Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Dresda > La adresa

La adresa

Dresda, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:30
15:00 Iasi 11:00 Dorohoi 10:00 Roman 02:00 Targu Mures 01:00 Alesd 03:20 Campia Turzii 13:00 Focsani 11:20 Bacau 04:00 Dej 09:30 Falticeni 12:30 Flamanzi 19:30 Budapesta 09:30 Brasov 03:30 Deva 22:00 Szeged 06:30 Sibiu 17:30 Braila 11:30 Campina 13:00 Bucuresti 14:00 Barlad 08:30 Campulung Moldovenesc 14:30 Podu Iloaiei 03:00 Reghin 06:00 Medias 02:00 Huedin 03:50 Ludus 00:00 Brasov 10:30 Radauti 02:00 Baia Mare 14:00 Targu Frumos 11:30 Botosani 15:30 Ramnicu Sarat 01:30 Lugoj 02:00 Faget 23:30 Arad 07:00 Avrig 18:30 Galati 14:00 Urziceni 11:00 Sinaia 13:30 Tecuci 09:00 Gura Humorului 08:00 Bicaz 05:00 Toplita 10:00 Comanesti 02:30 Cluj Napoca 04:30 Iernut 09:00 Targu Secuiesc 06:00 Bistrita 01:00 Satu Mare 13:30 Pascani 07:30 Vatra Dornei 12:00 Ploiesti 05:00 Orastie 16:30 Ianca 00:30 Timisoara 08:00 Fagaras 03:00 Ilia 15:00 Buzau 16:00 Husi 12:00 Adjud 10:00 Suceava 09:00 Piatra Neamt 06:00 Gheorgheni 00:00 Oradea 03:00 Turda 05:00 Tarnaveni 10:20 Onesti 05:00 Beclean 23:00 Mateszalka 13:00 Harlau 06:30 Prundu Bargaului 10:30 Predeal 04:30 Simeria 10:00 Sacele 05:30 Sebes 09:00 Codlea 16:00 Faurei 21:10 Kecskemet 15:00 Vaslui 07:00 Sighisoara
07:34
16:56 Deva 17:02 Galati 17:10 Constanta 17:30 Buzau 15:00 Cernavoda 17:45 Bistrita 10:35 Adjud 17:58 Arad 11:08 Toplita 15:03 Babadag 12:00 Tandarei 14:15 Ianca 14:35 Covasna 14:58 Busteni 15:10 Bicaz 15:20 Isaccea 15:35 Faurei 15:48 Vatra Dornei 16:02 Vaslui 16:12 Tulcea 16:24 Slatina (Olt) 16:32 Suceava 16:44 Drobeta Turnu Severin 16:58 Miercurea Ciuc 17:04 Craiova 17:15 Cluj Napoca 08:00 Aiud 17:35 Braila 08:15 Filiasi 17:49 Oradea 10:45 Urziceni 18:00 Alba Iulia 11:10 Ovidiu 15:28 Azuga 13:00 Comarnic 14:20 Topoloveni 14:45 Huedin 15:00 Iernut 15:12 Lehliu Gara 15:25 Negru Voda 15:38 Ocna Sibiului 15:54 Husi 16:06 Targoviste 16:14 Timisoara 16:28 Radauti 16:35 Targu Neamt 16:48 Bucuresti 16:59 Targu Jiu 17:06 Targoviste 17:20 Calarasi 09:00 Tarnaveni 17:38 Brasov 10:30 Campulung Moldovenesc 17:53 Bacau 10:55 Mizil 11:04 Zimnicea 11:15 Gura Humorului 15:50 Reghin 14:00 Marasesti 14:25 Murfatlar 14:50 Bumbesti Jiu 15:05 Macin 15:15 Slanic 15:30 Aninoasa 15:40 Solca 15:56 Barlad 16:08 Ramnicu Valcea 16:18 Mangalia 16:29 Botosani 16:38 Piatra Neamt 16:50 Iasi 16:54 Slobozia 17:00 Giurgiu 17:08 Sfantu Gheorghe 17:25 Resita 15:00 Moinesti 17:40 Botosani 10:25 Corabia 17:56 Pitesti 11:00 Cisnadie 14:40 Liteni 11:30 Gaesti 15:58 Banca 14:10 Beclean 14:30 Nehoiu 14:55 Salcea 15:08 Insuratei 15:18 Frasin 15:32 Slanic Moldova 15:45 Baile Tusnad 16:00 Focsani 16:10 Tulcea 16:20 Caracal 16:30 Falticeni 16:40 Targu Mures
07:35
19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 01:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt
11:10
15:00 Poiana Largului 14:05 Lugoj 14:25 Petrosani 15:35 Bucuresti 15:50 Barlad 16:05 Slobozia 16:35 Braila 16:55 Calarasi 14:40 Caransebes 10:00 Campulung Moldovenesc 09:40 Bistrita 09:10 Cluj Napoca 07:00 Huedin 17:15 Slatina (Olt) 17:40 Giurgiu 13:40 Gheorgheni 13:20 Onesti 13:00 Targu Secuiesc 12:40 Sebes 12:10 Targu Mures 11:50 Sinaia 11:30 Ploiesti 11:05 Marasesti 10:45 Targu Frumos 10:25 Falticeni 14:55 Craiova 14:10 Deva 15:20 Podu Iloaiei 15:40 Vaslui 15:55 Tecuci 16:10 Faurei 16:40 Tulcea 17:00 Medgidia 15:15 Harlau 10:20 Suceava 09:55 Vatra Dornei 09:35 Beclean 08:40 Baia Mare 06:30 Alesd 17:20 Caracal 13:55 Arad 13:35 Sovata 13:15 Moinesti 12:55 Brasov 12:35 Alba Iulia 12:05 Turda 11:45 Predeal 11:20 Buzau 11:00 Adjud 10:40 Pascani 15:10 Botosani 14:50 Filiasi 14:15 Hunedoara 15:25 Iasi 14:30 Targu Jiu 16:00 Tandarei 16:15 Ianca 16:45 Harsova 17:05 Constanta 10:10 Radauti 09:50 Prundu Bargaului 09:30 Dej 08:30 Satu Mare 06:00 Oradea 17:25 Turnu Magurele 13:50 Bicaz 13:30 Toplita 13:10 Comanesti 12:50 Fagaras 12:30 Teius 12:00 Ramnicu Valcea 11:40 Campina 11:15 Ramnicu Sarat 10:55 Bacau 10:35 Motca 15:05 Dorohoi 14:00 Timisoara 14:20 Hateg 15:30 Pitesti 14:45 Resita 16:10 Lehliu 16:30 Galati 16:50 Cernavoda 17:10 Mangalia 15:45 Husi 10:05 Gura Humorului 09:45 Nasaud 09:20 Gherla 07:30 Zalau 17:30 Alexandria 13:45 Piatra Neamt 13:25 Reghin 13:05 Covasna 12:45 Sibiu 12:15 Aiud 11:55 Targoviste 11:35 Urziceni 11:10 Focsani 10:50 Roman 10:30 Targu Neamt
