Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Dover > Central Travel (langa vama)

Central Travel (langa vama)

Dover, Anglia

Plecări
Ora Către
01:30
11:30 Tecuci 18:30 Slatina (Olt) 09:30 Braila 12:30 Botosani 09:45 Vaslui 03:40 Dunkerque 13:10 Sibiu 21:00 Bucuresti 11:30 Petrosani 07:30 Buzau 15:00 Filiasi 07:30 Bacau 09:15 Onesti 17:00 Bals 12:45 Iasi 03:30 Calais 09:30 Lugoj 16:30 Craiova 10:30 Deva 08:30 Ramnicu Sarat 10:00 Galati 09:00 Roman 10:00 Tulcea 10:00 Barlad 14:30 Rovinari 12:00 Saliste 09:00 Timisoara 14:00 Targu Jiu 22:00 Stuttgart 11:15 Focsani 15:30 Ramnicu Valcea 07:30 Ploiesti 11:15 Suceava 08:55 Alexandria 08:00 Giurgiu 23:30 Budapesta 23:00 Munchen 19:30 Pitesti 02:00 Arad 01:00 Constanta 09:45 Adjud
03:15
20:00 Pesteana Jiu 18:00 Motru 16:00 Lugoj 03:00 Ploiesti 06:30 Tecuci 21:30 Gherla 23:00 Fagaras 22:30 Avrig 17:00 Deva 23:00 Bals 21:00 Pesteana Jiu 21:45 Bals 19:00 Motru 16:00 Lugoj 05:00 Dunkerque 20:30 Regensburg 18:00 Heilbronn 15:00 Lipova 18:00 Orastie 19:40 Aiud 18:00 Hateg 15:00 Lipova 23:00 Ramnicu Valcea 19:50 Balteni 17:15 Drobeta Turnu Severin 15:30 Timisoara 04:00 Buzau 06:00 Marasesti 22:00 Dej 19:30 Orastie 23:55 Brasov 16:00 Savarsin 22:30 Craiova 21:50 Turceni 20:50 Balteni 18:15 Drobeta Turnu Severin 15:30 Timisoara 19:30 Nurnberg 23:30 Viena 02:00 Budapesta 13:00 Luxembourg 16:00 Savarsin 18:30 Sebes 17:45 Calan 22:25 Babeni 19:30 Rovinari 16:50 Orsova 01:00 Pitesti 04:30 Ramnicu Sarat 20:00 Turda 22:30 Beclean 20:30 Sebes 15:00 Lipova 23:45 Slatina (Olt) 21:00 Filiasi 20:00 Filiasi 20:30 Rovinari 17:30 Orsova 10:30 Bruxelles 22:30 Linz 10:00 Arad 17:00 Deva 19:00 Alba Iulia 17:00 Deva 22:10 Dragasani 20:50 Turceni 19:00 Targu Jiu 16:30 Caransebes 02:30 Bucuresti 05:00 Focsani 20:30 Cluj Napoca 23:00 Bistrita 22:00 Sibiu 18:00 Simeria 23:15 Ganeasa 22:00 Ganeasa 21:00 Craiova 20:00 Targu Jiu 16:30 Caransebes 05:15 Calais 21:30 Passau 13:30 Mannheim 17:30 Simeria 19:20 Teius 19:00 Petrosani 16:00 Savarsin 23:30 Calimanesti
03:15
17:45 Calan 23:45 Slatina (Olt) 21:00 Filiasi 19:30 Rovinari 16:50 Orsova 01:00 Pitesti 04:30 Ramnicu Sarat 22:25 Babeni 21:50 Turceni 20:50 Balteni 18:15 Drobeta Turnu Severin 15:30 Timisoara 17:30 Simeria 19:20 Teius 21:30 Gherla 10:30 Bruxelles 13:30 Mannheim 21:30 Passau 22:00 Sibiu 18:00 Simeria 17:00 Deva 23:15 Ganeasa 20:50 Turceni 19:00 Targu Jiu 16:30 Caransebes 02:30 Bucuresti 05:00 Focsani 22:10 Dragasani 20:00 Filiasi 20:30 Rovinari 17:30 Orsova 15:00 Lipova 18:00 Orastie 19:40 Aiud 22:00 Dej 05:15 Calais 18:00 Heilbronn 22:30 Linz 23:00 Fagaras 22:30 Avrig 17:00 Deva 19:00 Petrosani 16:00 Savarsin 23:00 Bals 20:00 Pesteana Jiu 18:00 Motru 16:00 Lugoj 03:00 Ploiesti 06:30 Tecuci 23:30 Calimanesti 22:00 Ganeasa 21:00 Craiova 20:00 Targu Jiu 16:30 Caransebes 16:00 Savarsin 18:30 Sebes 20:00 Turda 10:00 Arad 22:30 Beclean 05:00 Dunkerque 13:00 Luxembourg 02:00 Budapesta 19:30 Orastie 23:55 Brasov 16:00 Savarsin 18:00 Hateg 15:00 Lipova 22:30 Craiova 19:50 Balteni 17:15 Drobeta Turnu Severin 15:30 Timisoara 04:00 Buzau 06:00 Marasesti 23:00 Ramnicu Valcea 21:00 Pesteana Jiu 21:45 Bals 19:00 Motru 16:00 Lugoj 17:00 Deva 19:00 Alba Iulia 20:30 Cluj Napoca 19:30 Nurnberg 23:00 Bistrita 23:30 Viena 20:30 Regensburg 20:30 Sebes 15:00 Lipova
