Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Andria > Stazione Ferroviara FS

Stazione Ferroviara FS

Andria, Italia

Plecări
Ora Către
00:05 TST Turistik
12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 22:15 Tecuci 19:30 Bacau 13:00 Sibiu 19:00 Buzau 16:30 Pitesti 23:30 Tulcea 23:15 Barlad 20:45 Vaslui 08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 18:00 Bucuresti 20:15 Ramnicu Sarat 17:30 Targu Secuiesc 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 20:15 Fetesti 21:15 Focsani 18:30 Onesti
00:05 TST Turistik
13:30 Bologna
07:10
23:00 Budapesta
09:50
17:20 Slobozia 16:50 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:30 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 18:00 Constanta 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 17:50 Medgidia 17:10 Harsova 16:40 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:55 Bontida 08:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 17:40 Calarasi 17:00 Lehliu 16:35 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 17:30 Cernavoda 16:55 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 18:30 Mangalia 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni
10:00
22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani
Sosiri
De la Ora

22:45 Braila
00:10

22:45 Galati
00:40

22:45 Buzau
01:00

12:40 Tulcea
01:15

12:40 Braila
01:20

22:45 Ramnicu Sarat
01:30

22:45 Tecuci
01:55

22:45 Focsani
02:15

22:45 Adjud
02:45

22:45 Barlad
03:00

12:40 Galati
03:00

22:45 Husi
03:30

12:40 Ianca
03:30

22:45 Dorohoi
03:35

22:45 Onesti
03:45

22:45 Vaslui
04:00

12:40 Mangalia
04:00

22:45 Comanesti
04:10

12:40 Constanta
04:10

22:45 Bucuresti
04:15

22:45 Moinesti
04:20

12:40 Medgidia
04:20

22:45 Botosani
04:30

12:40 Faurei 12:40 Calarasi
04:30

22:45 Craiova
04:35

12:40 Tecuci 12:40 Cernavoda
04:40

22:45 Iasi
04:45

12:40 Slobozia 12:40 Barlad
04:50

22:45 Podu Iloaiei
05:00

12:40 Harsova
05:00

22:45 Filiasi
05:05

22:45 Ploiesti
05:10

12:40 Lehliu
05:10

22:45 Suceava
05:20

12:40 Tandarei
05:20

22:45 Bacau
05:30

12:40 Bucuresti 12:40 Husi
05:30

22:45 Negresti
05:40

12:40 Vaslui 12:40 Pitesti
05:40

22:45 Harlau
05:45

22:45 Constanta
05:50

12:40 Ramnicu Valcea
05:50

22:45 Campina
06:00

12:40 Iasi 12:40 Giurgiu 12:40 Targoviste
06:00

22:45 Buhusi
06:05

22:45 Roznov
06:10

12:40 Alexandria 12:40 Sinaia 12:40 Podu Iloaiei
06:10

22:45 Targu Frumos
06:15

12:40 Turnu Magurele
06:15

22:45 Gura Humorului
06:20

12:40 Predeal 12:40 Caracal 12:40 Harlau
06:20

22:45 Falticeni
06:30

12:40 Campina 12:40 Flamanzi 12:40 Slatina (Olt)
06:30

22:45 Rovinari
06:35

22:45 Pascani
06:40

12:40 Botosani 12:40 Urziceni
06:40

22:45 Motca
06:45

12:40 Saveni
06:45

22:45 Piatra Neamt
06:50

12:40 Ploiesti 12:40 Darabani
06:50

22:45 Roman
06:55

22:45 Cristesti
