Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Roma > Autogara Tiburtina

Autogara Tiburtina

Roma, Italia

Adresă: Largo Guido Mazzoni

Plecări
Ora Către
01:00 Romfour Romania
14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 22:55 Vaslui 18:50 Pascani 22:26 Alexandria 19:20 Podu Iloaiei 22:15 Slatina (Olt) 20:10 Roman 21:59 Bucuresti 20:50 Marasesti 21:36 Miercurea Ciuc 21:25 Barlad 21:25 Craiova 22:00 Tulcea 21:11 Cluj Napoca 20:56 Oradea 20:30 Alba Iulia 10:10 Beius 11:30 Gilau 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 21:00 Buzau 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 22:39 Ramnicu Valcea 18:55 Targu Frumos 22:23 Suceava 19:30 Iasi 22:10 Piatra Neamt 20:20 Bacau 21:50 Iasi 21:00 Focsani 21:32 Targu Jiu 21:30 Tecuci 21:20 Targoviste 06:40 Bors 21:09 Calarasi 20:55 Bacau 04:30 Budapesta 10:30 Piatra Craiului 12:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 20:57 Bistrita Bargaului 15:15 Suceava 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 22:32 Tulcea 19:00 Harlau 22:25 Sibiu 19:40 Negresti 22:05 Targu Mures 20:30 Sascut 21:40 Slobozia 21:05 Buzau 21:30 Giurgiu 21:40 Galati 21:18 Sfantu Gheorghe 21:05 Resita 20:40 Pitesti 07:00 Oradea 10:40 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 22:53 Focsani 18:45 Motca 22:28 Timisoara 19:10 Deleni 22:20 Ploiesti 19:50 Vaslui 22:01 Drobeta Turnu Severin 20:40 Adjud 21:38 Deva 21:20 Husi 21:29 Galati 21:50 Braila 21:15 Constanta 20:59 Botosani 20:35 Arad 10:00 Alesd 11:00 Huedin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc
02:30
12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti
05:05
02:00 Oradea 17:30 Giurgiu 16:50 Medgidia 16:10 Braila 15:30 Tandarei 14:50 Petrosani 14:10 Pitesti 13:30 Lugoj 12:50 Predeal 12:10 Vaslui 11:30 Botosani 10:50 Focsani 10:10 Roman 09:30 Targu Neamt 08:50 Gura Humorului 08:10 Dej 07:30 Reghin 06:40 Fagaras 06:00 Teius 05:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:40 Calarasi 16:00 Galati 15:20 Craiova 14:40 Hateg 14:00 Ramnicu Valcea 13:20 Timisoara 12:40 Tecuci 12:00 Iasi 11:20 Ploiesti 10:40 Marasesti 10:00 Targu Frumos 09:20 Falticeni 08:40 Campulung Moldovenesc 08:00 Bicaz 07:20 Onesti 06:30 Sibiu 05:50 Aiud 02:40 Baia Mare 17:10 Mangalia 16:30 Cernavoda 15:50 Slobozia 15:10 Filiasi 14:30 Hunedoara 13:50 Targoviste 13:10 Arad 12:30 Barlad 11:50 Podu Iloaiei 11:10 Buzau 10:30 Adjud 09:50 Pascani 09:10 Suceava 08:30 Vatra Dornei 07:50 Piatra Neamt 07:00 Comanesti 06:20 Sebes 05:40 Targu Mures 02:30 Satu Mare 02:10 Zalau 07:10 Moinesti 17:00 Constanta 16:20 Tulcea 15:40 Harsova 15:00 Targu Jiu 14:20 Bucuresti 13:40 Deva 13:00 Sinaia 12:20 Husi 11:40 Harlau 11:00 Ramnicu Sarat 10:20 Bacau 09:40 Motca 09:00 Radauti 08:20 Bistrita 07:40 Toplita 06:50 Brasov 06:10 Alba Iulia 05:30 Turda
05:05
23:00 Budapesta
07:00 Romfour Romania
12:40 Bucuresti 14:50 Medgidia 08:00 Floresti 06:00 Oradea 14:00 Dragalina 12:33 Targoviste 15:00 Constanta 07:50 Huedin 10:50 Sibiu 13:50 Lehliu Gara 12:00 Pitesti 14:30 Cernavoda 07:00 Negreni 10:30 Alba Iulia 13:00 Fundulea 11:00 Ramnicu Valcea 09:00 Cluj Napoca 06:30 Alesd 10:00 Turda
07:55
13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:20 Huedin 18:00 Constanta 17:20 Slobozia 16:50 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 17:50 Medgidia 17:10 Harsova 16:40 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 17:40 Calarasi 17:00 Lehliu 16:35 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:30 Zalau 14:30 Craiova 18:30 Mangalia 17:30 Cernavoda 16:55 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc
09:00
