Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Turda > Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu)

Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu)

Turda, Romania

Tel: +4-0264-31.34.31
Mobil: +4-0744-537.199

http://www.sensvest.ro/sw/contact/

Plecări
Ora Către
03:30
04:00 Cluj Napoca Aeroport
05:30
06:00 Cluj Napoca Aeroport
05:45
12:30 Arad
05:45
07:00 Liege 12:00 Dunkerque 19:30 Luton 01:00 Manchester 21:30 Regensburg 16:10 Londra 20:30 Northampton 23:30 Wurzburg 21:30 Coventry 19:00 Londra 18:00 Viena 14:30 Dover 16:30 Londra 02:15 Warrington 02:00 Frankfurt 08:00 Bruxelles 08:00 Bruxelles 21:30 Coventry 19:00 Londra 18:00 Viena 14:30 Dover 16:30 Londra 02:15 Warrington 02:00 Frankfurt 00:01 Birmingham 18:20 Londra 19:00 Linz 15:00 Folkestone 17:20 Londra 03:00 Crewe 03:30 Koln 09:00 Lille 09:00 Lille 00:01 Birmingham 18:20 Londra 19:00 Linz 15:00 Folkestone 17:20 Londra 03:00 Crewe 03:30 Koln 20:00 Milton Keynes 01:45 Liverpool 20:00 Passau 15:40 Maidstone 16:00 Budapesta 03:50 Stoke on Trent 22:30 Nurnberg 05:00 Aachen 11:00 Calais 11:00 Calais 20:00 Milton Keynes 01:45 Liverpool 20:00 Passau 15:40 Maidstone 16:00 Budapesta 03:50 Stoke on Trent 22:30 Nurnberg 05:00 Aachen 12:00 Dunkerque 19:30 Luton 01:00 Manchester 21:30 Regensburg 16:10 Londra 20:30 Northampton 23:30 Wurzburg 07:00 Liege
05:45
15:00 Malmo 22:00 Moss 18:00 Halmstad 23:30 Dresda 17:00 Gyor 16:00 Landskrona 21:30 Sarpsborg 13:00 Copenhagen 22:00 Praga 16:00 Budapesta 16:00 Landskrona 21:30 Sarpsborg 13:00 Copenhagen 22:00 Praga 16:00 Budapesta 17:00 Helsingborg 20:00 Goteborg 07:00 Rostock 20:30 Brno 17:00 Helsingborg 20:00 Goteborg 07:00 Rostock 20:30 Brno 23:00 Oslo 19:00 Varberg 04:30 Berlin 19:00 Bratislava 23:00 Oslo 19:00 Varberg 04:30 Berlin 19:00 Bratislava 15:00 Malmo 22:00 Moss 18:00 Halmstad 23:30 Dresda 17:00 Gyor
05:45
05:30 Padova 15:20 Arezzo 20:00 Latina 07:30 Ferrara 16:50 Perugia 16:00 Budapesta 07:30 Ferrara 16:50 Perugia 16:00 Budapesta 02:00 Udine 11:00 Bologna 18:00 Roma 20:30 Graz 02:00 Udine 11:00 Bologna 18:00 Roma 20:30 Graz 03:30 Mestre 13:00 Firenze 19:00 Aprilia 03:30 Mestre 13:00 Firenze 19:00 Aprilia 05:30 Padova 15:20 Arezzo 20:00 Latina
05:50
14:30 Arad
05:50
20:30 Gyor 02:30 Dresda 17:30 Helsingborg 22:30 Sarpsborg 18:30 Budapesta 01:00 Praga 14:00 Copenhagen 18:30 Halmstad 23:00 Moss 21:30 Bratislava 04:30 Berlin 18:30 Halmstad 23:00 Moss 20:30 Gyor 02:30 Dresda 16:00 Malmo 19:30 Varberg 23:59 Oslo 00:00 Brno 06:00 Rostock 16:00 Malmo 19:30 Varberg 23:59 Oslo 21:30 Bratislava 04:30 Berlin 17:00 Landskrona 20:30 Goteborg 18:30 Budapesta 01:00 Praga 14:00 Copenhagen 17:00 Landskrona 20:30 Goteborg 00:00 Brno 06:00 Rostock 17:30 Helsingborg 22:30 Sarpsborg
05:50
04:00 Udine 07:00 Bologna 13:00 Roma 22:00 Budapesta 06:30 Ferrara 11:00 Perugia 02:00 Graz 05:00 Mestre 08:30 Firenze 14:00 Aprilia 04:00 Udine 07:00 Bologna 13:00 Roma 00:00 Viena 06:00 Padova 09:30 Arezzo 14:45 Latina 02:00 Graz 05:00 Mestre 08:30 Firenze 14:00 Aprilia 22:00 Budapesta 06:30 Ferrara 11:00 Perugia 00:00 Viena 06:00 Padova 09:30 Arezzo 14:45 Latina
06:45
08:15 Sebes 08:45 Apoldu de Sus 08:00 Alba Iulia 07:15 Aiud 09:15 Sibiu 07:30 Teius
06:45 Civ Trans SRL
07:20 Micesti
06:50
07:33 Decea 08:30 Galda De Jos 07:40 Miraslau 08:35 Sintimbru 09:00 Alba Iulia 08:00 Aiud 07:25 Unirea 07:30 Inoc 08:20 Teius
07:00 Axi Tours
10:30 Rupea 11:51 Brasov 08:15 Tarnaveni 08:56 Medias 09:45 Sighisoara
07:08
07:32 Cornesti 08:18 Ocolis 08:48 Salciua de Sus 09:22 Muncel 09:52 Bistra 07:42 Buru 08:26 Lunca Ariesului 09:02 Brazesti 09:26 Valea Lupsei 10:02 Campeni 08:06 Ocolisel 08:32 Posaga de Jos 09:08 Sartas 09:32 Lupsa 10:18 Gura Rosiei 07:24 Mihai Viteazu 08:14 Vidolm 08:44 Salciua de Jos 09:14 Baia De Aries 09:38 Musca 10:28 Abrud
07:15
08:30 Cluj Napoca
07:30
10:00 Deva 09:30 Orastie 12:00 Lugoj 13:10 Timisoara 08:45 Alba Iulia 09:15 Sibot
07:30
07:40 Campia Turzii 08:15 Ludus 09:25 Targu Mures 08:35 Iernut
07:41
12:27 Calimanesti 08:22 Aiud 12:49 Ramnicu Valcea 10:38 Sibiu 13:47 Dragasani 09:22 Sebes 14:33 Slatina (Olt) 09:04 Alba Iulia
07:45
08:35 Cluj Napoca
07:45 Transport Pasajeros
08:25 Padureni
08:25
09:20 Cluj Napoca
08:45
09:40 Cluj Napoca
08:50
09:35 Cluj Napoca
09:00
21:45 Goteborg 22:45 Uddevalla 15:15 Copenhagen 20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 20:00 Varberg 21:45 Goteborg 00:30 Sarpsborg 22:45 Uddevalla 01:00 Moss 14:15 Tapernoje 19:15 Halmstad 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 20:00 Varberg 00:30 Sarpsborg 17:30 Helsingborg 16:30 Malmo 00:00 Norrkoping 02:45 Praga 19:15 Halmstad 01:00 Moss 02:00 Oslo 19:15 Halmstad 02:00 Oslo 19:00 Ljungby 17:00 Landskrona 01:00 Nykoping 04:45 Dresda
09:01
17:45 Varde 12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 19:30 Holstebro 18:45 Herning 14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 19:30 Holstebro 14:45 Padborg 18:30 Arhus 17:45 Varde 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 02:45 Praga 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 18:45 Herning
09:06
09:49 Cluj Napoca
09:10
09:50 Cluj Napoca
09:47 DACOS
10:28 Cluj Napoca
09:55
00:45 Padova 01:45 Verona 07:30 Cecina 15:45 Frosinone 03:55 Bologna 03:20 Ravenna 07:50 Ascoli Piceno 10:20 Sulmona 05:45 Cesena 09:30 Assisi 12:15 Rieti 06:50 Livorno 19:25 Maribor 03:10 Modena 08:10 Follonica 08:50 Grosseto 11:15 Civitavecchia 04:20 Rimini 09:10 Pescara 11:10 Avezzano 07:15 Arezzo 10:10 Foligno 13:15 Fiano Romano 05:15 Pistoia 23:40 Treviso 04:25 Firenze 09:30 Orbetello 12:15 Olgiata 13:25 Fiumicino 06:05 Ancona 09:30 Chieti 11:50 Carsoli 08:00 Citta di Castello 10:40 Spoleto 14:00 Roma 00:10 Venetia 22:20 Udine 05:50 Lucca 14:15 Latina 10:30 Viterbo 06:10 Marina di Pisa 07:10 San Benedetto del Tronto 10:00 Popoli 12:50 Roma 09:00 Perugia 11:20 Terni
09:56
10:41 Aiud 11:28 Alba Iulia 14:27 Petrosani 12:56 Calan 12:28 Orastie 15:19 Bumbesti Jiu 12:41 Simeria 15:46 Targu Jiu 13:20 Hateg 15:00 Lainici
10:00
10:30 Cluj Napoca
10:00
20:00 Leeds 02:20 Frankfurt 15:30 Birmingham 13:40 Northampton 14:40 Peterborough 21:55 Darlington 05:20 Luxembourg 17:30 Lincoln 22:25 Newcastle upon Tyne 16:30 Nottingham 19:00 Viena 07:50 Bruxelles 18:20 Doncaster 20:25 York 21:25 Middlesbrough 11:20 Luton 00:20 Nurnberg 11:00 Londra 19:05 Sheffield 12:20 Cambridge
10:28
11:07 Cluj Napoca
10:30 Transport Pasajeros
11:10 Padureni
10:35
11:29 Cluj Napoca
10:40
19:20 Vejle 17:45 Nyborg 16:15 Ringsted 20:00 Horsens 18:20 Odense 07:30 Berlin 02:45 Praga 20:45 Arhus 17:15 Slagelse 04:45 Dresda 14:15 Tapernoje 22:30 Aalborg 15:15 Copenhagen
10:40
