Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Aachen > La adresa

La adresa

Aachen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:00
02:00 Huedin 03:50 Ludus 00:00 Brasov 19:45 Budapesta 03:00 Reghin 15:30 Ramnicu Sarat 01:30 Lugoj 02:00 Faget 23:30 Arad 07:00 Avrig 18:30 Galati 14:00 Urziceni 11:00 Sinaia 04:00 Dej 09:30 Falticeni 12:30 Flamanzi 15:00 Iasi 11:00 Dorohoi 14:00 Barlad 06:00 Medias 10:00 Comanesti 02:30 Cluj Napoca 04:30 Iernut 09:00 Targu Secuiesc 08:00 Bicaz 05:00 Toplita 12:00 Ploiesti 05:00 Orastie 16:30 Ianca 00:30 Timisoara 08:00 Fagaras 03:00 Ilia 15:00 Buzau 10:30 Radauti 02:00 Baia Mare 14:00 Targu Frumos 11:30 Botosani 08:30 Campulung Moldovenesc 14:30 Podu Iloaiei 13:30 Tecuci 00:00 Oradea 03:00 Turda 05:00 Tarnaveni 10:20 Onesti 09:00 Piatra Neamt 06:00 Gheorgheni 10:30 Predeal 04:30 Simeria 10:00 Sacele 05:30 Sebes 09:00 Codlea 16:00 Faurei 21:10 Kecskemet 06:00 Bistrita 01:00 Satu Mare 13:30 Pascani 07:30 Vatra Dornei 09:00 Gura Humorului 16:00 Husi 12:00 Adjud 01:00 Alesd 03:20 Campia Turzii 13:00 Focsani 11:20 Bacau 10:00 Roman 02:00 Targu Mures 09:30 Brasov 03:30 Deva 22:00 Szeged 06:30 Sibiu 17:30 Braila 11:30 Campina 13:00 Bucuresti 05:00 Beclean 23:00 Mateszalka 13:00 Harlau 06:30 Prundu Bargaului 10:00 Suceava 15:00 Vaslui 07:00 Sighisoara
05:00
17:10 Constanta 17:30 Buzau 17:45 Bistrita 17:58 Arad 15:03 Babadag 16:48 Bucuresti 16:58 Miercurea Ciuc 17:04 Craiova 08:00 Aiud 08:15 Filiasi 10:45 Urziceni 11:10 Ovidiu 13:00 Comarnic 14:20 Topoloveni 14:45 Huedin 15:00 Iernut 15:12 Lehliu Gara 15:25 Negru Voda 15:38 Ocna Sibiului 15:54 Husi 16:06 Targoviste 16:14 Timisoara 16:28 Radauti 16:35 Targu Neamt 17:15 Cluj Napoca 17:35 Braila 17:49 Oradea 18:00 Alba Iulia 15:28 Azuga 16:50 Iasi 16:59 Targu Jiu 09:00 Tarnaveni 10:30 Campulung Moldovenesc 10:55 Mizil 11:15 Gura Humorului 14:00 Marasesti 14:25 Murfatlar 14:50 Bumbesti Jiu 15:05 Macin 15:15 Slanic 15:30 Aninoasa 15:40 Solca 15:56 Barlad 16:08 Ramnicu Valcea 16:18 Mangalia 16:29 Botosani 16:38 Piatra Neamt 17:06 Targoviste 17:20 Calarasi 17:38 Brasov 17:53 Bacau 11:04 Zimnicea 15:50 Reghin 16:54 Slobozia 17:00 Giurgiu 15:00 Moinesti 10:25 Corabia 11:00 Cisnadie 11:30 Gaesti 14:10 Beclean 14:30 Nehoiu 14:55 Salcea 15:08 Insuratei 15:18 Frasin 15:32 Slanic Moldova 15:45 Baile Tusnad 16:00 Focsani 16:10 Tulcea 16:20 Caracal 16:30 Falticeni 16:40 Targu Mures 17:08 Sfantu Gheorghe 17:25 Resita 17:40 Botosani 17:56 Pitesti 14:40 Liteni 15:58 Banca 16:56 Deva 17:02 Galati 15:00 Cernavoda 10:35 Adjud 11:08 Toplita 12:00 Tandarei 14:15 Ianca 14:35 Covasna 14:58 Busteni 15:10 Bicaz 15:20 Isaccea 15:35 Faurei 15:48 Vatra Dornei 16:02 Vaslui 16:12 Tulcea 16:24 Slatina (Olt) 16:32 Suceava 16:44 Drobeta Turnu Severin
09:00
18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:00 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 10:30 Huedin 13:55 Resita 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:40 Slatina (Olt)
09:20
17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti
11:40
16:10 Predeal 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 15:40 Buzau 12:50 Lugoj 15:00 Adjud 13:20 Petrosani 14:30 Pascani 14:00 Rovinari 13:55 Suceava 14:50 Caracal 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 15:30 Ramnicu Sarat 12:55 Deva 14:55 Bacau 13:40 Targu Jiu 14:20 Motca 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:50 Radauti 14:55 Turnu Magurele 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 15:00 Alexandria 12:35 Arad 15:20 Focsani 13:00 Hunedoara 14:50 Roman 13:50 Caransebes 14:10 Targu Neamt 14:20 Filiasi 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:30 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 16:20 Sinaia 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 12:20 Gilau 15:50 Ploiesti 12:40 Timisoara 15:10 Marasesti 13:10 Hateg 14:40 Targu Frumos 13:55 Resita 14:00 Falticeni 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova
Sosiri
De la Ora

