Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

La adresa

Memmingen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:55
13:35 Onesti 13:25 Comanesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:00 Alexandria 14:50 Bicaz 12:35 Arad 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 13:10 Hateg 12:20 Turda 13:55 Resita 12:40 Alba Iulia 14:40 Slatina (Olt) 13:00 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:35 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Lehliu 14:50 Bicaz 18:20 Calarasi 16:30 Galati 13:35 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:20 Turda 16:20 Faurei 12:40 Alba Iulia 16:05 Husi 13:00 Brasov 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 09:10 Huedin 12:40 Alba Iulia 11:20 Bontida 13:00 Brasov 12:50 Beclean 13:25 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:35 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:25 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:40 Reghin 14:30 Craiova 14:20 Sovata 12:20 Gilau 15:00 Poiana Largului 12:40 Timisoara 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 12:50 Lugoj 15:20 Dorohoi 13:20 Petrosani 12:25 Targu Mures 14:00 Rovinari 12:45 Sebes 14:50 Caracal 13:10 Targu Secuiesc 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 14:20 Sovata 17:50 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:30 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:25 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:45 Sebes 16:10 Barlad 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 09:20 Zalau 12:45 Sebes 12:00 Cluj Napoca 13:10 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:20 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:20 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 13:20 Covasna 13:50 Toplita 13:30 Bumbesti Jiu 14:30 Gheorgheni 12:25 Salonta 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 12:55 Deva 15:25 Darabani 13:40 Targu Jiu 12:30 Aiud 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:50 Sibiu 14:55 Turnu Magurele 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 18:00 Slobozia 15:10 Vanatori 18:40 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:30 Aiud 15:55 Iasi 12:50 Sibiu 15:35 Botosani 13:20 Covasna 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:30 Aiud 09:30 Satu Mare 12:50 Sibiu 12:30 Gherla 13:20 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:25 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:25 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 13:30 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:10 Giurgiu 14:40 Piatra Neamt 12:30 Chisineu Cris 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 13:00 Hunedoara 15:30 Saveni 13:50 Caransebes 12:35 Teius 14:20 Filiasi 12:55 Fagaras 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:30 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 18:10 Cernavoda 16:40 Tulcea 19:00 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:35 Teius 16:00 Vaslui 12:55 Fagaras 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:35 Teius 10:00 Baia Mare 12:55 Fagaras 12:40 Dej 13:30 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:30 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:30 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:30 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius
14:28
22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 23:30 Buzau 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 02:15 Fetesti 20:33 Piatra Neamt 23:00 Ramnicu Sarat 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 00:30 Braila 20:30 Roman 22:50 Tecuci 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 00:00 Galati 20:20 Cristesti 22:45 Focsani 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
14:50 Mega Travel
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
17:50 Romfour Romania
17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 05:00 Bors 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 06:00 Oradea 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Alesd 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 04:00 Budapesta 07:30 Beius
19:00
16:20 Tandarei 14:20 Sovata 15:50 Targoviste 15:00 Poiana Largului 15:20 Urziceni 16:35 Braila 14:40 Focsani 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Roman 16:10 Barlad 13:50 Falticeni 15:20 Dorohoi 13:10 Campulung Moldovenesc 12:25 Targu Mures 12:50 Bistrita 12:45 Sebes 12:00 Cluj Napoca 13:10 Targu Secuiesc 11:10 Zalau 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 13:40 Reghin 16:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 15:45 Sinaia 15:10 Vanatori 15:10 Ploiesti 16:15 Tecuci 14:35 Marasesti 15:55 Iasi 14:10 Targu Frumos 15:35 Botosani 13:40 Suceava 15:25 Darabani 13:05 Vatra Dornei 12:30 Aiud 12:45 Beclean 12:50 Sibiu 11:40 Bontida 13:20 Covasna 11:00 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 13:50 Toplita 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 15:40 Predeal 16:40 Tulcea 15:00 Buzau 16:25 Ianca 14:30 Adjud 16:00 Vaslui 14:00 Pascani 15:45 Harlau 13:30 Radauti 15:30 Saveni 13:00 Prundu Bargaului 12:35 Teius 12:40 Dej 12:55 Fagaras 11:30 Baia Mare 13:30 Moinesti 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:30 Lehliu 14:10 Miercurea Ciuc 15:55 Ramnicu Valcea 14:50 Bicaz 15:30 Campina 16:30 Galati 14:45 Ramnicu Sarat 16:20 Faurei 14:25 Bacau 16:05 Husi 13:55 Targu Neamt 15:40 Flamanzi 13:20 Gura Humorului 12:20 Turda 12:55 Nasaud 12:40 Alba Iulia 12:30 Gherla 13:00 Brasov 11:20 Satu Mare 13:25 Comanesti 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 17:10 Calarasi 13:35 Onesti
Sosiri
De la Ora
Romfour Romania
09:00 Constanta 09:00 Giurgiu
00:00
Mega Travel
10:55 Constanta
00:05

