15:35 Sarmas 15:25 Toplita 16:50 Bicaz Chei 14:45 Deda 16:25 Lacu Rosu 14:30 Reghin 18:00 Piatra Neamt 16:00 Gheorgheni
13:45 Fanetrans
16:51 Bistrita
14:00 Simdoria Trans
17:35 Cluj Napoca
14:00 Trans Seb
17:30 Sibiu 15:20 Tarnaveni 14:40 Iernut 16:10 Medias
14:00 Tar SA
15:00 Tarnaveni
14:00
16:40 Cremona 13:00 Brescia 08:10 Trieste 15:00 Prato 20:00 Salerno 14:00 Milano 15:20 Alessandria 16:40 Cremona 13:00 Brescia 14:00 Milano 15:20 Alessandria 17:00 Parma 10:45 Venetia 15:35 Firenze 12:30 Verona 14:20 Novara 15:40 Tortona 17:00 Parma 12:30 Verona 14:20 Novara 15:40 Tortona 16:00 Pavia 17:20 Mantova 11:55 Padova 16:00 Roma 13:20 Bergamo 14:40 Torino 16:00 Pavia 17:20 Mantova 13:20 Bergamo 14:40 Torino 16:20 Piacenza 17:40 Modena 11:20 Mirano 13:15 Bologna 18:00 Napoli 13:40 Como 15:00 Asti 16:20 Piacenza 17:40 Modena 13:40 Como 15:00 Asti
14:00 Flozampet
18:30 Targu Neamt 16:00 Toplita 17:30 Poiana Largului 14:45 Reghin 17:00 Tulghes 16:40 Borsec Bai
14:00
19:01 Sighetu Marmatiei 18:20 Stramtura 17:59 Ieud 17:40 Iza Gara (Salistea de Sus) 18:41 Oncesti 18:14 Sesu Manastirei 17:56 Bogdan Voda 17:31 Sacel 18:38 Nanesti 18:07 Rozavlea 17:50 Dragomiresti 17:19 Dealu Stefanitei 18:32 Barsana 18:05 Sieu 17:43 Salistea De Sus
14:10
14:35 Vidrasau
14:15
17:35 Ileanda 15:40 Crainimat 18:05 Somcuta Mare 18:45 Baia Mare 16:10 Beclean 19:10 Seini 20:00 Satu Mare 17:00 Dej 19:35 Livada 15:10 Teaca 17:20 Gilgau
14:30
16:45 Alba Iulia 18:15 Deva 20:30 Lugoj 15:40 Turda 21:40 Timisoara
14:30
15:05 Band 15:40 Madaras
14:30
15:10 Somostelnic 14:49 Recea
14:30
14:55 Cristesti Sat
14:30 Tar SA
15:30 Tarnaveni
14:45
16:15 Campia Turzii 16:30 Turda 17:45 Baia De Aries 18:20 Campeni 15:30 Ludus
14:45 Gas Tours SRL
18:35 Odorheiu Secuiesc
15:00 Auto Confort
19:30 Targu Neamt 19:00 Pipirig 18:10 Grinties 19:50 Cristesti 18:45 Petru Voda 18:00 Tulghes 17:00 Toplita 21:20 Iasi
15:00
16:30 Dimbu
15:00
15:50 Riciu
15:00
15:40 Somostelnic
15:00 Tar SA
16:00 Tarnaveni
15:15
15:50 Chirileu
15:30
15:55 Cristesti Sat
15:45 Tar SA
16:45 Tarnaveni
16:00 Vandor Trans Tours
18:34 Gheorgheni
16:00 Vandor Trans Tours
20:18 Gheorgheni
16:00 Autotransport Miercurea-Ciuc SA
19:50 Alba Iulia
16:00
17:05 Craiesti
16:00
16:25 Vidrasau
16:30
17:20 Band 18:15 Zau De Campie 18:25 Valea Larga
16:30
18:15 Zau De Campie
16:30
16:55 Cristesti Sat
16:30 Tar SA
17:30 Tarnaveni
16:45 Gas Tours SRL
20:35 Odorheiu Secuiesc
17:00
20:26 Toplita
17:00
17:50 Riciu
17:00
17:35 Chirileu
17:00 Tar SA
18:00 Tarnaveni
17:10
17:35 Vidrasau
17:30
18:40 Madaras 18:05 Band 18:05 Band 18:40 Madaras
17:30
17:55 Cristesti Sat
17:30
01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 03:25 Corigliano Calabro 03:45 Tarsia 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 21:45 San Nicola 16:00 Marsala 14:15 Bologna 12:45 Salemi 14:00 Ribera 16:30 Agrigento 10:45 Mestre 14:30 Ragusa 11:30 Padova 12:00 Avola 16:30 Arezzo 10:05 Giarre 20:30 Frosinone 22:30 Napoli 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 10:50 Bagheria 03:10 Padula 03:55 Rende 09:00 Rocca di Capri Leone 11:10 Venetia 21:35 Caserta 15:30 Strasatti 12:00 Verona 13:05 Santa Ninfa 14:10 Caltabellotta 16:00 Licata 07:00 Pince 13:45 Modica 12:30 Ferrara 11:30 Siracusa 17:45 Orvieto 09:35 Taormina 20:40 Ceprano 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 10:40 Termini Imerese 05:45 Gioia Tauro 05:15 Vibo Valentia 04:20 Lauria Inferiore 06:40 Reggio di Calabria 17:00 Paceco 06:00 Palmi 15:10 Mazara del Vallo 21:55 Mercato San Severino 13:30 Campobello di Mazara 14:30 Sciacca 15:30 Gela 09:30 Udine 12:50 Rosolini 15:00 Prato 11:00 Catania 18:00 Orte 09:00 Contessa Entellina 21:30 Casino 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 08:55 Capo d'Orlando 03:35 Rossano 04:55 Pizzo 02:45 Polla 21:10 Teano 16:30 Marausa 07:15 Spadafora 12:30 Partanna 13:50 Castelvetrano 14:50 Menfi 14:55 Vittoria 10:30 Pordenone 12:20 Lido di Mondello 15:30 Firenze 10:40 Acireale 20:00 Roma 22:10 Nola
17:35
04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 10:50 Bagheria 03:10 Padula 03:55 Rende 09:00 Rocca di Capri Leone 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 07:00 Pince 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 10:40 Termini Imerese 05:45 Gioia Tauro 05:15 Vibo Valentia 04:20 Lauria Inferiore 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 09:30 Udine 15:00 Prato 18:00 Orte 21:30 Casino 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 08:55 Capo d'Orlando 03:35 Rossano 04:55 Pizzo 02:45 Polla 21:10 Teano 07:15 Spadafora 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 03:25 Corigliano Calabro 03:45 Tarsia 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 10:45 Mestre 11:30 Padova 16:30 Arezzo 20:30 Frosinone 22:30 Napoli 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro
17:35
17:45 Ungheni
17:40 Tar SA
18:40 Tarnaveni
18:30 Transervice
04:30 Budapesta
18:30
18:55 Cristesti Sat
18:40 Tar SA
19:40 Tarnaveni
19:00
20:30 Dimbu
19:00
19:40 Somostelnic
19:10
19:35 Vidrasau
19:30
20:35 Craiesti
19:30
19:55 Cristesti Sat
20:30
20:55 Cristesti Sat
20:30 Tar SA
21:30 Tarnaveni
20:30
05:45 Kiskunfelegyhaza 04:30 Szeged 22:00 Cluj Napoca 06:30 Kecskemet 02:30 Mehkerek
21:30
21:55 Cristesti Sat
22:30
22:55 Cristesti Sat
22:30 Tar SA
23:30 Tarnaveni
23:30
02:30 Brasov 10:00 Mangalia 03:30 Comarnic 07:25 Drajna Noua 04:30 Ploiesti 03:05 Azuga 02:55 Predeal 06:00 Bucuresti 03:10 Busteni 08:15 Cernavoda 00:30 Sighisoara 09:15 Constanta 03:15 Sinaia 07:50 Fetesti
Sosiri
De la Ora

