Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Rostock > La adresa

La adresa

Rostock, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:00
11:30 Campina 13:00 Bucuresti 14:00 Barlad 06:00 Medias 02:00 Huedin 03:50 Ludus 00:00 Brasov 10:30 Radauti 02:00 Baia Mare 14:00 Targu Frumos 11:30 Botosani 08:30 Campulung Moldovenesc 14:30 Podu Iloaiei 03:00 Reghin 19:30 Budapesta 09:30 Brasov 03:30 Deva 22:00 Szeged 06:30 Sibiu 17:30 Braila 14:00 Urziceni 11:00 Sinaia 13:30 Tecuci 10:00 Comanesti 02:30 Cluj Napoca 04:30 Iernut 09:00 Targu Secuiesc 06:00 Bistrita 01:00 Satu Mare 13:30 Pascani 07:30 Vatra Dornei 09:00 Gura Humorului 08:00 Bicaz 05:00 Toplita 15:30 Ramnicu Sarat 01:30 Lugoj 02:00 Faget 23:30 Arad 07:00 Avrig 18:30 Galati 15:00 Buzau 16:00 Husi 12:00 Adjud 00:00 Oradea 03:00 Turda 05:00 Tarnaveni 10:20 Onesti 05:00 Beclean 23:00 Mateszalka 13:00 Harlau 06:30 Prundu Bargaului 10:00 Suceava 09:00 Piatra Neamt 06:00 Gheorgheni 12:00 Ploiesti 05:00 Orastie 16:30 Ianca 00:30 Timisoara 08:00 Fagaras 03:00 Ilia 21:10 Kecskemet 15:00 Vaslui 07:00 Sighisoara 01:00 Alesd 03:20 Campia Turzii 13:00 Focsani 11:20 Bacau 04:00 Dej 09:30 Falticeni 12:30 Flamanzi 15:00 Iasi 11:00 Dorohoi 10:00 Roman 10:30 Predeal 04:30 Simeria 10:00 Sacele 05:30 Sebes 09:00 Codlea 16:00 Faurei
05:28
16:56 Deva 17:02 Galati 17:10 Constanta 17:30 Buzau 17:45 Bistrita 17:58 Arad 14:45 Huedin 15:00 Iernut 15:12 Lehliu Gara 15:25 Negru Voda 15:38 Ocna Sibiului 15:54 Husi 16:06 Targoviste 16:14 Timisoara 16:28 Radauti 16:35 Targu Neamt 08:00 Aiud 08:15 Filiasi 10:45 Urziceni 11:10 Ovidiu 13:00 Comarnic 14:20 Topoloveni 16:48 Bucuresti 16:58 Miercurea Ciuc 17:04 Craiova 17:15 Cluj Napoca 17:35 Braila 17:49 Oradea 18:00 Alba Iulia 14:25 Murfatlar 14:50 Bumbesti Jiu 15:05 Macin 15:15 Slanic 15:30 Aninoasa 15:40 Solca 15:56 Barlad 16:08 Ramnicu Valcea 16:18 Mangalia 16:29 Botosani 16:38 Piatra Neamt 09:00 Tarnaveni 10:30 Campulung Moldovenesc 10:55 Mizil 11:15 Gura Humorului 14:00 Marasesti 16:50 Iasi 16:59 Targu Jiu 17:06 Targoviste 17:20 Calarasi 17:38 Brasov 17:53 Bacau 14:30 Nehoiu 14:55 Salcea 15:08 Insuratei 15:18 Frasin 15:32 Slanic Moldova 15:45 Baile Tusnad 16:00 Focsani 16:10 Tulcea 16:20 Caracal 16:30 Falticeni 16:40 Targu Mures 15:00 Moinesti 10:25 Corabia 11:00 Cisnadie 11:30 Gaesti 14:10 Beclean 16:54 Slobozia 17:00 Giurgiu 17:08 Sfantu Gheorghe 17:25 Resita 17:40 Botosani 17:56 Pitesti 14:35 Covasna 14:58 Busteni 15:10 Bicaz 15:20 Isaccea 15:35 Faurei 15:48 Vatra Dornei 16:02 Vaslui 16:12 Tulcea 16:24 Slatina (Olt) 16:32 Suceava 16:44 Drobeta Turnu Severin 15:00 Cernavoda 10:35 Adjud 11:08 Toplita 12:00 Tandarei 14:15 Ianca
06:20