00:00 Medias 00:00 Alba Iulia
00:00

15:08 Arad 15:08 Botosani 15:08 Brasov 15:08 Alba Iulia
00:00

02:30 Timisoara
00:00

00:00 Tulcea
00:01

15:08 Petrosani
00:01

14:00 Alba Iulia
00:01

00:00 Mangalia
00:02

17:30 Targoviste 17:15 Alba Iulia
00:02

00:00 Braila
00:03

15:08 Caracal
00:03

14:00 Arad
00:03

00:00 Galati
00:04

15:08 Filiasi
00:04

14:00 Pitesti 17:30 Alba Iulia
00:04

00:00 Drobeta Turnu Severin
00:05

15:08 Macin
00:05

14:00 Bacau
00:05

00:00 Craiova
00:06

15:08 Turnu Magurele
00:06

14:00 Oradea 17:15 Arad
00:06

00:00 Tecuci
00:07

00:00 Ramnicu Valcea
00:08

14:00 Bistrita 17:30 Arad
00:08

00:00 Barlad
00:10

17:15 Pitesti 14:00 Botosani
00:10

00:00 Vaslui
00:12

17:30 Pitesti
00:12

00:00 Husi
00:14

17:15 Bacau
00:14

14:00 Brasov
00:15

00:00 Buzau
00:16

17:30 Bacau
00:16

00:00 Focsani
00:17

00:00 Marasesti
00:18

17:15 Oradea
00:18

00:00 Adjud
00:20

17:30 Oradea 14:00 Braila
00:20

00:00 Sascut
00:21

00:00 Bacau
00:22

17:15 Bistrita
00:22

00:00 Moinesti
00:24

17:30 Bistrita
00:24

14:00 Buzau
00:25

00:00 Motru
00:26

17:15 Botosani
00:26

00:00 Roman
00:28

17:30 Botosani
00:28

00:00 Vaslui
00:30

15:08 Giurgiu
00:30

17:15 Brasov 14:00 Resita
00:30

00:00 Iasi
00:32

17:30 Brasov
00:32

17:15 Braila
00:34

00:00 Podu Iloaiei
00:35

15:08 Petrosani
00:35

00:00 Deleni
00:36

17:30 Braila
00:36

00:00 Sibiu
00:38

15:08 Tulcea
00:38

17:15 Buzau
00:38

15:08 Braila
00:39

00:00 Hirlau
00:40

15:08 Tulcea
00:40

14:00 Calarasi 17:30 Buzau
00:40

00:00 Targu Frumos
00:41

17:15 Resita
00:42

00:00 Pascani
00:43

17:30 Resita 14:00 Cluj Napoca
00:44

00:00 Motca
00:45

15:08 Piatra Neamt
00:45

17:15 Calarasi
00:45

17:30 Calarasi 14:00 Constanta
00:46

14:00 Sfantu Gheorghe 17:15 Cluj Napoca
00:48

00:00 Cristesti
00:50

15:08 Giurgiu
00:50

14:00 Targoviste 17:30 Cluj Napoca
00:50

00:00 Timisesti
00:52

17:15 Constanta 14:00 Craiova
00:52

00:00 Dumbrava
00:53

00:00 Targu Neamt
00:54

17:30 Constanta 14:00 Galati
00:54

00:00 Piatra Neamt
00:56

14:00 Giurgiu 17:15 Sfantu Gheorghe
00:56

00:00 Timisoara
00:58

17:30 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Jiu
00:58

00:00 Calarasi
01:00

15:08 Miercurea Ciuc
01:00

02:30 Arad
01:00

14:00 Miercurea Ciuc 17:15 Targoviste
01:00

00:00 Hunedoara
01:02

14:00 Deva
01:02

14:00 Slobozia
01:03

00:00 Toplita
01:04

17:15 Craiova
01:04

15:08 Rosiori de Vede
01:05

14:00 Iasi
01:05

00:00 Fagaras
01:06

17:30 Craiova
01:06

00:00 Sinaia
01:07

17:15 Galati
01:08

00:00 Bicaz
01:09

15:32 Tulcea 00:00 Poiana Largului
01:10

15:08 Sibiu
01:10

17:30 Galati 14:00 Bucuresti
01:10

00:00 Filiasi
01:11

15:32 Mangalia
01:12

14:00 Drobeta Turnu Severin 17:15 Giurgiu
01:12

00:00 Slatina (Olt)
01:13

14:00 Targu Mures
01:13

15:32 Braila
01:14

17:30 Giurgiu
01:14

00:00 Durau 15:32 Galati
01:15

15:08 Galati
01:15

11:50 Tulcea
01:15

14:00 Piatra Neamt
01:15

13:30 Tulcea
01:15

00:00 Turnu Magurele 15:32 Drobeta Turnu Severin