18:30 Botosani 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:00 Oradea 18:00 Siret 10:00 Satu Mare 09:00 Marghita 19:45 Comanesti 19:55 Darmanesti 18:15 Targu Frumos 19:45 Vaslui 16:00 Brasov 17:00 Falticeni 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 11:30 Gherla 10:30 Timisoara 09:00 Carei 19:00 Botosani 19:00 Bacau 19:35 Moinesti 19:30 Piatra Neamt 17:00 Falticeni 20:30 Barlad 14:30 Sighisoara 17:30 Targu Neamt 17:30 Radauti 14:00 Bistrita 09:00 Huedin 19:00 Botosani 09:00 Arad 10:30 Zalau 18:30 Dorohoi 18:00 Roman 20:15 Targu Ocna 18:30 Targu Neamt 19:00 Iasi 18:00 Vicovu de Sus 13:30 Targu Mures 18:30 Piatra Neamt 17:30 Suceava 16:30 Gura Humorului 13:30 Beclean 08:30 Alesd 18:30 Dorohoi 11:00 Baia Mare 10:00 Simleu Silvaniei 18:00 Siret 20:30 Onesti 20:05 Dofteana 18:00 Falticeni 17:45 Pascani 19:15 Darabani 11:40 Turda
10:30 Latino Expres
13:30 Simeria 14:30 Sebes 18:00 Dej 16:00 Turda 15:45 Unirea 13:00 Deva 18:30 Fagaras 18:15 Avrig 11:30 Timisoara 13:00 Deva 13:00 Deva 17:30 Gherla 15:40 Aiud 13:30 Simeria 14:00 Orastie 19:30 Brasov 14:00 Orastie 19:00 Bistrita 16:30 Cluj Napoca 15:20 Teius 10:00 Arad 14:30 Sebes 17:15 Saliste 13:30 Simeria 18:30 Beclean 11:30 Timisoara 15:00 Alba Iulia 11:30 Timisoara 17:30 Sibiu
12:00
13:00 Latina
12:05 Danytur
22:35 Onesti 03:50 Ljubljana 19:00 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 11:40 Ludus 10:20 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 15:40 Cluj Napoca 20:25 Brasov 08:00 Oradea 18:20 Husi 16:40 Bacau 14:30 Brasov 11:20 Campia Turzii 10:00 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 04:45 Roman 17:45 Targu Mures 18:00 Barlad 17:40 Vaslui 16:20 Onesti 14:00 Sighisoara 11:00 Turda 09:30 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 23:50 Bacau 13:05 Oradea 18:40 Galati 17:20 Negresti 16:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Mures 10:40 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad
Sosiri
De la Ora
Latino Expres
04:00 Deva
00:00
Romfour Romania
16:00 Drobeta Turnu Severin 16:00 Targu Mures 16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Campia Turzii 16:00 Barlad 15:10 Bontida 16:00 Bontida 16:00 Giurgiu 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Onesti 16:00 Predeal
00:00
Romfour Romania
16:00 Caransebes
00:02
Romfour Romania
16:00 Vaslui
00:05
Romfour Romania
16:00 Vaslui
00:10
Romfour Romania
16:00 Ramnicu Valcea
00:15
Romfour Romania
16:00 Filiasi
00:20
Romfour Romania
16:00 Covasna
00:25
Latino Expres
04:00 Timisoara 04:00 Timisoara 04:00 Timisoara 04:00 Timisoara 04:00 Timisoara
00:30
Romfour Romania
16:00 Arad 16:00 Botosani
00:30
Romfour Romania
15:10 Caransebes
00:32
Romfour Romania
15:10 Vaslui
00:34
Romfour Romania
16:00 Fagaras
00:35
Romfour Romania
16:00 Timisoara 15:10 Vaslui
00:36
Romfour Romania
15:10 Ramnicu Valcea 16:00 Targu Jiu
00:38
Romfour Romania
16:00 Brasov 15:10 Filiasi
00:40
Romfour Romania
15:10 Covasna 16:00 Sibiu
00:42
Romfour Romania
16:00 Caracal 15:10 Arad
00:44
Romfour Romania
15:10 Fagaras 16:00 Calarasi
00:46
Romfour Romania
15:10 Timisoara 16:00 Slatina (Olt)
00:48
Romfour Romania
15:10 Targu Jiu 16:00 Tulcea
00:50
Romfour Romania
15:10 Brasov 16:00 Ploiesti
00:52
Romfour Romania
15:10 Sibiu 16:00 Turnu Magurele
00:54
Romfour Romania
15:10 Caracal 16:00 Sebes
00:56
Romfour Romania
15:10 Calarasi
00:58
Romfour Romania
15:10 Slatina (Olt) 16:00 Constanta
01:00
Romfour Romania
15:10 Tulcea 16:00 Braila
01:02
Romfour Romania
15:10 Ploiesti 16:00 Galati
01:04
Romfour Romania
16:00 Tecuci
01:05
Romfour Romania
15:10 Turnu Magurele 16:00 Barlad
01:06
Romfour Romania
16:00 Husi
01:07
Romfour Romania
15:10 Sebes
01:08
Romfour Romania
16:00 Buzau
01:10
Romfour Romania
15:10 Constanta 16:00 Targoviste
01:12
Romfour Romania
15:10 Braila 16:00 Pitesti
01:14

