Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bayreuth > La adresa

La adresa

Bayreuth, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:20 Danytur
19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad
14:20 Danytur
02:30 Viena
14:45
21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 21:50 Iasi 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 21:45 Podu Iloaiei 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti
14:50 Romfour Romania
11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 07:00 Alesd 10:00 Huedin
15:00
18:00 Calarasi 12:55 Fagaras 17:20 Lehliu 13:30 Moinesti 16:40 Ramnicu Valcea 15:10 Giurgiu 16:00 Campina 12:30 Chisineu Cris 15:30 Ramnicu Sarat 12:55 Deva 14:55 Bacau 13:40 Targu Jiu 14:20 Motca 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:50 Radauti 14:55 Turnu Magurele 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 17:50 Cernavoda 13:00 Brasov 17:10 Tandarei 13:25 Comanesti 16:30 Targoviste 15:00 Alexandria 15:55 Urziceni 12:35 Arad 15:20 Focsani 13:00 Hunedoara 14:50 Roman 13:50 Caransebes 14:10 Targu Neamt 14:20 Filiasi 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:30 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 18:30 Mangalia 12:40 Alba Iulia 17:40 Slobozia 13:10 Targu Secuiesc 17:00 Bucuresti 14:30 Craiova 16:20 Sinaia 12:20 Gilau 15:50 Ploiesti 12:40 Timisoara 15:10 Marasesti 13:10 Hateg 14:40 Targu Frumos 13:55 Resita 14:00 Falticeni 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 18:20 Constanta 12:45 Sebes 12:50 Sibiu 17:30 Harsova 13:20 Covasna 16:50 Pitesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:10 Predeal 12:25 Salonta 15:40 Buzau 12:50 Lugoj 15:00 Adjud 13:20 Petrosani 14:30 Pascani 14:00 Rovinari 13:55 Suceava 14:50 Caracal 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 18:10 Medgidia
16:40
12:30 Gherla 11:10 Zalau 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 12:00 Cluj Napoca 11:00 Huedin 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu
17:30
10:00 Zalau 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 09:30 Huedin 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta
19:20
08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 09:10 Huedin 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 09:20 Zalau 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi
Sosiri
De la Ora
Romfour Romania
12:50 Targu Mures 12:50 Sibiu 12:50 Brasov 12:50 Timisoara 12:50 Caracal 12:50 Focsani 12:50 Giurgiu 12:50 Buzau 12:50 Slobozia 12:50 Macin 12:50 Bacau 12:50 Brasov 12:50 Cluj Napoca 12:50 Craiova 12:50 Iasi 12:50 Piatra Neamt 12:50 Ploiesti 12:50 Ploiesti 12:50 Petrosani 12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Filiasi 12:50 Rosiori de Vede 12:50 Targu Jiu 12:50 Alba Iulia 12:50 Oradea 12:50 Braila 12:50 Constanta 12:50 Galati 12:50 Bucuresti 12:50 Alexandria 12:50 Ialomita 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Giurgiu 12:50 Lugoj 12:50 Petrosani 12:50 Resita 12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Arad 12:50 Bistrita 12:50 Resita 12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Drobeta Turnu Severin 12:50 Suceava 12:50 Resita 12:50 Tulcea 12:50 Turnu Magurele 12:50 Alexandria 12:50 Vaslui 12:50 Giurgiu 12:50 Deva 12:50 Deva 12:50 Pitesti 12:50 Botosani 12:50 Calarasi 12:50 Targoviste
00:00

