Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Gara - Autocare din Trojane Slovenia

Un serviciu Bileteria

Gara

Trojane, Slovenia

Plecări
Ora Către
23:00
16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:50 Medgidia 12:30 Sebes 17:10 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:40 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:50 Beclean 12:05 Turda 08:55 Bontida 12:25 Alba Iulia 08:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:40 Calarasi 12:35 Sibiu 17:00 Lehliu 12:55 Covasna 16:35 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 08:50 Baia Mare 12:30 Sebes 08:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 12:20 Teius 17:30 Cernavoda 12:40 Fagaras 16:55 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 08:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 08:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 18:00 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:20 Slobozia 12:45 Brasov 16:50 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:55 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 08:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele
Sosiri
De la Ora

03:30 Tulcea 03:30 Tulcea
01:15

03:30 Braila 03:30 Braila
01:20

03:30 Galati 03:30 Galati
03:00

03:30 Ianca 03:30 Ianca
03:30

03:30 Mangalia
04:00

03:30 Constanta
04:10

03:30 Medgidia
04:20

03:30 Calarasi 03:30 Faurei 03:30 Faurei
04:30

03:30 Tecuci 03:30 Tecuci 03:30 Cernavoda
04:40

03:30 Barlad 03:30 Barlad 03:30 Slobozia
04:50

03:30 Harsova
05:00

03:30 Lehliu
05:10

03:30 Tandarei
05:20

03:30 Bucuresti 03:30 Husi 03:30 Husi
05:30

03:30 Pitesti 03:30 Vaslui 03:30 Vaslui
05:40

03:30 Ramnicu Valcea
05:50

03:30 Giurgiu 03:30 Iasi 03:30 Giurgiu 03:30 Iasi 03:30 Targoviste
06:00

03:30 Podu Iloaiei 03:30 Podu Iloaiei 03:30 Sinaia 03:30 Alexandria 03:30 Alexandria
06:10

03:30 Turnu Magurele 03:30 Turnu Magurele
06:15

03:30 Predeal 03:30 Caracal 03:30 Caracal 03:30 Harlau 03:30 Harlau
06:20

03:30 Slatina (Olt) 03:30 Slatina (Olt) 03:30 Flamanzi 03:30 Flamanzi 03:30 Campina
06:30

03:30 Botosani 03:30 Botosani 03:30 Urziceni
06:40

03:30 Saveni 03:30 Saveni
06:45

03:30 Ploiesti 03:30 Darabani 03:30 Darabani
06:50

03:30 Buzau 03:30 Dorohoi 03:30 Craiova 03:30 Craiova 03:30 Dorohoi
07:00

03:30 Vanatori 03:30 Vanatori 03:30 Filiasi 03:30 Filiasi 03:30 Ramnicu Sarat
07:10

03:30 Drobeta Turnu Severin 03:30 Drobeta Turnu Severin 03:30 Focsani
07:20

03:30 Rovinari 03:30 Rovinari 03:30 Marasesti
07:30

03:30 Adjud 03:30 Resita 03:30 Resita
07:40

03:30 Caransebes 03:30 Caransebes 03:30 Bacau
07:50

03:30 Targu Jiu 03:30 Targu Jiu 03:30 Roman
08:00

03:30 Targu Frumos 03:30 Bumbesti Jiu 03:30 Bumbesti Jiu
08:10

03:30 Pascani 03:30 Petrosani 03:30 Petrosani
08:20

03:30 Poiana Largului 03:30 Poiana Largului 03:30 Motca 03:30 Hateg 03:30 Hateg
08:30

03:30 Bicaz 03:30 Bicaz
08:35

03:30 Targu Neamt 03:30 Piatra Neamt 03:30 Hunedoara 03:30 Hunedoara 03:30 Piatra Neamt
08:40

03:30 Falticeni 03:30 Deva 03:30 Deva
08:50

03:30 Suceava
08:55

03:30 Lugoj 03:30 Lugoj 03:30 Gheorgheni 03:30 Radauti 03:30 Gheorgheni
09:00

03:30 Gura Humorului 03:30 Sovata 03:30 Timisoara 03:30 Timisoara 03:30 Sovata
09:10

03:30 Campulung Moldovenesc 03:30 Arad 03:30 Arad
09:20

03:30 Miercurea Ciuc 03:30 Miercurea Ciuc 03:30 Chisineu Cris 03:30 Chisineu Cris 03:30 Vatra Dornei
09:30

03:30 Odorheiu Secuiesc 03:30 Odorheiu Secuiesc 03:30 Prundu Bargaului
09:40

03:30 Salonta 03:30 Salonta 03:30 Nasaud 03:30 Toplita 03:30 Toplita
09:50

03:30 Bistrita 03:30 Reghin 03:30 Gilau 03:30 Gilau 03:30 Reghin
10:00

03:30 Onesti 03:30 Onesti 03:30 Beclean
10:10

03:30 Moinesti 03:30 Moinesti 03:30 Dej
10:20

03:30 Gherla 03:30 Comanesti 03:30 Comanesti
10:30

03:30 Covasna 03:30 Covasna
10:40

03:30 Targu Secuiesc 03:30 Targu Secuiesc
10:50

03:30 Brasov 03:30 Brasov
11:00

03:30 Fagaras 03:30 Fagaras
11:10

03:30 Sibiu 03:30 Sibiu
11:20

03:30 Sebes 03:30 Sebes
11:25

03:30 Alba Iulia 03:30 Alba Iulia
11:30

03:30 Teius 03:30 Teius
11:35

03:30 Aiud 03:30 Aiud
11:40

03:30 Targu Mures 03:30 Targu Mures
11:50

03:30 Turda 03:30 Turda
12:00

03:30 Cluj Napoca
13:30

03:30 Bontida
13:50

03:30 Baia Mare
14:05

03:30 Satu Mare
14:10

03:30 Zalau
14:20

03:30 Huedin
15:00

03:30 Alesd
15:10

03:30 Oradea
18:20