Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Alba Iulia - Budapesta

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Alba Iulia - Budapesta
Autocare, autobuze și microbuze Marti, 28 Iun 2022

Curse Alba Iulia - Budapesta


Curse Alba Iulia - Budapesta ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Alba Iulia
Durata Sosire
Budapesta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Peco Europas
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 12h 10:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 8h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
  22:00 13h 11:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Marti
Plecări din: Peco Petrom (langa autogara)
  09:40 8h33' 18:15 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  11:30 9h20' 21:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  11:30 6h30' 18:10 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  11:30 7h20' 19:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  11:30 3h23' 15:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  11:30 6h20' 18:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
Plecări din: Gara CFR Alba Iulia
  04:35 7h25' 12:00 Transfer Low Cost
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  08:05 10h50' 19:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  Mijloc Plecare
Alba Iulia
Durata Sosire
Budapesta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Livio Dario SRL Adresa: Str. Iasilor nr.94
Tel: +4-0258-814.500
  13:00 12h35' 01:45 Smotocel Trans
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  13:00 12h35' 01:45 MaxiBus Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  13:00 12h35' 01:45 Smotocel Trans
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  13:00 12h35' 01:45 MaxiBus Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
Plecări din: Restaurant "La Rulote"
  12:10 10h20' 22:30 Matei Unitrans
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  12:40 8h20' 21:00 Matei Unitrans
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!