06:45
07:00 Folkestone 09:00 Worthing 11:00 Basingstoke 07:30 Hastings 09:30 Portsmouth 08:00 Eastbourne 10:00 Southampton 08:30 Brighton 10:30 Winchester
11:00
00:00 Caransebes 00:00 Targu Jiu 00:00 Slatina (Olt) 00:00 Petrosani 00:00 Filiasi 00:00 Pitesti 00:00 Bucuresti 00:00 Craiova 00:00 Lugoj 14:00 Arad 00:00 Bals 00:00 Timisoara
11:00 Europa Buss
13:30 Lugoj 00:30 Bucuresti 18:30 Petrosani 16:00 Sibiu 22:00 Craiova 15:00 Deva 18:00 Ramnicu Valcea 20:00 Targu Jiu 01:00 Bucuresti 12:30 Timisoara 22:30 Pitesti 12:30 Arad
19:05 Olimpia Travel
04:00 Sibiu 10:15 Piatra Neamt 01:30 Aiud 06:15 Reghin 14:00 Marasesti 04:30 Turda 18:15 Ianca 05:45 Ramnicu Valcea 11:15 Roman 03:00 Sebes 07:30 Toplita 09:30 Craiova 04:45 Campia Turzii 04:00 Sibiu 02:00 Alesd 01:30 Aiud 07:00 Ploiesti 08:00 Bucuresti 05:00 Brasov 04:00 Rupea 04:00 Sibiu 05:15 Calimanesti 01:30 Aiud 01:45 Teius 14:00 Marasesti 18:15 Ianca 11:15 Roman 07:30 Toplita 04:45 Campia Turzii 01:30 Oradea 02:00 Alesd 07:00 Ploiesti 14:30 Tecuci 05:00 Brasov 17:00 Buzau 03:00 Sebes 09:15 Bicaz 09:30 Craiova 05:30 Targu Mures 14:30 Tecuci 04:00 Cluj Napoca 17:00 Buzau 07:15 Pitesti 10:15 Piatra Neamt 02:00 Alba Iulia 06:15 Reghin 05:45 Ramnicu Valcea 04:30 Turda 03:00 Sebes 06:00 Sinaia 09:30 Craiova 01:30 Ludus 07:00 Ploiesti 05:45 Ramnicu Valcea 05:00 Brasov 03:00 Sebes 04:00 Sibiu 09:30 Craiova 01:30 Aiud 14:30 Tecuci 17:00 Buzau 10:15 Piatra Neamt 06:15 Reghin 04:30 Turda 06:00 Sinaia 12:00 Bacau 01:30 Ludus 15:15 Focsani 05:45 Ramnicu Valcea 19:00 Braila 02:00 Alba Iulia 08:15 Gheorgheni 12:00 Bacau 05:15 Iernut 15:15 Focsani 03:00 Huedin 19:00 Braila 05:15 Calimanesti 09:15 Bicaz 01:45 Teius 05:30 Targu Mures 07:15 Pitesti 04:00 Cluj Napoca 02:00 Alba Iulia 05:30 Predeal 06:00 Sinaia 03:00 Sighisoara 01:30 Ludus 07:15 Pitesti 05:45 Ramnicu Valcea 02:00 Alba Iulia 03:00 Sebes 12:00 Bacau 09:30 Craiova 15:15 Focsani 19:00 Braila 09:15 Bicaz 05:30 Targu Mures 04:00 Cluj Napoca 05:30 Predeal 13:15 Adjud 03:00 Sighisoara 16:00 Ramnicu Sarat 07:15 Pitesti 19:30 Galati 11:15 Roman 01:45 Teius 07:30 Toplita 13:15 Adjud 04:45 Campia Turzii 16:00 Ramnicu Sarat 02:00 Alesd 19:30 Galati 04:00 Sibiu 08:15 Gheorgheni 01:30 Aiud 05:15 Iernut 05:15 Calimanesti 03:00 Huedin 01:45 Teius 08:00 Bucuresti 05:30 Predeal 04:00 Rupea 03:00 Sighisoara 05:15 Calimanesti 07:15 Pitesti 01:45 Teius 02:00 Alba Iulia 13:15 Adjud 16:00 Ramnicu Sarat 19:30 Galati 08:15 Gheorgheni 05:15 Iernut 01:00 Bors 03:00 Huedin 08:00 Bucuresti 14:00 Marasesti 04:00 Rupea 18:15 Ianca 05:15 Calimanesti
Sosiri
De la Ora