13:20 Timisoara 12:40 Tecuci 12:00 Iasi 11:20 Ploiesti 10:40 Marasesti 10:00 Targu Frumos 09:20 Falticeni 08:40 Campulung Moldovenesc 08:00 Bicaz 07:20 Onesti 06:30 Sibiu 05:50 Aiud 02:40 Baia Mare 16:40 Calarasi 16:00 Galati 15:20 Craiova 14:40 Hateg 14:00 Ramnicu Valcea 17:20 Alexandria 13:10 Arad 12:30 Barlad 11:50 Podu Iloaiei 11:10 Buzau 10:30 Adjud 09:50 Pascani 09:10 Suceava 08:30 Vatra Dornei 07:50 Piatra Neamt 07:00 Comanesti 06:20 Sebes 05:40 Targu Mures 02:30 Satu Mare 17:10 Mangalia 16:30 Cernavoda 15:50 Slobozia 15:10 Filiasi 14:30 Hunedoara 13:50 Targoviste 13:00 Sinaia 12:20 Husi 11:40 Harlau 11:00 Ramnicu Sarat 10:20 Bacau 09:40 Motca 09:00 Radauti 08:20 Bistrita 07:40 Toplita 06:50 Brasov 06:10 Alba Iulia 05:30 Turda 02:10 Zalau 17:00 Constanta 16:20 Tulcea 15:40 Harsova 15:00 Targu Jiu 14:20 Bucuresti 13:40 Deva 07:10 Moinesti 13:30 Lugoj 12:50 Predeal 12:10 Vaslui 11:30 Botosani 10:50 Focsani 10:10 Roman 09:30 Targu Neamt 08:50 Gura Humorului 08:10 Dej 07:30 Reghin 06:40 Fagaras 06:00 Teius 05:00 Cluj Napoca 02:00 Oradea 16:50 Medgidia 16:10 Braila 15:30 Tandarei 14:50 Petrosani 14:10 Pitesti 17:30 Giurgiu
09:50
18:45 Deleni 13:20 Botosani 12:55 Vatra Dornei 00:00 Tecuci 11:25 Baia Mare 00:00 Timisoara 10:10 Gilau 00:00 Constanta 07:30 Beius 00:00 Alexandria 04:00 Budapesta 00:00 Craiova 00:00 Targu Jiu 00:00 Slobozia 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 19:10 Vaslui 18:40 Hirlau 13:10 Gura Humorului 00:00 Beius 11:50 Prundu Bargaului 00:00 Braila 11:20 Dej 00:00 Veresti 10:00 Huedin 00:00 Giurgiu 07:00 Alesd 00:00 Targoviste 00:00 Ploiesti 00:00 Roman 00:00 Tulcea 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 19:25 Sascut 19:05 Negresti 14:00 Suceava 13:05 Campulung Moldovenesc 00:00 Sfantu Gheorghe 11:40 Bistrita 00:00 Bucuresti 11:10 Cluj Napoca 00:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Negreni 00:00 Resita 06:30 Oradea 00:00 Slatina (Olt) 00:00 Iasi 00:00 Galati 00:00 Arad 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 19:20 Bacau 19:00 Iasi 18:50 Podu Iloaiei 13:25 Stefanesti 13:00 Iacobeni 00:00 Husi 11:30 Beclean 00:00 Sibiu 11:00 Cluj Napoca 00:00 Deva 08:00 Piatra Craiului 00:00 Ramnicu Valcea 06:00 Bors 00:00 Calarasi 00:00 Pitesti 00:00 Barlad 00:00 Alba Iulia 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 19:15 Roman
10:50
15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius
12:20
17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 14:25 Bacau 13:50 Caransebes 13:55 Targu Neamt 14:20 Filiasi 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:20 Roman 13:55 Resita 13:50 Falticeni 14:40 Slatina (Olt) 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:10 Targu Frumos 14:00 Rovinari 13:40 Suceava 14:50 Caracal 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:30 Adjud 13:40 Targu Jiu 14:00 Pascani 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:30 Radauti 14:55 Turnu Magurele 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc
14:00 Danytur
19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti
14:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