12:15 Braila
00:10
Mega Travel
10:55 Mangalia
00:10
Romfour Romania
09:00 Turnu Magurele
00:10
Mega Travel
10:55 Medgidia
00:15
Romfour Romania
09:00 Corabia
00:20
Romfour Romania
09:00 Craiova
00:25
Mega Travel
10:55 Cernavoda
00:30
Romfour Romania
09:00 Alexandria 09:00 Mangalia
00:30

12:15 Galati
00:40
Romfour Romania
09:00 Medgidia 09:00 Filiasi
00:40
Romfour Romania
09:00 Slatina (Olt) 09:00 Hirsova
00:50

12:15 Buzau
01:00
Mega Travel
10:55 Giurgiu
01:00
Romfour Romania
09:00 Tandarei
01:00
Mega Travel
10:55 Alexandria
01:05
Mega Travel
10:55 Fetesti
01:10
Romfour Romania
09:00 Filiasi
01:10

05:30 Tulcea
01:15

08:00 Tulcea 08:00 Tulcea 08:00 Tulcea 08:00 Tulcea 08:00 Tulcea
01:15
Mega Travel
10:55 Braila
01:20
Romfour Romania
09:00 Rovinari
01:20

05:30 Braila
01:20

08:00 Braila 08:00 Braila 08:00 Braila 08:00 Braila 08:00 Braila
01:20

12:15 Ramnicu Sarat
01:30
Mega Travel
10:55 Tulcea
01:30
Romfour Romania
09:00 Isalnita
01:30
Romfour Romania
09:00 Targu Carbunesti
01:40
Romfour Romania
09:00 Motru
01:45
Romfour Romania
09:00 Resita
01:50

12:15 Tecuci
01:55
Romfour Romania
09:00 Caransebes
01:55
Mega Travel
10:55 Calarasi
02:00
Romfour Romania
09:00 Slobozia 09:00 Lugoj
02:00

05:30 Mangalia
02:00
Romfour Romania
09:00 Timisoara
02:05
Mega Travel
10:55 Galati
02:10
Romfour Romania
09:00 Bucuresti 09:00 Arad
02:10

12:15 Focsani
02:15
Romfour Romania
09:00 Targu Jiu
02:20
Romfour Romania
09:00 Petrosani
02:25
Romfour Romania
09:00 Hateg
02:30

08:00 Mangalia
02:30
Romfour Romania
09:00 Calan
02:40

12:15 Adjud
02:45
Romfour Romania
09:00 Hunedoara
02:50

12:15 Barlad
03:00
Mega Travel
10:55 Slobozia
03:00
Romfour Romania
09:00 Deva 09:00 Pitesti
03:00

05:30 Galati 05:30 Constanta
03:00

08:00 Galati 08:00 Galati 08:00 Galati 08:00 Galati 08:00 Galati
03:00
Mega Travel
10:55 Tecuci
03:10
Romfour Romania
09:00 Ramnicu Sarat
03:10
Mega Travel
10:55 Ramnicu Sarat
03:20
Romfour Romania
09:00 Simeria 09:00 Campina
03:20

12:15 Husi
03:30
Mega Travel
10:55 Barlad
03:30
Romfour Romania
09:00 Sinaia 09:00 Orastie
03:30

05:30 Medgidia 05:30 Ianca
03:30

08:00 Ianca 08:00 Ianca 08:00 Ianca 08:00 Ianca 08:00 Ianca
03:30

12:15 Dorohoi
03:35
Romfour Romania
09:00 Sebes 09:00 Predeal
03:40

05:30 Calarasi
03:40

12:15 Onesti
03:45
Mega Travel
10:55 Husi
03:50
Romfour Romania
09:00 Lancram 09:00 Brasov
03:50