11:20 Braila
00:10

11:20 Galati
00:40

11:20 Buzau
01:00

08:05 Tulcea
01:15

03:20 Tulcea
01:15

07:40 Tulcea
01:15

05:00 Tulcea
01:15

08:05 Braila
01:20

03:20 Braila
01:20

07:40 Braila
01:20

05:00 Braila
01:20

11:20 Ramnicu Sarat
01:30

11:20 Tecuci
01:55

08:05 Mangalia
02:00

11:20 Focsani
02:15

05:00 Mangalia
02:30

11:20 Adjud
02:45

11:20 Barlad
03:00

08:05 Galati 08:05 Constanta
03:00

03:20 Galati
03:00

07:40 Galati
03:00

05:00 Galati
03:00

11:20 Husi
03:30

08:05 Ianca 08:05 Medgidia
03:30

03:20 Ianca
03:30

07:40 Ianca
03:30

05:00 Ianca
03:30

11:20 Dorohoi
03:35

08:05 Calarasi
03:40

11:20 Onesti
03:45
Danytur
08:00 Schwechat
03:50

08:05 Cernavoda
03:50

08:05 Slobozia
03:55

11:20 Vaslui
04:00
Danytur
08:00 Viena
04:00
Romfour Romania
12:50 Tulcea 12:50 Vaslui
04:00

08:05 Harsova
04:00

05:00 Constanta
04:00

11:20 Comanesti
04:10

08:05 Lehliu
04:10

07:40 Mangalia
04:10

11:20 Bucuresti
04:15

11:20 Moinesti
04:20

08:05 Tandarei
04:20

07:40 Constanta
04:20

05:00 Medgidia
04:20

11:20 Botosani
04:30
Romfour Romania
12:50 Braila
04:30

08:05 Faurei
04:30

03:20 Faurei
04:30

07:40 Medgidia 07:40 Faurei
04:30

05:00 Calarasi 05:00 Faurei
04:30

11:20 Craiova
04:35

08:05 Tecuci
04:40

03:20 Tecuci
04:40

07:40 Tecuci 07:40 Calarasi
04:40

05:00 Tecuci
04:40

11:20 Iasi
04:45

08:05 Barlad
04:50

03:20 Barlad
04:50

07:40 Barlad 07:40 Cernavoda
04:50

05:00 Barlad
04:50

07:40 Slobozia
04:55

11:20 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:00 Braila 08:00 Focsani
05:00
Romfour Romania
12:50 Galati
05:00

08:05 Bucuresti
05:00

03:20 Mangalia
05:00

07:40 Harsova
05:00

05:00 Cernavoda
05:00

11:20 Filiasi
05:05

11:20 Ploiesti
05:10

08:05 Pitesti
05:10

03:20 Constanta
05:10

07:40 Lehliu
05:10

05:00 Slobozia
05:10

11:20 Suceava
05:20
Danytur
08:00 Tecuci
05:20

03:20 Medgidia
05:20

07:40 Tandarei
05:20

11:20 Bacau
05:30
Danytur
08:00 Galati
05:30

08:05 Husi
05:30

03:20 Calarasi 03:20 Husi
05:30

07:40 Bucuresti 07:40 Husi
05:30

05:00 Husi
05:30

11:20 Negresti
05:40
Danytur
08:00 Marasesti
05:40

08:05 Vaslui
05:40

03:20 Cernavoda 03:20 Vaslui
05:40

07:40 Pitesti 07:40 Vaslui
05:40

05:00 Vaslui
05:40

11:20 Harlau
05:45

11:20 Constanta
05:50

03:20 Slobozia
05:50

07:40 Ramnicu Valcea
05:50

11:20 Campina
06:00
Danytur
08:00 Saveni 08:00 Adjud 08:00 Barlad
06:00
Romfour Romania
12:50 Tecuci
06:00

08:05 Giurgiu 08:05 Ramnicu Valcea 08:05 Iasi
06:00

03:20 Iasi 03:20 Giurgiu 03:20 Harsova
06:00

07:40 Iasi 07:40 Targoviste 07:40 Giurgiu
06:00

05:00 Harsova 05:00 Iasi 05:00 Giurgiu
06:00

11:20 Buhusi
06:05

11:20 Roznov
06:10
Danytur
08:00 Husi
06:10
Romfour Romania
12:50 Barlad
06:10

08:05 Podu Iloaiei 08:05 Alexandria
06:10

03:20 Podu Iloaiei 03:20 Lehliu 03:20 Alexandria
06:10

07:40 Sinaia 07:40 Podu Iloaiei 07:40 Alexandria
06:10

05:00 Podu Iloaiei 05:00 Alexandria
06:10

11:20 Targu Frumos
06:15

08:05 Turnu Magurele
06:15

03:20 Turnu Magurele
06:15

07:40 Turnu Magurele
06:15

05:00 Turnu Magurele
06:15

11:20 Gura Humorului
06:20
Romfour Romania
12:50 Husi
06:20

08:05 Harlau 08:05 Caracal
06:20

03:20 Caracal 03:20 Tandarei 03:20 Harlau
06:20

07:40 Predeal 07:40 Caracal 07:40 Harlau
06:20

05:00 Caracal 05:00 Harlau
06:20

11:20 Falticeni
06:30
Danytur
08:00 Botosani
06:30
Romfour Romania
12:50 Buzau
06:30

