Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Aielo de Malferit > Estacion de Autobuses Santisimo Cristo

Estacion de Autobuses Santisimo Cristo

Aielo de Malferit, Spania

Plecări
Ora Către
04:30
07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid
04:30
10:00 Villacanas 10:50 Villa de Don Fadrique 08:30 Tomelloso 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 09:30 Alcazar de San Juan
13:00
16:30 Radauti 13:20 Beclean 02:45 Ciumeghiu 10:20 Turda 07:25 Huedin 09:00 Alba Iulia 04:20 Arad 23:30 Budapesta 17:50 Graz 16:30 Villach 12:10 Padova 09:10 Piacenza 06:40 Savona 03:40 Cannes 23:20 Narbonne 19:20 Barcelona 17:20 Baix Ebre 02:40 Aix-en-Provence 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 12:40 Dej 03:15 Salonta 10:10 Unirea 02:10 Simand 08:00 Sebes 04:00 Pecica 20:20 Viena 17:30 Griffen 15:00 Tarvisio 12:00 Vicenza 08:20 Tortona 05:00 Imperia 01:20 Lancon-Provence 22:30 Perpignan 19:15 Barcelona 17:40 L'Hospitalet de l'Infant 03:30 Vidauban 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 11:40 Gherla 04:05 Oradea 09:50 Aiud 07:20 Orastie 03:30 Nadlac 20:30 Viena 17:10 Griffen 14:00 Udine 10:40 Verona 07:50 Ovada 04:40 San Remo 00:15 Montpellier 20:45 Figueras 18:15 Tarragona 18:45 Ilz 00:50 Nimes 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 17:00 Botosani 14:00 Bistrita 02:35 Chisineu Cris 11:00 Cluj Napoca 05:45 Alesd 09:30 Teius 07:00 Deva 04:50 Simeria 19:40 Wiener Neustadt 16:50 Klagenfurt 12:25 Venetia 10:00 Brescia 07:20 Genova 04:10 Nice 23:45 Beziers 20:20 Girona 16:30 Benicarlo 18:10 Gleisdorf 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului
Sosiri
De la Ora

06:30 Dorohoi
00:00

06:30 Baltati
00:20

06:30 Viena 06:30 Targu Frumos 06:30 Botosani
00:30

06:30 Ruginoasa
00:40

06:30 Pascani
00:45

06:30 Cristesti 06:30 Radauti
01:00

06:30 Wiener Neustadt
01:15

06:30 Falticeni
01:30

06:30 Ilz
02:20

06:30 Suceava
02:30

06:30 Gleisdorf
02:35

06:30 Ilisesti
02:45

06:30 Graz 06:30 Paltinoasa
03:00

06:30 Gura Humorului
03:15

06:30 Campulung Moldovenesc
03:40

06:30 Griffen
03:50

06:30 Griffen
04:00

06:30 Klagenfurt
04:10

06:30 Iacobeni
04:15

06:30 Vatra Dornei
04:30

06:30 Villach
04:40

06:30 Pitesti
05:00

13:00 Madrid
06:00

06:30 Tarvisio
06:10

13:00 Arganda del Rey
06:20

06:30 Udine
06:50

13:00 Tarancon
07:00

06:30 Feldru
07:00

13:00 Fuente de Pedro Naharro
07:15

13:00 Horcajo de Santiago
07:30

13:00 Corral de Almaguer 13:00 Corral de Almaguer
07:40

13:00 Villamayor de Santiago
07:45

13:00 Quintanar de la Orden
08:00

06:30 Bistrita
08:00

13:00 Villa de Don Fadrique 13:00 Miguel Esteban 13:00 Villa de Don Fadrique
08:20

06:30 Venetia
08:30

13:00 Villacanas 13:00 Villacanas
08:35

06:30 Beclean
08:40

13:00 Las Pedroneras
08:45

06:30 Padova
08:45

13:00 Alcazar de San Juan 13:00 Alcazar de San Juan
09:00

06:30 Vicenza
09:05

06:30 Dej
09:10

13:00 La Roda
09:15

06:30 Verona
09:20

13:00 Pedro Munoz 13:00 Pedro Munoz 13:00 Albacete
09:30

13:00 Tomelloso 13:00 Tomelloso
10:00

13:00 Almansa
10:20

06:30 Cluj Napoca
10:30

06:30 Brescia
10:35

06:30 Turda
10:50

06:30 Unirea
11:15

06:30 Piacenza 06:30 Aiud
11:30

06:30 Teius
11:45

06:30 Alba Iulia
12:10

06:30 Sebes
12:20

06:30 Tortona
12:30

06:30 Simeria
12:50

06:30 Ovada
13:00

06:30 Genova
13:15

06:30 Savona
13:50

06:30 Deva
14:00

06:30 Imperia
15:20

06:30 San Remo
15:40

06:30 Nice
16:05

06:30 Cannes
16:45

06:30 Arad
17:00

06:30 Pecica 06:30 Vidauban
17:30

06:30 Nadlac
18:00

06:30 Aix-en-Provence
18:20

06:30 Lancon-Provence
18:40

06:30 Nimes
20:20

06:30 Montpellier
20:45

06:30 Beziers
21:10

06:30 Narbonne
21:30

06:30 Perpignan
22:20

06:30 Budapesta
22:30

06:30 Iasi 06:30 Darabani
23:30