05:30 Cernavoda
03:50

05:30 Slobozia
03:55

12:15 Vaslui
04:00
Mega Travel
10:55 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
09:00 Alba Iulia 09:00 Vaslui 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Tulcea
04:00

05:30 Harsova
04:00

08:00 Constanta
04:00
Romfour Romania
09:00 Sfantu Gheorghe
04:05

12:15 Comanesti
04:10
Mega Travel
10:55 Buzau
04:10
Romfour Romania
09:00 Covasna
04:10

05:30 Lehliu
04:10

12:15 Bucuresti
04:15

12:15 Moinesti
04:20
Mega Travel
10:55 Focsani
04:20
Romfour Romania
09:00 Targu Ocna
04:20

05:30 Tandarei
04:20

08:00 Medgidia
04:20

12:15 Botosani
04:30
Mega Travel
10:55 Vaslui
04:30
Romfour Romania
09:00 Braila 09:00 Onesti 09:00 Teius
04:30

05:30 Faurei
04:30

08:00 Faurei 08:00 Calarasi 08:00 Faurei 08:00 Faurei 08:00 Faurei 08:00 Faurei
04:30

12:15 Craiova
04:35
Mega Travel
10:55 Harlau
04:40
Romfour Romania
09:00 Comanesti
04:40

05:30 Tecuci
04:40

08:00 Tecuci 08:00 Tecuci 08:00 Tecuci 08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
04:40

12:15 Iasi
04:45
Romfour Romania
09:00 Aiud
04:45
Romfour Romania
09:00 Moinesti
04:50

05:30 Barlad
04:50

08:00 Barlad 08:00 Barlad 08:00 Barlad 08:00 Barlad 08:00 Barlad
04:50

12:15 Podu Iloaiei
05:00
Mega Travel
10:55 Roman
05:00
Romfour Romania
09:00 Galati 09:00 Unirea 09:00 Fagaras
05:00

05:30 Bucuresti
05:00

08:00 Cernavoda
05:00

12:15 Filiasi
05:05

12:15 Ploiesti
05:10
Mega Travel
10:55 Adjud
05:10
Romfour Romania
09:00 Vestem
05:10

05:30 Pitesti
05:10

08:00 Slobozia
05:10
Mega Travel
10:55 Bacau
05:15

12:15 Suceava
05:20
Mega Travel
10:55 Slatina (Olt)
05:20
Romfour Romania
09:00 Ramnicu Valcea
05:20
Mega Travel
10:55 Radauti
05:25

12:15 Bacau
05:30
Mega Travel
10:55 Iasi
05:30
Romfour Romania
09:00 Sibiu
05:30

05:30 Husi
05:30

08:00 Husi 08:00 Husi 08:00 Husi 08:00 Husi 08:00 Husi
05:30
Mega Travel
10:55 Dorohoi
05:35

12:15 Negresti
05:40
Mega Travel
10:55 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
09:00 Miercurea Sibiului
05:40

05:30 Vaslui
05:40

08:00 Vaslui 08:00 Vaslui 08:00 Vaslui 08:00 Vaslui 08:00 Vaslui
05:40

12:15 Harlau
05:45
Mega Travel
10:55 Targoviste
05:45
Mega Travel
10:55 Urziceni
05:47

12:15 Constanta
05:50
Mega Travel
10:55 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
09:00 Sighisoara
05:50
Mega Travel
10:55 Targu Neamt
05:55
Mega Travel
10:55 Buhusi
05:57
Mega Travel
10:55 Roznov
05:58

12:15 Campina
06:00
Mega Travel
10:55 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
09:00 Turda 09:00 Medias 09:00 Tecuci
06:00

05:30 Giurgiu 05:30 Iasi 05:30 Ramnicu Valcea
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Giurgiu 08:00 Iasi 08:00 Harsova 08:00 Iasi 08:00 Giurgiu 08:00 Iasi 08:00 Giurgiu 08:00 Iasi 08:00 Iasi
06:00

12:15 Buhusi
06:05

12:15 Roznov
06:10
Mega Travel
10:55 Onesti
06:10
Romfour Romania
09:00 Barlad
06:10

