Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Madrid > Estacion Sur (Mendez Alvaro)

Estacion Sur (Mendez Alvaro)

Madrid, Spania

Adresă: Calle de Mendez Alvaro 83
Tel: 91.468.42.00
Web: www.estacionautobusesmadrid.com

Plecări
Ora Către
05:00
18:10 Darabani 16:30 Falticeni 12:40 Dej 10:10 Unirea 12:40 Dej 08:00 Sebes 10:10 Unirea 04:00 Pecica 08:00 Sebes 20:20 Viena 04:00 Pecica 17:30 Griffen 20:20 Viena 15:00 Tarvisio 17:30 Griffen 12:00 Vicenza 15:00 Tarvisio 08:20 Tortona 12:00 Vicenza 17:20 Ruginoasa 05:00 Imperia 08:20 Tortona 15:30 Paltinoasa 01:20 Lancon-Provence 05:00 Imperia 14:00 Vatra Dornei 22:30 Perpignan 01:20 Lancon-Provence 19:15 Barcelona 22:30 Perpignan 17:40 L'Hospitalet de l'Infant 19:15 Barcelona 03:30 Vidauban 17:40 L'Hospitalet de l'Infant 03:15 Salonta 03:30 Vidauban 02:10 Simand 18:30 Iasi 11:40 Gherla 09:50 Aiud 11:40 Gherla 07:20 Orastie 09:50 Aiud 03:30 Nadlac 07:20 Orastie 20:30 Viena 03:30 Nadlac 17:10 Griffen 20:30 Viena 14:00 Udine 17:10 Griffen 10:40 Verona 14:00 Udine 07:50 Ovada 10:40 Verona 14:00 Cristesti 04:40 San Remo 07:50 Ovada 15:15 Gura Humorului 00:15 Montpellier 04:40 San Remo 13:00 Feldru 20:45 Figueras 00:15 Montpellier 18:15 Tarragona 20:45 Figueras 18:45 Ilz 18:15 Tarragona 00:50 Nimes 18:45 Ilz 04:05 Oradea 00:50 Nimes 17:00 Botosani 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 14:00 Bistrita 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 09:30 Teius 11:00 Cluj Napoca 07:00 Deva 09:30 Teius 04:50 Simeria 07:00 Deva 19:40 Wiener Neustadt 04:50 Simeria 16:50 Klagenfurt 19:40 Wiener Neustadt 12:25 Venetia 16:50 Klagenfurt 10:00 Brescia 12:25 Venetia 07:20 Genova 10:00 Brescia 16:00 Suceava 04:10 Nice 07:20 Genova 14:50 Campulung Moldovenesc 23:45 Beziers 04:10 Nice 12:50 Nasaud 20:20 Girona 23:45 Beziers 16:30 Benicarlo 20:20 Girona 18:10 Gleisdorf 16:30 Benicarlo 02:35 Chisineu Cris 18:10 Gleisdorf 05:45 Alesd 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 13:20 Beclean 10:20 Turda 13:20 Beclean 09:00 Alba Iulia 10:20 Turda 04:20 Arad 09:00 Alba Iulia 23:30 Budapesta 04:20 Arad 17:50 Graz 23:30 Budapesta 16:30 Villach 17:50 Graz 12:10 Padova 16:30 Villach 09:10 Piacenza 12:10 Padova 17:40 Baltati 06:40 Savona 09:10 Piacenza 15:45 Ilisesti 03:40 Cannes 06:40 Savona 14:15 Iacobeni 23:20 Narbonne 03:40 Cannes 19:20 Barcelona 23:20 Narbonne 17:20 Baix Ebre 19:20 Barcelona 02:40 Aix-en-Provence 17:20 Baix Ebre 02:45 Ciumeghiu 02:40 Aix-en-Provence 07:25 Huedin
05:00
08:30 Albacete 07:00 Quintanar de la Orden 06:00 Tarancon 08:15 La Roda 06:45 Villamayor de Santiago 05:20 Arganda del Rey 07:45 Las Pedroneras 06:30 Horcajo de Santiago 09:00 Aielo de Malferit 07:20 Miguel Esteban 06:15 Fuente de Pedro Naharro 09:20 Almansa
07:00
01:00 Cluj Napoca 22:50 Nadlac 04:00 Podu Iloaiei 03:30 Bacau 02:55 Suceava 02:20 Vatra Dornei 01:40 Reghin 23:40 Oradea 03:55 Harlau 03:20 Pascani 02:50 Botosani 02:10 Prundu Bargaului 01:30 Beclean 23:30 Chisineu Cris 03:50 Targu Frumos 03:10 Targu Neamt 02:40 Gura Humorului 02:00 Nasaud 01:20 Dej 01:10 Baia Mare 23:00 Arad 04:10 Iasi 03:40 Roman 03:00 Falticeni 02:30 Campulung Moldovenesc 01:50 Bistrita
22:30 Amring
14:30 Sibiu 13:00 Deva 19:00 Bucuresti 10:00 Arad 17:30 Pitesti 16:00 Ramnicu Valcea
Sosiri
De la Ora

