Sfantu Gheorghe - Tirgu MuresBalint Trans (Targu Mures, Mures) Grafic Tara Statie 1 2 3 Romania Sfantu Gheorghe - Autogara Multitrans SA 16:30 08:00 12:30 Romania Malnas Bai - Statie Malnas Bai 12:45 08:15 16:45 Romania Batanii Mari - Statie Batani Mari 13:10 08:40 17:10 Romania Baraolt - Autogara TRANSLOC SA 17:45 09:15 13:45 Romania Varghis - Statie Varghis 13:55 09:25 17:55 Romania Ocland - Statie Ocland 14:15 09:45 18:15 Romania Sanpaul - Statie Sanpaul 14:20 09:50 18:20 Romania Martinis - Statie Martinis 14:25 09:55 18:25 Romania Odorheiu Secuiesc - Autogara CorundTrans Csavargo SRL 19:15 10:45 15:15 Romania Lupeni - Statie Lupeni 15:25 10:55 19:25 Romania Corund - Statie autobuz (pod) 19:20 10:50 15:20 Romania Ocna de Sus - Statie Ocna de Sus 15:50 11:20 19:50 Romania Praid - Statie Maxi-Taxi 19:30 11:00 15:30 Romania Sovata - Autogara Sovata 20:05 11:35 16:25 Romania Eremitu - Statie Eremitu 16:25 11:55 20:25 Romania Calugareni - Statie Calugareni 16:30 12:00 20:30 Romania Isla - Statia Isla 16:45 12:15 20:45 Romania Ernei - Politia locala 20:50 12:20 16:50 Romania Targu Mures - Autogara Balint Trans MS 21:20 12:50 17:20