17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 17:45 Varde 14:45 Padborg 18:30 Arhus 18:45 Herning 02:45 Praga 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 19:30 Holstebro 12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers
10:40
20:00 Vaxjo 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 21:45 Goteborg 02:00 Oslo 16:30 Malmo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 01:00 Moss 17:00 Landskrona 17:30 Helsingborg 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 20:00 Varberg 22:45 Uddevalla 14:15 Tapernoje 19:00 Ljungby 00:00 Norrkoping 03:00 Praga 19:15 Halmstad 00:30 Sarpsborg 15:15 Copenhagen
10:40
19:00 Ljungby 19:15 Halmstad 17:00 Landskrona 01:00 Moss 01:00 Nykoping 02:00 Oslo 04:45 Dresda 01:00 Nykoping 04:45 Dresda 15:15 Copenhagen 19:00 Ljungby 17:00 Landskrona 20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 14:15 Tapernoje 15:15 Copenhagen 20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 20:00 Varberg 19:15 Halmstad 21:45 Goteborg 23:30 Linkoping 00:30 Sarpsborg 02:15 Stockholm 22:45 Uddevalla 02:15 Stockholm 17:30 Helsingborg 14:15 Tapernoje 19:15 Halmstad 23:30 Linkoping 16:30 Malmo 00:00 Norrkoping 02:45 Praga 00:00 Norrkoping 02:45 Praga 17:30 Helsingborg 16:30 Malmo
10:40
12:30 Sebes 12:30 Sebes 12:30 Sebes
10:41 DACOS
15:12 Calimanesti 12:09 Alba Iulia 19:03 Bucuresti 16:00 Ramnicu Valcea 14:10 Talmaciu 12:29 Sebes 17:17 Pitesti 13:45 Sibiu 11:05 Aiud
10:45
13:15 Huedin 14:40 Alesd 12:00 Cluj Napoca 15:00 Oradea
10:50
01:15 Wiener Neustadt 04:40 Villach 22:20 Perpignan 03:20 Benicarlo 17:30 Vidauban 12:10 Almeria 06:45 Ontinyent 10:30 Puerto Lumbreras 08:40 Elche 04:40 Valencia 04:10 Castellon de la Plana 08:45 Padova 11:30 Piacenza 13:50 Savona 16:45 Cannes 21:30 Narbonne 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 12:35 Adra 14:50 Almunecar 13:45 Baza 15:35 Granada 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 12:35 Adra 14:50 Almunecar 13:45 Baza 15:35 Granada 10:00 Villacanas 00:30 Viena 04:10 Klagenfurt 05:00 Almansa 12:00 Almeria 18:20 Aix-en-Provence 07:15 Oliva 12:45 Roquetas de Mar 11:40 Vera 08:30 Alicante 06:00 Xativa 00:15 Girona 09:05 Vicenza 12:30 Tortona 15:20 Imperia 18:40 Lancon-Provence 23:20 Figueras 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 14:00 Zujar 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 14:00 Zujar 08:30 Tomelloso 10:50 Villa de Don Fadrique 22:30 Budapesta 04:00 Griffen 02:35 Gleisdorf 02:20 Ilz 07:40 Denia 11:15 Huercal Overa 10:00 Lorca 06:30 Aielo de Malferit 01:30 Barcelona 01:00 Barcelona 09:20 Verona 13:00 Ovada 15:40 San Remo 20:45 Montpellier 06:50 Udine 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 11:45 Berja 13:35 Motril 11:35 Tabernas 14:35 Guadix 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 11:45 Berja 13:35 Motril 11:35 Tabernas 14:35 Guadix 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 03:00 Graz 06:10 Tarvisio 03:50 Griffen 20:20 Nimes 02:35 L'Hospitalet de l'Infant 02:55 Baix Ebre 07:00 Alcoi 12:30 Almeria 09:30 Murcia 08:00 Benidorm 02:00 Tarragona 08:30 Venetia 10:35 Brescia 13:15 Genova 16:05 Nice 21:10 Beziers 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 12:35 Albox 14:45 Benalua de las Villas 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 12:35 Albox 14:45 Benalua de las Villas 09:30 Alcazar de San Juan
11:00
11:15 Campia Turzii 15:30 Toplita 19:00 Falticeni 11:40 Ludus 16:30 Tulghes 16:10 Borsec 13:15 Targu Mures 17:20 Poiana Largului 20:06 Suceava 14:00 Reghin 18:30 Targu Neamt
11:00 Transport Pasajeros
11:50 Plaiuri
11:00
22:10 Leipzig 00:30 Viena 11:45 Duisburg 12:45 Dortmund 06:00 Nurnberg 15:25 Bremen 08:30 Frankfurt 16:10 Hamburg 19:40 Berlin 10:30 Koln
11:00
10:15 Skala Prinos 06:00 Kresna 10:00 Skala Rachioni 04:00 Sofia 12:00 Skala Potamia 09:45 Thassos 10:45 Limenaria 11:00 Potos 09:00 Keramoti
11:10
12:45 Alba Iulia 17:00 Timisoara 13:30 Orastie 14:00 Deva 15:45 Lugoj
11:10
18:15 Brugge 21:30 Kent 23:40 Luton 01:10 Northampton 03:00 Birmingham 05:50 Liverpool 16:30 Dublin 23:30 Viena 01:30 Kemmelbach 02:50 Linz 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:15 Canterbury 23:45 Luton 01:15 Northampton 03:10 Birmingham 06:20 Bangor 16:30 Dublin 00:30 Sankt Polten 01:50 Amstetten 03:20 Wels 05:30 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:10 Frankfurt 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:55 Ostende 21:45 Maidstone 00:30 Milton Keynes 02:30 Coventry 05:30 Manchester 14:00 Holyhead 22:50 Londra 01:00 Loosdorf 02:00 Oed 03:50 Haag 05:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 19:10 Calais 22:30 Dartford 00:35 Milton Keynes 02:35 Coventry 05:35 Manchester 14:00 Holyhead 21:00 Budapesta 01:10 Melk 02:30 Sankt Valentin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen
11:15
11:25 Campia Turzii 12:00 Ludus 13:10 Targu Mures 12:20 Iernut
11:15
12:05 Cluj Napoca
11:30
12:00 Cluj Napoca Aeroport
11:40
12:35 Alba Iulia 13:25 Orastie 14:00 Deva
11:40
13:30 Orastie 14:00 Deva 12:10 Aiud 14:15 Hunedoara 12:40 Alba Iulia
11:42
13:33 Sebes Alba 21:06 Bucuresti 17:40 Ramnicu Valcea 18:59 Pitesti 21:06 Bucuresti 21:06 Bucuresti 17:19 Calimanesti 14:49 Sibiu 17:19 Calimanesti 18:59 Pitesti 21:06 Bucuresti 17:19 Calimanesti 12:30 Aiud 17:40 Ramnicu Valcea 17:40 Ramnicu Valcea 21:06 Bucuresti 17:19 Calimanesti 17:40 Ramnicu Valcea 13:13 Alba Iulia 18:59 Pitesti 17:19 Calimanesti 17:40 Ramnicu Valcea 18:59 Pitesti 18:59 Pitesti
11:42
19:24 Piatra Neamt 15:00 Deda 15:30 Lunca Bradului 18:15 Bicaz Chei 14:23 Reghin 18:23 Bicazu Ardelean 16:27 Sarmas 13:32 Targu Mures 17:57 Lacu Rosu 16:08 Toplita 12:53 Iernut 19:00 Bicaz
11:45
16:50 Bicaz Chei 15:25 Toplita 12:35 Iernut 16:25 Lacu Rosu 14:45 Deda 12:25 Ludus 16:00 Gheorgheni 14:30 Reghin 12:00 Campia Turzii 18:00 Piatra Neamt 15:35 Sarmas 13:35 Targu Mures 15:00 Lunca Bradului 17:15 Bicaz
12:00
13:00 Targu Mures
12:10
13:00 Cluj Napoca
12:15 Transport Pasajeros
12:55 Padureni
12:17 DACOS
12:58 Cluj Napoca
12:30
14:30 Cluj Napoca
12:41
16:05 Hateg 18:03 Bumbesti Jiu 14:13 Alba Iulia 17:11 Petrosani 17:45 Lainici 15:14 Orastie 18:30 Targu Jiu 13:26 Aiud 15:26 Simeria 20:06 Horezu 15:41 Calan
12:45
15:30 Bistrita 14:30 Dej 13:30 Cluj Napoca
13:00
14:00 Cluj Napoca
13:15
15:10 Orastie 19:00 Timisoara 16:00 Deva 14:00 Teius 17:00 Faget 13:45 Aiud 14:30 Alba Iulia 17:30 Lugoj 15:20 Simeria
13:15
14:00 Aiud 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:15 Teius 17:30 Calimanesti 15:00 Sebes 14:45 Alba Iulia 18:15 Ramnicu Valcea 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti
13:15