05:30 Alexandria 05:30 Podu Iloaiei
06:10

08:00 Podu Iloaiei 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Podu Iloaiei
06:10

12:15 Targu Frumos
06:15

05:30 Turnu Magurele
06:15

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:15

12:15 Gura Humorului
06:20
Mega Travel
10:55 Botosani
06:20
Romfour Romania
09:00 Husi
06:20

05:30 Caracal 05:30 Harlau
06:20

08:00 Caracal 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Caracal 08:00 Caracal 08:00 Harlau 08:00 Caracal
06:20

12:15 Falticeni
06:30
Mega Travel
10:55 Pascani
06:30
Romfour Romania
09:00 Buzau
06:30

05:30 Flamanzi 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Targoviste
06:30

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Flamanzi 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Flamanzi 08:00 Flamanzi 08:00 Flamanzi 08:00 Flamanzi 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:30

12:15 Rovinari
06:35

12:15 Pascani
06:40
Mega Travel
10:55 Craiova
06:40
Romfour Romania
09:00 Focsani
06:40

05:30 Botosani 05:30 Sinaia
06:40

08:00 Botosani 08:00 Botosani 08:00 Botosani 08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:40

12:15 Motca
06:45

05:30 Saveni
06:45

08:00 Saveni 08:00 Saveni 08:00 Saveni 08:00 Saveni 08:00 Saveni
06:45

12:15 Piatra Neamt
06:50
Mega Travel
10:55 Suceava
06:50
Romfour Romania
09:00 Marasesti
06:50

05:30 Predeal 05:30 Darabani
06:50

08:00 Darabani 08:00 Darabani 08:00 Darabani 08:00 Darabani 08:00 Darabani
06:50

12:15 Roman
06:55
Romfour Romania
09:00 Adjud
06:55

12:15 Cristesti
07:00
Mega Travel
10:55 Filiasi
07:00
Romfour Romania
09:00 Sascut 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
07:00

05:30 Craiova 05:30 Dorohoi 05:30 Campina
07:00

08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Lehliu 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova
07:00

12:15 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
09:00 Bacau
07:05

12:15 Brasov
07:10
Romfour Romania
09:00 Roman
07:10

05:30 Vanatori 05:30 Urziceni 05:30 Filiasi
07:10

08:00 Tandarei 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Vanatori 08:00 Filiasi 08:00 Vanatori 08:00 Vanatori 08:00 Vanatori 08:00 Filiasi 08:00 Vanatori
07:10
Mega Travel
10:55 Pitesti
07:20
Romfour Romania
09:00 Negresti
07:20

05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Ploiesti
07:20

08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:15 Fetesti
07:30
Mega Travel
10:55 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
09:00 Iasi
07:30

05:30 Buzau 05:30 Rovinari
07:30

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari 08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:30
Romfour Romania
09:00 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
09:00 Deleni
07:40

05:30 Resita 05:30 Ramnicu Sarat
07:40

08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Resita
07:40
Romfour Romania
09:00 Harlau
07:45
Romfour Romania
09:00 Targu Frumos
07:50

05:30 Focsani 05:30 Caransebes
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes 08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
09:00 Pascani
07:55

12:15 Targu Neamt
08:00
Mega Travel
10:55 Brasov
08:00
Romfour Romania
09:00 Motca
08:00

05:30 Targu Jiu 05:30 Marasesti
08:00

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu 08:00 Bucuresti 08:00 Targu Jiu
08:00
Mega Travel
10:55 Bicaz
08:10
Romfour Romania
09:00 Cristesti
08:10

05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Adjud
08:10

08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Bumbesti Jiu
08:10
Mega Travel
10:55 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
09:00 Timisesti
08:15
Mega Travel
10:55 Falticeni
08:20
Romfour Romania
09:00 Dumbrava
08:20

05:30 Bacau 05:30 Petrosani
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani 08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
08:20

12:15 Fagaras
08:30
Mega Travel
10:55 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
09:00 Targu Neamt
08:30

05:30 Hateg 05:30 Roman 05:30 Poiana Largului
08:30

08:00 Hateg 08:00 Poiana Largului 08:00 Poiana Largului 08:00 Hateg 08:00 Pitesti 08:00 Poiana Largului 08:00 Hateg 08:00 Hateg 08:00 Poiana Largului 08:00 Poiana Largului
08:30