13:20
12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila
14:10
12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Zalau 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Huedin
15:00
07:10 Moinesti 17:00 Constanta 16:20 Tulcea 09:00 Radauti 08:20 Bistrita 07:40 Toplita 06:50 Brasov 06:10 Alba Iulia 05:30 Turda 02:10 Zalau 15:40 Harsova 15:00 Targu Jiu 14:20 Bucuresti 13:40 Deva 13:00 Sinaia 12:20 Husi 11:40 Harlau 11:00 Ramnicu Sarat 10:20 Bacau 09:40 Motca 17:30 Giurgiu 16:50 Medgidia 16:10 Braila 08:50 Gura Humorului 08:10 Dej 07:30 Reghin 06:40 Fagaras 06:00 Teius 05:00 Cluj Napoca 02:00 Oradea 15:30 Tandarei 14:50 Petrosani 14:10 Pitesti 13:30 Lugoj 12:50 Predeal 12:10 Vaslui 11:30 Botosani 10:50 Focsani 10:10 Roman 09:30 Targu Neamt 17:20 Alexandria 16:40 Calarasi 16:00 Galati 08:40 Campulung Moldovenesc 08:00 Bicaz 07:20 Onesti 06:30 Sibiu 05:50 Aiud 02:40 Baia Mare 15:20 Craiova 14:40 Hateg 14:00 Ramnicu Valcea 13:20 Timisoara 12:40 Tecuci 12:00 Iasi 11:20 Ploiesti 10:40 Marasesti 10:00 Targu Frumos 09:20 Falticeni 17:10 Mangalia 16:30 Cernavoda 09:10 Suceava 08:30 Vatra Dornei 07:50 Piatra Neamt 07:00 Comanesti 06:20 Sebes 05:40 Targu Mures 02:30 Satu Mare 15:50 Slobozia 15:10 Filiasi 14:30 Hunedoara 13:50 Targoviste 13:10 Arad 12:30 Barlad 11:50 Podu Iloaiei 11:10 Buzau 10:30 Adjud 09:50 Pascani
17:00
19:05 Negresti 18:40 Hirlau 13:10 Gura Humorului 16:00 Beius 11:50 Prundu Bargaului 06:30 Braila 11:20 Dej 12:00 Veresti 10:00 Huedin 08:00 Giurgiu 07:00 Alesd 07:33 Targoviste 07:20 Ploiesti 07:00 Roman 06:20 Tulcea 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 19:25 Sascut 19:00 Iasi 14:00 Suceava 13:05 Campulung Moldovenesc 07:59 Sfantu Gheorghe 11:40 Bistrita 15:00 Bucuresti 11:10 Cluj Napoca 11:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Negreni 07:50 Resita 06:30 Oradea 07:30 Slatina (Olt) 07:18 Iasi 06:35 Galati 06:00 Arad 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 19:20 Bacau 18:50 Podu Iloaiei 13:25 Stefanesti 13:00 Iacobeni 06:55 Husi 11:30 Beclean 14:00 Sibiu 11:00 Cluj Napoca 10:00 Deva 08:00 Piatra Craiului 07:40 Ramnicu Valcea 06:00 Bors 07:28 Calarasi 07:15 Pitesti 06:50 Barlad 06:10 Alba Iulia 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 19:15 Roman 18:45 Deleni 13:20 Botosani 12:55 Vatra Dornei 06:40 Tecuci 11:25 Baia Mare 13:00 Timisoara 10:10 Gilau 09:00 Constanta 07:30 Beius 07:35 Alexandria 04:00 Budapesta 07:25 Craiova 07:10 Targu Jiu 06:59 Slobozia 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 19:10 Vaslui
18:00 Danytur
14:00 Reghin 17:30 Piatra Neamt 20:00 Saveni 13:30 Avrig 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Pascani 10:00 Zalau 08:00 Oradea 18:00 Suceava 17:30 Husi 12:00 Bistrita 14:00 Bacau 04:00 Oradea 12:00 Brasov 18:00 Adjud 11:20 Campia Turzii 14:00 Odorheiu Secuiesc 09:30 Gilau 10:30 Alba Iulia 19:00 Iasi 08:00 Arad 12:00 Dej 17:00 Bicaz 19:00 Botosani 13:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Barlad 17:00 Gura Humorului 16:00 Vaslui 09:00 Nasaud 13:30 Onesti 19:00 Focsani 11:50 Sighisoara 17:00 Targu Ocna 11:00 Turda 13:00 Medias 09:00 Huedin 10:00 Zlatna 18:30 Targu Frumos 19:20 Harlau 19:00 Cotnari 10:00 Zalau 16:00 Praid 18:00 Suceava 11:30 Sebes 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 19:40 Galati 16:00 Campulung Moldovenesc 15:30 Negresti 07:00 Beclean 13:00 Targu Secuiesc 18:40 Tecuci 11:40 Targu Mures 16:00 Comanesti 10:20 Cluj Napoca 12:00 Blaj 08:30 Alesd 09:30 Abrud 18:00 Pascani 16:00 Targu Neamt 18:00 Girov 08:00 Oradea 14:00 Fagaras 17:00 Gura Humorului 10:00 Deva 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 20:00 Braila 14:00 Vatra Dornei 15:00 Roman 05:00 Gherla 12:20 Sfantu Gheorghe 18:20 Marasesti 11:35 Ludus 15:00 Miercurea Ciuc 09:40 Floresti 11:00 Teius 03:55 Schwechat 09:00 Brad
18:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

