Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 2 3 Romania Buzau - Autogara Sud Voicila Mag (Piata Saraca) 10:30 06:30 15:30 Romania Ulmeni - Statie Ulmeni 06:45 15:45 10:45 Romania Sahateni - Statie Sahateni 06:55 15:55 10:55 Romania Mizil - PECO OMV 07:05 16:05 11:05 Romania Albesti Paleologu - PECO LUKOIL 07:25 16:25 11:25 Romania Valea Calugareasca - Statie Valea Calugareasca 07:30 16:30 11:30 Romania Bucov - Statie Bucov 07:35 16:35 11:35 Romania Ploiesti - Bariera Bucov ( Benzinaria MOL ) 07:40 16:40 11:40 Romania Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud) 07:45 16:45 11:45 Romania Ploiesti - Parcare Podul Inalt 08:10 17:10 12:10 Romania Stoenesti - Stoenesti 08:25 17:25 12:25 Romania Bratasanca - Statie Bratasanca 08:30 17:30 12:30 Romania Darmanesti - Statie Centru 08:35 17:35 12:35 Romania I.L.Caragiale - Statie I.L.Caragiale 08:40 17:40 12:40 Romania Mija - Centru 08:45 17:45 12:45 Romania Adanca - Statie Adanca 08:50 17:50 12:50 Romania Sacueni - Centru 08:55 17:55 12:55 Romania Razvad - Statie Razvad 09:00 18:00 13:00 Romania Targoviste - Grup Atyc - Str.Gimnaziului Nr.2 09:05 18:05 13:05 Romania Targoviste - Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 09:10 18:10 13:10 Romania Aninoasa - Statie Aninoasa 09:20 18:20 13:20 Romania Doicesti - Gara 09:25 18:25 13:25 Romania Laculete - Statie Laculete 09:30 18:30 13:30 Romania Pucioasa - Trainica 09:35 18:35 13:35 Romania Pucioasa - At Grup Atyc 09:40 18:40 13:40