08:45 Targu Mures
00:00

08:45 Sinaia 08:45 Predeal 08:45 Comarnic 08:45 Azuga 08:45 Busteni
00:00

00:30 Iernut
00:00

00:00 Bahnea 00:00 Bahnea
00:00

00:00 Zau De Campie
00:00

00:00 Targu Mures
00:00

04:15 San Michele di Serino 07:15 Monteforte Irpino
00:00

07:15 Nola
00:03

07:15 Marigliano
00:05

07:15 Torre del Greco 04:15 Atripalda
00:10

08:45 Fetesti
00:15

04:15 Acerno 07:15 Scafati
00:15

04:15 Montecorvino Rovella 07:15 Nocera Superiore
00:20

07:15 Baronissi 04:15 Contursi
00:25

16:00 Hobro
00:30

04:15 Salerno 07:15 Fisciano 07:10 Salerno 04:15 Controne
00:30
MyBus
19:15 Maribor
00:30

07:15 Mercato San Severino
00:35

08:45 Drajna Noua
00:40

07:15 Solofra 04:15 Campania 04:15 Montoro 07:10 Montoro
00:40

16:00 Thisted
00:45

04:15 Napoli 07:15 Montoro 07:10 Napoli
00:45

04:15 Agropoli 07:15 Sala
00:50

07:10 Mercato San Severino 07:15 Atripalda 04:15 Mercato San Severino 04:15 Capaccio
00:55

