Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Italia Frosinone - Statie Frosinone 21:00 Italia Latina - Autogrill 21:40 Italia Fiumicino - La adresa 23:00 Italia Olgiata - La adresa 23:15 Italia Civitavecchia - Civitavecchia 00:15(+1 zi) Italia Viterbo - GARA PORTA FIORENTINA 01:00(+1 zi) Italia Orbetello - Orbetello 02:05(+1 zi) Italia Grosseto - Grosseto 02:55(+1 zi) Italia Follonica - VIA AMENGOLA, VICINO AL MAGAZZINO PENY 03:40(+1 zi) Italia Cecina - Stazione Ferroviara 04:20(+1 zi) Italia Livorno - Livorno 05:00(+1 zi) Italia Marina di Pisa - La adresa 06:10(+1 zi) Italia Lucca - Gara 06:50(+1 zi) Italia Pistoia - gara 07:25(+1 zi) Italia Firenze - Autogara Sita Piazza Statione (in fata garii) 08:10(+1 zi) Italia Modena - Autostazione Centrale 10:00(+1 zi) Italia Verona - Autogara Porte Nuova (in fata garii) 11:20(+1 zi) Italia Padova - Autogara Sita 12:20(+1 zi) Italia Venetia - Autogril A4 12:55(+1 zi) Italia Treviso - Stazzione FS 13:30(+1 zi) Italia Udine - Autogara Centrala 15:00(+1 zi) Slovenia Maribor - Gara 18:00(+1 zi) Romania Oradea - VIS A VIS DE GARA CFR 00:30(+2 zile) Romania Huedin - Benzinaria Lukoil 02:10(+2 zile) Romania Cluj Napoca - Benzinaria OMV Calea Floresti 03:10(+2 zile) Romania Turda - Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu) 03:55(+2 zile) Romania Targu Mures - Staţia Autogara Voiajor 05:30(+2 zile) Romania Reghin - Benzinaria Lukoil 06:10(+2 zile) Romania Toplita - Centru 07:20(+2 zile) Romania Borsec - Benzinaria Petrom 08:00(+2 zile) Romania Targu Neamt - Autogara Mondotour SA 10:00(+2 zile)