14:30 Tulcea
01:15
Romfour Romania
15:10 Galati 16:00 Focsani
01:16
Romfour Romania
15:10 Tecuci 16:00 Marasesti
01:18

14:30 Braila
01:20
Romfour Romania
15:10 Barlad 16:00 Adjud
01:20
Romfour Romania
15:10 Husi 16:00 Sascut
01:22
Romfour Romania
15:10 Buzau 16:00 Bacau
01:24
Romfour Romania
15:10 Targoviste 16:00 Ramnicu Sarat
01:26
Romfour Romania
15:10 Pitesti 16:00 Roman
01:28
Latino Expres
04:00 Timisoara
01:30

12:00 Constanta
01:30
Romfour Romania
15:10 Focsani 16:00 Slobozia
01:30
Romfour Romania
15:10 Marasesti 16:00 Vaslui
01:32
Romfour Romania
15:10 Adjud 16:00 Negresti
01:34
Romfour Romania
15:10 Sascut 16:00 Iasi
01:36
Romfour Romania
16:00 Craiova
01:37
Romfour Romania
15:10 Bacau
01:38
Romfour Romania
16:00 Podu Iloaiei
01:39
Romfour Romania
15:10 Ramnicu Sarat 16:00 Deleni
01:40
Romfour Romania
15:10 Roman 16:00 Harlau
01:42
Romfour Romania
15:10 Slobozia 16:00 Targu Frumos
01:44
Romfour Romania
16:00 Motca
01:45
Romfour Romania
16:00 Targu Secuiesc 15:10 Vaslui
01:46
Romfour Romania
15:10 Negresti 16:00 Fetesti Gara
01:48
Romfour Romania
16:00 Bacau 15:10 Barlad 16:00 Cristesti
01:50
Romfour Romania
15:10 Iasi 16:00 Targu Ocna
01:52
Romfour Romania
16:00 Campina 15:10 Craiova
01:54
Romfour Romania
16:00 Timisesti
01:55
Romfour Romania
15:10 Podu Iloaiei 16:00 Moinesti
01:56
Romfour Romania
15:10 Deleni 16:00 Pascani
01:58
Latino Expres
04:00 Arad
02:00

13:10 Giurgiu
02:00
Romfour Romania
15:10 Harlau 16:00 Dumbrava
02:00
Romfour Romania
15:10 Targu Frumos
02:02
Romfour Romania
15:10 Targu Secuiesc
02:04
Romfour Romania
16:00 Targu Neamt
02:05
Romfour Romania
15:10 Fetesti Gara
02:06
Romfour Romania
15:10 Bacau
02:08