07:10 Medias 07:10 Alba Iulia
00:00

07:00 Turnu Magurele 07:00 Resita 07:00 Bucuresti 07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Piatra Neamt 07:00 Slobozia 07:00 Giurgiu 07:00 Motru
00:00

18:30 Timisoara
00:00

07:10 Tulcea
00:01

08:55 Alba Iulia
00:01

07:10 Mangalia
00:02

07:00 Arad
00:02

13:10 Targoviste 13:05 Alba Iulia
00:02

07:10 Braila
00:03

08:55 Arad
00:03

07:10 Galati
00:04

07:00 Alba Iulia
00:04

13:10 Alba Iulia 08:55 Pitesti
00:04

07:10 Drobeta Turnu Severin
00:05

08:55 Bacau
00:05

07:10 Craiova
00:06

07:00 Tulcea
00:06

08:55 Oradea 13:05 Arad
00:06

07:10 Tecuci
00:07

07:10 Ramnicu Valcea
00:08

07:00 Braila
00:08

08:55 Bistrita 13:10 Arad
00:08

07:00 Rosiori de Vede
00:09

07:10 Barlad
00:10

09:05 Arad 07:00 Galati
00:10

13:05 Pitesti 08:55 Botosani
00:10

07:10 Vaslui
00:12

07:00 Tecuci
00:12

13:10 Pitesti
00:12

07:10 Husi
00:14

09:05 Alba Iulia 07:00 Barlad
00:14

13:05 Bacau
00:14

08:55 Brasov
00:15

07:10 Buzau
00:16

07:00 Husi 09:05 Tulcea
00:16

13:10 Bacau
00:16

07:10 Focsani
00:17

07:10 Marasesti
00:18

09:05 Bucuresti 07:00 Buzau
00:18

13:05 Oradea
00:18

07:10 Adjud
00:20

07:00 Focsani 09:05 Braila 07:00 Dej
00:20

08:55 Braila 13:10 Oradea
00:20

07:10 Sascut
00:21

07:10 Bacau
00:22

09:05 Rosiori de Vede 07:00 Slobozia
00:22

13:05 Bistrita
00:22

07:10 Moinesti
00:24

07:00 Marasesti 09:05 Galati
00:24

13:10 Bistrita
00:24

08:55 Buzau
00:25

07:10 Motru
00:26

07:00 Adjud 09:05 Tecuci
00:26

13:05 Botosani
00:26

07:10 Roman
00:28

07:00 Oradea 09:05 Barlad
00:28

13:10 Botosani
00:28

07:10 Vaslui
00:30

09:05 Husi 07:00 Sascut
00:30

13:05 Brasov 08:55 Resita
00:30

07:10 Iasi
00:32

07:00 Bacau 09:05 Buzau
00:32

13:10 Brasov
00:32

09:05 Focsani 07:00 Roman
00:34

13:05 Braila
00:34

07:10 Podu Iloaiei
00:35

07:10 Deleni
00:36

07:00 Vaslui 09:05 Slobozia
00:36

13:10 Braila
00:36

07:10 Sibiu
00:38

07:00 Negresti 09:05 Marasesti
00:38

13:05 Buzau
00:38

07:10 Hirlau
00:40

09:05 Adjud 07:00 Targu Jiu
00:40

13:10 Buzau 08:55 Calarasi
00:40

07:10 Targu Frumos
00:41

07:00 Pitesti 09:05 Oradea
00:42

13:05 Resita
00:42

07:10 Pascani
00:43

09:05 Sascut 07:00 Iasi
00:44

13:10 Resita 08:55 Cluj Napoca
00:44

07:10 Motca
00:45

13:05 Calarasi
00:45

09:05 Bacau 07:00 Ploiesti
00:46

08:55 Constanta 13:10 Calarasi
00:46

07:00 Craiova 09:05 Roman
00:48

08:55 Sfantu Gheorghe 13:05 Cluj Napoca
00:48

07:10 Cristesti
00:50

07:00 Iasi 09:05 Vaslui
00:50

08:55 Targoviste 13:10 Cluj Napoca
00:50

07:10 Timisesti
00:52

07:00 Podu Iloaiei 09:05 Negresti
00:52

13:05 Constanta 08:55 Craiova
00:52

07:10 Dumbrava
00:53

07:10 Targu Neamt
00:54

07:00 Calarasi 09:05 Targu Jiu
00:54

08:55 Galati 13:10 Constanta
00:54

09:05 Pitesti
00:55

07:10 Piatra Neamt
00:56

09:05 Iasi 07:00 Tulcea
00:56

08:55 Giurgiu 13:05 Sfantu Gheorghe
00:56

09:05 Ploiesti
00:57

07:10 Timisoara
00:58

07:00 Deleni 09:05 Craiova
00:58

13:10 Sfantu Gheorghe 08:55 Targu Jiu
00:58

07:10 Calarasi
01:00

09:05 Iasi 07:00 Slatina (Olt)
01:00

18:30 Arad
01:00

13:05 Targoviste 08:55 Miercurea Ciuc
01:00

07:10 Hunedoara
01:02

09:05 Turnu Magurele 07:00 Focsani
01:02

08:55 Deva
01:02

08:55 Slobozia
01:03

07:10 Toplita
01:04

07:00 Harlau 09:05 Podu Iloaiei
01:04

13:05 Craiova
01:04

09:05 Tulcea
01:05

08:55 Iasi
01:05

07:10 Fagaras
01:06

07:00 Targu Frumos 09:05 Calarasi
01:06

13:10 Craiova
01:06

07:10 Sinaia
01:07

07:00 Targoviste
01:08

13:05 Galati
01:08

07:10 Bicaz
01:09

07:00 Caracal
01:09

10:04 Tulcea 07:10 Poiana Largului
01:10

09:05 Deleni 07:00 Brasov
01:10

08:55 Bucuresti 13:10 Galati
01:10

07:10 Filiasi
01:11

07:00 Petrosani
01:11

10:04 Mangalia
01:12

08:55 Drobeta Turnu Severin 13:05 Giurgiu
01:12

07:10 Slatina (Olt)
01:13

07:00 Alexandria
01:13

08:55 Targu Mures
01:13

10:04 Braila
01:14

07:00 Filiasi 07:00 Pascani
01:14

13:10 Giurgiu
01:14

07:10 Durau 10:04 Galati
01:15

09:05 Slatina (Olt) 07:00 Zimnicea 07:00 Lugoj
01:15

01:00 Tulcea
01:15

08:50 Tulcea
01:15

08:55 Piatra Neamt
01:15

07:10 Turnu Magurele 10:04 Drobeta Turnu Severin
01:16

07:00 Motca 07:00 Bacau
01:16

13:05 Targu Jiu 08:55 Targu Neamt
01:16

07:00 Vaslui
01:17

08:55 Falticeni
01:17

10:04 Craiova 07:10 Toplita
01:18

07:00 Ramnicu Valcea
01:18

08:55 Botosani 08:55 Suceava 13:10 Targu Jiu
01:18

10:04 Tecuci
01:19

10:04 Alba Iulia 07:10 Deva
01:20

07:00 Cristesti 09:05 Focsani
01:20

01:00 Braila
01:20

08:50 Braila
01:20

