Statie Voila Voila, Romania Adresă: DN1 2, Voila, România Plecări Ora Către 08:50 15:30 Roman 09:15 Fagaras 12:00 Bretcu 15:40 Sabaoani 14:00 Livezi 14:30 Bacau 16:20 Targu Frumos 11:10 Reci (Ram. Petrom) 15:50 Miclauseni 10:20 Ghimbav 17:00 Iasi 13:45 Onesti 16:30 Baltati 12:30 Oituz (BC) 15:55 Strunga 12:10 Harja 11:40 Targu Secuiesc 11:00 Brasov 10:20 Codlea 14:15 Sanduleni 16:40 Podu Iloaiei 09:20 Persani 11:25 11:45 Fagaras 16:50 Bacau 17:50 Roman 14:50 Oituz (BC) 18:00 Sabaoani 14:40 Harja 13:15 Brasov 19:00 Baltati 12:20 Codlea 16:15 Sanduleni 19:15 Podu Iloaiei 12:00 Persani 14:00 Targu Secuiesc 19:30 Iasi 13:30 Reci (Ram. Petrom) 18:20 Strunga 16:00 Livezi 15:50 Onesti 18:45 Targu Frumos 14:35 Bretcu 18:10 Miclauseni 12:45 Ghimbav 14:30 15:10 Avrig 14:50 Ucea de Jos 17:15 Sibot 16:00 Sibiu 15:00 Arpasu de Jos 16:40 Miercurea Sibiului 17:00 Sebes 17:45 Simeria 16:20 Saliste 18:00 Deva 14:40 Sambata de Jos 17:30 Orastie 14:45 Oltet 18:05 18:40 Arpasu de Jos 19:30 Sibiu 18:15 Oltet 19:00 Avrig 18:10 Sambata de Jos 18:20 Ucea de Jos Sosiri De la Ora 08:50 Deva 06:00 08:50 Simeria 06:15 08:50 Orastie 06:25 08:50 Sibot 06:35 08:50 Sebes 06:40 14:30 Iasi 07:00 08:50 Miercurea Sibiului 07:10 14:30 Podu Iloaiei 07:15 14:30 Baltati 07:25 08:50 Saliste 07:30 14:30 Targu Frumos 07:40 14:30 Strunga 07:50 14:30 Miclauseni 08:00 08:50 Sibiu 08:00 14:30 Sabaoani 08:10 08:50 Avrig 08:20 14:30 Roman 08:25 08:50 Arpasu de Jos 08:35 08:50 Ucea de Jos 08:40 08:50 Oltet 08:43 08:50 Sambata de Jos 08:45 14:30 Bacau 09:10 14:30 Sanduleni 09:45 14:30 Livezi 10:00 14:30 Onesti 10:15 11:25 Sibiu 10:30 18:05 Iasi 10:30 14:30 Oituz (BC) 10:40 11:25 Avrig 10:50 18:05 Baltati 10:55 11:25 Arpasu de Jos 11:00 11:25 Ucea de Jos 11:10 18:05 Targu Frumos 11:10 14:30 Harja 11:15 11:25 Oltet 11:15 18:05 Strunga 11:20 14:30 Bretcu 11:30 18:05 Miclauseni 11:30 18:05 Sabaoani 11:35 14:30 Targu Secuiesc 11:45 18:05 Roman 11:45 18:05 Bacau 12:30 14:30 Reci (Ram. Petrom) 12:45 14:30 Brasov 13:00 18:05 Sanduleni 13:00 14:30 Ghimbav 13:15 14:30 Codlea 13:30 18:05 Livezi 13:30 18:05 Onesti 13:45 14:30 Persani 14:00 14:30 Fagaras 14:20 18:05 Oituz (BC) 14:20 18:05 Harja 15:10 18:05 Bretcu 15:15 18:05 Targu Secuiesc 15:30 18:05 Reci (Ram. Petrom) 16:30 18:05 Brasov 16:45 18:05 Ghimbav 17:00 18:05 Codlea 17:15 18:05 Persani 17:30 18:05 Fagaras 17:50