01:16

17:15 Targu Jiu 14:00 Targu Neamt
01:16

14:00 Falticeni
01:17

15:32 Craiova 00:00 Toplita
01:18

14:00 Botosani 14:00 Suceava 17:30 Targu Jiu
01:18

15:32 Tecuci
01:19

15:32 Alba Iulia 00:00 Deva
01:20

15:08 Tecuci
01:20

11:50 Braila
01:20

17:15 Miercurea Ciuc 14:00 Radauti
01:20

13:30 Braila
01:20

15:32 Ramnicu Valcea
01:21

17:30 Miercurea Ciuc 14:00 Slatina (Olt)
01:22

15:32 Barlad
01:23

14:00 Caracal
01:23

15:32 Vaslui
01:24

17:15 Deva
01:24

15:32 Husi 00:00 Miercurea Ciuc
01:25

15:32 Buzau
01:26

14:00 Mangalia 17:30 Deva
01:26

15:32 Focsani
01:28

17:15 Slobozia 14:00 Timisoara
01:28

15:32 Marasesti 00:00 Sfantu Gheorghe
01:30

02:30 Mateszalka
01:30

14:00 Tulcea 17:30 Slobozia
01:30

15:32 Adjud
01:32

14:00 Ramnicu Valcea 17:15 Iasi
01:33

15:32 Sascut
01:34

14:00 Targoviste
01:34

00:00 Morareni
01:35

15:08 Oradea
01:35

17:30 Iasi 14:00 Vaslui
01:35

15:32 Bacau
01:36

17:15 Bucuresti 14:00 Focsani
01:36

15:32 Moinesti
01:38

14:00 Banca 17:30 Bucuresti
01:38

15:32 Motru
01:39

00:00 Roman 15:32 Roman
01:40

15:08 Barlad
01:40

17:15 Drobeta Turnu Severin 14:00 Barlad
01:40

15:32 Vaslui
01:41

00:00 Dorohoi
01:42

17:30 Drobeta Turnu Severin 14:00 Husi
01:42

15:32 Iasi
01:43

15:32 Podu Iloaiei
01:44

17:15 Targu Mures
01:44

00:00 Odorheiu Secuiesc
01:45

14:00 Reghin
01:45

15:32 Deleni 00:00 Reghin
01:46

17:30 Targu Mures 14:00 Vatra Dornei
01:46

17:15 Piatra Neamt
01:47

00:00 Sighisoara 15:32 Sibiu
01:48

14:00 Baile Tusnad 17:30 Piatra Neamt
01:48

15:32 Hirlau
01:49

17:15 Targu Neamt
01:49

15:32 Targu Frumos 00:00 Targu Mures
01:50

15:08 Husi
01:50

17:30 Targu Neamt 14:00 Solca
01:50

15:32 Pascani
01:51

15:32 Motca
01:52

17:15 Suceava 14:00 Ocna Sibiului
01:52

15:32 Cristesti
01:53

15:32 Timisesti
01:54

14:00 Faurei
01:54

15:32 Dumbrava 00:00 Targu Jiu
01:55

17:30 Suceava
01:55

00:00 Falticeni 15:32 Targu Neamt
01:56

17:15 Falticeni
01:56

17:30 Falticeni
01:57

15:32 Piatra Neamt 00:00 Suceava
01:58

14:00 Slanic Moldova 17:15 Botosani
01:58

15:32 Timisoara
01:59

15:08 Buzau
01:59

15:32 Calarasi 00:00 Dolhasca
02:00

02:30 Szeged
02:00

17:30 Botosani
02:00

13:30 Mangalia
02:00

15:32 Hunedoara
02:01

15:08 Focsani
02:01

00:00 Veresti
02:02

17:15 Radauti
02:02

15:32 Toplita 00:00 Darabani
02:03

17:15 Barlad
02:03

15:32 Fagaras 00:00 Onesti
02:04

17:30 Radauti
02:04

00:00 Rovinari
02:05

00:00 Targoviste 15:32 Sinaia
02:06

15:08 Marasesti
02:06

17:15 Slatina (Olt)
02:06

15:32 Bicaz 00:00 Corabia
02:08

17:30 Slatina (Olt)
02:08

15:32 Poiana Largului 00:00 Bucuresti
02:09

00:00 Petrosani
02:10

15:08 Adjud
02:10

17:15 Caracal
02:10

15:32 Filiasi
02:11

00:00 Sfantu Gheorghe
02:12

17:30 Caracal
02:12

15:32 Slatina (Olt) 00:00 Boroaia
02:13

00:00 Alba Iulia
02:14

17:15 Mangalia
02:14

15:32 Durau 00:00 Campia Turzii
02:15

15:08 Sascut
02:15

00:00 Arad
02:16

17:30 Mangalia
02:16

00:00 Bicaz
02:17

00:00 Caracal
02:18

17:15 Timisoara
02:18

