Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > La Roda > Estacion de Autobuses (Peron 1)

Estacion de Autobuses (Peron 1)

La Roda, Spania

Adresă: Avd. Reina Sofia 17

Plecări
Ora Către
06:15
08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey
06:15
10:00 Villacanas 08:30 Tomelloso 10:50 Villa de Don Fadrique 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 09:30 Alcazar de San Juan
09:15
14:00 Vatra Dornei 12:50 Nasaud 01:55 Arad 16:55 Graz 23:00 Budapesta 13:30 Villach 16:55 Graz 10:00 Padova 13:30 Villach 07:15 Piacenza 10:00 Padova 04:30 Savona 07:15 Piacenza 03:00 Cannes 04:30 Savona 22:30 Narbonne 03:00 Cannes 17:40 Barcelona 22:30 Narbonne 15:40 Baix Ebre 17:40 Barcelona 02:00 Aix-en-Provence 15:40 Baix Ebre 02:45 Ciumeghiu 02:00 Aix-en-Provence 07:25 Huedin 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 09:35 Beclean 07:35 Turda 09:35 Beclean 06:15 Alba Iulia 07:35 Turda 01:55 Arad 06:15 Alba Iulia 23:00 Budapesta 15:15 Gura Humorului 01:30 Pecica 15:10 Griffen 18:55 Viena 12:40 Tarvisio 15:10 Griffen 08:50 Vicenza 12:40 Tarvisio 06:30 Tortona 08:50 Vicenza 03:50 Imperia 06:30 Tortona 01:00 Lancon-Provence 03:50 Imperia 21:00 Perpignan 01:00 Lancon-Provence 17:30 Barcelona 21:00 Perpignan 16:00 L'Hospitalet de l'Infant 17:30 Barcelona 02:40 Vidauban 16:00 L'Hospitalet de l'Infant 03:15 Salonta 02:40 Vidauban 02:10 Simand 18:10 Darabani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 09:05 Dej 07:15 Unirea 09:05 Dej 05:15 Sebes 07:15 Unirea 01:30 Pecica 05:15 Sebes 18:55 Viena 14:50 Campulung Moldovenesc 18:45 Viena 01:10 Nadlac 15:00 Griffen 18:45 Viena 12:00 Udine 15:00 Griffen 08:30 Verona 12:00 Udine 05:20 Ovada 08:30 Verona 03:45 San Remo 05:20 Ovada 23:30 Montpellier 03:45 San Remo 19:30 Figueras 23:30 Montpellier 16:30 Tarragona 19:30 Figueras 17:45 Ilz 16:30 Tarragona 00:15 Nimes 17:45 Ilz 04:05 Oradea 00:15 Nimes 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 08:40 Gherla 07:00 Aiud 08:40 Gherla 05:00 Orastie 07:00 Aiud 01:10 Nadlac 05:00 Orastie 14:15 Iacobeni 13:00 Feldru 04:30 Deva 18:15 Wiener Neustadt 04:50 Simeria 14:10 Klagenfurt 18:15 Wiener Neustadt 10:40 Venetia 14:10 Klagenfurt 08:00 Brescia 10:40 Venetia 05:00 Genova 08:00 Brescia 03:15 Nice 05:00 Genova 22:50 Beziers 03:15 Nice 18:30 Girona 22:50 Beziers 15:20 Benicarlo 18:30 Girona 17:15 Gleisdorf 15:20 Benicarlo 02:35 Chisineu Cris 17:15 Gleisdorf 05:45 Alesd 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 10:10 Bistrita 15:30 Paltinoasa 08:00 Cluj Napoca 10:10 Bistrita 06:45 Teius 08:00 Cluj Napoca 04:30 Deva 06:45 Teius 04:50 Simeria
09:15
13:00 Aielo de Malferit 10:20 Almansa 09:30 Albacete
Sosiri
De la Ora

06:15 Wiener Neustadt
00:10

06:15 Ilz
01:20

06:15 Gleisdorf
01:40

06:15 Graz
02:10

06:15 Griffen
03:00

06:15 Griffen
03:10

06:15 Klagenfurt
03:30

06:15 Villach
04:00

06:15 Aielo de Malferit
04:30

06:15 Tarvisio
04:40

06:15 Almansa
05:00

06:15 Udine
05:40

06:15 Albacete
05:45

09:15 Madrid
06:00

09:15 Arganda del Rey
06:20

09:15 Tarancon
07:00

06:15 Venetia
07:00

09:15 Fuente de Pedro Naharro
07:15

09:15 Horcajo de Santiago
07:30

09:15 Corral de Almaguer 09:15 Corral de Almaguer
07:40

06:15 Padova
07:40

09:15 Villamayor de Santiago
07:45

09:15 Quintanar de la Orden
08:00

06:15 Vicenza
08:10

06:15 Bistrita
08:15

09:15 Villa de Don Fadrique 09:15 Villa de Don Fadrique 09:15 Miguel Esteban
08:20

09:15 Villacanas 09:15 Villacanas
08:35

09:15 Las Pedroneras
08:45

06:15 Beclean
08:45

09:15 Alcazar de San Juan 09:15 Alcazar de San Juan
09:00

06:15 Verona
09:00

06:15 Dej
09:10

09:15 Pedro Munoz 09:15 Pedro Munoz
09:30

09:15 Tomelloso 09:15 Tomelloso
10:00

06:15 Brescia
10:00

06:15 Cluj Napoca
10:30

06:15 Piacenza
11:00

06:15 Turda
11:10

06:15 Unirea
11:30

06:15 Aiud
11:40

06:15 Teius
11:55

06:15 Tortona
12:00

06:15 Ovada 06:15 Alba Iulia
12:40

06:15 Genova
12:50

06:15 Sebes
12:55

06:15 Savona
13:10

06:15 Simeria 06:15 Imperia
13:30

06:15 San Remo
13:40

06:15 Deva
14:25

06:15 Nice
14:30

06:15 Cannes
15:00

06:15 Vidauban
16:00

06:15 Aix-en-Provence
16:20

06:15 Lancon-Provence
16:40

06:15 Arad
17:00

06:15 Pecica
17:30

06:15 Nimes
18:00

06:15 Nadlac
18:10

06:15 Montpellier
18:45

06:15 Beziers
19:45

06:15 Narbonne
20:15

06:15 Budapesta 06:15 Perpignan
21:00

06:15 Viena
23:40