14:45 Alba Iulia 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea 15:00 Sebes 18:15 Ramnicu Valcea 14:00 Aiud 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:15 Teius 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti
13:45 Civ Trans SRL
14:20 Micesti
13:47 DACOS
14:28 Cluj Napoca
13:52
14:35 Cluj Napoca
14:15
14:30 Cornesti 14:48 Vidolm 15:30 Sartas 15:55 Musca 14:50 Ocolis 14:32 Moldovenesti 15:00 Posaga de Jos 15:40 Muncel 16:00 Garde 14:35 Buru 15:15 Salciua de Sus 15:45 Valea Lupsei 16:05 Bistra 16:10 Campeni 14:25 Mihai Viteazu 14:40 Ocolisel 15:25 Brazesti 15:50 Lupsa 15:10 Salciua de Jos 15:35 Baia De Aries
14:30
14:40 Campia Turzii 15:10 Ludus 16:25 Targu Mures 15:35 Iernut
14:41
15:24 Cluj Napoca
14:41 DACOS
17:45 Sibiu 15:05 Aiud 19:12 Calimanesti 16:09 Alba Iulia 23:03 Bucuresti 20:00 Ramnicu Valcea 18:05 Talmaciu 16:29 Sebes 21:17 Pitesti
14:45
16:00 Alba Iulia 16:45 Apoldu de Sus 16:15 Sebes 15:30 Teius 17:15 Sibiu 15:15 Aiud
14:45 Transport Pasajeros
15:25 Padureni
15:10
16:05 Alba Iulia 16:55 Orastie 17:30 Deva
15:15
18:30 Zalau 17:00 Cluj Napoca 20:15 Satu Mare
15:15
16:30 Cluj Napoca 18:30 Ileanda 17:30 Gherla 18:55 Somcuta Mare 20:00 Baia Mare 17:45 Dej 18:10 Gilgau
15:30
17:30 Baia De Aries 16:50 Posaga de Jos 18:00 Campeni
15:30
17:50 Dej 18:50 Bistrita 17:40 Gherla 19:20 Prundu Bargaului 17:00 Cluj Napoca 18:15 Beclean
15:38
18:01 Simeria 21:07 Targu Jiu 18:41 Hateg 20:15 Lainici 17:00 Alba Iulia 19:48 Petrosani 16:18 Aiud 17:48 Orastie 20:40 Bumbesti Jiu 18:16 Calan
15:40
21:40 Timisoara 17:15 Sibot 16:45 Alba Iulia 17:30 Orastie 18:15 Deva 20:30 Lugoj
15:55
16:25 Cluj Napoca Aeroport
15:57
17:48 Sebes Alba 19:04 Sibiu 16:45 Aiud 17:28 Alba Iulia
16:10
17:05 Alba Iulia 18:30 Deva 17:55 Orastie
16:10
17:10 Alba Iulia 18:00 Orastie 18:30 Deva 16:40 Aiud 18:45 Hunedoara
16:10
17:00 Cluj Napoca
16:30
17:45 Baia De Aries 18:20 Campeni
16:34
17:16 Cluj Napoca
16:35
20:40 Brad 18:50 Campeni 20:15 Abrud
16:40
16:55 Campia Turzii 17:20 Ludus 18:40 Targu Mures 17:50 Iernut
16:45
17:15 Cluj Napoca
17:00 Transport Pasajeros
17:40 Padureni
17:20
18:28 Cluj Napoca
17:22 DACOS
18:03 Cluj Napoca
17:30
16:00 Chester 21:50 Dun Dealgan 05:30 Londra 15:00 Heidelberg 12:30 Nurnberg 01:00 Calais 07:30 Luton 11:15 Wolverhampton 11:45 Telford 17:30 Holyhead 23:30 Belfast 22:40 Portadown 04:30 Bratislava 10:15 Plzen 03:00 Dover 08:10 Milton Keynes 13:00 Stoke on Trent 20:30 Dublin 06:00 Brno 08:30 Praga 02:30 Budapesta 17:15 Saarbrucken 04:10 Maidstone 10:00 Coventry 15:15 Liverpool 21:20 Corcaigh 12:30 Stafford 15:30 Mannheim 14:00 Heilbronn 19:00 Luxembourg 14:30 Warrington 10:30 Birmingham
17:30
07:00 Oxford 22:30 Gent 11:30 Crewe 05:30 Londra 09:00 Hereford 08:50 Wembley 12:00 Norwich 12:30 Nurnberg 15:00 York 08:30 Praga 23:20 Brugge 09:00 Leicester 14:30 Carlisle 19:00 Dundee 17:30 Sunderland 21:30 Edinburgh 13:30 Liverpool 03:00 Dover 11:00 Stoke on Trent 07:30 Luton 07:30 Southend-on-Sea 19:00 Luxembourg 12:30 Doncaster 15:00 Heidelberg 06:00 Brno 21:30 Bruxelles 11:30 Sheffield 18:00 Glasgow 16:30 Dumfries 16:45 Durham 22:15 Dunfermline 12:30 Chester 03:30 Canterbury 10:00 Birmingham 10:00 Nottingham 09:30 Colchester 17:15 Saarbrucken 14:00 Scunthorpe 14:00 Heilbronn 04:30 Bratislava 11:00 Chesterfield 13:00 Leeds 18:45 Perth 13:50 Harrogate 19:00 Newcastle upon Tyne 20:45 Essen 08:30 Gloucester 01:00 Calais 11:50 Northwich 04:10 Maidstone 11:15 Manchester 09:40 Watford 10:30 Ipswich 15:30 Mannheim 14:30 Kingston upon Hull 10:15 Plzen 02:30 Budapesta 08:00 Northampton 20:00 Aberdeen 18:30 Stirling 15:00 Middlesbrough 22:45 Kirkcaldy
17:30
19:30 Deva
17:40
19:15 Alba Iulia 19:30 Sebes 20:15 Sibiu 18:40 Aiud
17:45
18:45 Cluj Napoca
17:45
18:15 Cluj Napoca Aeroport
17:50
18:35 Cluj Napoca
18:40
18:55 Campia Turzii 19:20 Ludus 20:40 Targu Mures 19:50 Iernut
18:45 Axi Tours
19:50 Cluj Napoca
18:50 Transport Pasajeros
19:40 Plaiuri
19:06
19:49 Cluj Napoca
19:15
22:55 Somcuta Mare 00:00 Baia Mare 00:50 Livada 22:30 Ileanda 21:45 Dej 00:40 Apa 20:30 Cluj Napoca 01:30 Satu Mare 00:25 Cicirlau 00:10 Tautii Magheraus 21:30 Gherla 00:30 Seini 22:10 Gilgau
19:25
20:06 Cluj Napoca
19:30
20:30 Cluj Napoca
19:30 Olimpia Travel
23:00 Bors
19:30 Olimpia Travel
22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 12:55 Nurnberg 09:00 Wels 18:00 Bonn 06:30 Viena 00:00 Ostende 15:50 Frankfurt 07:00 Luton 23:00 Gent 11:00 Birmingham 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 15:50 Frankfurt 23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 06:30 Viena 10:10 Passau 20:30 Liege 09:00 Wels 02:30 Dover 18:00 Bonn 08:00 Milton Keynes 00:00 Ostende 12:30 Stoke on Trent 07:00 Luton 11:00 Birmingham 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 09:00 Wels 12:55 Nurnberg 22:00 Bruxelles 10:10 Passau 04:00 Maidstone 20:30 Liege 08:45 Northampton 02:30 Dover 14:00 Manchester 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 10:10 Passau 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 23:00 Gent 12:55 Nurnberg 05:30 Londra 22:00 Bruxelles 09:45 Coventry 04:00 Maidstone 15:00 Liverpool 08:45 Northampton 14:00 Manchester
20:00
21:40 Alba Iulia 01:25 Ramnicu Valcea 22:00 Sebes 00:30 Calimanesti 23:00 Sibiu 04:00 Bucuresti 02:30 Pitesti
20:00
11:45 Nisipurile de Aur 12:30 Sunny Beach 12:00 Albena 12:45 Nessebar 11:30 Sf. Constantin si Elena 12:15 Balchik 11:40 Sunny Day 12:00 Obzor
20:20
21:25 Targu Mures
20:20
20:50 Cluj Napoca
20:22 DACOS
21:03 Cluj Napoca
20:40
22:25 Orastie 21:35 Alba Iulia 23:00 Deva
21:00
03:00 Szolnok 01:30 Puspokladany 04:00 Budapesta 04:30 Budapesta
21:30
01:30 Calimanesti 22:30 Teius 03:15 Pitesti 01:15 Brezoi 22:15 Aiud 05:00 Bucuresti 00:35 Talmaciu 23:00 Alba Iulia 00:15 Sibiu 23:15 Sebes 02:09 Ramnicu Valcea
21:34 DACOS
22:12 Cluj Napoca
22:15
02:30 Brasov 10:00 Mangalia 03:05 Azuga 02:55 Predeal 04:30 Ploiesti 22:20 Campia Turzii 03:10 Busteni 08:15 Cernavoda 23:30 Targu Mures 06:00 Bucuresti 22:50 Ludus 03:15 Sinaia 07:50 Fetesti 00:30 Sighisoara 09:15 Constanta 23:05 Iernut 03:30 Comarnic 07:25 Drajna Noua
22:40
01:30 Sibiu 22:50 Unirea 01:05 Saliste 05:55 Bucuresti 00:15 Alba Iulia 23:10 Aiud 02:50 Calimanesti 04:30 Pitesti 06:15 Bucuresti 23:30 Teius 03:30 Ramnicu Valcea 00:35 Sebes 00:55 Miercurea Sibiului
22:45
00:45 Zalau 23:45 Mera 23:55 Mihaesti 00:07 Sutoru 00:25 Poarta Salajului 01:00 Varsolt 23:40 Baciu 23:48 Nadasel 23:57 Berindu 00:10 Zimbor 00:27 Romanasi 01:05 Pericei 01:15 Simleu Silvaniei 23:42 Suceag 23:50 Sardu 00:00 Topa Mica 00:12 Chendremal 00:35 Ciumarna 23:30 Cluj Napoca 23:44 Radaia 23:52 Sanpaul 00:05 Sincraiu Almasului 00:15 Sanmihaiu Almasului 00:54 Hereclean
23:30
06:00 Szolnok 04:30 Puspokladany 07:00 Budapesta 07:30 Budapesta
Sosiri
De la Ora