15:32 Turnu Magurele
02:19

15:32 Toplita 00:00 Botosani
02:20

15:08 Bacau
02:20

17:30 Timisoara
02:20

15:32 Deva
02:22

17:15 Tulcea
02:22

15:32 Miercurea Ciuc
02:24

17:30 Tulcea
02:24

15:08 Bistrita
02:25

15:32 Sfantu Gheorghe
02:26

17:15 Ramnicu Valcea
02:26

15:32 Morareni
02:28

17:30 Ramnicu Valcea
02:28

00:00 Constanta 15:32 Roman
02:30

15:08 Roman
02:30

17:15 Targoviste
02:30

15:32 Dorohoi
02:31

15:32 Odorheiu Secuiesc
02:32

17:30 Targoviste
02:32

00:00 Pitesti
02:33

15:32 Reghin
02:34

17:15 Vaslui
02:34

00:00 Campulung Moldovenesc
02:35

15:08 Vaslui
02:35

15:32 Sighisoara 00:00 Iacobeni
02:36

17:30 Vaslui
02:36

00:00 Vatra Dornei
02:37

15:32 Targu Mures 00:00 Prundu Bargaului
02:38

17:15 Focsani
02:38

15:32 Targu Jiu 00:00 Bistrita
02:40

15:08 Negresti
02:40

17:30 Focsani
02:40

17:15 Banca
02:41

15:32 Falticeni
02:42

17:30 Banca
02:42

15:32 Suceava
02:44

17:30 Barlad
02:44

00:00 Beclean
02:45

15:08 Iasi
02:45

15:32 Veresti
02:46

17:15 Husi
02:46

15:32 Dolhasca
02:48

15:08 Podu Iloaiei
02:48

17:30 Husi
02:48

00:00 Dej 15:32 Darabani
02:50

15:08 Deleni
02:50

02:30 Kecskemet
02:50

17:15 Reghin
02:50

15:32 Rovinari
02:51

15:32 Targoviste
02:52

17:30 Reghin
02:52

15:32 Onesti
02:53

17:15 Vatra Dornei
02:54

15:32 Corabia
02:55

15:08 Harlau
02:55

15:32 Bucuresti
02:56

17:30 Vatra Dornei
02:56

15:32 Petrosani
02:58

17:15 Baile Tusnad
02:58

15:32 Sfantu Gheorghe
02:59

15:32 Boroaia
03:00

15:08 Ramnicu Valcea
03:00

11:50 Galati
03:00

17:30 Baile Tusnad
03:00

13:30 Galati 13:30 Constanta
03:00

17:15 Solca
03:01

17:30 Solca
03:02

17:15 Ocna Sibiului
03:03

15:32 Alba Iulia
03:04

17:30 Ocna Sibiului
03:04

15:32 Campia Turzii
03:06

17:15 Faurei
03:06

15:32 Arad
03:08

17:30 Faurei
03:08

15:32 Bicaz
03:10

15:08 Craiova
03:10

17:15 Slanic Moldova
03:10

13:30 Medgidia
03:10

15:32 Caracal
03:12

17:30 Slanic Moldova
03:12

15:32 Botosani
03:14

17:15 Aninoasa
03:14

15:32 Constanta
03:15

15:32 Gura Humorului
03:16

17:30 Aninoasa
03:16

15:32 Campulung Moldovenesc
03:18

17:15 Azuga
03:18

15:32 Pitesti
03:19

15:32 Iacobeni
03:20

17:30 Azuga
03:20

15:32 Vatra Dornei
03:22

17:15 Negru Voda
03:22

15:32 Prundu Bargaului
03:24

17:30 Negru Voda
03:24

15:32 Beclean
03:25

15:32 Bistrita
03:26

17:15 Isaccea
03:26

15:32 Dej
03:28

17:30 Isaccea
03:28

15:32 Cluj Napoca
03:29

15:32 Gilau
03:30

11:50 Ianca
03:30

17:15 Frasin
03:30

13:30 Ianca
03:30

15:32 Huedin
03:32

17:30 Frasin
03:32

15:32 Negreni
03:34

17:15 Slanic
03:34

15:32 Medias
03:36

17:30 Slanic
03:36

15:32 Alesd
03:38

17:15 Lehliu Gara
03:38

15:32 Oradea
03:39

15:32 Bors
03:40

17:30 Lehliu Gara
03:40

15:32 Budapesta
03:41

17:15 Bicaz
03:42

17:30 Bicaz
03:44

17:15 Insuratei
03:46

17:30 Insuratei
03:48

17:15 Macin
03:50

17:30 Macin
03:52

17:15 Babadag
03:54

17:30 Babadag
03:56

17:15 Iernut
03:58

17:30 Iernut
04:00

13:30 Calarasi
04:00

17:15 Busteni
04:02

17:30 Busteni
04:04

