Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Castellon de la Plana > Estacion de Autobuses

Estacion de Autobuses

Castellon de la Plana, Spania

Plecări
Ora Către
12:30
03:50 Targu Frumos 03:10 Targu Neamt 02:40 Gura Humorului 02:00 Nasaud 01:20 Dej 23:30 Chisineu Cris 04:10 Iasi 03:40 Roman 03:00 Falticeni 02:30 Campulung Moldovenesc 01:50 Bistrita 01:10 Baia Mare 23:00 Arad 04:00 Podu Iloaiei 03:30 Bacau 02:55 Suceava 02:20 Vatra Dornei 01:40 Reghin 01:00 Cluj Napoca 22:50 Nadlac 03:55 Harlau 03:20 Pascani 02:50 Botosani 02:10 Prundu Bargaului 01:30 Beclean 23:40 Oradea
13:30 Coltrans
16:00 Tecuci 12:00 Brasov 05:00 Arad 15:00 Adjud 09:30 Fagaras 20:00 Tulcea 14:00 Onesti 08:30 Sibiu 18:00 Galati 13:00 Targu Secuiesc 07:00 Deva
Sosiri
De la Ora
Coltrans
09:30 Tulcea
07:00

05:50 Iasi
07:00

05:50 Podu Iloaiei
07:10

05:50 Harlau
07:20

05:50 Targu Frumos
07:30

05:50 Roman
07:40

05:50 Bacau
07:55

05:50 Pascani
08:10

05:50 Targu Neamt
08:20

05:50 Falticeni
08:30

05:50 Suceava
08:40

05:50 Botosani
08:50
Coltrans
09:30 Galati
09:00

05:50 Gura Humorului
09:00

05:50 Campulung Moldovenesc
09:10

05:50 Vatra Dornei
09:20

05:50 Prundu Bargaului
09:30

05:50 Nasaud
09:40

05:50 Bistrita
10:00

05:50 Reghin
10:10

05:50 Beclean
10:20

05:50 Dej
10:30

05:50 Baia Mare
10:40

05:50 Cluj Napoca
10:50
Coltrans
09:30 Tecuci
11:00

05:50 Oradea
11:00

05:50 Chisineu Cris
11:10

05:50 Arad
11:20
Coltrans
09:30 Adjud
12:00
Coltrans
09:30 Onesti
13:00
Coltrans
09:30 Targu Secuiesc
14:00

05:50 Nadlac
14:30
Coltrans
09:30 Brasov
15:00
Coltrans
09:30 Fagaras
16:00
Coltrans
09:30 Sibiu
17:30
Coltrans
09:30 Deva
19:30
Coltrans
09:30 Arad
22:00