12:40 Viena
00:00

10:00 Sinaia 10:00 Predeal 10:00 Comarnic 10:00 Azuga 10:00 Busteni
00:00

11:30 Leicester 11:30 Saarbrucken
00:00

21:00 Birmingham 21:00 Birmingham
00:01

21:30 Birmingham 21:30 Birmingham
00:01

11:30 Colchester
00:01

10:00 Fetesti
00:15

10:20 Montpellier
00:15

11:30 Hereford
00:15

03:55 Civitavecchia
00:15
Olimpia Travel
04:30 Gent 04:30 Gent 04:30 Gent
00:25

10:20 Malaga 10:20 Malaga
00:30

11:30 Praga
00:30

11:30 Praga
00:30

03:55 Roma
00:30

10:00 Drajna Noua
00:40

17:00 Uddevalla 17:00 Uddevalla
00:45

10:20 Nimes
00:50

17:00 Jonkoping
01:00

01:40 Cluj Napoca
01:00

21:00 Wurzburg 21:00 Wurzburg
01:00

21:30 Coventry 21:30 Coventry 21:30 Wurzburg 21:30 Wurzburg
01:00

21:00 Roma 21:00 Roma
01:00
Olimpia Travel
04:30 Bors
01:00

07:35 Calais
01:00

21:35 Spessart
01:00

11:30 Gloucester 11:30 Northampton
01:00

03:55 Viterbo
01:00

10:20 Granada 10:20 Granada
01:15

10:20 Lancon-Provence
01:20

21:35 Wertheim
01:20

11:30 Milton Keynes
01:20

21:00 Dresda 21:00 Dresda
01:30
Olimpia Travel
04:30 Bruxelles 04:30 Bruxelles 04:30 Bruxelles
01:30

03:55 Carsoli
01:30

02:15 Cluj Napoca Aeroport
01:45

21:35 Wurzburg
01:50

10:20 Almunecar 10:20 Almunecar
01:55

10:00 Bucuresti
02:00

21:00 Nurnberg 21:00 Nurnberg
02:00

11:30 Southend-on-Sea 11:30 Luton
02:00

11:30 Luton
02:00

03:55 Avezzano
02:00

10:20 Benalua de las Villas 10:20 Benalua de las Villas
02:05

07:35 Ostende
02:05

03:55 Orbetello
02:05

21:35 Wurzburg
02:10

10:20 Guadix 10:20 Guadix
02:15

17:00 Goteborg 17:00 Goteborg
02:30

21:30 Nurnberg 21:30 Nurnberg
02:30

07:35 Jabbeke
02:30

11:30 Oxford
02:30

10:20 Aix-en-Provence 10:20 Salobrena 10:20 Salobrena
02:40

07:35 Brugge
02:45

10:20 Zujar 10:20 Zujar
02:50

03:55 Sulmona
02:50

03:55 Grosseto
02:55

17:00 Vaxjo
03:00

21:00 Coventry 21:00 Coventry
03:00

21:35 Nurnberg
03:00
Olimpia Travel
04:30 Liege 04:30 Liege 04:30 Liege
03:00

11:30 Brno 11:30 Watford
03:00

11:30 Brno
03:00

10:20 Baza 10:20 Baza
03:05

10:20 Motril 10:20 Motril
03:10

03:55 Popoli
03:10

07:35 Drongen
03:15

10:00 Ploiesti
03:30

10:20 Vidauban
03:30

17:00 Varberg 17:00 Varberg
03:30

21:00 Perugia 21:00 Perugia
03:30

11:30 Wembley
03:30

04:05 Cluj Napoca Aeroport
03:35

07:35 Aalst
03:35

10:20 Cannes
03:40

03:55 Follonica 03:55 Chieti
03:40

10:20 Castell de Ferro 10:20 Castell de Ferro
03:45

21:35 Nurnberg
03:50

17:00 Ljungby
04:00

21:00 Regensburg 21:00 Regensburg
04:00

07:35 Bruxelles
04:00

11:30 Londra
04:00

11:30 Londra
04:00

03:55 Pescara
04:00

07:35 Bruxelles
04:05

10:20 Nice
04:10

07:35 Bruxelles
04:10

10:20 Albox 10:20 Adra 10:20 Albox 10:20 Adra
04:15

11:30 Maidstone
04:20

11:30 Maidstone
04:20

03:55 Cecina
04:20
DACOS
09:47 Ramnicu Valcea
04:30

17:00 Halmstad 17:00 Halmstad 17:00 Halmstad
04:30

21:00 Northampton 21:00 Northampton
04:30

21:30 Northampton 21:30 Regensburg 21:30 Northampton 21:30 Regensburg
04:30

11:30 Bratislava
04:30

11:30 Bratislava
04:30

05:30 Bruxelles
04:30

10:20 Matagorda 10:20 Matagorda
04:35
Transport Pasajeros
05:30 Plaiuri
04:40

10:20 San Remo
04:40
Olimpia Travel
04:30 Bonn 04:30 Bonn 04:30 Bonn
04:50
DACOS
09:47 Calimanesti
04:54