17:15 Salcea
04:06

17:30 Salcea
04:08

11:50 Mangalia
04:10

17:15 Bumbesti Jiu
04:10

13:30 Cernavoda
04:10

17:30 Bumbesti Jiu
04:12

17:15 Huedin
04:14

13:30 Slobozia
04:15

17:30 Huedin
04:16

17:15 Liteni
04:18

11:50 Constanta
04:20

17:30 Liteni
04:20

13:30 Harsova
04:20

17:15 Covasna
04:22

17:30 Covasna
04:24

17:15 Nehoiu
04:26

17:30 Nehoiu
04:28

11:50 Medgidia 11:50 Faurei
04:30

02:30 Budapesta
04:30

17:15 Murfatlar
04:30

13:30 Faurei
04:30

17:30 Murfatlar
04:32

17:15 Topoloveni
04:34

17:30 Topoloveni
04:36

17:15 Ianca
04:38

11:50 Calarasi 11:50 Tecuci
04:40

17:30 Ianca
04:40

13:30 Tecuci
04:40

17:15 Beclean
04:42

17:30 Beclean
04:44

17:15 Marasesti
04:46

17:30 Marasesti
04:48

17:15 Comarnic
04:49

11:50 Cernavoda 11:50 Barlad
04:50

17:30 Comarnic
04:50

13:30 Barlad
04:50

17:15 Tandarei
04:52

17:30 Tandarei
04:54

11:50 Slobozia
04:55

17:15 Gaesti
04:56

17:30 Gaesti
04:58

11:50 Harsova
05:00

14:00 Cernavoda 17:15 Gura Humorului
05:00

13:30 Lehliu
05:00

17:30 Gura Humorului
05:02

17:15 Ovidiu
05:04

17:30 Ovidiu
05:06

17:15 Toplita
05:08

11:50 Lehliu
05:10

17:30 Toplita
05:10

13:30 Tandarei
05:10

17:15 Zimnicea
05:12

17:30 Zimnicea
05:14

14:00 Moinesti
05:15

17:15 Cisnadie
05:16

17:30 Cisnadie
05:18

11:50 Tandarei
05:20

17:15 Mizil
05:20

17:30 Mizil
05:22

17:15 Urziceni
05:24

17:30 Urziceni
05:26

17:15 Adjud
05:28

11:50 Husi 11:50 Bucuresti
05:30

17:30 Adjud
05:30

13:30 Husi
05:30

17:15 Corabia
05:32

17:30 Corabia
05:33

17:15 Campulung Moldovenesc
05:34

17:30 Campulung Moldovenesc
05:36

17:15 Filiasi
05:38

11:50 Vaslui 11:50 Pitesti
05:40

17:30 Filiasi
05:40

13:30 Vaslui
05:40

17:15 Cernavoda
05:42

17:30 Cernavoda
05:44

17:15 Moinesti
05:46

17:30 Moinesti
05:48

11:50 Ramnicu Valcea
05:50

17:15 Tarnaveni
05:50

17:30 Tarnaveni
05:55

17:15 Aiud
05:58

00:00 Gura Humorului
06:00

11:50 Targoviste 11:50 Iasi 11:50 Giurgiu
06:00

02:30 Husi
06:00

17:30 Aiud 14:00 Ovidiu
06:00

13:30 Iasi 13:30 Giurgiu
06:00

11:50 Podu Iloaiei 11:50 Alexandria 11:50 Sinaia
06:10

13:30 Podu Iloaiei 13:30 Alexandria
06:10

11:50 Turnu Magurele
06:15

13:30 Turnu Magurele
06:15

11:50 Caracal 11:50 Harlau 11:50 Predeal
06:20

13:30 Caracal 13:30 Harlau
06:20

11:50 Campina 11:50 Flamanzi 11:50 Slatina (Olt)
06:30

13:30 Flamanzi 13:30 Slatina (Olt)
06:30

11:50 Urziceni 11:50 Botosani
06:40

13:30 Botosani
06:40

11:50 Saveni
06:45

13:30 Saveni
06:45

15:08 Targu Frumos
06:50

11:50 Darabani 11:50 Ploiesti
06:50

13:30 Darabani
06:50

15:08 Pascani
06:55

15:08 Motca
07:00

11:50 Buzau 11:50 Dorohoi 11:50 Craiova
07:00

02:30 Vaslui
07:00

13:30 Bucuresti 13:30 Dorohoi 13:30 Craiova
07:00

15:08 Cristesti
07:10

11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Filiasi 11:50 Vanatori
07:10

13:30 Filiasi 13:30 Vanatori
07:10

11:50 Drobeta Turnu Severin 11:50 Focsani
07:20

13:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:50 Marasesti 11:50 Rovinari
07:30