08:05 Targoviste 08:05 Slatina (Olt) 08:05 Flamanzi
06:30

03:20 Slatina (Olt) 03:20 Bucuresti 03:20 Flamanzi
06:30

07:40 Campina 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Flamanzi
06:30

05:00 Flamanzi 05:00 Slatina (Olt)
06:30

11:20 Rovinari
06:35

11:20 Pascani
06:40
Romfour Romania
12:50 Focsani
06:40

08:05 Sinaia 08:05 Botosani
06:40

03:20 Botosani 03:20 Pitesti
06:40

07:40 Botosani 07:40 Urziceni
06:40

05:00 Botosani
06:40

11:20 Motca
06:45

08:05 Saveni
06:45

03:20 Saveni
06:45

07:40 Saveni
06:45

05:00 Saveni
06:45

11:20 Piatra Neamt
06:50
Romfour Romania
12:50 Marasesti
06:50

08:05 Darabani 08:05 Predeal
06:50

03:20 Darabani 03:20 Ramnicu Valcea
06:50

07:40 Ploiesti 07:40 Darabani
06:50

05:00 Darabani
06:50

11:20 Roman
06:55
Romfour Romania
12:50 Adjud
06:55

11:20 Cristesti
07:00
Danytur
08:00 Iasi 08:00 Harlau 08:00 Vaslui
07:00
Romfour Romania
12:50 Sascut
07:00

08:05 Dorohoi 08:05 Campina 08:05 Craiova
07:00

03:20 Targoviste 03:20 Dorohoi 03:20 Craiova
07:00

07:40 Buzau 07:40 Craiova 07:40 Dorohoi
07:00

05:00 Lehliu 05:00 Dorohoi 05:00 Craiova
07:00

11:20 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
12:50 Bacau
07:05

11:20 Brasov
07:10
Romfour Romania
12:50 Roman
07:10

08:05 Urziceni 08:05 Filiasi 08:05 Vanatori
07:10

03:20 Vanatori 03:20 Sinaia 03:20 Filiasi
07:10

07:40 Vanatori 07:40 Filiasi 07:40 Ramnicu Sarat
07:10

05:00 Filiasi 05:00 Tandarei 05:00 Vanatori
07:10
Danytur
08:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
12:50 Negresti
07:20

08:05 Ploiesti 08:05 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:20 Drobeta Turnu Severin 03:20 Predeal
07:20

07:40 Drobeta Turnu Severin 07:40 Focsani
07:20

05:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:20 Fetesti
07:30
Danytur
08:00 Targu Frumos 08:00 Suceava
07:30
Romfour Romania
12:50 Iasi
07:30

08:05 Rovinari 08:05 Buzau
07:30

03:20 Rovinari 03:20 Campina
07:30

07:40 Marasesti 07:40 Rovinari
07:30

05:00 Rovinari
07:30
Romfour Romania
12:50 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
12:50 Deleni
07:40

08:05 Ramnicu Sarat 08:05 Resita
07:40

03:20 Urziceni 03:20 Resita
07:40

07:40 Adjud 07:40 Resita
07:40

05:00 Resita
07:40
Romfour Romania
12:50 Harlau
07:45
Romfour Romania
12:50 Targu Frumos
07:50

08:05 Focsani 08:05 Caransebes
07:50

03:20 Ploiesti 03:20 Caransebes
07:50

07:40 Caransebes 07:40 Bacau
07:50

05:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
12:50 Pascani
07:55

11:20 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:00 Negresti 08:00 Targu Ocna 08:00 Pascani
08:00
Romfour Romania
12:50 Motca
08:00