00:00 Alba Iulia 00:00 Medias
00:00

14:00 Petrosani 14:00 Giurgiu 14:00 Lugoj 14:00 Timisoara 14:00 Slobozia 14:00 Caracal 14:00 Resita 14:00 Drobeta Turnu Severin 14:00 Rosiori de Vede 14:00 Baia Mare 14:00 Filiasi 14:00 Motru 14:00 Vaslui 14:00 Deva 14:00 Zimnicea 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Constanta 14:00 Brasov 14:00 Piatra Neamt 14:00 Galati 14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Bucuresti 14:00 Turnu Magurele
00:00

00:00 Timisoara
00:00

00:00 Tulcea
00:01

00:00 Mangalia
00:02

14:00 Arad
00:02

16:00 Alba Iulia 16:05 Targoviste
00:02

00:00 Braila
00:03

00:00 Galati
00:04

14:00 Alba Iulia
00:04

16:05 Alba Iulia
00:04

00:00 Drobeta Turnu Severin
00:05

00:00 Craiova
00:06

14:00 Tulcea
00:06

16:00 Arad
00:06

00:00 Tecuci
00:07

00:00 Ramnicu Valcea
00:08

14:00 Braila
00:08

16:05 Arad
00:08

00:00 Barlad
00:10

14:00 Galati
00:10

16:00 Pitesti
00:10

00:00 Vaslui
00:12

14:00 Tecuci
00:12

16:05 Pitesti
00:12

00:00 Husi
00:14

14:00 Barlad
00:14

16:00 Bacau
00:14

00:00 Buzau
00:16

14:00 Husi
00:16

16:05 Bacau
00:16

00:00 Focsani
00:17

00:00 Marasesti
00:18

14:00 Buzau
00:18

16:00 Oradea
00:18

00:00 Adjud
00:20

14:00 Dej 14:00 Focsani
00:20

16:05 Oradea
00:20

00:00 Sascut
00:21

00:00 Bacau
00:22

14:00 Slobozia
00:22

16:00 Bistrita
00:22

00:00 Moinesti
00:24

14:00 Marasesti
00:24

16:05 Bistrita
00:24

00:00 Motru
00:26

14:00 Adjud
00:26

16:00 Botosani
00:26

00:00 Roman
00:28

14:00 Oradea
00:28

16:05 Botosani
00:28

00:00 Vaslui
00:30

14:00 Sascut
00:30

16:00 Brasov
00:30

00:00 Iasi
00:32

14:00 Bacau
00:32

16:05 Brasov
00:32

14:00 Roman
00:34

16:00 Braila
00:34

00:00 Podu Iloaiei
00:35

00:00 Deleni
00:36

14:00 Vaslui
00:36

16:05 Braila
00:36

00:00 Sibiu
00:38

14:00 Negresti
00:38

16:00 Buzau
00:38

00:00 Hirlau
00:40

14:00 Targu Jiu
00:40

16:05 Buzau
00:40

00:00 Targu Frumos
00:41

14:00 Pitesti
00:42

16:00 Resita
00:42

00:00 Pascani
00:43

14:00 Iasi
00:44

16:05 Resita
00:44

00:00 Motca
00:45

16:00 Calarasi
00:45

14:00 Ploiesti
00:46

16:05 Calarasi
00:46

14:00 Craiova
00:48

16:00 Cluj Napoca
00:48

00:00 Cristesti
00:50

14:00 Iasi
00:50

16:05 Cluj Napoca
00:50

00:00 Timisesti
00:52

14:00 Podu Iloaiei
00:52

16:00 Constanta
00:52

00:00 Dumbrava
00:53

00:00 Targu Neamt
00:54

14:00 Calarasi
00:54

16:05 Constanta
00:54

00:00 Piatra Neamt
00:56

14:00 Tulcea
00:56

16:00 Sfantu Gheorghe
00:56

00:00 Timisoara
00:58

14:00 Deleni
00:58

16:05 Sfantu Gheorghe
00:58

00:00 Calarasi
01:00

14:00 Slatina (Olt)
01:00

00:00 Arad
01:00

16:00 Targoviste
01:00

00:00 Hunedoara
01:02

14:00 Focsani
01:02

00:00 Toplita
01:04

14:00 Harlau
01:04

16:00 Craiova
01:04

00:00 Fagaras
01:06

14:00 Targu Frumos
01:06

16:05 Craiova
01:06

00:00 Sinaia
01:07

14:00 Targoviste
01:08

16:00 Galati
01:08

00:00 Bicaz
01:09

00:00 Poiana Largului
01:10

14:00 Bacau
01:10

16:05 Galati
01:10

00:00 Filiasi
01:11

14:00 Alexandria
01:12

16:00 Giurgiu
01:12

00:00 Slatina (Olt)
01:13

14:00 Pascani