06:50 Campeni
05:00

10:28 Targu Jiu
05:00

10:20 Imperia 10:20 Madrid 10:20 Madrid 10:20 Roquetas de Mar
05:00

17:00 Viborg 17:00 Viborg 17:00 Aalborg
05:00

21:00 Milton Keynes 21:00 Milton Keynes 21:00 Passau 21:00 Passau
05:00

21:30 Milton Keynes 21:30 Milton Keynes
05:00

21:00 Arezzo 21:00 Arezzo
05:00

07:35 Liege
05:00

03:55 Livorno
05:00

06:50 Bistra
05:05

10:20 Berja 10:20 Berja
05:05

07:35 Liege
05:05

06:50 Garde
05:10

21:35 Regensburg
05:10

06:50 Musca
05:15

10:20 Tabernas 10:20 Tabernas
05:15

06:50 Lupsa
05:20

10:20 Arganda del Rey 10:20 Arganda del Rey
05:20

03:55 Ascoli Piceno
05:20

06:50 Muncel
05:25

10:28 Bumbesti Jiu
05:26

06:50 Baia De Aries
05:30

07:45 Deva
05:30

10:20 El Ejido 10:20 El Ejido
05:30

17:00 Helsingborg
05:30

21:00 Luton 21:00 Luton
05:30

21:30 Luton 21:30 Luton
05:30

11:30 Canterbury
05:30

05:30 Luxembourg
05:30

06:50 Sartas
05:35

10:00 Brasov
05:40

07:15 Targu Mures
05:40

10:28 Lainici
05:45

17:00 Holstebro 17:00 Holstebro
05:45

06:50 Salciua de Jos
05:47

10:20 Almeria 10:20 Almeria
05:50

07:35 Aachen
05:50

21:35 Passau
05:50

06:50 Posaga de Jos
05:55

12:00 Timisoara
06:00

09:06 Sibiu
06:00

06:50 Ocolis
06:00

06:45 Cluj Napoca
06:00

07:45 Orastie
06:00

08:50 Hunedoara
06:00

10:20 Tarancon 10:20 Tarancon 10:20 Almeria
06:00

17:00 Randers
06:00

17:00 Landskrona
06:00

06:40 Cluj Napoca
06:00

21:00 Londra 21:00 Londra 21:00 Linz 21:00 Linz
06:00

21:30 Londra 21:30 Londra
06:00

21:00 Praga 21:00 Praga
06:00
Olimpia Travel
04:30 Liverpool 04:30 Liverpool 04:30 Liverpool
06:00

07:08 Cluj Napoca
06:00

11:30 Dover
06:00

11:30 Dover
06:00

06:50 Vidolm
06:05

06:50 Ocolisel
06:10

03:55 Marina di Pisa
06:10

10:20 Fuente de Pedro Naharro 10:20 Fuente de Pedro Naharro
06:15

07:15 Iernut
06:15

10:28 Petrosani
06:18
DACOS
09:47 Talmaciu
06:18

06:50 Buru
06:20

07:35 Frechen
06:20

03:55 San Benedetto del Tronto
06:20

06:50 Moldovenesti
06:25

21:35 Suben
06:25

06:50 Cornesti
06:27

07:30 Targu Mures
06:30

08:25 Campeni
06:30

08:45 Deva
06:30

08:50 Deva
06:30
Axi Tours
07:00 Cluj Napoca
06:30

10:20 Horcajo de Santiago 10:20 Horcajo de Santiago
06:30

17:00 Herning 17:00 Herning
06:30

17:00 Malmo
06:30

07:15 Ludus
06:30

11:30 Budapesta
06:30

11:30 Budapesta
06:30

06:50 Mihai Viteazu
06:35
Transport Pasajeros
07:15 Padureni
06:35

10:35 Brad
06:35

08:25 Bistra
06:40

07:45 Alba Iulia
06:40

10:20 Savona 10:20 Vera
06:40

07:35 Koln
06:40
DACOS
09:47 Sibiu
06:43

07:30 Cluj Napoca
06:45

08:25 Garde
06:45

12:45 Timisoara
06:45

10:20 Villamayor de Santiago 10:20 Villamayor de Santiago
06:45

21:30 Passau 21:30 Passau
06:45

08:25 Musca
06:50

07:15 Campia Turzii
06:50

21:35 Haag
06:50
Olimpia Travel
04:30 Frankfurt 04:30 Frankfurt 04:30 Frankfurt
06:50

03:55 Lucca
06:50

08:25 Lupsa
06:55

10:20 Huercal Overa
06:55

12:00 Lugoj
07:00

13:00 Piatra Neamt
07:00

08:25 Valea Lupsei
07:00

12:40 Paris
07:00

08:45 Orastie
07:00

08:50 Orastie
07:00

13:52 Slatina (Olt)
07:00

07:41 Cluj Napoca
07:00

14:41 Piatra Neamt
07:00
DACOS
12:17 Ramnicu Valcea
07:00

10:20 Quintanar de la Orden 10:20 Quintanar de la Orden
07:00

17:00 Arhus
07:00

21:00 Londra 21:00 Londra
07:00

21:30 Londra 21:30 Londra
07:00

21:00 Oslo 21:00 Brno 21:00 Oslo 21:00 Brno
07:00

07:35 Dublin 07:35 Dublin
07:00

08:25 Muncel
07:05

08:25 Baia De Aries
07:10

08:25 Sartas
07:15

07:35 Siegburg
07:15

21:35 Luton 21:35 Luton
07:15

03:55 Ancona
07:15

09:06 Sebes Alba
07:16

13:00 Bicaz
07:20

08:25 Brazesti
07:20

10:20 Puerto Lumbreras 10:20 Miguel Esteban 10:20 Miguel Esteban 10:20 Genova
07:20

21:35 Wels
07:20
DACOS
12:17 Calimanesti
07:24

10:28 Hateg
07:25

08:25 Salciua de Sus
07:25

14:41 Bicaz
07:25

03:55 Pistoia
07:25

08:25 Salciua de Jos
07:30
Civ Trans SRL
08:05 Micesti
07:30

15:15 Bucuresti
07:30

15:15 Bucuresti
07:30

09:10 Targu Mures
07:30

21:00 Firenze 21:00 Firenze
07:30
Olimpia Travel
04:30 Manchester 04:30 Manchester 04:30 Manchester
07:30

08:25 Posaga de Jos
07:35

10:00 Sighisoara
07:35

07:35 Bad Honnef am Rhein
07:35

09:06 Alba Iulia
07:36

08:45 Alba Iulia
07:40

10:20 Corral de Almaguer
07:40

17:00 Varde 17:00 Varde
07:40

10:28 Calan
07:45

08:25 Ocolis
07:45

12:45 Lugoj
07:45

08:50 Alba Iulia
07:45

13:52 Dragasani
07:45

10:20 Las Pedroneras 10:20 Las Pedroneras 10:20 Lorca
07:45

17:00 Horsens
07:45

08:25 Vidolm
07:48

10:20 Ovada
07:50

21:35 Linz
07:50

10:35 Abrud
07:50

13:00 Bicaz Chei
07:55

08:25 Ocolisel
07:55
DACOS
09:47 Sebes
07:59

16:30 Suceava
08:00

10:28 Simeria
08:00

08:25 Buru
08:00

11:10 Bistrita
08:00

13:15 Satu Mare
08:00

17:00 Copenhagen
08:00

21:00 Viena 21:00 Viena 21:00 Londra 21:00 Londra
08:00

21:30 Londra 21:30 Londra 21:30 Londra 21:30 Londra
08:00

21:00 Moss 21:00 Moss
08:00

21:35 Londra 21:35 Londra
08:00

11:30 Calais
08:00

11:30 Calais
08:00

14:41 Bicazu Ardelean
08:01

14:41 Bicaz Chei
08:09

13:00 Lacu Rosu
08:10

08:25 Moldovenesti
08:10

17:00 Esbjerg 17:00 Esbjerg
08:10

09:10 Iernut
08:10

21:35 Sankt Valentin
08:10

03:55 Firenze
08:10

08:25 Cornesti
08:13

10:45 Sibiu
08:15

10:28 Orastie
08:15

08:50 Aiud
08:15

10:20 La Roda 10:20 La Roda
08:15

09:06 Aiud
08:18

08:25 Mihai Viteazu
08:18
DACOS
09:47 Alba Iulia
08:19

10:20 Tortona 10:20 Murcia 10:20 Villa de Don Fadrique
08:20

09:10 Ludus
08:25

14:41 Lacu Rosu
08:27

16:30 Falticeni
08:30

10:00 Targu Mures
08:30
DACOS
13:47 Ramnicu Valcea
08:30

10:20 Albacete 10:20 Albacete
08:30

17:00 Vejle
08:30

21:00 Londra 21:00 Londra
08:30

21:30 Londra 21:30 Londra
08:30

10:35 Campeni
08:30

10:20 Villacanas
08:35

07:35 Limburg an der Lahn
08:35
Transport Pasajeros
09:20 Padureni
08:40

21:35 Oed
08:40

13:52 Ramnicu Valcea
08:44

13:00 Gheorgheni
08:45
DACOS
09:47 Aiud
08:45

15:15 Pitesti
08:45

15:15 Pitesti
08:45
DACOS
12:17 Talmaciu
08:48

09:10 Campia Turzii
08:50

07:35 Bad Camberg
08:50

21:35 Amstetten
08:50
DACOS
13:47 Calimanesti
08:54

12:00 Deva
09:00

13:15 Prundu Bargaului
09:00

12:40 Reims
09:00

11:10 Dej
09:00

11:15 Deva
09:00

10:00 Iernut
09:00
DACOS
17:22 Bucuresti
09:00

10:20 Alcazar de San Juan
09:00

13:15 Baia Mare
09:00

17:00 Kolding
09:00

21:00 Londra 21:00 Londra
09:00

21:30 Linz 21:30 Linz
09:00

21:00 Sarpsborg 21:00 Sarpsborg
09:00
Olimpia Travel
04:30 Stoke on Trent 04:30 Stoke on Trent 04:30 Stoke on Trent
09:00