07:00

12:40 Dorohoi 12:40 Craiova 12:40 Buzau
07:00

22:45 Targu Jiu
07:05

22:45 Brasov
07:10

12:40 Ramnicu Sarat 12:40 Vanatori 12:40 Filiasi
07:10

12:40 Drobeta Turnu Severin 12:40 Focsani
07:20

22:45 Fetesti
07:30

12:40 Rovinari 12:40 Marasesti
07:30

12:40 Resita 12:40 Adjud
07:40

12:40 Bacau 12:40 Caransebes
07:50
TST Turistik
03:45 Tulcea
08:00

22:45 Targu Neamt
08:00

12:40 Targu Jiu 12:40 Roman
08:00

12:40 Targu Frumos 12:40 Bumbesti Jiu
08:10

12:40 Pascani 12:40 Petrosani
08:20

22:45 Fagaras
08:30

12:40 Motca 12:40 Hateg 12:40 Poiana Largului
08:30

22:45 Petrosani
08:35

12:40 Bicaz
08:35

12:40 Targu Neamt 12:40 Hunedoara 12:40 Piatra Neamt
08:40

12:40 Falticeni 12:40 Deva
08:50

12:40 Suceava
08:55
TST Turistik
03:45 Barlad
09:00

12:40 Lugoj 12:40 Radauti 12:40 Gheorgheni
09:00

12:40 Timisoara 12:40 Sovata 12:40 Gura Humorului
09:10

12:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Arad
09:20

22:45 Poiana Largului
09:30

12:40 Vatra Dornei 12:40 Miercurea Ciuc 12:40 Chisineu Cris
09:30

22:45 Hateg
09:35

12:40 Odorheiu Secuiesc 12:40 Prundu Bargaului
09:40

22:45 Sibiu
09:45

12:40 Salonta 12:40 Nasaud 12:40 Toplita
09:50
TST Turistik
03:45 Tecuci 03:45 Galati
10:00

22:45 Hunedoara
10:00

12:40 Gilau 12:40 Reghin 12:40 Bistrita
10:00

12:40 Beclean 12:40 Onesti
10:10
TST Turistik
03:45 Constanta
10:15

12:40 Moinesti 12:40 Dej
10:20
TST Turistik
03:45 Braila
10:30

22:45 Sebes
10:30

12:40 Gherla 12:40 Comanesti
10:30

12:40 Covasna
10:40
TST Turistik
03:45 Focsani
10:45

12:40 Targu Secuiesc
10:50
TST Turistik
03:45 Vaslui
11:00

12:40 Brasov
11:00

12:40 Fagaras
11:10

12:40 Sibiu
11:20

12:40 Sebes
11:25
TST Turistik
03:45 Fetesti
11:30

22:45 Toplita
11:30

12:40 Alba Iulia
11:30

12:40 Teius
11:35

12:40 Aiud
11:40
TST Turistik
03:45 Ramnicu Sarat
11:45

12:40 Targu Mures
11:50

22:45 Deva
12:00

12:40 Turda
12:00
TST Turistik
03:45 Bacau
12:15
TST Turistik
03:45 Buzau
12:30

22:45 Reghin
12:30

22:45 Alba Iulia
13:00
TST Turistik
03:45 Onesti
13:15

22:45 Targu Mures
13:30

12:40 Cluj Napoca
13:30
TST Turistik
03:45 Ploiesti
13:45

22:45 Aiud
13:45

12:40 Bontida
13:50
TST Turistik
03:45 Bucuresti
14:00

22:45 Ludus
14:00

12:40 Baia Mare
14:05

12:40 Satu Mare
14:10

12:40 Zalau
14:20
TST Turistik
03:45 Targu Secuiesc
14:30

22:45 Turda
14:30

22:45 Cluj Napoca
15:00

12:40 Huedin
15:00

12:40 Alesd
15:10
TST Turistik
03:45 Pitesti
15:30
TST Turistik
03:45 Bologna
15:30
TST Turistik
03:45 Brasov
15:45
TST Turistik
03:45 Ramnicu Valcea
16:30
TST Turistik
03:45 Fagaras
17:00

22:45 Huedin
17:00

22:45 Alesd
18:00

12:40 Oradea
18:20
TST Turistik
03:45 Sibiu
18:30

22:45 Oradea
18:30

22:45 Bors
18:45

10:20 Budapesta
19:00
TST Turistik
03:45 Sebes
19:30
TST Turistik
03:45 Deva
20:30
TST Turistik
03:45 Arad
23:00