01:14

16:05 Giurgiu
01:14

00:00 Durau
01:15

04:00 Tulcea
01:15

09:55 Tulcea
01:15

00:00 Turnu Magurele
01:16

14:00 Motca
01:16

16:00 Targu Jiu
01:16

00:00 Toplita
01:18

16:05 Targu Jiu
01:18

00:00 Deva
01:20

14:00 Cristesti
01:20

04:00 Braila
01:20

09:55 Braila
01:20

16:00 Miercurea Ciuc
01:20

14:00 Timisesti
01:22

16:05 Miercurea Ciuc
01:22

16:00 Deva
01:24

00:00 Miercurea Ciuc
01:25

16:05 Deva
01:26

16:00 Slobozia
01:28

00:00 Sfantu Gheorghe
01:30

00:00 Mateszalka
01:30

16:05 Slobozia
01:30

16:00 Iasi
01:33

00:00 Morareni
01:35

16:05 Iasi
01:35

16:00 Bucuresti
01:36

16:05 Bucuresti
01:38

00:00 Roman
01:40

16:00 Drobeta Turnu Severin
01:40

00:00 Dorohoi
01:42

16:05 Drobeta Turnu Severin
01:42

16:00 Targu Mures
01:44

00:00 Odorheiu Secuiesc
01:45

00:00 Reghin
01:46

16:05 Targu Mures
01:46

16:00 Piatra Neamt
01:47

00:00 Sighisoara
01:48

16:05 Piatra Neamt
01:48

16:00 Targu Neamt
01:49

00:00 Targu Mures
01:50

16:05 Targu Neamt
01:50

16:00 Suceava
01:52

00:00 Targu Jiu
01:55

16:05 Suceava
01:55

00:00 Falticeni
01:56

16:00 Falticeni
01:56

16:05 Falticeni
01:57

00:00 Suceava
01:58

16:00 Botosani
01:58

00:00 Dolhasca
02:00

09:55 Mangalia
02:00

04:00 Giurgiu
02:00

00:00 Szeged
02:00

16:05 Botosani
02:00

00:00 Veresti
02:02

16:00 Radauti
02:02

00:00 Darabani
02:03

16:00 Barlad
02:03

00:00 Onesti
02:04

16:05 Radauti
02:04

00:00 Rovinari
02:05

00:00 Targoviste
02:06

16:00 Slatina (Olt)
02:06

00:00 Corabia
02:08

16:05 Slatina (Olt)
02:08

00:00 Bucuresti
02:09

00:00 Petrosani
02:10

14:00 Otopeni Aeroport
02:10

04:00 Alexandria
02:10

16:00 Caracal
02:10

00:00 Sfantu Gheorghe
02:12

14:00 Suceava
02:12

16:05 Caracal
02:12

00:00 Boroaia
02:13

00:00 Alba Iulia
02:14

14:00 Miercurea Ciuc
02:14

16:00 Mangalia
02:14

00:00 Campia Turzii
02:15

14:00 Sibiu
02:15

00:00 Arad
02:16

14:00 Bucuresti
02:16

16:05 Mangalia
02:16

00:00 Bicaz
02:17

00:00 Caracal
02:18

14:00 Targu Mures
02:18

16:00 Timisoara
02:18

00:00 Botosani
02:20

04:00 Mangalia
02:20

16:05 Timisoara
02:20

16:00 Tulcea
02:22

16:05 Tulcea
02:24

16:00 Ramnicu Valcea
02:26

16:05 Ramnicu Valcea
02:28

00:00 Constanta
02:30

04:00 Constanta
02:30

16:00 Targoviste
02:30

16:05 Targoviste
02:32

00:00 Pitesti
02:33

16:00 Vaslui
02:34

00:00 Campulung Moldovenesc
02:35

04:00 Medgidia
02:35

00:00 Iacobeni
02:36

16:05 Vaslui
02:36

00:00 Vatra Dornei
02:37

00:00 Prundu Bargaului
02:38

16:00 Focsani
02:38

00:00 Bistrita
02:40

04:00 Calarasi
02:40

16:05 Focsani
02:40

16:00 Banca
02:41

16:05 Banca
02:42

16:05 Barlad
02:44

00:00 Beclean
02:45

04:00 Cernavoda
02:45

16:00 Husi
02:46

16:05 Husi
02:48

00:00 Dej
02:50

04:00 Tulcea
02:50

00:00 Kecskemet
02:50

16:00 Reghin
02:50

16:05 Reghin
02:52

16:00 Vatra Dornei
02:54

04:00 Braila
02:55

16:05 Vatra Dornei
02:56

16:00 Baile Tusnad
02:58

04:00 Mangalia 04:00 Galati
03:00

09:55 Constanta 09:55 Galati
03:00

04:00 Galati
03:00

16:05 Baile Tusnad
03:00

16:00 Solca
03:01

16:05 Solca
03:02