05:30 Newcastle upon Tyne
09:00

03:55 Rimini
09:00

10:28 Alba Iulia
09:06

13:52 Calimanesti
09:06

10:20 Piacenza
09:10

07:35 Frankfurt
09:10

21:35 Kemmelbach
09:10
DACOS
12:17 Sibiu
09:13

13:00 Sarmas
09:15

10:45 Sebes
09:15

09:56 Cluj Napoca
09:15

11:00 Campeni
09:20

10:20 Almansa 10:20 Almansa
09:20

13:15 Somcuta Mare
09:20

07:35 Weiskirchen
09:20

03:55 Bologna
09:20

13:00 Toplita
09:25

12:00 Orastie
09:30

10:45 Alba Iulia
09:30

11:15 Orastie
09:30

10:00 Ludus
09:30

10:20 Pedro Munoz 10:20 Elche
09:30

17:00 Tapernoje
09:30

21:00 Maidstone 21:00 Maidstone
09:30

21:30 Maidstone 21:30 Maidstone
09:30

21:35 Dartford 21:35 Melk
09:30

11:30 Kirkcaldy
09:30

05:30 Frankfurt
09:30

12:00 Sibot
09:40

13:00 Lunca Bradului
09:40

16:30 Targu Neamt
09:40

21:35 Loosdorf
09:40

11:30 Brugge
09:40

13:15 Bistrita
09:45

12:45 Deva
09:45

10:00 Campia Turzii
09:45

13:15 Zalau
09:45

13:15 Ileanda
09:45

17:00 Abenra
09:45

05:30 Darlington
09:45

10:28 Aiud
09:48

13:00 Deda
09:50

11:00 Baia De Aries
09:50

14:41 Sarmas
09:57

15:30 Timisoara
10:00
DACOS
10:41 Cluj Napoca
10:00

10:20 Alicante 10:20 Brescia 10:20 Tomelloso
10:00

15:15 Ramnicu Valcea
10:00

15:15 Ramnicu Valcea
10:00

17:00 Padborg
10:00

10:40 Cluj Napoca
10:00

21:00 Folkestone 21:00 Folkestone
10:00

21:30 Folkestone 21:30 Folkestone
10:00

21:00 Bratislava 21:00 Bratislava
10:00

21:00 Bologna 21:00 Bologna
10:00

21:35 Maidstone
10:00
Olimpia Travel
04:30 Nurnberg 04:30 Birmingham 04:30 Nurnberg 04:30 Birmingham 04:30 Nurnberg 04:30 Birmingham
10:00

11:30 Deva
10:00

11:30 Dunfermline
10:00

11:30 Belfast
10:00

03:55 Modena 03:55 Ravenna
10:00

13:15 Gilgau
10:05

11:15 Alba Iulia
10:10

21:35 Viena 21:35 Sankt Polten
10:10

05:30 Middlesbrough
10:10

13:00 Reghin
10:15

10:45 Aiud
10:15

12:45 Orastie
10:15

14:41 Toplita
10:16
DACOS
13:47 Talmaciu
10:18

12:00 Alba Iulia
10:20
DACOS
12:17 Sebes
10:29

11:15 Cluj Napoca
10:30

16:30 Poiana Largului
10:30

13:15 Beclean
10:30

12:40 Nancy
10:30

11:10 Cluj Napoca
10:30

10:20 Benidorm
10:30

15:15 Calimanesti
10:30

13:15 Dej
10:30

15:15 Calimanesti
10:30

12:10 Targu Mures
10:30

11:30 Edinburgh 11:30 Gent
10:30

09:30 Skala Rachioni
10:30

21:35 Canterbury
10:35

10:20 Verona
10:40
DACOS
13:47 Sibiu
10:43

16:34 Targu Jiu
10:45

13:15 Gherla
10:45
DACOS
17:22 Pitesti
10:46
DACOS
12:17 Alba Iulia
10:49

21:35 Kent
10:50

11:30 Portadown
10:50

14:41 Lunca Bradului
10:54

13:52 Sibiu
10:55

15:15 Talmaciu
10:55

15:15 Talmaciu
10:55

16:30 Tulghes
11:00

13:15 Dej
11:00

15:30 Lugoj
11:00

11:45 Cluj Napoca
11:00

11:42 Cluj Napoca
11:00

11:40 Cluj Napoca
11:00

11:40 Cluj Napoca
11:00

11:42 Cluj Napoca
11:00

17:00 Flensburg
11:00

11:40 Cluj Napoca
11:00

21:00 Dover 21:00 Dover 21:00 Budapesta 21:00 Budapesta
11:00

21:30 Viena 21:30 Dover 21:30 Viena 21:30 Dover
11:00

21:00 Gyor 21:00 Gyor
11:00

21:00 Budapesta 21:00 Budapesta
11:00

07:35 Spessart
11:00

09:30 Skala Prinos
11:00
Transport Pasajeros
11:50 Padureni
11:10

12:10 Iernut
11:10

05:30 York
11:10

16:34 Bumbesti Jiu
11:11

13:15 Gherla
11:15
DACOS
12:17 Aiud
11:15

07:35 Wertheim
11:20

21:35 Dover
11:20

03:55 Verona
11:20

14:41 Deda
11:24

12:10 Ludus
11:25

16:30 Borsec
11:30

16:34 Lainici
11:30

12:45 Alba Iulia
11:30

19:15 Bucuresti
11:30

21:00 Goteborg 21:00 Goteborg
11:30
Olimpia Travel
04:30 Coventry 04:30 Coventry 04:30 Coventry
11:30

11:30 Bruxelles
11:30

09:30 Limenaria
11:30

05:30 Nurnberg
11:30

13:00 Targu Mures
11:35

11:30 Dun Dealgan
11:40

14:41 Reghin
11:50

12:10 Campia Turzii
11:50

07:35 Wurzburg
11:50

05:30 Leeds
11:55
DACOS
13:47 Sebes
11:59

13:00 Iernut
12:00

15:30 Faget
12:00

12:41 Cluj Napoca
12:00

12:40 Strasbourg
12:00

19:25 Horezu
12:00

12:40 Cluj Napoca
12:00
Transport Pasajeros
12:50 Plaiuri
12:00
DACOS
20:22 Bucuresti
12:00

10:20 Vicenza
12:00

12:40 Cluj Napoca
12:00

21:00 Budapesta 21:00 Budapesta
12:00

21:00 Ferrara 21:00 Ferrara
12:00

07:35 Holyhead 07:35 Holyhead
12:00

09:30 Potos
12:00

16:34 Petrosani
12:03
DACOS
17:22 Ramnicu Valcea
12:03

16:30 Toplita
12:05

13:00 Ludus
12:10

10:20 Padova
12:10

07:35 Wurzburg
12:10

13:52 Sebes
12:11
DACOS
13:47 Alba Iulia
12:19

03:55 Padova
12:20

10:20 Venetia
12:25

13:52 Alba Iulia
12:29

13:15 Cluj Napoca
12:30

15:15 Sibiu
12:30

15:15 Sibiu
12:30

21:00 Varberg 21:00 Varberg
12:30

11:30 Aberdeen
12:30

13:15 Cluj Napoca
12:35

13:15 Cluj Napoca
12:35

13:00 Campia Turzii
12:45

19:15 Pitesti
12:45
DACOS
13:47 Aiud
12:45

07:35 Bangor
12:45
Olimpia Travel
04:30 Northampton 04:30 Northampton 04:30 Northampton
12:45

06:30 Nessebar
12:45

05:30 Sheffield
12:45
DACOS
17:22 Calimanesti
12:51

14:41 Targu Mures
12:52

03:55 Venetia
12:55

00:00 Bucuresti
13:00

15:30 Deva
13:00

14:15 Cluj Napoca
13:00

12:40 Karlsruhe
13:00

10:20 Aielo de Malferit
13:00

21:30 Budapesta 21:30 Budapesta
13:00

07:35 Nurnberg
13:00

11:30 Newcastle upon Tyne
13:00

11:30 Dublin
13:00

06:30 Sunny Beach
13:00

16:34 Hateg
13:10

11:30 Dundee
13:10

13:52 Aiud
13:11
Olimpia Travel
04:30 Passau 04:30 Passau 04:30 Passau
13:15

15:30 Orastie
13:20

17:40 Oradea
13:30

10:20 Xativa
13:30

15:15 Sebes
13:30

15:15 Sebes
13:30

17:00 Hamburg
13:30

21:00 Halmstad 21:00 Halmstad
13:30

21:00 Padova 21:00 Padova
13:30

07:35 Manchester
13:30
Olimpia Travel
04:30 Milton Keynes 04:30 Milton Keynes 04:30 Milton Keynes
13:30