16:00 Randers
01:00

04:15 Bellizzi Irpino 07:15 San Michele di Serino 07:10 Nola 04:15 Nola
01:00

18:00 Jonkoping
01:00

04:15 Casino 07:15 Atripalda 07:10 Casino 04:15 Pontecagnano
01:05

07:15 Acerno
01:10

16:00 Nykobing Mors
01:15

04:15 Ceprano 07:15 Montecorvino Rovella 07:10 Ceprano
01:15
MyBus
19:15 Montpellier
01:15

07:15 Contursi
01:20

07:15 Controne
01:25

16:00 Viborg
01:30

04:15 Frosinone 07:15 Campania 07:10 Frosinone
01:30

07:15 Agropoli
01:35

16:00 Nyborg
01:40

07:15 Capaccio
01:40

16:00 Silkeborg
01:45

04:15 Torino 07:15 Bellizzi Irpino
01:45

07:15 Pontecagnano
01:50

16:00 Skive
01:55

04:15 Moncalieri 07:15 Salerno
01:55

08:45 Bucuresti
02:00

16:00 Arhus
02:00

07:15 Montoro 07:10 Roma 04:15 Roma
02:00
MyBus
19:15 Viena
02:00

04:15 Alba
02:05

16:00 Struer
02:10

16:00 Odder
02:15

04:15 Casale Monferrato
02:15
MyBus
19:15 Nimes
02:15

04:15 San Germano Vercellese
02:25

16:00 Holstebro
02:30

18:00 Goteborg
02:30

04:15 Moncalvo
02:35

16:00 Horsens
02:45

04:15 Orte 07:10 Orte 04:15 Asti 07:15 Napoli
02:45

04:15 Alessandria 07:15 Mercato San Severino
02:55

16:00 Herning
03:00

07:15 Nola
03:00

18:00 Vaxjo
03:00
MyBus
19:15 Bratislava
03:00
MyBus
19:15 Avignon
03:00

04:15 Voghera
03:05

16:00 Vejle
03:15

04:15 Pavia 04:15 Orvieto 07:10 Orvieto
03:15

16:00 Ringkobing
03:20

04:15 Stradella
03:25

08:45 Ploiesti
03:30

16:00 Fredericia
03:30

07:15 Casino
03:30

18:00 Varberg
03:30

16:00 Skjern
03:35

04:15 Castel San Giovanni
03:35

16:00 Odense
03:45

04:15 Arezzo 04:15 Piacenza 07:10 Arezzo
03:45

16:00 Hoven
03:50

04:15 Caorso
03:55

16:00 Middelfart
04:00

04:10 Ungheni
04:00

18:00 Ljungby
04:00

04:15 Cremona
04:05

16:00 Grindsted
04:10

05:25 Madaras
04:15

16:00 Kolding
04:15

07:15 Ceprano 07:10 Firenze 04:15 Firenze 04:15 Minerbe
04:15

16:00 Varde
04:20

08:45 Valeni
04:22

04:15 Ghedi
04:25

16:00 Haderslev
04:30
Tar SA
05:30 Tarnaveni
04:30

07:10 Prato 04:15 Prato 07:15 Frosinone
04:30

18:00 Halmstad 18:00 Halmstad
04:30
MyBus
19:15 Oldenburg
04:30

16:00 Esbjerg
04:35

04:15 Chivasso
04:35

04:15 Paceco
04:40

05:25 Somostelnic
04:45

16:00 Toftlund
04:45

05:50 Craiesti
04:45

05:25 Somostelnic
04:45

04:15 Marausa 04:15 Santhia
04:45
MyBus
19:15 Marseille
04:45

05:25 Band
04:50

16:00 Holsted
04:55

04:15 Spasu
04:55

06:55 Valea Larga
05:00

16:00 Abenra
05:00

06:30 Dimbu
05:00
Tar SA
06:00 Tarnaveni
05:00

07:15 Roma 04:15 Marsala
05:00
MyBus
19:15 Utrecht
05:00

05:25 Recea
05:05

04:15 Biandrate
05:05

06:55 Zau De Campie
05:10

16:00 Ribe
05:10

16:00 Sonderborg
05:15

04:15 Novara 04:15 Bologna 07:10 Bologna
05:15

16:00 Tonder
05:20

06:30 Bahnea
05:20

04:15 Arluno
05:25

16:00 Krusa
05:30
Niraj Prodcom
06:18 Reghin
05:30

07:15 Zau De Campie
05:30
Tar SA
06:30 Tarnaveni
05:30

11:15 Satu Mare
05:30

18:00 Helsingborg
05:30
MyBus
19:15 Budapesta
05:30
MyBus
19:15 Hamburg
05:30
MyBus
19:15 Grenoble
05:30
MyBus
19:15 Amsterdam
05:30