16:00 Ocna Sibiului
03:03

16:05 Ocna Sibiului
03:04

04:00 Slobozia
03:05

16:00 Faurei
03:06

16:05 Faurei
03:08

04:00 Harsova
03:10

16:00 Slanic Moldova
03:10

16:05 Slanic Moldova
03:12

16:00 Aninoasa
03:14

04:00 Tandarei
03:15

16:05 Aninoasa
03:16

16:00 Azuga
03:18

04:00 Constanta
03:20

04:00 Craiova
03:20

16:05 Azuga
03:20

16:00 Negru Voda
03:22

16:05 Negru Voda
03:24

04:00 Filiasi
03:25

16:00 Isaccea
03:26

16:05 Isaccea
03:28

04:00 Ianca 04:00 Medgidia
03:30

09:55 Medgidia 09:55 Ianca
03:30

04:00 Targu Jiu
03:30

16:00 Frasin
03:30

16:05 Frasin
03:32

16:00 Slanic
03:34

04:00 Petrosani
03:35

16:05 Slanic
03:36

16:00 Lehliu Gara
03:38

04:00 Calarasi
03:40

09:55 Calarasi
03:40

04:00 Hateg
03:40

16:05 Lehliu Gara
03:40

16:00 Bicaz
03:42

16:05 Bicaz
03:44

04:00 Hunedoara
03:45

16:00 Insuratei
03:46

16:05 Insuratei
03:48
Danytur
14:00 Schwechat
03:50

04:00 Cernavoda
03:50

09:55 Cernavoda
03:50

04:00 Bucuresti
03:50

16:00 Macin
03:50

16:05 Macin
03:52

16:00 Babadag
03:54

04:00 Slobozia
03:55

09:55 Slobozia
03:55

04:00 Pitesti
03:55

16:05 Babadag
03:56

16:00 Iernut
03:58
Danytur
14:00 Viena
04:00

14:00 Botosani 14:00 Dumbrava
04:00

04:00 Harsova
04:00

09:55 Harsova
04:00

04:00 Ramnicu Valcea
04:00

16:05 Iernut
04:00

16:00 Busteni
04:02

16:05 Busteni
04:04

04:00 Targoviste
04:05

16:00 Salcea
04:06

16:05 Salcea
04:08

14:00 Targu Neamt
04:10

04:00 Lehliu
04:10

09:55 Lehliu
04:10

04:00 Deva
04:10

16:00 Bumbesti Jiu
04:10

16:05 Bumbesti Jiu
04:12

16:00 Huedin
04:14

04:00 Lugoj
04:15

16:05 Huedin
04:16

16:00 Liteni
04:18

14:00 Piatra Neamt
04:20

04:00 Tandarei
04:20

09:55 Tandarei
04:20

04:00 Timisoara
04:20

16:05 Liteni
04:20

16:00 Covasna
04:22

16:05 Covasna
04:24

04:00 Arad
04:25

16:00 Nehoiu
04:26

16:05 Nehoiu
04:28

14:00 Bicaz
04:30

04:00 Faurei 04:00 Bucuresti
04:30

09:55 Faurei
04:30

04:00 Sinaia
04:30

00:00 Budapesta
04:30

16:00 Murfatlar
04:30

16:05 Murfatlar
04:32

16:00 Topoloveni
04:34

04:00 Predeal
04:35

16:05 Topoloveni
04:36

16:00 Ianca
04:38

14:00 Sovata
04:40

04:00 Pitesti 04:00 Tecuci
04:40

09:55 Tecuci
04:40

16:05 Ianca
04:40

16:00 Beclean
04:42

16:05 Beclean
04:44

04:00 Tecuci
04:45

16:00 Marasesti
04:46

16:05 Marasesti
04:48

16:00 Comarnic
04:49

14:00 Poiana Largului
04:50

04:00 Pitesti 04:00 Barlad
04:50

09:55 Barlad
04:50

04:00 Barlad
04:50

16:05 Comarnic
04:50

16:00 Tandarei
04:52

16:05 Tandarei
04:54

04:00 Ramnicu Valcea
04:55

04:00 Husi
04:55

16:00 Gaesti
04:56

16:05 Gaesti
04:58
Danytur
14:00 Focsani 14:00 Braila
05:00

14:00 Durau
05:00

09:55 Bucuresti
05:00

04:00 Vaslui
05:00

16:00 Gura Humorului
05:00

16:05 Gura Humorului
05:02

16:00 Ovidiu
05:04

14:00 Grinties
05:05

04:00 Iasi
05:05

16:05 Ovidiu
05:06

16:00 Toplita
05:08

14:00 Borsec
05:10

04:00 Targoviste
05:10

09:55 Pitesti
05:10

04:00 Podu Iloaiei
05:10

16:05 Toplita
05:10

16:00 Zimnicea
05:12

16:05 Zimnicea
05:14

14:00 Toplita
05:15

04:00 Harlau
05:15

16:00 Cisnadie
05:16

16:05 Cisnadie
05:18
