Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Alba Iulia - Autogara Autotrans STP Alba 14:00 Romania Teius - Autogara Trans Ghioanca SRL 14:30 Romania Aiud - Pompieri 14:50 Romania Unirea - Manastirea Dumbrava 15:20 Romania Turda - Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu) 15:30 Romania Posaga de Jos - SCHITUL IZVORUL POSAGA 16:50 Romania Baia De Aries - Statie Autobuz 17:30 Romania Campeni - Autogara Crisoil Apuseni SRL 18:00