08:05 Targu Jiu 08:05 Marasesti
08:00

03:20 Targu Jiu 03:20 Buzau
08:00

07:40 Targu Jiu 07:40 Roman
08:00

05:00 Targu Jiu 05:00 Bucuresti
08:00
Romfour Romania
12:50 Cristesti
08:10

08:05 Adjud 08:05 Bumbesti Jiu
08:10

03:20 Bumbesti Jiu 03:20 Ramnicu Sarat
08:10

07:40 Bumbesti Jiu 07:40 Targu Frumos
08:10

05:00 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
12:50 Timisesti
08:15
Romfour Romania
12:50 Dumbrava
08:20

08:05 Petrosani 08:05 Bacau
08:20

03:20 Petrosani 03:20 Focsani
08:20

07:40 Pascani 07:40 Petrosani
08:20

05:00 Petrosani
08:20

11:20 Fagaras
08:30
Romfour Romania
12:50 Targu Neamt
08:30

08:05 Poiana Largului 08:05 Roman 08:05 Hateg
08:30

03:20 Marasesti 03:20 Poiana Largului 03:20 Hateg
08:30

07:40 Poiana Largului 07:40 Hateg 07:40 Motca
08:30

05:00 Poiana Largului 05:00 Pitesti 05:00 Hateg
08:30

11:20 Petrosani
08:35
Romfour Romania
12:50 Piatra Neamt
08:35

08:05 Bicaz
08:35

03:20 Bicaz
08:35

07:40 Bicaz
08:35

05:00 Bicaz
08:35
Romfour Romania
12:50 Bicaz
08:40

08:05 Targu Frumos 08:05 Piatra Neamt 08:05 Hunedoara
08:40

03:20 Piatra Neamt 03:20 Hunedoara 03:20 Adjud
08:40

07:40 Hunedoara 07:40 Targu Neamt 07:40 Piatra Neamt
08:40

05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Piatra Neamt 05:00 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
12:50 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
12:50 Durau
08:50

08:05 Pascani 08:05 Deva
08:50

03:20 Deva 03:20 Bacau
08:50

07:40 Deva 07:40 Falticeni
08:50

05:00 Deva 05:00 Targoviste
08:50
Romfour Romania
12:50 Borsec
08:55

08:05 Targu Neamt
08:55

07:40 Suceava
08:55
Danytur
08:00 Roman 08:00 Comanesti
09:00
Romfour Romania
12:50 Toplita
09:00

08:05 Lugoj 08:05 Gheorgheni 08:05 Falticeni
09:00

03:20 Lugoj 03:20 Roman 03:20 Gheorgheni
09:00

07:40 Gheorgheni 07:40 Radauti 07:40 Lugoj
09:00

05:00 Gheorgheni 05:00 Sinaia 05:00 Lugoj
09:00
Romfour Romania
12:50 Miercurea Ciuc
09:05
Romfour Romania
12:50 Sfantu Gheorghe
09:10

08:05 Suceava 08:05 Sovata 08:05 Timisoara
09:10

03:20 Targu Frumos 03:20 Sovata 03:20 Timisoara
09:10

07:40 Gura Humorului 07:40 Timisoara 07:40 Sovata
09:10

05:00 Predeal 05:00 Sovata 05:00 Timisoara
09:10
Romfour Romania
12:50 Morareni
09:15
Danytur
08:00 Girov
09:20
Romfour Romania
12:50 Reghin
09:20

08:05 Radauti 08:05 Arad
09:20

03:20 Arad 03:20 Pascani
09:20

07:40 Campulung Moldovenesc 07:40 Arad
09:20

05:00 Campina 05:00 Arad
09:20
Romfour Romania
12:50 Medias
09:25

11:20 Poiana Largului
09:30
Romfour Romania
12:50 Sighisoara
09:30

08:05 Chisineu Cris 08:05 Gura Humorului 08:05 Miercurea Ciuc
09:30

03:20 Miercurea Ciuc 03:20 Chisineu Cris 03:20 Motca
09:30

07:40 Vatra Dornei 07:40 Chisineu Cris 07:40 Miercurea Ciuc
09:30

05:00 Chisineu Cris 05:00 Urziceni 05:00 Miercurea Ciuc
09:30

11:20 Hateg
09:35
Romfour Romania
12:50 Targu Mures
09:35
Romfour Romania
12:50 Falticeni
09:40

