Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Aiud - Nurnberg

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Aiud - Nurnberg
Autocare, autobuze și microbuze Vineri, 25 Sep 2020

Curse Aiud - Nurnberg


Curse Aiud - Nurnberg ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Nurnberg
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: parcare Penny
  04:45 18h28' 12:20
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  04:45 18h28' 12:20
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  08:00 21h08' 05:10
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 18h33' 06:20
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 20h13' 08:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 18h33' 06:20
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 1d28' 12:15
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 20h13' 08:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 15h23' 03:10
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 18h33' 06:20
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 1d28' 12:15
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 20h13' 08:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  11:40 15h23' 03:10
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
Plecări din: Statie autobuz
  11:40 18h10' 05:50
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Vineri
  11:40 20h 07:40
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Vineri
  21:00 18h 15:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 120,00lei Nu circulă Vineri
  21:00 18h 15:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 120,00lei Nu circulă Vineri
Plecări din: Pompieri Adresa: Strada Cuza Voda
  19:00 18h 13:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 90,00
  19:00 18h 13:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 100,00
Plecări din: Statie Cetate
  14:45 19h40' 10:30
(a doua zi)
Giltrans
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Nurnberg
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Gara CFR Aiud Adresa: Garii
  18:30 18h25' 12:55
(a doua zi)
Olimpia Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  18:30 18h25' 12:55
(a doua zi)
Olimpia Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  18:30 18h25' 12:55
(a doua zi)
Olimpia Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  18:30 18h25' 12:55
(a doua zi)
Olimpia Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
Plecări din: Peco MOL
  12:30 19h20' 08:00
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
-
  14:40 13h45' 04:35
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!