Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Abrud > Autogara TransAbrud

Autogara TransAbrud

Abrud, Romania

Adresă: Piata Eroilor nr.12
Tel: +4-0258-780.537
E-mail: transabrud@yahoo.com

Plecări
Ora Către
06:50 Ariesul
07:30 Zlatna 08:30 Alba Iulia 08:10 Metes 08:20 Micesti
07:50
11:29 Cluj Napoca 08:30 Campeni 10:35 Turda
08:35 Ariesul
09:15 Zlatna 10:15 Alba Iulia 09:55 Metes 10:05 Micesti
10:00
11:00 Criscior 15:00 Timisoara 11:10 Brad 13:15 Faget 12:00 Deva 13:50 Lugoj
11:15
16:45 Arad 13:10 Halmagiu 14:01 Gurahont 14:50 Sebis 16:04 Siria 15:15 Ineu 12:30 Brad 16:00 Pancota
14:00
17:04 Mihai Viteazu 16:14 Vidolm 15:44 Salciua de Jos 15:14 Baia De Aries 14:50 Musca 16:56 Cornesti 16:10 Ocolis 15:40 Salciua de Sus 15:06 Muncel 14:36 Bistra 18:28 Cluj Napoca 16:46 Buru 16:02 Lunca Ariesului 15:26 Brazesti 15:02 Valea Lupsei 14:26 Campeni 17:20 Turda 16:22 Ocolisel 15:56 Posaga de Jos 15:20 Sartas 14:56 Lupsa 14:10 Gura Rosiei
15:00 Ariesul
15:30 Campeni 15:15 Gura Rosiei
15:50 Ariesul
16:30 Zlatna 17:10 Metes 17:20 Micesti 17:30 Alba Iulia
17:00
18:00 Baia De Aries 17:15 Campeni
18:05 Ariesul
18:30 Campeni 18:10 Gura Rosiei
19:30 Ariesul
20:00 Campeni 19:45 Gura Rosiei
20:15
20:40 Brad
20:50
22:00 Baia De Aries 21:15 Campeni
Sosiri
De la Ora

10:28 Cluj Napoca
06:00
Ariesul
06:50 Campeni
06:30

07:50 Brad
06:35
Ariesul
06:50 Gura Rosiei
06:40

10:28 Turda
07:08

10:28 Mihai Viteazu
07:24

10:28 Cornesti
07:32

10:28 Buru
07:42

10:28 Ocolisel
08:06

10:28 Vidolm
08:14
Ariesul
08:35 Campeni
08:15

10:28 Ocolis
08:18
Ariesul
08:35 Gura Rosiei
08:25

10:28 Lunca Ariesului
08:26

10:28 Posaga de Jos
08:32

10:28 Salciua de Jos
08:44

10:28 Salciua de Sus
08:48

10:00 Baia De Aries
09:00

10:28 Brazesti
09:02

10:28 Sartas
09:08

10:28 Baia De Aries
09:14

10:28 Muncel
09:22

10:28 Valea Lupsei
09:26

10:28 Lupsa
09:32

10:28 Musca
09:38

10:00 Campeni
09:45

10:28 Bistra
09:52

10:28 Campeni
10:02

10:28 Gura Rosiei
10:18

11:15 Baia De Aries
10:20

11:15 Campeni
11:00

17:00 Arad
11:30

17:00 Siria 17:00 Pancota
12:10

17:00 Ineu
13:00
Ariesul
15:00 Alba Iulia
13:30

17:00 Sebis
13:33
Ariesul
15:00 Micesti
13:40
Ariesul
15:00 Metes
14:05

17:00 Gurahont
14:13
Ariesul
15:00 Zlatna
14:30

17:00 Halmagiu
15:04
Ariesul
15:50 Campeni
15:30
Ariesul
15:50 Gura Rosiei
15:40

17:00 Brad
15:50

20:50 Timisoara
16:00
Ariesul
18:05 Alba Iulia
16:00

20:15 Cluj Napoca
16:00
Ariesul
18:05 Micesti
16:10
Ariesul
18:05 Metes
16:35

20:15 Turda
16:35
Ariesul
18:05 Zlatna
17:05

20:50 Lugoj
17:10

20:50 Faget
17:50
Ariesul
19:30 Alba Iulia
18:00
Ariesul
19:30 Micesti
18:10
Ariesul
19:30 Metes
18:37

20:15 Campeni
18:50

20:50 Deva
19:00
Ariesul
19:30 Zlatna
19:00

20:50 Brad
19:50

20:50 Criscior
20:00