Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Buzau - Chisinau

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Buzau - Chisinau
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 29 Iun 2022

Curse Buzau - Chisinau


Curse Buzau - Chisinau ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Buzau
Durata Sosire
Chisinau
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Centura E85
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Miercuri
  00:01 1d6h29' 06:30
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Miercuri
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  03:00 7h 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  12:00 7h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 65,00lei
  12:00 7h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  12:00 7h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 65,00lei
  12:00 7h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 125,00lei
  12:00 7h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 125,00lei
  12:00 7h 19:00 Alverstur
LMMJVSD
Dus 60,00lei
Plecări din: Varianta Buzau (fabrica de bere sau Pod Maracineni)
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  17:00 6h30' 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  22:05 7h20' 05:25
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 65,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h20' 05:25
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h20' 05:25
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 65,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h20' 05:25
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h20' 05:25
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h20' 05:25
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h25' 05:30
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 65,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h25' 05:30
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h25' 05:30
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 65,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h25' 05:30
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h25' 05:30
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:05 7h25' 05:30
(a doua zi)
Alverstur
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Miercuri
Plecări din: Peco Petrom iesire E85
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:30 7h 17:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  15:30 6h25' 22:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 115,00lei Nu circulă Miercuri
  15:30 6h25' 22:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  15:30 6h25' 22:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  15:30 6h25' 22:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Miercuri
  15:30 6h25' 22:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  15:30 6h25' 22:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:30 7h 05:30
(a doua zi)
GAL Trans
LMMJVSD
Dus 115,00lei Nu circulă Miercuri
  22:30 7h 05:30
(a doua zi)
GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:30 7h 05:30
(a doua zi)
GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:30 7h 05:30
(a doua zi)
GAL Trans
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Miercuri
  22:30 7h 05:30
(a doua zi)
GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  22:30 7h 05:30
(a doua zi)
GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
Plecări din: Autogara Nord - XXL
  00:05 5h44' 05:49 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 115,00lei
  00:05 5h44' 05:49 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei
  00:05 5h44' 05:49 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei
  00:05 5h44' 05:49 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  00:05 5h44' 05:49 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei
  00:05 5h44' 05:49 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei
  12:00 5h 17:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 115,00lei Nu circulă Miercuri
  12:00 5h 17:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  12:00 5h 17:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  12:00 5h 17:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Miercuri
  12:00 5h 17:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  12:00 5h 17:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  14:00 5h 19:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 115,00lei Nu circulă Miercuri
  14:00 5h 19:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  14:00 5h 19:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  14:00 5h 19:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Miercuri
  14:00 5h 19:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
  14:00 5h 19:00 GAL Trans
LMMJVSD
Dus 125,00lei Nu circulă Miercuri
Plecări din: Fabrica Bere
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  19:00 6h45' 01:45
(a doua zi)
Mirtrans Express
LMMJVSD
Dus 100,00lei
Plecări din: Statie TransMarian - Str. Unirii nr.5 Adresa: Str. Unirii nr.5
  13:15 6h15' 19:30 Diony Travel
LMMJVSD
Dus 115,00lei Nu circulă Miercuri
  15:15 6h15' 21:30 Diony Travel
LMMJVSD
Dus 115,00lei Nu circulă Miercuri
  Mijloc Plecare
Buzau
Durata Sosire
Chisinau
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Nord - XXL
  09:00 5h 14:00 RUTA PRIM
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!