13:30 Pitesti 13:30 Rovinari
07:30

11:50 Adjud 11:50 Resita
07:40

13:30 Resita
07:40

11:50 Bacau 11:50 Caransebes
07:50

13:30 Caransebes
07:50

11:50 Targu Jiu 11:50 Roman
08:00

02:30 Galati 02:30 Iasi 02:30 Barlad
08:00

17:15 Passau 14:00 Passau
08:00

13:30 Targu Jiu 13:30 Ramnicu Valcea
08:00

17:30 Passau
08:05

11:50 Bumbesti Jiu 11:50 Targu Frumos
08:10

13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Targoviste
08:10

15:08 Timisesti
08:15

15:08 Dumbrava
08:20

11:50 Pascani 11:50 Petrosani
08:20

13:30 Sinaia 13:30 Petrosani
08:20

15:08 Targu Neamt
08:30

11:50 Poiana Largului 11:50 Motca 11:50 Hateg
08:30

02:30 Braila
08:30

14:00 Gura Humorului
08:30

13:30 Poiana Largului 13:30 Predeal 13:30 Hateg
08:30

15:08 Piatra Neamt
08:35

11:50 Bicaz
08:35

13:30 Bicaz
08:35

11:50 Piatra Neamt 11:50 Hunedoara 11:50 Targu Neamt
08:40

13:30 Piatra Neamt 13:30 Hunedoara 13:30 Campina
08:40

11:50 Deva 11:50 Falticeni
08:50

14:00 Campulung Moldovenesc
08:50

13:30 Deva 13:30 Urziceni
08:50

11:50 Suceava
08:55

00:00 Gilau
09:00

15:08 Sfantu Gheorghe
09:00

11:50 Radauti 11:50 Gheorgheni 11:50 Lugoj
09:00

02:30 Tecuci 02:30 Podu Iloaiei 02:30 Ianca
09:00

14:00 Mizil 14:00 Tarnaveni
09:00

13:30 Ploiesti 13:30 Gheorgheni 13:30 Lugoj
09:00

11:50 Sovata 11:50 Timisoara 11:50 Gura Humorului
09:10

13:30 Buzau 13:30 Sovata 13:30 Timisoara
09:10

15:08 Brasov
09:15

15:08 Bicaz
09:18

14:00 Aiud
09:18

15:08 Poiana Largului
09:20

11:50 Arad 11:50 Campulung Moldovenesc
09:20

13:30 Arad 13:30 Ramnicu Sarat
09:20

15:08 Deva
09:25

15:08 Drobeta Turnu Severin
09:30

11:50 Chisineu Cris 11:50 Vatra Dornei 11:50 Miercurea Ciuc
09:30

02:30 Faurei 02:30 Targu Frumos
09:30

13:30 Chisineu Cris 13:30 Miercurea Ciuc 13:30 Focsani
09:30

11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Prundu Bargaului
09:40

13:30 Odorheiu Secuiesc 13:30 Marasesti
09:40

15:08 Veresti
09:50

11:50 Toplita 11:50 Salonta 11:50 Nasaud
09:50

13:30 Toplita 13:30 Adjud 13:30 Salonta
09:50

15:08 Darabani
09:55

15:08 Durau
09:59

15:08 Botosani 15:08 Iasi
10:00

11:50 Reghin 11:50 Gilau 11:50 Bistrita
10:00

02:30 Pascani 02:30 Roman 02:30 Focsani
10:00

14:00 Corabia 14:00 Toplita 14:00 Urziceni 14:00 Aninoasa
10:00

13:30 Reghin 13:30 Gilau 13:30 Bacau