12:15 Petrosani
08:35
Romfour Romania
09:00 Piatra Neamt
08:35

05:30 Bicaz
08:35

08:00 Bicaz 08:00 Bicaz 08:00 Bicaz 08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
08:35
Mega Travel
10:55 Moinesti
08:40
Romfour Romania
09:00 Bicaz
08:40

05:30 Targu Frumos 05:30 Hunedoara 05:30 Piatra Neamt
08:40

08:00 Piatra Neamt 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara
08:40
Mega Travel
10:55 Fagaras
08:45
Romfour Romania
09:00 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
09:00 Durau
08:50

05:30 Deva 05:30 Pascani
08:50

08:00 Targoviste 08:00 Deva 08:00 Deva 08:00 Deva 08:00 Deva
08:50
Romfour Romania
09:00 Borsec
08:55

05:30 Targu Neamt
08:55
Mega Travel
10:55 Comanesti
09:00
Romfour Romania
09:00 Toplita
09:00

05:30 Lugoj 05:30 Falticeni 05:30 Gheorgheni
09:00

08:00 Lugoj 08:00 Gheorgheni 08:00 Gheorgheni 08:00 Lugoj 08:00 Gheorgheni 08:00 Gheorgheni 08:00 Lugoj 08:00 Sinaia 08:00 Lugoj 08:00 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
09:00 Miercurea Ciuc
09:05
Mega Travel
10:55 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
09:00 Sfantu Gheorghe
09:10

05:30 Timisoara 05:30 Sovata 05:30 Suceava
09:10

08:00 Timisoara 08:00 Sovata 08:00 Sovata 08:00 Timisoara 08:00 Sovata 08:00 Predeal 08:00 Sovata 08:00 Sovata 08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
09:10
Romfour Romania
09:00 Morareni
09:15
Mega Travel
10:55 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
09:00 Reghin
09:20

05:30 Arad 05:30 Radauti
09:20

08:00 Arad 08:00 Campina 08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Arad
09:20
Romfour Romania
09:00 Medias
09:25

12:15 Poiana Largului
09:30
Mega Travel
10:55 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
09:00 Sighisoara
09:30

05:30 Gura Humorului 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Chisineu Cris
09:30

08:00 Chisineu Cris 08:00 Chisineu Cris 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Chisineu Cris 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Urziceni 08:00 Chisineu Cris
09:30

12:15 Hateg
09:35
Mega Travel
10:55 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
09:00 Targu Mures
09:35
Mega Travel
10:55 Reghin
09:40
Romfour Romania
09:00 Falticeni
09:40

05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Ploiesti 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:15 Sibiu
09:45
Mega Travel
10:55 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
09:00 Suceava
09:45
Romfour Romania
09:00 Veresti
09:50

05:30 Salonta 05:30 Vatra Dornei 05:30 Toplita
09:50

08:00 Salonta 08:00 Toplita 08:00 Toplita 08:00 Salonta 08:00 Toplita 08:00 Toplita 08:00 Buzau 08:00 Salonta 08:00 Salonta 08:00 Toplita
09:50
Romfour Romania
09:00 Darabani
09:55

05:30 Prundu Bargaului
09:55

12:15 Hunedoara
10:00
Mega Travel
10:55 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
09:00 Botosani
10:00

05:30 Nasaud 05:30 Reghin 05:30 Gilau
10:00

08:00 Gilau 08:00 Reghin 08:00 Reghin 08:00 Gilau 08:00 Reghin 08:00 Reghin 08:00 Reghin 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Gilau 08:00 Gilau
10:00
Romfour Romania
09:00 Gura Humorului
10:05
Mega Travel
10:55 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
09:00 Campulung Moldovenesc
10:10

05:30 Bistrita 05:30 Onesti
10:10

08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Focsani
10:10
Mega Travel
10:55 Orastie
10:15
Romfour Romania
09:00 Iacobeni
10:15

05:30 Beclean
10:15
Mega Travel
10:55 Deva
10:20
Romfour Romania
09:00 Borsa
10:20

05:30 Dej 05:30 Moinesti
10:20

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti 08:00 Marasesti 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:20
Mega Travel
10:55 Caransebes
10:25
Romfour Romania
09:00 Vatra Dornei
10:25

