Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Budapesta > OMV Ecseri

OMV Ecseri

Budapesta, Ungaria

Adresă: Budapest, Üllői út 137, 1091 Hungary

Plecări
Ora Către
02:00
15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:35 Botosani 13:20 Campulung Moldovenesc 15:25 Darabani 14:00 Falticeni 12:30 Aiud 14:40 Targu Frumos 12:50 Sibiu 15:20 Marasesti 13:20 Covasna 16:00 Ploiesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:40 Sinaia 12:25 Salonta 17:10 Pitesti 12:50 Lugoj 18:30 Medgidia 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:25 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:40 Tandarei 15:10 Vanatori 06:00 Zalau 16:15 Tecuci 12:00 Cluj Napoca 15:55 Iasi 12:40 Bistrita 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:50 Nasaud 15:45 Harlau 13:30 Gura Humorului 15:30 Saveni 14:10 Targu Neamt 12:35 Teius 14:50 Roman 12:55 Fagaras 15:30 Focsani 13:30 Moinesti 16:10 Urziceni 15:10 Giurgiu 16:50 Targoviste 12:30 Chisineu Cris 17:30 Bucuresti 12:55 Deva 18:40 Constanta 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:30 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 05:00 Oradea 16:40 Tulcea 06:10 Satu Mare 16:25 Ianca 12:15 Gherla 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:40 Flamanzi 13:40 Radauti 12:20 Turda 14:20 Motca 12:40 Alba Iulia 15:00 Bacau 13:00 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 13:25 Comanesti 16:20 Campina 15:00 Alexandria 17:00 Ramnicu Valcea 12:35 Arad 18:10 Cernavoda 13:00 Hunedoara 18:50 Mangalia 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:35 Arad 13:35 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Harsova 14:50 Bicaz 05:20 Alesd 16:30 Galati 06:20 Baia Mare 16:20 Faurei 12:20 Dej 16:05 Husi 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 15:55 Iasi 15:35 Botosani 13:10 Vatra Dornei 15:20 Dorohoi 13:50 Suceava 12:25 Targu Mures 14:30 Pascani 12:45 Sebes 15:10 Adjud 13:10 Targu Secuiesc 15:50 Buzau 14:30 Craiova 16:30 Predeal 12:20 Gilau 17:20 Pitesti 12:40 Timisoara 18:20 Calarasi 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:20 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:50 Lehliu 15:00 Poiana Largului 05:30 Huedin 16:35 Braila 06:30 Bontida 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Beclean 16:10 Barlad
Sosiri
De la Ora

19:00 Tulcea 19:00 Tulcea 19:00 Tulcea 19:00 Tulcea
01:15

19:00 Braila 19:00 Braila 19:00 Braila 19:00 Braila
01:20

19:00 Galati 19:00 Mangalia 19:00 Galati 19:00 Galati 19:00 Galati
03:00

19:00 Constanta
03:20

19:00 Ianca 19:00 Ianca 19:00 Ianca 19:00 Ianca 19:00 Medgidia
03:30

19:00 Calarasi
03:40

19:00 Cernavoda
03:50

19:00 Slobozia
03:55

19:00 Harsova
04:00

19:00 Lehliu
04:10

19:00 Tandarei
04:20

19:00 Bucuresti 19:00 Faurei 19:00 Faurei 19:00 Faurei 19:00 Faurei
04:30

19:00 Tecuci 19:00 Tecuci 19:00 Tecuci 19:00 Tecuci 19:00 Pitesti
04:40

19:00 Barlad 19:00 Barlad 19:00 Barlad 19:00 Barlad 19:00 Pitesti
04:50

19:00 Ramnicu Valcea
04:55

19:00 Targoviste
05:10

19:00 Husi 19:00 Husi 19:00 Husi 19:00 Husi
05:30

19:00 Vaslui 19:00 Vaslui 19:00 Vaslui 19:00 Vaslui
05:40

19:00 Iasi 19:00 Giurgiu 19:00 Iasi 19:00 Giurgiu 19:00 Iasi 19:00 Sinaia 19:00 Giurgiu 19:00 Iasi
06:00

19:00 Podu Iloaiei 19:00 Podu Iloaiei 19:00 Podu Iloaiei 19:00 Podu Iloaiei 19:00 Alexandria 19:00 Alexandria 19:00 Alexandria
06:10

19:00 Turnu Magurele 19:00 Turnu Magurele 19:00 Turnu Magurele
06:15

19:00 Caracal 19:00 Harlau 19:00 Caracal 19:00 Caracal 19:00 Harlau 19:00 Harlau 19:00 Harlau 19:00 Predeal
06:20

19:00 Slatina (Olt) 19:00 Slatina (Olt) 19:00 Campina 19:00 Flamanzi 19:00 Flamanzi 19:00 Slatina (Olt) 19:00 Flamanzi 19:00 Flamanzi
06:30