08:05 Odorheiu Secuiesc 08:05 Campulung Moldovenesc
09:40

03:20 Targu Neamt 03:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

07:40 Odorheiu Secuiesc 07:40 Prundu Bargaului
09:40

05:00 Ploiesti 05:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

11:20 Sibiu
09:45
Romfour Romania
12:50 Suceava
09:45
Romfour Romania
12:50 Veresti
09:50

08:05 Vatra Dornei 08:05 Salonta 08:05 Toplita
09:50

03:20 Falticeni 03:20 Salonta 03:20 Toplita
09:50

07:40 Nasaud 07:40 Toplita 07:40 Salonta
09:50

05:00 Buzau 05:00 Toplita 05:00 Salonta
09:50
Romfour Romania
12:50 Darabani
09:55

08:05 Prundu Bargaului
09:55

03:20 Suceava
09:55

11:20 Hunedoara
10:00
Danytur
08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Piatra Neamt 08:00 Bacau 08:00 Gura Humorului 08:00 Targu Neamt
10:00
Romfour Romania
12:50 Botosani
10:00

08:05 Nasaud 08:05 Reghin 08:05 Gilau
10:00

03:20 Radauti 03:20 Reghin 03:20 Gilau
10:00

07:40 Bistrita 07:40 Gilau 07:40 Reghin
10:00

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Reghin 05:00 Gilau
10:00
Romfour Romania
12:50 Gura Humorului
10:05

03:20 Gura Humorului
10:05
Romfour Romania
12:50 Campulung Moldovenesc
10:10

08:05 Bistrita 08:05 Onesti
10:10

03:20 Campulung Moldovenesc 03:20 Onesti
10:10

07:40 Beclean 07:40 Onesti
10:10

05:00 Focsani 05:00 Onesti
10:10
Romfour Romania
12:50 Iacobeni
10:15

08:05 Beclean
10:15
Romfour Romania
12:50 Borsa
10:20

08:05 Dej 08:05 Moinesti
10:20

03:20 Moinesti 03:20 Vatra Dornei
10:20

07:40 Moinesti 07:40 Dej
10:20

05:00 Moinesti 05:00 Marasesti
10:20
Romfour Romania
12:50 Vatra Dornei
10:25

11:20 Sebes
10:30
Danytur
08:00 Bicaz
10:30
Romfour Romania
12:50 Prundu Bargaului
10:30

08:05 Comanesti
10:30

03:20 Prundu Bargaului 03:20 Comanesti
10:30

07:40 Gherla 07:40 Comanesti
10:30

05:00 Comanesti 05:00 Adjud
10:30
Romfour Romania
12:50 Beclean
10:35
Romfour Romania
12:50 Baia Mare
10:40

08:05 Covasna
10:40

03:20 Nasaud 03:20 Covasna
10:40

07:40 Covasna
10:40

05:00 Covasna 05:00 Bacau
10:40
Romfour Romania
12:50 Dej
10:45

08:05 Targu Secuiesc
10:50

03:20 Bistrita 03:20 Targu Secuiesc
10:50

07:40 Targu Secuiesc
10:50

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Roman
10:50
Romfour Romania
12:50 Cluj Napoca
10:55

05:00 Targu Frumos
10:55
Danytur
08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Onesti 08:00 Campulung Moldovenesc
11:00
Romfour Romania
12:50 Cluj Napoca
11:00