10:00

15:08 Timisoara 15:08 Cluj Napoca
10:01

15:08 Slobozia 15:08 Gura Humorului
10:05

15:08 Targu Jiu
10:07

15:08 Campulung Moldovenesc
10:10

11:50 Beclean 11:50 Onesti
10:10

14:00 Azuga
10:10

13:30 Roman 13:30 Onesti
10:10

15:08 Ialomita
10:13

15:08 Iacobeni
10:15

14:00 Adjud
10:15

13:30 Targu Frumos
10:15

15:08 Borsa
10:20

11:50 Moinesti 11:50 Dej
10:20

13:30 Moinesti 13:30 Pascani
10:20

15:08 Vatra Dornei
10:25

15:08 Targu Mures
10:27

15:08 Deva
10:29

15:08 Prundu Bargaului 15:08 Borsec
10:30

11:50 Comanesti 11:50 Gherla
10:30

02:30 Ramnicu Sarat 02:30 Harlau
10:30

14:00 Negru Voda
10:30

13:30 Comanesti 13:30 Motca
10:30

15:08 Pitesti
10:31

15:08 Lugoj
10:32

15:08 Ploiesti
10:33

15:08 Giurgiu
10:34

15:08 Beclean
10:35

15:08 Toplita
10:36

15:08 Resita
10:37

15:08 Vaslui 15:08 Miercurea Ciuc
10:39

15:08 Resita 15:08 Baia Mare
10:40

11:50 Covasna
10:40

14:00 Isaccea
10:40

13:30 Covasna 13:30 Targu Neamt
10:40

15:08 Bucuresti
10:41

15:08 Sfantu Gheorghe
10:42

15:08 Ploiesti
10:44

15:08 Dej
10:45

15:08 Calarasi
10:46

15:08 Alexandria
10:48

15:08 Alexandria
10:50

11:50 Targu Secuiesc
10:50

13:30 Falticeni 13:30 Targu Secuiesc
10:50

15:08 Cluj Napoca
10:55

13:30 Suceava
10:55

15:08 Morareni
10:59

15:08 Cluj Napoca 15:08 Targoviste
11:00

11:50 Brasov
11:00

02:30 Flamanzi 02:30 Buzau 02:30 Adjud
11:00

14:00 Cisnadie 14:00 Zimnicea 14:00 Frasin
11:00

13:30 Brasov 13:30 Radauti
11:00

15:08 Slatina (Olt)
11:03

15:08 Reghin
11:05

13:30 Gura Humorului
11:05

15:08 Bacau
11:07

11:50 Fagaras
11:10

13:30 Fagaras 13:30 Campulung Moldovenesc
11:10

15:08 Medias
11:15

15:08 Resita
11:18

15:08 Suceava
11:20

11:50 Sibiu
11:20

13:30 Vatra Dornei 13:30 Sibiu
11:20

15:08 Constanta
11:25

11:50 Sebes
11:25

13:30 Sebes
11:25

15:08 Sighisoara
11:30

11:50 Alba Iulia
11:30

02:30 Bacau 02:30 Piatra Neamt 02:30 Botosani 02:30 Urziceni
11:30

14:00 Slanic
11:30

13:30 Alba Iulia 13:30 Prundu Bargaului
11:30

11:50 Teius
11:35

13:30 Teius
11:35

15:08 Targu Mures
11:40

11:50 Aiud
11:40

13:30 Aiud 13:30 Nasaud
11:40

15:08 Falticeni
11:45

13:30 Bistrita
11:45

15:08 Focsani
11:50

11:50 Targu Mures
11:50

13:30 Targu Mures
11:50

15:08 Galati
11:55

13:30 Beclean
11:55

15:08 Buzau
11:59

00:00 Cluj Napoca