19:00 Botosani 19:00 Botosani 19:00 Botosani 19:00 Botosani
06:40

19:00 Saveni 19:00 Saveni 19:00 Saveni 19:00 Saveni
06:45

19:00 Darabani 19:00 Darabani 19:00 Darabani 19:00 Darabani
06:50

19:00 Craiova 19:00 Dorohoi 19:00 Dorohoi 19:00 Dorohoi 19:00 Craiova 19:00 Craiova 19:00 Dorohoi
07:00

19:00 Vanatori 19:00 Vanatori 19:00 Filiasi 19:00 Urziceni 19:00 Filiasi 19:00 Filiasi 19:00 Vanatori 19:00 Vanatori
07:10

19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Ploiesti
07:20

19:00 Rovinari 19:00 Rovinari 19:00 Rovinari 19:00 Buzau
07:30

19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Resita 19:00 Resita 19:00 Resita
07:40

19:00 Caransebes 19:00 Caransebes 19:00 Caransebes
07:50

19:00 Targu Jiu 19:00 Focsani 19:00 Targu Jiu 19:00 Targu Jiu
08:00

19:00 Bumbesti Jiu 19:00 Bumbesti Jiu 19:00 Bumbesti Jiu
08:10

19:00 Petrosani 19:00 Petrosani 19:00 Petrosani
08:20

19:00 Poiana Largului 19:00 Poiana Largului 19:00 Poiana Largului 19:00 Poiana Largului 19:00 Hateg 19:00 Marasesti 19:00 Hateg 19:00 Hateg
08:30

19:00 Bicaz 19:00 Bicaz 19:00 Bicaz 19:00 Bicaz
08:35

19:00 Piatra Neamt 19:00 Piatra Neamt 19:00 Hunedoara 19:00 Piatra Neamt 19:00 Piatra Neamt 19:00 Hunedoara 19:00 Hunedoara 19:00 Adjud
08:40

19:00 Deva 19:00 Bacau 19:00 Deva 19:00 Deva
08:50

19:00 Lugoj 19:00 Lugoj 19:00 Gheorgheni 19:00 Gheorgheni 19:00 Gheorgheni 19:00 Gheorgheni 19:00 Lugoj 19:00 Roman
09:00

19:00 Targu Frumos 19:00 Timisoara 19:00 Sovata 19:00 Sovata 19:00 Sovata 19:00 Timisoara 19:00 Timisoara 19:00 Sovata
09:10

19:00 Arad 19:00 Pascani 19:00 Arad 19:00 Arad
09:20

19:00 Chisineu Cris 19:00 Miercurea Ciuc 19:00 Miercurea Ciuc 19:00 Motca 19:00 Chisineu Cris 19:00 Chisineu Cris 19:00 Miercurea Ciuc 19:00 Miercurea Ciuc
09:30

19:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Targu Neamt
09:40

19:00 Salonta 19:00 Salonta 19:00 Toplita 19:00 Toplita 19:00 Toplita 19:00 Toplita 19:00 Salonta 19:00 Falticeni
09:50

19:00 Suceava
09:55

19:00 Radauti 19:00 Reghin 19:00 Gilau 19:00 Reghin 19:00 Reghin 19:00 Reghin 19:00 Gilau 19:00 Gilau
10:00

19:00 Gura Humorului
10:05

19:00 Onesti 19:00 Onesti 19:00 Onesti 19:00 Onesti 19:00 Campulung Moldovenesc
10:10

19:00 Moinesti 19:00 Moinesti 19:00 Moinesti 19:00 Moinesti
10:20

19:00 Vatra Dornei 19:00 Comanesti 19:00 Comanesti 19:00 Comanesti 19:00 Comanesti
10:30

19:00 Covasna 19:00 Covasna 19:00 Prundu Bargaului 19:00 Covasna 19:00 Covasna
10:40

19:00 Targu Secuiesc 19:00 Targu Secuiesc 19:00 Nasaud 19:00 Targu Secuiesc 19:00 Targu Secuiesc
10:50

19:00 Brasov 19:00 Brasov 19:00 Brasov 19:00 Brasov 19:00 Bistrita
11:00

19:00 Fagaras 19:00 Fagaras 19:00 Beclean 19:00 Fagaras 19:00 Fagaras
11:10

19:00 Sibiu 19:00 Sibiu 19:00 Dej 19:00 Sibiu 19:00 Sibiu
11:20

19:00 Sebes 19:00 Sebes 19:00 Sebes 19:00 Sebes
11:25

19:00 Alba Iulia 19:00 Alba Iulia 19:00 Gherla 19:00 Alba Iulia 19:00 Alba Iulia
11:30

19:00 Teius 19:00 Teius 19:00 Teius 19:00 Teius
11:35

19:00 Aiud 19:00 Aiud 19:00 Aiud 19:00 Aiud
11:40

19:00 Targu Mures 19:00 Targu Mures 19:00 Targu Mures 19:00 Targu Mures
11:50

19:00 Turda 19:00 Turda 19:00 Turda 19:00 Turda
12:00

19:00 Cluj Napoca
13:30

19:00 Bontida
13:45

19:00 Baia Mare
13:50

19:00 Satu Mare
14:00

19:00 Zalau
14:10

19:00 Huedin
14:20

19:00 Alesd
14:30

19:00 Oradea
18:00