12:15 Sebes
10:30
Mega Travel
10:55 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
09:00 Prundu Bargaului
10:30

05:30 Comanesti
10:30

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Adjud
10:30
Mega Travel
10:55 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
09:00 Beclean
10:35
Romfour Romania
09:00 Baia Mare
10:40

05:30 Covasna
10:40

08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Bacau 08:00 Covasna
10:40
Romfour Romania
09:00 Dej
10:45

05:30 Targu Secuiesc
10:50

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Roman
10:50
Romfour Romania
09:00 Cluj Napoca
10:55

08:00 Targu Frumos
10:55
Mega Travel
10:55 Resita
11:00
Romfour Romania
09:00 Cluj Napoca
11:00

05:30 Brasov
11:00

08:00 Brasov 08:00 Pascani 08:00 Brasov 08:00 Brasov 08:00 Brasov 08:00 Brasov
11:00
Mega Travel
10:55 Blaj
11:10

05:30 Fagaras
11:10

08:00 Fagaras 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras 08:00 Pascani 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras
11:10
Mega Travel
10:55 Sibiu
11:15

05:30 Sibiu
11:20

08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Motca
11:20

05:30 Sebes
11:25

08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sebes
11:25

12:15 Toplita
11:30
Mega Travel
10:55 Medias
11:30

05:30 Alba Iulia
11:30

08:00 Alba Iulia 08:00 Targu Neamt 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia
11:30
Mega Travel
10:55 Sebes
11:35

05:30 Teius
11:35

08:00 Teius 08:00 Teius 08:00 Teius 08:00 Teius 08:00 Teius
11:35

05:30 Aiud
11:40

08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Falticeni 08:00 Aiud 08:00 Aiud
11:40

05:30 Targu Mures
11:50

08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures 08:00 Suceava 08:00 Targu Mures
11:50

08:00 Radauti
11:55

12:15 Deva
12:00
Mega Travel
10:55 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
09:00 Gilau
12:00

05:30 Turda
12:00

08:00 Turda 08:00 Gura Humorului 08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Turda
12:00
Mega Travel
10:55 Bistrita
12:10

08:00 Campulung Moldovenesc
12:10
Mega Travel
10:55 Lugoj
12:20

08:00 Vatra Dornei
12:20

08:00 Prundu Bargaului
12:25

12:15 Reghin
12:30
Mega Travel
10:55 Aiud
12:30

08:00 Nasaud
12:30
Mega Travel
10:55 Beclean
12:35

08:00 Bistrita
12:35

08:00 Beclean
12:40

08:00 Dej
12:50
Mega Travel
10:55 Dej
13:00
Romfour Romania
09:00 Huedin
13:00

05:30 Gherla
13:00

08:00 Gherla
13:10
Mega Travel
10:55 Turda
13:15

12:15 Alba Iulia
13:30
Mega Travel
10:55 Gherla
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:30

08:00 Bontida
13:40

05:30 Bontida
13:50

08:00 Baia Mare
13:50
Mega Travel
10:55 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
09:00 Negreni
14:00

05:30 Baia Mare
14:00

08:00 Satu Mare
14:00
Mega Travel
10:55 Timisoara
14:10

05:30 Satu Mare
14:10

05:30 Zalau
14:20

12:15 Targu Mures
14:30

05:30 Huedin
14:30

05:30 Alesd
14:40

08:00 Zalau
14:40

12:15 Aiud
14:45

12:15 Ludus
15:00
Mega Travel
10:55 Huedin
15:00
Romfour Romania
09:00 Piatra Craiului
15:00

08:00 Huedin
15:00

12:15 Turda
15:30
Romfour Romania
09:00 Beius
15:30

12:15 Cluj Napoca
16:00
Mega Travel
10:55 Arad
16:00
Romfour Romania
09:00 Alesd
16:00

08:00 Alesd
16:00

05:30 Oradea
16:50
Mega Travel
10:55 Oradea
17:00
Mega Travel
10:55 Nadlac
17:10

12:15 Huedin
18:00
Romfour Romania
09:00 Oradea
18:30
Romfour Romania
09:00 Bors
18:40

12:15 Alesd
19:00

12:15 Oradea
19:30

12:15 Bors
19:45

08:00 Oradea
20:00
Romfour Romania
09:00 Budapesta
23:00