Stazzione FS Contursi, Italia Plecări Ora Către 00:25 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 12:15 Pipirig 16:15 Botosani 08:45 Toplita 11:05 Todiresti 11:30 Pluton 10:20 Muntenii de Jos 13:00 Motca 09:40 Berezeni 15:15 Copalau 09:15 Barlad 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 14:20 Cernavoda 12:00 Bucuresti 09:30 Predeal 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 12:00 Piatra Neamt 11:45 Roman 07:45 Reghin 10:50 Negresti 08:00 Morareni 10:10 Crasna 12:45 Cristesti 09:30 Murgeni 15:00 Harlau 09:05 Podu Turcului 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 13:50 Fetesti 11:10 Ploiesti 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 08:40 Racaciuni 04:00 Cluj Napoca 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 11:00 Bicaz 11:25 Poienari 07:10 Targu Mures 10:40 Zapodeni 10:00 Borsec 10:00 Husi 16:00 Botosani 09:25 Epureni 14:40 Cotnari 08:50 Sascut 13:55 Motca 15:00 Constanta 13:30 Drajna Noua 10:50 Campina 15:10 Pascani 11:40 Oituz (BC) 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 08:30 Cleja 03:15 Gilau 12:30 Targu Neamt 13:00 Letea Veche 09:30 Gheorgheni 11:15 Bacesti 11:15 Poiana Largului 10:30 Vaslui 07:15 Acatari 09:50 Lunca Banului 15:30 Frumusica 09:20 Zorleni 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 14:40 Medgidia 13:00 Calarasi 09:45 Azuga 00:25 01:10 Salerno 01:20 01:55 Salerno 21:10 13:30 Barticesti 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 09:05 Podu Turcului 08:25 Faraoani 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 03:15 Gilau 11:30 Pluton 05:10 Ludus 13:00 Motca 07:10 Sighisoara 15:15 Copalau 11:40 Oituz (BC) 14:15 Pascani 15:10 Pascani 15:15 Targu Frumos 13:15 Sabaoani 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 08:50 Sascut 08:20 Valea Seaca 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 04:00 Cluj Napoca 08:00 Morareni 05:40 Iernut 12:45 Cristesti 08:10 Maierus 15:00 Harlau 12:00 Onesti 14:05 Timisesti 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz (BC) 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 08:10 Letea Veche 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 04:30 Turda 10:00 Borsec 05:30 Ungheni 16:00 Botosani 08:40 Brasov 14:40 Cotnari 13:15 Bacau 13:55 Motca 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 08:30 Cleja 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 04:40 Campia Turzii 07:15 Acatari 06:10 Targu Mures 15:30 Frumusica 10:40 Targu Secuiesc 14:30 Targu Frumos 14:15 Roman 13:45 Hanul Ancutei Sosiri De la Ora 02:05 Battipaglia 00:45 02:00 Bacau 05:00 02:00 Letea Veche 05:20 02:00 Valea Seaca 05:35 02:00 Faraoani 05:50 02:00 Cleja 06:00 02:00 Racaciuni 06:15 02:00 Sascut 02:00 Botosani 02:00 Constanta 06:30 02:00 Podu Turcului 06:40 02:00 Barlad 06:50 02:00 Botosani 02:00 Medgidia 02:00 Iasi 02:00 Zorleni 07:00 02:00 Epureni 07:15 02:00 Frumusica 02:00 Murgeni 07:30 02:00 Berezeni 07:40 02:00 Cernavoda 02:00 Targu Frumos 02:00 Copalau 07:45 02:00 Lunca Banului 07:50 02:00 Fetesti 02:00 Husi 02:00 Harlau 08:00 02:00 Crasna 08:10 02:00 Drajna Noua 08:15 02:00 Cotnari 08:20 02:00 Muntenii de Jos 08:25 02:00 Targu Frumos 02:00 Vaslui 08:40 02:00 Zapodeni 08:50 02:00 Calarasi 02:00 Negresti 02:00 Pascani 02:00 Pascani 09:00 02:00 Todiresti 02:00 Timisesti 09:15 02:00 Motca 02:00 Bacesti 09:25 02:00 Vaslui 09:30 02:00 Hanul Ancutei 09:35 02:00 Barticesti 02:00 Poienari 09:45 02:00 Sabaoani 09:55 02:00 Bucuresti 02:00 Roman 10:00 02:00 Motca 10:20 02:00 Bacau 02:00 Cristesti 10:45 02:00 Targu Neamt 10:50 02:00 Letea Veche 10:55 02:00 Pipirig 02:00 Ploiesti 11:30 02:00 Campina 11:45 02:00 Onesti 12:00 02:00 Piatra Neamt 12:55 02:00 Azuga 02:00 Oituz (BC) 13:00 02:00 Pluton 13:15 02:00 Poiana Largului 13:20 02:00 Predeal 02:00 Bicaz 13:30 02:00 Targu Secuiesc 13:50 02:00 Borsec 14:00 02:00 Brasov 14:40 02:00 Gheorgheni 14:50 02:00 Toplita 15:30 02:00 Morareni 15:45 02:00 Maierus 16:00 02:00 Reghin 16:30 02:00 Sighisoara 16:40 02:00 Acatari 02:00 Targu Mures 17:30 02:00 Targu Mures 17:35 02:00 Ungheni 17:45 02:00 Iernut 18:30 02:00 Ludus 19:00 02:00 Campia Turzii 19:30 02:00 Turda 20:00 02:00 Cluj Napoca 21:00 02:00 Gilau 21:45 02:00 Alesd 22:30 02:00 Oradea 23:30 02:00 Bors 23:45