|
Mijloc |
Plecare Barcelona |
Durata |
Sosire Arad |
Companie |
Zile circulatie |
Preţ bilet |
Rezervări |
|
|
|
19:00 |
? |
03:00 |
|
|
- |
Nu circulă Joi
|
|
|
Îmbarcare:
E de Autobuses Norte, Calle Ali Bei, 80, Peron 10
|
|
Debarcare:
Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour)
|
Companie:
Tabita Tour
Traseu:
RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
|
|
Ultima actualizare: 02/2024
|
|
|
19:00 |
1d8h |
03:00 (a treia zi) |
|
|
- |
Nu circulă Joi
|
|
|
Îmbarcare:
E de Autobuses Norte, Calle Ali Bei, 80, Peron 10
|
|
Debarcare:
Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour)
|
Companie:
Tabita Tour
Traseu:
RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA
|
|
Ultima actualizare: 02/2024
|
|
|
|
19:20 |
1d9h |
04:20 (a treia zi) |
|
|
Dus 120,00lei |
|
|
Autocar |
Îmbarcare:
Areea de Bellatera
|
|
Debarcare:
PECO LUKOIL iesire Nadlac
|
Companie:
Matei Unitrans
Traseu:
Spania - Romania
|
|
| 0040263233140 0040730250062 (rezervari si info) 0040730250064 (ghid autocar luni) 0040730250049 (ghid autocar miercuri) 0040730250048 (sambata) |
| ATENTIE!!!
Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet.
In cazul in care efect |
Ultima actualizare: 02/2024
|
|
|
|
19:15 |
1d9h05' |
04:20 (a treia zi) |
|
|
Dus 120,00lei |
|
|
Autocar |
Îmbarcare:
Areea de Penedes
|
|
Debarcare:
PECO LUKOIL iesire Nadlac
|
Companie:
Matei Unitrans
Traseu:
Spania - Romania
|
|
| 0040263233140 0040730250062 (rezervari si info) 0040730250064 (ghid autocar luni) 0040730250049 (ghid autocar miercuri) 0040730250048 (sambata) |
| ATENTIE!!!
Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet.
In cazul in care efect |
Ultima actualizare: 02/2024
|
|
|
|
19:00 |
1d8h |
03:00 (a treia zi) |
|
|
- |
Nu circulă Joi
|
|
|
Îmbarcare:
Estacion Norte de Autobuses, peron 10
|
|
Debarcare:
Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour)
|
Companie:
Tabita Tour
Traseu:
RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
|
|
Ultima actualizare: 02/2024
|