Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Arad - Autogara Transdara 14:00 Romania Siria - Statie Siria 14:35 Romania Pancota - Statie Pincota 14:45 Romania Ineu - Gara Ineu 15:15 Romania Beliu - Statie Beliu 15:35 Romania Craiva - Statie Craiva 15:48 Romania Tinca - Statie Tinca 16:10 Romania Oradea - Autogara Intrans SA 17:20 Romania Ineu - statie ineu 17:30 Romania Alesd - Centru Alesd 17:55 Romania Huedin - Statie Huedin 19:00 Romania Cluj Napoca - Autogara Fany 20:10