08:05 Brasov
11:00

03:20 Brasov 03:20 Beclean
11:00

07:40 Brasov
11:00

05:00 Pascani 05:00 Brasov
11:00

08:05 Fagaras
11:10

03:20 Fagaras 03:20 Dej
11:10

07:40 Fagaras
11:10

05:00 Fagaras 05:00 Pascani
11:10

08:05 Sibiu
11:20

03:20 Gherla 03:20 Sibiu
11:20

07:40 Sibiu
11:20

05:00 Sibiu 05:00 Motca
11:20

08:05 Sebes
11:25

03:20 Sebes
11:25

07:40 Sebes
11:25

05:00 Sebes
11:25

11:20 Toplita
11:30

08:05 Alba Iulia
11:30

03:20 Alba Iulia
11:30

07:40 Alba Iulia
11:30

05:00 Targu Neamt 05:00 Alba Iulia
11:30

08:05 Teius
11:35

03:20 Teius
11:35

07:40 Teius
11:35

05:00 Teius
11:35

08:05 Aiud
11:40

03:20 Aiud
11:40

07:40 Aiud
11:40

05:00 Aiud 05:00 Falticeni
11:40

08:05 Targu Mures
11:50

03:20 Targu Mures
11:50

07:40 Targu Mures
11:50

05:00 Targu Mures 05:00 Suceava
11:50

05:00 Radauti
11:55

11:20 Deva
12:00
Danytur
08:00 Targu Secuiesc 08:00 Vatra Dornei 08:00 Medias 08:00 Praid
12:00
Romfour Romania
12:50 Gilau
12:00

08:05 Turda
12:00

03:20 Turda
12:00

07:40 Turda
12:00

05:00 Gura Humorului 05:00 Turda
12:00

05:00 Campulung Moldovenesc
12:10

05:00 Vatra Dornei
12:20

05:00 Prundu Bargaului
12:25

11:20 Reghin
12:30

05:00 Nasaud
12:30

05:00 Bistrita
12:35

05:00 Beclean
12:40

05:00 Dej
12:50
Danytur
08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Reghin 08:00 Blaj
13:00
Romfour Romania
12:50 Huedin
13:00

08:05 Gherla
13:00

05:00 Gherla
13:10

11:20 Alba Iulia
13:30

08:05 Cluj Napoca
13:30

03:20 Cluj Napoca
13:30

07:40 Cluj Napoca
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:30

05:00 Baia Mare
13:50
Danytur
08:00 Teius 08:00 Brasov 08:00 Fagaras
14:00
Romfour Romania
12:50 Negreni
14:00

03:20 Baia Mare
14:00

07:40 Baia Mare
14:00

05:00 Satu Mare
14:00

08:05 Satu Mare
14:10

03:20 Satu Mare
14:10

07:40 Satu Mare
14:10

08:05 Zalau
14:20

07:40 Zalau
14:20

11:20 Targu Mures
14:30

08:05 Huedin
14:30

07:40 Huedin
14:30

08:05 Alesd
14:40

07:40 Alesd
14:40

05:00 Zalau
14:40

11:20 Aiud
14:45

11:20 Ludus
15:00
Danytur
08:00 Avrig 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
15:00
Romfour Romania
12:50 Piatra Craiului
15:00

03:20 Zalau
15:00

05:00 Huedin
15:00

11:20 Turda
15:30
Danytur
08:00 Sibiu
15:30
Romfour Romania
12:50 Beius
15:30

11:20 Cluj Napoca
16:00
Danytur
08:00 Targu Mures 08:00 Dej 08:00 Bistrita 08:00 Zlatna
16:00
Romfour Romania
12:50 Alesd
16:00

03:20 Huedin
16:00

05:00 Alesd
16:00
Danytur
08:00 Ludus 08:00 Sebes
16:30

08:05 Oradea
16:50
Danytur
08:00 Campia Turzii 08:00 Nasaud 08:00 Abrud
17:00

03:20 Alesd
17:00

07:40 Oradea
17:00
Danytur
08:00 Turda 08:00 Beclean
17:30

11:20 Dej
17:45

11:20 Huedin
18:00
Danytur
08:00 Cluj Napoca 08:00 Brad 08:00 Gherla 08:00 Zalau 08:00 Deva
18:00
Danytur
08:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
12:50 Oradea
18:30
Romfour Romania
12:50 Bors
18:40

11:20 Alesd
19:00
Danytur
08:00 Gilau
19:00

03:20 Oradea
19:00

11:20 Oradea
19:30

11:20 Bors
19:45
Danytur
08:00 Huedin
20:00

05:00 Oradea
20:00
Danytur
08:00 Alesd
21:00
Danytur
08:00 Oradea 08:00 Arad 08:00 Oradea 08:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
12:50 Budapesta
23:00