06:10 Chirileu
05:35

04:15 Strasatti 04:15 Pero
05:35

08:45 Brasov
05:40

04:15 Mazara del Vallo
05:40

16:00 Tinglev
05:45
Gas Tours SRL
09:35 Odorheiu Secuiesc
05:45

06:50 Craiesti
05:45

04:15 Milano 07:15 Orte
05:45
MyBus
19:15 Toulon
05:45

11:15 Livada
05:50

04:15 Monza
05:55

13:00 Timisoara
06:00

12:44 Iasi
06:00

11:19 Oradea
06:00

06:25 Cristesti Sat
06:00

06:40 Somostelnic
06:00

12:44 Iasi
06:00

11:19 Oradea
06:00

16:00 Padborg
06:00
Niraj Prodcom
06:48 Reghin
06:00

06:25 Cristesti Sat
06:00
Tar SA
07:00 Tarnaveni
06:00

04:15 Ferrara 07:10 Ferrara 04:15 Menfi
06:00

18:00 Aalborg 18:00 Viborg
06:00

18:00 Landskrona
06:00
MyBus
19:15 Osnabruck
06:00

06:55 Band
06:05

04:15 Trezzo sull'Adda
06:05

11:15 Seini
06:10

06:25 Cristesti
06:12

07:15 Orvieto 04:15 Sciacca 04:15 Dalmine
06:15

06:40 Recea
06:20

11:36 Ramnicu Valcea
06:20
Gas Tours SRL
10:10 Odorheiu Secuiesc
06:20

04:15 Bergamo
06:25
Simdoria Trans
10:10 Cluj Napoca
06:30
Trans Seb
10:10 Sibiu
06:30

11:19 Alesd
06:30
Autotransport Miercurea-Ciuc SA
10:20 Alba Iulia
06:30

07:40 Bahnea
06:30
Niraj Prodcom
07:18 Reghin
06:30

08:00 Dimbu
06:30
Tar SA
07:30 Tarnaveni
06:30

04:15 Latisana 07:10 Latisana
06:30

18:00 Malmo
06:30
MyBus
19:15 Rotterdam
06:30

04:15 Rovato
06:35

11:36 Calimanesti
06:40

11:19 Alesd
06:44
Vandor Trans Tours
09:19 Gheorgheni
06:45
Vandor Trans Tours
11:03 Gheorgheni
06:45

08:45 Targu Mures
06:45

07:25 Somostelnic
06:45
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Atena
06:45
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Atena
06:45

04:15 Caltabellotta 04:15 Ospitaletto 07:15 Arezzo
06:45

18:00 Holstebro
06:45
Tar SA
07:50 Tarnaveni
06:50

07:10 Verona 04:15 Verona
06:50

07:30 Chirileu
06:55

04:15 Brescia
06:55

13:00 Lugoj
07:00

11:35 Piatra Neamt
07:00

10:26 Toplita
07:00

12:44 Roman
07:00

08:10 Madaras 08:10 Madaras
07:00

07:25 Cristesti Sat
07:00
Auto Confort
13:51 Iasi
07:00

12:52 Piatra Neamt
07:00
Niraj Prodcom
07:48 Reghin
07:00

07:50 Riciu
07:00

07:25 Cristesti Sat
07:00

07:25 Vidrasau
07:00

04:15 Ribera 07:10 Padova 04:15 Padova
07:00

07:10 Ungheni
07:00

11:15 Baia Mare
07:00
Flozampet
11:55 Targu Neamt
07:00
MyBus
19:15 Munster
07:00

11:36 Brezoi
07:05

04:15 Villa Nuova
07:05

07:10 Venetia 04:15 Venetia
07:10

07:25 Cristesti
07:12

13:35 Baile Felix
07:15

04:15 Peschiera 07:15 Firenze
07:15
MyBus
19:15 Hannover
07:15

11:35 Bicaz
07:20

04:15 Mestre 07:10 Mestre
07:20

04:15 Sommacampagna
07:25

11:15 Somcuta Mare
07:28

11:19 Huedin
07:30

12:52 Bicaz Centru
07:30
Niraj Prodcom
08:18 Reghin
07:30

04:15 Castelvetrano 07:15 Prato
07:30

18:00 Herning
07:30
MyBus
19:15 Bremen
07:30
MyBus
19:15 Lyon
07:30

08:10 Band 08:10 Band
07:35

08:45 Sighisoara
07:35

04:15 Verona
07:35

04:15 Portogruaro 07:10 Portogruaro
07:40

12:44 Horia
07:46
Gas Tours SRL
11:40 Odorheiu Secuiesc
07:50

04:15 Campobello di Mazara 04:15 San Bonifacio
07:50

11:35 Bicaz Chei
07:55
Trans Seb
10:10 Medias
08:00

14:45 Suceava
08:00

13:35 Oradea
08:00

12:44 Piatra Neamt
08:00

09:55 Valea Larga
08:00

08:25 Cristesti Sat
08:00

12:52 Bicazu Ardelean
08:00

09:10 Bahnea
08:00
Niraj Prodcom
08:48 Reghin 08:48 Reghin
08:00

09:45 Zau De Campie
08:00

09:30 Dimbu
08:00

08:25 Cristesti Sat
08:00

08:25 Vidrasau
08:00

07:10 Pordenone 04:15 Pordenone 04:15 Santa Ninfa
08:00

17:45 Salerno
08:00

11:15 Ileanda
08:00
Flozampet
11:55 Poiana Largului
08:00

18:00 Arhus
08:00
MyBus
19:15 Napoli
08:00
MyBus
19:15 Hildesheim
08:00
MyBus
19:15 Nice
08:00