Danytur
14:00 Tecuci
05:20

14:00 Miercurea Ciuc
05:20

04:00 Botosani
05:20

16:00 Mizil
05:20

16:05 Mizil
05:22

16:00 Urziceni
05:24

04:00 Ploiesti
05:25

16:05 Urziceni
05:26

16:00 Adjud
05:28
Danytur
14:00 Galati
05:30

14:00 Sfantu Gheorghe
05:30

04:00 Husi
05:30

09:55 Husi
05:30

04:00 Buzau
05:30

16:05 Adjud
05:30

16:00 Corabia
05:32

16:05 Corabia
05:33

16:00 Campulung Moldovenesc
05:34

04:00 Ramnicu Sarat
05:35

16:05 Campulung Moldovenesc
05:36

16:00 Filiasi
05:38
Danytur
14:00 Marasesti
05:40

14:00 Morareni
05:40

04:00 Vaslui
05:40

09:55 Vaslui
05:40

04:00 Focsani
05:40

16:05 Filiasi
05:40

16:00 Cernavoda
05:42

16:05 Cernavoda
05:44

04:00 Marasesti
05:45

16:00 Moinesti
05:46

16:05 Moinesti
05:48

14:00 Sighisoara
05:50

04:00 Adjud
05:50

16:00 Tarnaveni
05:50

14:00 Targu Mures
05:55

04:00 Bacau
05:55

16:05 Tarnaveni
05:55

16:00 Aiud
05:58
Danytur
14:00 Barlad 14:00 Saveni 14:00 Adjud
06:00

00:00 Gura Humorului
06:00

14:00 Falticeni
06:00

04:00 Giurgiu 04:00 Iasi 04:00 Sinaia
06:00

09:55 Ramnicu Valcea 09:55 Giurgiu 09:55 Iasi
06:00

04:00 Roman
06:00

00:00 Husi
06:00

16:05 Aiud
06:00

14:00 Suceava
06:05

04:00 Targu Frumos
06:05
Danytur
14:00 Husi
06:10

14:00 Dolhasca
06:10

04:00 Alexandria 04:00 Podu Iloaiei
06:10

09:55 Alexandria 09:55 Podu Iloaiei
06:10

04:00 Pascani
06:10

14:00 Veresti
06:15

04:00 Turnu Magurele
06:15

09:55 Turnu Magurele
06:15

04:00 Motca
06:15

14:00 Darabani
06:20

04:00 Predeal 04:00 Harlau 04:00 Caracal
06:20

09:55 Caracal 09:55 Harlau
06:20

04:00 Targu Neamt
06:20

14:00 Stefanesti
06:25

04:00 Falticeni
06:25
Danytur
14:00 Botosani
06:30

14:00 Gura Humorului
06:30

04:00 Campina 04:00 Flamanzi 04:00 Slatina (Olt)
06:30

09:55 Flamanzi 09:55 Targoviste 09:55 Slatina (Olt)
06:30

04:00 Suceava
06:30

14:00 Iacobeni
06:35

04:00 Radauti
06:35

14:00 Borsa
06:40

04:00 Botosani
06:40

09:55 Botosani 09:55 Sinaia
06:40

04:00 Gura Humorului
06:40

14:00 Vatra Dornei
06:45

04:00 Saveni
06:45

09:55 Saveni
06:45

04:00 Campulung Moldovenesc
06:45

14:00 Prundu Bargaului
06:50

04:00 Darabani
06:50

09:55 Predeal 09:55 Darabani
06:50

04:00 Vatra Dornei
06:50

14:00 Bistrita
06:55

04:00 Bistrita
06:55
Danytur
14:00 Vaslui 14:00 Iasi 14:00 Harlau
07:00

14:00 Beclean
07:00

04:00 Craiova 04:00 Dorohoi
07:00

09:55 Craiova 09:55 Campina 09:55 Dorohoi
07:00

04:00 Dej
07:00

00:00 Vaslui
07:00

14:00 Baia Mare
07:05

14:00 Cluj Napoca
07:10

04:00 Filiasi 04:00 Urziceni 04:00 Vanatori
07:10

09:55 Urziceni 09:55 Vanatori 09:55 Filiasi
07:10

04:00 Bicaz
07:10
Danytur
14:00 Cotnari
07:15

14:00 Cluj Napoca
07:15

04:00 Piatra Neamt
07:15

14:00 Gilau
07:20

04:00 Drobeta Turnu Severin 04:00 Ploiesti
07:20

09:55 Drobeta Turnu Severin 09:55 Ploiesti
07:20

04:00 Toplita
07:20

04:00 Reghin
07:25
Danytur
14:00 Suceava 14:00 Targu Frumos
07:30

04:00 Buzau 04:00 Rovinari
07:30

09:55 Rovinari 09:55 Buzau
07:30

04:00 Onesti
07:30

14:00 Huedin
07:35

04:00 Moinesti
07:35

14:00 Negreni
07:40

04:00 Resita 04:00 Ramnicu Sarat