13:05 Miercurea Ciuc 08:55 Radauti
01:20

10:04 Ramnicu Valcea
01:21

07:00 Timisesti
01:22

08:55 Slatina (Olt) 13:10 Miercurea Ciuc
01:22

10:04 Barlad
01:23

08:55 Caracal
01:23

10:04 Vaslui
01:24

13:05 Deva
01:24

10:04 Husi 07:10 Miercurea Ciuc
01:25

09:05 Harlau
01:25

10:04 Buzau
01:26

08:55 Mangalia 13:10 Deva
01:26

10:04 Focsani
01:28

13:05 Slobozia 08:55 Timisoara
01:28

10:04 Marasesti 07:10 Sfantu Gheorghe
01:30

09:05 Slobozia
01:30

18:30 Mateszalka
01:30

13:10 Slobozia 08:55 Tulcea
01:30

10:04 Adjud
01:32

09:05 Motru
01:32

08:55 Ramnicu Valcea 13:05 Iasi
01:33

10:04 Sascut
01:34

09:05 Targu Frumos
01:34

08:55 Targoviste
01:34

07:10 Morareni
01:35

13:10 Iasi 08:55 Vaslui
01:35

10:04 Bacau
01:36

09:05 Targoviste
01:36

13:05 Bucuresti 08:55 Focsani
01:36

10:04 Moinesti
01:38

09:05 Caracal
01:38

08:55 Banca 13:10 Bucuresti
01:38

10:04 Motru
01:39

07:10 Roman 10:04 Roman
01:40

09:05 Brasov
01:40

13:05 Drobeta Turnu Severin 08:55 Barlad
01:40

10:04 Vaslui
01:41

07:10 Dorohoi
01:42

09:05 Petrosani
01:42

13:10 Drobeta Turnu Severin 08:55 Husi
01:42

10:04 Iasi
01:43

09:05 Zimnicea
01:43

10:04 Podu Iloaiei
01:44

09:05 Filiasi
01:44

13:05 Targu Mures
01:44

07:10 Odorheiu Secuiesc
01:45

08:55 Reghin
01:45

10:04 Deleni 07:10 Reghin
01:46

13:10 Targu Mures 08:55 Vatra Dornei
01:46

13:05 Piatra Neamt
01:47

07:10 Sighisoara 10:04 Sibiu
01:48

08:55 Baile Tusnad 13:10 Piatra Neamt
01:48

10:04 Hirlau
01:49

09:05 Bacau
01:49

13:05 Targu Neamt
01:49

10:04 Targu Frumos 07:10 Targu Mures
01:50

13:10 Targu Neamt 08:55 Solca
01:50

10:04 Pascani
01:51

10:04 Motca
01:52

09:05 Alexandria
01:52

13:05 Suceava 08:55 Ocna Sibiului
01:52

10:04 Cristesti
01:53

10:04 Timisesti
01:54

09:05 Pascani
01:54

08:55 Faurei
01:54

10:04 Dumbrava 07:10 Targu Jiu
01:55

13:10 Suceava
01:55

07:10 Falticeni 10:04 Targu Neamt
01:56

09:05 Lugoj
01:56

13:05 Falticeni
01:56

13:10 Falticeni
01:57

10:04 Piatra Neamt 07:10 Suceava
01:58

09:05 Motca
01:58

08:55 Slanic Moldova 13:05 Botosani
01:58

10:04 Timisoara
01:59

10:04 Calarasi 07:10 Dolhasca
02:00

08:50 Mangalia
02:00

18:30 Szeged
02:00

13:10 Botosani
02:00

03:20 Giurgiu
02:00

10:04 Hunedoara
02:01

09:05 Vaslui
02:01

07:10 Veresti
02:02

13:05 Radauti
02:02

10:04 Toplita 07:10 Darabani
02:03

09:05 Ramnicu Valcea
02:03

13:05 Barlad
02:03

10:04 Fagaras 07:10 Onesti
02:04

13:10 Radauti
02:04

07:10 Rovinari
02:05

09:05 Cristesti
02:05

07:10 Targoviste 10:04 Sinaia
02:06

13:05 Slatina (Olt)
02:06

09:05 Timisesti
02:07

10:04 Bicaz 07:10 Corabia
02:08

13:10 Slatina (Olt)
02:08

10:04 Poiana Largului 07:10 Bucuresti
02:09

09:05 Dumbrava
02:09

07:10 Petrosani
02:10

07:00 Otopeni Aeroport
02:10

13:05 Caracal
02:10

03:20 Alexandria
02:10

10:04 Filiasi
02:11

09:05 Targu Neamt
02:11

07:10 Sfantu Gheorghe
02:12

07:00 Suceava
02:12

13:10 Caracal
02:12

10:04 Slatina (Olt) 07:10 Boroaia
02:13

09:05 Piatra Neamt
02:13

07:10 Alba Iulia
02:14

07:00 Miercurea Ciuc
02:14

13:05 Mangalia
02:14

10:04 Durau 07:10 Campia Turzii
02:15

09:05 Bicaz 07:00 Sibiu
02:15

07:10 Arad
02:16

13:10 Mangalia
02:16

07:10 Bicaz
02:17

09:05 Sovata
02:17

07:10 Caracal
02:18

07:00 Targu Mures
02:18

13:05 Timisoara
02:18

10:04 Turnu Magurele
02:19

09:05 Poiana Largului
02:19

10:04 Toplita 07:10 Botosani
02:20

13:10 Timisoara
02:20

03:20 Mangalia
02:20

09:05 Durau
02:21

10:04 Deva
02:22

13:05 Tulcea
02:22

09:05 Grinties
02:23

10:04 Miercurea Ciuc
02:24

13:10 Tulcea
02:24

09:05 Borsec
02:25

10:04 Sfantu Gheorghe
02:26

13:05 Ramnicu Valcea
02:26

09:05 Toplita
02:27

10:04 Morareni
02:28

13:10 Ramnicu Valcea
02:28

09:05 Miercurea Ciuc
02:29

07:10 Constanta 10:04 Roman
02:30

09:05 Piatra Neamt
02:30

13:05 Targoviste
02:30

03:20 Constanta
02:30

10:04 Dorohoi
02:31

10:04 Odorheiu Secuiesc
02:32

09:05 Resita
02:32

13:10 Targoviste
02:32

07:10 Pitesti
02:33

10:04 Reghin
02:34

09:05 Sfantu Gheorghe
02:34

13:05 Vaslui
02:34

07:10 Campulung Moldovenesc
02:35

03:20 Medgidia
02:35

10:04 Sighisoara 07:10 Iacobeni
02:36

09:05 Giurgiu
02:36

13:10 Vaslui
02:36

07:10 Vatra Dornei
02:37

10:04 Targu Mures 07:10 Prundu Bargaului
02:38

09:05 Morareni
02:38

13:05 Focsani
02:38

10:04 Targu Jiu 07:10 Bistrita
02:40

09:05 Sighisoara
02:40

13:10 Focsani
02:40

03:20 Calarasi
02:40

09:05 Constanta
02:41

13:05 Banca
02:41

10:04 Falticeni
02:42

09:05 Deva
02:42

13:10 Banca
02:42

10:04 Suceava
02:44

09:05 Targu Mures