11:19 Huedin
08:01

12:52 Bicaz Chei
08:09

11:35 Lacu Rosu
08:10

09:55 Zau De Campie
08:10

08:25 Cristesti
08:12

11:15 Gilgau
08:13
Tar SA
09:15 Tarnaveni
08:15

07:15 Bologna 04:15 Salemi
08:15
MyBus
19:15 Bielefeld
08:15

04:15 Partanna
08:20
Auto Confort
13:51 Cristesti
08:25

04:15 Vicenza
08:25

12:52 Lacu Rosu
08:27

14:45 Falticeni
08:30

12:44 Bicaz
08:30
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Botosani
08:30

12:44 Bicaz
08:30
Niraj Prodcom
09:18 Reghin
08:30

09:05 Chirileu
08:30

04:15 Trieste 07:10 Trieste 07:15 Agrigento
08:30

19:15 Budapesta
08:30

11:15 Dej
08:30
Flozampet
11:55 Tulghes
08:30

18:00 Copenhagen
08:30
MyBus
19:15 Antwerp
08:30

12:44 Turturesti
08:33

11:36 Sibiu
08:35

04:15 Grisignano di Zocco
08:35

13:35 Alesd
08:40

18:00 Varde 18:00 Horsens
08:40

11:35 Gheorgheni
08:45
Auto Confort
13:51 Targu Neamt
08:45
Trans Seb
10:10 Tarnaveni
08:50

19:15 Budapesta
08:50

12:52 Gheorgheni
08:55

13:00 Deva
09:00

11:19 Cluj Napoca
09:00

09:25 Cristesti Sat
09:00

11:19 Cluj Napoca
09:00
Niraj Prodcom
09:48 Reghin 09:48 Reghin
09:00

09:25 Cristesti Sat
09:00

09:35 Chirileu
09:00

04:15 Trapani 07:10 Trapani 07:15 Ferrara
09:00
Flozampet
11:55 Borsec Bai
09:00

09:55 Band
09:05

07:15 Licata
09:05

07:15 Latisana
09:10

18:00 Esbjerg
09:10

09:25 Cristesti
09:12

11:35 Sarmas
09:15

12:44 Lacu Rosu
09:15
Auto Confort
13:51 Pipirig
09:15
MyBus
19:15 Paderborn
09:15

13:15 Campeni
09:20

10:30 Bahnea
09:20

11:15 Beclean
09:20

11:35 Toplita
09:25

12:44 Tasca
09:25
Trans Seb
10:10 Iernut
09:30

11:19 Turda
09:30
Niraj Prodcom
10:18 Reghin
09:30

04:15 Plezzo di Tarvisio 07:15 Verona 07:10 Plezzo di Tarvisio 07:10 Alcamo 04:15 Alcamo
09:30

18:00 Vejle
09:30

18:00 Tapernoje
09:30
MyBus
19:15 Gottingen
09:30
MyBus
19:15 Hannover
09:30
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Suceava
09:31

12:44 Lacu Rosu
09:36

11:35 Lunca Bradului
09:40

14:45 Targu Neamt
09:40

13:35 Huedin
09:40
Auto Confort
13:51 Petru Voda
09:40

07:15 Gela
09:40

12:44 Gheorgheni
09:45

10:50 Craiesti
09:45

10:10 Vidrasau
09:45

07:10 Mestre 04:15 Mestre
09:45
Flozampet
11:55 Toplita
09:45

11:15 Crainimat
09:48

11:35 Deda
09:50

13:15 Baia De Aries
09:50

11:36 Medias
09:50

12:52 Sarmas
09:57

10:25 Cristesti Sat
10:00
Niraj Prodcom
10:48 Reghin 10:48 Reghin
10:00

10:25 Cristesti Sat
10:00

07:10 Castellammare del Golfo 04:15 Castellammare del Golfo 07:15 Padova 04:15 Udine 07:10 Udine
10:00

17:45 Napoli
10:00

18:00 Kolding
10:00
MyBus
19:15 Roma
10:00
MyBus
19:15 Bruxelles
10:00

07:15 Venetia 07:15 Vittoria
10:10

10:25 Cristesti
10:12

11:35 Reghin
10:15

11:19 Ludus
10:15

12:52 Toplita
10:16

13:00 Alba Iulia
10:20

11:36 Tarnaveni
10:20

07:15 Mestre
10:20
Auto Confort
13:51 Grinties
10:25

07:15 Ragusa
10:25

14:45 Poiana Largului
10:30
Auto Confort
13:51 Tulghes
10:30
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Gura Humorului
10:30