07:40

09:55 Resita 09:55 Ramnicu Sarat
07:40

04:00 Comanesti
07:40

04:00 Brasov
07:45

14:00 Piatra Craiului
07:50

04:00 Caransebes
07:50

09:55 Focsani 09:55 Caransebes
07:50

04:00 Fagaras
07:50

04:00 Sibiu
07:55
Danytur
14:00 Targu Ocna 14:00 Pascani 14:00 Negresti
08:00

14:00 Beius
08:00

04:00 Focsani 04:00 Targu Jiu
08:00

09:55 Marasesti 09:55 Targu Jiu
08:00

04:00 Sebes
08:00

00:00 Iasi 00:00 Galati 00:00 Barlad
08:00

16:00 Passau
08:00

04:00 Alba Iulia
08:05

16:05 Passau
08:05

04:00 Bumbesti Jiu
08:10

09:55 Bumbesti Jiu 09:55 Adjud
08:10

04:00 Teius
08:10

14:00 Alesd
08:15

04:00 Aiud
08:15

14:00 Oradea
08:20

04:00 Petrosani
08:20

09:55 Petrosani 09:55 Bacau
08:20

04:00 Targu Mures
08:20

04:00 Turda
08:25

14:00 Bors
08:30

04:00 Hateg 04:00 Marasesti 04:00 Poiana Largului
08:30

09:55 Hateg 09:55 Roman 09:55 Poiana Largului
08:30

04:00 Cluj Napoca
08:30

00:00 Braila
08:30

04:00 Bicaz
08:35

09:55 Bicaz
08:35

04:00 Baia Mare
08:35

14:00 Budapesta
08:40

04:00 Hunedoara 04:00 Adjud 04:00 Piatra Neamt
08:40

09:55 Targu Frumos 09:55 Piatra Neamt 09:55 Hunedoara
08:40

04:00 Satu Mare
08:40

04:00 Zalau
08:45

04:00 Bacau 04:00 Deva
08:50

09:55 Deva 09:55 Pascani
08:50

09:55 Targu Neamt
08:55
Danytur
14:00 Comanesti 14:00 Roman
09:00

00:00 Gilau
09:00

04:00 Roman 04:00 Gheorgheni 04:00 Lugoj
09:00

09:55 Falticeni 09:55 Lugoj 09:55 Gheorgheni
09:00

00:00 Podu Iloaiei 00:00 Tecuci 00:00 Ianca
09:00

04:00 Timisoara 04:00 Sovata 04:00 Targu Frumos
09:10

09:55 Timisoara 09:55 Sovata 09:55 Suceava
09:10
Danytur
14:00 Girov
09:20

04:00 Arad 04:00 Pascani
09:20

09:55 Radauti 09:55 Arad
09:20

04:00 Motca 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Chisineu Cris
09:30

09:55 Miercurea Ciuc 09:55 Chisineu Cris 09:55 Gura Humorului
09:30

00:00 Targu Frumos 00:00 Faurei
09:30

04:00 Targu Neamt 04:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

09:55 Campulung Moldovenesc 09:55 Odorheiu Secuiesc
09:40

04:00 Falticeni 04:00 Toplita 04:00 Salonta
09:50

09:55 Salonta 09:55 Vatra Dornei 09:55 Toplita
09:50

04:00 Suceava
09:55

09:55 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
14:00 Gura Humorului 14:00 Targu Neamt 14:00 Bacau 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Piatra Neamt
10:00

04:00 Gilau 04:00 Reghin 04:00 Radauti
10:00

09:55 Reghin 09:55 Gilau 09:55 Nasaud
10:00

00:00 Roman 00:00 Focsani 00:00 Pascani
10:00

04:00 Gura Humorului
10:05

04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Onesti
10:10

09:55 Onesti 09:55 Bistrita
10:10

09:55 Beclean
10:15

04:00 Moinesti
10:20

09:55 Dej 09:55 Moinesti
10:20
Danytur
14:00 Bicaz
10:30

04:00 Comanesti 04:00 Vatra Dornei
10:30

09:55 Comanesti
10:30

00:00 Harlau 00:00 Ramnicu Sarat
10:30

04:00 Covasna 04:00 Prundu Bargaului
10:40

09:55 Covasna
10:40

04:00 Targu Secuiesc 04:00 Nasaud
10:50

09:55 Targu Secuiesc
10:50
Danytur
14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Onesti 14:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

