sempre dritto tour Taormina, Italia Plecări Ora Către 15:30 04:00 Cluj Napoca 05:40 Iernut 08:10 Maierus 12:00 Onesti 15:15 Targu Frumos 23:45 Bors 04:30 Turda 05:30 Ungheni 08:40 Brasov 13:15 Bacau 16:00 Iasi 13:00 Letea Veche 04:40 Campia Turzii 06:10 Targu Mures 10:40 Targu Secuiesc 14:15 Roman 02:00 Alesd 16:15 Botosani 03:15 Gilau 05:10 Ludus 07:10 Sighisoara 11:40 Oituz (BC) 15:10 Pascani 01:30 Oradea 15:30 16:00 Messina Sosiri De la Ora 09:35 Bacau 05:00 09:35 Letea Veche 05:20 09:35 Valea Seaca 05:35 09:35 Faraoani 05:50 09:35 Cleja 06:00 09:35 Racaciuni 06:15 09:35 Sascut 09:35 Constanta 09:35 Botosani 06:30 09:35 Podu Turcului 06:40 09:35 Barlad 06:50 09:35 Medgidia 09:35 Iasi 09:35 Botosani 09:35 Zorleni 07:00 09:35 Epureni 07:15 09:35 Murgeni 09:35 Frumusica 07:30 09:35 Berezeni 07:40 09:35 Cernavoda 09:35 Targu Frumos 09:35 Copalau 07:45 09:35 Lunca Banului 07:50 09:35 Fetesti 09:35 Husi 09:35 Harlau 08:00 09:35 Crasna 08:10 09:35 Drajna Noua 08:15 09:35 Cotnari 08:20 09:35 Muntenii de Jos 08:25 09:35 Messina 08:30 09:35 Targu Frumos 09:35 Vaslui 08:40 09:35 Zapodeni 08:50 09:35 Calarasi 09:35 Negresti 09:35 Pascani 09:35 Pascani 09:00 09:35 Todiresti 09:35 Timisesti 09:15 09:35 Motca 09:35 Bacesti 09:25 09:35 Vaslui 09:30 09:35 Hanul Ancutei 09:35 09:35 Poienari 09:35 Barticesti 09:45 09:35 Sabaoani 09:55 09:35 Bucuresti 09:35 Roman 10:00 09:35 Motca 10:20 09:35 Bacau 09:35 Cristesti 10:45 09:35 Targu Neamt 10:50 09:35 Letea Veche 10:55 09:35 Pipirig 09:35 Ploiesti 11:30 09:35 Campina 11:45 09:35 Onesti 12:00 09:35 Piatra Neamt 12:55 09:35 Azuga 09:35 Oituz (BC) 13:00 09:35 Pluton 13:15 09:35 Poiana Largului 13:20 09:35 Predeal 09:35 Bicaz 13:30 09:35 Targu Secuiesc 13:50 09:35 Borsec 14:00 09:35 Brasov 14:40 09:35 Gheorgheni 14:50 09:35 Toplita 15:30 09:35 Morareni 15:45 09:35 Maierus 16:00 09:35 Reghin 16:30 09:35 Sighisoara 16:40 09:35 Acatari 09:35 Targu Mures 17:30 09:35 Targu Mures 17:35 09:35 Ungheni 17:45 09:35 Iernut 18:30 09:35 Ludus 19:00 09:35 Campia Turzii 19:30 09:35 Turda 20:00 09:35 Cluj Napoca 21:00 09:35 Gilau 21:45 09:35 Alesd 22:30 09:35 Oradea 23:30 09:35 Bors 23:45