13:10 Alexandria
02:10
Romfour Romania
15:10 Targu Ocna 16:00 Piatra Neamt
02:10
Romfour Romania
15:10 Campina
02:12
Romfour Romania
15:10 Moinesti
02:14
Romfour Romania
16:00 Bicaz
02:15
Romfour Romania
15:10 Pascani
02:16
Romfour Romania
15:10 Motca
02:18

13:10 Mangalia
02:20
Romfour Romania
15:10 Cristesti 16:00 Falticeni 16:00 Poiana Largului
02:20
Romfour Romania
15:10 Campia Turzii
02:22
Romfour Romania
15:10 Timisesti
02:24
Romfour Romania
16:00 Durau
02:25
Romfour Romania
15:10 Dumbrava
02:26
Romfour Romania
15:10 Targu Neamt
02:28

12:00 Tecuci
02:30

13:10 Constanta
02:30
Romfour Romania
15:10 Giurgiu 16:00 Grinties
02:30
Romfour Romania
15:10 Predeal
02:32
Romfour Romania
15:10 Piatra Neamt
02:34

13:10 Medgidia
02:35
Romfour Romania
16:00 Borsec
02:35
Romfour Romania
15:10 Bicaz
02:36
Romfour Romania
15:10 Odorheiu Secuiesc
02:38

13:10 Calarasi
02:40
Romfour Romania
15:10 Miercurea Ciuc 16:00 Toplita
02:40
Romfour Romania
15:10 Poiana Largului
02:42
Romfour Romania
15:10 Durau
02:44

13:10 Cernavoda
02:45
Romfour Romania
16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Suceava
02:45
Romfour Romania
15:10 Grinties
02:46
Romfour Romania
15:10 Borsec
02:48

13:10 Tulcea
02:50
Romfour Romania
15:10 Toplita 16:00 Sfantu Gheorghe
02:50
Romfour Romania
15:10 Miercurea Ciuc
02:52
Romfour Romania
15:10 Sfantu Gheorghe
02:54

13:10 Braila
02:55
Romfour Romania
16:00 Morareni
02:55
Romfour Romania
15:10 Morareni
02:56
Romfour Romania
15:10 Onesti
02:58

14:30 Galati
03:00

13:10 Galati
03:00
Romfour Romania
15:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Reghin
03:00
Romfour Romania
15:10 Reghin
03:02
Romfour Romania
15:10 Targu Mures
03:04

13:10 Slobozia
03:05
Romfour Romania
16:00 Sighisoara
03:05
Romfour Romania
15:10 Sighisoara
03:06
Romfour Romania
15:10 Targu Mures
03:08

13:10 Harsova
03:10
Romfour Romania
15:10 Falticeni 16:00 Targu Mures
03:10
Romfour Romania
15:10 Suceava
03:12
Romfour Romania
15:10 Dolhasca
03:14

13:10 Tandarei
03:15
Romfour Romania
16:00 Dolhasca
03:15
Romfour Romania
15:10 Veresti
03:16
Romfour Romania
15:10 Darabani
03:18

13:10 Craiova
03:20
Romfour Romania
15:10 Stefanesti 16:00 Veresti
03:20
Romfour Romania
15:10 Botosani
03:22
Romfour Romania
15:10 Gura Humorului
03:24

13:10 Filiasi
03:25
Romfour Romania
16:00 Darabani
03:25
Romfour Romania
15:10 Campulung Moldovenesc
03:26
Romfour Romania
15:10 Iacobeni
03:28

14:30 Ianca
03:30

12:00 Barlad
03:30

13:10 Targu Jiu
03:30
Romfour Romania
16:00 Stefanesti 15:10 Borsa
03:30
Romfour Romania
15:10 Vatra Dornei
03:32
Romfour Romania
15:10 Prundu Bargaului
03:34

13:10 Petrosani
03:35
Romfour Romania
16:00 Gura Humorului
03:35
Romfour Romania
15:10 Bistrita
03:36
Romfour Romania
15:10 Beclean
03:38