12:44 Gheorgheni
10:30

12:52 Lunca Bradului
10:30
Niraj Prodcom
11:18 Reghin
10:30

11:10 Somostelnic
10:30
Tar SA
11:30 Tarnaveni
10:30

07:15 Portogruaro
10:30
MyBus
19:15 Geneva
10:30

07:15 Modica
10:40

11:36 Iernut
10:44

12:44 Praid
10:45

11:15 Teaca
10:45
MyBus
19:15 Kassel
10:45

13:15 Turda
11:00

14:45 Tulghes
11:00

13:35 Cluj Napoca
11:00

12:44 Sovata
11:00

13:32 Cluj Napoca
11:00
Niraj Prodcom
11:48 Reghin 11:48 Reghin
11:00

11:25 Cristesti Sat
11:00

07:15 Rosolini 04:15 Partinico 07:10 Partinico 07:15 Pordenone
11:00

18:00 Padborg
11:00
Flozampet
11:55 Reghin
11:10

13:15 Campia Turzii
11:15

12:52 Deda
11:24

14:45 Borsec
11:30
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Campulung Moldovenesc
11:30
Niraj Prodcom
12:18 Reghin
11:30

18:00 Flensburg
11:30
MyBus
19:15 Lausanne
11:30
MyBus
19:15 Liege
11:30

13:15 Ludus
11:40
Auto Confort
13:51 Toplita
11:40

07:15 Trieste
11:40

13:32 Turda
11:42

13:35 Turda
11:45

07:15 Avola
11:45

19:15 Debrecen
11:55

13:00 Turda
12:00

13:35 Campia Turzii
12:00

12:25 Cristesti Sat
12:00
Niraj Prodcom
12:48 Reghin 12:48 Reghin
12:00

12:50 Riciu
12:00

12:25 Cristesti Sat
12:00
Tar SA
13:00 Tarnaveni
12:00

04:15 Palermo 07:10 Palermo 07:15 Trapani
12:00

12:44 Sangeorgiu de Padure
12:01

12:52 Reghin
12:01

14:45 Toplita
12:05

17:45 Roma
12:05

13:32 Ludus
12:10

12:25 Cristesti
12:12

13:25 Bahnea
12:15

13:35 Ludus
12:25
Niraj Prodcom
13:18 Reghin
12:30

14:00 Dimbu
12:30

07:15 Siracusa 07:15 Alcamo
12:30
MyBus
19:15 Torino
12:30
MyBus
19:15 Aachen
12:30

13:35 Iernut
12:35

07:15 Plezzo di Tarvisio
12:35

13:25 Somostelnic
12:45

13:25 Somostelnic
12:45

13:10 Vidrasau
12:45

07:15 Mestre
12:45
MyBus
19:15 Berna
12:45

13:32 Iernut
12:53

13:25 Cristesti Sat
13:00
Niraj Prodcom
13:48 Reghin 13:48 Reghin
13:00

13:25 Cristesti Sat
13:00

13:35 Chirileu
13:00

07:15 Udine 07:15 Castellammare del Golfo
13:00
MyBus
19:15 Fulda
13:00

13:25 Recea
13:04

13:25 Cristesti
13:12

14:25 Madaras
13:15
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Vatra Dornei
13:15
Tar SA
14:15 Tarnaveni
13:15

07:15 Catania
13:20

15:25 Valea Larga
13:30
Niraj Prodcom
14:18 Reghin
13:30

15:15 Zau De Campie
13:30

07:10 Cefalu 04:15 Cefalu
13:30
MyBus
19:15 Firenze
13:30

15:25 Zau De Campie
13:40

14:45 Reghin
13:45
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Salonic
13:45
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Salonic
13:45

07:10 Tusa 04:15 Tusa
13:45

14:25 Band
13:50

14:25 Cristesti Sat
14:00
Niraj Prodcom
14:48 Reghin 14:48 Reghin
14:00

14:50 Riciu
14:00

14:25 Cristesti Sat
14:00

07:15 Partinico 04:15 Santo Stefano di Camastra 07:10 Santo Stefano di Camastra
14:00

17:22 Cluj Napoca
14:00
MyBus
19:15 Berlin
14:00
MyBus
19:15 Koln
14:00

07:15 Acireale
14:10

14:25 Cristesti
14:12

18:00 Hamburg
14:15
Tar SA
15:20 Tarnaveni
14:20
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Piatra Fantanele
14:30

15:40 Bahnea
14:30
Niraj Prodcom
15:18 Reghin
14:30

04:15 Sant'Agata di Militello 07:10 Sant'Agata di Militello
14:30

15:25 Band
14:35
Trans Seb
18:25 Sibiu
14:45

15:10 Vidrasau
14:45
MyBus
19:15 Milano
14:45
MyBus
19:15 Zurich
14:45
MyBus
19:15 Bologna
14:55