03:55 Treviso
13:30

14:41 Iernut
13:31

16:34 Calan
13:35
Transport Pasajeros
14:15 Padureni
13:35

19:25 Targu Jiu
13:36

21:35 Budapesta
13:40

14:30 Cluj Napoca
13:45

16:30 Reghin
13:45

06:30 Obzor
13:45
DACOS
20:22 Pitesti
13:46

16:34 Simeria
13:49

07:35 Nurnberg
13:50

11:30 Perth
13:50
DACOS
17:22 Talmaciu
13:57

16:34 Orastie
13:59

15:30 Alba Iulia
14:00

14:45 Cluj Napoca
14:00

22:45 Bucuresti
14:00

19:15 Ramnicu Valcea
14:00

23:30 Budapesta
14:00
DACOS
14:41 Cluj Napoca
14:00

10:20 Udine
14:00

15:15 Alba Iulia
14:00

15:15 Alba Iulia
14:00

14:40 Cluj Napoca
14:00

21:00 Dunkerque 21:00 Dunkerque
14:00

21:30 Dunkerque 21:30 Dunkerque
14:00

14:30 Cluj Napoca Aeroport
14:00

07:35 Manchester 07:35 Liverpool
14:00

17:20 Abrud
14:00

11:30 Luxembourg
14:00

11:30 Luxembourg
14:00

06:30 Balchik
14:00

05:30 Doncaster
14:00

19:25 Bumbesti Jiu
14:02

17:40 Alesd
14:05

17:20 Gura Rosiei
14:10

16:45 Sibiu
14:15

06:30 Albena
14:15
DACOS
17:22 Sibiu
14:18

21:35 Calais
14:20

19:25 Lainici
14:21

15:15 Teius
14:25

15:15 Teius
14:25

17:20 Campeni
14:26

15:40 Targu Mures
14:30

00:00 Pitesti
14:30

15:30 Teius
14:30

15:30 Alba Iulia
14:30

22:45 Bucuresti
14:30

12:40 Heilbronn
14:30

19:15 Calimanesti
14:30

15:10 Cluj Napoca
14:30
Civ Trans SRL
15:05 Micesti
14:30

16:10 Targu Mures
14:30

21:00 Helsingborg 21:00 Helsingborg
14:30
Olimpia Travel
04:30 Luton 04:30 Luton 04:30 Luton
14:30

11:30 Sunderland 11:30 Stirling
14:30

06:30 Nisipurile de Aur
14:30
Olimpia Travel
04:30 Wels 04:30 Wels 04:30 Wels
14:35

17:20 Bistra
14:36

15:15 Aiud
14:40

15:15 Aiud
14:40

06:30 Sunny Day
14:40

16:30 Targu Mures
14:45

16:45 Apoldu de Sus
14:45

06:30 Sf. Constantin si Elena
14:45

15:30 Aiud
14:50

17:20 Musca
14:50

19:25 Petrosani
14:54

19:15 Talmaciu
14:55

17:20 Lupsa
14:56

20:20 Timisoara
15:00

17:50 Hunedoara
15:00

23:30 Budapesta
15:00

15:38 Cluj Napoca
15:00
Axi Tours
18:45 Brasov
15:00

10:20 Valencia 10:20 Tarvisio
15:00

15:15 Unirea
15:00

20:30 Arad
15:00

21:00 Calais 21:00 Calais
15:00

21:30 Calais 21:30 Calais
15:00

21:00 Landskrona 21:00 Landskrona
15:00

05:30 Lincoln
15:00

03:55 Udine
15:00

16:34 Alba Iulia
15:02

17:20 Valea Lupsei
15:02
DACOS
20:22 Ramnicu Valcea
15:03

17:20 Muncel
15:06

16:10 Iernut
15:10

07:35 Regensburg
15:10

17:20 Baia De Aries
15:14

16:45 Sebes
15:15

15:30 Teius
15:15

15:57 Cluj Napoca
15:15

15:30 Unirea
15:20

15:30 Aiud
15:20

17:20 Sartas
15:20

11:30 Glasgow
15:20

16:10 Ludus
15:25

17:20 Brazesti
15:26

00:00 Ramnicu Valcea
15:30

17:40 Huedin
15:30

16:30 Ludus
15:30

16:45 Alba Iulia
15:30

17:45 Deva
15:30

16:10 Cluj Napoca
15:30

17:50 Deva
15:30

16:10 Cluj Napoca
15:30

21:00 Malmo 21:00 Malmo
15:30

21:00 Mestre 21:00 Mestre
15:30

09:30 Skala Potamia
15:30
DACOS
17:22 Sebes
15:34
Transport Pasajeros
16:15 Padureni
15:35

10:20 Castellon de la Plana
15:40

17:20 Salciua de Sus
15:40

17:20 Salciua de Jos
15:44

11:30 Durham
15:45

11:30 Saarbrucken
15:45

16:34 Aiud
15:48

16:10 Campia Turzii
15:50

07:35 Passau
15:50
DACOS
20:22 Calimanesti
15:51
DACOS
17:22 Alba Iulia
15:54

17:20 Posaga de Jos
15:56

20:20 Lugoj
16:00

00:00 Calimanesti
16:00

19:06 Sibiu
16:00

16:40 Cluj Napoca
16:00

16:45 Teius
16:00

12:40 Nurnberg
16:00

17:45 Orastie
16:00

17:50 Orastie
16:00

23:30 Szolnok
16:00

16:35 Cluj Napoca
16:00

21:00 Arad
16:00

21:30 Arad
16:00

21:00 Lille 21:00 Lille
16:00

21:30 Lille 21:30 Lille
16:00

21:00 Copenhagen 21:00 Copenhagen
16:00

07:35 Birmingham
16:00

11:30 Holyhead
16:00

09:30 Thassos
16:00

05:30 Nottingham
16:00

19:25 Hateg
16:01

17:20 Lunca Ariesului
16:02
Axi Tours
18:45 Rupea
16:05

21:35 Ostende
16:05

22:45 Pitesti
16:10

17:20 Ocolis
16:10

17:20 Vidolm
16:14

16:30 Campia Turzii
16:15

16:45 Aiud
16:15

21:30 Satu Mare
16:15

07:35 Birmingham
16:20
DACOS
17:22 Aiud
16:22

17:20 Ocolisel
16:22

19:25 Calan
16:25

07:35 Suben
16:25

19:15 Sibiu
16:30

02:00 Budapesta
16:30

10:20 Villach 10:20 Benicarlo
16:30

17:10 Cluj Napoca
16:30

07:35 Coventry 07:35 Coventry
16:30

21:35 Jabbeke
16:30

09:30 Keramoti
16:30

21:30 Livada
16:35

21:30 Apa
16:40

17:45 Alba Iulia
16:40

19:25 Simeria
16:40

21:30 Seini
16:45

17:50 Alba Iulia
16:45
Axi Tours
18:45 Sighisoara
16:45

21:35 Brugge
16:45
Olimpia Travel
04:30 Londra 04:30 Londra 04:30 Londra
16:45

17:20 Buru
16:46

19:25 Orastie
16:50

10:20 Klagenfurt
16:50

07:35 Haag
16:50

17:20 Cornesti
16:56
DACOS
20:22 Talmaciu
16:57

17:40 Cluj Napoca
17:00

23:30 Puspokladany 02:00 Budapesta
17:00
DACOS
21:34 Ramnicu Valcea
17:00

17:00 Berlin
17:00

17:40 Cluj Napoca
17:00

21:00 Bruxelles 21:00 Bruxelles
17:00

21:30 Bruxelles 21:30 Bruxelles
17:00

21:00 Udine 21:00 Udine
17:00

07:35 Northampton 07:35 Northampton
17:00
Olimpia Travel
04:30 Viena 04:30 Viena 04:30 Viena
17:00