04:00 Bistrita 04:00 Brasov
11:00

09:55 Brasov
11:00

00:00 Flamanzi 00:00 Buzau 00:00 Adjud
11:00

04:00 Beclean 04:00 Fagaras
11:10

09:55 Fagaras
11:10

04:00 Sibiu 04:00 Dej
11:20

09:55 Sibiu
11:20

04:00 Sebes
11:25

09:55 Sebes
11:25

04:00 Alba Iulia 04:00 Gherla
11:30

09:55 Alba Iulia
11:30

00:00 Bacau 00:00 Botosani 00:00 Urziceni 00:00 Piatra Neamt
11:30

04:00 Teius
11:35

09:55 Teius
11:35

04:00 Aiud
11:40

09:55 Aiud
11:40

04:00 Targu Mures
11:50

09:55 Targu Mures
11:50
Danytur
14:00 Medias 14:00 Praid 14:00 Vatra Dornei 14:00 Targu Secuiesc
12:00

00:00 Cluj Napoca
12:00

04:00 Turda
12:00

09:55 Turda
12:00

00:00 Dorohoi
12:00

00:00 Huedin
12:10

00:00 Negreni
12:15

00:00 Alesd
12:20

00:00 Radauti 00:00 Bucuresti
12:30
Danytur
14:00 Blaj 14:00 Reghin 14:00 Sfantu Gheorghe
13:00

09:55 Gherla
13:00

00:00 Suceava 00:00 Bicaz 00:00 Onesti
13:00

04:00 Cluj Napoca
13:30

09:55 Cluj Napoca
13:30

00:00 Falticeni
13:30

04:00 Baia Mare
13:50
Danytur
14:00 Brasov 14:00 Fagaras 14:00 Teius
14:00

04:00 Satu Mare
14:00

00:00 Ploiesti 00:00 Gura Humorului 00:00 Comanesti
14:00

04:00 Zalau
14:10

09:55 Satu Mare
14:10

04:00 Huedin
14:20

09:55 Zalau
14:20

04:00 Alesd
14:30

09:55 Huedin
14:30

00:00 Campulung Moldovenesc 00:00 Campina
14:30

09:55 Alesd
14:40
Danytur
14:00 Sighisoara 14:00 Avrig 14:00 Alba Iulia
15:00

00:00 Sinaia 00:00 Gheorgheni 00:00 Targu Secuiesc
15:00
Danytur
14:00 Sibiu
15:30

00:00 Predeal 00:00 Vatra Dornei
15:30
Danytur
14:00 Zlatna 14:00 Dej 14:00 Targu Mures 14:00 Bistrita
16:00

00:00 Sacele 00:00 Toplita 00:00 Brasov
16:00
Danytur
14:00 Sebes 14:00 Ludus
16:30

00:00 Brasov 00:00 Prundu Bargaului
16:30

09:55 Oradea
16:50
Danytur
14:00 Nasaud 14:00 Campia Turzii 14:00 Abrud
17:00

00:00 Sighisoara 00:00 Codlea
17:00

16:00 Budapesta
17:00
Danytur
14:00 Beclean 14:00 Turda
17:30

16:05 Budapesta
17:30
Danytur
14:00 Gherla 14:00 Zalau 14:00 Deva 14:00 Brad 14:00 Cluj Napoca
18:00

04:00 Oradea
18:00

04:00 Oradea
18:00

00:00 Fagaras 00:00 Medias 00:00 Bistrita
18:00

16:00 Gyor
18:00
Danytur
14:00 Floresti
18:30

00:00 Oradea
18:30

00:00 Avrig
18:30

00:00 Beclean
18:40

16:05 Gyor
18:40
Danytur
14:00 Gilau
19:00

00:00 Bors
19:00

00:00 Sibiu 00:00 Tarnaveni 00:00 Reghin
19:00

16:00 Viena
19:00

00:00 Sebes 00:00 Iernut
19:30

16:05 Viena
19:30
Danytur
14:00 Huedin
20:00

00:00 Ludus 00:00 Dej 00:00 Orastie
20:00

00:00 Simeria 00:00 Campia Turzii
20:30
Danytur
14:00 Alesd
21:00

00:00 Deva 00:00 Turda
21:00

00:00 Cluj Napoca 00:00 Ilia
21:30
Danytur
14:00 Oradea 14:00 Oradea 14:00 Oradea 14:00 Arad
22:00

00:00 Huedin 00:00 Faget 00:00 Baia Mare
22:00

00:00 Alesd
22:30

00:00 Budapesta
23:00

00:00 Satu Mare 00:00 Lugoj 00:00 Oradea
23:00