21:25 Timisoara
15:00

15:25 Cristesti Sat
15:00
Niraj Prodcom
15:48 Reghin 15:48 Reghin
15:00

15:25 Cristesti Sat
15:00

07:10 Gonars 07:15 Giarre 04:15 Gonars 04:15 Rocca di Capri Leone 07:10 Rocca di Capri Leone 07:15 Palermo
15:00

15:25 Cristesti
15:12

15:55 Somostelnic
15:15
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Prundu Bargaului
15:16
Auto Confort
21:40 Iasi
15:30
Niraj Prodcom
16:18 Reghin
15:30

17:00 Dimbu
15:30

07:10 Brolo 07:15 Taormina 04:15 Brolo 04:15 Villach 07:10 Villach
15:30

17:45 Firenze
15:30
MyBus
19:15 Sibiu
15:30

15:55 Recea
15:34
Tar SA
16:45 Tarnaveni
15:45

07:10 Falcone 04:15 Falcone
15:45

21:25 Lugoj
16:00

17:10 Madaras 17:10 Madaras
16:00

16:25 Cristesti Sat
16:00
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Bistrita
16:00
Niraj Prodcom
16:48 Reghin 16:48 Reghin
16:00

16:50 Riciu
16:00

16:25 Cristesti Sat
16:00

16:35 Chirileu
16:00
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Sitia
16:00

04:15 Pince 07:15 Gonars 07:10 Pince
16:00
MyBus
19:15 Ferrara
16:00
MyBus
19:15 Sankt Gallen
16:00

17:45 Prato
16:05

16:25 Cristesti
16:12

16:55 Somostelnic
16:15

04:15 Patti 07:10 Patti
16:15
MyBus
19:15 Brescia
16:15
Trans Seb
18:25 Medias
16:20
Niraj Prodcom
17:18 Reghin
16:30

16:55 Vidrasau
16:30
Tar SA
17:30 Tarnaveni
16:30
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Chania
16:30

04:15 Barcellona-Pozzo di Gotto 07:15 Cefalu 07:10 Barcellona-Pozzo di Gotto
16:30
MyBus
19:15 Leipzig
16:30

17:10 Band 17:10 Band
16:35
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Teaca
16:43

07:10 Milazzo 04:15 Milazzo 07:15 Tusa
16:45
MyBus
19:15 Padova
16:45
Auto Confort
21:40 Cristesti
16:50
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Ierapetra
16:50
Trans Seb
18:25 Tarnaveni
17:00

17:25 Cristesti Sat
17:00
Niraj Prodcom
17:48 Reghin 17:48 Reghin
17:00

17:25 Cristesti Sat
17:00

04:15 Messina 07:10 Messina 07:15 Santo Stefano di Camastra
17:00

18:00 Berlin
17:00

05:00 Kecskemet
17:00
MyBus
19:15 Frankfurt
17:00

17:25 Cristesti
17:12

07:15 Villach 04:15 Reggio di Calabria 07:10 Reggio di Calabria
17:15
Auto Confort
21:40 Targu Neamt
17:20
Trans Seb
18:25 Iernut
17:30
Transport Calatori SA Botosani
18:07 Reghin
17:30

18:40 Bahnea
17:30
Niraj Prodcom
18:18 Reghin
17:30
Tar SA
18:30 Tarnaveni
17:30
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Agios Nikolaos
17:30

07:15 Sant'Agata di Militello
17:30

05:00 Kiskunfelegyhaza
17:30
MyBus
19:15 Nurnberg
17:30
MyBus
19:15 Verona
17:30
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Rethymnon
17:45

04:15 Villa San Giovanni 07:10 Villa San Giovanni
17:45
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Neapolis
17:50

17:45 Bologna
17:50

21:25 Deva
18:00

18:25 Cristesti Sat
18:00
Niraj Prodcom
18:48 Reghin 18:48 Reghin
18:00

18:50 Riciu
18:00

18:25 Cristesti Sat
18:00

18:35 Chirileu
18:00
Fanetrans
21:06 Bistrita
18:00

07:15 Rocca di Capri Leone
18:00
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Malia
18:10

18:25 Cristesti
18:12

18:40 Vidrasau
18:15

04:15 Rosarno 07:10 Rosarno
18:15

21:50 Sibiu
18:30

20:25 Valea Larga
18:30
Transervice
00:30 Budapesta
18:30
Niraj Prodcom
19:18 Reghin
18:30

20:15 Zau De Campie
18:30
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Khersonisos
18:30

07:15 Brolo 07:10 Lamezia Terme 04:15 Lamezia Terme
18:30
MyBus
19:15 Dresda
18:30
MyBus
19:15 Bordeaux
18:30