06:30 Munchen 06:30 Stuttgart
00:00

08:30 Caransebes 08:30 Deva 08:30 Deva 08:30 Deva
00:00
Europa Buss
10:30 Petrosani 10:30 Bucuresti
00:00

08:30 Deva 08:30 Deva 08:30 Caransebes 08:30 Deva
00:00

06:30 Lugoj
00:30

08:30 Savarsin 08:30 Lugoj 08:30 Lugoj
00:30

08:30 Lugoj 08:30 Savarsin 08:30 Lugoj
00:30
Europa Buss
10:30 Pitesti
00:45

08:00 Lugoj
01:00

08:30 Savarsin 08:30 Lipova 08:30 Bruxelles 08:30 Savarsin
01:00

08:30 Savarsin 08:30 Lipova 08:30 Bruxelles 08:30 Savarsin
01:00

06:30 Timisoara
01:30

08:30 Timisoara 08:30 Timisoara
01:30

08:30 Timisoara 08:30 Timisoara
01:30

08:30 Lipova 08:30 Lipova
01:45

08:30 Lipova 08:30 Lipova
01:45

06:30 Arad
02:00

08:30 Lille 08:30 Arad
02:00

08:30 Arad 08:30 Lille
02:00
Europa Buss
10:30 Sibiu
02:01

08:00 Timisoara
02:30

08:30 Dunkerque
02:45
Europa Buss
10:30 Craiova
02:45

08:30 Dunkerque
02:45

08:30 Calais
03:20

08:30 Calais
03:20

06:30 Dunkerque
03:30
Europa Buss
10:30 Arad
03:30

08:00 Arad
03:45

06:30 Calais
03:50
Europa Buss
10:30 Lugoj
04:30
Olimpia Travel
02:30 Galati 02:30 Galati 02:30 Galati
04:30
Europa Buss
10:30 Deva
04:31
Europa Buss
10:30 Targu Jiu
05:00
Olimpia Travel
02:30 Braila 02:30 Braila 02:30 Braila
05:00
Europa Buss
10:30 Timisoara
05:40
Olimpia Travel
02:30 Ianca 02:30 Ianca 02:30 Ianca
05:45
Europa Buss
10:30 Praga
05:50

06:30 Budapesta
06:00

08:30 Budapesta
06:00

08:30 Budapesta
06:00

08:30 Tecuci
06:45

08:30 Tecuci
06:45
Europa Buss
10:30 Brno
06:50

08:30 Marasesti 08:30 Constanta
07:00
Olimpia Travel
02:30 Buzau 02:30 Buzau 02:30 Buzau
07:00

08:30 Constanta 08:30 Marasesti
07:00

08:30 Focsani
07:30

08:30 Focsani
07:30

08:30 Medgidia
07:40

08:30 Medgidia
07:40

06:30 Bratislava
08:00

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Iasi
08:00
Olimpia Travel
02:30 Craiova 02:30 Bucuresti 02:30 Craiova 02:30 Craiova 02:30 Ramnicu Sarat 02:30 Craiova 02:30 Ramnicu Sarat 02:30 Craiova 02:30 Ramnicu Sarat 02:30 Bucuresti 02:30 Bucuresti
08:00

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Iasi
08:00

08:30 Buzau
08:30

08:30 Buzau
08:30
Europa Buss
10:30 Ramnicu Valcea
08:35
Olimpia Travel
02:30 Focsani 02:30 Focsani 02:30 Focsani
08:45

08:30 Targu Frumos 08:30 Viena
09:00

08:30 Targu Frumos 08:30 Viena
09:00

08:30 Roman
09:30
Olimpia Travel
02:30 Tecuci 02:30 Tecuci 02:30 Tecuci
09:30

08:30 Roman
09:30
Europa Buss
10:30 Bratislava
09:50

08:30 Ploiesti
10:00
Olimpia Travel
02:30 Ploiesti 02:30 Ploiesti 02:30 Marasesti 02:30 Marasesti 02:30 Ploiesti 02:30 Marasesti
10:00