02:44

13:10 Barlad
02:44

07:10 Beclean
02:45

09:05 Galati
02:45

03:20 Cernavoda
02:45

10:04 Veresti
02:46

13:05 Husi
02:46

10:04 Dolhasca
02:48

09:05 Falticeni
02:48

13:10 Husi
02:48

09:05 Drobeta Turnu Severin
02:49

07:10 Dej 10:04 Darabani
02:50

18:30 Kecskemet
02:50

13:05 Reghin
02:50

03:20 Tulcea
02:50

10:04 Rovinari
02:51

10:04 Targoviste
02:52

13:10 Reghin
02:52

10:04 Onesti
02:53

13:05 Vatra Dornei
02:54

10:04 Corabia
02:55

03:20 Braila
02:55

10:04 Bucuresti
02:56

13:10 Vatra Dornei
02:56

10:04 Petrosani
02:58

13:05 Baile Tusnad
02:58

10:04 Sfantu Gheorghe
02:59

10:04 Boroaia
03:00

09:05 Suceava
03:00

01:00 Mangalia 01:00 Galati
03:00

08:50 Constanta 08:50 Galati
03:00

13:10 Baile Tusnad
03:00

03:20 Galati
03:00

13:05 Solca
03:01

09:05 Dolhasca
03:02

13:10 Solca
03:02

13:05 Ocna Sibiului
03:03

10:04 Alba Iulia
03:04

09:05 Veresti
03:04

13:10 Ocna Sibiului
03:04

03:20 Slobozia
03:05

10:04 Campia Turzii
03:06

09:05 Timisoara
03:06

13:05 Faurei
03:06

10:04 Arad
03:08

09:05 Baia Mare
03:08

13:10 Faurei
03:08

10:04 Bicaz
03:10

09:05 Darabani
03:10

13:05 Slanic Moldova
03:10

03:20 Harsova
03:10

10:04 Caracal
03:12

09:05 Stefanesti
03:12

13:10 Slanic Moldova
03:12

10:04 Botosani
03:14

13:05 Aninoasa
03:14

10:04 Constanta
03:15

03:20 Tandarei
03:15

10:04 Gura Humorului
03:16

13:10 Aninoasa
03:16

10:04 Campulung Moldovenesc
03:18

09:05 Botosani
03:18

13:05 Azuga
03:18

10:04 Pitesti
03:19

09:05 Gura Humorului
03:19

10:04 Iacobeni
03:20

09:05 Otopeni Aeroport
03:20

01:00 Constanta
03:20

13:10 Azuga
03:20

03:20 Craiova
03:20

10:04 Vatra Dornei
03:22

09:05 Suceava
03:22

13:05 Negru Voda
03:22

10:04 Prundu Bargaului
03:24

09:05 Miercurea Ciuc
03:24

13:10 Negru Voda
03:24

10:04 Beclean
03:25

03:20 Filiasi
03:25

10:04 Bistrita
03:26

09:05 Iacobeni
03:26

13:05 Isaccea
03:26

10:04 Dej
03:28

09:05 Sibiu
03:28

13:10 Isaccea
03:28

10:04 Cluj Napoca
03:29

10:04 Gilau
03:30

01:00 Medgidia 01:00 Ianca
03:30

08:50 Medgidia 08:50 Ianca
03:30

13:05 Frasin
03:30

03:20 Targu Jiu
03:30

10:04 Huedin
03:32

09:05 Targu Mures
03:32

13:10 Frasin
03:32

10:04 Negreni
03:34

09:05 Borsa
03:34

13:05 Slanic
03:34

03:20 Petrosani
03:35

10:04 Medias
03:36

09:05 Vatra Dornei
03:36

13:10 Slanic
03:36

10:04 Alesd
03:38

09:05 Prundu Bargaului
03:38

13:05 Lehliu Gara
03:38

10:04 Oradea
03:39

10:04 Bors
03:40

09:05 Bistrita
03:40

01:00 Calarasi
03:40

08:50 Calarasi
03:40

13:10 Lehliu Gara
03:40

03:20 Hateg
03:40

10:04 Budapesta
03:41

09:05 Sfantu Gheorghe
03:42

13:05 Bicaz
03:42

09:05 Beclean
03:44

13:10 Bicaz
03:44

03:20 Hunedoara
03:45

09:05 Baia Mare
03:46

13:05 Insuratei
03:46

09:05 Dej
03:48

13:10 Insuratei
03:48
Danytur
10:00 Schwechat
03:50

09:05 Cluj Napoca
03:50

01:00 Cernavoda
03:50

08:50 Cernavoda
03:50

13:05 Macin
03:50

03:20 Bucuresti
03:50

09:05 Cluj Napoca
03:52

13:10 Macin
03:52

09:05 Gilau
03:54

13:05 Babadag
03:54

01:00 Slobozia
03:55

08:50 Slobozia
03:55

03:20 Pitesti
03:55

09:05 Huedin
03:56

13:10 Babadag
03:56

13:05 Iernut
03:58
Danytur
10:00 Viena
04:00

07:00 Botosani 07:00 Dumbrava
04:00

01:00 Harsova
04:00

08:30 Giurgiu
04:00

08:50 Harsova
04:00

13:10 Iernut
04:00

03:20 Ramnicu Valcea
04:00

13:05 Busteni
04:02

13:10 Busteni
04:04

03:20 Targoviste
04:05

13:05 Salcea
04:06

13:10 Salcea
04:08

09:05 Negreni 07:00 Targu Neamt
04:10

01:00 Lehliu
04:10

08:50 Lehliu
04:10

13:05 Bumbesti Jiu
04:10

03:20 Deva
04:10

13:10 Bumbesti Jiu
04:12

09:05 Piatra Craiului
04:14

13:05 Huedin
04:14

09:05 Beius
04:15

03:20 Lugoj
04:15

13:10 Huedin
04:16

09:05 Alesd
04:18

13:05 Liteni
04:18

07:00 Piatra Neamt 09:05 Oradea
04:20

01:00 Tandarei
04:20

08:30 Alexandria
04:20

08:50 Tandarei
04:20

13:10 Liteni
04:20

03:20 Timisoara
04:20

09:05 Bors
04:22

13:05 Covasna
04:22

13:10 Covasna
04:24

08:30 Turnu Magurele
04:25

03:20 Arad
04:25

13:05 Nehoiu
04:26

13:10 Nehoiu
04:28

07:00 Bicaz
04:30

01:00 Faurei 01:00 Bucuresti
04:30

08:50 Faurei
04:30

18:30 Budapesta
04:30

13:05 Murfatlar
04:30

03:20 Sinaia
04:30

13:10 Murfatlar
04:32

13:05 Topoloveni
04:34

03:20 Predeal
04:35

13:10 Topoloveni
04:36

13:05 Ianca
04:38

07:00 Sovata
04:40

01:00 Pitesti 01:00 Tecuci
04:40

08:50 Tecuci
04:40

13:10 Ianca
04:40

13:05 Beclean
04:42

13:10 Beclean
04:44

03:20 Tecuci
04:45

13:05 Marasesti
04:46

13:10 Marasesti
04:48

13:05 Comarnic
04:49

07:00 Poiana Largului
04:50

