Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Murcia > Areea de Sangonera de la Seca, Estacion de Auto

Areea de Sangonera de la Seca, Estacion de Auto

Murcia, Spania

Plecări
Ora Către
08:20
16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 02:45 Ciumeghiu 13:20 Beclean 07:25 Huedin 10:20 Turda 03:15 Salonta 09:00 Alba Iulia 02:10 Simand 04:20 Arad 18:10 Darabani 23:30 Budapesta 16:30 Falticeni 17:50 Graz 16:00 Suceava 16:30 Villach 14:50 Campulung Moldovenesc 12:10 Padova 16:30 Radauti 09:10 Piacenza 12:50 Nasaud 06:40 Savona 03:40 Cannes 23:20 Narbonne 19:20 Barcelona 17:20 Baix Ebre 02:40 Aix-en-Provence 12:50 Nasaud 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 03:15 Salonta 12:40 Dej 02:10 Simand 10:10 Unirea 04:05 Oradea 08:00 Sebes 17:00 Botosani 04:00 Pecica 18:30 Iasi 20:20 Viena 17:40 Baltati 17:30 Griffen 15:45 Ilisesti 15:00 Tarvisio 14:15 Iacobeni 12:00 Vicenza 17:40 Dorohoi 08:20 Tortona 05:00 Imperia 01:20 Lancon-Provence 22:30 Perpignan 19:15 Barcelona 17:40 L'Hospitalet de l'Infant 03:30 Vidauban 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 04:05 Oradea 11:40 Gherla 02:35 Chisineu Cris 09:50 Aiud 05:45 Alesd 07:20 Orastie 16:30 Radauti 03:30 Nadlac 17:30 Targu Frumos 20:30 Viena 17:20 Ruginoasa 17:10 Griffen 15:30 Paltinoasa 14:00 Udine 14:00 Vatra Dornei 10:40 Verona 18:10 Darabani 07:50 Ovada 04:40 San Remo 00:15 Montpellier 20:45 Figueras 18:15 Tarragona 18:45 Ilz 00:50 Nimes 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 02:35 Chisineu Cris 14:00 Bistrita 05:45 Alesd 11:00 Cluj Napoca 02:45 Ciumeghiu 09:30 Teius 07:25 Huedin 07:00 Deva 17:40 Dorohoi 04:50 Simeria 17:15 Pascani 19:40 Wiener Neustadt 14:00 Cristesti 16:50 Klagenfurt 15:15 Gura Humorului 12:25 Venetia 17:00 Botosani 10:00 Brescia 13:00 Feldru 07:20 Genova 04:10 Nice 23:45 Beziers 20:20 Girona 16:30 Benicarlo 18:10 Gleisdorf 13:00 Feldru
10:50
03:50 Targu Frumos 03:10 Targu Neamt 02:40 Gura Humorului 02:00 Nasaud 01:20 Dej 23:30 Chisineu Cris 04:10 Iasi 03:40 Roman 03:00 Falticeni 02:30 Campulung Moldovenesc 01:50 Bistrita 01:10 Baia Mare 23:00 Arad 04:00 Podu Iloaiei 03:30 Bacau 02:55 Suceava 02:20 Vatra Dornei 01:40 Reghin 01:00 Cluj Napoca 22:50 Nadlac 03:55 Harlau 03:20 Pascani 02:50 Botosani 02:10 Prundu Bargaului 01:30 Beclean 23:40 Oradea
Sosiri
De la Ora

09:30 Dorohoi
00:00

09:30 Baltati 09:30 Baltati
00:20

09:30 Botosani 09:30 Viena 09:30 Targu Frumos 09:30 Targu Frumos
00:30

09:30 Ruginoasa 09:30 Ruginoasa
00:40

09:30 Pascani 09:30 Pascani
00:45

09:30 Radauti 09:30 Cristesti 09:30 Cristesti
01:00

09:30 Wiener Neustadt
01:15

09:30 Falticeni 09:30 Falticeni
01:30

09:30 Ilz
02:20

09:30 Suceava 09:30 Suceava
02:30

09:30 Gleisdorf
02:35

09:30 Ilisesti 09:30 Ilisesti
02:45

09:30 Paltinoasa 09:30 Paltinoasa 09:30 Graz
03:00

09:30 Gura Humorului 09:30 Gura Humorului
03:15

09:30 Campulung Moldovenesc 09:30 Campulung Moldovenesc
03:40

09:30 Griffen
03:50

09:30 Griffen
04:00

09:30 Klagenfurt
04:10

09:30 Iacobeni 09:30 Iacobeni
04:15

09:30 Vatra Dornei 09:30 Vatra Dornei
04:30

09:30 Villach
04:40

09:30 Pitesti 09:30 Pitesti
05:00

09:30 Tarvisio
06:10

09:30 Udine
06:50

09:30 Feldru 09:30 Feldru
07:00

07:30 Iasi
07:00

07:30 Podu Iloaiei
07:10

07:30 Harlau
07:20

07:30 Targu Frumos
07:30

07:30 Roman
07:40

07:30 Bacau
07:55

09:30 Bistrita
08:00

07:30 Pascani
08:10

07:30 Targu Neamt
08:20

09:30 Venetia
08:30

07:30 Falticeni
08:30

09:30 Beclean
08:40

07:30 Suceava
08:40

09:30 Padova
08:45

07:30 Botosani
08:50

07:30 Gura Humorului
09:00

09:30 Vicenza
09:05

09:30 Dej
09:10

07:30 Campulung Moldovenesc
09:10

09:30 Verona
09:20

07:30 Vatra Dornei
09:20

07:30 Prundu Bargaului
09:30

07:30 Nasaud
09:40

07:30 Bistrita
10:00

07:30 Reghin
10:10

07:30 Beclean
10:20

09:30 Cluj Napoca
10:30

07:30 Dej
10:30

09:30 Brescia
10:35

07:30 Baia Mare
10:40

09:30 Turda
10:50

07:30 Cluj Napoca
10:50

07:30 Oradea
11:00

07:30 Chisineu Cris
11:10

09:30 Unirea
11:15

07:30 Arad
11:20

09:30 Piacenza 09:30 Aiud
11:30

09:30 Teius
11:45

09:30 Alba Iulia
12:10

09:30 Sebes
12:20

09:30 Tortona
12:30

09:30 Simeria
12:50

09:30 Ovada
13:00

09:30 Genova
13:15

09:30 Savona
13:50

09:30 Deva
14:00

07:30 Nadlac
14:30

09:30 Imperia
15:20

09:30 San Remo
15:40

09:30 Nice
16:05

09:30 Cannes
16:45

09:30 Arad
17:00

09:30 Vidauban 09:30 Pecica
17:30

09:30 Nadlac
18:00

09:30 Aix-en-Provence
18:20

09:30 Lancon-Provence
18:40

09:30 Nimes
20:20

09:30 Montpellier
20:45

09:30 Beziers
21:10

09:30 Narbonne
21:30

09:30 Perpignan
22:20

09:30 Budapesta
22:30

09:30 Iasi 09:30 Iasi 09:30 Darabani
23:30