Traseu negasit (, ) Grafic Tara Statie 1 Romania Timisoara - Autogara Super Imposer 10:00 Romania Lugoj - sala sporturilor 11:00 Romania Faget - Centru 12:00 Romania Deva - Autogara Plus Com 13:00 Romania Orastie - Biserica Micro 2 13:20 Romania Alba Iulia - Autogara Autotrans STP Alba 14:30 Romania Teius - Peco Lukoil 15:15 Romania Aiud - Pompieri 15:20 Romania Turda - Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu) 15:30 Romania Cluj Napoca - Autogara Fany 17:00 Romania Gherla - Statie Gherla 17:40 Romania Dej - Gilaura 17:50 Romania Beclean - Restaurant Bachus 18:15 Romania Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA) 18:50 Romania Prundu Bargaului - Centru (langa Monumentul Eroilor) 19:20