12:00

15:08 Suceava 15:08 Gilau
12:00

11:50 Turda
12:00

02:30 Dorohoi
12:00

14:00 Lehliu Gara
12:00

13:30 Turda 13:30 Dej
12:00

15:08 Braila
12:01

00:00 Huedin
12:10

00:00 Negreni
12:15

14:00 Bicaz
12:15

00:00 Alesd
12:20

02:30 Radauti 02:30 Bucuresti
12:30

14:00 Insuratei
12:30

13:30 Gherla
12:30

14:00 Macin
12:40

14:00 Babadag
12:45

14:00 Iernut
12:48

14:00 Busteni
12:50

14:00 Salcea
12:55

14:00 Bumbesti Jiu
12:58

15:08 Huedin
13:00

02:30 Bicaz 02:30 Suceava 02:30 Onesti
13:00

14:00 Huedin 14:00 Filiasi
13:00

14:00 Liteni
13:05

14:00 Covasna
13:10

14:00 Nehoiu
13:15

14:00 Murfatlar
13:18

14:00 Topoloveni
13:20

14:00 Ianca
13:25

11:50 Cluj Napoca
13:30

02:30 Falticeni
13:30

14:00 Beclean
13:30

13:30 Cluj Napoca
13:30

14:00 Marasesti
13:40

14:00 Comarnic
13:50

14:00 Tandarei
13:55

14:00 Gaesti
13:58

15:08 Negreni
14:00

11:50 Baia Mare
14:00

02:30 Ploiesti 02:30 Comanesti 02:30 Gura Humorului
14:00

13:30 Baia Mare
14:00

11:50 Satu Mare
14:10

13:30 Satu Mare
14:10

11:50 Zalau
14:20

13:30 Zalau
14:20

11:50 Huedin
14:30

02:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Campina
14:30

13:30 Huedin
14:30

11:50 Alesd
14:40

15:08 Piatra Craiului
15:00

02:30 Sinaia 02:30 Gheorgheni 02:30 Targu Secuiesc
15:00

15:08 Beius
15:30

02:30 Vatra Dornei 02:30 Predeal
15:30

15:08 Alesd
16:00

02:30 Toplita 02:30 Brasov 02:30 Sacele
16:00

02:30 Prundu Bargaului 02:30 Brasov
16:30

11:50 Oradea
17:00

02:30 Codlea 02:30 Sighisoara
17:00

17:15 Budapesta
17:00

17:30 Budapesta
17:30

13:30 Alesd
17:40

02:30 Fagaras 02:30 Medias 02:30 Bistrita 02:30 Reghin
18:00

14:00 Budapesta 17:15 Gyor
18:00

13:30 Oradea
18:00

00:00 Oradea
18:30

15:08 Oradea
18:30

02:30 Avrig
18:30

15:08 Bors
18:40

02:30 Beclean
18:40

17:30 Gyor
18:40

00:00 Bors
19:00

02:30 Targu Mures 02:30 Sibiu 02:30 Tarnaveni
19:00

14:00 Gyor 17:15 Viena
19:00

02:30 Sebes 02:30 Iernut
19:30

17:30 Viena
19:30

02:30 Ludus 02:30 Dej 02:30 Orastie
20:00

14:00 Viena
20:00

02:30 Simeria 02:30 Campia Turzii
20:30

02:30 Turda 02:30 Deva
21:00

02:30 Cluj Napoca 02:30 Ilia
21:30

02:30 Huedin 02:30 Faget 02:30 Baia Mare
22:00

02:30 Alesd
22:30

00:00 Budapesta
23:00

15:08 Budapesta
23:00

02:30 Satu Mare 02:30 Lugoj 02:30 Oradea
23:00