05:30 Birmingham
17:00

17:20 Mihai Viteazu
17:04

10:20 Griffen
17:10

11:30 Dumfries
17:10

21:30 Cicirlau
17:15

17:50 Aiud
17:15

21:35 Drongen
17:15

19:06 Sebes Alba
17:16
DACOS
20:22 Sibiu
17:18

10:20 Baix Ebre
17:20

07:35 Wels
17:20
DACOS
21:34 Calimanesti
17:21

22:45 Ramnicu Valcea
17:30

19:15 Sebes
17:30
Axi Tours
18:45 Medias
17:30

10:20 Griffen
17:30

22:30 Arad
17:30

07:35 Milton Keynes
17:30

11:30 Mannheim 11:30 Middlesbrough
17:30

11:30 Chester 11:30 Mannheim
17:30

05:30 Viena
17:30

21:30 Tautii Magheraus
17:35

07:35 Milton Keynes
17:35

21:35 Aalst
17:35

19:06 Alba Iulia
17:36

10:20 L'Hospitalet de l'Infant
17:40

07:35 Luton
17:40

21:30 Baia Mare
17:45
Axi Tours
18:45 Tarnaveni
17:45

07:35 Luton
17:45

20:20 Sibiu
17:50

22:45 Calimanesti
17:50

10:20 Graz
17:50

07:35 Linz
17:50

19:25 Alba Iulia
17:53

20:20 Deva
18:00

18:40 Cluj Napoca
18:00

12:40 Passau
18:00

19:15 Alba Iulia
18:00

19:30 Targu Mures
18:00

21:35 Bruxelles
18:00

11:30 Carlisle 11:30 Heidelberg
18:00

11:30 Heidelberg
18:00

03:55 Maribor
18:00

21:30 Somcuta Mare
18:05
Olimpia Travel
04:30 Maidstone 04:30 Maidstone 04:30 Maidstone
18:05

10:20 Gleisdorf
18:10

21:00 Crewe 21:00 Crewe
18:10

07:35 Sankt Valentin
18:10

00:00 Sibiu
18:15

10:20 Tarragona
18:15

11:30 Liverpool
18:15

19:06 Aiud
18:18

20:20 Apoldu de Sus
18:20

21:35 Bruxelles
18:20

19:15 Teius
18:25

20:20 Orastie
18:30

21:30 Ileanda
18:30

02:00 Szolnok
18:30

19:30 Iernut
18:30

19:00 Cluj Napoca Aeroport
18:30

05:30 Peterborough
18:30
DACOS
20:22 Sebes
18:34

21:35 Bruxelles
18:35

20:20 Sibot
18:40

19:15 Aiud
18:40

19:25 Aiud
18:40
DACOS
21:34 Talmaciu
18:40

07:35 Oed
18:40

10:20 Ilz
18:45

20:20 Sebes
18:50

21:30 Gilgau
18:50

19:30 Ludus
18:50

07:35 Amstetten
18:50
DACOS
20:22 Alba Iulia
18:54

00:00 Sebes
19:00
DACOS
21:34 Sibiu
19:00

19:40 Cluj Napoca
19:00

21:00 Warrington 21:00 Liege 21:00 Liege 21:00 Warrington 21:00 Stoke on Trent 21:00 Stoke on Trent
19:00

21:30 Liege 21:30 Liege
19:00

19:30 Cluj Napoca Aeroport
19:00

21:00 Rostock 21:00 Rostock
19:00

21:35 Liege
19:00

11:30 York 11:30 Heilbronn
19:00

11:30 Heilbronn
19:00

09:30 Kresna
19:00

20:20 Alba Iulia
19:05
Olimpia Travel
04:30 Dover 04:30 Dover 04:30 Dover
19:05

19:30 Campia Turzii
19:10

07:35 Kemmelbach
19:10

21:35 Liege
19:10

21:30 Dej
19:15

10:20 Barcelona
19:15

20:20 Alba Iulia
19:20

10:20 Barcelona
19:20
DACOS
20:22 Aiud
19:22

22:45 Sibiu
19:30

21:30 Gherla
19:30

22:40 Simleu Silvaniei
19:30

17:00 Dresda
19:30

20:10 Cluj Napoca
19:30

21:00 Graz 21:00 Graz
19:30

07:35 Londra 07:35 Melk
19:30

05:30 Northampton
19:30

20:20 Teius
19:35

00:00 Alba Iulia
19:40

22:40 Pericei
19:40

10:20 Wiener Neustadt
19:40

07:35 Loosdorf
19:40

11:30 Harrogate
19:40

22:40 Varsolt
19:45

20:20 Aiud
19:50

21:35 Aachen
19:50

22:40 Hereclean
19:51

20:40 Cluj Napoca
20:00

02:00 Puspokladany
20:00

21:00 Liverpool 21:00 Liverpool 21:00 Aachen 21:00 Aachen
20:00

21:30 Aachen 21:30 Aachen
20:00

07:35 Dartford
20:00

11:30 Liverpool 11:30 Kingston upon Hull
20:00
DACOS
21:34 Sebes
20:04

07:35 Sankt Polten
20:10

22:45 Saliste
20:20

22:40 Zalau
20:20

10:20 Viena 10:20 Girona
20:20

21:35 Frechen
20:20
DACOS
21:34 Alba Iulia
20:22

22:45 Miercurea Sibiului
20:30

22:40 Ciumarna
20:30

10:20 Viena
20:30

21:00 Cluj Napoca Aeroport
20:30

11:30 Scunthorpe 11:30 Nurnberg
20:30

11:30 Nurnberg 11:30 Stoke on Trent
20:30

22:40 Romanasi
20:38

22:40 Poarta Salajului
20:40

21:35 Koln
20:40

05:30 Cambridge
20:40

10:20 Figueras
20:45

22:40 Sanmihaiu Almasului
20:50

22:40 Chendremal
20:55

22:45 Sebes
21:00

21:30 Cluj Napoca
21:00

22:40 Zimbor
21:00
DACOS
21:34 Aiud
21:00

17:00 Stockholm
21:00

21:00 Koln 21:00 Koln
21:00

21:30 Koln 21:30 Koln
21:00

07:35 Maidstone
21:00

11:30 Chester
21:00

09:30 Sofia
21:00

03:55 Frosinone
21:00

22:40 Sutoru
21:03

22:40 Sincraiu Almasului
21:05

22:40 Topa Mica
21:10

07:35 Viena
21:10

22:40 Berindu
21:15

21:35 Siegburg
21:15

22:40 Mihaesti
21:20

22:40 Sanpaul
21:25

22:40 Sardu
21:28

22:15 Cluj Napoca
21:30

22:45 Alba Iulia
21:30

22:40 Nadasel
21:30

17:00 Sodertalje
21:30

21:30 Liverpool 21:30 Liverpool
21:30

11:30 Norwich
21:30

05:30 Luton
21:30

22:40 Mera
21:33

22:40 Radaia
21:35

21:35 Bad Honnef am Rhein
21:35

22:40 Suceag
21:38

22:40 Baciu
21:40

11:30 Northwich
21:40

03:55 Latina
21:40

11:30 Telford
21:45

22:45 Teius
21:50

07:35 Canterbury
21:50

12:40 Linz
22:00

22:40 Cluj Napoca
22:00

10:00 Mangalia
22:00

17:00 Oslo 17:00 Oslo
22:00

21:00 Manchester 21:00 Manchester
22:00

21:00 Berlin 21:00 Berlin
22:00

21:00 Latina 21:00 Latina
22:00

11:30 Doncaster 11:30 Leeds
22:00

22:45 Aiud
22:10

11:30 Crewe
22:10

17:00 Nykoping
22:15

11:30 Plzen
22:15

11:30 Wolverhampton 11:30 Plzen
22:15

22:45 Unirea
22:30

10:20 Perpignan
22:30

17:00 Praga
22:30

17:00 Praga
22:30

07:35 Kent 07:35 Budapesta
22:30

11:30 Manchester
22:30

05:30 Londra
22:30

21:35 Limburg an der Lahn
22:35

10:00 Constanta
22:45

17:00 Moss 17:00 Moss
22:45

21:30 Manchester 21:30 Manchester
22:45

21:35 Bad Camberg
22:50

17:00 Norrkoping
23:00

21:00 Frankfurt 21:00 Frankfurt
23:00

21:30 Frankfurt 21:30 Frankfurt
23:00

07:35 Dover
23:00

11:30 Chesterfield 11:30 Stoke on Trent 11:30 Sheffield 11:30 Ipswich
23:00

11:30 Birmingham
23:00

03:55 Fiumicino
23:00

21:35 Frankfurt
23:10

17:00 Sarpsborg 17:00 Sarpsborg
23:15

03:55 Olgiata
23:15

10:20 Narbonne
23:20

21:35 Weiskirchen
23:20

10:20 Budapesta
23:30

17:00 Linkoping
23:30

21:00 Aprilia 21:00 Aprilia
23:30
Olimpia Travel
04:30 Ostende 04:30 Ostende 04:30 Ostende
23:30

11:30 Birmingham
23:30

11:30 Coventry
23:30

10:00 Cernavoda
23:40

10:20 Beziers
23:45

11:30 Nottingham
23:45