13:10 Hateg
03:40
Romfour Romania
15:10 Baia Mare 16:00 Campulung Moldovenesc
03:40
Romfour Romania
15:10 Dej
03:42
Romfour Romania
15:10 Cluj Napoca
03:44

13:10 Hunedoara
03:45
Romfour Romania
16:00 Iacobeni
03:45
Romfour Romania
15:10 Cluj Napoca
03:46
Romfour Romania
15:10 Gilau
03:48

13:10 Bucuresti
03:50
Romfour Romania
15:10 Huedin 16:00 Borsa
03:50
Romfour Romania
15:10 Negreni
03:52
Romfour Romania
15:10 Piatra Craiului
03:54

13:10 Pitesti
03:55
Romfour Romania
16:00 Vatra Dornei
03:55
Romfour Romania
15:10 Beius
03:56
Romfour Romania
15:10 Alesd
03:58

14:30 Mangalia
04:00

12:00 Onesti 12:00 Bucuresti
04:00

13:10 Ramnicu Valcea
04:00
Romfour Romania
15:10 Oradea 16:00 Prundu Bargaului
04:00
Romfour Romania
15:10 Bors
04:02
Romfour Romania
15:10 Budapesta
04:04

13:10 Targoviste
04:05
Romfour Romania
16:00 Bistrita
04:05

14:30 Constanta
04:10

13:10 Deva
04:10
Romfour Romania
16:00 Beclean
04:10

12:00 Vaslui 12:00 Targu Ocna
04:15

13:10 Lugoj
04:15
Romfour Romania
16:00 Baia Mare
04:15

14:30 Medgidia
04:20

13:10 Timisoara
04:20

12:00 Dofteana
04:25

13:10 Arad
04:25
Romfour Romania
16:00 Dej
04:25

14:30 Calarasi 14:30 Faurei
04:30

13:10 Sinaia
04:30
Romfour Romania
16:00 Cluj Napoca
04:30

12:00 Darmanesti
04:35

13:10 Predeal
04:35

14:30 Tecuci 14:30 Cernavoda
04:40

12:00 Comanesti
04:45

13:10 Tecuci
04:45
Romfour Romania
16:00 Cluj Napoca
04:45

14:30 Barlad 14:30 Slobozia
04:50

13:10 Barlad
04:50
Romfour Romania
16:00 Gilau
04:50

12:00 Moinesti
04:55

13:10 Husi
04:55
Romfour Romania
16:00 Huedin
04:55

20:00 Bacau
05:00
Danytur
16:00 Braila 16:00 Focsani
05:00

14:30 Harsova
05:00

12:00 Ploiesti
05:00

13:10 Vaslui
05:00
Romfour Romania
16:00 Negreni
05:00

13:10 Iasi
05:05
Romfour Romania
16:00 Piatra Craiului
05:05

14:30 Lehliu
05:10

13:10 Podu Iloaiei
05:10
Romfour Romania
16:00 Beius
05:10

13:10 Harlau
05:15
Romfour Romania
16:00 Alesd
05:15

20:00 Letea Veche
05:20
Danytur
16:00 Tecuci
05:20

14:30 Tandarei
05:20

13:10 Botosani
05:20
Romfour Romania
16:00 Oradea
05:20

13:10 Ploiesti
05:25
Romfour Romania
16:00 Bors
05:25
Danytur
16:00 Galati
05:30

14:30 Bucuresti 14:30 Husi
05:30

12:00 Botosani 12:00 Suceava 12:00 Darabani 12:00 Iasi 12:00 Bacau
05:30

13:10 Buzau
05:30
Romfour Romania
16:00 Budapesta
05:30

20:00 Valea Seaca
05:35

13:10 Ramnicu Sarat
05:35
Danytur
16:00 Marasesti
05:40

14:30 Pitesti 14:30 Vaslui
05:40

13:10 Focsani
05:40

13:10 Marasesti
05:45

20:00 Faraoani
05:50

14:30 Ramnicu Valcea
05:50

13:10 Adjud
05:50

13:10 Bacau
05:55

20:00 Cleja
06:00
Danytur
16:00 Ljubljana 16:00 Saveni 16:00 Adjud
06:00
Latino Expres
04:00 Adjud
06:00