10:00 Baltati
00:20

10:00 Viena 10:00 Targu Frumos 10:00 Viena
00:30

10:00 Ruginoasa
00:40

10:00 Pascani
00:45

10:00 Cristesti
01:00

10:00 Wiener Neustadt 10:00 Wiener Neustadt
01:15

10:00 Falticeni
01:30

10:00 Arganda del Rey
02:00

10:00 Ilz 10:00 Ilz
02:20

10:00 Suceava
02:30

10:00 Gleisdorf 10:00 Gleisdorf
02:35

10:00 Ilisesti
02:45
Amring
23:45 Bucuresti
03:00

10:00 Graz 10:00 Graz 10:00 Paltinoasa
03:00

10:00 Gura Humorului
03:15

10:00 Campulung Moldovenesc
03:40

10:00 Griffen 10:00 Griffen
03:50

10:00 Griffen 10:00 Griffen
04:00

10:00 Klagenfurt 10:00 Klagenfurt
04:10

10:00 Iacobeni
04:15
Amring
23:45 Pitesti
04:30

10:00 Aielo de Malferit
04:30

10:00 Vatra Dornei
04:30

10:00 Villach 10:00 Villach
04:40

10:00 Almansa
05:00

10:00 Pitesti
05:00
Amring
23:45 Ramnicu Valcea
05:30

10:00 Albacete
05:45

10:00 Tarvisio 10:00 Tarvisio
06:10

10:00 La Roda
06:15

10:00 Udine 10:00 Udine
06:50
Amring
23:45 Sibiu
07:00

10:00 Feldru
07:00

11:00 Iasi
07:00

11:00 Podu Iloaiei
07:10

11:00 Harlau
07:20

10:00 Las Pedroneras
07:30

11:00 Targu Frumos
07:30

11:00 Roman
07:40

11:00 Bacau
07:55

10:00 Miguel Esteban
08:00

10:00 Bistrita 10:00 Bistrita
08:00

10:00 Quintanar de la Orden
08:10

11:00 Pascani
08:10

11:00 Targu Neamt
08:20

10:00 Villamayor de Santiago
08:30

10:00 Venetia 10:00 Venetia
08:30

11:00 Falticeni
08:30

10:00 Beclean 10:00 Beclean
08:40

11:00 Suceava
08:40

10:00 Horcajo de Santiago
08:45

10:00 Padova 10:00 Padova
08:45

11:00 Botosani
08:50

10:00 Fuente de Pedro Naharro
08:55

11:00 Gura Humorului
09:00

10:00 Tarancon
09:05

10:00 Vicenza 10:00 Vicenza
09:05

10:00 Dej 10:00 Dej
09:10

11:00 Campulung Moldovenesc
09:10

10:00 Verona 10:00 Verona
09:20

11:00 Vatra Dornei
09:20

11:00 Prundu Bargaului
09:30

11:00 Nasaud
09:40

11:00 Bistrita
10:00

11:00 Reghin
10:10

11:00 Beclean
10:20
Amring
23:45 Deva
10:30

10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
10:30

11:00 Dej
10:30

10:00 Brescia 10:00 Brescia
10:35

11:00 Baia Mare
10:40

10:00 Turda 10:00 Turda
10:50

11:00 Cluj Napoca
10:50

11:00 Oradea
11:00

11:00 Chisineu Cris
11:10

10:00 Unirea 10:00 Unirea
11:15

11:00 Arad
11:20

10:00 Piacenza 10:00 Aiud 10:00 Piacenza 10:00 Aiud
11:30

10:00 Teius 10:00 Teius
11:45

10:00 Alba Iulia 10:00 Alba Iulia
12:10

10:00 Sebes 10:00 Sebes
12:20

10:00 Tortona 10:00 Tortona
12:30

10:00 Simeria 10:00 Simeria
12:50

10:00 Ovada 10:00 Ovada
13:00

10:00 Genova 10:00 Genova
13:15

10:00 Savona 10:00 Savona
13:50
Amring
23:45 Arad
14:00

10:00 Deva 10:00 Deva
14:00

11:00 Nadlac
14:30

10:00 Imperia 10:00 Imperia
15:20

10:00 San Remo 10:00 San Remo
15:40

10:00 Nice 10:00 Nice
16:05

10:00 Cannes 10:00 Cannes
16:45

10:00 Arad 10:00 Arad
17:00

10:00 Vidauban 10:00 Vidauban 10:00 Pecica 10:00 Pecica
17:30

10:00 Nadlac 10:00 Nadlac
18:00

10:00 Aix-en-Provence 10:00 Aix-en-Provence
18:20

10:00 Lancon-Provence 10:00 Lancon-Provence
18:40

10:00 Nimes 10:00 Nimes
20:20

10:00 Montpellier 10:00 Montpellier
20:45

10:00 Beziers 10:00 Beziers
21:10

10:00 Narbonne 10:00 Narbonne
21:30

10:00 Perpignan 10:00 Perpignan
22:20

10:00 Budapesta 10:00 Budapesta
22:30

10:00 Iasi
23:30