08:30 Ploiesti
10:00

08:30 Linz
10:30

08:30 Linz
10:30

08:30 Bacau
10:45
Olimpia Travel
02:30 Adjud 02:30 Adjud 02:30 Adjud
10:45

08:30 Bacau
10:45
Olimpia Travel
02:30 Sinaia 02:30 Sinaia 02:30 Sinaia
11:00

08:30 Tecuci 08:30 Passau
11:30
Olimpia Travel
02:30 Predeal 02:30 Predeal 02:30 Predeal
11:30

08:30 Passau 08:30 Tecuci
11:30

08:30 Adjud
11:45

08:30 Adjud
11:45

08:00 Bucuresti
12:00

08:30 Bucuresti 08:30 Marasesti
12:00
Olimpia Travel
02:30 Bacau 02:30 Bacau 02:30 Pitesti 02:30 Pitesti 02:30 Pitesti 02:30 Pitesti 02:30 Bacau 02:30 Pitesti
12:00

08:30 Bucuresti 08:30 Marasesti
12:00

08:30 Tisita 08:30 Calimanesti
12:30

08:30 Tisita 08:30 Calimanesti
12:30
Olimpia Travel
02:30 Roman 02:30 Roman 02:30 Roman
12:45

08:30 Focsani
13:00
Olimpia Travel
02:30 Brasov 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Brasov 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Brasov 02:30 Ramnicu Valcea
13:00

08:30 Focsani
13:00

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Ramnicu Valcea
13:15

08:30 Ramnicu Valcea 08:30 Ramnicu Sarat
13:15

08:00 Pitesti
13:30

08:30 Babeni
13:30
Olimpia Travel
02:30 Calimanesti 02:30 Calimanesti 02:30 Calimanesti 02:30 Calimanesti 02:30 Calimanesti
13:30

08:30 Babeni
13:30

08:30 Buzau 08:30 Pitesti
13:45
Olimpia Travel
02:30 Piatra Neamt 02:30 Piatra Neamt 02:30 Piatra Neamt
13:45

08:30 Buzau 08:30 Pitesti
13:45

06:30 Bucuresti
14:00

08:30 Regensburg 08:30 Dragasani
14:00
Olimpia Travel
02:30 Rupea 02:30 Rupea 02:30 Rupea
14:00

08:30 Dragasani 08:30 Regensburg
14:00
Olimpia Travel
02:30 Bicaz 02:30 Bicaz 02:30 Bicaz
14:45

08:00 Slatina (Olt)
15:00

06:30 Bucuresti 06:30 Ramnicu Valcea
15:00

08:30 Nurnberg 08:30 Slatina (Olt) 08:30 Mizil
15:00
Olimpia Travel
02:30 Sibiu 02:30 Sibiu 02:30 Sibiu 02:30 Sighisoara 02:30 Sibiu 02:30 Sighisoara 02:30 Sighisoara 02:30 Sibiu
15:00

08:30 Slatina (Olt) 08:30 Mizil 08:30 Nurnberg
15:00

08:30 Ganeasa 08:30 Ganeasa
15:15

08:30 Ganeasa 08:30 Ganeasa
15:15

08:30 Bals 08:30 Bals
15:40

08:30 Bals 08:30 Bals
15:40

08:30 Ploiesti
15:45

21:00 Basingstoke
15:45
Olimpia Travel
02:30 Gheorgheni 02:30 Gheorgheni 02:30 Gheorgheni
15:45

08:30 Ploiesti
15:45

08:00 Craiova
16:00

06:30 Pitesti
16:00

08:30 Heilbronn
16:00
Olimpia Travel
02:30 Sebes 02:30 Sebes 02:30 Sebes 02:30 Sebes 02:30 Sebes
16:00

08:30 Heilbronn
16:00

21:00 Winchester
16:15

08:30 Craiova 08:30 Craiova
16:30
Olimpia Travel
02:30 Toplita 02:30 Ludus 02:30 Ludus 02:30 Toplita 02:30 Ludus 02:30 Toplita
16:30

08:30 Craiova 08:30 Craiova
16:30

21:00 Southampton
16:45

06:30 Slatina (Olt)
17:00

08:30 Bistrita
17:00

08:30 Bistrita
17:00

21:00 Portsmouth
17:15

06:30 Bals
17:30

08:30 Filiasi 08:30 Filiasi
17:30
Olimpia Travel
02:30 Alba Iulia 02:30 Alba Iulia 02:30 Alba Iulia 02:30 Alba Iulia 02:30 Alba Iulia
17:30