14:30 Giurgiu 14:30 Iasi 14:30 Targoviste
06:00

13:10 Roman
06:00

13:10 Targu Frumos
06:05
Danytur
16:00 Husi
06:10
Latino Expres
04:00 Tecuci
06:10

14:30 Podu Iloaiei 14:30 Sinaia 14:30 Alexandria
06:10

13:10 Pascani
06:10

20:00 Racaciuni
06:15
Latino Expres
04:00 Marasesti
06:15

14:30 Turnu Magurele
06:15

12:00 Dorohoi 12:00 Targu Frumos
06:15

13:10 Motca
06:15

14:30 Predeal 14:30 Caracal 14:30 Harlau
06:20

12:00 Vicovu de Sus
06:20

13:10 Targu Neamt
06:20

13:10 Falticeni
06:25

20:00 Sascut 20:00 Botosani 20:00 Constanta
06:30
Danytur
16:00 Botosani 16:00 Barlad
06:30
Latino Expres
04:00 Focsani
06:30

14:30 Slatina (Olt) 14:30 Flamanzi 14:30 Campina
06:30

12:00 Piatra Neamt 12:00 Roman
06:30

13:10 Suceava
06:30

13:10 Radauti
06:35

20:00 Podu Turcului
06:40

14:30 Botosani 14:30 Urziceni
06:40

13:10 Gura Humorului
06:40

14:30 Saveni
06:45

12:00 Pascani
06:45

13:10 Campulung Moldovenesc
06:45

20:00 Barlad
06:50

14:30 Ploiesti 14:30 Darabani
06:50

13:10 Vatra Dornei
06:50

13:10 Bistrita
06:55

20:00 Botosani 20:00 Medgidia 20:00 Zorleni 20:00 Iasi
07:00
Danytur
16:00 Vaslui 16:00 Harlau 16:00 Iasi
07:00
Latino Expres
04:00 Ramnicu Sarat
07:00

14:30 Buzau 14:30 Dorohoi 14:30 Craiova
07:00

12:00 Siret 12:00 Targu Neamt
07:00

13:10 Dej
07:00

14:30 Vanatori 14:30 Filiasi 14:30 Ramnicu Sarat
07:10

13:10 Bicaz
07:10

20:00 Epureni
07:15
Danytur
16:00 Cotnari
07:15

13:10 Piatra Neamt
07:15

14:30 Drobeta Turnu Severin 14:30 Focsani
07:20

13:10 Toplita
07:20

13:10 Reghin
07:25

20:00 Murgeni 20:00 Frumusica
07:30
Danytur
16:00 Targu Frumos 16:00 Suceava 16:00 Negresti
07:30
Latino Expres
04:00 Buzau
07:30

09:00 Latina
07:30

14:30 Rovinari 14:30 Marasesti
07:30

12:00 Falticeni 12:00 Falticeni
07:30

13:10 Onesti
07:30

13:10 Moinesti
07:35

20:00 Berezeni
07:40

14:30 Adjud 14:30 Resita
07:40

13:10 Comanesti
07:40

20:00 Targu Frumos 20:00 Cernavoda 20:00 Copalau
07:45

13:10 Brasov
07:45

20:00 Lunca Banului
07:50

14:30 Caransebes 14:30 Bacau
07:50

13:10 Fagaras
07:50

13:10 Sibiu
07:55

20:00 Fetesti 20:00 Husi 20:00 Harlau
08:00
Danytur
16:00 Targu Ocna 16:00 Pascani
08:00
Latino Expres
04:00 Mizil
08:00