20:25 Zau De Campie
18:40
Auto Confort
21:40 Grinties
18:40

07:15 Falcone
18:45

05:00 Szeged
18:45

19:25 Cristesti Sat
19:00
Niraj Prodcom
19:48 Reghin 19:48 Reghin
19:00

19:25 Cristesti Sat
19:00
Tar SA
20:00 Tarnaveni
19:00

07:15 Pince
19:00

19:25 Cristesti
19:12

07:15 Patti
19:15

21:25 Alba Iulia
19:20

17:45 Padova
19:20

20:40 Bahnea
19:30
Niraj Prodcom
20:18 Reghin
19:30

07:15 Barcellona-Pozzo di Gotto
19:30

18:00 Dresda
19:30
MyBus
19:15 Regensburg
19:30
MyBus
19:15 Mestre
19:30

20:25 Band
19:35

20:25 Somostelnic
19:45

20:25 Somostelnic
19:45

20:10 Vidrasau
19:45

04:15 Falerna 07:10 Falerna 07:15 Milazzo
19:45
MyBus
19:15 Innsbruck
19:45

17:45 Mirano
19:55

21:50 Medias
20:00

20:25 Cristesti Sat
20:00
Auto Confort
21:40 Toplita
20:00

00:30 Ramnicu Valcea
20:00
Niraj Prodcom
20:48 Reghin
20:00

20:25 Cristesti Sat
20:00
Autotrans Calatori Filaret
08:25 Irakleion
20:00

07:15 Messina
20:00

20:25 Recea
20:04

20:25 Cristesti
20:12

07:15 Reggio di Calabria
20:15
MyBus
19:15 Agen
20:15

21:25 Turda
20:20
Tar SA
21:30 Tarnaveni
20:30

04:15 Cosenza 07:10 Cosenza
20:30

17:45 Venetia
20:30
MyBus
19:15 Deggendorf
20:30
Auto Confort
21:40 Rastolita
20:35

07:15 Villa San Giovanni
20:45

21:50 Tarnaveni
20:50

21:25 Cristesti Sat
21:00

21:25 Cristesti Sat
21:00

18:00 Stockholm
21:00

04:15 Lauria Inferiore 07:10 Lauria Inferiore
21:10

21:25 Cristesti
21:12

07:15 Rosarno
21:15

07:10 Lagonegro 04:15 Lagonegro
21:20

23:30 Cluj Napoca
21:30

04:15 Sala Consilina 07:10 Sala Consilina 07:15 Lamezia Terme
21:30

18:00 Praga
21:30

18:00 Praga 18:00 Sodertalje
21:30
MyBus
19:15 Passau
21:30
MyBus
19:15 Praga
21:30

07:10 Polla 04:15 Polla
21:40

07:10 Contursi 04:15 Contursi 07:15 Falerna
21:45
MyBus
19:15 Toulouse
21:45

00:30 Sibiu
21:50

04:15 Campania 07:10 Campania
21:50

07:15 Cosenza
21:55

08:45 Mangalia
22:00

22:25 Cristesti Sat
22:00

04:15 Eboli 07:10 Eboli
22:00

18:00 Oslo
22:00

07:15 Lauria Inferiore
22:10

23:30 Turda
22:15

07:10 Battipaglia 04:15 Battipaglia 04:15 Battipaglia
22:15

18:00 Nykoping
22:15
MyBus
19:15 Salzburg
22:15

23:30 Campia Turzii
22:20

07:15 Lagonegro 04:15 Pontecagnano 07:10 Pontecagnano
22:20

07:15 Sala Consilina
22:30

18:00 Moss
22:30

04:15 Avellino
22:33

04:15 Mercogliano
22:35

07:15 Polla
22:40

08:45 Constanta
22:45

07:15 Contursi 04:15 Baiano
22:45

23:30 Ludus
22:50

04:15 Monteforte Irpino 07:15 Campania
22:50

00:30 Medias
22:55

04:15 Nola
22:55

23:25 Cristesti Sat
23:00

04:15 Marigliano 07:15 Eboli
23:00

18:00 Norrkoping
23:00
MyBus
19:15 Carcassonne 19:15 Ljubljana
23:00

23:30 Iernut
23:05

04:15 Torre del Greco
23:05

17:45 Trieste
23:05

04:15 Scafati
23:10

07:15 Battipaglia 04:15 Nocera Superiore 07:15 Battipaglia
23:15

04:15 Baronissi
23:20

04:15 Fisciano
23:25

00:30 Tirnaveni
23:30

16:00 Aalborg
23:30

04:15 Mercato San Severino 07:15 Pontecagnano
23:30

18:00 Sarpsborg 18:00 Linkoping
23:30
MyBus
19:15 Linz
23:30

04:15 Solofra
23:35

08:45 Cernavoda
23:40

16:00 Nibe
23:40

16:00 Ars
23:45

04:15 Montoro
23:45
MyBus
19:15 Brno
23:45

07:15 Avellino
23:48

04:15 Sala 07:15 Mercogliano
23:50

16:00 Veslos
23:55

04:15 Atripalda 07:15 Baiano
23:55