01:00 Barlad 01:00 Pitesti
04:50

08:50 Barlad
04:50

13:10 Comarnic
04:50

03:20 Barlad
04:50

13:05 Tandarei
04:52

13:10 Tandarei
04:54

01:00 Ramnicu Valcea
04:55

03:20 Husi
04:55

13:05 Gaesti
04:56

13:10 Gaesti
04:58
Danytur
10:00 Focsani 10:00 Focsani 10:00 Braila
05:00

07:00 Durau
05:00

08:30 Caracal
05:00

08:50 Bucuresti
05:00

08:55 Cernavoda 13:05 Gura Humorului
05:00

03:20 Vaslui
05:00

13:10 Gura Humorului
05:02

13:05 Ovidiu
05:04

07:00 Grinties
05:05

03:20 Iasi
05:05

13:10 Ovidiu
05:06

13:05 Toplita
05:08

07:00 Borsec
05:10

01:00 Targoviste
05:10

08:30 Slatina (Olt)
05:10

08:50 Pitesti
05:10

13:10 Toplita
05:10

03:20 Podu Iloaiei
05:10

13:05 Zimnicea
05:12

13:10 Zimnicea
05:14

07:00 Toplita
05:15

08:30 Mangalia
05:15

08:55 Moinesti
05:15

03:20 Harlau
05:15

13:05 Cisnadie
05:16

13:10 Cisnadie
05:18
Danytur
10:00 Tecuci 10:00 Tecuci
05:20

07:00 Miercurea Ciuc
05:20

08:30 Constanta
05:20

13:05 Mizil
05:20

03:20 Botosani
05:20

13:10 Mizil
05:22

13:05 Urziceni
05:24

08:30 Medgidia
05:25

03:20 Ploiesti
05:25

13:10 Urziceni
05:26

13:05 Adjud
05:28
Danytur
10:00 Galati
05:30

07:00 Sfantu Gheorghe
05:30

01:00 Husi
05:30

08:30 Calarasi
05:30

08:50 Husi
05:30

13:10 Adjud
05:30

03:20 Buzau
05:30

13:05 Corabia
05:32

13:10 Corabia
05:33

13:05 Campulung Moldovenesc
05:34

08:30 Cernavoda
05:35

03:20 Ramnicu Sarat
05:35

13:10 Campulung Moldovenesc
05:36

13:05 Filiasi
05:38
Danytur
10:00 Marasesti 10:00 Marasesti
05:40

07:00 Morareni
05:40

01:00 Vaslui
05:40

08:30 Harsova
05:40

08:50 Vaslui
05:40

13:10 Filiasi
05:40

03:20 Focsani
05:40

13:05 Cernavoda
05:42

13:10 Cernavoda
05:44

08:30 Tulcea
05:45

03:20 Marasesti
05:45

13:05 Moinesti
05:46

13:10 Moinesti
05:48

07:00 Sighisoara
05:50

08:30 Braila
05:50

13:05 Tarnaveni
05:50

03:20 Adjud
05:50

07:00 Constanta
05:51

07:00 Deva
05:53

07:00 Galati
05:54

07:00 Targu Mures
05:55

08:30 Galati
05:55

13:10 Tarnaveni
05:55

03:20 Bacau
05:55

13:05 Aiud
05:58
Danytur
10:00 Saveni 10:00 Adjud 10:00 Barlad 10:00 Saveni 10:00 Adjud
06:00

07:10 Gura Humorului
06:00

07:00 Falticeni
06:00

01:00 Iasi 01:00 Giurgiu 01:00 Sinaia
06:00

08:30 Ianca
06:00

08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Giurgiu 08:50 Iasi
06:00

18:30 Husi
06:00

13:10 Aiud 08:55 Ovidiu
06:00

03:20 Roman
06:00

07:00 Drobeta Turnu Severin
06:03

07:00 Suceava
06:05

08:30 Faurei
06:05

03:20 Targu Frumos
06:05
Danytur
10:00 Husi
06:10

07:00 Dolhasca
06:10

01:00 Alexandria 01:00 Podu Iloaiei
06:10

08:30 Slobozia
06:10

08:50 Alexandria 08:50 Podu Iloaiei
06:10

03:20 Pascani
06:10

07:00 Veresti
06:15

01:00 Turnu Magurele
06:15

08:30 Lehliu
06:15

08:50 Turnu Magurele
06:15

03:20 Motca
06:15

07:00 Timisoara
06:16

07:00 Baia Mare
06:18

07:00 Darabani
06:20

01:00 Predeal 01:00 Caracal 01:00 Harlau
06:20

08:30 Tandarei
06:20

08:50 Caracal 08:50 Harlau
06:20

03:20 Targu Neamt
06:20

07:00 Stefanesti
06:25

08:30 Tecuci
06:25

03:20 Falticeni
06:25
Danytur
10:00 Botosani 10:00 Botosani
06:30

07:00 Gura Humorului
06:30

01:00 Flamanzi 01:00 Campina 01:00 Slatina (Olt)
06:30

08:30 Barlad
06:30

08:50 Flamanzi 08:50 Targoviste 08:50 Slatina (Olt)
06:30

03:20 Suceava
06:30

07:00 Iacobeni
06:35

08:30 Husi
06:35

03:20 Radauti
06:35

07:00 Borsa
06:40

01:00 Botosani
06:40

08:30 Vaslui
06:40

08:50 Botosani 08:50 Sinaia
06:40

03:20 Gura Humorului
06:40

07:00 Vatra Dornei
06:45

01:00 Saveni
06:45

08:30 Bucuresti
06:45

08:50 Saveni
06:45

03:20 Campulung Moldovenesc
06:45

07:00 Prundu Bargaului
06:50

01:00 Darabani
06:50

08:30 Pitesti
06:50

08:50 Predeal 08:50 Darabani
06:50

03:20 Vatra Dornei
06:50

07:00 Bistrita
06:55

08:30 Iasi
06:55

03:20 Bistrita
06:55
Danytur
10:00 Vaslui 10:00 Iasi 10:00 Harlau 10:00 Iasi 10:00 Harlau
07:00

07:00 Beclean
07:00

01:00 Dorohoi 01:00 Craiova
07:00

08:30 Podu Iloaiei
07:00

08:50 Campina 08:50 Craiova 08:50 Dorohoi
07:00

18:30 Vaslui
07:00

03:20 Dej
07:00

07:00 Baia Mare
07:05

08:30 Harlau
07:05

07:00 Cluj Napoca
07:10

01:00 Vanatori 01:00 Urziceni 01:00 Filiasi
07:10

08:30 Botosani
07:10

08:50 Urziceni 08:50 Vanatori 08:50 Filiasi
07:10

03:20 Bicaz
07:10
Danytur
10:00 Cotnari 10:00 Cotnari
07:15

07:00 Cluj Napoca
07:15

08:30 Dorohoi
07:15

03:20 Piatra Neamt
07:15

07:00 Gilau
07:20

01:00 Drobeta Turnu Severin 01:00 Ploiesti
07:20

08:30 Poiana Largului
07:20

08:50 Ploiesti 08:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:20 Toplita
07:20