14:30 Targu Jiu 14:30 Roman
08:00

12:00 Radauti
08:00

13:10 Sebes
08:00

13:10 Alba Iulia
08:05

20:00 Crasna
08:10

14:30 Targu Frumos 14:30 Bumbesti Jiu
08:10

13:10 Teius
08:10

20:00 Drajna Noua
08:15

13:10 Aiud
08:15

20:00 Cotnari
08:20

14:30 Pascani 14:30 Petrosani
08:20

13:10 Targu Mures
08:20

20:00 Muntenii de Jos
08:25

13:10 Turda
08:25
Latino Expres
04:00 Ploiesti
08:30

14:30 Poiana Largului 14:30 Motca 14:30 Hateg
08:30

12:00 Gura Humorului 12:00 Brasov
08:30

13:10 Cluj Napoca
08:30

14:30 Bicaz
08:35

13:10 Baia Mare
08:35

20:00 Targu Frumos 20:00 Vaslui
08:40

14:30 Targu Neamt 14:30 Piatra Neamt 14:30 Hunedoara
08:40

13:10 Satu Mare
08:40

13:10 Zalau
08:45

20:00 Zapodeni
08:50

14:30 Falticeni 14:30 Deva
08:50

14:30 Suceava
08:55

20:00 Calarasi 20:00 Negresti 20:00 Pascani 20:00 Pascani
09:00
Danytur
16:00 Roman 16:00 Comanesti
09:00

14:30 Lugoj 14:30 Radauti 14:30 Gheorgheni
09:00

12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Craiova
09:00

14:30 Gura Humorului 14:30 Sovata 14:30 Timisoara
09:10

20:00 Todiresti 20:00 Timisesti
09:15
Danytur
16:00 Girov
09:20

14:30 Arad 14:30 Campulung Moldovenesc
09:20

20:00 Motca 20:00 Bacesti
09:25

20:00 Vaslui
09:30

14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Chisineu Cris 14:30 Vatra Dornei
09:30

20:00 Hanul Ancutei
09:35

14:30 Prundu Bargaului 14:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

20:00 Barticesti 20:00 Poienari
09:45

14:30 Nasaud 14:30 Salonta 14:30 Toplita
09:50

20:00 Sabaoani
09:55

20:00 Bucuresti 20:00 Roman
10:00
Danytur
16:00 Bacau 16:00 Gura Humorului 16:00 Targu Neamt 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Piatra Neamt
10:00

14:30 Bistrita 14:30 Reghin 14:30 Gilau
10:00

12:00 Vatra Dornei 12:00 Hunedoara
10:00

14:30 Onesti 14:30 Beclean
10:10

20:00 Motca
10:20

14:30 Dej 14:30 Moinesti
10:20
Danytur
16:00 Bicaz
10:30

14:30 Gherla 14:30 Comanesti
10:30

12:00 Targu Jiu 12:00 Sighisoara 12:00 Deva
10:30

14:30 Covasna
10:40

20:00 Bacau 20:00 Cristesti
10:45

12:00 Simeria
10:45

20:00 Targu Neamt
10:50

14:30 Targu Secuiesc
10:50

20:00 Letea Veche
10:55
Danytur
16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Latino Expres
04:00 Bucuresti
11:00

14:30 Brasov
11:00

12:00 Orastie 12:00 Bistrita
11:00
Danytur
16:00 Onesti
11:10

14:30 Fagaras
11:10

12:00 Sebes Alba
11:15

14:30 Sibiu
11:20

14:30 Sebes
11:25

20:00 Pipirig 20:00 Ploiesti
11:30
Latino Expres
04:00 Calimanesti
11:30

14:30 Alba Iulia
11:30

12:00 Targu Mures 12:00 Petrosani 12:00 Beclean
11:30

14:30 Teius
11:35

14:30 Aiud
11:40

20:00 Campina
11:45

12:00 Alba Iulia
11:45

14:30 Targu Mures
11:50

20:00 Onesti
12:00
Danytur
16:00 Medias 16:00 Praid 16:00 Vatra Dornei
12:00

14:30 Turda
12:00
Latino Expres
04:00 Ramnicu Valcea
12:15
Latino Expres
04:00 Babeni
12:30

12:00 Turda
12:30
Latino Expres
04:00 Pitesti
12:50

20:00 Piatra Neamt
12:55

20:00 Azuga 20:00 Oituz
13:00
Danytur
16:00 Reghin 16:00 Blaj
13:00
Latino Expres
04:00 Dragasani
13:00

