Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Arad - Budapesta

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Arad - Budapesta
Autocare, autobuze și microbuze Luni, 28 Sep 2020

Curse Arad - Budapesta


Curse Arad - Budapesta ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Budapesta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Gara Mare (langa locomotiva)
  02:00 9h 11:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 9h 11:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 9h 11:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 8h 10:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 8h 10:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 8h 10:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 4h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 4h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 4h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 4h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  02:00 4h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  02:00 4h 06:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  02:00 8h 10:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 8h 10:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 8h 10:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 9h 11:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 9h 11:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 9h 11:00 Latino Expres
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  02:00 4h 06:00 Exotic Travel
LMMJVSD
Dus 150,00lei Nu circulă Luni
  03:00 2h30' 05:30 Patonad Tour
LMMJVSD
Dus 60,00 Nu circulă Luni
  03:00 2h30' 05:30 Patonad Tour
LMMJVSD
Dus 60,00 Nu circulă Luni
  03:45 3h35' 07:20 Patonad Tour
LMMJVSD
Dus 60,00
  03:45 3h35' 07:20 Patonad Tour
LMMJVSD
Dus 60,00
Plecări din: Gara CFR Arad
  01:40 2h30' 04:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  01:40 2h30' 04:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  04:20 2h30' 06:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  04:20 2h30' 06:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  06:20 2h30' 08:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  06:20 2h30' 08:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  10:50 2h30' 13:20 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  10:50 2h30' 13:20 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  12:10 2h15' 14:25 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  12:10 2h15' 14:25 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  14:20 2h30' 16:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  14:20 2h30' 16:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  16:20 2h30' 18:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  16:20 2h30' 18:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  18:20 2h30' 20:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  18:20 2h30' 20:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
Plecări din: Boul Rosu Arad Adresa: sens Giratoriu Boul Rosu
  01:25 2h45' 04:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  01:25 2h45' 04:10 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  04:05 2h45' 06:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  04:05 2h45' 06:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  06:05 2h45' 08:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  06:05 2h45' 08:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  10:35 2h45' 13:20 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  10:35 2h45' 13:20 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  11:55 2h30' 14:25 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  11:55 2h30' 14:25 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  14:05 2h45' 16:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  14:05 2h45' 16:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  16:05 2h45' 18:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  16:05 2h45' 18:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
  18:05 2h45' 20:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 40,00
  18:05 2h45' 20:50 Simplicity
LMMJVSD
Dus 30,00
Plecări din: Benzinaria Lukoil Adresa: Calea Timisorii nr.145
  06:05 15h53' 22:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  09:20 8h30' 18:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  09:20 11h30' 21:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  09:20 8h40' 18:10 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  09:20 9h30' 19:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  09:20 5h33' 15:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Plecări din: Autogara Arad
  01:30 3h55' 05:30 Erick Trans
LMMJVSD
-
  06:00 3h55' 10:00 Erick Trans
LMMJVSD
-
  20:30 5h25' 02:00
(a doua zi)
Erick Trans
LMMJVSD
-
Plecări din: Peco OMV Adresa: Str.Banu Maracinei langa kaufland
  17:00 4h 21:00 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Luni
  17:00 5h30' 22:30 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
Plecări din: Autogara CTP (Compania de transport public Arad) Adresa: Str. Banu Maracine FN
Tel: +4-0257-273.323
  04:30 6h20' 11:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Luni
  Mijloc Plecare
Arad
Durata Sosire
Budapesta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Gara CFR Arad
  22:00 4h 02:00
(a doua zi)
Coltrans
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  22:00 4h 02:00
(a doua zi)
Coltrans
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  22:00 4h30' 02:30
(a doua zi)
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  22:00 4h30' 02:30
(a doua zi)
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Plecări din: Statie Arad Adresa: necunoscuta
  23:05 3h45' 02:50
(a doua zi)
RegioJet
LMMJVSD
-
Plecări din: Autogara Adriana Touristik Company SRL Adresa: Calea Timisorii nr.202-204
Tel: +4-0257-211.525
  18:00 5h 23:00 XXL Tours
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Plecări din: Gara Mare (langa locomotiva)
  03:30 2h 05:30 Europa Buss
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!