08:30 Craiova
07:25

03:20 Reghin
07:25
Danytur
10:00 Suceava 10:00 Targu Frumos 10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava
07:30

01:00 Buzau 01:00 Rovinari
07:30

08:30 Filiasi
07:30

08:50 Rovinari 08:50 Buzau
07:30

03:20 Onesti
07:30

07:00 Huedin
07:35

08:30 Resita
07:35

03:20 Moinesti
07:35

07:00 Negreni
07:40

01:00 Resita 01:00 Ramnicu Sarat
07:40

08:30 Caransebes
07:40

08:50 Ramnicu Sarat 08:50 Resita
07:40

03:20 Comanesti
07:40

08:30 Targu Jiu
07:45

03:20 Brasov
07:45

07:00 Piatra Craiului
07:50

01:00 Caransebes
07:50

08:30 Petrosani
07:50

08:50 Focsani 08:50 Caransebes
07:50

03:20 Fagaras
07:50

08:30 Hateg
07:55

03:20 Sibiu
07:55
Danytur
10:00 Targu Ocna 10:00 Pascani 10:00 Targu Ocna 10:00 Negresti 10:00 Pascani
08:00

07:00 Beius
08:00

01:00 Focsani 01:00 Targu Jiu
08:00

08:30 Hunedoara
08:00

08:50 Marasesti 08:50 Targu Jiu
08:00

18:30 Iasi 18:30 Galati 18:30 Barlad
08:00

13:05 Passau 08:55 Passau
08:00

03:20 Sebes
08:00

08:30 Deva
08:05

13:10 Passau
08:05

03:20 Alba Iulia
08:05

01:00 Bumbesti Jiu
08:10

08:30 Lugoj
08:10

08:50 Adjud 08:50 Bumbesti Jiu
08:10

03:20 Teius
08:10

07:00 Alesd
08:15

08:30 Timisoara
08:15

03:20 Aiud
08:15

07:00 Oradea
08:20

01:00 Petrosani
08:20

08:30 Arad
08:20

08:50 Petrosani 08:50 Bacau
08:20

03:20 Targu Mures
08:20

08:30 Bicaz
08:25

03:20 Turda
08:25

07:00 Bors
08:30

01:00 Hateg 01:00 Poiana Largului 01:00 Marasesti
08:30

08:30 Piatra Neamt
08:30

08:50 Roman 08:50 Hateg 08:50 Poiana Largului
08:30

18:30 Braila
08:30

08:55 Gura Humorului
08:30

03:20 Cluj Napoca
08:30

01:00 Bicaz
08:35

08:30 Gheorgheni
08:35

08:50 Bicaz
08:35

03:20 Baia Mare
08:35

07:00 Budapesta
08:40

01:00 Adjud 01:00 Piatra Neamt 01:00 Hunedoara
08:40

08:30 Sovata
08:40

08:50 Targu Frumos 08:50 Hunedoara 08:50 Piatra Neamt
08:40

03:20 Satu Mare
08:40

08:30 Toplita
08:45

03:20 Zalau
08:45

01:00 Bacau 01:00 Deva
08:50

08:30 Reghin
08:50

08:50 Pascani 08:50 Deva
08:50

08:55 Campulung Moldovenesc
08:50

08:30 Onesti
08:55

08:50 Targu Neamt
08:55
Danytur
10:00 Comanesti 10:00 Comanesti 10:00 Roman
09:00

07:10 Gilau
09:00

01:00 Roman 01:00 Lugoj 01:00 Gheorgheni
09:00

08:30 Moinesti
09:00

08:50 Falticeni 08:50 Lugoj 08:50 Gheorgheni
09:00

18:30 Tecuci 18:30 Podu Iloaiei 18:30 Ianca
09:00

08:55 Mizil 08:55 Tarnaveni
09:00

08:30 Comanesti
09:05

01:00 Timisoara 01:00 Sovata 01:00 Targu Frumos
09:10

08:30 Covasna
09:10

08:50 Timisoara 08:50 Sovata 08:50 Suceava
09:10

08:30 Targu Secuiesc
09:15

08:55 Aiud
09:18
Danytur
10:00 Girov 10:00 Girov
09:20

01:00 Pascani 01:00 Arad
09:20

08:30 Brasov
09:20

08:50 Radauti 08:50 Arad
09:20

08:30 Fagaras
09:25

01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Motca 01:00 Chisineu Cris
09:30

08:30 Sibiu
09:30

08:50 Miercurea Ciuc 08:50 Chisineu Cris 08:50 Gura Humorului
09:30

18:30 Faurei 18:30 Targu Frumos
09:30

08:30 Sebes
09:35

01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Targu Neamt
09:40

08:30 Alba Iulia
09:40

08:50 Campulung Moldovenesc 08:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:30 Teius
09:45

01:00 Falticeni 01:00 Salonta 01:00 Toplita
09:50

08:50 Vatra Dornei 08:50 Salonta 08:50 Toplita
09:50

01:00 Suceava
09:55

08:50 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Bacau 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt
10:00

01:00 Gilau 01:00 Reghin 01:00 Radauti
10:00

08:50 Reghin 08:50 Gilau 08:50 Nasaud
10:00

18:30 Focsani 18:30 Roman 18:30 Pascani
10:00

08:55 Corabia 08:55 Toplita 08:55 Urziceni 08:55 Aninoasa
10:00

01:00 Gura Humorului
10:05

01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Onesti
10:10

08:50 Onesti 08:50 Bistrita
10:10

08:55 Azuga
10:10

08:50 Beclean
10:15

08:55 Adjud
10:15

01:00 Moinesti
10:20

08:50 Dej 08:50 Moinesti
10:20
Danytur
10:00 Bicaz 10:00 Bicaz
10:30

01:00 Vatra Dornei 01:00 Comanesti
10:30

08:50 Comanesti
10:30

18:30 Ramnicu Sarat 18:30 Harlau
10:30

08:55 Negru Voda
10:30

01:00 Prundu Bargaului 01:00 Covasna
10:40

08:50 Covasna
10:40

08:55 Isaccea
10:40

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Nasaud
10:50

08:30 Aiud
10:50

08:50 Targu Secuiesc
10:50

08:30 Targu Mures
10:55
Danytur
10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Onesti 10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Campulung Moldovenesc
11:00