12:00 Deva 12:00 Baia Mare
13:00

20:00 Pluton
13:15

20:00 Poiana Largului
13:20
Danytur
16:00 Brasov
13:20

20:00 Predeal 20:00 Bicaz
13:30

14:30 Cluj Napoca
13:30

12:00 Dej 12:00 Timisoara
13:30

20:00 Targu Secuiesc
13:50

20:00 Borsec
14:00
Danytur
16:00 Targu Mures 16:00 Fagaras 16:00 Teius
14:00
Latino Expres
04:00 Slatina (Olt)
14:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Gherla
14:00

14:30 Baia Mare
14:05

14:30 Satu Mare
14:10
Latino Expres
04:00 Ganeasa 04:00 Ganeasa
14:15

14:30 Zalau
14:20

12:00 Satu Mare
14:30

20:00 Brasov
14:40
Latino Expres
04:00 Bals 04:00 Bals
14:40

20:00 Gheorgheni
14:50
Danytur
16:00 Avrig 16:00 Alba Iulia
15:00

14:30 Huedin
15:00

12:00 Zalau
15:00

14:30 Alesd
15:10

20:00 Toplita
15:30
Danytur
16:00 Sibiu
15:30
Latino Expres
04:00 Craiova 04:00 Craiova
15:30

12:00 Arad 12:00 Simleu Silvaniei
15:30

20:00 Morareni
15:45

20:00 Maierus
16:00
Danytur
16:00 Dej 16:00 Bistrita 16:00 Zlatna
16:00
Latino Expres
04:00 Filiasi 04:00 Filiasi 04:00 Bistrita
16:00

20:00 Reghin
16:30
Danytur
16:00 Sebes
16:30
Latino Expres
04:00 Turceni 04:00 Turceni
16:30

12:00 Carei 12:00 Marghita 12:00 Huedin
16:30

20:00 Sighisoara
16:40
Danytur
16:00 Nasaud 16:00 Abrud
17:00
Latino Expres
04:00 Beclean 04:00 Pesteana Jiu 04:00 Pesteana Jiu
17:00

12:00 Alesd
17:00
Danytur
16:00 Cluj Napoca
17:10
Latino Expres
04:00 Balteni 04:00 Balteni
17:15

20:00 Acatari 20:00 Targu Mures
17:30
Danytur
16:00 Beclean
17:30
Latino Expres
04:00 Rovinari 04:00 Rovinari 04:00 Dej
17:30

12:00 Oradea
17:30

20:00 Targu Mures
17:35

20:00 Ungheni
17:45
Danytur
16:00 Deva 16:00 Gherla 16:00 Brad 16:00 Zalau
18:00
Latino Expres
04:00 Gherla 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu 04:00 Brasov
18:00

13:10 Oradea
18:00

14:30 Oradea
18:20

20:00 Iernut
18:30

20:00 Ludus
19:00
Latino Expres
04:00 Fagaras 04:00 Cluj Napoca
19:00

13:10 Budapesta
19:00

20:00 Campia Turzii
19:30
Latino Expres
04:00 Petrosani 04:00 Turda
19:30
Latino Expres
04:00 Avrig 04:00 Unirea
19:45

20:00 Turda
20:00
Latino Expres
04:00 Aiud 04:00 Sibiu 04:00 Motru 04:00 Motru
20:00
Latino Expres
04:00 Saliste 04:00 Hateg
20:15
Latino Expres
04:00 Calan 04:00 Teius
20:30
Danytur
16:00 Oradea
20:50

20:00 Cluj Napoca
21:00
Latino Expres
04:00 Alba Iulia 04:00 Drobeta Turnu Severin 04:00 Drobeta Turnu Severin
21:00
Latino Expres
04:00 Sebes 04:00 Sebes
21:15
Latino Expres
04:00 Orastie 04:00 Orsova 04:00 Baile Herculane 04:00 Orsova 04:00 Baile Herculane 04:00 Orastie
21:30

20:00 Gilau
21:45
Latino Expres
04:00 Simeria 04:00 Simeria
21:45
Danytur
16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Arad
22:00
Latino Expres
04:00 Deva 04:00 Deva 04:00 Deva
22:00

20:00 Alesd
22:30
Latino Expres
04:00 Caransebes 04:00 Caransebes
22:30
Latino Expres
04:00 Simeria
22:45
Latino Expres
04:00 Lugoj 04:00 Lugoj
23:00

20:00 Oradea
23:30

20:00 Bors
23:45