08:30 Filiasi 08:30 Filiasi
17:30

21:00 Worthing
17:45
Olimpia Travel
02:30 Reghin 02:30 Reghin 02:30 Reghin
17:45

08:30 Beclean 08:30 Turceni 08:30 Turceni
18:00
Olimpia Travel
02:30 Teius 02:30 Teius 02:30 Teius 02:30 Teius 02:30 Teius
18:00

08:30 Turceni 08:30 Beclean 08:30 Turceni
18:00

21:00 Brighton
18:15

08:30 Dej 08:30 Pesteana Jiu 08:30 Pesteana Jiu
18:30
Olimpia Travel
02:30 Targu Mures 02:30 Aiud 02:30 Aiud 02:30 Targu Mures 02:30 Aiud 02:30 Aiud 02:30 Targu Mures 02:30 Aiud
18:30

08:30 Pesteana Jiu 08:30 Pesteana Jiu 08:30 Dej
18:30

08:30 Balteni 08:30 Balteni
18:40

08:30 Balteni 08:30 Balteni
18:40

21:00 Eastbourne
18:45
Olimpia Travel
02:30 Iernut 02:30 Iernut 02:30 Iernut
18:45

06:30 Craiova
19:00

08:30 Rovinari 08:30 Brasov 08:30 Gherla 08:30 Rovinari 08:30 Luxembourg
19:00

08:30 Brasov 08:30 Gherla 08:30 Rovinari 08:30 Rovinari 08:30 Luxembourg
19:00

21:00 Hastings
19:15
Olimpia Travel
02:30 Campia Turzii 02:30 Campia Turzii 02:30 Campia Turzii
19:15

06:30 Filiasi
19:30

08:30 Targu Jiu 08:30 Targu Jiu
19:30
Olimpia Travel
02:30 Turda 02:30 Turda 02:30 Turda
19:30

08:30 Targu Jiu 08:30 Targu Jiu
19:30

06:30 Rovinari
19:50

08:00 Targu Jiu
20:00

06:30 Sibiu
20:00

08:30 Cluj Napoca 08:30 Fagaras
20:00
Olimpia Travel
02:30 Cluj Napoca 02:30 Cluj Napoca 02:30 Cluj Napoca
20:00

08:30 Cluj Napoca 08:30 Fagaras
20:00

06:30 Saliste
20:30

08:30 Turda
20:30
Europa Buss
10:30 Nurnberg
20:30

08:30 Turda
20:30

06:30 Sebes
20:40

06:30 Orastie
20:45

08:30 Avrig
20:45

21:00 Folkestone
20:45

08:30 Avrig
20:45

08:00 Motru
21:00

06:30 Targu Jiu
21:00

08:30 Petrosani 08:30 Sibiu 08:30 Aiud
21:00
Olimpia Travel
02:30 Huedin 02:30 Huedin 02:30 Huedin
21:00

08:30 Sibiu 08:30 Petrosani 08:30 Aiud
21:00

08:30 Motru 08:30 Motru 08:30 Teius
21:30

08:30 Motru 08:30 Motru 08:30 Teius
21:30

08:00 Drobeta Turnu Severin
22:00

06:30 Petrosani
22:00

08:30 Alba Iulia 08:30 Drobeta Turnu Severin
22:00
Olimpia Travel
02:30 Alesd 02:30 Alesd 02:30 Alesd
22:00

08:30 Drobeta Turnu Severin 08:30 Alba Iulia
22:00

08:30 Sebes
22:15

08:30 Sebes
22:15

08:00 Orsova
22:30

06:30 Hateg
22:30

08:30 Orsova 08:30 Drobeta Turnu Severin 08:30 Orastie
22:30
Europa Buss
10:30 Wurzburg
22:30
Olimpia Travel
02:30 Oradea
22:30

08:30 Orsova 08:30 Drobeta Turnu Severin 08:30 Orastie
22:30

08:30 Simeria
22:45

08:30 Simeria
22:45

08:30 Orsova
23:00
Olimpia Travel
02:30 Bors
23:00

08:30 Orsova
23:00

08:30 Hateg
23:10

08:30 Hateg
23:10

08:30 Sebes
23:15

08:30 Sebes
23:15

08:30 Orastie 08:30 Calan
23:20

08:30 Calan 08:30 Orastie
23:20

06:30 Deva
23:30

08:30 Caransebes
23:30
Europa Buss
10:30 Frankfurt
23:30

08:30 Caransebes
23:30

08:30 Simeria
23:45

08:30 Simeria
23:45

08:00 Caransebes
23:59