Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

C1R Floresti(CJ)-Cluj-Alba-Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila

Emmakar Transport Lines SRL (Braila, Braila)

Grafic

Tara Statie 1
Romania Floresti - PARCARE LIDL (sens giratoriu) 05:45
Romania Cluj Napoca - Piata Unirii 06:30
Romania Turda - SENS GIRATORIU(dupa autogara sens-vest) 06:50
Romania Aiud - Statie BUS (vis-a-vis Cetate) 07:15
Romania Teius - Peco Lukoil 07:30
Romania Alba Iulia - Benzinaria Petrom - Gara 07:45
Romania Sebes - PECO ROMPETROL LANGA FABRICA DE LEMN 08:00
Romania Sibiu - Gara CFR Sibiu 09:00
Romania Vestem - Statie Vestem 09:15
Romania Fagaras - Romarta 10:00
Romania Codlea - Centru 11:00
Romania Brasov - PECO OMV-GARA C.F.R 11:15
Romania Sfantu Gheorghe - Gara CFR Sfantu Gheorghe 11:45
Romania Targu Secuiesc - LIDL 12:15
Romania Bretcu - Statie Bretcu 12:30
Romania Onesti - Gara CFR Onesti 13:15
Romania Adjud - Monument, langa Piata, intersectia cu Onesti 13:45
Romania Marasesti - Mausoleul Eroilor 14:15
Romania Tisita - parcare , sens giratoriu 14:20
Romania Focsani - Benzinaria Petrom (vis-a-vis Dedeman) 14:30
Romania Vulturu - Statie Vulturu 14:45
Romania Nanesti - Statie Nanesti 14:50
Romania Hanu Conache - Statie Hanu Conache 15:00
Romania Galati - Spitalul Judetean 15:40
Romania Braila - CATEDRALA(dupa sens giratoriu pe Dorobanti) 16:00