Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Husi - Autogara Autobuzul SA 13:30 Romania Barlad - Statie Barlad 15:00 Romania Tecuci - Autogara Tecuci - Gegi SRL 16:00 Romania Adjud - Autogara Autotrans SA 16:45 Romania Onesti - Autogara Transmoldova SRL 17:30 Romania Brasov - Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov) 19:30 Romania Fagaras - Statie B-dul Unirii nr.13 20:30 Romania Sibiu - Autogara Turnisor (Atlassib) 21:45 Romania Sebes - Autogara Voltrans SA 22:45 Romania Deva - Benzinaria PETROM (langa McDonald's) 23:50 Romania Arad - Statie Arad 02:45 Cehia Brno - Autogara Zvonarka 12:00(+1 zi) Cehia Praga - Autogara UAN Florencz 15:00(+1 zi)