01:00 Bistrita 01:00 Brasov
11:00

08:30 Turda
11:00

08:50 Brasov
11:00

18:30 Buzau 18:30 Flamanzi 18:30 Adjud
11:00

08:55 Cisnadie 08:55 Zimnicea 08:55 Frasin
11:00

08:30 Ramnicu Valcea
11:05

01:00 Beclean 01:00 Fagaras
11:10

08:30 Targoviste
11:10

08:50 Fagaras
11:10

08:30 Sinaia
11:15

01:00 Dej 01:00 Sibiu
11:20

08:30 Predeal
11:20

08:50 Sibiu
11:20

01:00 Sebes
11:25

08:30 Campina
11:25

08:50 Sebes
11:25

01:00 Alba Iulia 01:00 Gherla
11:30

08:30 Urziceni
11:30

08:50 Alba Iulia
11:30

18:30 Bacau 18:30 Piatra Neamt 18:30 Botosani 18:30 Urziceni
11:30

08:55 Slanic
11:30

01:00 Teius
11:35

08:30 Ploiesti
11:35

08:50 Teius
11:35

01:00 Aiud
11:40

08:30 Buzau
11:40

08:50 Aiud
11:40

08:30 Ramnicu Sarat
11:45

01:00 Targu Mures
11:50

08:30 Focsani
11:50

08:50 Targu Mures
11:50

08:30 Marasesti
11:55
Danytur
10:00 Medias 10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Medias 10:00 Targu Secuiesc
12:00

07:10 Cluj Napoca
12:00

01:00 Turda
12:00

08:30 Adjud
12:00

08:50 Turda
12:00

18:30 Dorohoi
12:00

08:55 Lehliu Gara
12:00

08:30 Bacau
12:05

07:10 Huedin
12:10

08:30 Roman
12:10

07:10 Negreni
12:15

08:30 Targu Frumos
12:15

08:55 Bicaz
12:15

07:10 Alesd
12:20

08:30 Pascani
12:20

08:30 Motca
12:25

08:30 Targu Neamt
12:30

18:30 Bucuresti 18:30 Radauti
12:30

08:55 Insuratei
12:30

08:30 Falticeni
12:35

08:30 Suceava
12:40

08:55 Macin
12:40

08:30 Radauti
12:45

08:55 Babadag
12:45

08:55 Iernut
12:48

08:30 Gura Humorului
12:50

08:55 Busteni
12:50

08:30 Campulung Moldovenesc
12:55

08:55 Salcea
12:55

08:55 Bumbesti Jiu
12:58
Danytur
10:00 Blaj 10:00 Reghin 10:00 Reghin 10:00 Blaj 10:00 Sfantu Gheorghe
13:00

08:30 Vatra Dornei
13:00

08:50 Gherla
13:00

18:30 Suceava 18:30 Onesti 18:30 Bicaz
13:00

08:55 Huedin 08:55 Filiasi
13:00

08:30 Prundu Bargaului
13:05

08:55 Liteni
13:05

08:30 Nasaud
13:10

08:55 Covasna
13:10

08:30 Bistrita
13:15

08:55 Nehoiu
13:15

08:55 Murfatlar
13:18

08:30 Beclean
13:20

08:55 Topoloveni
13:20

08:30 Dej
13:25

08:55 Ianca
13:25

01:00 Cluj Napoca
13:30

08:30 Gherla
13:30

08:50 Cluj Napoca
13:30

18:30 Falticeni
13:30

08:55 Beclean
13:30

08:30 Cluj Napoca
13:35

08:55 Marasesti
13:40

08:30 Baia Mare
13:45

01:00 Baia Mare
13:50

08:30 Satu Mare
13:50

08:55 Comarnic
13:50

08:30 Zalau
13:55

08:55 Tandarei
13:55

08:55 Gaesti
13:58
Danytur
10:00 Teius 10:00 Brasov 10:00 Fagaras 10:00 Teius 10:00 Fagaras
14:00

01:00 Satu Mare
14:00

08:30 Huedin
14:00

18:30 Ploiesti 18:30 Comanesti 18:30 Gura Humorului
14:00

08:30 Alesd
14:05

01:00 Zalau
14:10

08:30 Oradea
14:10

08:50 Satu Mare
14:10

01:00 Huedin
14:20

08:50 Zalau
14:20

01:00 Alesd
14:30

08:50 Huedin
14:30

18:30 Campulung Moldovenesc 18:30 Campina
14:30

08:50 Alesd
14:40
Danytur
10:00 Avrig 10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Avrig 10:00 Alba Iulia
15:00

18:30 Sinaia 18:30 Targu Secuiesc 18:30 Gheorgheni
15:00
Danytur
10:00 Sibiu 10:00 Sibiu
15:30

18:30 Predeal 18:30 Vatra Dornei
15:30
Danytur
10:00 Zlatna 10:00 Dej 10:00 Bistrita 10:00 Dej 10:00 Zlatna 10:00 Targu Mures 10:00 Bistrita
16:00

18:30 Toplita 18:30 Sacele 18:30 Brasov
16:00
Danytur
10:00 Sebes 10:00 Sebes 10:00 Ludus
16:30

18:30 Brasov 18:30 Prundu Bargaului
16:30

08:50 Oradea
16:50
Danytur
10:00 Nasaud 10:00 Campia Turzii 10:00 Abrud 10:00 Nasaud 10:00 Abrud
17:00

18:30 Codlea 18:30 Sighisoara
17:00

13:05 Budapesta
17:00
Danytur
10:00 Beclean 10:00 Turda 10:00 Beclean
17:30

13:10 Budapesta
17:30
Danytur
10:00 Brad 10:00 Gherla 10:00 Zalau 10:00 Deva 10:00 Brad 10:00 Cluj Napoca 10:00 Deva 10:00 Gherla 10:00 Zalau
18:00

01:00 Oradea
18:00

18:30 Reghin 18:30 Fagaras 18:30 Medias 18:30 Bistrita
18:00

08:55 Budapesta 13:05 Gyor
18:00

03:20 Oradea
18:00
Danytur
10:00 Floresti
18:30

07:10 Oradea
18:30

18:30 Avrig
18:30

18:30 Beclean
18:40

13:10 Gyor
18:40
Danytur
10:00 Gilau
19:00

07:10 Bors
19:00

18:30 Targu Mures 18:30 Tarnaveni 18:30 Sibiu
19:00

08:55 Gyor 13:05 Viena
19:00

18:30 Sebes 18:30 Iernut
19:30

13:10 Viena
19:30
Danytur
10:00 Huedin
20:00

18:30 Ludus 18:30 Dej 18:30 Orastie
20:00

08:55 Viena
20:00

18:30 Simeria 18:30 Campia Turzii
20:30
Danytur
10:00 Alesd
21:00

18:30 Deva 18:30 Turda
21:00

18:30 Cluj Napoca 18:30 Ilia
21:30
Danytur
10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad
22:00

09:05 Budapesta
22:00

18:30 Huedin 18:30 Faget 18:30 Baia Mare
22:00

18:30 Alesd
22:30

07:10 Budapesta
23:00

18:30 Satu Mare 18:30 Oradea 18:30 Lugoj
23:00